Rusko by malo alebo nemalo financovať proruských politikov v EÚ?

25. apríla 2022
Na prvom kanáli ruskej televízie došlo k neuveriteľnej udalosti počas diskusného panelu k Špeciálnej vojenskej operácii Ruskej armády na Ukrajine. Viceprezident Ruskej akadémie geopolitických štúdií Araik Stepanjan totiž navrhol, aby Ruská federácia začala niečo robiť v Európe s tou obrovskou vlnou protiruskej hystérie, ktorá je podľa jeho názoru vysoko nebezpečná.

VIDEO: Viceprezident Ruskej akadémie geopolitických štúdií spustil v ruskej televízii roztržku o tom, či by Rusko malo alebo nemalo financovať proruských politikov v EÚ! Konkrétne zazneli mená Jána Čarnogurského a Štefana Harabina

Viceprezident Ruskej akadémie geopolitických štúdií spustil v ruskej televízii roztržku o tom, či by Rusko malo financovať pro-ruských politikov v EÚ rovnako, ako to robí George Soros, ktorý s ich pomocou zvrháva vlády! Padli dokonca mená dvoch slovenských politikov! A v Česku je odteraz nutné modliť sa, ako si prialo Veličenstvo Fiala! Pokiaľ sa budete modliť k závadovej osobe, dopadnete ako Soňa Peková! Modlenie k Putinovi je totiž v ČR zakázané! A spodina pod platanom jasá a tí najuvedomelejší označujú českú vlajku za symbol extrémizmu a podpory Rusku! Manipulátor v akcii s cieľom zákazu českej vlajky?

Na prvom kanáli ruskej televízie došlo k neuveriteľnej udalosti počas diskusného panelu k Špeciálnej vojenskej operácii Ruskej armády na Ukrajine. Viceprezident Ruskej akadémie geopolitických štúdií Araik Stepanjan totiž navrhol, aby Ruská federácia začala niečo robiť v Európe s tou obrovskou vlnou protiruskej hystérie, ktorá je podľa jeho názoru vysoko nebezpečná a Rusko by podľa neho malo začať financovať proruských politikov v Európe s cieľom, aby uspeli vo voľbách a pomohli zmeniť súčasné protiruské režimy a vlády európskych štátov. Úplne presne to takto robí George Soros, ktorý rozdáva peniaze a potom s pomocou takto zaplatených ľudí vykonáva zvrhávanie vlád na Slovensku a inde v Európe. Stepanjan priamo spomenul dvoch slovenských politikov, ktorí podľa jeho názoru sú pro-ruškí a majú veľkú základňu potenciálnych pro-ruských voličov na Slovensku.

Konkrétne zazneli mená Jána Čarnogurského a Štefana Harabina. V štúdiu ruskej televízie sa potom strhla veľká prestrelka, že Rusko predsa nemá potrebu zháňať si priateľov za peniaze a dokonca zaznelo, že Rusko proti svojim oponentom nepoužíva teroristické nástroje, na rozdiel od Georga Sorosa. Rusko totiž považuje Georgea Sorosa a jeho organizáciu Open Society za teroristickú skupinu, ktorá funguje s cieľom zvrhávania vlád a dosadzovaním nakúpených politikov z dotovaných neziskoviek, ktoré fungujú ako liahne pre nových politikov a nové kádre, presne tak, ako k tomu došlo na Slovensku v uplynulých rokoch, kedy sa prezidentmi dvakrát po sebe stali kandidáti, ktorí vzišli z neziskoviek (Dobrý Anjel -> Andrej Kiska, Via Iuris -> Zuzana Čaputová).

Rusko v mnohých ohľadoch nechápe, že rusofóbia v Európe nevznikla zadarmo, ale za tvrdé peniaze a financie z nadácií a od najrôznejších Sorosov

Teroristické praktiky Open Society spočívajú v dosadzovaní revolucionárov v kravate a v sukni, ktorí ale po nástupe k moci likvidujú všetku opozíciu, ako teraz v týchto hodinách vidíme na Slovensku v procese zatýkania špičiek opozičného SMERu, alebo ako vidíme v SR po nástupe novej fialovej vlády, ktorá sa profiluje ako mäsiarsky gang, ktorý pošliapava ústavu, blokuje weby, slobodu slova a dokonca poštváva prokurátorov aj na ľudí, ktorí sa len pomodlia. O tom ale až o chvíľu. 

Viceprezident a doktor Stepanjan si dobre uvedomuje situáciu, ktorá moderátorom v ruskej televízii stále uniká. To, v čom sa nachádza Európa, je regulárna vojna proti Rusku. A nepriateľ použil peniaze, aby vykonal v roku 2018 prevrat z ulice na Slovensku, aby dostal k moci v SR vládu nelegitímnou cestou na základe intervencie Ústavného súdu.

Roztržka v štúdiu

Ten účelovo zmenil volebný zákon, ktorý umožnil uchvátiť moc malými politickými stranami na tzv. koaličných kandidátkach. Zmena volebného zákona v rámci Ústavy sa stala cestou k nástupu vlády, ktorá ihneď po dosadení k moci začala páchať zločiny a nastoľovať tvrdú despóciu a diktatúru, keď nový režim začal blokovať desiatky opozičných webov. Štátny zástupca sa začal vyhrážať obyvateľstvu, aby sa neopovažovalo vyjadrovať v smere k Rusku a Ukrajine iné názory, než tie, ktoré zaznievajú od vlády a z médií hlavného prúdu. A ak by sa niekto vyjadril napríklad pozitívne o ruskom prezidentovi, mohlo by mu hroziť až väzenie za podporu genocídy alebo terorizmu.

