EÚ má nacistické korene

3. novembra 2021

Tomio Okamura – SPD

Škandalózne, ale vlastne logické. V návštevníckom centre Európskeho parlamentu Vás uvíta vyhlásenie: „Národná suverenita je koreňom najhroznejšieho zla našej doby…

Jediným konečným opatrením proti tomuto zlu je federálna únia.“ Informuje o tom britský denník The Telegraph. Ešte zaujímavejšie je, že tento výrok predniesol britský politik Philip Kerr, ktorý bol v tridsiatych rokoch horlivým stúpencom appeasementu a ústupkov hitlerovskému Nemecku, ktorý ešte v predvečer bitky o Britániu v roku 1940 Churchilla nabádal k uzavretiu mieru. Zapadá. Európska únia má totiž nacistické korene.

Už Adolf Hitler vyzýval, aby sa národné štáty v prospech Nemeckom budovanej Novej Európy vzdali svojej suverenity. V tomto zmysle hovoril aj nacistický minister propagandy Joseph Goebbels v prejave k českým novinárom. Že má EÚ nacistické korene, dobre píše britský historik John Laughland v knihe Znečistený prameň. Existuje aj množstvo citátov Hitlera, Goebbelsa a ďalších nacistických pohlavárov, ktoré ospevujú jednotnú Európu. Existuje aj iná kniha na stiahnutie: 

TU

Ako informoval nemecký Die Welt, podobne nemecká kancelárka Angela Merkelová pred časom vyhlásila, že by sa národné štáty mali vzdať svojej suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, vyhlásila... teda v preklade: „Dnešné národné štáty sa musia – ak by som dnes povedala – boli pripravené vzdať sa suverenity“

9. mája oslavuje Európska únia Deň Európy a je oslavovaný Robert Schuman, teda človek, ktorý podporil poníženie českého národa vo forme Mníchovskej dohody v roku 1938, a ktorý kolaboroval s pro-nacistickým režimom.

„Den Evropy“ totiž odkazuje na 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraniční Robert Schuman, „otec Evropy“, představil deklaraci, v níž navrhl vytvoření Evropského společenství uhlí a oceli, což byl předchůdce dnešní EU. Měli bychom ale vědět, že „Otcem Evropy“ je člověk, který ve své době jako poslanec francouzského parlamentu hlasoval pro Mnichovskou dohodu. A nejen to. Byl i významným exponentem appeasementu vůči Německu a členem francouzské proněmecké kolaborantské vlády maršála Pétaina.

Německý nacismus byl poražen díky nacionalismu evropských národů, které bojovaly za svou suverenitu. Jak dokazuje Hannah Arendtová ve své knize Původ totalitarismu či jak o tom mluvil sám vůdce Třetí říše Adolf Hitler, nacismus byl nadnárodním rasismem, který měl sjednotit germánské árijské národy v jeden celek – ukázkou v praxi byly nadnárodní jednotky Waffen SS. Současná EU v lecčems navazuje na Hitlerův projekt Nové Evropy.

Nacisti plánovali európsku integráciu, ktorá sa v mnohom podobala súčasnej Európskej únii. Čiže je to naopak, než tvrdia slniečkári – nacizmus bol v skutočnosti porazený vlasteneckým a národoveckým (teda nacionalistickým) vzopätím občanov národných štátov, ktorí bojovali za suverenitu svojich krajín proti snahe vytvoriť nadnárodnú európsku árijskú ríšu.

Projekt Nemeckom ovládanej Európskej únie je po nacizme a komunizme ďalším totalitným projektom, ktorý má zničiť suverenitu a demokraciu národných štátov v prospech centrálnej nedemokratickej diktátorskej moci. Národovci celej Európy sa proti tomuto projektu musia postaviť na odpor. Hnutie SPD bráni suverenitu nášho štátu proti diktátu Bruselu!

FB

Čo ste sa vždy chceli o bruselskej EU dozvedieť, ale nik sa vám to neopovážil otvorene povedať!
Recenzia knihy: NACISTICKÉ KORENE ‚BRUSELSKEJ EU‘

Kto považuje tu vyššie zobrazenú titulnú stránku knihy za urážajúcu, svoj názor po jej prečítaní zaručene zmení. Váha dôkazov je natoľko drvivá, že o oprávnenosti hákového kríža na tomto mieste nemôže byť ani najmenšej pochybnosti.

