ŠOKUJÚCI ŠKANDÁL V SLOVINSKU!!! VRCHNÁ SESTRA PREZRADILA V PRIAMOM PRENOSE AKO COVID INJEKCIE SÚ URČENÉ K MASOVÉMU VRAŽDENIU A GENOCIDE!

28. novembra 2021

OBROVSKÝ ŠKANDÁL! VRCHNÁ SESTRA PREHOVORILA V PRIAMOM PRENOSE A AKO COVID INJEKCIE SÚ URČENÉ K MASOVÉMU VRAŽDENIU A GENOCÍDE! AKÉ TZV. VAKCÍNY DOSTÁVAJÚ POLITICI A AKO PREBIEHA SELEKCIA SKUPÍN URČENÝCH PRE POPRAVU A DALŠIE EXPERIMENTY?!

V posledných niekoľkých hodinách v Nemecku a už dokonca aj v celej Európe a v USA začína alternatívnou scénou otriasať video a informácie z údajne sobotného vystúpenia vrchnej zdravotnej sestry z fakultnej nemocnice v Ľubľane, ktorá odhalila úplnú bombu, o ktorej sa však už špekulovalo rok a pol. 

Vrchná sestra odhalila, že minimálne v Slovinsku prebieha očkovanie pomocou 3 skupín vakcinačných liekoviek, ktoré sa líšia imatrikulačným sériovým číslom na výrobnom a očkovacom štítku. A každá skupina má iné látkové zloženie.

VIDEO TU

Na konci 1. videa je strih na rokovaní dolnej komory britského parlamentu, kde bývalý britský minister školstva a dnešný poslanec Nadhim Zahawi hovorí o tom, že vo Veľkej Británii sa dobrovoľníci zúčastňujú klinickej štúdie novej vakcíny Novax, ale veľká časť z nich sa bude očkovať aj placebo látkami, ale problém je v tom, že o tom nebudú vedieť a ich covidové vakcinačné pasy ich napriek tomu budú oficiálne uvádzať ako plne očkovaných . A to vraj predstavuje hrozbu. 

Tento výrok britského poslanca je najvýbušnejším potvrdením slov slovinskej vrchnej sestry, že toto sa naozaj deje.

Prvé dvojčíslie alebo trojčíslie za alfabetickými znakmi totiž podľa jej informácií odlišuje celkom 3 skupiny látok. Na internete je doteraz k dispozícii len veľmi krátky úsek preložený do angličtiny, ktorý som pre vás preložil do slovenčiny vo videu vyššie, zvyšok tlačovej konferencie je stále dostupný na Rumble 1 ] len v slovinčine. Na oficiálnych zdrojoch nie je absolútne nič, ticho…, ale sociálne siete Big Tech začali video s anglickým prekladom zbesilo a freneticky mazať úplne zo všetkých zdrojov. Podľa reakcií Google, Facebooku alebo Redditu a podľa úplného ticha na mainstreame sa dá usudzovať, že ide o najväčší škandál a mainstream teraz premýšľa, aký prijať damage control.

Vrchná sestra treskla dverami za kariérou vrchnej sestry a odhalila desivé tajomstvo o 3 skupinách očkovacích liekoviek

Mnohí z nás takúto situáciu už dlho tušili, ale prípad zdravotnej sestry v Slovinsku je niečo iné. Podľa dostupných informácií už pred viac ako dvoma mesiacmi dala vrchná sestra Univerzitného zdravotníckeho centra, Klinického centra v Ľubľane, ktorá sa zaoberá podávaním liekoviek s vakcínami a riadi očkovanie na klinike, výpoveď a predstúpila pred televízne kamery a vybrala fľaštičky s vakcínami.

Zhromaždeným novinárom ukázala kódy na fľaštičkách, pričom každá z nich mala v kóde číslo 1, 2 alebo 3, a potom vysvetlila význam týchto čísel:

  • Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  • Číslo 2 je klasická mRNA „vakcína“.
  • Číslo 3 je látka s RNA obsahujúca gén ONC, príbuzný adenovírusu, ktorý okrem iného prispieva k vzniku rakoviny.

