UKRAJINA vs. RUSKO = USA. Úmyselná agresia, alebo štvanica bez znalosti dejín a faktov?

28. februára 2022

CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, ALE ÚTOK NEPREDPOKLADÁME. NIE, TO NIE JE ÚRYVOK ZO ZDRAVOTNEJ DOKUMENTÁCIE NEZNÁMEJ ROZPOLTENEJ OSOBY, ALE SLOVÁ MINISTRA OBRANY SR JAROSLAVA NAĎA.

ZÁPADU SA NEMOHLO NIČ LEPŠIE STAŤ, NEŽ ROZBIŤ ČESKOSLOVENSKO, VÝCHODNÝ BLOK, POČKAŤ NA „DOZRETIE“ LIBERÁLNYCH DETÍ BEZ ZNALOSTÍ DEJÍN A TÝM SÚVISLOSTÍ, A DO VEDENÍ TÝCHTO ŠTÁTOV DOSADIŤ NAJVÄČŠÍCH AMATÉROV A HLUPÁKOV, VYCHOVANÝCH AMERICKÝMI NEZISKOVKAMI. STAČILI K TOMU HOLYWWODSKÉ TAKTIKY, LSTI A ÚSMEVY SO ŽIARIVO BIELYMI ZUBAMI.

Život  na Ukrajine je životom amerických záujmov proti Rusku (podobne ideme aj na Slovensku). K tomu je už niekoľko rokov prispôsobovaná infraštruktúra a celý kolobeh Ukrajiny, vrátane jej korupčného systému, ktorý je ÚČELOVÝM nástrojom rozkladu krajiny v prospech týchto záujmov proti Rusku.

Nehovorme o napadnutí Ukrajiny, ale o útoku proti Rusku „elegantným“ holywoodským spôsobom lsti a úskoku. Zhodou náhod toho istého podlého úskoku, ktorý zasiahol svet Covidom-19. Veci sú v skutočnosti inak, než sa „oficiálne“ podsúvajú a vnucujú.

Ukrajina dnes, nie je Ukrajinou, suverénnym štátom, ale podložkou pre americké stany a základne na trase smerom do Ruska. Touto podložkou je už aj Slovensko. Vďaka „dozretým“ liberálnym deťom bez všeobecného poznania, bez znalosti dejín a súvislostí, schopných nanajvýš sa nechať živiť v neziskovkách, kradnúť zo štátneho, klamať, podvádzať a plagiovať. A samozrejme poúčať a mentorovať o všetkom, čo reálne nepoznajú. Za ilúziu slávy, moci a priehršť peňazí si submisívne pokľaknú a plazia sa prikázaným smerom… Žiadna česť a hrdosť, žiadne znalosti, iba trápny amaterizmus prekrytý ešte trápnejšími slovami a prejavmi.

Pre pochopenie situácie je treba poznať príčinu, a teda poznať dejiny.  Východisko dnešného stavu je v minulosti, ktorú ozrejmil prezident Ruska Vladimír Putin vo svojom prejave dňa 21.02.2022. Kto neverí, nech otvorí učebnice a študuje…

Slovenské veľké deti, teda nedovzdelaní politici na čele so Zuzanou Čaputovou nakláňajú situáciu na svoju (rozumej americkú) stranu tým, že agresorom je ruský prezident Putin. Bože koľko vákua je v týchto ľuďoch. Im obzvlášť odporúčam vypočuť si priložený prejav a naštudovať dejiny. Nevedia čo tárajú, ale „hrdo“ pri tom stoja s náhubkom cez pol tváre a/alebo rukami submisívne pripätými ku stehnám.

Z vyjadrení týchto „intelektuálov“ prikladám: 

Zuzana Čaputová, v úrade prezidenta SR, instagram, 24.2.2022: Volal mi práve prezident Volodymyr Zelenskyj. Jeho prvé slová boli „Zuzana, bombardujú nás, zahynulo veľa vojakov a veľa civilistov.“ Požiadal nás o podporu Ukrajiny, najmä v podobe tvrdých sankcií voči Rusku a materiálnu pomoc v krízovej situácii. Uistila som ho, že vedenie Ukrajiny aj jej obyvatelia majú v nás suseda, na ktorého sa môžu spoľahnúť nielen v dobrých časoch, ale aj teraz, v čase najvyššej núdze. Suseda, ktorý im poskytne pomoc, aby zvládli najťažšiu situáciu, v akej sa krajina môže ocitnúť. Všetci si želáme mier, a prezident Zelenskyj zo všetkých najviac, napriek tomu sú dnes nútení brániť vlastné životy a suverenitu pred agresorom, ktorý prekročil všetky ľudské hranice a stratil aj posledné zábrany.

