Koniec hry sa blíži, chazarská mafia vyťahuje kartu falošnej invázie

16. februára 2023

Komentár Benjamina Fulforda – hovorcu Spoločnosti Bieleho draka, 13.02.2Q23

Vyzerá to, že chazarská mafia konečne začína svoj projekt Bluebeam (Modrý lúč) falošnej mimozemskej invázie so všetkými týmito verejnými „zostrelmi UFO“. 

Je to len súčasť prebiehajúcej vesmírnej opery v médiách ovládaných ChM (chazarskou mafiou). Na nižšie uvedenom odkaze si môžete pozrieť 10 videí, ktoré sú súčasťou tejto show. ( ODKAZ )

Bolo by to vtipné, až na to, že podľa doterajších výsledkov ChM pravdepodobne plánuje zvaliť vinu za masové vraždy civilistov na „mimozemšťanov“.

Jediní mimozemšťania, proti ktorým musíme bojovať, sú démonicky posadnutí „vodcovia“, ako je falošný Joe Biden, Justin Castro Trudeau, Benjamin Netanjahu a Emmanuelle Macron. Preto je nutné týchto zločincov zatknúť, aby sa zabránilo ďalšiemu masovému vraždeniu.

Pripomínam čitateľom, že som prvýkrát začal bojovať proti chazarskej mafii, pretože zavraždila mnoho mojich kolegov a pokúsila sa zavraždiť aj mňa, aby nám zabránila hovoriť pravdu. Teraz sa snažia zavraždiť vás a vaše rodiny pomocou vakcín. Už vám to dochádza? Buď dostaneme my ich, alebo oni nás. Je úplne legálne zatknúť na mieste niekoho, ako je Justin Castro Trudeau, pretože je to preukázaný masový vrah, ktorý sa aktívne snaží zabiť vás a vaše rodiny. Zneškodnenie týchto ľudí je ospravedlniteľná sebaobrana.

Ak stále nie ste presvedčení, pozrite sa na všetky tie patenty na choroby, ktorými sa nás snažia zabiť.

Títo zločinci sú teraz obzvlášť nebezpeční, pretože čelia bankrotu svojho hlavného donucovacieho nástroja – obchodnej spoločnosti Spojených štátov amerických.

To sa teraz dostáva na verejnosť. Brian Mojnihan, predseda predstavenstva Bank of America, povedal CNN: „Musíme byť pripravení na nesplatenie štátneho dlhu USA.“

Táto banka je jedným z hlavných akcionárov Federálnej rezervnej banky a jej dcérskej spoločnosti US Corporation, takže má interné informácie.

Ďalšia skupina zasvätených osôb, rodina Rothschildovcov, tiež urobila krok a stiahla z burzy spoločnosť Rothschild & Co. „Išlo o kompromis, aby to, čo sa deje vo vnútri rodiny, zostalo súkromnou záležitosťou. Prebieha veľká rekonštrukcia, na ktorú dohliada aliancia Bielych klobúkov. Vyzerá to, že bola dosiahnutá vzájomná dohoda,“ tvrdí zdroj z Mossadu. Poznamenáva, že „Rothschildovci vo svojom tlačovom vyhlásení uviedli, že Macron je ‚ich chlapec’“.

Objektívny pohľad na fakty však ukazuje, že v skutočnosti ide o to, že Rothschildovci skrachovali a čelia lynču. Celý francúzsky národ sa otvorene búri a demonštruje na viac ako 300 miestach po tom, čo ich bábka Macron oznámil, že ľuďom ukradne dôchodky.

Len v Paríži proti Macronovi pochodovalo 500 000 protestujúcich. VIDEO TU

Rothschildovci tiež čelia každodenným státisícovým demonštráciám vo svojej kolónii Izrael, kde sa Židia búria proti satanským pánom z ChM. VIDEO TU

Sú tiež systematicky vyháňaní z Afriky, čo znamená, že už nemôžu drancovať tento kontinent. Malijský minister zahraničia Abdoulaye Diop, ktorý hovorí za mnoho afrických krajín, uviedol, že jeho krajina nahradila francúzske jednotky ruskými súkromnými bezpečnostnými službami, pretože: „Pokiaľ ide o Francúzsko, dospeli sme ku všetkým záverom,“ povedal. „Táto spolupráca nesplnila prianie malijského ľudu,“ dodal.

Rothschildovci a ich zločinní partneri Rockefellerovia sú tiež vyháňaní z Blízkeho východu aj z ďalších miest.

Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov vytvára na Blízkom východe mohutnú alianciu proti ChM, ktorá teraz zahŕňa Turecko, Irán, Irak, Sýriu, Egypt a Saudskú Arábiu.

Práve v nedeľu 12. februára ruský veľvyslanec v Saudskej Arábii Sergej Kozlov oznámil, že „Rusko a Saudská Arábia zintenzívnili úsilie o rozšírenie vojensko-technickej spolupráce“.

Práve vďaka týmto mobilným „nástrojom“ vždy umiestnené v správnom čase na správnom mieste, pomocou ktorých je možné vyvolať „prírodné katastrofy“… Búrky, hurikány, záplavy, erupcie, cunami, zemetrasenia…

Bývalý rival Saudskej Arábie Irán, ktorého krajina bola práve súčasne napadnutá Azerbajdžanom, Izraelom a Ukrajinou, je teraz súčasťou oslobodeneckej Aliancie planéty Zem. Jej prezident práve odišiel do Číny. „Generálny guvernér centrálnej banky ho bude sprevádzať s cieľom posilniť spoluprácu medzi oboma krajinami v bankovej oblasti a rokovania v súlade s otvorením devízového trhu,“ uvádza iránsky zdroj.

Podľa ruských vládnych zdrojov otrokár ChM Netanjahu „skutočne spojil tému rusko-ukrajinského konfliktu so súčasným zhoršením izraelsko-iránskych vzťahov“.

Môžete si byť istí, že vie o útoku ChM na Turecko pomocou skalárnych zemetrasných zbraní, pri ktorom zahynulo vyše 50 000 nevinných civilistov. Jednalo sa o súčasť neúspešného pokusu zastrašiť Turecko a prinútiť ho k poslušnosti voči ChM.

Rusko má tiež také zbrane, ale na rozdiel od krajín ovládaných ChM nevykonáva masové vraždy civilistov. Akékoľvek ďalšie takéto útoky ich však pravdepodobne prinútia k odvete, ktorá by súčasne zničila Tel Aviv a Ženevu, varujú zdroje FSB.

Celý tento zmätok sa odohráva preto, že korporácia USA Inc. premeškala lehotu na zaplatenie do 31. januára a dostala čas do tohto týždňa, aby prišla s finančnými prostriedkami, inak bude odrezaná. Pre finančné trhy to znamená, že je pravdepodobné, že dôjde k nejakej veľkej udalosti typu čiernej labute (nepredvídateľná veľká udalosť – pozn.r.). Tá môže zahŕňať úplné zastavenie činnosti akciových a dlhopisových trhov aj americkej vlády. Nasledovala by reorganizácia Spojených štátov podľa kapitoly 11 o bankrote. Bankrot obvykle vedie k zmene vedenia. V dôsledku tejto reorganizácie môže tiež dôjsť k zlúčeniu USA s Kanadou a Latinskou Amerikou.

Rôzne zdroje však mali odlišné názory na to, čo sa stane. Zdroj z Tajného vesmírneho programu tvrdí, že „do marca sa to dozviete“. Ázijská kráľovská rodina a poľské spravodajské zdroje tiež očakávajú v marci nejaké zásadné oznámenie. Zdroj z kanadskej tajnej spravodajskej služby očakáva, že 17. februára sa stane niečo radikálne. Medzitým šéf MI6 zachováva „rádiové“ ticho.

Môžeme si však byť istí, že Čína už rozhodne nemieni USA financovať. Jej vláda práve zverejnila zoznam 20-tich krajín, ktoré USA napadli od konca druhej svetovej vojny. Čína vyzýva všetky krajiny, aby „nikdy nezabudli, kto je skutočnou hrozbou pre svet. Došlo v západnom spoločenstve k rozhorčeniu nad Spojenými štátmi? Ozývali sa hlasné výkriky obvinenia? Boli na Spojené štáty aspoň raz uvalené sankcie?“

Číňania odmietli návštevy americkej ministerky financií Janet Yellenovej a ministra zahraničia Anthonyho Blinkena, ktorí ich žiadali o peniaze. Neprijímajú ani telefonáty ministra obrany Lloyda Austina.

