Dôkazy proti chazarskej satanistickej mafii sú tak obludné, že to znesú len najsilnejší ľudia. Ich genocídne zločiny sú nekonečné.

5. júla 2021

Chazarská satanistická mafia je skrytá sila, ktorá ovláda celú Zem a robí všetky genocídy proti ľudstvu aké sa na Zemi kedy stali. Títo sociopati vyznávajúci satana obetujú ľudí aj malé deti pri krvavých rituáloch. Tieto isté choré hybridy sú tou silou, ktorá uvrhla celé ľudstvo do finančného aj duševného otroctva. 

Tá istá sila je silou, ktorá vlastní skoro všetky média sveta čím dosiahli, že kompletne celé ľudstvo okrem prebudených ľudí čo proti ním bojujú je uvrhnuté do totálnej duševnej slepoty a nevedomosti zároveň. Tieto zhnité duše plné tmy určujú čo sa učí v školách. Oni vymazali celé dejiny a všetko prekrútili.

Ak takto vyrastie každý človek z dieťaťa a od malého veku od narodenia je oklamaný úplne vo všetkom tak to značí, že jeho život sa vyvíja temným smerom. Takto je človek vedený do záhuby úplne po celý svoj život až do svojej smrti. Ako inak sa to dá nazvať ak nie, že ľudstvo ma celý svoj život zničený? 

To je duševná a fyzická genocída pretože človek nevie vôbec nič skutočné o Zemi, o dejinách, o samom sebe, o vesmíre, o zdraví. Na základe dezinformácii tápa človek do smrti v tme a je izolovaný od pravdy.

Je uvrhnutý do kolobehu klamstiev čím sa z neho stáva poslušný odovzdaný otrok, ktorému neostáva nič iné ako robiť toto: Držať hubu a krok. Podriadiť sa systému. Nevyčnievať s rady. Nepriečiť sa autoritám. Celý život sa do smrti musí človek naháňať za tým, aby prežil a musí žiť v strachu. Odovzdaný napospas temnej sile, ktorá je neviditeľná, ale aj napriek tomu formuje celý jeho život od narodenia do smrti. Tá sila sa volá chazarská satanistická mafia. Tá sila určuje ako sa vyvíja každý ľudský život. Tá sila určuje čo si myslíme a ako máme myslieť. Tá sila určuje trendy, mení štáty a ich rozlohu, kedy sa im zachce. Tá sila ovláda každý štát a všetkých politikov. Vyhráža sa každému štátu vyhodením do vzduchu jadrovými, plazmatickými a nukleárnymi bombami. Každý štát a každá vláda im musí platiť aby nevyhodili naše štáty do vzduchu. Za to, aby sme prežili, naše štáty musia platiť miliardy eur. Presne tam sa stráca každé euro, ktoré naše štáty zarobia. Naši politici zo strachu plnia čokoľvek si títo sociopati pomyslia. Naše vlády nás zo strachu zapredali ale aj sami seba a nechali nás napospas milosti a nemilosti. Naše vlády dovolili zo strachu, aby na nás boli páchané genocídy cez duševnú ako: média a školstvo, zvrátenosti, porno, drogy, alkohol, cigarety, pedofília, LGBTI. Až po fyzickú genocídu ako: otrávený vzduch jedmi Chemtrails, manipulácia počasia cez HAARP a chemtrails, otrávené všetky potraviny jedmi, ktoré ničia a rozkladajú mozog, srdce, krv, celý imunitný systém. Skracujú život, spôsobujú poruchy, rakoviny, hnilobný proces, rozklad buniek, ako aj ich bujnenie, nadváhu, parkinsonovu chorobu, alzhaimera, leukémia, DNA a nakoniec smrť. 

