UKRAJINA vs. RUSKO = USA. Úmyselná agresia, alebo štvanica bez znalosti dejín a faktov?

28. februára 2022

CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, ALE ÚTOK NEPREDPOKLADÁME. NIE, TO NIE JE ÚRYVOK ZO ZDRAVOTNEJ DOKUMENTÁCIE NEZNÁMEJ ROZPOLTENEJ OSOBY, ALE SLOVÁ MINISTRA OBRANY SR JAROSLAVA NAĎA.

ZÁPADU SA NEMOHLO NIČ LEPŠIE STAŤ, NEŽ ROZBIŤ ČESKOSLOVENSKO, VÝCHODNÝ BLOK, POČKAŤ NA „DOZRETIE“ LIBERÁLNYCH DETÍ BEZ ZNALOSTÍ DEJÍN A TÝM SÚVISLOSTÍ, A DO VEDENÍ TÝCHTO ŠTÁTOV DOSADIŤ NAJVÄČŠÍCH AMATÉROV A HLUPÁKOV, VYCHOVANÝCH AMERICKÝMI NEZISKOVKAMI. STAČILI K TOMU HOLYWWODSKÉ TAKTIKY, LSTI A ÚSMEVY SO ŽIARIVO BIELYMI ZUBAMI.

Život  na Ukrajine je životom amerických záujmov proti Rusku (podobne ideme aj na Slovensku). K tomu je už niekoľko rokov prispôsobovaná infraštruktúra a celý kolobeh Ukrajiny, vrátane jej korupčného systému, ktorý je ÚČELOVÝM nástrojom rozkladu krajiny v prospech týchto záujmov proti Rusku.

Nehovorme o napadnutí Ukrajiny, ale o útoku proti Rusku „elegantným“ holywoodským spôsobom lsti a úskoku. Zhodou náhod toho istého podlého úskoku, ktorý zasiahol svet Covidom-19. Veci sú v skutočnosti inak, než sa „oficiálne“ podsúvajú a vnucujú.

Ukrajina dnes, nie je Ukrajinou, suverénnym štátom, ale podložkou pre americké stany a základne na trase smerom do Ruska. Touto podložkou je už aj Slovensko. Vďaka „dozretým“ liberálnym deťom bez všeobecného poznania, bez znalosti dejín a súvislostí, schopných nanajvýš sa nechať živiť v neziskovkách, kradnúť zo štátneho, klamať, podvádzať a plagiovať. A samozrejme poúčať a mentorovať o všetkom, čo reálne nepoznajú. Za ilúziu slávy, moci a priehršť peňazí si submisívne pokľaknú a plazia sa prikázaným smerom… Žiadna česť a hrdosť, žiadne znalosti, iba trápny amaterizmus prekrytý ešte trápnejšími slovami a prejavmi.

Pre pochopenie situácie je treba poznať príčinu, a teda poznať dejiny.  Východisko dnešného stavu je v minulosti, ktorú ozrejmil prezident Ruska Vladimír Putin vo svojom prejave dňa 21.02.2022. Kto neverí, nech otvorí učebnice a študuje…

Slovenské veľké deti, teda nedovzdelaní politici na čele so Zuzanou Čaputovou nakláňajú situáciu na svoju (rozumej americkú) stranu tým, že agresorom je ruský prezident Putin. Bože koľko vákua je v týchto ľuďoch. Im obzvlášť odporúčam vypočuť si priložený prejav a naštudovať dejiny. Nevedia čo tárajú, ale „hrdo“ pri tom stoja s náhubkom cez pol tváre a/alebo rukami submisívne pripätými ku stehnám.

Z vyjadrení týchto „intelektuálov“ prikladám: 

Zuzana Čaputová, v úrade prezidenta SR, instagram, 24.2.2022: Volal mi práve prezident Volodymyr Zelenskyj. Jeho prvé slová boli „Zuzana, bombardujú nás, zahynulo veľa vojakov a veľa civilistov.“ Požiadal nás o podporu Ukrajiny, najmä v podobe tvrdých sankcií voči Rusku a materiálnu pomoc v krízovej situácii. Uistila som ho, že vedenie Ukrajiny aj jej obyvatelia majú v nás suseda, na ktorého sa môžu spoľahnúť nielen v dobrých časoch, ale aj teraz, v čase najvyššej núdze. Suseda, ktorý im poskytne pomoc, aby zvládli najťažšiu situáciu, v akej sa krajina môže ocitnúť. Všetci si želáme mier, a prezident Zelenskyj zo všetkých najviac, napriek tomu sú dnes nútení brániť vlastné životy a suverenitu pred agresorom, ktorý prekročil všetky ľudské hranice a stratil aj posledné zábrany.

