Sorošove dietko Čaputová americká agentka platená Slovenskom?

16. mája 2023

Čaputovej protektorátna americká vláda

Čaputová už úplne zjavne presadzuje americké záujmy. V našom ústavnom systéme zostavuje vládu premiér a prezident ju iba na jeho návrh vymenuje. Nie však naopak, že Čaputová si zostavila sorošovsku partičku.

Štefan Harabin

V posledných dňoch opäť silno rezonuje spojenie mien Čaputová a Soroš v slovenskom éteri. Začalo sa to statusom na sociálnej sieti, kde predseda SMERu Robert Fico napísal, že “ČAPUTOVÁ JE PREZIDENTKOU CUDZÍCH ZÁUJMOV.”

Pred čím som včera na Slavíne varoval, sa dnes naplno potvrdilo – úradnícka vláda na čele s Ľ. Ódorom nie je prezidentkin návrh, ale Sorosova voľba,” uviedol Fico sa zdá sa, že zaťal do živého.

Vyjadrila sa aj prezidentka, ktorá chce využiť všetky právne prostriedky:

“Dnes Robert Fico opäť šíril klamstvá o americkej agentke, sorošovej vláde, konzultáciách s americkou ambasádou. Zhruba v tom istom čase som mala ďalšie dva výsluchy ako poškodená pre nové vyhrážky zabitím voči mne a mojim blízkym. Dôvody vyhrážok ako vždy rovnaké – americká agentka, soroš, americká ambasáda. Už nebudem po x-tý krát vysvetľovať, že je to absolútne klamstvo a zdĺhavo vysvetľovať, že okresný, krajský a napokon aj Ústavný súd sa jasne vyjadril, že tieto obvinenia sú nepodložené a prekračujú hranice politického súboja.”

Ale naozaj sú tieto vyjadrenia až také nepodložené klamstvá? Internet totiž nezabúda a na svetlo sveta sa dostal článok z roku 2019, ktorý vyšiel v britskom denníku The Guardian. Spomenul ho aj Robert Fico v diskusii s Michalom Kovačičom v relácii Na telo.

Americký miliardár a filantrop George Soroš, ktorý minul miliardy na – ako on sám hovorí – propagáciu demokracie, tam v mimoriadne otvorenom rozhovore diskutoval na rôzne témy. Vyhlásil, že je hrdý na to, akých má nepriateľov. A teší sa aj z vývoja situácie na Ukrajine. Bol rok 2019 a špeciálna vojenská operácia na Ukrajine bola ešte len v budúcnosti.

Sorošovi priaznivci by tvrdili, že to, čo pravicoví lídri považujú za „politické zasahovanie“, je len podpora slobodnejších a tolerantnejších spoločností. V článku sa píše aj to, že bývalý prezident USA Trump naznačil, že Soros možno platí nelegálnym migrantom, aby prišli do USA. V Turecku ho prezident Erdoğan nazval „mužom, ktorý poveruje ľudí, aby rozdeľovali národy a rozbíjali ich.  V Taliansku Matteo Salvini tvrdil, že Soros chce, aby sa krajina „stala obrovským utečeneckým táborom, pretože má rád otrokov“. Zo všetkých svojich projektov je Soroš najviac hrdý na sľubný politický pokrok, ktorý sa dosiahol na Ukrajine, kde jeho nadácia už desaťročia podporuje širokú škálu “programov občianskej spoločnosti”.

A v tomto rozhovore sa objavuje aj meno Čaputová, dokonca sám Soroš potvrdil jej financovanie pre “podporu demokracie”:

“Zuzana Čaputová, ktorá bola v júni zvolená za prezidentku Slovenska, mi začiatkom tohto roka povedala, že je scestné, ak vlády v regióne obviňujú Sorosa z politického zasahovania. Bývalá občianska aktivistka Čaputová v minulosti poberala granty Sorosovej nadácie a pôsobí úplne inak. „Vďaka peniazom od tejto organizácie sa na Slovensku urobilo veľa dobrej a hodnotnej práce,“ povedala mi v apríli, krátko po víťazstve v hlasovaní. “Väčšina grantov bola vo všeobecnosti na podporu demokracie, a nie na snahu diktovať konkrétne otázky,” uvádza sa v rozhovore.

Foto: twitter/François Asselineau

Aby toho nebolo málo, aj z Francúzska prišli zvesti o tom, že Čaputovej nový premiér Ľudovít Ódor má blízko k Sorošovi. François Asselineau, francúzsky politik a predseda Ľudovej republikánskej únie napísal na sociálnej sieti twitter, že tvárou v tvár politickej kríze, vymenovala prezidentka Slovenska Čaputová za predsedu vlády viceprezidenta Národnej banky – Ľudovíta Ódora, a úplná náhoda je, že pán Ódor je tiež profesorom na Stredoeurópskej univerzite (CEU), ktorú založil George Soroš.