O tých, ktorí dostanú injekciu z fľaštičky, ktorej kód končí číslom 3, hovorí, že ľudia, ktorí ich dostali, budú mať do 2 rokov rakovinu mäkkých tkanív. Kde získala túto informáciu, to neoznámila. Povedala, že bola osobne svedkom očkovania všetkých politikov a potentatov a že všetci dostali prípravok s číslom 1. Médiá mainstreamu v Slovinsku dostali pokyn, aby tento príbeh absolútne pochovali a práve teraz prebiehajú zúrivé snahy o zadržanie tejto informácie na celom internete. Keďže Big Tech maže úplne všetky zdroje, je ťažké získať akékoľvek bližšie informácie. Vrchná sestra, podľa nášho zistenia, sa volá Vera Kanalec a naozaj v minulosti pracovala na spomínanej pozícii vrchnej sestry v univerzitnom zdravotnom centre v Ľubľane.

https://youtube.com/watch?v=0D_hLRLwp20

V druhej časti nám Vera Kanalec, zdravotná sestra na dôchodku s dlhoročnou praxou, hovorí PRAVDU, ktorú tak veľmi zatajujú médiá. Otvorene nám hovorí, ako jej išla práca, aké má skúsenosti, ako sme boli dlhé roky pokusnými králikmi… Pokračovanie videa bolo pre obmedzenia YouTube presunuté na BitCHUTE (zakázaná pravda). Na FB kanáli STOP FALSE MEDIA, kde jasne uviedla súvislosť medzi vakcínami a ich vedľajšími účinkami (autizmus, leukémia, rakovina krčka maternice, …) Po odkaze nasleduje POKRAČOVANIE VIDEA na BitCHUTE Pripravujeme pre vás mnoho úprimných svedectiev ľudí z oblasti zdravotníctva, školstva, verejnej správy, stravovania, …ako aj ľudí s následkami po očkovaní, ktorí majú dosť klamstiev a mylných predstáv a sú ochotní sa s nami úprimne podeliť o svoje skúsenosti. Sledujte YT kanál ÔSMA GENERÁCIA a prajeme vám všetko najlepšie.

Záhada rúšok na tvárach očkovaných politikov, poslancov a senátorov

Informáciu v anglofónnych médiách ako prvý uverejnil 2 ] Hal Turner, avšak bez akýchkoľvek detailov, okrem mylnej informácie, že video pochádza z minulej soboty. Podľa chorvátskeho serveru Crodex [ 3 ] sa video pohybuje na slovinských a chorvátskych sieťach už asi dva mesiace, dokonca malo vzniknúť už v júli, ale mainstream doteraz o tejto žene nepublikoval a dokonca nedementoval ani slovo, ani čiarku. To samo o sebe napovedá, nakoľko zásadné je toto svedectvo. Pokiaľ je to pravda, že video už existuje viac ako 2 mesiace a doposiaľ je stále ticho pred búrkou, tak to o niečom vypovedá.

Big Tech už od rána maže a maže spomínané video s anglickými titulkami, potom je teda jasné, že by naozaj mohlo ísť o najväčší dôkaz sprisahania farmaceutických spoločností, vlád, médií, bánk, kapitánov priemyslu a nadnárodných globalistických štruktúr riadenia. O tom, že politici sú očkovaní placebo, sa špekuluje už veľmi dlho. 

Keď bol Andrej Babiš tento rok na začiatku roka v Izraeli, nebol vpustený na návštevu židovského múzea v Jeruzaleme, musel zostať vonku. Informáciu priniesli izraelské médiá. Do múzea mohli totiž iba očkované osoby.

Andrej Babiš ale bol v tom čase už očkovaný, videl to o niekoľko týždňov predtým celý národ v televíznom prenose. A prečo Andrej Babiš, ako očkovaná osoba, stále nosí rúško ako malomocný? Áno, nosia, pretože má strach a vie, že žiadnu imunizačnú vakcínu nedostal. Dostal iba placebo. Ono číselné odlišovanie ale nemožno aplikovať univerzálne na všetky krajiny. Sériové čísla vakcín sa líšia krajina od krajiny, výrobcovia používajú rôzne imatrikulačné značenia liekoviek pre jednotlivé krajiny EÚ, takže návod slovinskej zdravotnej sestry na rozoznávanie 3 skupín liekoviek a očkovacích látok nemusí platiť na očkovacie liekovky v ČR alebo na Slovensku. Na to treba dopredu upozorniť.