Naše vlády naši vlastní ľudia nás nechali zabíjať a likvidovať odo dňa kedy sa narodíme až do dňa, kedy opustíme telo, čo my voláme smrť. Ale toto na tejto Zemi, to nie je život. To nie je smrť. Smrť je vtedy, ak by niekto zomrel sám od seba na starobu a prirodzene. Toto čo sa deje na Zemi je týranie celého ľudstva. Sme len zvieratá s výbehom, na ktorých sa robia pokusy a tie zvieratá dochnú predčasne a to úplne všetky. My kapeme ak muchy a stále to trvá a nikdy to neskončilo. Celý náš život je zbytočný, lebo my nežijeme. My pracujeme nie na seba a nie preto, aby sme prežili, ale robíme na satanských sociopatov. Robíme im otrokov. Sme bio-roboti naprogramovaní od narodenia ich umelo vytvoreným programom, aby sme si mysleli iba to, čo oni chcú aby sme si mysleli. A robíme len to, čo nám oni dovolia. Všetko čo robíme vo svojom živote sú choré veci a úplne zbytočné. Od toho čo sa učíme v škole, čo robíme, kde pracujeme, čím sa zaoberáme. Nehovoriac o tom, že každá jedna myšlienka, ktorú máme, pokiaľ nie sme prebudení, nie je naša vlastná, ale pochádza od nich. Len oni a nikto iný, dávajú všetky veci do obehu. Od názorov, myšlienok, filmov, relácií, seriálov, televíznych novín, kníh, časopisov, náboženstiev, ideológií. Oni a nikto iný, môže za všetky vojny a genocídy, ktoré sa na Zemi ľudstvu stali. Oni a nikto iný, nás uvrhol do zúfalstva, biedy, strachu, paniky, násilností, vojen. Zariadili nám finančné otroctvo. Aby nie, ak vlastnia všetky banky na Zemi a tlačia si peniaze na čierno. Toto je výsmech Bohu a nie len jemu, ale celému vesmíru aj zvieratám a prírode. Oni sú tá sila, ktorá sa volá zákon a sami seba postavili nad ten zákon. Ak príde polícia v totálnej nevedomosti naprogramovaná, ako všetci ľudia na Zemi a vy niečo urobíte, tak prvé čo polícia ako taký bio-robot ako taký verklík povie: V mene zákona pôjdete s nami. Pane alebo pani ste podozrivý/á zo spáchania zločinu a porušili ste zákon taký a taký. Ale sami v skutočnosti tieto duševné kaliky a títo otroci nevedia, aký v skutočnosti je to zákon a kto ten zákon naozaj je. Kto za tým zákonom stojí. Myslíte, si že prečo asi tak každý na Zemi musí byť poslušný a nesmie sa priečiť systému? Aký je to systém? Systém, ktorý tvoria a ovládajú kto? Pedofilní satanskí sociopati. My ich nikdy nevidíme naživo. Nevieme o nich. Ale cítime a vieme, že nejaká sila tu na Zemi nám všetkým ničí životy a zabíja nás. Tá sila nás likviduje a robí s nás otrokov.

Ovláda nás hneď ako sa narodíme a musíme plniť jej príkazy a to, ako máme myslieť, ako sa máme vyvíjať, ako sa máme obliekať, čím sa máme zaoberať. Ak by toto všetko polícia ovládala myslíte, že by plnila tie príkazy? Išla by sama proti svojim rodinám? Proti svojmu národu? Proti vlastnej krvi? Však nevedomá polícia ide sama proti sebe. Dôvod prečo to nevedia je jasný. Tak ako každý, kto je od narodenia programovaný a je mu vymývaný mozog. Je pred ním všetko utajené a to čo sa mu dáva do obehu, sú neškodné choré primitívne k ničomu neslúžiace informácie, kde je všetko dezinformácia. Ak takto človek žije je jasné, že vidí svet presne tak, ako oni chcú aby ho videl. Nás čo pravdu vieme, je stále menšina aj napriek tomu, tá väčšina žije v totálnej propagande, ktorá sa nedá nazvať inak ako iluzórny falošný svet, kde každá kniha v školách, na univerzitách je dezinformácia. To isté platí o médiách a o všetkých nimi umelo vytvorených náboženstvách. Však náboženstvá vytvorili len preto aby ich mohli používať ako zámienku a výhovorku s odkazom na Boha, kde sa isté sily posadnuté rituálnym vraždením a obetovaním ľudí schovávajú za svetlo, za lásku a za Boha, pričom oni robia opak. Genocídy sú toho jasným dôkazom. To už nie je genocída, ale likvidácia Zeme ako celku. Náboženstvá vytvorili v rovnaký čas a ľudstvu ich podhodili umelo, ako psom.

