Nacisti (euro-atlantickí) sa odhaľujú a zhadzujú masky

18. marca 2022

A už vyliezajú z dier. Zaplatení politici a novinári (samozrejme, česť výnimkám).

Proste všetci tí, ktorým nespravodlivosť, útlak a zabíjanie nevadí, pokiaľ to robia tí „naši“. Ale keď sa niekto odváži vzoprieť sa voči súčasnej tyranii všetkého druhu, v tom momente je označkovaný ako konšpirátor, extrémista resp. terorista.

Ale kto takto značkuje druhých? Skutoční teroristi a extrémisti sa už dnes ani nepokúšajú zakryť svoje pravé tváre. Svet sa prebúdza zo zlého sna a vidí, kde je pravda a kde je lož.

*******

A tak je to aj s dnešnou situáciou na Ukrajine, na Donbase a v Luhansku.

Minské dohody krachli, pretože súčasné vedenie v USA a EU TOLEROVALI NÁVRAT a dlhoročný ROZMACH zločineckého BANDEROVSKÉHO NACIZMU NA UKRAJINE, potláčanie práv menšín a to nielen ruskej, totálne rozkradnutie krajiny a prípravu Ukrajiny na štát, z ktorého by si tzv. svetové elity chceli urobiť základňu pre ďalší „Drang nach Osten“, alias útok proti Rusku.

Sankcie zo strany Západu pomohli Rusku a to sa neodpúšťa. Navyše Rusko stoplo genocídu v Sýrii a vrátilo sa do medzinárodného diania opäť ako jedna z veľmocí. To sa takisto neodpúšťa. Tých dôvodov je mnoho a keby neboli žiadne, tak si ich vymyslia, aby mohli Rusko pokoriť a rozbiť na mnoho slabých štátnych útvarov.

Veď aj legendárna pani Allbrightová sa verejne vyjadrila, že nie je predsa spravodlivé, keď jeden štát má toľké nerastné bohatstvo a iní nie. Treba sa rozdeliť – samozrejme, podľa „nášho“ návodu. Potrebujú zdroje, ľudí na obsadených územiach nie. Chcú mať iba otrokov – biorobotov.

A k tomu všetkému takisto speje dnešné celosvetové očkovanie látkami, ktoré menia ľudí na ne-ľudí.

Zavádza sa postupne POVINNÉ OČKOVANIE s marketingovým heslom „VAKCÍNA JE SLOBODA“. Či chceme, alebo nechceme, musí to aspoň priemerne vzdelanému človeku evokovať z minulosti to známe a varovné nacistické „ARBEIT MACHT FREI = Práca oslobodzuje“. Takže horeuvedený marketingový vakcinačný slogan mnoho ľudí dnes po celom svete vníma ako „VAKZINE MACHT FREI“.

Novodobí nacisti sa už neskrývajú, ale aj inými aktivitami a propagandou oznamujú pravdivo to, čo budú robiť. Preto inteligentní ľudia dnes nie sú „cool“, resp. „in“. Tí „hore“ potrebujú humanoidný podpriemer, ktorý vie na pokyn iba otročiť. Kto sa vzoprie, je zo systému vyradený…

Preto chcú okrem iného zmiešať ľudské rasy na Zemi tak, aby vznikla jedna masa poslušných hnedo-šedých s IQ-80. Dajú im zábavu, sex, drogy a iné satanské produkty a títo noví mutanti prostredníctvom nových technológií dobrovoľne odovzdajú svoje súkromie a ľudskosť, aby vôbec mohli prežiť v Novom svetovom poriadku (NWO) – po Veľkom Resete (after The Great Reset).

*******

Ešte stále máme čas položiť si otázku, ktorá by sa pred pár rokmi verejnosti zdala úplne absurdnou. Je táto otázka v dnešnej kovidovej dobe taká uletená alebo konšpiračná?:

MÁ NAOZAJ EURÓPSKA ÚNIA NACISTICKÉ KORENE?

Pozrite sa von, ďalej od vášho domu, ulice, obce, mesta, štátu. Čo sa to vlastne deje vo svete? A potom toto reálne dianie, ktoré mainstream tak urputne zatajuje, porovnajte napríklad s dejom knihy, ktorú napísali traja autori pod názvom „NACISTICKÉ KORENE BRUSELSKEJ EÚ“ (The Nazi Roots Of The „Brussels EU“).

linky na český preklad alebo na audio verziu tejto knihy, overte si informácie:

text: http://uloz.to/xTMyehVr/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pdf

NACISTICKÉ KORENE ‚BRUSELSKEJ EU‘

audio-kniha:

https://svobodne-radio.cz/search/Nacistick%C3%A9+ko%C5%99eny+

https://svobodne-radio.cz/search/Nacistick%C3%A9+ko%C5%99eny+/page/2/

*******

A to nie je všetko.

Vyhlásenie nezávislosti sa povoľuje iba tam, kde to niekomu, kto zdiera pomaly celý svet a bez vojny nie je schopný rozvíjať svoju ekonomiku, vyhovuje? Viď Kosovo? Tam to chceme uznať a inde nie? Krymu, Donecku a Luhansku to isté nie je dovolené, lebo to nie sú tí „naši“?

Minimálne tolerovanie propagácie nacizmu sa na európskom kontinente odohráva aj dnes. Dnešní dosadení pohlavári EU sa okrem propagandy Banderu a jemu podobných vojnových zločincov na Ukrajine nedištancujú ani od iných pro-nacistických aktivít v samotnej EU, ktoré oslavujú a pripomínajú si pro-nacistické bojové jednotky z 2. svetovej vojny.

