Kameň Čintamani drahokam z vesmíru – Veľký kvantový prechod

27. septembra 2021

Na úvod slová autora:

Drahý čitatelia. Na úplnom konci za článkom a za dodatkom autora nájdete linky na možné objednanie kameňa čintamani. Táto vzácnosť sa nedá skoro nikde zohnať. Väčšina obyčajných predajcov minerálov ani netuší, kto sú a čo sa na Zemi deje a nie ešte, aby ovládali takéto veci alebo poznali tieto výnimočné veci z vesmíru. Ak to niekto predáva tak vždy ide o veľmi výnimočných ľudí s vysokým stupňom vedomia.

Je na Zemi len pár ľudí, ktorí tento drahokam majú možnosť rozširovať medzi ľudí alebo poznajú na neho dodávateľov.

Tieto informácie tu publikované sú veľkou vzácnosťou a nie je ich možné nikde inde nájsť. Je veľmi veľa zlých ľudí na Zemi, ktorý sú agentami iluminátov a rodín čiernej šľachty a práve oni robia všetko možné, aby démonizovali také veci ako tento kameň čintamani, alebo aby mu robili zlé meno. Oni majú ľudí všade na Zemi a aj väčšina alternatívnych  webov je pod ich kontrolou. Napokon každý normálny zdravý a prebudený človek sám na vlastné oči vidí a zažil ako aj na FB aj inde všetko sledujú, všetko mažú a vyhrážajú sa každému kto šíri pravdu. S covidom je to rovnako. My vieme, že je to vojnový zločin proti ľudskosti a genocída, ale ich ľudia všade šíria ako pomáha očkovať sa, testovať a nosiť rúška.

Kameň Čintamani drahokam z vesmíru – Veľký kvantový prechod

Kameň čintamani  je  niečo čo sa nedá porovnať s ničím na Zemi v hodnote.

Je tu pravidlo, že čím je kameň čintamani väčší a čím má vyššiu kvalitu tým je účinnejší. 

Každý kameň čintamani je vzácny drahokam. Je to niečo, čo sa nedá porovnať s ničím na Zemi.

A tým sa myslí hodnota. Satanské elity, ktoré ovládajú Zem by mu nepripisovali žiadnu hodnotu. Oni programujú ľudí a určujú čo majú ovce zbožňovať, za čím majú šalieť, čo majú vyznávať a čo má hodnotu.

Ak je ľudstvo prvý krát zoči voči konfrontované s pravdou, ktorá je pred nimi tajená tak pravdu považujú za blud a blud za pravdu.

Kameň čintamani pochádza z hviezdneho systému Sírius. Je v súčasnosti najväčším vibračným kameňom pôsobiacim na Zemi. Má vysokú kapacitu na dodávanie energie ako pôvodný kameň tohto miestneho vesmíru. Možno povedať, že je to jeden z najmocnejších kameňov galaxie, ktorý sa používa aj na palubách veľkých lodí síl svetla galaktickej konfederácie.

Kameň čintamani je aj kameň mudrcov. Nazýva sa aj kameň túžob, čiže prianí. Tieto kamene čintamani budú mať veľký a kľúčový význam v dobre udalosti, ak sa aktivuje udalosť, teda oslobodenie Zeme. To sa stane vtedy, ak zdroj teda Boh vyšle signál. Vtedy sa aktivuje vesmírne centrálne slnko aj galaktické centrálne slnko a to obe súčasne. Cez obe sem prejde vlna, teda pulz svetla, ktoré dorazia na Zem. A práve vtedy bude čintamani kľúčový. On totiž rýchlo presmeruje do centrálneho slnka všetko negatívne, čo bude potrebné transformovať. To v preklade značí zvyšok tmy premení na čisté svetlo. To bude znamenať ukončenie duality vo vesmíre. Zlo už nebude existovať, iba láska a čisté svetlo.

Každý kto bude vlastniť alebo už vlastní kamene čintamani sa stane portálom. Cez tieto portály vstúpi centrálne slnko a jeho svetlo. Všetko staré a negatívne bude preč a príde nové.

