Operácia Odhalenie – „Nie je žiadny vírus“ Média šíria strach, aby sa ľudstvo dalo ovládať a obmedzovať

4. septembra 2021

Toto čo je tu napísané, média, ktoré súžia satanistickým elitám a sú aj nimi založené a v ich vlastníctve, vysielať a ukazovať rozhodne  nebudú pre ľudstvo.

Už nastal čas aby sa každá rodina na Zemi prebrala z kómy a aby sa dozvedela pravdu. Je čas prebudiť sa a povstať v mene pravdy, v mene lásky a svetla. Je čas aby každá rodina na Zemi vedela a pochopila, že média a televízory sú čisté démonické zlo v tej najhoršej podobe.

A slúžia iba na programovanie mysle a vedomia ľudstva. Celé dekády rokov vás klamali, teda dezinformovali. Na základe toho každá ľudská bytosť, celý svoj život tápala v tme a tou tmou je nevedomosť. Na základe nevedomosti ľudstvo trpí a je týrané sociopatmi  v podobe satanistických rodín čiernej šľachty a ich poskokov jezuitov kultu deviatej brány a pedofilného satanistického Vatikánu zvaného čierna diera Nefilim. Nikto na Zemi nezničil viac ľudstvo, ako tieto menované kulty smrti. Média v tom však hrajú veľký podiel, lebo tieto hybridy média vlastnia. Vlastnia a ovládajú skoro každú vládu bábkohercov na Zemi.

Rím riadi Zem a všetky vlády. Taká je pravda.

Média sú čisté FAKE NEWS a skončia všetci do jedného za vojnové zločiny pred medzinárodným tribunálom a popravy pobežia v plnom prúde. Už dávno bežia sa chrbtami ľudstva.

Benjamin   Fulford  povedal a volal sa tak jeden s jeho článkov citujem názov článku:  „Kampaň Covid-19 je známkou plnej satanskej vzbury proti stvoriteľovi. Je to ekonomická sabotáž na základe.“ Každý si môže ten článok dohľadať. Po našom alebo po anglicky.

Ten istý Fulford hovorí aj to, že všetky civilné vlády, ktoré konali vojnový  zločin Covid proti národu, budú rovnako popravené. Všetky do jednej.

Odhalenie o víruse

56,000 amerických vojakov je v Európe kvôli masovému zatýkaniu Cabal.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v New York City bola napadnutá.

V Amerike začali vojenské operácie a očakáva sa 540,000 zatknutých členov (milióny celosvetovo).

Pedofil John Podesta zatknutý.

CEO (generálny riaditeľ) spoločnosti Microsoft odstúpil.

CEO spoločnosti Disney odstúpil.

CEO spoločnosti Tinder…Hinge…OkCupid…Match… všetci odstúpili.

CEO spoločnosti Hulu odstúpil.

CEO spoločnosti MedMen odstúpil.

CEO L značiek ako sú Victoria Secret a Bath & Body Works odstúpili.

CEO spoločnosti Salesforces odstúpil.

CEO spoločnosti Harley Davidson odstúpil.

CEO spoločnosti IBM odstúpil.

CEO spoločnosti T-Mobile odstúpil.

CEO spoločnosti LinkedIn odstúpil.

CEO spoločnosti Mastercard odstúpil.

Akciové trhy krachujú. Trhy s Krypto menami krachujú.

Verejné oznámenie od Anonymous:

Q uverejnili dnes vyhlásenie „je čas ísť“. „Rig for Red“ (súprava pre červenú) znamená, že jednotky sa prepínajú na svoje červené svetlá na svojich zameriavačoch na zbraniach a výzbroji tesne pred útokom na nepriateľa. (takže nepriateľ ich neuvidí prichádzať). Toto znamená masové zatýkanie a vieme, že toto nastane celosvetovo, takže oni potrebujú “krytie“ na obmedzenie cestovania a pripraviť ľudí na prerušenie dodávok, zatiaľ čo sa bude diať finančný reset a zatýkanie.

