Schumanova rezonancia – ako nás ovplyvňuje?

7. marca 2023
Schmanova rezonancia Ako mysliet pozitivne

Zvykli sme si na to, že v správach máme informácie pre meteo senzitívnych ľudí, o tom ako nás tlak a počasie v daný deň ovplyvňujú. Ale skúsili ste sa niekedy pozrieť na Schumanovu rezonanciu a jej denné hodnoty?

Ako nás ovplyvňuje Schumanova rezonancia?

Schumanova rezonancia zaznamenáva vibrácie našej matky Zeme. Ideálna rezonancia je na frekvencii 7,83 Hz, čo je podľa východných tradícií rezonancia OM.

V posledných rokoch sa ale rezonancia, čiže vibrácie zeme neustále zvyšujú a Zem vibruje až po 40 Hz. Ja som si ju začala v posledných mesiacoch viac všímať. Vnímala som svoje pocity a pocity ľudí v daný deň. Keď som sa cítila unavená, rezonancia bola vysoká a rovnako aj na stránke bola informácia, že tento deň je vhodný na relax a oddych. V dni kedy vibrácie zeme dosahovali nižšie hodnoty a oscilovali bližšie k hodnote 7,83 som sa cítila úžasne a plná energie.  Má aj na Vás vplyv Schumanova rezonancia a vibrácie Zeme? Informácie o dennej vibrácii nájdete tu.

Frekvencia a vibrácia Zeme zaznamenáva tak veľké variácie, ktoré nikto nemôže vysvetliť, ale práve tieto zaznamenávané informácie nám dávajú jasný signál, že sa planéta mení. Zem vibruje stále vyššie a vyššie, rovnako ako my.

Keď sa kohokoľvek pri stretnutí opýtam ako žije, zväčša dostáva rovnakú odpoveď: Veľmi rýchlo. Dôvodom je práve Schumanova rezonancia, teda vibrácie Zeme. Čas sa akosi zrýchľuje, a aj keď deň stále trvá 24 hodín, pocitovo vnímame, že trvá len 16 hodín. Tieto vibrácie nám spôsobujú stresy, nervozitu z toho, že nič nestíhame, vyvíjajú na nás časový tlak. A väčšinou až nás tento stres dostane a začnú sa prejavovať zdravotné a psychické problémy, spomalíme a začneme prehodnocovať naše životné hodnoty a priority. Núti nás k zmene, ktorá ide z vnútra.

Čo znamená Schumanova rezonancia?

V roku 1952 nemecký fyzik a profesor W.O. Schumann predpokladal, že existujú merateľné elektromagnetické vlny v atmosfére, ktoré existovali v dutine (alebo priestore) medzi povrchom zeme a ionosférou. Podľa názoru NASA je ionosféra bohatá vrstva elektrónov, ionizovaných atómov a molekúl, ktoré sa rozprestierajú približne od 30 míľ nad povrchom zeme až po hranici voľného vesmíru približne 600 míľ. Táto dynamická oblasť rastie a zmenšuje sa (a ďalej rozdeľuje na subregióny) na základe slnečných podmienok a je kritickým článkom v reťazci interakcií Slnko-Zem. Je to „nebeská elektráreň“, ktorá umožňuje rádiovú komunikáciu.

V roku 1954 Schumann a H.L. König potvrdili Schumannovu hypotézu detekciou rezonancií pri hlavnej frekvencii 7,83 Hz; „Schumannova rezonancia“ bola založená meraním globálnych elektromagnetických rezonancií generovaných a excitovaných výbojom bleskov v ionosfére. Zatiaľ čo tento jav je spôsobený bleskami v atmosfére, mnohí si neuvedomujú dôležitosť tejto frekvencie ako ladiacu vidličku na celý život. Inými slovami, pôsobí ako frekvencia, ktorá v úzadí ovplyvňuje biologické obvody cicavčieho mozgu.

Už v súčasnosti vieme, že elektromagnetické pole Zeme chráni všetky živé bytosti s touto prirodzenou frekvenčnou pulzáciou 7,83 Hz.

Môžete to vnímať ako tlkot srdca zeme. Staroveká indická ríša sa o tom zmieňuje ako o OHM, alebo o stelesnení čistého zvuku. Či už náhodou alebo nie, frekvencia 7,83 Hz je taktiež veľmi silná frekvencia používaná pri zachytávaní mozgových vĺn, pretože je spojená s nízkymi hladinami Alfa a horným rozsahom stavov mozgových vĺn Theta. Táto frekvencia sa spájala s vysokou úrovňou hypnotizovateľnosti, sugestibility, meditácie a zvýšených hladín HGH (ľudského rastového hormónu). Okrem toho pri jej stimulácii dochádza z zvýšeniu prietoku krvi v mozgu.

Ako sa vieme naladiť na príjemnejšie frekvencie? 