Galaktická konfederácia kameň čintamani oficiálne a formálne aktivovala ako prijímač kozmických lúčov určených na stabilizáciu éterickej a psíonickej pozemnej siete v decembri 2012. Viete čo sa stalo vlastne v roku 2012? Vtedy bola naša celá Zem aj s nami ľudstvom prvý krát silami svetla odpojená s čiernej diery. Táto čierna diera pohlcovala celú Zem, ale my sme to nemali ako chápať ani vidieť. To urobili Archóni a skupina chiméra. Práve oni sú tie temné sily, ktoré vytvorili zo Zeme otrockú planétu s karanténou.

Urobili to technológiami, aké nikto s ľudí nedokáže chápať. Ide o kvantové pokročilé plazmatické aj elektromagnetické technológie. Bežný človek je naprogramovaný a udržovaný od narodenia  v nevedomosti a žije tak až do smrti.

Vrátim sa však ku kameňu čintamani.

Teraz je hlavným nábojom, prevodníkom a prijímačom expanzných energií svetla a síl galaktického centrálneho systému. Je to slnko, ktoré zvyšuje vibrácie všetkých životných prúdov na Zemi. Čintamani sa používa na zameranie kozmických energií, ktoré vyžarujú na Zem. Používajú ich majstri na zvýšenie vibrácií Zeme samotnej a vtelených duší, ktoré sú citlivé na tieto pozitívne emanácie. Kameň čintamani je typom rezonančného nástroja. Je to technológia, ktorá sa dá nazvať energiou nulového bodu. To značí, že vzniká energia s ničoho. Tak isto Vám úžasne nabije vaše telo.

Každý kameň čintamani bude fungovať ako čočka. Ako fokálna čočka pre energiu tlakového prielomu. Za prielomom príde udalosť. Takže, ak planétu zasiahne výboj energie, tú energiu bude potrebné previesť istým vedením alebo energetickým super vodičom. V dobe udalosti budú kamene čintamani fungovať ako super vodiče tejto energie.

Vždy prichádzajú nové várky kameňov priamo u USA s Arizony. Na stránke  nájdete všetko ostatné, čo potrebujete vedieť. Od informácií, až po kontakt, ako aj aké kamene sú k dispozícii, aké ceny stoja a aj koľko vážia gramov.

Radím každej prebudenej bytosti celú dobu len to najlepšie. A vlastniť tieto kamene a čím viac kusov tým lepšie je to najlepšie čo môžete vo svojom živote urobiť. Pomôžete tak nie len sebe, aj ale aj celej Zemi. Pomôžete tak raz a navždy očistiť Zem od zla a ukončiť chazarskú satanistickú mafiu. Za činy, ktoré práve teraz spoločne vykonáme nám bude jedného dňa celý vesmír vďačný a bude sa o nás hovoriť, ako tých veľkých bojovníkoch svetla, ktorý ukončili temnotu.

Pre ľudí aby pochopili lepšie čo značí Arizona a ako vlastne vyzerá Arizona v USA a prečo práve tam padol čintamani vyberám linky na youtube.

Antelope Canyon, Arizona, USA in 4K

10 Best Places to visit in Arizona –Travel video

https://www.youtube.com/watch?v=SbzvksnJ8S4

Arizona s Jaw-Dropping Moile-Long Meteor Crater

Vyzerá to tam ako na Marse, len nie na Zemi. Nič krajšie na Zemi neexistuje a ani energickejšie miesto. Každý deň je tam rušno pretože sa tam objavujú sily svetla a ich vesmírne lode. To hovorí už samo za seba, ako aj to prečo chazarská mafia a Vatikán urobili genocídu na USA na ich pôvodných obyvateľoch indiánoch, ktorý práve na takýchto miestach žili a strážili tieto tajomstvá, ako aj spojenie zo silami svetla.

Kameň čintamani – Veľký kvantový prechod – Ako sa zbaviť zla a otroctva na Zemi

Toto dielo je jedinečné z pohľadu troch aspektov. Prvý aspekt objasňuje dokonale a do detailov doposiaľ skryté utajované aspekty kameňa čintamani. Zatiaľ neboli nikde na Zemi publikované. Až teraz. Druhý aspekt do detailov zas vysvetlí ľudské programovanie strachom a ako sa z ľudí stávajú bytosti bez duše a bez vlastného úsudku. Akým spôsobom to temné sily vládcovia Zeme dokážu s ľudstvom uskutočniť. A tretí aspekt vysvetlí aj s pridanými linkami na úplnom konci, ako z toho všetkého von a aká jediná možná a naozaj silná účinná obrana na to všetko existuje.