Igor Matovič, minister finance SR, Facebook, 24.2.2022:
Rusko neunieslo svoju veľkosť. Neodolalo pokušeniu podlo zaútočiť na slabšieho (moja pozn.: niekde sa v tomto duchu vyjadril aj o hnusobe Covid-19, ktorá podlo zaútočila na slabšieho človeka). Z medzinárodných záväzkov, ktorými sľubovalo nenarušiteľnosť územnej celistvosti Ukrajiny, urobilo zdrap papiera. Z rečí o cvičení a sťahovaní vojakov, bohapusté klamstvá. Novodobí ruskí cári sa rozhodli pošliapať hrdinské činy Červenej armády a z ruských vojakov urobili vojnových zločincov zabíjajúcich nevinných ľudí. Ukrajinský ľud čaká veľmi veľa utrpenia, strádania a sirôt. Buďme, prosím, s nimi.

Eduard Heger, predseda vlády SR, instagram, 24.2.2022:
Pred niekoľkými hodinami sa začala ruská vojenská invázia voči Ukrajine. Ruské ozbrojené sily zasahujú ciele na celom území nášho suseda. Nádeje tých, ktorí si mysleli, že Kremeľ sa uspokojí s vojenskou okupáciou častí Doneckej a Luhanskej oblasti, sa stali ilúziou.  Spoločné úsilie medzinárodného spoločenstva na odvrátenie vojnového konfliktu vyšlo nazmar. Prezident Putin sa rozhodol presadiť svoje neprijateľné teritoriálne a politické ambície cestou priamej vojenskej agresie…“

Veronika Remišová, vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Facebook, 24.2.2022:
SME PROTI ZVRÁTENEJ VOJNE, PROTI NEZMYSELNÉMU UTRPENIU A ZABÍJANIU ĽUDÍ. Rusko dnes v noci zaútočilo na Ukrajinu…. Rusko sa vyhráža Európe aj celému svetu, že zlomí naše odmietanie agresie voči Ukrajine vysokými cenami ropy a plynu, ktoré poškodia hospodárstvo. My musíme ukázať, že náš ideál mieru a vzájomnej spolupráce napriek krivdám z minulosti je silnejší ako agresia a zotročovanie iných národov. Aby sme zmiernili ďalší rast cien energií a nepodľahli vydieraniu zo strany Ruska, musíme výrazne znížiť spotrebu ropy a plynu. Každý z nás môže prispieť, najdôležitejší je postoj ľudí v Európe, ale trh s energiami je globálny a solidaritu s utrpením ľudí na Ukrajine môže vyjadriť každý. Preto dnes vypínam plynové kúrenie v našom byte. Áno, bude nám možno trochu zima. Ale aj naše deti chcú aspoň takto prejaviť solidaritu s deťmi na Ukrajine, ktoré sa nemajú kde skryť pred mrazom, pretože ruskí vojaci zničili ich detské izby a sny a zabili ich otcov. Nie každý si môže dovoliť kúrenie vypnúť, ale každý z nás môže znížiť teplotu, namiesto auta ísť verejnou dopravou, spotrebúvať menej energií. Teraz je čas, aby Európa vyjadrila solidaritu s utrpením ľudí na Ukrajine.

Ivan Korčok, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, instagram, 24.2.2022:
Rozhodne odsudzujem priamy vojenský útok Ruskej federácie na nášho suseda Ukrajinu. Rusko hrubo porušuje medzinárodné právo a princípy Charty OSN. Toto konanie je hrozbou pre európsku bezpečnosť.  Na dnešnom mimoriadnom zasadnutí NATO budeme žiadať Alianciu o konzultáciu podľa článku 4. Súčasná situácia si to vyžaduje. Som v permanentnom kontakte s naším veľvyslanectvom v Kyjeve. Všetci sú nateraz v bezpečí a ich ďalšie zotrvanie je koordinované s ostatnými štátmi EÚ.