Igor Matovič, minister finance SR, Facebook, 24.2.2022:
Rusko neunieslo svoju veľkosť. Neodolalo pokušeniu podlo zaútočiť na slabšieho (moja pozn.: niekde sa v tomto duchu vyjadril aj o hnusobe Covid-19, ktorá podlo zaútočila na slabšieho človeka). Z medzinárodných záväzkov, ktorými sľubovalo nenarušiteľnosť územnej celistvosti Ukrajiny, urobilo zdrap papiera. Z rečí o cvičení a sťahovaní vojakov, bohapusté klamstvá. Novodobí ruskí cári sa rozhodli pošliapať hrdinské činy Červenej armády a z ruských vojakov urobili vojnových zločincov zabíjajúcich nevinných ľudí. Ukrajinský ľud čaká veľmi veľa utrpenia, strádania a sirôt. Buďme, prosím, s nimi.

Eduard Heger, predseda vlády SR, instagram, 24.2.2022:
Pred niekoľkými hodinami sa začala ruská vojenská invázia voči Ukrajine. Ruské ozbrojené sily zasahujú ciele na celom území nášho suseda. Nádeje tých, ktorí si mysleli, že Kremeľ sa uspokojí s vojenskou okupáciou častí Doneckej a Luhanskej oblasti, sa stali ilúziou.  Spoločné úsilie medzinárodného spoločenstva na odvrátenie vojnového konfliktu vyšlo nazmar. Prezident Putin sa rozhodol presadiť svoje neprijateľné teritoriálne a politické ambície cestou priamej vojenskej agresie…“

Veronika Remišová, vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Facebook, 24.2.2022:
SME PROTI ZVRÁTENEJ VOJNE, PROTI NEZMYSELNÉMU UTRPENIU A ZABÍJANIU ĽUDÍ. Rusko dnes v noci zaútočilo na Ukrajinu…. Rusko sa vyhráža Európe aj celému svetu, že zlomí naše odmietanie agresie voči Ukrajine vysokými cenami ropy a plynu, ktoré poškodia hospodárstvo. My musíme ukázať, že náš ideál mieru a vzájomnej spolupráce napriek krivdám z minulosti je silnejší ako agresia a zotročovanie iných národov. Aby sme zmiernili ďalší rast cien energií a nepodľahli vydieraniu zo strany Ruska, musíme výrazne znížiť spotrebu ropy a plynu. Každý z nás môže prispieť, najdôležitejší je postoj ľudí v Európe, ale trh s energiami je globálny a solidaritu s utrpením ľudí na Ukrajine môže vyjadriť každý. Preto dnes vypínam plynové kúrenie v našom byte. Áno, bude nám možno trochu zima. Ale aj naše deti chcú aspoň takto prejaviť solidaritu s deťmi na Ukrajine, ktoré sa nemajú kde skryť pred mrazom, pretože ruskí vojaci zničili ich detské izby a sny a zabili ich otcov. Nie každý si môže dovoliť kúrenie vypnúť, ale každý z nás môže znížiť teplotu, namiesto auta ísť verejnou dopravou, spotrebúvať menej energií. Teraz je čas, aby Európa vyjadrila solidaritu s utrpením ľudí na Ukrajine.

Ivan Korčok, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, instagram, 24.2.2022:
Rozhodne odsudzujem priamy vojenský útok Ruskej federácie na nášho suseda Ukrajinu. Rusko hrubo porušuje medzinárodné právo a princípy Charty OSN. Toto konanie je hrozbou pre európsku bezpečnosť.  Na dnešnom mimoriadnom zasadnutí NATO budeme žiadať Alianciu o konzultáciu podľa článku 4. Súčasná situácia si to vyžaduje. Som v permanentnom kontakte s naším veľvyslanectvom v Kyjeve. Všetci sú nateraz v bezpečí a ich ďalšie zotrvanie je koordinované s ostatnými štátmi EÚ.

