Moderátora brazílskej TV postihol počas vysielania infarkt spôsobený 3. dávkou vakcíny Pfizer a chválil sa tým na Twitteri, že vakcíny zachraňujú životy

6. januára 2022

Moderátora brazílskej televízie postihol počas vysielania infarkt spôsobený 3. dávkou vakcíny Pfizer, ktorú si nechal pichnúť len 6 dní predtým a chválil sa tým ešte na Twitteri so slovami, že vakcíny zachraňujú životy. Počas transportu do nemocnice ho záchranári 5x oživovali, pretože 5x po sebe sa mu v sanitke zastavilo srdce! Teraz leží na jednotke intenzívnej starostlivosti a je v kritickom stave! Má iba 36 rokov! Podľa všetkého to vyzerá, že 3. dávky sú imunitným systémom odkláňané k srdcu v dôsledku prepuknutia ADE syndrómu v reakcii na spike proteíny, ktoré sa potulujú po tele a zakotvia v srdci!

Celou Brazíliou už od pondelka otriasa virálne video známeho moderátora Rafaela Silvu z televízie Alterosa, ktorý v pondelok večer skolaboval priamo na televíznej obrazovke v priamom prenose. Počas uvádzania programu totiž dostal akútny srdcový infarkt, kedy sa mu zastavilo srdce. Nižšie publikované video zachytáva celú udalosť. Rafael Silva je známym propagátorom očkovania v Brazílii a 28. decembra 2021 sa na svojom Twitteri pochválil, že práve dostal 3. dávku vakcíny (Pfizer) a nezabudol dodať, že je mu ľúto ľudí, ktorí túto možnosť nemajú, pretože vakcinácia zachraňuje životy. Brazílske médiá následne uviedli, že pri transporte moderátora do nemocnice došlo k ďalším 5 srdcovým zástavám a záchranári ho tak 5x po sebe oživovali.

Teraz leží na jednotke intenzívnej starostlivosti a je v kritickom stave. Podľa nášho kolegu lekára je z videa zrejmé, že moderátor prekonal tzv. akútnu srdcovú príhodu, ktorá sa prejavuje spontánnym zastavením srdca bez sprievodného priebehu svalových bolestí na prsiach, ktoré sú typické pre druhú a oveľa rozšírenejšiu formu infarktov, ktoré vznikajú v dôsledku zúženia priechodnosti ciev a tepien. Srdce sa snaží nepriechodnosť kompenzovať enormným tlakom, čo vedie k bolestiam na prsiach, až ku kŕčom. Akútny infarkt sa však prejavuje náhlou zástavou srdca, kedy dôjde k blokáde krvného obehu v oblasti nervových tkanív a srdce prestane dostávať signály k činnosti z vnútorného mozgu a z predĺženej miechy. Srdce sa jednoducho naraz a bezbolestne zastaví, dôjde k prepadu tlaku krvi v mozgu a človek sa zloží k zemi.

Moderátora postihla akútna zástava srdca, ako keď otočíte gombíkom

video TU 0:35 / 1:00

Akútne infarkty sú pritom oveľa nebezpečnejšie. Zatiaľ čo klasické infarkty o sebe dávajú vedieť dlho dopredu a srdce sa snaží silnejšie a silnejšie pumpovať krv cez pomaly sa upchávajúce cievy, tak v prípade akútnych infarktov je problém v doprave nepodmienených signálov do svalových receptorov myokardu, a to môže byť spôsobené mnohými príčinami, nielen trombózou , ale aj infekciou, opuchom, alebo poruchou či otravou nervovej centrálnej sústavy. Moderátor skolaboval v priamom prenose v pondelok 3. januára 2022, teda 6 dní po tom, čo dostal 3. dávku vakcíny Pfizer. To je presne toľko, koľko je potrebné na rozvoj zápalu ciev a cievnych výsteliek okolo srdca, ktorý spôsobujú spike proteíny z vakcíny Pfizer.