Jaroslav Naď, minister obrany SR, instagram, 24.2.2022:
ÁNO CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, POVAŽUJEME ALE ZA NEPRAVDEPODOBNÉ, ŽE BY RUSKO NAPADLO SR . Dnes som po mimoriadnom rokovaní Bezpečnostnej rady SR spoločne s ministrom zahraničných vecí SR Ivanom Korčokom informoval, že viacerí spojenci dnes na zasadnutí Severoatlantickej rady NATO v reakcii na nevyprovokovanú ruskú agresiu voči Ukrajine požiadali o aktiváciu článku 4 o Severoatlantickej aliancii, ktorá predstavuje bezpečnostné konzultácie medzi spojencami. 
NATO považuje za nevyhnutné vojensky posilniť východné hranice Aliancie vrátane Slovenska. Zároveň ale predpokladáme, že by si Rusko nedovolilo narušiť územie NATO v žiadnej z krajín východnej hranice vrátane SR.

Slová Naďa, že CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, POVAŽUJEME ALE ZA NEPRAVDEPODOBNÉ, ŽE BY RUSKO NAPADLO SR a predpokladáme, že by si Rusko nedovolilo narušiť územie NATO v žiadnej z krajín východnej hranice vrátane SR sú obrazom umelo vyvolanej histérii proti „agresívnemu“ Rusku a potreby Slovenska sa osobitne brániť „obrannými vojenskými dohodami“ s USA. To CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ je slušnou propagandou, za ktorou nasleduje realita, že útok ale nehrozí, avšak to prvé ostáva v podvedomí… Jeho slová sú zároveň v rozpore s videním sveta Korčokom, ktorý tu vidí hrozbu pre európsku bezpečnosť..

Takže slovenskí „hujeri“ sa cítia byť ohrození ale útok nepredpokladajú. Toto hlava neberie, je to reč rozpoltenej osoby, ktorá bojuje sama so sebou, ale už druhý rok určuje životy Slovákom. Trepú dve na tri cez čiaru, ale dávajú tomu punc správnosti USA. Lebo tam to povedali, tak to replikujú aj oni…

Cára si pletú s Leninom, zlého Lenina spájajú s Putinom, ibaže Lenin je vlastne ich liberálom, proti ktorému sa Putin vymedzil. Nerozumejú ničomu. Ruský Rostov si mýlia s Doneckom, Voronež s Luhanskom… a Amerika je Slovensko. Atď atď atď… Celé zlé a brodia sa v tom až po uši. Ale „bojujú“ za USA do posledného Slováka a berú za „žoldnierske“ provízie..

Rusko však nie je agresor, tu niet čo dodať… Realitu zmeniť nemožno slovom ani názorom. Preto odporúčam aj slovenským politikom pripojený prejav Putina (ak mu budú vôbec mentálne rozumieť) a štúdium dejín (ak to vôbec zvládnu). Ostáva už len otázkou, či majú predpoklady tieto súvislosti aj pochopiť.

Najprv je treba poznať minulosť, až potom súdiť prítomnosť…

A takto (dole) sa robí propaganda, také typické pre Rusa, hanbiť sa po anglicky. Čo iné čakať od mladého Lenina?! Ten sa nezaprie, a o tom (až predvídavo) hovorí V. Putin vo svojom prejave… No a potom že nie je génius, ale agresor. Hmmmmmmm…

Jedno šťastie, že nie je žiaden dôvod na „I’m American, sorry for that“, alebo „Je suis français, désolé“…, inak by na svete nebolo tak dobre, ako je, …nebyť však „agresora Rusa“.

Podstatná je ale otázka, kto tu „podprahovo“ vytvára národnostnú a tým aj rasovú nenávisť a je agresor? Putin, alebo chorá liberálna čvarga, ľudí skutočne s narušenou psychikou rôznymi poruchami od rozpoltenosti osoby cez narcistické poruchy, histriónske poruchy končiac rôznymi úchylkami (v tom lepšom prípade) ako cez sociálne siete šíriť obrazy svojich spotených nôh v ponožkách a skrútených prstov v pančuchách z kobercov paláca a iných úradných miestností, v tom pikantnejšom prípade si každý domyslí sám. „Všetkým“ tieto kreatúry oplývajú, iba nie zdravým rozumom, poznaním a potom ani vlastným názorom.

Keďže situácia sa mení každú minútu, o aktuálnom dianí sa porozprávame v zajtrajšej piatkovej relácii na Slobodnom vysielači „Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkoovu“, kde hosťom bude p. Peter Marček, ktorý má aktívne kontakty na Ukrajine, Kryme a v postihnutých oblastiach.

