Soňa Peková potvrdila, že niekto vyrába umelé laboratórne kmene SARS-Cov-X a vypúšťa ich obrazne povedané ako z jaskyne !

9. februára 2021

Soňa Peková potvrdila, že niekto vyrába umelé laboratórne kmene SARS-COV-X a vypúšťa je obrazne povedané ako z jaskyne, ktorú je potrebné nájsť a zavrieť! Biologička opätovne potvrdila, že vírus sa nespráva ako prírodný izolát a najnovšia mutácia z Veľkej Británie vraj nie je mutácia, ale je to už v poradí 4. samostatný kmeň vypusteného laboratórneho vírusu!

Českí mainstreamoví novinári od Lukačoviče zo Seznamu spôsobili vyhadzov primára, ktorý na YouTube odhaľoval pravdu o číslach „covidových ležiakov“ v nemocniciach! Je to ako v 50. rokoch, keď novinári Rudého práva iniciovali výpovede nepohodlných primárov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov!

Molekulárna biologička MUDr. Soňa Peková v televízii CNN Prima News odpálila ďalšiu bombu, ktorá znovu a opäť potvrdzuje informácie a články Aeronetu. Soňa Peková v rozhovore uviedla šokujúcu informáciu, že pôvodný vírus z jari minulého roka je preč a zmizol!

Áno, počujete správne, ten vírus jednoducho zmizol a vyčerpal sa. Lenže to hlavné, čo v rozhovore zaznelo, je úplný šok. Podľa biologičky sme od jari boli svedkami už 4 vĺn vírusovej nákazy, pričom ani v jednom prípade nešlo o mutačné vlny, ale zakaždým o úplne nové kmene, ktoré by mali mať úplne nové názvy. Soňa Peková vysvetlila, že vírusy sú si síce podobné, ale nepochádza z rovnakého kmeňa, pričom použila prirovnanie so psami, aby to diváci pochopili. A toto prirovnanie je naozaj trefné a veľmi dôležité.

Vírus je ako pes, ale jednotliví psi sa delia na plemená, čuvača, dogy, jazvečíky atď. Nikoho v živote nenapadne, aby povedal, že tento jazvečík pochádza z rovnakého plemena ako labrador. A rovnako tak to nejde povedať o vírusoch, ktoré sú v médiách a politikmi vydávané za mutácie, rozumej odchýlky od plemena, že by jazvečík mal čiernu srsť namiesto hnedej, alebo že by jazvečík mal o niečo dlhšie labky alebo stojaté uši namiesto visiacich. To by bola mutácia.

Lenže, keď sa pred vami zjaví obrovská doga, tak je jasné, že to nie je mutácia jazvečíka, ale úplne iné plemeno. A to isté podľa Pekovej platí o údajných mutáciách týchto tzv. Vírusov, pretože sú si síce podobné, pochádzajú z rovnakej rodiny koronavírusov (nie sú to mačky, sú to psy), ale nevychádza z jarného kmeňa vírusu, ktorý sa objavil v Európe na jar minulý rok. Je to úplne iné plemeno, je to iný kmeň. A táto zmena nemôže a nemohla nastať mutáciou v prírode, to je úplne vylúčené, vysvetlila molekulárnej biologička.

Niekto vypúšťa nové kmene vírusov, ale z jaskyne a z netopierov to asi nebude


Tým de facto potvrdila články na Aeronete, priniesli sme nedávno informácie o tom, že je vysoko podozrivé, že nová mutácia vírusu z Veľkej Británie vypukla v bezprostrednom susedstve britského národného referenčného laboratóriá v Porton Down neďaleko Salisbury, čo je preslávené miesto spravodajských hier MI-6 so Sergejom Škrípalom a údajne „napatlaným“ Novičokom na kľučke jeho domových dverí. Aeronet už od jari prinášal články a znepokojujúce informácie o podozrivých preletoch lietadiel nad celou Európou, ktoré nad krajinou, lietajú sem a tam, sem a tam, stále dookola a pokladajú koberec na letovej mape na FlightRadar24. Nešlo o fotografovanie krajiny pre potreby mapových podkladov, pretože stovky a stovky letov každý týždeň prebiehali a prebiehajú aj po zotmení, v nočných hodinách, čo absolútne vylučuje, že by išlo o lety pre fotografovanie fotomapy. Rovnako tak nejde o lety, ktoré nad lesmi zhadzujú vakcíny pre očkovanie líšok, pretože lety prebiehajú nad oblasťami, kde žiadne líšky ani byť nemôžu, napr. Mestské aglomerácie, vodné plochy, skalnaté oblasti, Alpy atď. A prečo je to tak dôležité? Pretože po rozhovore Soni Pekovej na CNN Prima News to zrazu do seba dokonale zapadlo a zacvaklo ako skladačka.