Žiadne sankcie a demarše z Bruselu! Je teda NACIZMUS v EÚ DOVOLENÝ?

Pobaltské republiky napríklad každoročne poriadajú pochody neonacistov ako pripomienka ich predchodcov, ktorí spolupracovali s Hitlerovským Nemeckom. Pôvodnú nacistickú bieloruskú vlajku z čias 2.svetovej vojny napríklad bolo vidieť vysvietenú na prezidentskom paláci v Bratislave, v sídle GLOBSEC. Naozaj výstižné.

A čo na to Brusel? Sídlo EU a NATO? Žiadne reakcie. Nacistické ticho, až to mrazí.

„Kto mlčí, ten svedčí.“ Toto pravdivé porekadlo dokazuje v praxi, že vedenie EU neslúži občanom členských štátov, ale nadnárodnému korporátnemu fašizmu. Týka sa to najmä udalostí na Ukrajine alebo v rámci tzv. ochrany verejného zdravia v celej EÚ.

Ale pokračujme vo vzťahu západnej demokracie k dnešným snahám o oživenie nacizmu.

Ako sa zachovali tzv. mierotvorné štáty, ktoré vyznávajú euro-atlantické hodnoty, pri hlasovaní v OSN (zo dňa 17. novembra 2021 – ó, aká to symbolika pre ľudí v Českej republike a na Slovensku!) o Rezolúcii pod názvom „Boj proti glorifikácii nacizmu, neonacizmu a iných praktík, ktoré prispievajú k živeniu súčasných foriem rasizmu, rasovej diskriminácie, xenofóbie a súvisiacej intolerancie“?

Proti boli dve krajiny: USA a Ukrajina. A štáty EU? Svorne sa zdržali hlasovania, čiže dali na vedomie, že majú plné ústa iba rečí o boji proti extrémizmu a fašizmu. Skutočnosť je úplne opačná.

Rezolúcia proti glorifikácii nacizmu

Hanba EU a USA!!! A postoj dnešnej pro-banderovskej Ukrajiny? Nie je sa čo čudovať.

Máme byť teda rozhorčení, keď si Rusi robia poriadok s nacistami vo svojom okolí, pretože euro-nacisti nič pre mier na Ukrajine neurobili, najmä ak si uvedomíme, že najviac (desiatky miliónov) obetí na životoch v boji za oslobodenie Európy a víťazstvo nad nacizmom a fašizmom priniesli v 2. svetovej vojne práve národy dnešnej Ruskej federácie?

*******

Múdrosti o Pravde nie sú pre nás žiadnymi nepodstatnými radami. Prebieha totiž najväčšia bitka o planétu Zem. DOBRO versus ZLO – ARMAGEDON.

PRAVDA je tou jedinou CESTOU, ktorá vedie von z tohto bludiska pretvárky a lži, PRAVDA NÁS NEOMYLNE VEDIE NA SVETLO SLOBODY.

Veľa síl vám všetkým, obyvatelia Európy a všetci pozemšťania, ktorí ešte veríte, že skutočná PRAVDA a LÁSKA ZVÍŤAZIA.

Jozef Potúček, 22.02.2022

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ukrajina graduje

S300 poputuje na Ukrajinu Štefan Harabin Žiaľ aj na Slovensku máme podobného nacistu. Je ním Mazurek, ktorý iba nedávno velebil ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Budeme provokovať a čakať na Zirkony?

Štefan Harabin Chce Čaputová, Heger, Kollár, Naď a Korčok naďalej provokovať? Aby Rusi nám poslali Zirkony? Rusko uvoľnilo snímky hypersonickej ...
Aktualizované 14.6. 23:41
NÁZOR

Voľby do Europarlamentu – Štefan Harabin

Štefan Harabin zhodnotí eurovoľby nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Spomenie aj mierový summit vo Švajčiarsku. V ...
NÁZOR

Harabin: Dolinková rieši možnosť zmeny pohlavia?

Milí priatelia, pokiaľ je to pravda, voči tomuto svinstvu sa musíme rozhodným spôsobom zjednotene postaviť. Zuzana Dolinková (Hlas) o transsexuáloch: ...
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...
NÁZOR

Nenávisť vytvárajú médiá | Danny Kollar

Kto je Danny Kollár? Množstvo nálepiek, ktoré sa mu ušli ako youtuber, influencer, informátor, dezinformátor, tvorca, extrémista… ale hlavne človek ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Aktualizované 17.6. 01:27
NÁZOR

Radičová je jednou z falošných mediálnych akademických autorít

Nie tým, že by bola plagiátorka či kompilátorka, to nie(!) Ctím si a vážim usilovnosť a prácu osôb v akademickej ...
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...
Aktualizované 17.6. 01:05
NÁZOR

Americkí náckovia, ich provokačná politika a ohrozenie bezpečnosti Slovenska

Američanmi vedená vojna proti Rusku na Ukrajine dospieva do poslednej fázy. Ich provokácie s umiestnením dodávaného vojenského šrotu vo forme ...
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
Aktualizované 14.6. 07:48
NÁZOR

VZDELÁVAJME SA NEUSTÁLE PRE PROSPECH SLOVENSKA

Autor: Monika Sofiya Soročinová VZDELÁVAŤ SA JE POTREBNÉ NEUSTÁLE A TO NAJMÄ KEĎ TO MÁ BYŤ NA PROSPECH SLOVENSKA Minulý ...