Senzácia! Kontroverzný NETFLIX seriál (KORUNA) úplne odhaľuje kráľovskú líniu!

16. mája 2021

Od vydania Najvyššieho tajomstva (1999) bol najskôr David Icke, ktorého s určitosťou možno označiť za otca hnutia za pravdu, značne ohováraný. Jednou z jeho údajne najdivokejších téz je tá o plazivých hybridných bytostiach, ktoré podľa jeho analýzy predstavujú nepriateľský mimozemský druh na Zemi. Icke okrem iného tvrdí, že manipulatívny vplyv bytostí z inej dimenzie sa vyskytuje v dejinách prakticky všetkých kultúr. Alebo inak: moderná západná kultúra (tiež kultúra hlavného prúdu), ktorá nota bene verí v existenciu fantazijných bytostí, ako sú vírusy, je pravdepodobne jediná, ktorá kategoricky popiera existenciu démonických bytostí z inej dimenzie.

V priebehu svojho výskumu David Icke zistil, že tieto bytosti boli popísané prekvapivo podobným spôsobom po tisícročia a na rôznych kontinentoch. Aj keď sa v staroveku najčastejšie javia ako božstvá a vládcovia s vlastnosťami plazov, v období po Kristovi sa väčšinou označujú ako nepriateľské duchovné bytosti. Ako je známe, Satan sa v Biblii objavuje ako had a Korán sa o džinoch zmieňuje tiež. O džinoch sa hovorí, že sú bytosti, ktoré môžu ovplyvňovať pozemské udalosti z inej dimenzie a ktoré tiež obsadzujú ľudí. (Podľa Wikipédiedžinovia väčšinou spájaní s plazmi.) Sú tiež obzvlášť výbušní – Gnostické spisy, ktoré sa našli neďaleko egyptského mesta Nag Hammadi v decembri 1945 a dokumentujú existenciu takzvaných archónov (gréckych vládcov), nižších škodlivých duchov.

Poznámka: Úradníci a vládcovia boli už v najstaršom príklade demokratického poriadku, v starej podkrovnej demokracii, označovaní ako „archoni“. (pozri Wikipedia ) V kontexte súčasnej koronskej diktatúry je zrejmé, koľko pravdy je na tomto pojme. V tejto súvislosti je zaujímavá aj kontroverzná interpretácia Demiurga (starogréckeho tvorcu). Zatiaľ čo sa Demiurg považoval za tvorcu vesmíru v platónskej doktríne, gnostici ho opísali ako pochybnú hadiu bytosť, ktorá vytvorila hmotnú realitu, aby jej vládla.

David Icke predpokladá, že tieto bytosti z inej dimenzie vládnu Zemi po tisícročia a pomocou genetickej manipulácie vytvárajú hybridné pokrvné línie, ktoré sa globálne spájajú v tajných spoločnostiach s cieľom ovládnuť svetovú politiku a zotročiť ľudí.

Poznámka: Túto prácu podporujú renomovaní archeológovia, ktorí študovali sumerské tablety. (pozri. gaia.com )

Cremo argumentuje spolu s autorom Zechariou Sitchinom, Erichom von Dänikenom (autor, „Vozy bohov“), autorom a výskumníkom Michaelom Tellingerom a niekoľkými ďalšími, presvedčivo, že Anunnaki boli v skutočnosti bytosti mimo Zeme, ktoré sa prezentovali ako „bohovia“. Táto teória tiež tvrdí, že títo „nebeskí bohovia“ geneticky upravili ľudstvo na druh otrokov, (…)

Poznámka: Zatiaľ čo David Icke dešifroval agendu týchto predpokladaných mimozemských bytostí a zverejnil ju pred desiatkami rokov, jedna „konšpiračná teória“ za druhou sa v súčasnosti ukazuje ako pravdivá. To, čo Icke odlišuje, je to, že vždy starostlivo skúmal svoje tézy a vhodne ich dokumentoval. Situácia sa stáva obzvlášť hroznou v okamihu, keď dokonca aj bežné vedecké časopisy ako Science potvrdzujú, že nie tak dávno boli hromadne vraždení ľudia, aby nakŕmili tieto bytosti:

Kňaz rýchlo rezal väzníkovi trup a odstránil jeho stále bijúce srdce. Táto obeta, jedna z tisícov vo svätom meste Tenochtitlán, mala za cieľ nakŕmiť bohov a zabezpečiť ďalšiu existenciu sveta.

David Icke je jedným z tých výskumníkov, ktorí si na základe svojich výskumov sú istí, že tieto rituálne vraždy sa odohrávajú dodnes; už nie na verejnosti, ale v rámci okultných obradov. Mimochodom, tento postulát potvrdzujú početní preživší, ktorí si často pamätajú prítomnosť významných osobností a v niektorých prípadoch aj plazov. (Medzi najznámejšie obete, ktoré o tom verejne hovorili, patria Cathy O’Brian, Anneke Lucas, Fiona Barnett a Sarah Ruth Ashcraft.)