Aj bez čínskych peňazí však treba mať na pamäti, že ChM v minulosti tiež veľmi dobre dokázala „prehodiť horúci zemiak“. Je možné, že sa im podarilo získať nejaké prostriedky od Červeného kríža na „pomoc pri zemetrasení v Turecku“. (Česi vraj poslali na pomoc Turecku cez 66 mil Čk, najmä cez neziskovku Človek v tiesni. Tak je otázkou, koľko z týchto peňazí dorazilo potrebným a koľko skončilo napr. Na Ukrajine a inde – pozn.r.) Spomínate na Haiti? Clintonoví vybrali 500 miliónov a postavili iba 6 domov.

Navyše títo klauni už dlho niečo predstierajú. Pozrite sa na 2 priložené fotografie Kamaly Harrisovej, jej masky a falošného počítačového Bidena z prejavu o stave Únie z minulého týždňa. Zaujímalo by ma, kde sa skutočne konal? Budova v hlavnom meste je kompletne oplotená 10 stôp vysokým plotom.

V každom prípade si budeme musieť počkať, ako a kedy sa americký finančný systém zrúti. Zrútenie sa odohrá s matematickou istotou.

Na čo však nemusíme čakať, je prebiehajúca a veľmi viditeľná likvidácia mocenských štruktúr ChM po celom svete.

Mohli sme vidieť, ako kongresman Republikánskej strany Clay Higgins varuje vedenie Twitteri, že môže byť zatknuté za zasahovanie do volieb v roku 2020.

V Dánsku prišlo viac ako 50 000 ľudí protestovať proti tomu, aby vláda zvýšila rozpočet na obranu a mohla na Ukrajinu dodávať ďalšie zbrane.

V Holandsku bola kancelária národného vysielania NOS polepená samolepkami s menami tých, ktorí zomreli na následky očkovania proti koronaviru.

Vo Švajčiarsku aktivisti prinútili vládu k usporiadaniu celoštátneho referenda na ochranu používania hotovosti. „Zbavenie sa hotovosti… so sebou nesie obrovské nebezpečenstvo totalitného dohľadu,“ povedal predseda FBS (Hnutie za slobodné Švajčiarsko) Richard Koller.

Podobné masové demonštrácie sa konajú v Španielsku, Peru, Anglicku atď. Ide o plnohodnotnú vzburu otrokov.

ChM samozrejme neodíde bez boja len tak. Stále sa snaží rozpútať tretiu svetovú vojnu. Využili novinára Seymoura Hersha, držiteľa Pulitzerovej ceny, aby poskytol podrobné dôkazy o tom, že potápači amerického námorníctva položili bomby, ktoré vlani v septembri zničili plynovod Nord Stream 2 na dne Baltského mora.

Išlo o zjavný pokus poskytnúť Rusku zámienku na rozpútanie tretej svetovej vojny. To sa však nepodarí, pretože ruská, americká a čínska armáda sa dohodli, že nezačnú totálnu termonukleárnu vojnu bez ohľadu na to, s akými provokáciami ChM príde.

Obmedzenejšia vojna je však istá. Poľský premiér Morawiecki k tomu hovorí: „Poľsko je pripravené prevziať spoluzodpovednosť za vytvorenie nového svetového poriadku. Poľsko je pripravené stať sa jedným z kľúčových článkov post-imperiálnej Európy.“

Poľské spravodajské zdroje uvádzajú, že krajina uzavrela hranice s Bieloruskom a že poľské jednotky bojujú proti ukrajinským jednotkám vo vnútri Ukrajiny. To znamená, že rozdelenie Ukrajiny začalo.

Vojna sa rozhorela aj v Austrálii. Tamojší zdroj uvádza:

„Situácia v Austrálii je teraz veľmi zlá. Ceny potravín, benzínu a domácich potrieb rastú každý týždeň. Občania strácajú rozum. Všetci očkovaní ľudia sa prestali ovládať. Bez zjavného dôvodu vyvolávajú bitky v supermarketoch. Polícia len prihliada. V Melbourne dochádza každý deň k dopravným nehodám.“ Týmto incidentom hovoria „vaxidents“.

Verí, že čoskoro dôjde k revolúcii, pretože občania už nemôžu vydržať ďalšie „uťahovanie skrutiek“.

Dodáva: „Austrália môže byť katalyzátorom, ktorý odštartuje celosvetovú revolúciu. Bývanie je na mŕtvom bode, pretože úrokové sadzby sa zvýšili z 3 % na 6 % a ľudia už nemôžu vyjsť s peniazmi. Banky teda neposkytujú úvery na bývanie.“

Ak chcete pochopiť, s akou vládou majú Austrálčania čo do činenia, pozrite sa na toto video, ktoré ako obvykle natočila austrálska vláda ovládaná ChM. Je to skutočný človek? Vyzerá a znie ako démonicky posadnutý ľudský robot.