Soňa Peková totiž znovu zopakovala, že vírus sa nespráva ako prírodný izolát, že vírus v tele vytvára len veľmi zlú imunitu, čo je naozaj hrozivá správa, takže prekonaním choroby človek nezíska imunitu buď vôbec, alebo len veľmi slabú, čo podľa Soni Pekovej nedáva zmysel, pretože takto sa prírodné vírusy prenesené zo zvierat jednoducho nesprávajú, takže je stále presvedčená, že vírus pochádza z laboratória.

Doteraz sa totiž tvrdí, že vraj vírus SARS-CoV-2 pochádza z netopierov, lenže doteraz sa nepodarilo vírus z tých netopierov izolovať. A čo je horšie, od jari už zažila Európa celkom 4 rôzne kmene koronavírusy, nie mutácie toho jarného vírusu. Takže, ten jarný vírus sa volal SARS-CoV-2, ten v septembri by sa mal volať SARS-CoV-3, ten v decembri by mal mať názov SARS-COV-4 a tá britská verzia by sa mala volať SARS-Cov- 5, čo je podľa Pekovej vraj pekne ostrý vlčiak, teda v obraznom pomere k tým psom, žiadny jazvečík alebo čuvač.

Nie sú to zmutované formy pôvodného vírusu, sú to úplne nové kmene! Nemocnice ďakujú za vírusovú krízu a dúfajú, že pandémia nikdy neskončí. Prečo?

Biologička vysvetlila, že jednotlivé časti týchto rôznych kmeňov neobsahujú na genetickej úrovni stupne mutácií. Keby človek mal pred sebou zmutovaný vírus, spoznal by presne, z akej predlohy a z akého predchodcu vírus pochádza. Lenže, u tých vírusov zo septembra, z decembra a u vírusu z Veľkej Británie nie je žiadna zhoda s jarným, ani s predchádzajúcim vírusom. Ten septembrový sa nepodobá jarnému vírusu. Ten decembrový sa nepodobá ani na ten jarný, ani na ten septembrový. A ten britský sa nepodobá ani jednému z predchádzajúcich. Všetko to sú koronavírusy, to áno, ale všetky majú úplne odlišné RNA sekvencie, ktoré z nich tvoria úplne novú vec, úplne nový kmeň koronavírusy, nové psie plemeno.

A Soňa Peková v rozhovore povedala, že to vyzerá, že tie vírusy vylietavajú z nejakej jaskyne, že je potreba jaskyňu nájsť a zavrieť ju, teda obrazne povedané tým narážala na laboratórium, ktoré tieto vírusy vypúšťa. A ako ich vypúšťa? No, predsa jednoducho, lietadlami, keď v čase leteckých uzáver, kedy nikto nikam nelieta, je celá obloha plná menších lietadiel, ktoré kobercom sem a tam, sem a tam, ale nie cik cak, v zmysle vyhliadkových preletov, ale dôsledne a starostlivo do položených kobercov. A zrazu po pár týždňoch vidíme čo?

Zrazu sa objavuje nová vlna nákazy, zrazu sú ľudia zase pozitívni, nastávajú Lockdowny, hystéria, údajne vraj kolabujú nemocnice. Dostávame do redakcie svedectvo lekárov a sestier, píšu nám, aký je to obrovský podvod, ktorého sa musí na príkaz vedenia nemocníc zúčastniť a nesmie sa ani ceknúť, inak by prišli o prácu. V nemocniciach totiž ležia ľudia, ktorí by pokojne mohli ležať doma, vziať si horúci čaj, poriadne sa zasypať vitamínom C, poriadne to vyležať, lenže tak to nie je.

Ak majú pozitívny test na Covid-19, a ak spadajú do krízovej skupiny osôb 65+ rokov veku, potom ich doktori automaticky posielajú ležať do nemocnice na pozorovanie a vedenie nemocníc je šťastím bez seba, pretože za tieto „covidové ležiaky“ na pozorovaní v nemocniciach dostávajú od zdravotných poisťovní mnohonásobne vyššie úhrady. Našej redakcii sa podarilo dostať k číslam úhrad, získali sme ich z jednej nemocnice v Moravsko-Sliezskom kraji.

Keď ležíte v nemocnici ako nakazená osoba na pozorovaní, nemocnica na vás vytočí od poisťovne cez pol milióna za týždeň. Keď budete bez testu, nedostane za vás nemocnica ani 100 000 Sk

Týždenný pobyt v nemocnici na lôžku na interne príde poisťovňu na 40 000 Kč za pacienta. Ak má však pozitívny test na Covid-19 a nachádza sa v rizikovej skupine 65+ a leží celý týždeň na pozorovaní, potom za neho nemocnica dostane od poisťovne 150 000 Sk, to je skoro 4x toľko! A pozor, to je len účtované za lôžko, teda peniaze za to, že lôžko je obsadené.

