Ako neutralizovať potenciálne poškodenie z mRNA vakcín

9. februára 2024

V tomto článku sa dozviete niektoré potenciálne metódy, ako neutralizovať poškodenie spôsobené mRNA vakcínami.

So súčasnou iracionálnou snahou očkovať celú planétu proti Covidu-19, ktorý má mieru zotavenia 99,9 %, je podľa nás dôležité porozprávať sa o praktických spôsoboch, ako „detoxifikovať“ a „neutralizovať“ poškodenia, ktoré spôsobujú tieto netestované mRNA vakcíny.

V našom domovskom štáte Tennessee sa napodiv „úmrtnosť“ na Covid strojnásobila, aj keď v miere zaočkovanosti v rámci USA vedieme. Zaujímavé, že? Logicky by ste si povedali, že za to môže vakcína, tak ako keď vidíme nárast obezity u populácie, ktorá je veľa zmrzliny. Ale iracionálne a nelogické „mainstreamové médiá“ a „zdravotná mafia“ budú bezpochyby viniť „odporcov očkovania“ za tento nárast úmrtí, čo dáva asi taký zmysel, ako viniť vegánov za nárast srdcových chorôb u ľudí, ktorí každý deň jedia párky v rožku…

Ale nenechajme sa rozptyľovať faktami alebo logikou!!

Napriek 4,5 miliardám dolárov, ktoré boli rozdané v rámci kompenzácií za škody spôsobené vakcínami od roku 1986…

Aj keď Najvyšší súd v roku 2011 opísal vakcíny ako „nevyhnutne nebezpečné”…

Napriek tomu, že príbalové letáky preukazujú, že väčšina vakcín obsahuje známe karcinogény a chemikálie spôsobujúce neurologické poškodenie.

Tí, čo sa odvážia vakcíny spochybňovať, sú ZLÍ.

Sú NEBEZPEČNÍ!

Treba ich VINIŤ za úmrtie tých, ktorí sú očkovaní.

Musia byť za každú cenu CENZUROVANÍ! (dobre, dobre, dosť sarkazmu).

Ale vo všetkej vážnosti, tieto informácie môžu zachrániť niečí život, tak sme ich s vami chceli zdieľať. Poskytol nám ich lekár, ktorý si praje zostať v anonymite. Cieľ tohto výskumu je pomôcť telu sa zotaviť z poškodenia a detoxifikovať sa, stabilizovať sa a vylúčiť toxické ingrediencie z tela vrátane hydrogélov, luciferázy a nanobotov, a tiež umlčať messenger RNA (mRNA) obsiahnutú v Covid vakcíne.

Čo je mRNA?

Messenger RNA (mRNA) sprostredkováva prenos genetických informácií z bunkového jadra do ribozómov v cytoplazme, kde slúži ako šablóna pre syntézu proteínu.

ČOŽE?

Viem, že to znie ako nejaké vedecké táraniny, tak mi dovoľte to pre vás preložiť.

Sme tvorení bunkami. Každá bunka obsahuje milióny proteínov. Inštrukcie k tvorbe proteínov sú „vpísané” v bunkovej DNA vo forme génov, ktoré vytvárajú proteíny cez transkripciu („prepis” DNA sekvencie pomocou mRNA) a prepis („dekódovanie” mRNA a tvorba daného proteínu).

Takže, ak Covid vakcína používa mRNA na zmenu časti vášho genetického kódu, potom kľúčom na zabránenie poškodeniu by logicky bolo narušiť prepis správy, že?

Voilá!

Systém narušovania RNA (RNAi) je mechanizmus, pomocou ktorého bunky kontrolujú génovú expresiu tým, že vypnú prepis mRNA. RNAi možno tiež použiť na zastavenie prepisu vírusových proteínov, keď je bunka nakazená vírusom. Systém RNAi možno tiež potenciálne terapeuticky zneužiť a môže zabrániť vírusovej RNA v rozmnožovaní.

Nižšie je TOP PÄŤ odporúčaných látok na zmiernenie poškodenia z mRNA vakcín (nie je zostavené v žiadnom konkrétnom poradí):

1│ JÓD

Esenciálny minerál, jód je využívaný štítnou žľazou na tvorbu hormónov štítnej žľazy, ktoré kontrolujú mnoho funkcií v tele vrátane rastu a vývoja, opravovania poškodených buniek a podporovania zdravého metabolizmu.

