Spoločenstvo lichvy – krysy – volebné podvody – smrť fašizmu

31. mája 2022

Dobrý deň- toto nie je trestné oznámenie.

Analýza na základe faktov je teória pravdepodobnosti.

Dávam pár linkov ku ktorým sa vyjadrím.

Link na Tarabu, ktorý hovorí o možnom zmanipulovaní volieb pomocou urny, ktorá sa bude prenášať z domu do domu. Dobrý, ale naivný pokus o odhalenie, lebo toto by mohla by v skutočnosti len zásterka na skutočný volebný podvod, lebo zabúda na to ,že sa to dá manipulovať aj prostredníctvom pošty ale hlavne mediálne.

Prejdem k skutočným volebným podvodom, ktoré sa už s veľkou pravdepodobnosťou odohrali.

Prezidentské voľby 2019

Ako príklad uvediem Harabína, lebo on bol s veľkou pravdepodobnosťou poškodený.

V prezidentských voľbách mali byť najväčší lídri Mistrík, Šefčovič.

Harabin mal podľa prieskumov skončiť niekde pri Chmelárovi na 0,08 percentách.

V predvolebných prieskumoch mal Mistrík 12 percent a Čaputová cca 7 percent. Čo aj v skutočnosti kopírovalo nechuť obyvateľstva voliť nástupcov Kisku. Smer bol odpísaný, lebo ľudia nechceli podporovať Našich ľudí, tak na poslednú chvíľu zohnali veľblba Šefčoviča, čím si veľmi nepomohli, lebo to bol v podstate lokaj únie, takže ľudia by volili to isté ako keby volili M, alebo Č len v červenom. Čiže žiadny rozdiel, žiadna možnosť voľby.

A potom prišiel šok. Líder pravice Mistrík, ktorý bol v prieskumoch takmer dvojnásobne úspešnejší, ako Čaputová sa vzdal kandidatúry v prospech Čaputovej. Mistrík mal 12 percent a Čaputová 7 percent, a po tomto zlúčení sa Čaputovej prieskumy raketovo vyšvihli na 40 percent. Aký to zázrak!

Čaputová mala hlavný mediálny PR v tom, že bojovala proti skládke v Pezinku, kde bol zaangažovaný hlavný mediálny padúch Kočner. Pekný príbeh, ale v skutočnosti len s lokálnou pôsobnosťou. Slovensko to malo akurát tak na háku. Čaputovú pred tým nikto nepoznal, v kampani pôsobila neisto a dokopy nič nepovedala. Okrem nezmyslov. Napriek tomu si udržiavala svojich 40perc a viac.

A potom prišli samotné voľby.  A s nimi druhý šok. Zhodnotím len prvé kolo, lebo to druhé kopírovalo to prvé.

Ešte bolo spočítaných len 50 percent výsledkov a Čaputová a Šefčovič sa na tlačovkách vyjadrovali už ako istí postupujúci, aj napriek tomu, že medzi Harabinom a Šefčovičom bol veľmi malý rozdiel, takže ešte nemohlo byť nič isté.

Po spočítaní hlasov boli výsledky Čaputovej  vo všetkých regiónoch Slovenska podobné ako vajce vajcu. Boli ako cez kopirák. Ale to nie je možné, lebo ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí a každý, kto sa venuje prieskumom a monitoringom vie, že každá spádová oblasť je špecifická z dôvodu skladby obyvateľstva. Takže takáto matematická presnosť výsledkov pri Čaputovej, ktorá zároveň na chlp korešponduje aj s prieskumami je absolútny nezmysel.  V kampani to bolo rovnaké, ako v obchode, len produkty boli myšlienky, vízie, skúsenosti, ktoré sa pretavia do presvedčivosti a je naozaj nemožné, aby nevýrazná Čaputová zaujala všade, všetkých a rovnako. To by nedokázal ani Alain Delon zo 60-ych rokov krížený s Michalom Dočolomanským zo 70-ych rokov.