K tomu sa ďalej pripočítavajú výkony a úkony v prostredí so zvýšeným rizikom práce, protiinfekčné opatrenia, výmeny bielizne, lôžkovín, oblečenie, rúšok, a tak si predstavte, že po započítaní úkonov a výkonov na pozorovanom pacientovi, ako sú vizity v Biohazard oblekoch lekárov a sestier, likvidácia biohazard odpadu po pacientovi, keď nedoje jedlo, dezinfekcia priestoru, meranie krvného tlaku infekčnej osoby, krvné odbery infekčnej osoby, zabezpečenie manipulácia s infekčnými vzorkami, proste po započítaní tohto všetkého účtuje nemocnica čiastku ľahko cez 550 000 Kč za pacienta na jednom lôžku za týždeň. Keby tam ležala osoba bez covidového testu, tak by nemocnica od poisťovne „nevytočila“ viac ako 90 000 Sk.

zdroj: Aeronet.cz

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

PRAVDA vyjde najavo!

Japonský profesor lekárskej fyziológie, Dr. Imunológ Tasuku Hondzo vyvolal v médiách rozruch s tým, že vírus COVID-19 nie je prirodzený. ...

Nasledujúci článok

Názor

Minister Krajniak asi nevie, čo schvaľuje, alebo diskriminácia SZČO, výzva aj pre novinárov – pýtajte sa za nás

Zisťoval som si informácie ohľadom tej jeho slávnej podpory. Tak neviem, buď podal zlé informácie, alebo nerozumie tomu, čo schvaľuje. ...
Aktualizované 27.9. 01:47
Spravodajstvo

A je to tu! Zavedenie digitálnej meny centrálnej banky a úplne „bezhotovostná“ spoločnosť už v decembri?

Ďalšia „konšpirácia“ mediálnej alternatívy by sa podľa článku z webu sheeple.news (ovce) mohla už tento december, konkrétne je spomenutý dátum ...
Aktualizované 27.9. 18:51
Spravodajstvo

Whistleblowerovi USA Edwardovi Snowdenovi Putin udelil ruské občianstvo a zároveň pripomenul svetu špinavosti USA

Prezident Putin v pondelok 26. septembra podpísal dekrét, na základe ktorého bolo Edwardovi Snowdenovi, niekdajšiemu spolupracovníkovi tajných služieb USA, udelené ...
Spravodajstvo

Vladimír Putin odtajnil archívy ZSSR o Mníchovskej zrade a o úlohe Poľska...

Vladimír Putin odtajnil archívy ZSSR o Mníchovskej zrade a o úlohe Poľska pri rozbití Československa! Zatiaľ čo sa blížilo 75. ...
Spravodajstvo

Harabin vyzýva podvodnú advokátku v úrade prezidenta zverejniť pozvánku Ricmanovi do Británie!

Čaputo-súložníkovi, Ricmanovi, platili náklady spojené s pohrebom Alžbety II. slovenskí občania? Iba na podklade budúcej normalizácie vzťahov s Ruskou federáciou, ...
Spravodajstvo

Vodkový biznis spája bratislavského župana Drobu s Hegerom a Sulíkom! Ľudia protestujú proti takejto vláde!

V utorok 20. septembra sa konal protivládny protest za účasti niekoľko desiatok tisíc nespokojných občanov Slovenska a debatu na pódiu ...
Aktualizované 27.9. 00:09
Spravodajstvo

Hrdý Slovák, René Balák: výnimočne vzácna osobnosť, odvážny, nebojácny a mimoriadne umný

Spomienka na Reného Bláka, výnimočného a vzácneho človeka, národovca, vlastenca, Slováka, ktorý nám ukázal cestu svojou odvahou k zdravej ľudskej ...
Aktualizované 28.9. 00:48
Spravodajstvo

Kto ťaží z útoku na Nord Stream

Krízové ​​stretnutie na švédskom ministerstve zahraničia – nórski seizmológovia hovoria o „sto kilogramoch TNT“. Dánsko rozhadzuje rukami a naznačuje sabotáž. Bezprecedentné, podľa ...
Aktualizované 27.9. 00:43
Spravodajstvo

Revolúcia vedomia

To, čo sa deje momentálne na planéte Zemi, je viac ako neúnosné. Všetci si to uvedomujú, ale nikto nevie, ako ...
Aktualizované 27.9. 21:50
Spravodajstvo

Krok Nemecka stať sa vojenskou veľmocou bude samovražednou pilulkou pre Berlín aj EÚ

Scholz a jeho kolegovia sa obávajú, že Putin nevyhrá. Majú obavy z nemysliteľného. Putin prehral. Otázka úlohy Nemecka v militarizovanej Európe nezmizne. Stále ...
Aktualizované 27.9. 19:42
Spravodajstvo

Všetko, čo si myslíte a snívate, bude zaznamenané

„Viem, že niekde je zaznamenané všetko, čo robím, myslím a snívam“ Cieľom jedného svetového superštátu je úplná totalitná kontrola, kde ...