Keď som ju sám zazrel čírou náhodou v internete, hľadajúc materiál o norimberských procesoch s nacistickými vojnovými zločincami, myslel som, že to je len akýsi „kunderovský žart“. Červená hviezda by sa za určitých okolností snáď dala považovať za dobrý začiatok dizajnu nového loga Komisie EÚ, ale hákový kríž? Božie cesty sú niekedy nevyspytateľné a surfovanie globálnou džungľou informácií o to viac. Zaujímal som sa pôvodne o odtajnené spisy norimberských procesov, predovšetkým o prípad Mengele, ktorý bol, ako som sa na svoje prekvapenie kedysi dozvedel, odsúdený v neprítomnosti tribunálom v Norimbergu za vraždu cca. 3000 židovských dvojčiat a 40.000 ďalších obetí, ktoré poslal do plynu, „len“ na doživotné odňatie slobody. Iní vyfasovali za menej povraz. Mimochodom ako sa neskôr ukázalo, v okamihu rozsudku roku 1947 nebol Dr.  Mengele vzdialený od Norimbergu viac než 2 hodiny jazdy autom.

Čo som ale nakoniec v archívoch našiel, bolo nemenej otrasnejšie ako skutočnosti o veru neuveriteľnom diletantstve vtedajších nemeckých úradov pri pokusoch o jeho dolapenie. Čím si osvienčimský „anjel smrti“ asi tak mohol byť istý, keď si nechal argentínskymi úradmi vystaviť pas na meno José Mengele (sic!), s ktorým potom v 60. rokoch „inkognito“ prechádzal letiskovými kontrolami? Hesenská krajinská vláda po desaťročiach spánku šípkovej Ruženky až roku 1985 vypísala na jeho dolapenie na vtedajšiu dobu astronomickú sumu 1 milión mariek, ktorú zainteresované organizácie navýšili o ďalších 6 miliónov. V čase, keď sa dotyčný už 6 rokov spovedal zo svojich hriechov v očistci po tom, čo sa pred svojimi prenasledovateľmi prekľučkoval na večnosť cez zátoku pri Sao Paule, kde sa r. 1979 utopil.

Nechal som teda pátranie po stopách „anjela smrti“, ktorý tak rafinovane unikol spravodlivému trestu. Avšak stránky http://www.profit-over-life.org/index… , http://www.dr-rath-foundation… a http://www.relay-of-life… mi to vynahradili a priniesli veľa zaujímavých noviniek o postmoderných anjeloch a archanjeloch, ktorých aktivity neboli a nie sú o nič skazonosnejšie než habilitačné aktivity osvienčimského mäsiara s tuplovaným doktorátom. Keď som si dočítal knihu s hákovým krížom na obálke, bolo mi definitívne jasné, že to žiadny kunderovský žart nie je.

Prvá otázka, ktorú si človek v takom okamihu položí, je, ako je možné, že verejnosť sa dozvedá o skutočnej povahe vzniku bruselskej EÚ od nezárobkovej súkromnej nadácie, a nie napr. z niektorého z verejnoprávnych médií? Nota bene 63 rokov po ukončení norimberských procesov so zástupcami farmaceutického koncernu IG Farben a až v okamihu, keď posledný podpis Lisabonskej zmluvy bol iba formalitou?

Je možné, že inštitúcie Európskej únie si samy dnes už vôbec neuvedomujú, ako z jedovatého substrátu 12 rokov po 2. svetovej vojne vyklíčili? Odpoveď na tieto otázky nájdeme práve v knihe medzinárodného tímu autorov Paula Anthonyho Taylora, Alexandry Niedzwieckej a Matthiasa Ratha NACISTICKÉ KORENE ‚BRUSELSKEJ EU‘.

Česká verejnosť bola o vzniku, účele a činnosti orgánov Európskej únie informovaná od samého začiatku výlučne zástupcovia týchto orgánov a akákoľvek hoci aj sebakonštruktívnejšia kritika na ich adresu je vnímaná ako politicky nekorektná či dokonca ako antieurópska. Spomeňme, čo sa pred rokom chystala podniknúť skupina psychiatrov v prípade, že by prezident Václav Klaus odmietol podpísať Lisabonskú zmluvu. Môžeme byť naozaj zvedaví, pre koho budú títo páni chystať zvieraciu kazajku, až si prečítajú túto knihu. Avšak od júna 2009, kedy boli desaťtisíce stránok protokolov z norimberských procesov odtajnené a na  webových stránkach resp. tu a  tu verejnosti sprístupnené, a keď pravda o skutočnej povahe bruselskej EÚ vyšla konečne najavo, vyznie aj tá sebaostrejšia kritika ex post skôr ako nevinné škádlenie.