Ďalší problém vidím vo volebnej účasti. Vďaka situácii bola v spoločnosti vyhrotená atmosféra a médiá samotné v priebehu volebného dňa očakávali nadpriemernú účasť, ktorú odhadovali na cca 75 percent. A tak to aj prezentovali. Po spočítaní hlasov bola účasť priemerná, ako pri Fico – Kiska a to necelých 50 percent.

Po druhom kole to bolo celé zbúchané narýchlo, nikto nebral do úvahy Harabinove námietky o tom, že v niektorých okrskoch sa členovia komisie zamykali pri spočítavaní hlasov pred jeho nominantnmi, Harabin dal aj podnet na Ústavný súd na základe dôkazov, že na jeden preukaz sa volilo viackrát, ale nikto nereagoval, Danko schválil inauguráciu a teraz plače, že plačú za ním a jeho rekreačnými poukazmi.

Médiá zosmiešňujú Harabina pre jeho vyjadrenie, že vyhral voľby, ale on ich s veľkou pravdepodobnosťou naozaj vyhral.

S veľkou pravdepodobnosťou Harabinovi hlasy odpočítali a Čaputovej pripočítali.

Volebný podvod z môjho pohľadu prebiehal asi nasledovne. Na základe prieskumov sa vytvorila ilúzia. Táto ilúzia sa mediálne podporila padúchom Kočnerom, hrdinkou Čaputovou a jej mikrobojom, ktorý by vedela pretaviť do boja za celé Slovensko. Spočítavanie volebných výsledkov – ľavá ruka nevie čo robí pravá a samotné okrsky sa nevedia vzájomne odkontrolovať, pošlú len výsledky v ich okrskoch. Pošlú ich niekam vyššie, ale čím vyššie to ide, tak nikto nevie overiť či sú to tie isté skutočné výsledky.

Mediálne sa spraví krovie a odprezentujú sa len iluzórne výsledky, ktoré nie sú skutočné a podporia sa vyjadreniami a analýzami rôznych politológov, ako sú Leško, Mesežnikov a blabla… z jednej strany a podporia to aj mudrlanti z druhej strany, ako je Baránik, Chmelár, Michelko, takže pri tomto potenciále omieľania nezmyslov nikto nepochybuje o tom, že ilúzia nie je skutočnosťou.

Akú mal úlohu Esset pri spočítavaní výsledkov? 

Prejdem k parlamentným voľbám 20, ktoré len umocňujú moju úvahu analýzy o volebnom podvode

Bol to rovnaký priebeh. Nenápadné OĽANO, ktoré malo v prieskumoch najprv 8 percent, neskôr už 15 percent a po aktivite pred francúzskou Počiatkovou vilou, už predbehli SMER a mali 19 percent. Mali ako Čaputová svoj mediálny príbeh a mali aj svoj raketový nárast. Vo volebnej noci okorenili volebné prieskumy exitpoolmi, ktoré sa robili v Bratislave a Trnave. Tieto exitpooly na vzorke cca1000 voličov dokonale a takmer na vlas kopírovali celkový výsledok na Slovensku, ktorý bol až šokujúci 25 percent.

Ale dám dve skúšky správnosti. Prvá skúška správnosti – volebná účasť v parlamentných voľbách po krajoch

BA – 73 %, ZA – 70 %, TN – 69 %, TT – 66 %, NR – 63 %, BB – 62 %, PO – 63 %, KE – 58,56 %

Všetky médiá uvádzali, že bola až rekordne vysoká volebná účasť, lebo šlo o veľa, aby došlo k zmene vlády Našich ľudí. Kde majú ľudia najvačšiu motiváciu voliť zmenu?

Tam kde sa žije najťažšie. Kde sa žije najťažšie? V krajoch označených modrou farbou. To boli aj Harabinove bašty, ako lídra Vlasti.

Rozdiel medzi BA a KE je 14,35 %, medzi BA a PO je to 10 %, medzi BA a BB je to 11 %, medzi BA a NR je to 7 %.