Moderátor Rafael Silva

Opuch ciev spôsobuje aj blokádu okolitých nervových dráh a spojov, ktoré riadia činnosť a sťahy myokardu, takže kolaps v priamom prenose nie je žiadnym prekvapením. Zápal sa v cievach rozvinie v závislosti od fyzického výkonu. To je poznatok, ktorý sa ukazuje ako kľúčový. Čím väčší prietok a čerpanie krvi cez srdce, tým rýchlejšie sa zápal zo spike proteínov rozvinie. Podľa nášho kolegu lekára je to preto, že spike proteíny z vakcíny sa potulujú po tele, ale nemajú žiadny vlastný mechanizmus pohybu, prenáša sa krvou. A na to, aby sa dostali k srdcu, na to potrebujú určitý tlak v krvi a určitý čas alebo telesný výkon. Akonáhle sa spike proteíny dostanú k srdcu, nájdu zhodné receptory s bunkami ciev a myokardu, doslova sa zabodnú do orgánov a začnú na mieste vytvárať zápal.

Hrotové proteíny považuje imunitný systém za prudké toxíny a voľné radikály, ktoré pozostali po zničených vírusoch

Miestne makrofágy začnú po obsadení vírusom generovať ďalšie a ďalšie vírusy, čo si všimne imunitný systém, ktorý na miesto zaútočí a začne snaha o pohltenie miesta napadnutia, čo vedie k vzniku zápalu a opuchu. A zápal a opuch upcháva priechodnosť ciev, ale aj spôsobuje blokádu a poruchy prenosov signálov nervových dráh do jednotlivých orgánov. Spike proteíny sú pre organizmus ako jedy, prudké toxíny a radikály, ktoré môžu napádať tie bunky, ktoré majú kohézne proteínové protilátky, čo je extrémne nebezpečné, pretože niektoré proteíny rôznych orgánov majú spoločné proteínové expresie. A ako sa ukazuje, spike proteíny z vakcíny okrem kohézie s pľúcnymi bunkami prejavujú aj značnú afinitu k bunkám koronárneho systému, predovšetkým myokardu a cievneho vyživovania srdca.

Moderátor sa 28. decembra chválil na Twitteri svojou 3. dávkou od Pfizeru

Toto všetko Pfizer musí vedieť, ale zločinné sprisahanie farmaceutickej mafie a jednotlivých vlád kryje tieto informácie a snaží sa za každú cenu, aj napriek mŕtvolám, napichať do svojej vlastnej populácie čo najviac týchto vysoko nebezpečných a závadných roztokov, ktoré neprešli riadnymi dlhodobými klinickými testami. Z pandémie sa stalo mamutie politikum a propaganda, ktorá má transformovať a resetovať spoločnosť a svetový spoločenský poriadok. Ľudia majú dôveru v nejaký roztok a za pár dní ležia v kritickom stave v nemocnici.

Nejde o starého človeka s komorbiditami a desiatimi chorobami, ale o muža vo veku 36 rokov. A počas prevozu do nemocnice prekoná 5 infarktov za sebou. A to iba 6 dní po naočkovaní 3. dávkou Pfizeru. A teraz si vezmite, že sa už plánujú 4. dávky a v Turecku už rozbehli podávanie 5. dávky. Viete, čo to urobí s imunitou obyvateľstva? Postupne to zlikviduje prirodzenú imunitu väčšiny populácie, ktorá to očkovanie X dávkami prežije, a zvyšok ľudí to jednoducho nedá a zomrú.

Naviazanie ADE syndrómu na prepuknutie autoimunitnej odozvy a následného zlyhania orgánov

Prepuknutie ADE syndrómu je stále pre verejnosť neznámym pojmom. Pritom ide o závažnú reakciu organizmu na prítomnosť spike proteínov, ktoré navodzujú protilátkovú reakciu medzi vírusovou bázou a bunkou. Spike proteín má iba slúžiť na preniknutie do pľúcnej bunky a tam sa má rozbaliť RNA matrica a podľa nej má bunka vyrábať proteíny, konkrétne spike proteíny, ktoré vyprovokujú imunitný systém na produkciu protilátok. Taká je teória. Lenže v praxi to funguje inak.

Protilátky vstreknuté do tela s vakcínou, ktoré majú v úvodnej fáze pomôcť spike proteínom úspešne sa nasáčkovať do pľúcnych buniek, síce splnia svoju úlohu, ale časť týchto protilátok zostane mimo buniek a začnú cestovať. Tieto protilátky potom hľadajú vírusy, na ktoré by sa mohli pripojiť. Konkrétne teda hľadajú hrotové proteíny vhodnej konštrukcie. A tými proteínmi sú práve tie, ktoré začínajú vyrábať vakcinované bunky. Tie začínajú na základe vakcinačnej RNA vyrábať spike proteíny a vypúšťať ich do tela.