Tak isto, ako nám podhadzujú úplne všetko, čo sa na tejto Zemi deje. Všetky náboženstvá sú nimi navrhnuté tak, aby si protirečili. A oni ich úmyselne rozložili po Zemi na rôzne kontinenty len preto, aby sa ľudstvo od seba rozdelilo a aby nemohlo nájsť spoločnú reč, ktorá by ich zničila a tou rečou sa nazýva totálne zjednotenie ľudstva proti sile, ktorá sa volá chazarská pedofilná satanistická mafia, vyznávajúca padlých démonov, robiac ľudské krvavé obete archónom ako Bál, Moloch, Belial, Satan, Lucifer, Belzebub a rodinám čiernej šľachty, čo sú tak isto archóni, ale v tele človeka inkarnovaní, kde ide hlavne o rodiny: Massimo, Farnese, Chigi, Colonese, Aldobranini, Medici.

Tieto hnusné skazené temné hybridy plné zla, skazenosti, nenávisti, sú úzko prepojené s Vatikánom, ktorý ovládajú a vlastnia cez jezuitov, TOP silné jadro jezuitov s názvom Kruh 9 brány. Toto jadro jezuitov ovláda Vatikán a plní príkazy čiernej šľachty. Kruh 9 brány je okultná satanistická sekta, ktoré zabíja rituálne masovo celý svet genocídami. Robia to aj po častiach, kedy unesú deti a ľudí s celého sveta. Na nich sa následne odbavujú, majú s nimi sex, ako so živými, tak v bezvedomí, ako aj po smrti. Pália ich zaživa, pijú ich krv, režú im kusy mäsa za živa, ktoré jedia, pijú ich krv, jedia ich oči, ich orgány, ich mozog, pijú ich telesné tekutiny okrem krvi aj moč a hormóny, ako aj žľazy a sekréty. Napichávajú ľudí na kôl, pečú ich za živa na grile, púšťajú do nich elektrický prúd, sypú im soľ do rán, amputujú im časti tela za živa a smejú sa im pritom do tváre. Uneseným tehotným ženám, tým vyrežú za živa plod a ak v agónii umiera, tak jej pred očami jej dieťa ako plod zjedia. To isté robia ženám, že im zjedia dieťa zaživa, od mesiaca do 5 rokov a žena to vidí naživo. Alebo odrežú hlavu ich dieťaťu a hodia ju na ženu alebo ju na ňu prilepia. Je to obludné, ale toto čo tu je vymenované je nič. Je to len ružová záhrada proti tomu čo naozaj robia a kde ešte len začínajú ich zvrátenosti. Tie sú tak obludných rozmerov, že väčšina ľudstva by to neprežila len tým, že by čelila pravde čo s nami ľudstvom naozaj robia, ak by sa malo napísať všetko a zdokumentovať. 