O Čintamáni (v sanskrite to znamená Drahokam myšlienky, ktorý je známy aj ako Kameň mudrcov, Čierny kameň, Šambhalský kryštál atď.) sa toho napísalo pomerne veľa.

Cintamani

Bez toho, aby som to chcel opakovať, uvádzam niekoľko ďalších informácií.

Počas Kozmickej noci po tom, čo čierni archóni napadli Zem, infikovali srdce jej Logosu karmickým vírusom.

Počas posledných epoch bola miera kontaminácie 66,6 % (číslo Beštie).

Toto číslo znamenalo hranicu osídlenia našej planéty, ako aj rozsah kontroly Temných síl nad ňou a celým Miestnym vesmírom.

Ako by mohla planéta, na ktorej zostalo len 33,3 % životodarných funkcií, nielen žiť, ale aj ubytovať ľudstvo, najmä také, ako je to naše?

Je to nemožné už z princípu. Ale my žijeme a planéta sa vyvíja a pripravuje na päťdimenzionálnu transformáciu v priebehu Veľkého kvantového prechodu.

Ľudstvu k prežitiu pomohlo druhé, umelé srdce. Ide o kryštál Šambaly alebo Čintamani.

Čintamani je súčasťou fyzického jadra Síria, nášho Duchovného Slnka.

Obsahuje aj aspekty Vyšších svetelných hierarchov, najmä Mahátmov zo Šambaly.

Sírius

Pôvodne, hneď po tom, ako bol pred približne 18 miliónmi rokov dopravený na Zem, bol kryštál Šambala trblietavým diamantom v tvare 144 000 mnohostena.

Každá hrana bola spojená s jednou z hviezd, ktoré sa zúčastnili na zrode Zeme. Vysielali energie potrebné pre jej život. Prostredníctvom nich Spolutvorcovia ovládajú jadro planéty.

Kryštál Šambala sa tiež napojil na činnosť všetkých 144 000 pozemských pyramíd. Je to Časový portál a prijímač galaktického lúča Šiestej rasy.

Neskôr bolo čintamani rozdelené na 144 častí. Hlavný a najväčší segment (viac ako 90 %) sa nachádza pod horou Kailas (v Tibetskej autonómnej oblasti Číny) v hĺbke rovnajúcej sa výške tejto hory – 6666 metrov.

Tibetská autonómna oblasť, Čína

Tam je fragment Čintamani umiestnený v špeciálnej mobilnej komore.

Podobne ako výťah sa neustále pohybuje hore a dole v závislosti od situačnej potreby.

Jeho krajné body sú 6666 metrov pod zemou a 6666 metrov nad povrchom, takmer na samom vrchole Kailásu.

Kameň a jeho komora sa pohybujú v torznom poli.

Keď Čintamani dosiahne vrcholový bod, nad Kailásom sa pozorujú víry žiariace z torzných polí (pozri obrázky).

Kailas, južná strana

Pohyb kameňa podlieha určitým cyklom a rytmom – denným, lunárnym a slnečným.

Pri východe slnka sa kryštál posúva do najvyššej polohy.

Tam najprv vysiela na zemský povrch energiu očistenú počas noci a potom počas dňa mení svoje frekvenčné charakteristiky a vektor a absorbuje negatívnu energiu otrávenú ľudskými myšlienkami a emóciami.

Pri západe slnka kryštál Šambala zostupuje najprv k úpätiu hory a potom do hlbín. Tam skupina Hierarchov v službe pracuje celú noc na očistení kryštálu, aby sa očistená energia mohla na úsvite vrátiť na svet.

Torzné pole 

                                             

Torzná žiara

Ak by sa takýto postup neuskutočnil, Zem by sa už dávno zadusila v miasmate ľudskej zloby, nenávisti, neznášanlivosti, agresivity a chamtivosti.

Vďaka pôsobeniu aspektov Vyšších svetelných hierarchov však Čintamani slúži ako dôležitý mechanizmus na zabezpečenie vitality našej planéty v tomto mimoriadne ťažkom období.

Ďalšia časť čintamani sa nachádza na dne jazera Titicaca, ktoré leží na hraniciach Peru a Bolívie. Tretia je integrovaná do kameňa Kaaba v Mekke na západe Saudskej Arábie.

Chrám Kaaba, Mekka

Jeden segment sa nachádza v 666 metrov vysokej Pyramíde Atlantídy (Chrám Slnka) v Bermudskom trojuholníku.