Pretože vaše telo si jód neprodukuje, treba ho dodávať v strave. Jód možno tiež použiť na detoxikáciu toxických zlúčenín a silne zvyšuje rýchlosť rozkladu mRNA. Potravinový jód tiež kontroluje svoju vlastnú absorpciu prostredníctvom regulácie symportera sodíka/jodidu, čo chráni funkcie štítnej žľazy.

2│ ZINOK

Zinok umožňuje telu tvoriť proteíny a DNA, prispieva k liečeniu zranení a zohráva úlohu v raste a vývoji počas detstva. Má tiež antioxidačné vlastnosti a zohráva dôležitú úlohu v bunkovej imunitnej funkcii a upravuje mRNA hladiny cytokínov.

Zistilo sa, že zinok reguluje transkripciu génov v rakovinových bunkách, a navyše znižuje expresiu mikroRNA a kľúčových enzýmov a proteínov potrebných na vyzretie a stabilitu mikroRNA. Na záver, medzi rastlinnými zlúčeninami je proteínový serát zinkového prsta, ktorý môže vypnúť tvorbu mRNA.

3│ KVERCETÍN

Kvercetín, flavonoid s niekoľkými preukázanými zdravotnými prínosmi ako pre ľudí, tak pre zvieratá, prejavuje celý rad biologických aktivít.

Neutrofily ošetrené kvercetínom prejavujú mimoriadne potlačenie v expresii mRNA rôznych pre-zápalových génov.

Jedna z menej známych a nedávno objavených rolí kvercetínu je úprava expresie mikroRNA, čo zohráva zásadnú úlohu v zdraví a chorobe.

4│ SUPERNABITÉ C60

(Nano-uhlíkom aktivované uhlie)

Uhlík 60 (C60) je prirodzene sa vyskytujúca molekula, ktorú tvorí 60 atómov uhlíka, ktoré tvoria niečo, čo vyzerá ako dutá futbalová lopta. Vedecké meno pre C60 je „Buckminsterfulleren” a je to jediná molekula jediného prvku, ktorá tvorí guľovitú klietku, a môže to byť najsilnejší antioxidant, ktorý sa zatiaľ objavil, vykonávajúci antioxidačnú akciu Superoxidu dismutázy, Glutatiónu, Katalázy a COQ10.

V posledných 13 rokoch „supernabitú” molekulu fulerénu C60 testovalo a skúmalo aspoň 15 univerzít a 5 federálne licencovaných výskumných laboratórií, čo viedlo k viac ako „600 analýzam”.

Tiež existuje pomerne veľa pozitívneho výskumu týkajúce sa potenciálneho použitia supernabitého molekuly C60 v absorpcii elektromagnetického poľa (EMF). Supernabitá molekula C60 je nanouhlíkový materiál, ktorý prejavuje nesmierne silné antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu zvýšiť schopnosť tela sa vysporiadať s oxidačným stresom ako v zdravom, tak aj chorom stave.

Štúdie naznačujú, že uhlíkové nano-nosiče môžu dodať malé narušujúce RNA (siRNA) a umožniť celý rad rastlinného biotechnologického mRNA využitia, internalizovať sa do buniek a následne posilniť účinnosť vypnutia génov, a sú zásadné pre účinné potlačenie génov.

5│ PQQ (Pyrolchinolínchinón)

Pyrolchinolínchinón (PQQ) je silný antioxidant a bunkový energetický posilňovač, ktorý podporuje zdravie vašich energie produkujúcich mitochondrií, chráni ich pred oxidačným poškodením, a dokonca vám pomáha tvoriť nové mitochondrie. PQQ je v skutočnosti jediná živina na Zemi, o ktorej sa vie, že je schopná generovať nové mitochondrie.

PQQ je obsiahnutý v ovocí a zelenine av ľudskom materskom mlieku, a je rastlinným rastovým faktorom a bakteriálnym kofaktorom. Štúdie preukázali, že PQQ disodná soľ (BioPQQ) má pozitívny efekt na kognitívnu funkciu a môže mať ochranný efekt na starnutie spôsobené ultrafialovým (UVA) žiarením.

ZÁVER

Ako sa zvyšuje tlak na to, nechať sa očkovať proti Covidu, bude zásadné objaviť metódy na zmiernenie poškodenia, najmä pre tých, ktorí sú nútení sa očkovať v zamestnaní alebo kvôli iným dôvodom.