Títo sociopati sú tou silou, ktorá zmasakrovala 100 miliónov ľudí v Rusku cez ich armádu boľševikov plniacich príkazy ich satanských pánov. Je to tá istá sila čo dala židov do koncentračných táborov a do plynu spolu aj z cigáňmi a Nemeckým obyvateľstvom. Tá istá sila dala vyhubiť cez 1 milión Arménskych ľudí a pod falošnou vlajkou to hodili na Osmanské Turecko. Tá istá sila vyhodila jadrovú elektráreň Černobyľ v Ukrajine do vzduchu v roku 1986. Tá istá sila vyhodila do vzduchu aj jadrovú elektráreň Fukušima v Japonsku v roku 2011. Japonsko nechcelo poslúchať týchto vyšinutých vrahov besniacich po ľudskej krvi a nechcelo plniť ich príkazy. Japonsko chcelo, aby sa ich národ vyvíjal sám podľa seba a aby ich ľud bol slobodný. Za to, že videli svoj vývoj inak, ako im tieto hybridy chceli nanútiť, tak Japonsko za to zaplatilo najvyššiu daň. Chazarská mafia dala telefonát Japonskej vláde, ako aj stretnutia naživo cez ich ľudí a dali im priame výhražné ultimátum, ktoré znelo od slova do slova takto: Počúvajte pozorne viac to opakovať už nebudeme. Zaplatíte nám 20 miliárd dolárov na drevo za to, že vás nevyhodíme do vzduchu. Zaplatíte za to, že vás a celý národ necháme žiť. Japonská elita odmietala s tým, že sa neboja a veria, že to nejak prežijú. 

Nahrávky, ako aj všetky priame dôkazy ich zločinov sú uschované hnutím odporu, Putinom, alianciou Zeme, spoločnosťou bieleho draka, ako aj SSP čo je tajný vesmírny program po anglicky secret space program.

Tieto vymenované organizácie, ako aj Putin, úspešne bojujú a likvidujú chazarskú mafiu a len preto, že oni existujú, vy všetci ešte žijete a dýchate vzduch, aj keď je už otrávený, ale žijete. Ste všetci zbavení súkromia a slobody. Vyvíjate sa v totálnej izolovanosti od pravdy, ale stále žijete. Všetci ľudia dostali výbeh ako zviera, aby sa na oko mohol človek akože pohybovať po Zemi a mať prácu, mať akože koníčky, mať vzdelanie, môže ísť na dovolenku. Ale to je všetko čo môže a čo mu je dovolené. To nie je sloboda. Nikdy na Zemi nebola, pokým oni žijú a sú pri moci. Každý človek ak sa narodí, je len číslo a je evidovaný, sú na neho vystavené papiere, preukazy, čipy. Každý je tým obmedzený od narodenia. Vtedy je pod kontrolou elít sociopatov. Ich systém každého ovláda a izoluje od pravdy. Každý musí dávať do hlavy informácie, v ktorých nie je pravda ani láska ani šťastie. Každý musí proti svojej vôli absolvovať všetko, čo sa na Zemi deje až do svojej smrti. Tápajúc v tme a v duševnom aj fyzickom otroctve, kde ho držia v strachu, v klame, zúfalstve, beznádeji. Zároveň aj v chorobách a v závislostiach všetkého možného druhu, pretože okamžite ak sa narodíte na tento svet pichnú do vášho tela ťažké jedy a kovy, ktoré majú názov vakcína. Prečo asi tak? Lebo lekári a všetci ľudia prešli tým istým vývoja, sú totálne a slepo poslušní a naprogramovaní. Veria každej vete, každému slovu čo systém má v obehu. Ale nikto z nich, nikto z obyčajných ľudí netuší, kto ten systém naozaj riadi a kto za ním naozaj je. Všetci ľudia sú už ovce a tak silno naprogramované, že realita je mimo nich. Nevidia, nepočujú, netušia. Nechcú vidieť a nechcú počuť ani tušiť. Už nerozmýšľajú, ale sú ovládaní programami. Tie programy sú už tak silné, že človek prestáva mať dušu a vlastné svedomie. Prestáva mať vlastné myslenie. Prestáva mať vlastné ciele a vlastné túžby. On jednoducho nežije už svoj život, ale žije život robota, ktorý nevie, kto ho ovláda. Plní len príkazy a normy. Nemá spojenie s Bohom, ani vlastnou dušou. To je okultný dôvod prečo človek ak počuje niečo, čo systém neučí a neukazuje, nechápe a je to mimo jeho koncept chápania a fungovania. Preto a len preto každý človek na Zemi, lekári, policajti, sudcovia, politici, vedci, žiaci, učitelia, veriaci, vojaci, bankári, úradníci a iní presne týmto naprogramovaním držiac sa zubami nechtami matrixu systému, v ktorom žijú, sú poslušní otroci plniac všetky pokyny bez vlastného úsudku. Bez vzdoru, bez otázok. Preto každý v nevedomosti žijúci človek na Zemi je nepriateľ celého sveta, nás všetkých, ale aj svoj vlastný nepriateľ. A to z toho dôvodu, že všetci otroci v programe matrixu udržujú tento program a túto genocídu v pohybe a dávajú jej silu a hlavne svoju životnú energiu.