Dr. Soňa Peková vyzvala na modlenie za Vladimira Putina a už má na krku prokurátora. V Česku je zakázané modliť sa inak, než ako si prialo Veličenstvo Fiala

Nástup diktatúry je možný vďaka mlčaniu a nečinnosti väčšiny. Väčšina ľudí mlčí. V spoločnosti sa napriek tomu nachádza veľa ľudí, ktorí nechcú vojnu, nechcú eskaláciu konfliktu na Ukrajine, nechcú členstvo v NATO, nechcú dodávať zbrane neonacistom na Ukrajinu, ale chýba politické zjednotenie týchto ľudí pod nejakou vlajkou. A politika potrebuje samozrejme peniaze a financovanie rovnako, ako poskytuje štedro a vrchovato George Soros a jeho nastrčené nadačné a hedžové fondy rozvrstvené po celom svete.

Rusko nechce používať rovnaké metódy a taktiky ako George Soros, ale ako sa ukazuje, tieto metódy podpory zo zahraničia na Západe viedli k obrovskej indukcii nacizmu a rusofóbie, čím sa potvrdzuje, že ide o efektívnu formu ovplyvňovania nielen politiky, ale celých populácií a spoločností. A že nacifikácia dosahuje naozaj maximálnu úroveň, to dosvedčuje informácia zo štvrtka, že Dr. Soňa Peková je prešetrovaná políciou [ 1 ], pretože na Slobodnom rádiu začiatkom apríla povedala, aby sa ľudia modlili za Vladimíra Putina, pretože zabránil rozšíreniu nebezpečných vírusov z ukrajinských vírusových laboratórií.

MUDr. Soňa Peková

Áno, predstavte si, že v Českej republike sa už nesmiete ani modliť, resp. vyzývať na modlenie, ak sa jedná o modlitbu k nepohodlnej či závadovej osobe. Doslova sa tým potvrdzuje nadčasový text piesne Karla Kryla, kde sa spieva, že ľudu bolo prikázané modliť sa, ako si prialo Veličenstvo Kat. Presne tak, modlenie je v SR možné už len podľa toho, ako si želá vláda Petra Fialu. Kto sa bude modliť inak alebo k niekomu inému, na toho si došliapne štátne zastupiteľstvo.

A keby nebolo jasno o tom, ako ďaleko je nacifikácia v SR, tak sa pozrite na udalosť, ktorú zariadil jeden z arbitrov českej pravdy, ktorého propaguje na svojom webe Braňme Česko aj Úrad vlády Českej republiky, redaktor servera Manipulatori.cz, Jan Cemper. Ten totiž v jednom svojom poslednom článku vyhlásil [ 2 ], že česká vlajka je vraj za určitých okolností symbolom kolaborácie Čechov s ruským režimom. Áno, presne tak. Ak si dnes vraj niekto dá českú vlajku do profilového obrázku na sociálnej sieti, tak tým vraj môže vyjadrovať kolaboráciu s Ruskom, a to preto, že ruskú vlajku sa dnes ľudia boja ukazovať, a tak ju nahrádzajú českú.

Vyves českú vlajku a je z teba kolaborant?

Celé to vzniklo tým, že na jednej sociálnej sieti vznikla iniciatíva za vytvorenie československej jednotky v Rusku, ktorá by bojovala za ruské záujmy a jedného dňa by dobyla Prahu. A ľudia, ktorí text zdieľajú, tak si na profilové panely dávajú české vlajky na znamenie súhlasu s touto myšlienkou, a z toho Ján Cemper odvodil, že tým okamihom sa česká vlajka stáva symbolom a znakom kolaborácie. Nie, toto nie je vtip, to naozaj tvrdí arbiter pravdy, ktorého server Úrad vlády SR propaguje ako odporúčaný zdroj informácií pre širokú verejnosť na vládnom webe Braňme Česko .

Jan Cemper, vydavateľ Manipulatori.cz

Vláda teda propaguje server človeka, ktorý dáva znamienko rovnosti medzi kolaboráciu s Ruskom a českú štátnu vlajku. Akokoľvek neuveriteľný nezmysel to môže byť, tak v skutočnosti je to asi myslené celkom vážne, takže 8. a hlavne 9. mája asi príde množstvo udaní na státisíce potenciálnych kolaborantov s Rusmi, až si ľudia vyvesia na okná české vlajky. Nemusíte vyvesovať ani ruskú, novo stačí na obvinenie z kolaborácie aj česká vlajka. V dôsledku to znamená, že spoločnosť je natoľko nacifikovaná, že už naozaj chýba len to Gestapo a sprevádzkovanie sekerárne na Pankráci s tamojšou gilotínou, kde budú popravovať ľudí, ktorí v noci zabudli zatemniť, alebo nenahlásili závadový príspevok alebo poznámku chvály na Putina na pracovisku.

Nielen o týchto súvislostiach na Slobodnom vysielači CS. Preberieme aktuálne témy z domova aj zo sveta. Všetci ste srdečne pozvaní na počúvanie.

Záznam programu

-VK- Šéfredaktor AE News

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Orbán navštívil Vatikán: Návrat do Rakúsko-Uhorska alebo Maďarsko-Rakúska?

AUTOR: ŠTEFAN HARABIN Aj na Infovojne i na Slobodnom vysielači som už viackrát a dávno hovoril, že Orbán sa usiluje o ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

ORIGINÁL DOPISU ROBERTA FICA NAJVYŠŠÍM EURÓPSKYM ŠTÁTNIKOM

ORIGINÁL DOPISU ROBERTA FICA NAJVYŠŠÍM EURÓPSKYM ŠTÁTNIKOM, V KTOROM UPOZORŇUJE NA ZÁNIK PRÁVNEHO ŠTÁTU NA SLOVENSKU A MAFIÁNSKY PROCES, LIKVIDÁCIA ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...