Zdá sa, že náš nervový systém môže byť ovplyvnený zemským elektromagnetickým poľom. Možno práve preto je pobyt v prírode tak obnovujúci a uzdravujúci. Zmena, únik z mesta a teda zníženie vplyvu davov, dopravy, práce a rutiny môže spomaliť naše mozgové vlny. Z agresívnych, ostražitých a netrpezlivých stavov spôsobených vysokým rozsahom Beta mozgových vĺn, sa vieme vďaka pobytu v prírode dostať  na regeneračné Alfa vlny.

V roku 2014 keď táto frekvencia dosiahla hodnoty v rozpätí 15-25 Hz, bolo to považované za anomáliu. Lenže  31. januára 2017 bola  prvýkrát zaznamená Schumannova rezonancia na frekvencií 36 Hz. Tieto „anomálie“ sa v poslednej dobe vyskytujú čoraz častejšie a predstavujú zásadnú zmenu.

Čo to znamená pre nás ako obyvateľov Matky Zeme? Podľa neurovedy sú frekvenčné záznamy 36+ Hz v ľudskom mozgu viac spojené s vystresovaným nervovým systémom než uvoľneným a zdravým.

Ako vieme z vedy, čím je frekvencia vyššia, tým viac sú tieto informácie, ktoré tieto frekvencie prenášajú rozmanitejšie. Keďže sme organické bytosti vytvorené z hmoty, sme náchylní na elektromagnetické polia a naše životy sú neoddeliteľné od zeme. Preto ak sa frekvencia zeme zvyšuje, nemala by sa tiež zvyšovať naša frekvencia?

Ako sa mení rezonancia v čase? 

Evolúcia nebola vždy jednoduchým procesom, ale energia za ňou ,energia zjednotenej oblasti, sa vždy pohybuje smerom k väčším stupňom organizácie a celistvosti, a to nielen v jej vnútri ale aj mimo nej. Ak sa zemské elektromagnetické pole zvyšuje, nemalo by to znamenať, že náš mozog bude môcť fungovať na vyššej frekvencií, ktorá je dokonca vyššia ako stresový stav vysokých beta mozgových vĺn? Ak áno, existuje rozsah mozgových frekvencií nad rozsahom vysokých beta mozgových vĺn, ktoré by sa namiesto spájania so vznietlivým a nevyváženým mozgom spájali s tým vedomým a kreatívnym?

Zvyšovanie frekvencie vytvára nárast vedomia a keď sa naše vedomie zvyšuje, máme väčšie povedomie – a to sú Gama vlny. Gama mozgové vlny, môžu byť viac ako dvakrát vyššie ako vysoké Beta mozgové vlny. Tieto gama vlny však korelujú s vyšším stavom vedomia a povedomia, rovnako ako s väčším množstvom lásky, súcitu a empatie.

A tak ako zem prechádza svojou premenou, musíme si ňou prejsť aj my ľudia. Prejsť zo stresových vibrácii na tie vyššie, ktoré nám pomôžu zvýšiť svoje vedomie a uvedomovanie si svojho Ja.

Schumanova rezonancia a ako ju čítať

Mnohí z vás sledujete pravidelne Schumannovu rezonanciu. Ja takmer každý deň.

V poslednej dobe prichádza na našu matičku Zem veľa svetla a tí, čo sú viac otvorení energiám ju aj vnímajú.

Schumanova rezonanica meria rezonanciu našej Zeme. A  nie je to len svetlo, ale aj kódy, ktoré menia a transformujú, respektíve uzdravujú našu Zem, Gaiu alebo Terru.

Schumanova rezonancia – ako ju čítať

Ale viete ako Schumannovu rezonanciu čítať a čo znamenajú jednotlivé farby?

Poďme si povedať viac o jednotlivých farbách.

Modrá = homeostáza alebo pokoj, v energetickej reakcii nie je veľa aktivity. Naša Zem / Gaia si vydýchne.

Zelená pomáha 3D energiu prečisťovať a premieňať.

Červená / oranžová je hustejšia ako zelená energia. Odráža to, že jadro bolo nabité, energia prúdi a farba červená / oranžová v grafoch ukazuje, že sa uvoľňujú blokády v Gaii a prichádzajúca energia pomáha pri tejto transmutácii. Vidíme ju okolo bielych škvŕn v grafe. Dochádza k uvoľňovaniu a premene.

Biela prináša vysokofrekvenčné gama lúče, ktoré sa odrážajú v grafe Schumanovej rezonancii. Ukazujú, že dochádza k zvýšeniu výkonu, energia je nad prúdom elektromagnetického poľa a rozsvieti sa. Aktivuje sa náš čakrový systém a zvyšuje sa kódovanie 5D svetla do našej DNA. Naše kanály sa otvárajú a máme viac svetla.

V závislosti na našej citlivosti môžeme vnímať toto zosilnenie skôr, ako dosiahne plnú kapacitu, ale počas výskytu bielych „škvŕn“ nastávajú príznaky vzostupu. Keď sú zemské mriežky a kolektívne vedomie prepojené nastáva fáza očisty, prebiehajú výboje blesku a zosilňujú svetlo v nás.