symbolika, ktorú naznačujú obaja, patrí satanistom

Platí jedno pravidlo. Ak dôjde šťava stroj prestane fungovať. Túto genocídu udržuje každý človek na Zemi, ktorý svojou nevedomosťou netuší čo činí. Nevedomosť je totiž základ všetkého zla na Zemi ako aj príčinou všetkých genocíd. Ak by sa malo definovať slovo nevedomosť aj inak, tak nevedomosť je nedostatok pochopenia. Z neho vznikajú všetky chybné kroky a každý z nich je vždy iba negatívny. Takže zároveň je nevedomosť choroba a choroba je živná pôda pre baktérie. Tie v tomto prípade likvidujú celého človeka a robia s neho nie človeka, ale zdegenerovanú bezvládnu kaliku. Masa mäsa bez duše. Mäso čo len tak chodí kade tade a nevie čo robí.  Takto sa človek mení na bio robota a hybrid v jednom. Zoombie, čo plní bez rozmýšľania príkazy. Takto dosiahli to, že všetci nevedomí si škodia zároveň a každý škodí inak po svojom. Tomu sa hovorí nesúlad, chaos, panika. Všetko možné len nie láska, len nie mier, len nie harmónia. A ešte tu ide niekto s ľudstva robiť totálnych debilov a hlásať nám cez ich média, že žijeme v slobode, a v totálnom pokroku? Ak sa deje totálna genocída proti ľudstvu a stále trvá?

Ukončím to tým, že vymenované sily, ktoré chazarskú mafiu zabijú a vypudia z tohto sveta, sú tak silné, že každý kto žije, každá vláda, každý štát dostanú všetky priame a silné dôkazy o všetkom, čo sa tu na Zemi deje a nik na Zemi žiadna sila tomu nezabráni. Vlády štátov, rovnako aj slovenská vláda sa pod Zem prepadnú od hanby a strachu, ak ich národy uvidia čo s nami robili chazari a ako nás sťa psov týmto hybridom od strachu zapredali, aby nás oni následne mohli týrať, mučiť, zabíjať, likvidovať a donekonečna zotročovať a vyšťaviť z energie. V Roku 2001 urobila táto zhnitá satanská hybridná bagáž jednu veľkú chybu a tou bolo vyhodenie mrakodrapov do vzduchu, čo celý svet pozná ako 11. september. Detonácia budov trhavinami, kde celému svetu na drzovku s výsmechom odvysielali, že tam narazili lietadlá. A ešte to zhodili na islam a Arabské štáty, aby chazari, pseudo-židia mohli poštvať celý svet navzájom proti sebe, aby sme sa povraždili medzi sebou… islamisti so židmi, kresťanmi. Aby ľudstvo zatiahli do totálnej apokalyptickej vojny a genocídy, kde by dosiahli totálnu nadvládu a nový svetový poriadok zvaný NWO. V tom by už človek nemal ani ten výbeh čo má dnes. Mal by v tele viac čipov a v mozgu nasraté doslova a do písmena. Ale tým 11. septembrom si spečatili chazarský satanisti vlastný osud. Do roku 2025 sa zmení Zem po ich odchode až natoľko, že Zem bude vyzerať presne tak isto futuristicky ako nám ukazujú vo filmoch Star Trek. Všetci ľudia na Zemi budú môcť žiť nesmrteľne a budú mať taký raj, aký si nikto teraz nedokáže vôbec predstaviť. Nič iné ako láska a pravda nebudú ani už potom poznať. Internet je jednou zo síl, ktorá tak isto zabije a aj zabíja týchto satanistov. Oni sú tak silno chorí, že až teraz vidia, že internet ich likviduje a ľudia tam šíria o nich všetky dôkazy. 