Stručne povedané, päť vyššie diskutovaných látok je spolu s odkazmi na odporúčané zdroje nasledujúce:

Okrem toho sa ukázalo, že pôst iba na vode (po dobu jedného týždňa) opravuje poškodenie DNA a zastavuje tvorbu cudzej mRNA. A brať plne-spektrálny konopný extrakt je ďalšie skvelé odporúčanie vďaka pozitívnym efektom na náš endokanabinoidný systém, ktorý reguluje takmer každú vnútornú funkciu tela. Tento organický konopný extrakt užívame každý deň!

Firma Merck napodiv opustila vývoj dvoch Covid vakcín s tým, že po rozsiahlom výskume dospeli k záveru, že vakcíny ponúkali menšiu ochranu ako z prekonania samotného ochorenia a získania prirodzených protilátok. 25. januára oznámili, že vakcíny generujú „horšiu” imunitnú reakciu v porovnaní s prekonaním prirodzenej nákazy.

Nedávno na videu prehovoril pracovník opatrovateľského domu, kde zdieľal svoju skúsenosť s tým, že seniori „umierajú ako muchy“ po tom, čo dostali vakcínu proti Covidu. Je smutné, že títo seniori sú povinní brať vakcíny proti „vírusu“, ktorý podľa aktualizovanej analýzy CDC ukazuje, že je v skutočnosti menej nebezpečný … ako samotné žitie!

Ostatné odporúčané zdroje:

https://otevrisvoumysl.cz/univerzalni-lek-veda-a-pribeh-oxidu-chloriciteho-cesky-dabing/

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Pozvánky

"Živé cyrilo-metodské dedičstvo" - filatelistická výstava v Budapešti

Filatelistická výstava ŽIVÉ CYRILO-METODSKÉ DEDIČSTVO v Budapešti pozýva zberateľov a priaznivcov umenia Na dvadsiatich paneloch sa odvíja príbeh od príchodu ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Ako prírodne detoxikovať telo po očkovaní -protokol Dr. Peter McCullough

Dr. Peter McCullough vo videu zdieľa jednoduchý postup, ako ľudia môžu podporiť detox svojho tela po očkovaní. Video: V americkej ...
NÁZOR

Sorosovskí presstitúti o atentáte na Fica a na Trumpa informujú v úplnej zhode

Milí priaznivci, všimli ste si tu zhodu sorosovských presstitútov pri informovaní o atentáte na Fica a na Trumpa? Po atentáte ...
NÁZOR

Corbettov report: Prečo sa svet rúca a čo s tým môžeme urobiť?

Máte niekedy pocit, že sa všetko zrazu rúca? Vedeli ste však, že pre tento jav existuje názov? A že je ...
NÁZOR

TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ - JUDr. Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin o atentáte na Donalda Trumpa: JUDr. Štefan Harabin: „TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ, na to netreba zabúdať“ Bývalý ...
NÁZOR

Pozdrav Danielovi Lipšicovi č. 9 - 5

Daniel Lipšic už dvadsaťpäť rokov útočí na podnikateľa a advokáta JUDr. Zoroslava Kollára, ktorý si rovnako na neho zozbieral za ...
NÁZOR

Vatikán je obchodná organizácia - Pavol Peter Kysucký

Ing. Pavol Peter Kysucký, technológ, filozof a spisovateľ napísal niekoľko filozofických kníh v ktorých pojednáva napríklad o teórii synchronicity, ktorej ...
NÁZOR

Teším sa na vzácnu chvíľu, kedy sa zo škaredých lariev vykľujú „krásne“ motýle

ilustračné foto: Pixabay Plán využitia Ukrajiny, ktorý zákerne pripravili USA a Veľká Británia bol naozaj zlovestný. Chceli vojensky napadnúť Rusko práve ...
NÁZOR

NAPĽULA NÁM DO OČÍ...

ZA VÍŤAZSTVO VO VOĽBÁCH DO NR SR, VO VOĽBÁCH PREZIDENTA AJ VO VOĽBÁCH DO EP NÁM VLÁDNA KOALÍCIA POĎAKOVALA NAOZAJ ...
NÁZOR

Čo tu smrdí?- prof. Jaroslav Turánek

Profesor Jaroslav Turánek vysvetľuje čo to tu SMRDÍ v štáte dánskom… prečo musel končiť? Jedná sa o likvidáciu vedcov na ...
NÁZOR

Európska únia a Nato hynú ako organizácie

Ak sa dnes spomenie Európska únia, tak skoro každého napadne len vojna proti Ruskej federácii a sankcie. To je jej ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...