Počas fáz očisty môžeme cítiť nevoľnosť, extrémne bolesti hlavy, tlak očí, rozmazané videnie, bolesti tela, vertigo (závrať) a stav snov sa otvára.

Mnohí tieto výkyvy Schumanovej rezonancie vnímajú rôznym spôsobom. Ľudia, ktorí roky na sebe pracujú, majú poriešené svoje vnútorné zranenia, svoje emócie, môžu vnímať silný príliv energie. Ale ak máme v sebe ešte vnútorné zranenia, potlačené emócie, pocit krivdy, nelásky, hnevu, tieto energie môžu priniesť opačný efekt. Ešte viac sa naše vnútorné bolesti môžu prejaviť.

A v posledných dňoch je Schumanova rezonancia plná zelenej farby, červených škvŕn aj bieleho svetla. Vedzte, že zmeny už sú tu. Ale znamená to, že je čas popracovať na zmene v každom z nás.

Zbaviť sa toho starého a nepotrebného v sebe a otvoriť sa novým vyšším vibráciám svetla a lásky.

Schumannova rezonancia dnes ⚡️ Sila 60 a 11 dnes 7. marca 2023 

Autor: Margot Robinson

Zdroj: disclosurenews.it

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Rozpad USA sa nezvratne blíži a vzniká DSA?

Milí priatelia, o postupnom rozklade a zanikaní USA v priamom prenose som hovoril už pred vyššie rokom. Pripojená štatistika hospodárskych ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Česi sa sťažujú na nekvalitu nórskeho plynu, kazia sa im kotly!

Experti a servisní technici v severných Čechách potvrdzujú, že kazovosť kotlov sa vyskytuje na základe dodávok nórskeho plynu, ktorý ako ...
FILOZOFIA BYTIA

Rozjímanie o živote s múdrymi ženami Annou Hogenovou a Clarou Lewitovou - Duše K

Pútavé rozprávanie Jaroslava Duška a jeho hostí Anny Hogenovej a Clary Lewitovej + beseda s divákmi Koncept telesnosti – Karteziánsky ...
FILOZOFIA BYTIA

Anna Hogenová: 💥 ODKAZ po ATENTÁTE? Ako to ustáť?

Anna Hogenová a jej netradičný pohľad z hĺbky duše / & odpovede💥 Zaujímavý pohľad českej poprednej filozofky a fenomenologičky na ...
FILOZOFIA BYTIA

Hana Sar Blochová: THOVT a tajomstvo jeho misie na Zemi

Thovt a Maat ako hviezdni kurátori prinášajú na Zem projekt duchovného vzostupu pre ľudstvo. S Hanou Sar Blochovou sa pozrieme ...
FILOZOFIA BYTIA

Súboj SVETOVÝCH ELÍT s OBČANMI - "Caesarizmus superbohatých"

PETR ROBEJŠEK: Ako prebieha súboj elít s občanmi, prečo ten nepokoj v Európe a protesty poľnohospodárov a prečo Green Deal ...
FILOZOFIA BYTIA

Rodná cesta - Žiarislav

Žiarislav o duchovne, o vedomeckom vývoji v spoločnosti, o tajoch vedomectva, o lesnom období, o menách vedomých Slovanských, duchovných a ...
FILOZOFIA BYTIA

Kryštály, kryštálová mriežka Zeme, kryštálová sieť Čiech a Moravy - Hana Sar Blochová

Hana Sar Blochová: Kryštály, kryštálová mriežka Zeme, kryštálová sieť Čiech a Moravy v rozhovore na TV Klenoty života 💜 Kryštály ...
FILOZOFIA BYTIA

Anna Hogenová: Pravda, Príroda, Láska, Filozofia

S filozofkou a fenomenologičkou Annou Hogenovou o vrtkavosti pravdy, koncepte vojny, ľudskej morálke, vzťahu človeka k prírode a v neposlednom ...
FILOZOFIA BYTIA

BÁSNENIE V KORUNE STROMU ŽIVOTA

Foto: Matúš Plecho Prof. Anna Hogenová „Jsoucnaři vidí bytí jen v jsoucnech, ale i ta jsoucna, a, mimochodem,i člověk jím ...
FILOZOFIA BYTIA

Klamstvá v každodennom živote...​

Prieskum medzi 316 obchodnými a marketingovými manažérmi, ktorý uskutočnil časopis Sales and Marketing Management, ukázal, že „45 % manažérov počulo ...
Aktualizované 13.7. 01:02
FILOZOFIA BYTIA

Emil Páleš: Zanikne západ? Znaky zániku civilizácie vykazujeme takmer všetky

Poučenie z histórie Kde sa ako civilizácia nachádzame? Smerujeme k zániku? Ak áno, ako si ten zánik predstaviť? Ako vznikali ...