A Robert Fico nebude ticho ani po vyhrážkach žalobou: “My nebudeme ticho, keď si moc v štáte uzurpujú nominanti Sorosových mimovládok, bez riadnych volieb!… Ak niečo tvrdíme, tak netárame, lebo sú na to verejne známe dôkazy. Médiá na fakty, že prezidentkina vláda má až neuveriteľne blízko k Sorosovmu svetu mimovládok, nechcú reagovať, pretože vedia, aká je pravda a klásť nepríjemné otázky pani Čaputovej sa predsa nesmie,” uviedol Fico.

Dodáva, že nebude nikdy akceptovať postup v štáte, ktorý popiera princípy parlamentnej demokracie o to viac, ak sa v éteri objavujú mená ľudí, ktorých má Sorosov svet na špagátiku.

ADAM WAGNER

Zdroje:

(1) Shaun Walker: George Soros: ‘Brexit hurts both sides – my money was used to educate the British public, theguardian.com, 02.11.2019
(2) Facebook/Zuzana Čaputová, 09.05.2023
(3) Facebook/Robert Fico, 09 a 10.05. 2023
(4) Twitter/François Asselineau, 08.05.2023

Priatelia,

toto je údesné – sme svedkami fenomenálnych podvodov a ilúzie – hry na demokraciu, ktorá sa nám tu hrala 30 rokov!

Pozrite, čo si ukážeme! Pozývam Vás.

Vedeli ste, že Inštitút pre verejné otázky (IVO) sídli na rovnakej adrese v centre Bratislavy ako Sorosova Nadácia otvorenej spoločnosti?

Veď to sú spojené nádoby!

Áno, to IVO Grigorija Mesežnikova, ktorého zakladatelia – Bútora, Bútorová, Gyarfášová sú aj zakladateľmi agentúry FOCUS – sídli na rovnakej adrese a rovnakej budove ako Sorosove nadácie OSF.

Je toto možné? Tak už chápeme tie spojenia?

To je neskutočné!

Celý tento klan má svoj pôvod na jednej bratislavskej adrese, kde členovia IVO sú zároveň zakladatelia FOCUSU z roku 1991 a zároveň sú to aj bývalí členovia Správnej rady Sorosovej nadácie OSF a jeho priatelia!

Bútora, Mesežnikov – pozrite tie fotky a popis vnútri videa, ako sa fotia ako členovia Správnej rady OSF v 90-tych rokoch.

Ďalšie mená zo Správnej rady OSF z tých rokov boli Chmel, Radičová, Demeš a mnohí iní.

Rovnaká adresa – jeden dom. Jedna ruka – jedna sieť – jeden cieľ. Pochybné mimovládky rovnakých „osobností“ boli zriaďované za Sorošove peniaze, sídliace na rovnakej adrese.

IVO – FOCUS – OSF / sú rovnaké tváre!

To je ilúzia – čo tu žijeme. Žiadna demokracia. Ale rovnaké kádre, ktoré dosadili na vysoké štátne funkcie a boli napojení a sú napojení na Sorosa a siete mimovládok, ktoré za jeho peniaze vytvorili!

Ak sa tu niekto uráža, že nie je „Sorosove“ dievča, tak to pardón – sú tu aj „Sorosovi chlapci“ a všetci spolu sú Sorosovi poskoci!

A ak Šeliga rozpráva o tom, že Soros nevie kde je Slovensko, tak KLAME! (úryvok jeho slov vo videu)

Pán Soros dobre vie kde je Slovensko a kde daval svoje milióny dolárov, adresa je Baštova 5 v Bratislave! Odtiaľ sa riadilo všetko!

Pán Soros dal iba v roku 1990 vyše 1 000 000 dolárov (!!!) na to, aby pomohol Nadácii Charta 77 postaviť po revolúcii veci „na nohy“ (aj cez Šimečku st.) a z tejto Nadácie sa stala v roku 1992 Nadácia Otvorenej spoločnosti!

Cez tieto mimovládky sa ovplyvňovali veci hneď po roku 1989. Jeden milión dolárov iba v roku 1990 na to, aby sa dali dokopy siete!

Neskutočné! Jedna adresa. Rovnaké ciele.

A tu sa tieto tváre hrajú na demokraciu!

Priatelia,

na Slovensku existuje „klika“ a neskutočná sieť mimovládok s rovnakými menami napojenými na Sorosa. Do dňa volieb budem dávať túto masku dole a ukazovať, prečo potrebujeme zákon o mimovládnych organizáciách tak ako v Rusku, Izraeli a USA!

Preto, aby sme tieto klamstvá zastavili!

Miro Heredoš

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Posledný klinec do rakvy západnej hegemónie

Ruská špeciálna vojenská operácia na Ukrajine spustila skutočné tektonické procesy po celom svete. Už teraz je zrejmé, že hovoríme nielen ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Ukrajina - otrávená obilnica sveta!

Britská BBC odvysielala reportáž s názvom “Otrávená obilnica sveta!“ Podľa vedcov z UNEP (program OSN pre životné prostredie) sú plesne ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Spravodajstvo

JUDr. Štefan Harabin hosťom v TV Slovan

Štefan Harabin o nových pozitívnych aktuálnych rozhodnutiach na súde voči antirúškarom, ktorí nepodľahli koviddiktatúre a správali sa podľa toho ako ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...