Démonom posadnutí ľudia sú aj v iných západných vládach. Maria Leptinová, prezidentka Európskej rady pre výskum, na Ekonomickom fóre (WEF) povedala, že snahy o očkovanie celej populácie by nemali byť považované za vedecké úsilie, ale za vojnu. Otrok WEF Trudeau sa teda stále snaží vnútiť Kanaďanom vakcíny.

Ich satanský sluha Lula zase hovorí, že brazílski občania môžu dostať finančnú pomoc od vlády iba v prípade, že sa nechajú očkovať.

A to aj napriek tomu, že dôkazy o škodlivosti vakcín sa stali nepopierateľnými. Preto musíme týchto ľudí odstrániť.

Ak ste nábožensky založení, zdá sa, že ChM v Brazílii vyvolala boží zásah, pretože do sochy Krista Vykupiteľa v Riu de Janeiro po Lulovom oznámení o očkovaní niekoľkokrát udrel blesk.

Po tejto zmienke o nadpozemských veciach sa na záver ešte raz pozrieme na projekt Modrý lúč (Blue beam). Všimli sme si tento starý článok o misii Gemini IV z roku 1965, ktorá zachytila ​​záhadný biely objekt valcovitého tvaru. Práve v čase, keď sa objavili všetky správy o zostrelení UFO v valcovitého tvaru. (ODKAZ)

Teraz sa do propagandy modrého lúča zapojila aj Čína. Podľa čínskych štátnych novín The Global Times sa ich vláda chystá v nedeľu zostreliť UFO vo východnej provincii Šan-tung.

Toto hovorí jeden z našich zdrojov o UFO k nedávnej vlne správ o vesmíre:

„MSM a vlády sa snažia, aby sme o tom vedeli, a dávajú najavo, že im to prospieva. Rozhodne zakrývajú niečo veľmi veľké, čo sa chystá.“

PRAKTICKY VŠETKY NÁBOŽENSTVA UCTIEVAJÚ MIMOZEMŠŤANOV ALEBO V NE VERIA.

Táto „veľmi dôležitá vec“ sa môže týkať náboženskej karty. Prakticky všetky náboženstvá buď uctievajú mimozemšťanov, alebo v nich veria a ani o tom nevedia:

Kresťanstvo – Uctievanie Ježiša – Ján 8,23: „Ja nie som z tohto sveta.“

Islam – Prorok Mohamed meditoval v jaskyni Hira sám, keď k nemu zostúpil anjel Gabriel (nie zo Zeme) a povedal mu, aby „odriekal“ slová Alaha (Boha).

Hinduizmus (hinduisti) zastávajú názor, že vesmír obývajú početné božstvá a duchovné bytosti – bohovia a bohyne čiže dévovia, ktorí aktívne ovplyvňujú svet a komunikujú s ľuďmi.

V tejto súvislosti vám prinášame najnovšie pozorovanie anjelov, džinov, dévov alebo UFO, záleží na vašom svetonázore:

1. Podivné objekty nad Nemeckom a Švajčiarskom:

2. Veľmi rýchlo sa pohybujúce UFO:

3. UFO nad Wichitou, Kansas 1/2023:

4. UFO nad Mexickým zálivom 12/2020:

5. Podobné plavidlá pozorované nad Aljaškou a Kolumbiou:

Pamätajte si, že koláč na vašom stole je oveľa dôležitejší ako „koláč“ na nebi.

Zdroj: benjaminfulford.net

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Hodnotenie vojny na Ukrajine po roku – Miroslav Kamenský

Historické súvislosti, hľadanie motivácie, predpoklady a vízie budúceho vývoja. Ako sa vyhneme tretej svetovej vojne. Bilancia vojny po roku pre ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

MOBILIZÁCIA A KYJEVSKÝ PAKT - Tibor Eliot Rostas

Od druhej svetovej vojny sa história opakuje a konkurencieschopnosť Európy sa môže znovu krvavo resetovať v mene nového Marshallovho plánu ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Vesmír v hľadáčiku korporátnych dravcov

 VESMÍR V HĽADÁČIKU KORPORÁTNYCH DRAVCOV Aj tým menej vnímavým Európanom začína po roku trvania vojny proti Rusku na Ukrajine dochádzať, ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...