Jaroslav Naď, minister obrany SR, instagram, 24.2.2022:
ÁNO CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, POVAŽUJEME ALE ZA NEPRAVDEPODOBNÉ, ŽE BY RUSKO NAPADLO SR . Dnes som po mimoriadnom rokovaní Bezpečnostnej rady SR spoločne s ministrom zahraničných vecí SR Ivanom Korčokom informoval, že viacerí spojenci dnes na zasadnutí Severoatlantickej rady NATO v reakcii na nevyprovokovanú ruskú agresiu voči Ukrajine požiadali o aktiváciu článku 4 o Severoatlantickej aliancii, ktorá predstavuje bezpečnostné konzultácie medzi spojencami. 
NATO považuje za nevyhnutné vojensky posilniť východné hranice Aliancie vrátane Slovenska. Zároveň ale predpokladáme, že by si Rusko nedovolilo narušiť územie NATO v žiadnej z krajín východnej hranice vrátane SR.

Slová Naďa, že CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ, POVAŽUJEME ALE ZA NEPRAVDEPODOBNÉ, ŽE BY RUSKO NAPADLO SR a predpokladáme, že by si Rusko nedovolilo narušiť územie NATO v žiadnej z krajín východnej hranice vrátane SR sú obrazom umelo vyvolanej histérii proti „agresívnemu“ Rusku a potreby Slovenska sa osobitne brániť „obrannými vojenskými dohodami“ s USA. To CÍTIME SA BYŤ OHROZENÍ je slušnou propagandou, za ktorou nasleduje realita, že útok ale nehrozí, avšak to prvé ostáva v podvedomí… Jeho slová sú zároveň v rozpore s videním sveta Korčokom, ktorý tu vidí hrozbu pre európsku bezpečnosť..

Takže slovenskí „hujeri“ sa cítia byť ohrození ale útok nepredpokladajú. Toto hlava neberie, je to reč rozpoltenej osoby, ktorá bojuje sama so sebou, ale už druhý rok určuje životy Slovákom. Trepú dve na tri cez čiaru, ale dávajú tomu punc správnosti USA. Lebo tam to povedali, tak to replikujú aj oni…

Cára si pletú s Leninom, zlého Lenina spájajú s Putinom, ibaže Lenin je vlastne ich liberálom, proti ktorému sa Putin vymedzil. Nerozumejú ničomu. Ruský Rostov si mýlia s Doneckom, Voronež s Luhanskom… a Amerika je Slovensko. Atď atď atď… Celé zlé a brodia sa v tom až po uši. Ale „bojujú“ za USA do posledného Slováka a berú za „žoldnierske“ provízie..

Rusko však nie je agresor, tu niet čo dodať… Realitu zmeniť nemožno slovom ani názorom. Preto odporúčam aj slovenským politikom pripojený prejav Putina (ak mu budú vôbec mentálne rozumieť) a štúdium dejín (ak to vôbec zvládnu). Ostáva už len otázkou, či majú predpoklady tieto súvislosti aj pochopiť.

Najprv je treba poznať minulosť, až potom súdiť prítomnosť…

A takto (dole) sa robí propaganda, také typické pre Rusa, hanbiť sa po anglicky. Čo iné čakať od mladého Lenina?! Ten sa nezaprie, a o tom (až predvídavo) hovorí V. Putin vo svojom prejave… No a potom že nie je génius, ale agresor. Hmmmmmmm…

Jedno šťastie, že nie je žiaden dôvod na „I’m American, sorry for that“, alebo „Je suis français, désolé“…, inak by na svete nebolo tak dobre, ako je, …nebyť však „agresora Rusa“.

Podstatná je ale otázka, kto tu „podprahovo“ vytvára národnostnú a tým aj rasovú nenávisť a je agresor? Putin, alebo chorá liberálna čvarga, ľudí skutočne s narušenou psychikou rôznymi poruchami od rozpoltenosti osoby cez narcistické poruchy, histriónske poruchy končiac rôznymi úchylkami (v tom lepšom prípade) ako cez sociálne siete šíriť obrazy svojich spotených nôh v ponožkách a skrútených prstov v pančuchách z kobercov paláca a iných úradných miestností, v tom pikantnejšom prípade si každý domyslí sám. „Všetkým“ tieto kreatúry oplývajú, iba nie zdravým rozumom, poznaním a potom ani vlastným názorom.