Anekdota: Počas vyšetrovania prípadu Emanuela Orlandiho, nezvestnej dcéry zamestnanca Vatikánu od roku 1983, vyšetrovatelia skutočne našli pred dvoma rokmi v kostnici pápežskej rezidencie tisíce kostí. (pozri CNN )

Pozoruhodná je aj neobvyklá architektúra vatikánskej posluchárne, ktorá bola postavená v rokoch 1964 – 1971 v mene pápeža Pavla VI. bol postavený na obraz hada. (pozri Wikipedia )

Tí, ktorí sa intenzívnejšie zaoberajú našou históriou, nájdu prekvapivo často a prakticky na všetkých kontinentoch tradície v oblasti rituálnych vrážd; aj v súvislosti s plazivými bytosťami; pokiaľ sa pozriete pozorne. Jedným z najslávnejších príkladov je príbeh grófa Draculu: (pozri Wikipedia )

Vlad III. (* okolo 1431 údajne v Schässburgu (rumunský Sighișoara ); † na prelome rokov 1476/1477) bol 1448, 1456–1462 a 1476 vojvodom Valašského kniežatstva. Jeho epiteton Drăculea (dt. „Syn draka“ z latinčiny draco – „drak“) je odvodený z tézy, ktorú historici najčastejšie akceptujú v súvislosti s členstvom jeho otca Vlada II. Drak bol uvedený aj vo vojvodskej pečati. Táto prezývka sa niekedy chápala ako „syn diabla“, pretože rumunské slovo drac znamená aj diabol.

Vedeli ste, že princ Charles v rozhlasovom rozhovore vlastne pripustil, že je potomkom Vlada Impalera? (pozri NPR )

Transylvániu mám v krvi. Genealógia ukazuje, že som potomkom Vlada Impalera. Takže som trochu zapojený do krajiny.

V historickej sérii Netflix „The Crown“ sa viackrát narážalo a v niektorých prípadoch až prekvapivo výslovne na to, že Royals sú hybridy plazov:

1. Gloriana (S1: E10; 35:25)

V prvej časti Edward VIII vysvetľuje, že kráľovskí ľudia sú „napoly ľudia“ a „zvláštne hybridné tvory“ . Kontext nie je jasný, ale výber slov o to viac kričí.

Edward VIII: Dúfal som, že sa mi ozvete. Celé dni som sa túlal po telefóne. Je to kvôli Margret? Kráľovná Alžbeta II: Áno Edward VIII: Paríž je na vašej strane, takže jediné Francúzsko, ktoré sa počíta. Kráľovná Alžbeta II.: Ste tiež na jej strane?

Edward VIII: Na margretách? „La Marianne“? Ako by som nemohol? Zdieľam s ňou osud veľkej lásky, ktorá krajinu veľmi pritiahla pod jej kúzlo, len aby ju establišment zakázal. Takže samozrejme má moje sympatie.

Kráľovná Alžbeta II .: Vidím.

Edward VIII: Ale je tu aj druhá veľká láska môjho života. Koruna. A ochrana toho istého. Viem si predstaviť, že ste v zložitej situácii. Roztrhaná. Presne. Napoly sestra, napoly kráľovná.

Kráľovná Alžbeta II.: Presne tak.

Edward VIII: Zvláštne hybridné stvorenie. Ako sfinga alebo gamajun. Rovnako ako ja som Ganéša. Alebo minotaur. Sme napoly ľudia. Vytrhnutý zo stránok bizarnej mytológie, v ktorej sú dva aspekty, človek a koruna, zapletený do krutej občianskej vojny, ktorá nikdy nekončí.

2. Minulosť (S2: E6; 42:50)

V druhej časti princ Philip v rozhovore s kráľovnou Alžbetou II. Naznačuje, že Sir Alan Frederick (alias Tommy Lascelles), bývalý osobný tajomník kráľa Juraja VI. A Alžbety II., Je „monštrum“ a pije „ľudskú krv .

Princ Philip: Požiadajte Tommyho Lascella, aby sa s vami stretol. Alžbeta II.: Čo? Princ Philip: Áno a povedz mu, na čom si. Alžbeta II .: Nemôžem ho len tak povolať. Princ Philip: Prečo nie? Alžbeta II.: Preto, ​​pretože je na dôchodku.

Princ Philip: Tak choď k nemu. V neoficiálnej funkcii. Na sherry alebo čaj. Alebo ľudskú krv alebo to, čo pije toto monštrum. A spýtaj sa ho na svojho strýka (Edward VIII.). Keď bol kráľom, bol jeho súkromným tajomníkom. Vie o ňom všetko.

3. Bubbikiny (S3: E4; 13:34)

V tretej časti sa princezná Anna zmienila o kráľovských excelenciách dvakrát a nepochybne ako o „plazoch“ .

