MUDr. Soňa Peková, PhD. – Otvorený dopis prezidentovi Pavlovi
Soňa Peková v rozhovore v Petr Bureš TV vydáva svedectvo o Dr. Reinerovi Fuellmichovi, odvážnom bojovníkovi proti covidovému terorizmu
Dnes je Dr. Reiner Fuellmich zavretý vo väzení a nejako upadol do zabudnutia a potrebuje pomoc k dostaniu sa na slobodu, pretože práca, ktorú vykonával spočiatku covidizmu bola veľmi pre nás potrebná ale pre iných nepohodlná a je množstvo zdeformovaných informácií, ktoré sa o ňom šíria. Soňa Peková hovorí o tom, ako skončil neprávom vo väzení, rovnako ako aj viacerí ľudia v Českej republike, napr. Pavel Zítko, Jana Peterková, Lubomír Volný, MUDr. Iveta Křížová. Preto napísala aj otvorený list prezidentovi Petrovi Pavlovi s požiadavkou o pomoc. Viac vysvetľuje vo videu nižšie.
Aktivita JUDr. Reichla v ČR a MUDr. Kotlára u nás na Slovensku je veľmi dôležitá a je potrebné, aby už konečne začalo dokazovanie.
Vyčerpávajúce informácie, ktoré nenechajú ľahostajnými tých, ktorí majú svedomie a neboja sa prejaviť súčinnosť s tým, aby sa dodržiavali ľudské práva a sloboda slova tak ťažko pošliapavané počas covidizmu. Nech sa už začnú dodržiavať zákony a Ústava!
Množstvo potrebných aktuálnych informácii ohľadom vakcín a znenie listu Dr. Soňa Peková cituje vo videu:















Zanechajte nám komentár