Keďže situácia sa mení každú minútu, o aktuálnom dianí sa porozprávame v zajtrajšej piatkovej relácii na Slobodnom vysielači „Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkoovu“, kde hosťom bude p. Peter Marček, ktorý má aktívne kontakty na Ukrajine, Kryme a v postihnutých oblastiach.

25.2.2022 o 12.00 hod. – 15.00 hod. www.slobodnyvysielac.sk

Kniha GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA 2020, I. diel. Môžete si ju objednať kliknutím na obrázok:

OBČIANSKE ZDRUŽENIE – OCHRANA ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD

poskytuje vám právnu pomoc, prináša moje publikácie, právne analýzy, právne pomôcky a aktivity v súvislosti s Covid-19 a ostatnými právnymi otázkami

JUDr. Adriana Krajníková

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Blokácia na Slovensku a prečo...?

HRA na COVID-19 oficiálne skončila a je tu nová HRA alebo je to vyšší stupeň pôvodnej HRY? JUDr. Štefan Harabin: ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vlna ZASTRAŠOVANIA trestným stíhaním za PROPAGÁCIU VOJNY podľa § 417 Trestného zákona. Nedajte sa znova oklamať!

NEJDE O PODNECOVANIE, PROPAGÁCIU ANI PODPORU VOJNY V ZMYSLE § 417 TRESTNÉHO ZÁKONA IBA PRETO, ŽE TO MOMENTÁLNE VYKRIKUJE ŠTÁTNA ...
Spravodajstvo

Chcete sa stať členom prestížneho klubu Štefana Harabina?

27.11. 2023 sa v Bratislave uskutočnilo založenie Klubu priateľov a sympatizantov Štefana Harabina, ktorý tento víkend v sobotu predstavili a ...
Spravodajstvo

Malá Fatra sa rušiť nebude, slovenské vlky sa strieľať nejdú... vyhlásil dnes minister Tomáš Taraba

Národný park Malá Fatra sa rušiť nebude. Vyhlásil to minister životného prostredia Tomáš Taraba (nominant SNS). Zároveň odmietol, že by ...
Spravodajstvo

Fico: Slovensko sa musí pripraviť na povojnovú normalizáciu s Ruskom

Slovenský premiér Robert Fico, foto: LUDOVIC MARIN / AFP Robert Semonsen Premiér povedal, že bude presadzovať politiku, ktorá „chráni a presadzuje slovenské ...
Spravodajstvo

KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „Sme ...
Spravodajstvo

Harabin: Úlohy diplomacie a arogantné prešľapy našich diplomatov

FOTO TASR – Jaroslav Novák | Na snímke prezidentský kandidát Štefan Harabin počas predstavenia loga, sloganu a programu v Bratislave ...
Aktualizované 9.12. 17:57
Spravodajstvo

Bukovský bráni Šimkovičovú s otázkou: "pokutu by mala dostať aj prezidentka"

MUDr. Igor Bukovský sa pýta. Nemala by prezidentka dostať pokutu? Známy lekár pripomína, ako robila prezidentka reklamu súkromnej firme biochemika ...
Spravodajstvo

Šimon Žďárský sa poriadne zapotil pri rozhovore s Huliakom

Huliak ostro do Šimona Žďárského: „Vy ste jednostranne zameraný, informácie z jedného spektra a tam to končí…“ Do relácie Startitup ...
Spravodajstvo

Zadržte Fauciho a spolusprisahancov zodpovedných za skryté vraždenie!

Peter Navarro by bral späť Trumpovu Ameriku Plán a bojový pokrik pre moderné hnutie MAGA s poslaním obnoviť princípy MAGA ...
Aktualizované 9.12. 16:52
Spravodajstvo

Suverenita sa prinavracia na Slovensko

Na Slovensko sa vracia spravodlivosť. Veľvyslanec USA sa môže hodiť aj o zem, ale Slovensko je suverénny štát, odkazuje Blaha ...
Aktualizované 8.12. 18:30
Spravodajstvo

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – ŠTEFAN HARABIN

Môj kandidát na prezidenta Slovenskej republiky Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dňa 5.12.2023 predniesol, že voľby prezidenta vyhlási v ...