Princ Philip: pozri Funguje to Princezná Anna: Chceli ste ma vidieť? Princ Philip: Áno. Takže… hovoril som s plukovníkom Adeanom. Princezná Anna: Áno. Princ Philip: A s Martinom Charterisom. Princezná Anna: Áno. Princ Philip: A s Williamom Heseltinom. Všetci ľudia, ktorých odmietate. Princezná Anna: Och. Princ Philip: Sadli sme si. Princezná Anna: V oddelení plazov, v zoo? Princ Philip: Nie, rozbiehame sa v rámci novej iniciatívy v oblasti public relations. Princezná Anna: čo? Princ Philip: Nie ako raketa. No, možno trochu. Ak to chcete urobiť, zúčastnite sa, prosím, celej rodiny na natáčaní priekopníckeho filmu. Hovoril som ti, nie? Keď som bol kojenec… Princezná Anna: Áno. Princ Philip: Utekali sme z Grécka. Princezná Anna: V škatuli od citrónov. Princ Philip: oranžová krabička. Pretože sa ľudia obrátili proti nám ako kráľovskej rodine. Preto sme boli vylúčení. Žili sme v emigrácii. Nemal som skutočný domov, ani rodinu. Nechcem, aby nás postihol rovnaký osud. Chceme, aby nás ľudia mali radi a mysleli si, že nás poznajú. Viem, že si ceníte svoje súkromie, ale boli by sme veľmi radi, keby ste im ich dovolili. Za svoje peniaze predsa len niečo získate. Princezná Anna: A čo tak dobré topánky? Princ Philip: Vážite si v živote niečo viac ako pár dobrých čižiem?Princezná Anna: To znie hnusne. Princ Philip: Áno. Pomyslel som si. Princezná Anna: Ale ak plazy trvajú na… Princ Philip: Obávam sa, že áno.

Poznámka: Ak vás zaujímajú skryté dejiny sveta, môžete sa tu a teraz bezplatne zaregistrovať na poučný online seminár s Raikom Garveom.

Moderný vampirizmus

Vďaka odvážnym známym osobnostiam ako Xavier Naidoo a Robbie Williams sa dôležité informácie na tému „ adrenochróm “ nakoniec dostali k širokému publiku. Aj keď sú tieto súvislosti v mainstreamových médiách stále sporné, z času na čas sa dajú nájsť výbušné správy, ktoré ukazujú, že moderný vampirizmus je absolútne skutočný:

1) 2015 v denníku Guardian: Je možné zvrátiť proces starnutia tým, že starým ľuďom dáme mladú krv?

2) 2017 v NZZ : Omladzovacia kúra pre mozog vďaka detskej krvi

3) Newsweek 2021 : Môže krv mladých ľudí spomaliť starnutie? Silicon Valley na to stavilo miliardy.

Záver a výhľad: V skutočnosti existuje množstvo zdrojov, ktoré dokazujú, že David Icke svojou údajne divokou tézou jednoducho nevystrelil do modra. Je tiež obzvlášť viditeľné, ako sú zjavne opodstatnené fakty v oficiálnom rozprávaní ignorované a systematicky spochybňované, akoby určité kruhy mali čo skrývať. Je zaujímavé, že nedávno – prvýkrát od záhadného incidentu UFO v Rosewelle (1947) – sa objavili vážne správy o fenoménoch UFO. Stalo sa tak zhruba odvtedy, čo Donald Trump, krátko pred svojím oficiálnym odchodom z funkcie, prijal zákon, ktorý dáva všetkým americkým spravodajským službám ultimátum 180 dní na odhalenie všetkých ich vedomostí o UFO. (pozri CNN )

Ak existujú negatívne mimozemské bytosti, je logické predpokladať, že existujú aj svetelné bytosti vo vyšších dimenziách, to znamená vo vyšších frekvenčných rozsahoch. Rôzni vojenskí dôstojníci, ktorí hlásili, ako boli atómové bomby zneškodnené neznámymi lietajúcimi objektmi, možno určite použiť ako indikátor existencie dobre mienených bytostí z vesmíru: (pozri SPRÁVY CBS )

Jedna z neobvyklejších tlačových konferencií, ktorá sa tento týždeň (2010) konala vo Washingtone, pozostávala z bývalého personálu vzdušných síl, ktorý osvedčil existenciu UFO a jeho schopnosť neutralizovať americké a ruské jadrové rakety.

V tejto súvislosti by sa však nemalo prehliadať, že podobne ako pri známych útokoch pod falošnou vlajkou, už unikli podrobnosti o plánovaných, stupňovitých útokoch nepriateľských cudzincov. Na najnovšie odhalenia by sa preto malo pozerať opatrne. Nedá sa vylúčiť, že pomoc dostaneme zvonku, ale v zásade je na nás, či a ako sa chceme oslobodiť. Astrologicky sme na prahu doby temna (Ryby) do svetla (Vodnár). Preto by sme sa nemali pozerať do budúcnosti so strachom, ale s radosťou.

Jan Walter

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ako prorodinná politika a migrácia navzájom súvisia

Na ministra práce, sociálnych vecí a rodiny sa včera zniesla kritika. Ide totiž v rámci pomoci rodinám v núdzi vyplatiť ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Starí bohovia Sumerov: Anunnaki

Kto boli Anunnaki a prečo nás to zaujíma? Krátka odpoveď je: Anunnaki boli božským panteónom starých Sumerov. A záujem o sumerskú kultúru ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...