Ešte skôr ako ukončím toto dielo, chcem aby ľudstvo vedelo, že sily svetla dosiahli takú prevahu nad satanistami, že oni už plačú od strachu a chcú utiecť s tejto planéty do vesmíru zo svojimi technológiami mimozemskými, ale to sa im už nikdy nepodarí, pretože Zem je oslobodzovaná silami svetla v podobe Galaktickej konfederácie a ľudstvo bude v totálnom šoku a zistí, že nie len izolovanosť od pravdy nám zariadili, ale aj izolovanosť od našich bratov a sestier z vesmíru, ktorí sú nám odjakživa naklonení. Nebyť ich zásahov, tak táto Zem už dávno neexistuje. Je pomerne hračkou držať ľudstvo v nevedomosti, ak genocídny sociopati vlastnia média a oni vyučujú čo sa učíme. Skutočný dôvod prečo sa zlo na Zemi dialo a trvá do dnes a nikto mu nezabránil, je okultný, teda skrytý dôvod. Ten je taký, že našu Zem prepadli viac krát temné sily, ale presne pred 26 000 rokmi bol prepad, teda invázia tak silná, že celú Zem izolovali od okolitého vesmíru. A nie len Zem, ale celú našu slnečnú sústavu. Celú Zem podmínovali hore aj dole vo výške od Zeme 13 km antihmotou. Ide o topletové strangeletové bomby. Je to fúzia ťažkých kvarkov hmoty kde ide o TOP anti TOP kvarky ktoré, ak sa za istých podmienok spustia, tak Zem a vesmír BUM BUM. Nastane výbuch, ktorý vyvinie 6 biliónov kelvina. Takže my všetci, celé ľudstvo sme nie len otroci a pokusné králiky a cvičné opice, ale aj rukojemníci a celá Zem je uvrhnutá do otrockej karantény. Práve sme vo fáze, kedy sa tieto bomby silami svetla pomaly ale isto likvidujú a ak bude po poslednej, nastane totálny útok našich bratov z vesmíru a celá Zem bude potom raj lásky a slobody. Budeme môcť lietať po celom vesmíre. Až vtedy uvidíme a pocítime čo znamená pravá sloboda a čo značí pravé poznanie a pravda. Ale ak ten deň o chvíľu príde a on je blízko, tak vtedy títo satanisti budú…. a neostane po nich nič. Všetko, čo kedy urobili, bude časom vymazané z našej pamäti. Ale zatiaľ pokým sa ľudstvo bude spamätávať a Zem meniť, tak sa bude v školách učiť pravda a tam bude patriť aj to, ako tieto vyšinuté bytosti týrali celú Zem a iné časti vesmíru okrem nás.

Vyšla kniha o ich všetkých zločinoch a radím ju každému kúpiť, pokým je to ešte možné. To je už znak toho, že oni už neudržia ani svoj moč a nie ešte moc, inak by už tá kniha dávno neexistovala a nie to ešte, aby sa predávala a svedčila o ich všetkých obludných zločinoch a aby prebúdzala masy ľudí. Preto milovaní bratia a sestry šup do obchodov a nech máte knihu doma čím skôr. Učte svoje rodiny o tom čo viete, čo ovládate a čo sa ešte len dozviete. Takto zmeníme náš svet a vy budete tomu takisto nápomocní.