Tu čintamani slúži ako zásobáreň tých energií, ktoré nesie Štvrtá (atlantská) rasa.

Menšie fragmenty sú roztrúsené po rôznych častiach planéty.

Hlavným účelom čintamani je byť filtrom a zosilňovačom.

Čistí, stabilizuje a zvyšuje energiu konkrétneho priestoru, kde je umiestnený, po tom, čo z neho odstráni všetko negatívne a deštruktívne.

Štruktúra našich vibrácií

Priestor je deformovaný vojnami, všetkými druhmi konfliktov a osobne ľuďmi, ktorí vyžarujú negatívne myšlienky a emócie.

Čintamani absorbuje všetko, čo je agresívne.

Na druhej strane je Čintamani vďaka svojej torznej rotácii v Jemnej rovine a spojeniu s inými štruktúrami vzdialeného a blízkeho kozmu aj vodičom energií, ktoré prichádzajú na pomoc tomu či onomu priestoru.

Druhou dôležitou vlastnosťou kameňa je veľmi veľký a silný energetický potenciál pre pohyb.

Možno ho priniesť do krajiny, kde je rozvoj nízky.

Z ďalekého a blízkeho vesmíru

Ak je štát pripravený posunúť sa ďaleko dopredu, ale pri moci sú nesprávni ľudia alebo vodcovia nemajú dostatočne vysoký energetický potenciál. Čintamani svojím vplyvom tieto nedostatky odstráni, čím urýchli tok času a energie v danom geografickom regióne.

Treťou schopnosťou čintamani je ovplyvňovať celkovú energiu spôsobom, ktorý pôsobí na celú populáciu, čím zvyšuje jej aktívny postoj.

To následne nabíja národný egregor pozitivitou a zapája sa do prípravy ľudí na prechod na inú úroveň energetickej existencie.

Štvrtá zvláštnosť kameňa spočíva v jeho schopnosti ako vodiča vysokých vibrácií aktivovať tvorivosť jednotlivca alebo skupiny ľudí. Konkrétne ide o vedcov, vynálezcov a konštruktérov, umelcov, skladateľov, spisovateľov a ďalšie talentované osobnosti.

Vo vede a umení tak vznikajú tvorivé združenia, inštitúty a iné kolektívy, ktoré svojimi myšlienkami a dielami posúvajú ľudí na ceste tvorby a s nimi aj celú civilizáciu.

Vibrácie kreativity

Čintamani sa dá použiť aj na dekódovanie fungovania interdimenzionálnych portálov a miest moci na posvätných bodoch a náboženských stavbách. Môžu to byť katedrály, kostoly, ašramy, hviezdne pevnosti, megality atď.

Čintamani nikdy nezostáva bez majstra. Odovzdávajú si ho priamo Učitelia inkarnovaní na planéte Zem alebo ich žiaci navzájom. Preto sa tieto Kamene nemôžu stratiť, pretože sú neustále na očiach tých, ktorí sú za ne zodpovední.

Do Šambaly ich možno vrátiť len za účelom odstránenia energie alebo funkčného programu, ktorý do nich bol pôvodne vložený na žiadosť Učiteľov.

Počas pozemskej histórie súčasnej piatej rasy Mahátmovia zo Šambaly posielali kúsky Čintamani vynikajúcim ľuďom. Boli medzi nimi Šalamún Múdry (nosil ho v prsteni), cisár Čchin Š‘-chuang-di, Platón, Seneca, Alexander Veľký, Tamerlán, kráľ Artuš (jedno z vtelení El Morie), Saint Germain, George Washington, Abraham Lincoln a ďalší.

Qin Shi Huang-di

Čintamani nie je Aladinova lampa. Ako supravodič energií iba zvyšuje potenciál frekvencií, ktoré cez ňu prechádzajú.

Áno, dá sa použiť na premenu iných kovov na zlato, platinu alebo diamanty, vody na víno alebo olej; na odstránenie radiácie a jadrového odpadu; na transmutáciu alebo klonovanie fyzikálnej hmoty (t. j. na zmenu jej atómového a molekulárneho a chemického zloženia vôľou); na liečenie akýchkoľvek chorôb; na cestovanie v čase a priestore atď.

Je však dostupná len vtedy, ak existuje frekvenčná rezonancia s vedomím osoby, ktorá sama vyžaruje alebo prijíma energiu veľmi vysokých dimenzií. A nie každý môže s pomocou Čintamani robiť zázraky.