A ďalšia záhada nulových úmrtí činných politikov na Covid-19, zato hromadné úmrtia hercov, spevákov, športovcov, futbalistov, umelcov, dôchodcov

Všetci papaláši a potentáti po očkovaní nosia nepretržite rúšky, ako keby očkovaní neboli. Rúšky mnohí z nich nedajú ani doma, pomaly to vyzerá ako nejaká forma duševnej poruchy, pretože nosenie rúšok malo byť dočasné, ako tvrdil Roman Prymula aj Andrej Babiš na jar minulého roka, že je to len dočasné opatrenie, kým ľudia nebudú naočkovaní a potom už rúška nebudú musieť nosiť. Aká je dnes realita, to snáď nie je potrebné pripomínať.

Položím vám kontrolnú otázku. Videli ste za posledný rok, kedy sa očkuje, že by zomreli aktívne činní politici? Nie, nezomreli. Zato ale zomrelo mnoho umelcov, hercov, spevákov, futbalistov, väčšina buď na zástavu srdca, na mozgovú mŕtvicu, alebo na zápal pľúc. Ale ani jeden aktívny politik, poslanec, nie nie. Vakcíny tzv. nesadnú len ľuďom mimo vysokej politiky. A to by potom dávalo zmysel, že sa fľaštičky delia na 3 skupiny. A práve tá 3. skupina je najdesivejšia.

Pokiaľ je pravda, čo tvrdí slovinská sestra, že fľaštičky s kódom 03 (alebo len 3) obsahujú RNA skrutkovnicu s geneticky vrúbľovaným ONC génom, ktorý štartuje onkologické bujnenie po prekódovaní proteínovej bázy adenovírusu, potom by to znamenalo, že farmaceutické firmy testujú na farmaceutické firmy. gény s cieľom posilnenia imunitnej odozvy vakcín, čo je najdesivejšia praktika, ktorá je medzi lekármi považovaná za vysoko nebezpečnú.

Myšlienka je pritom veľmi stará a pochádza už z 30. rokov minulého storočia, experimentoval s ňou už Dr. Joseph Mengele , a to na väzňoch v koncentračnom tábore Auschwitz-Birkenau. Podľa nášho kolegu lekára to funguje takto: Onkologický gén vo vakcíne má za úlohu naštartovať nezhubný (benígny) nádor. Akonáhle k tomu dôjde, ľudské telo spustí poplach a vyburcuje imunitu k maximálnej odozve a začne na onkogén útočiť.

Odhalila vrchná sestra z Ľubľane utajené neetické testovanie vakcín na báze ONC génov?

Spolu s onkogénom ale imunitný systém napadne časti adenovirovej štruktúry, ktorá obsahuje spike proteíny, na ktoré si telo má vybudovať práve zamýšľanú imunitu. Lenže vnášanie benígnych onkogénov vakcínami do tela je vysoko riskantné, pretože benígne onkogény sa môžu časom premeniť na malígne, teda zhubné, upozorňuje lekár. Najlepším príkladom tohto prerodu je rakovina hrubého čreva, ktorá začína v prvej fáze aj neškodnými, teda benígnymi polypmi. Keď sa odstráni chirurgicky, človek sa zbaví krvácania zo stolice a žije spokojne ďalej. Pokiaľ sa ale polypy neodstránia, časom sa môžu premeniť do malígnych štruktúr, ktoré sú vysoko zhubné a agresívne.