Pre pamätníkov a obete preživšie holokaust nie je tajomstvom, že kľúčovú úlohu v jednej z najhorších tragédií ľudstva zohral chemický a farmaceutický koncern IG Farben, podľa lokality pobočky v Osvienčime svojho času nazývaný tiež IG Auschwitz. Ale máloktorý z nich si dnes asi ešte spomenie, že 7 kilometrov od hlavného vyhladzovacieho tábora v Osvienčime sa nachádzal priemyselný areál o rozlohe 24 km2 (8 x 3km), na ktorom sa nachádzala vtedy najväčšia chemička sveta, ktorú tam materský koncern IG Farben postavil a kde do úmoru dreli a v plyne umierali desaťtisíce moderných otrokov a pokusných ľudských morčiat z celej Európy. Vyhliadky, že by v tejto továrni na smrť prežili viac ako 6 mesiacov, bola nulová.

Tí neskompromitovanejší členovia predstavenstva a dozornej rady koncernu IG Farben boli v povojnových procesoch s nacistickými zločincami odsúdení na dlhoročné nepodmienečné tresty odňatia slobody. Čo však bolo verejnosti donedávna s diabolskou vynaliezavosťou utajované, je, že hneď po odpykaní trestu opäť zasadli na kľúčové miesta v predstavenstvách a dozorných radách koncernov, ktoré vznikli rozbitím resp. reštrukturalizáciou pôvodnej IG Farben: BASF, Bayer a Hoechst.

TALIANSKO – 1. MAREC: Podpísanie zmluvy v roku 1957 a 50. výročie Rímskej zmluvy. Výstava originálu zmluvy v sále, kde bola podpísaná 25. marca 1957. Počas slávnostného ceremoniálu v ‚Orazi e Curiazi hall‘ Palazzo dei Conservatori v Campidoglio v Ríme, šesť krajín: Belgicko, Francúzsko, Taliansko, Luxembursko, Holandsko a Nemecko podpísali Rímsku zmluvu o založení Európskeho hospodárskeho spoločenstva (EHS). Zmluvu podpísali: Paul-Henri Spaak a J.Ch Snoy et d’Oppuers (Belgicko), Konrad Adenauer a Walter Hallstein (Nemecko), Christian Pineau a Maurice Faure (Francúzsko), Antonio Segni a Gaetano Martino (Taliansko). ), Joseph Bech a Lambert Schaus (Luxembursko), Joseph Luns a J. Linthorst Homan (Holandsko). (Foto: Eric VANDEVILLE/Gamma-Rapho cez Getty Images)

Jeden zo zakladajúcich členov Európskeho hospodárskeho spoločenstva, organizácia, z ktorej sa Európska únia nakoniec vznikla, nemecký právnik a prominentný nacista (člen NSDAP 1933 – 45) prof. Dr. Walter Hallstein napr. roku 1939 ako univerzitný profesor a člen Zväzu „ochrancov práva“ – samozrejme nacistického – verejne podporil norimberské rasové zákony a rasistickú pseudofilozofiu „krve a pôdy“. Potom, čo Hallstein dotazník, po vojne mu predložený Američanmi v rámci procesu denacifikácie, falšoval a všetky svoje nacistické aktivity nielen že poprel, ale dokonca sa snažil vyvolať dojem, že aj on sám sa stal ‚obeťou nacizmu‘ (v knihe nájdeme fotokópiu dotazníka), sa roku 1957 stáva prvým a zakladajúcim prezidentom Európskej komisie. Na fotke z r. 1957 dokumentujúci podpis tzv. „Rímskej zmluvy“, ktorej logickým vyvrcholením je tá „Lisabonská“, sedí tento ‚vlk v rúchu baránkom‘ hneď vedľa prvého povojnového západonemeckého kancelára Konráda Adenauera. Rovnako ako dnes jeho nástupcovia, aj on úradoval bez demokratickej kontroly 10 rokov ako prezident Európskej komisie, čím položil základné kamene, na ktorých pochybné a nedemokratické štruktúry ‚bruselskej EÚ‘ dodnes fungujú.

Ďalším nacistom v Norimbergu odsúdeným za vojnové zločiny a otrokárske aktivity koncernu IG Farben bol Fritz Ter Meer, ktorý roku 1956 po odpykaní trestu presadol z väzenskej prične rovno na kreslo predsedu správnej rady koncernu BASF. Aj on je dnes považovaný za jedného z architektov korporatívnej moci ‚bruselskej EÚ‘.