V rezonancii

MUSÍME MAŤ VŽDY NA PAMÄTI, ŽE TRANSFORMÁCIU NEVYTVÁRA KAMEŇ – JE TO LEN SUPRAVODIČ. TRANSFORMUJÚ (ALEBO NETRANSFORMUJÚ) LEN VIBRÁCIE, KTORÉ ICH ZDROJ VYŽARUJE.

Dodatok  autora pre ľudstvo

Satanistický sociopati ovládajúci Zem v podobe rodín čiernej šľachty a ich verných psov jezuitov robia všetko preto, aby zastavili oslobodenie Zeme. Robia všetko preto, aby zabránili vstupu galaktickej konfederácie fyzicky na Zem. Robia všetko preto, aby ľudstvo udržali v narkóze, v kóme teda umelom spánku.

Programujú ľudí a robia s nich ovce bez vlastného poznania. Ovce, ktorým ak povedia cez média či cez náboženstvá, že červená je čierna tak ovce bez váhania povedia áno červená je čierna. Ovce nekladú otázky, nebádajú na vlastnú päsť. Ovce nemyslia. Nemajú čím. Idú jedna za druhou na vlastnú porážku na záhubu. Nechajú sa ovládať neviditeľnou silou, ktorú síce nevidia priamo tvárou tvár, ale aj tak si nechajú svoje životy touto skrytou zákernou silou likvidovať.

Ako to vyzerá na Zemi netreba asi nikomu normálnemu alebo ešte normálnemu objasňovať. Všade z každej strany a každú sekundu sa na nás valí samé zlo, agresia a stres. Média do ľudstva pumpujú čisté zlo a šíria strach. Všade samé bludy teda dezinformácie. Prečo to spomínam a ako to súvisí s kameňom čintamani?

Archóni rodiny čiernej šľachty a jezuiti nenávidia všetko dobré ako láska a svetlo. Nenávidia Boha ako zdrojovú energiu, ako zdroj všetkého z čoho emanuje život. Nenávidia ľudstvo. Nenávidia zvieratá. Nenávidia stromy a rastliny. Oni vedia, že ľudstvo je z Boha. A ak je z Boha, tak je stále s Bohom ako so zdrojom prepojené.

Archóni a jezuiti rovnako nenávidia všetky veci či predmety, ktoré ľudstvu pomáhajú, liečia ho, alebo ktoré majú silu, moc a tendenciu oslobodiť planétu. Jedným s takých predmetov je aj kameň čintamani. Práve preto skrytá temná sila má vo svojich radoch sociopatov verných psov, ktorý tento kameň cez alternatívne média démonizujú a vymýšľajú si zákerné, až zvrátené bludy, nad ktorými dakedy až rozum zostane múdrym prebudeným ľudom stáť.

Sľúbené linky na možnosť objednať si a získať kameň čintamani:

Stránka, ktorá je vyhradená čisto kameňu čintamani. V rubrike ponuka kameňov nájdete kamene čintamani ako pre Slovensko, tak pre Česko.

cintamani.webnode.sk

Tu nájdete všetky možné vzácne minerály a tak isto aj kameň čintamani: Svet kameňov a zdravia

Toto je tak isto dobrá stránka, kde nájdete i čintamani, ale aj všetko potrebné, ako aj veľmi dôležité energetické pyramídy a orgonity Orgonity od Moniky:

Odporúčam zakúpiť nie len kamene čintamani pochádzajúce z hviezdneho systému Sírius, ale aj vltavín, kameň pochádzajúci z hviezdneho systému Plejád a aj kameň zvaný Libyjské sklo, ktorý pochádza z hviezdneho systému Orión. Všetky tri sú veľmi vzácne a majú jedinečnú energetickú signatúru. Každý človek, ktorý si chce chrániť energeticky vlastný byt, ale aj svoje telo, mal by mať doma aj orgonity a šungity.

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

SLOVENSKO ČAKÁ NA POVSTANIE

Ciele použitia experimentálneho preparátu pod označením vakcína sú verejnosti skryté a navonok sa prezentujú ako nevyhnutné k udržaniu verejného zdravia, ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Sme my Slovania tiež Belosi, rasisti? SVET BUDÚCNOSTI

O čo a s čím sa hrá proti nám a prečo? Viete, že označenie čiernych dier má niečo spoločné s ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...