Ukážka sériového čísla Moderny, trojčíslie 003. Podľa vrchnej sestry z Ľubľane by malo ísť o 3. skupinu s ONC génom

Pritom nie je nijako dodnes jasné, prečo u niektorých ľudí sa polypy premieňajú na zhubné, au niekoho nie. Inými slovami, experimentovanie s ONC génmi a RNA bázou adenovirov je vysoko riskantné. A pokiaľ zdravotná sestra z Ľubľane hovorí pravdu a niektorí ľudia dostávajú 3. skupinu liekoviek s týmto ONC variantom RNA, potom sa jedná o zločin v rozpore s Norimberským kódexom lekárskej etiky. A keď si navyše spomeniete, že  Andrej Babiš tento rok v júni, uprostred zúriacej covidovej hystérie, z ničoho nič vyzval [ 4 ] na vybudovanie mohutného národného onkologického centra na liečbu rakoviny za 7 miliárd , ako keby snáď v blízkej budúcnosti čakal nejakú onkologickú naozaj divný pocit, že niečo tu fakt nehrá.

K samotnému videu vrchnej sestry z Ľubľane zachovávame rezervovaný postoj v redakcii, pretože chýba viac informácií na to, aby sme mohli s istotou povedať, že je to fakt pravda to, čo tvrdí. Chýba zdroje, od koho sa zdravotná sestra tieto informácie dozvedela, chýba potvrdenie ďalších svedkov, lekárov či sestier, každopádne to vyzerá, ako keby sme čelili experimentu, keď tretina liekoviek je placebo, tretina sú mRNA vakcíny s bázami grafénu, ktoré podivne reagujú na frekvencia a 5G siete, a treťou skupinou sú vakcíny s bázami onkologického ONC génu na skrutkovici RNA adenovírusu.

Zrútenie lekárskych stavov a Hippokratovskej etiky… ako si vôbec môže lekár dovoliť poslať pacienta na neetické plošné skúšanie experimentálnych vakcín na ľuďoch?

Hal Turner to dramaticky označil za skupiny nazvané PLACEBO, VAX a KILL SHOT. Vzhľadom na nedostatok ďalších informácií berieme informácie vrchnej sestry síce ako alarmujúce, ale doposiaľ nepodložené ďalšími svedectvami. Všetci ľudia si musia uvedomiť, že bez ohľadu na to, či vakcíny majú 3 skupiny alebo nemajú, tak v každom prípade vakcíny neprešli dlhodobými klinickými štúdiami, ktoré obvykle u vakcín prebiehajú 10 rokov. A ak vám akýkoľvek lekár povie, že sa máte ísť naočkovať, tak takýto lekár by mal vrátiť titul MUDr. a mal by odísť zo zdravotníctva úplne.

Očkovanie alebo masová klinická štúdia spojená s pokusmi na ľuďoch?

Žiadny lekár nesmie pacienta vystaviť podstúpeniu skrytých a nevedomých klinických skúšok, a už vôbec nie vo chvíli, keď reálne hrozí, že vlády SR aj ČR v blízkych dňoch s vysokou pravdepodobnosťou prijmú rozhodnutie o mandatórnej vakcinácii obyvateľstva. Tá sa bude rovnať povinnému podrobeniu obyvateľstva laboratórnym pokusom na plošnej škále. Takže sa dobre pozrite v televízii na očkovanej politiky, na poslancov a senátorov. Pozrite sa na ich tlamokryty, ktoré tak úzkostlivo nosia aj napriek tomu, že sú očkovaní. Keď viete, že ste dostali placebo, tak jednoducho viete, že nemáte imunitu a pred chrípkou/covidom/bojovým vírusom (to podľa toho, čomu veríte viac) vás vakcína neochráni.

-VK-

Šéfredaktor AE News

PRAVDA O COVIDE? TU

Ľuboš Blaha

Covid sa niekomu parádne vyplatil… Toto nie je konšpiračná teória, toto sú fakty z amerického kongresu… Spojené štáty americké financovali výskum koronavírov na netopieroch – a zhodou okolností vzápätí vypukla svetová pandémia, ktorá niekomu bohovsky vyhovuje.

FB

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Všetko, čo ste nevedeli o pandémii a báli ste sa sami spochybniť

Danny Kollár a Kamala Taris podcast : TU Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Peter Weis: Prečo prezidentka Čaputová stratila nervy a prečo sa stupňuje tlak na povinnú vakcináciu?

JUDr. Peter Weis vysvetlil stupňovanie tlaku okolo očkovania, s ktorým sú už spojené vyhrážky o jeho povinnosti. O čo ide? ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...