A ako sa hovorí, do tretice všetkého dobrého, v Norimbergu obžalovaný, ale zázrakom trestu uniknutý Carl Wurster, ktorý sa už roku 1952 stal v novozaloženej chemičke BASF predsedom správnej rady. Aj on je považovaný za jedného z ‚otcov zakladateľov EÚ‘. Do roku 1945 člen dozornej a správnej rady firmy DEGESCH, Deutsche Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung, Nemeckej spoločnosti pre potieranie škodcov (rozumej „hmyzu“), pobočky koncernu IG Farben, ktorá vlastnila okrem iného aj patent na výrobu neblaho presláveného insektic. známe, sa skvele osvedčil vo vyhladzovacích táboroch aj pri potieraní miliónov židovských „škodcov“. Carl Wurster sa po vojne celé desaťročia navyše profiloval aj v úlohe zákulisného deus ex machina európskej integrácie a ako mimoriadne vplyvný lobista chemického priemyslu a poradca špičkových politikov v Spolkovej republike.

Mimochodom jedno námestie v centre mesta dodnes nesie meno tohto prominentného poradcu. Na nižšie citovanej webovej stránke možno vidieť autentické archívne dokumenty, napr. prejav hlavného žalobcu v norimberských procesoch s vojnovými zločincami v koncerne IG Farben, Telforda Taylora, vrátane videozáznamov z norimberských procesov, uložených v archíve Stevena Spielberga v Múzeu na pamäte. Na stránke tu , sa dočítame ďalšie podrobnosti, ktorým uveriť tiež nebude ľahké. Zvlášť pamätníci, šesť desaťročí kŕmení báchorkami o vznešených pohnútkach a cieľoch európskeho zjednotenia pod modrou vlajkou s dvanástimi kruhovo zoskupenými žltými hviezdami, si budú pripadať ako v Jiříkovom videní.

Dovolím si na tomto mieste ponúknuť výňatok z úvodu tejto pozoruhodnej knihy, ktorej česká verzia sa pripravuje 

V knihe Nacistické korene ‚bruselskej EÚ‘ vás budeme informovať o veciach, ktorým mnohí čitatelia spočiatku nebudú – z pochopiteľných dôvodov – ochotní uveriť. Budú si zrejme hovoriť, že keby také ďalekosiahle, v tejto knihe dokumentované historické údaje boli skutočne pravdivé, určite by sa o nich bývali dopočuli už skôr. Ale práve z toho dôvodu považujeme za svoju povinnosť čitateľov nielen povzbudiť, aby si túto knihu z našej webovej stránky stiahli, ale aby našu stránku navštevovali a dokumenty zo zdrojov na nej uvedených študovali.

Takmer trištvrte storočia bol svet udržiavaný v klamnej predstave, že 2. svetovú vojnu má na svedomí akýsi uvrieskaný psychopat Adolf Hitler so svojou suitou rasisticky motivovaných magorov, nacistov. Skutočnosť je ale iná: 2. svetová vojna bola predovšetkým dobyvačnou vojnou, ktorá prebiehala v réžii petrochemického a farmaceutického koncernu, ktorého cieľom bolo ovládnutie multibiliónového globálneho trhu v oblasti vznikajúcich patentovaných chemických výrobkov.

Oficiálne dokumenty amerického Kongresu a tribunálu s vojnovými zločincami v Norimbergu jednoznačne dokazujú, že 2. svetová vojna bola vtedy najväčším a neblaho presláveným petrochemickým a farmaceutickým kartelom svojej doby, nemeckým IG Farben, ktorého súčasťou boli firmy Bayer, BASF, Hoechst a ďalšie z logistického a technického hľadiska nielen pripravované, ale predovšetkým umožnené. Ako obžaloba v Norimbergu nakoniec jednoznačne preukázala, bez spomínanej účasti koncernu IG Farben by k 2. svetovej vojne ani nemohlo dôjsť.

V tejto knihe sa ďalej dozviete, že už 1. svetová vojna, druhá najväčšia tragédia 20. storočia, bola v skutočnosti prvým pokusom o svetovládu, iniciovaným zástupcami tých istých korporačných záujmov. Navyše po tom, čo oba pokusy o vojenské podmanenie Európy a celého sveta zlyhali, spomínaný petrochemický a farmaceutický Kartel investoval do tretieho pokusu: dobyť Európu ekonomicky a politicky nastolením bábkovej ‚bruselskej EÚ‘.

Preto vôbec neprekvapuje, že nábor kľúčových aktérov pre bruselskú EÚ prebiehal v liahňach technokratov, ktorí už mali plány na povojnové usporiadanie Európy pripravené – pod kontrolou koalície nacistov a Kartelu. Táto kniha vám poslúži ako úvod na pochopenie pohnútok a stratégie satrapov tohto kartelu, ktorí sa po vojne jednoducho prezliekli z vojenských uniforiem do elegantných šedých oblekov, pričom ich metódy a ciele nedoznali zmeny hodnej zmienky. Najznámejší z nich bol Walter Hallstein, prvý prezident takzvanej ‚Komisia Európskej únie‘.