Myslíte, že ľudia v týchto regionoch sú volebne menej uvedomelí občania? Myslím, že nie. Časť veľkého rozdielu v uvedených percentách sú hlasy Vlasti, ktoré do výsledkov neboli započítané.

Druhá skúška správnosti – počet získaných hlasov

Harabín je človek, ktorý sa mal podľa médií a prieskumov v prezidentských voľbách motať v spodných priečkach kandidátov.

Prezidentské voľby boli skladbou kandidátov, tak trochu aj parlamentnými voľbami. Mikloško KDH, Bugár predstaviteľ maďarskej národnosti, Čaputová zástupca pravého sektora, Šefčovič Smer, KotlebaKrajniak Sme rodina… A aj ďalší na výber.

Harabin získal v prez. voľbách 307 823 hlasov. Boli to jeho priaznivci, ktorí ho volili preto, lebo chceli voliť Harabina. Tento počet hlasov, ktorý bol podľa mojej úvahy ešte podstatne vyšší dosiahol bez jediného bilboardu, aktívnou prácou a prezentáciou v teréne.

V parlamentných voľbách Vlasť s Harabínom markantne aktivitu zintenzívnili aj prostredníctvom billboardov,  pridali sa viaceré spoločensky a profesionálne zaujímavé osobnosti a vybudovali sa aj regionálne štruktúry. Samozrejme a logicky by mal byť nárast počtu hlasov, aj vďaka úspechu v prezidentských voľbách, kde sa ukázalo, že to nie je hráč zo spodných priečok, takže priaznivci a sympatizanti by boli týmto povzbudení.

Harabin získal v prez. voľbách, aj napriek volebnému podvodu priznaných 307 823 hlasov.

Vlasť s Harabinom v parlamentných voľbách získali 84 507 hlasov.

Rozdiel je 223 316 hlasov. Čo tí ľudia za rok zomreli, alebo zanevreli? Nie, myslím, že to bol podvod. Cynické na tom je to, že sa výsledky nastavili presne na 2,93 percent, takže Vlasť nemala nárok na štátnu dotáciu a stali sa z nich dlžníci. Ďalšia náhodná okolnosť, ktorá sa ocitla v stanovenom rámci.

Priebeh parlamentných volieb kopíroval prezidentské voľby. Volebné prieskumy, škandály druhej strany, príbeh, ktorý katapultoval prieskumy smerom hore,  v parlamentnom exitpooly, volebná noc plná grafov a blabla… a hodnotenie výsledkov tzv. politológmi. Humbug podľa šablóny.

Akú úlohu mal Esset pri spočítavaní hlasov?

Čaputová sa ešte v začiatkoch správala celkom normálne, ale potom to začalo. Fašistické konanie zúčastnených vládnych predstaviteľov… Covid teror a koncentrácia z dôvodu karantény, nikým neobjasnený pôvod choroby, vírusy vlna za vlnou, ožobračovanie obyvateľstva na základe opatrení, vyvražďovanie obyvateľstva na základe neliečenia a nútená vakcinácia podobná Mengeleho praktikám, lebo nikto nič negarantoval, ale naopak boli jasné fakty, že tieto vakcíny škodia a vraždia. 

Prišiel konflikt na Ukrajine a medzi nami pobehujú milióny neočkovaných a netestovaných Ukrajincov na drahých autách v brannom veku, ktorých kŕmime a liečime na úkor Slovákov, ktorí boli podľa slov prezidentky Čaputovej nezodpovední len pre to, že sa nechceli nechať očkovať nepreverenou vakcínou.  Prezidentka nám zodpovedne mediálne hailuje banderovským pozdravom a Heger, ale aj celá vláda nás núti skočiť do ekonomickej priepasti ešte väčšieho ožobráčenia z dôvodu, že Ukrajina bojuje za našu slobodu proti Rusku.