25.2.2022 o 12.00 hod. – 15.00 hod. www.slobodnyvysielac.sk

Kniha GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA 2020, I. diel. Môžete si ju objednať kliknutím na obrázok:

OBČIANSKE ZDRUŽENIE – OCHRANA ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD

poskytuje vám právnu pomoc, prináša moje publikácie, právne analýzy, právne pomôcky a aktivity v súvislosti s Covid-19 a ostatnými právnymi otázkami

JUDr. Adriana Krajníková

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Blokácia na Slovensku a prečo...?

HRA na COVID-19 oficiálne skončila a je tu nová HRA alebo je to vyšší stupeň pôvodnej HRY? JUDr. Štefan Harabin: ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vlna ZASTRAŠOVANIA trestným stíhaním za PROPAGÁCIU VOJNY podľa § 417 Trestného zákona. Nedajte sa znova oklamať!

NEJDE O PODNECOVANIE, PROPAGÁCIU ANI PODPORU VOJNY V ZMYSLE § 417 TRESTNÉHO ZÁKONA IBA PRETO, ŽE TO MOMENTÁLNE VYKRIKUJE ŠTÁTNA ...
Aktualizované 30.1. 15:40
Spravodajstvo

Ako prezident by som ako prvé navštívil Rusko

Štefan Harabin: Ako prezident by navštívil Ruskú federáciu a nadviazal výhodnú spoluprácu pre Slovensko práve tam JUDr. Štefan Harabin dostal ...
Aktualizované 31.1. 21:14
Spravodajstvo

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé sprisahanie alebo dôsledok genetiky?

Diamantový rez: Neuveriteľná zhoda pomerov volebných výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, na Slovensku a teraz aj v Česku naznačuje desivé ...
Aktualizované 31.1. 15:41
Spravodajstvo

Kyjev usporiadal vo Vatikáne náboženskú a politickú show

REGNUM Vo Vatikáne hlava ukrajinskej gréckokatolíckej cirkvi arcibiskup Svjatoslav Ševčuk, ako píše talianske vydanie Il Matino, „šokoval európskych pacifistov volajúcich ...
Aktualizované 29.1. 21:56
Spravodajstvo

Konferencia o delení Ruska po víťaznej vojne zvolaná do Bruselu na 31. januára! 

Následník Habsburg na nej bude mať svojho zástupcu, a budete sa diviť, kto to bude! EÚ sa rozpadne, dúfajme, skôr, než ...
Aktualizované 31.1. 01:44
MOR HO!Spravodajstvo

Zákony prírody ako kritérium pre posúdenie vzťahu zákonného a spravodlivého v praxi

V našom poslednom rozhovore s Dušanom Lukášikom sme rozoberali jeho, podľa môjho názoru originálny prístup k stanoveniu hodnotového systému spoločnosti, systému, ktorý je ...
Aktualizované 31.1. 18:35
Spravodajstvo

MALÉRY SLAMENÉHO EDA A JEHO KÁMOŠA

Podvody s DPH za 53.000.000,- EUR siahajú až k odvolanému premiérovi Hegerovi Kaňku obvinila NAKA v prípade podozrenia z karuselového ...
Spravodajstvo

Polícia vypočula Józsefa Berényiho, podnet na generálnu prokuratúru sme rozšírili o ďalšie podozrivé osoby

Obr.: Členovia zastupiteľstva TTSK: J. Berényi, Jozef Viskupič, Stanislav Pravda, Július Fekiač Príklad bezohľadnej maďarizácie v Dunajskej Strede pod vedením ...
Aktualizované 29.1. 20:35
Spravodajstvo

Arcibiskup Viganò prináša dôležitý odkaz celému svetu

(Foto/Video: Rumble) „Ak je kriminálny útok na ľudstvo globálny, odpor musí byť tiež globálny.“  Arcibiskup Viganò vyzýva svetových vodcov, politikov ...
Aktualizované 30.1. 16:03
Spravodajstvo

Dokáže SNS zamiešať volebné karty a dostať sa do parlamentu?

Na snímke predseda SNS Andrej Danko Mário Micenko Ak by sa SNS nakoniec predsa len podarilo preliezť do parlamentu, urobilo ...
Aktualizované 31.1. 03:04
Spravodajstvo

Lipšic: "s cizí ženou v cizím pokoji"

Potulky po Prahe špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica v spoločnosti mladej dámy. Je ňou prokurátorka Martina Kellerová, Lipšicova podriadená. Štefan Harabin: ...