Odpoveď na otázku, prečo ste vlastne ešte nikdy nepočuli o týchto otrasných skutočnostiach, je v podstate jednoduchá: po roku 1945 Kartel investoval stovky miliárd dolárov do dezinformačnej kampane, ktorej prvoradým cieľom bolo, prepísať európske a svetové dejiny a zahladiť tým stopy svojej zločineckej minulosti . Táto nesmierne nákladná kampaň, zastierajúca korporačný pôvod oboch svetových vojen, bola evidentne podmienkou tretieho pokusu Kartelu o dobytie a kontrolu Európy – tentoraz pod vlajkou bruselskej EÚ.

Kartel bol nepochybne zainteresovaný na tom, aby s pomocou bruselskej EÚ získal kontrolu nad Európou bez toho, aby temný pôvod sadiva, z ktorej vzklíčila, vyšiel najavo. Tento plán, ako vidno, nakoniec zlyhal. Zverejnenie našej knihy a desaťtisícov autentických dokumentov znamená, že experimentu bruselskej EÚ zvoní hrana. Žiadny demokrat, žiadna organizácia, žiadna politická strana teraz už nebudú môcť podporiť tretí pokus o dobytie Európy.

Táto kniha je zároveň jedinečnou šancou pre politikov a politických strán, ktorí Kartelu doposiaľ sedeli na vajíčku a bruselskú EÚ podporovali bez toho, aby mali najmenšie potuchy o jej pôvode alebo chápali jej skutočný zámer. K tým bohužiaľ patrí aj 27 hláv štátov, ktoré svojím podpisom ‚Lisabonskú zmluvu‘ potvrdili, pričom väčšina z nich si neuvedomovala, že tým zároveň schválila aj ‚zmocňovací zákon‘, ktorým Kartelu a jeho satrapom spadla kontrola Európy do lona. Títo politici a politické strany teraz majú jedinečnú príležitosť toto ‚nedopatrenie‘ napraviť a podporu modelu Európy, vybudovanom na klamstve a klame, verejne odvolať.

Dovoľujeme si čitateľov povzbudiť a požiadať ich, aby nám pomohli šíriť posolstvo tejto knihy ďalej – v rodine, medzi priateľmi, kolegami v práci a vo svojom bezprostrednom okolí, v obci. Navyše ich naliehavo žiadame, aby svojich politických zástupcov na lokálnej, regionálnej, národnej a nadnárodnej úrovni konfrontovali s informáciami v tejto knihe obsiahnutej. Tým ich postavia pred dilemu: buď aj naďalej strkať hlavu do piesku a tým bezhlavo podporovať nastolenie diktatúry korporačných záujmov v Európe, alebo sa rozhodne postaviť za demokraciu, zdravie a životné záujmy miliónov Európanov. To, k akému rozhodnutiu vaši politici vo svojom postoji k bruselskej EÚ dospejú, bude najdôležitejším zásadným rozhodnutím ich politickej dráhy.

Potom, čo posledný pokus Kartelu o kontrolu Európy roku 1945 zlyhal, jednou z najčastejšie uplatňovaných výhovoriek jeho politických satrapov bolo, že o tom „nevedeli“. Po zverejnení tejto knihy už ale žiadny politik nebude môcť niečo také tvrdiť a pokračovať v podpore bruselskej EÚ.

Čo je teraz z historickej perspektívy najviac potrebné, je, aby ľudia začali konečne konať. To je obzvlášť naliehavé, pretože politici v mnohých európskych krajinách sa nechali korporačnými záujmami petrochemického a farmaceutického Kartelu natoľko zmanipulovať, že už prestali byť nezávislými reprezentantmi záujmov svojich voličov. Budúcim garantom slobody, demokracie a nezávislosti európskych národov sa teraz môže stať jedine široké, ľudové hnutie.

Zdroj: czechfreepress.cz | Vyšlo: reformy.cz

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Bratovražedné vojny a nekončiace anglosaské intrigy proti národom Slavianov

Vyvolávanie vojen BRATA proti BRATOVI, ROD proti RODU, NÁRODA proti NÁRODU. Pozor anglosasská pasca vytvára vzájomnú nenávisť  pre vyvolanie nepokojov – ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Nemecký letecký inžinier poskytol dôkazy, že armáda vytvorila pandémiu

Celý rok 2019 v ohniskách „nákazy“ nad Talianskom a Nemeckom, armáda NATO z lietadiel rozprašovala vysokotoxické nanopolyméry a ďalšie prvky ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...