A psychiatria pokračuje ďalej. Médiá nám vymývajú mozgy o priateľoch a nepriateľoch, prekrúcajú históriu, fašisti bránia v poďakovaní víťazom nad fašizmom a ak sa nájde niekto ako Harabin, ktorý poukáže na to, že celé je to šialenstvo, tak ho obvinia a kriminalizujú.

Dávam ďalší link na Postoj TV, kde historik Žiarovský, ak chcel nejako pozitívne vysvetliť a objasniť konanie Ukrajincov, tak sa mu podaril opak a v niektorých pasážach pôsobí ako zrelý adept na cenu idiot roka.

Najprv rozpráva o histórií hejtmanátu za Chmelnického, kde Ukrajinci boli s každým spojenec a každého zradili, ale potom sa prenesie do 20 storočia, kde hovorí o tom, že Ukrajinci zabili z pomsty brutálnym spôsobom na 100 tisíc Poliakov vrátene tehotných žien vidlami a s čím im prišlo pod ruku, lebo Nemci im nedali ani zbrane, keďže asi dobre vedeli čo sú to za psychopati. Potom hovorí v tom zmysle, že v tomto období zabíjali aj Rusov, Nemcov, židov, vlastných Ukrajincov a v podstate všetko čo šlo okolo.  Prípadne hovorí aj o tom, že keď utekali do Rakúska cez Slovensko, tak mali potýčky s obyvateľstvom a silovými orgánmi ČSR, takže tiež asi vraždili a lúpili aj Slovákov.

Neskôr sa presunie do bližšej histórie, kde hovorí, že Ukrajincov od Ruska odkopol  Jeľcin, aby mal od nich pokoj a napriek tomu, že všade v okolitých štátoch šiel HDP výrazne hore, tak na Ukrajine šiel výrazne dole. To vysvetľuje, že tam vládla oligarchia, ktorá kašľala na ľudí a cieľom bolo len kradnúť a privádzať krajinu na pokraj ekonomickej priepasti. Niečo podobné prežívame aktuálne aj na Slovensku.

O upálení v Odese v r. 2014 hovorí ako o nešťastí, ktoré sa vymklo spod kontroly z dôvodu futbalového zápasu, kde sa znenazdajky na námestí zúčastnilo 1500 Ukrajincov, ktorí zaútočili na pokojný protest rusky hovoriacich účtovníčiek a učiteliek, ktoré rozvášnený dav pod dohľadom polície zahnal do kultúrneho domu, ktorý podpálil a za živa v ňom uhorelo cca 48 rusov a rusiek.

O genocíde rusov na Donbase a v Luhansku hovorí, že to boli v podstate vojenské straty na obidvoch stranách. Dôveryhodný zdroj neuviedol. Na záver uvedie, že Rusko by sa malo rovnako ako Veľká Británia, alebo Francúzsko zmieriť s tým, že už nebude impériom. A že aj Poliaci sa dokázali vyrovnať s tým, že ich Ukrajinci popichali s vidlami v počte cca 100 tisíc a že by si z toho mali Rusi vziať príklad. Ja len dodám, že neviem o tom či Rusi niekoho kolonizovali, ako Briti, alebo Francúzi, alebo ďalší. Viem že USA predali Aljašku. Viem o tom, že v RVHP sa v ČSSR stavali bytovky, školy, škôlky, zdravotníctvo bolo zadarmo a keď sme sa rozišli, tak nám Rusi, ako nástupnícky štát ZSSR platili za spôsobené škody komunizmom a v rámci deblokácií Ruského dlhu k nám dodávali obrovské materiálne hodnoty, ktoré teraz rozdávame Ukrajincom za sprievodu bander hailovania našej pani prezidentky v médiách. 

Rusi boli náš seriózny partner, ktorému sme sa odvďačili tým, že voči nim uplatňujeme sankcie a priamo vojensky a ekonomicky podporujeme Ukrajinu.  Ukrajina nám nikdy nič nedala, okrem pašovania a vypnutia plynu.