Prezident Trump sa pokúša povedať Američanom, aby boli pripravený pod rúškom pandémie. Akciový trh sa musí prispôsobiť, aby mohol nastať úplný reset a posunul nás do zlatom podloženej meny a zbavili sme sa FED-u. Akciový trh bol na chvíľu falošne nafúknutý.

Corona vírus (CV) je perfektná „kríza“, aby toho veľa fungovalo.

Cestovanie sa pravdepodobne na chvíľu zastaví a možno budú zatvorené všetky školy a univerzity, takže deti budú doma v bezpečí so svojimi rodičmi, keď bude prebiehať zatýkanie. Mohli by sme mať dokonca obdobie Stanného Práva (Martial Law) na potlačenie príležitosti kradnúť a nepokojov. Udržiavanie ľudí mimo veľkých davov minimalizuje falošné vlajky (false flags), masové prestrelky alebo iné katastrofické udalosti.

Nemôžete mať streľbu v škole, ak deti nie sú v škole. Kríza CV umožňuje POTUS, aby uzatvoril naše hranice, takže vnútorná bezpečnosť a naša armáda sa môžu sústrediť na udržanie mieru. POTUS hovorí, všetko s CV skončí v Apríli. On to hovorí, pretože on vie, že ‚je to falošné‘ a plánujú konať v Marci…a v Apríli americká verejnosť bude informovaná čo sa udialo a prečo. India mala ‚plnú‘ oslavu, keď ju navštívil POTUS. Je to, pretože on uzavrel dohodu s Indiou, aby začala produkovať veľa z tých vecí, ktoré produkovala Čína (lacno) a pomôže to veľmi Indii. Mnohí si myslia, že čínsky líder ide v tom s Trumpom.

Keď Trump navštívil Čínu, bol prevezený do Zakázaného mesta a toto sa predtým ešte nikdy nestalo s iným svetovým lídrom. (pravdepodobne budú mať úplné súkromie na plánovanie) Čína má Deep State tiež.

Sú v spojení s našimi CIA a zlými hercami Deep State. (Clintonovci, Bidenovci, Romney, Feinstein a iný) Doug Collins, Matt Gaetz, Ted Cruz, Mike Pence, Mike Pompeo a Mark Meadows boli všetci údajne vystavený CV.

Aký je lepší spôsob na vysvetlenie ich nadchádzajúcej neprítomnosti v DC, než karanténa v ich domovoch? Q nám už povedal, kedy sa udeje masové zatýkanie, POTUS bude bezpečne mimo krajiny. AF1 (Air Force One) môže lietať nepretržite (ak bude potrebné), pretože mu môže byť doplnené palivo vo vzduchu. Prezident Trump si berie svoj darček a budúci členovia kabinetu sú s ním v AF1, aby boli chránení pred ublížením. (nikoho nebude varovať, že ich berie so sebou). Už oznámil, že Mark Meadows bude jeho nový Náčelník štábu.

Všetky „karanténové centrá“ boli zriadené v oblastiach, kde je najvyššia koncentrácia zapečatených žalôb. Toto vysvetľuje prečo je tam ‚ostnatý drôt naklonený dovnútra‘ v jednom centre karantény na videu. Tie budú ‚záchytné strediská pre mnohých zločincov a zradcov‘. Môžu byť dokonca zriadené ako väznice s obrovským počtom nich.

GITMO dokončilo upgrade za veľa miliónov dolárov. Do GITMO bol vyslaný nový hlavný Sudca. Do GITMO bolo poslaných veľké množstvo našich vojakov priradených na 2 roky počas minulého leta. V GITMO a v ďalšej vojenskej základni v United States boli vynaložené milióny na modernizáciu súdnych budov a advokátskych kancelárií. Je to verný Trump, Gen Kelly a Gen Mattis, nie sú zlí. Všetko to môže byť akt, ktorý ich odstráni z DC a dovolí im lietať pod úrovňou radaru, aby mohli byť na GITMO a ostatných základniach a mohli všetko nastaviť pre vojenské tribunály. To isté platí pre Relácie. Vie to všetko, pretože bol AG počas vyšetrovania a vznášali sa obžaloby. Pravdepodobne sa vylúčil sám z vyšetrovania Ruska, aby sa mohol sústrediť na ďalšie vyšetrovania a zapečatené obvinenia. Údajne nechal s POTUS zlé vzťahy, ale pravdepodobne pracoval pod radarom odkedy odišiel z DC, aby všetko pripravil.