Kniha sa volá : Můj otec byl MIB

https://www.martinus.sk/?uItem=462853&ppcbee-adtext-variant=CAT-esoterie-2&gclid=EAIaIQobChMI-v2i-5bR5QIVmNxRCh0lQAD5EAAYAiAAEgJCxPD_BwE

Kopírujem originálne znenie kde je výpis toho čo kniha v sebe obsahuje a stále je to len polovica toho čo sa v nej nachádza. Je tam všetko. Táto kniha  mení svet a je začiatok ich konca.

Kniha pojednáva nielen o týchto mimoriadne zaujímavých otázkach:

Žijú mimozemšťania na Zemi už milióny rokov?

Akú rolu hrali Chazari, čo je prapôvodom Baalovho kultu a Babylonského bratstva a ako vnímali prví kresťania Ježiša Krista?

Sú jezuiti a príslušníci talianskych rodín čiernej šľachty mocnejší než Rothschildi a Rockefelleri?

Čím sa zaoberajú ultratajné projekty tieňovej vlády?

Kto sú Nordici a Drakoniáni?

Existovali na Antarktíde nemecké základne a sú tam dodnes?

Vlastní Vatikán dôkazy o starobylých vysoko rozvinutých civilizáciách a o prítomnosti mimozemských rás na Zemi?

Žili skôr na Zemi obri a existujú o tom dôkazy?

Je Mesiac umelé teleso?

Čo sa skutočne odohrávalo v rámci misií Apollo?

Ako je to s návratom nebeského telesa Nibiru a božstiev Anunnaki a kto sú tajní bohovia iluminátov?

Existujú prístroje, ktoré nazerajú do budúcnosti?

Funguje už dlhšie než šesťdesiat rokov tajný vesmírny program so základňami po celej Slnečnej sústave, ktorý je pod kontrolou tajných nemeckých spoločností a členov SS?

Sú po celej Galaxii rozmiestené vstupné portály, ktorými je možné cestovať?

Prežívame v súčasnosti zvýšené frekvencie v našej časti Galaxie?

Pomáhajú nám priaznivo naklonení mimozemšťania s pokročilými technológiami v tom, aby sme tieto zmeny šťastne prečkali a aby sa Zem definitívne oslobodila od vlády temných síl?

Je možné cestovať v čase?

Čo je cestovateľom v čase známe o minulosti a budúcnosti Zeme?

Nakoniec prikladám link na úžasný článok, ktorý doslova a do písmena ukazuje kto a ako ovláda našu Zem. Ide o archónov a skupinu chimera.

Archonti a skupina Chiméra sú zodpovední za zlo, ktoré na Zemi nikto nedokázal zastaviť odkedy ľudia existujú

https://qanon.sk/archonti-a-skupina-chimera-su-zodpovedni-za-zlo-ktore-na-zemi-nikto-nedokazal-zastavit-od-kedy-ludia-existuju/

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Gestapáci 298196 a 314887

Ďalšia smelá lastovička preletela a bude ich viac a viac… nech sa páči, prečítajte si list od odvážneho čitateľa, ktorý ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Skončí generál Vladimír Lengvarský ako jeho vzor generál Augusto Pinochet?

Lengvarský je dôvodne podozrivý podľa Trestného zákona zo spáchania trestných činov zneužívania právomoci verejného činiteľa: § 326 ods.1) písm. a), ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

ODTAJNENÉ! Ako je skutočne riadený tento svet?

Dokumentárny film „Sad… rastie sám?“ vám dá odpoveď Čo je globálny prediktor? Čo si vlastne predstaviť pod týmto pojmom? Niekto ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...