Diplomacia vládnych fašistov a pani prezidentky s fašistickou ideológiou, ktorú aplikuje aj v praxi nás vháňa do situácie, že z konfliktu kde sú dvaja a s ktorým mi nič nemáme získame dvoch nepriateľov. Rusov – proti ktorým bojujeme a cielene a mediálne sa vytvára na Slovensku nenávistná atmosféra proti tomuto národu a Ukrajincov, ktorým môžeme dať aj X miliárd a všetky zbrane ktoré máme, tak aj tak nebudú spokojní a bude sa im to zdať málo, viď. vystúpenia Zelenského a veľvyslanca na Slovensku, lebo sami v nich vytvárame, resp. prispôsobujeme sa ich ilúziám, že bojujú aj za nás. 

Slováci nevraždili Rusov, ani na Donbase, ani v Odese. My sme Rusom nespravili nič a Rusi by nemali nič zlé spraviť Slovákom, samozrejme až do príchodu aktuálnej fašistickej vládnej elity v SR.

K tvrdeniu Harabina dodám len toľko, že Putin a Rusi skutočne postupovali správne podľa platných medzinárodných Minských dohôd, ktoré boli opakovane porušované a tam kde už nebol diplomatický priestor, lebo aj podľa slov Žiarovského sa prelievala krv nevinných civilistov, tak Putin a Rusko zasiahli aj vojensky. Snáď nebude čakať na impulz, že ich tam budú ukrajinci hromadne prepichávať vidlami. 

Takže tvrdenie Harabina o tom, že by postupoval rovnako ako Putin nie je ničím protizákonné, lebo Harabin Minské dohody ani nevytvoril, ani nepodpísal a ani nezakázal. Minské dohody sú v platnosti.

Ale k fašistickej elite na Slovensku len toľko, že oni ani slovom nepripúšťajú diplomaciu, držia sa Zelenského rozkazov, vyzbrojovať, platiť, sankcionovať, ergo ožobračovať nás.

To isté Ukrajinci. Klamali, že v krátkej dobe vedia zmobilizovať 3 milióny vojakov, ale mobilizácia prebieha asi len v európskych hoteloch, kde ich kŕmime, lebo Rusi majú len 100 tis. armádu a aj tak vyhrávajú, ale na Ukrajinu idú prostriedky, ako by mali 10 mil. armádu. Takže ďalšie rozkrádanie a trpkosmiešne bude, keď sa hnev Ukrajincov obráti proti Slovákom. Ale to si ich už dobre vyzbrojíme, aby na nás nešli s vidlami. 

Zelenský už viackrát prejavil nespokojnosť s pomocou, ktorú zvýraznil výstrahou. Ak hovorím Ukrajincov, tak myslím fašistickú vládnu elitu, rovnako ako je to u nás a nemyslím tým bežných ľudí a občanov, ktorí sú obete tejto elity.

Dám posledný link americkej vojnovej spravodajky a k tomu len poviem, že Rusko ani nemobilizovalo, berie to tak ako to prišlo, takže sa zaučia leteckí kadeti, vojenskí záklaďáci a z tohto vzídu nové perspektívne veliteľské kádre. Keď už teda s nimi chcú bojovať. A je vidieť, že spôsob boja je vedený tak, aby boli čo najmenšie civilné straty na ukrajinskej strane. Treba si uvedomiť, že Rusi majú pravidelnú armádu so stabilnými  zbraňami, na ktoré majú výcvik a stopercentne ich ovládajú. Takže tým, že vyzbrojujete (EÚ) sfetované a ožraté polovojenské ukrajnské jednotky s nacistickými tetovaniami nerobíte dobre, lebo tieto zbrane neovládajú a potom strieľajú po nemocniciach, školách a vinu hádžu na Rusov.

A znovu zopakujem, že ak Zelenský hovorí o vlasteneckej vojne, tak nerozumiem, že prečo je také veľké množstvo ukrajinských vlastencov v brannom veku v európskych hoteloch a na európskych cestách. Podľa máp je Ukrajina iným smerom, aj keď podľa Čaputovej a spol. je na Slovenku.