Trump nahradil mnohých Obamových sudcov a ďalších, ktorí by nerobili správne veci, keď nastane masové zatýkanie. Trvalo to dlho, kým sa potvrdili a boli umiestnení strategicky tam, kde budú potrební. Má väčšinu v SCOTUS (Supreme Court of the United States, t.j. Najvyšší súd Spojených štátov amerických). Sudca Roberts je veľmi ohrozený. Bude nahradený iným konzervatívnym sudcom… alebo dostal dohodu (spolupracovať so sudcom, ktorý patrí ku zločincom a zradcom v našej vláde). Bol tam veľký pohyb Národnej Gardy a vojenského vybavenia pod rúškom Stavu Núdze kvôli CV. Nachádzajú sa na mieste, aby pomohli pri riešení akýchkoľvek občianskych nepokojov, ktoré by mohli nastať pri zatýkaní skupín. (ako ANTIFA)

Internet (aspoň všetky sociálne médiá) pravdepodobne pôjde do tmy. (takže nepanikárte) Nebude to navždy. Niekoľkokrát vyskúšali vypnutie konkrétnych platforiem a bunkovej služby. Satelity CIA boli vypnuté, takže boli oslepení.

Gina Haspel bola na poslednej adrese SOTU (State of the Union) a usmievala sa od ucha k uchu. CIA riaditelia zriedka, ak vôbec, navštevujú adresy SOTU. Anglická kráľovná bola v piatok po prvý krát krátko uzamknutá mimo zámku Windsor. Bolo to znamenie povedať nasledujúcim Q, že už je čas.

Prečítaná správa Q zo septembra 2018: „Castle Lock.“ (Zámok zamknutý)

Q ďalej čítal: Panika v UK. (United Kingdom)

„Panika v DC.“ (Washington, D.C.) Patrioti Q sú teraz pod kontrolou v UK a DC.

„Nič nedokáže zastaviť to, čo prichádza. Nič“

Q Trump nosil v Indii jasne žltú kravatu a dnes na tlačovej konferencii ku CV. Hovorí nám, že nie je žiadny vírus, pretože má presne rovnakú farbu ako námorná vlajka, čo predstavuje loď, ktorá nemá žiadnych nakazených ľudí na palube.

NIE JE ŽIADNY VÍRUS. Každý štát hlási najviac prípadov a úmrtia sú všetky útočiská vedené zlými demokratmi, v snahe získať financovanie na vírus odkedy Trump odrezal akékoľvek federálne fondy pre Sanctuary States (Azylové štáty v USA, kde sú chránení ilegálni prisťahovalci, imigranti). Vidíte to teraz?

Trump a Pence lietali všade, zúčastňujú sa skupinových podujatí, objímajú ľudí, trasú si rukami. Nemajú strach, pretože CV je falošný.

Pripravte sa na Stanné právo. Pripravte sa na zatváranie škôl. Pripravte sa na obmedzenia pri cestovaní. Pripravte sa na vypnutie internetu. Buďte pripravení so zásobami, aby ste to vydržali, kým bude po všetkom. Buďte pripravení povedať všetkým, ktorí budú v panike, keď to nastane, že to všetko je plánované. Anonymous

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Neskutočné odhalenie - Pravda o chorobách, vírusoch a Covid 19

Pravda o testoch! Test pre Covid 19 sa nazýva RT PCR test, čo znamená reverzná transkripčná polymerázová reťazová reakcia. Testovaciu ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Jezuitská infiltrácia a rozvrat všetkých národov!

Svetové dejiny nie sú sériou náhodných udalostí! Rímskokatolícka ríša organizuje všetok geopolitický terorizmus! Krvavá prísaha jezuitov = nenávisť Ríma voči ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...