Na Slovensku a EÚ vládne jednotný choromyseľný fašisticko – lichvársky režim, resp. lichvársko – fašistický, ktorý Slovensko a východnú Európu pod organizáciou USA ťahá na ekonomické dno a smeruje to do nenávisti voči jednému národu, ktorým je Rusko.

Fico a Smer má s veľkou pravdepodobnosťou pravdu v tom, že jednotlivé persony, ktoré sú aktívne v tomto procese na Slovensku, boli do svojich funkcií starostlivo preverené a vybraté na základe toho, že sú nielen lojálne, ale aj vydierateľné, takže im neostáva nič iné, len sa prispôsobiť, počúvať a plniť pokyny iných.

Smrť fašizmu

ROBERT ČARNOKY

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Lipšic povedal: „Treba, aby Harabínovi zaklopala NAKA“ a zaklopala - Štefan Harabin

Policajt páchal trestnú činnosť v priamom prenose a nič sa nedeje. Na nepráve nemôže byť právo. Ja som vraj schvaľoval ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Slovensko je poklad s množstvom ukrytých duchovných energetických centier a meridiánov, chrániacich náš národ a celú planétu

Naše milované Slovensko je poklad, pretože je v ňom ukryté veľké množstvo duchovných energetických centier a meridiánov, ktoré ochraňujú náš ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
NÁZOR

Pindy OĽANO na predvolebných billboardoch

foto: FB, Pindací automobil Igora Matoviča, aby ho bolo dobre počuť pindať…kupujeme staré kožky, perie… Po progresívcoch budeme grilovať billboardy ...
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
NÁZOR

SaS – opotrebovaná a vyhorená strana

Pôvodne som si myslel, že sa SaS (Sulík a spol.) nebudem venovať, čo sa týka ich billboardov. Ale ako čas ...
NÁZOR

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? – Pavel Kamas

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? Čo je vlastne Západ, je až tak rozdielny? Nie je Rusko len druhá páka tých ...
NÁZOR

Liberálno progresívny pokrstený katolík Šimečka - sa prepadol do politickej žumpy

Pred pár dňami som si v Rádiu Expres vypočul rozhovor Braňa Závodského (BZ) aMichala Šimečku (MŠ). BZ sa na rozhovor ...
NÁZOR

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy – Jozef Viktorín

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy: Rokovanie najvyšších predstaviteľov RF a Turecka, príprava rokovaní najvyšších predstaviteľov RF a Severnej Kórey, Moskva presúva ...
NÁZOR

Kryptobillboardy Progresívneho Slovenska – výstrely do vlastného kolena Sorosovho kindermanažmentu…

V tento predvolebný čas si všímam tiež stranícke billboardy  hlásajúce heslá, ktoré by mali pomôcť získať pre ne prípadných voličov. ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Aktualizované 2.10. 15:08
NÁZOR

Ruské špeciálne služby odtajnili časť špeciálnej operácie

Ruské špeciálne služby odtajnili časť špeciálnej operácie ruského ministerstva obrany Vo svojej odpovedi na jeden diskusný príspevok som uviedol „schematicky ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
NÁZOR

Zodpovednosť pred ostatnými Slovanmi nezradíme!!! – Pavol Peter Kysucký

P.P. Kysucký je autorom 11 kníh, sústreďujúcich sa na filozofiu a psychológiu Slovanov a tiež pochopenie aký je nekonečný rozdiel ...
NÁZOR

Billboardy SME RODINA nie sú len zavádzajúce, ale aj hlúpe

Pokračujeme v grilovaní obsahu billboardov vybraných strán. Po progresívcoch a OĽANO to bude tentoraz SME RODINA (S-R).  Kým SaS na svojich ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
NÁZOR

Konflikty medzi prezidentkou Čaputovou a generálnym prokurátorom Žilinkom – Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin komentuje konflikty medzi prezidentkou Čaputovou a generálnym prokurátorom Žilinkom, medzi Čaputovou a predsedom strany Smer SSD Ficom. ...