Mechanika vzniku ADE syndrómu

Potulujúce sa protilátky sa na ne pripoja, ale nedôjde k ich dokonalému obklopeniu. Nedôjde k neutralizácii proteínov. Takýto zlepenec vírusového hrotu a protilátky cestujú organizmom, až narazia na smetiara ľudského organizmu, na makrofág. Ten má funkciu pohlcovania a požierania mŕtvych buniek, vírusov a toxínov. Makrofág sa teda pokúsi vírusový hrot s protilátkou pohltiť, lenže to skončí katastrofou. Pohltený vírus totiž nebol deaktivovaný dokonale, protilátka nedokázala celý hrot neutralizovať, a tak vírus sa rozbalí, prevezme kontrolu nad makrofágom a smetiar sa zmení na fabriku vyrábajúcu masívny počet vírusov, presne podľa návodu zo spike proteínu. Na túto produkciu zareaguje imunitný systém, ktorý sa pokúsi spike proteíny ako toxíny pohltiť a neutralizovať, ale použije na to znovu tie isté protilátky, ako použila vakcína.

Zosilnenie imunitnej odozvy v nekonečnom cykle tvorby protilátok a vírusov vedie k autoimunitnej reakcii a k náhlemu odpojeniu a zlyhaniu orgánov

A tak milióny makrofágov sa pokúsia hroty pohltiť, ale neúspešne a vírusové bázy nad nimi prevezmú kontrolu. Milióny makrofágov začnú produkovať spike proteíny. A cyklus sa násobí a opakuje. Za pár hodín až dní je v tele toľko spike proteínov, že imunitný systém vyhlási stav nezvládnutia situácie a spustí autoimunitnú reakciu v podobe ADE syndrómu. ADE syndróm znamená, že čím viac protilátok telo vyrobí, tým viac vírusov bunky a makrofágy do tela vypustia. Na to reaguje telo tvorbou ešte viac protilátok, čo však vedie k vytvoreniu ešte viacerých vírusov.

Po každom cykle zostanú milióny odumretých buniek a makrofágov, takže telo sa začína tráviť zvnútra, mŕtve bunky nemá kto odpratávať a dochádza ku generálnej otrave organizmu, na čo reaguje imunitný systém autoimunitnou reakciou. Imunitný systém začne odpájať v tele celé orgány. Začne útočiť na celé orgány ako celky, už nielen na miesta zasiahnuté vírusom. Tento autoimunitný útok sa prejavuje zlyhaním orgánov, zastavením srdca, zastavením činnosti pľúc, obličiek, odstavením pečene, prudkým znížením krvného tlaku s cieľom spomaliť prenos vírusov v krvi na absolútne minimum. Pri týchto opatreniach človek okamžite skolabuje a rúca sa na zem, pretože prudká hypotenzia, zástava srdca, alebo prudký zápal srdcového svalu vedie ku kolapsu.

Mechanika napojenie hrotového proteínu vírusu na ACE2 receptor cicavčie hostiteľskej bunky

A toto všetko by nikdy nevzniklo, keby sa do tela s vakcínou nedostali spike proteíny, na ktoré protilátky síce reagujú afinitou, čo je vakcinačne žiaduce, ale nedokážu proteínové hroty neutralizovať, takže keď prídu do kontaktu s makrofágom, je zamiesené ku katastrofe. Iba 6 dní to trvalo, kým u moderátora brazílskej televízie došlo k spusteniu ADE syndrómu ak odpojeniu činnosti jeho srdca.  Toto všetko pritom mainstreamové médiá taja, farmaceutická mafia má všetky médiá hlavného prúdu na výplatnej páske.

A likvidácia prirodzenej imunity obyvateľstva je predohrou k legalizovanému otroctvu, ktoré si väčšina populácie pritom ani nevšimne. Bez vakcíny ľudia nikam nebudú vpustení, bez vakcíny mnohí z nich zomrú na infekciu. A tí, ktorí sa naočkujú ďalšími a ďalšími dávkami, budú riskovať prepuknutie ADE syndrómu a tiež smrť. Prašť ako uhoď. Genocída v priamom prenose. To video z Brazílie by mali televízie púšťať ako varovanie rodičom a ich deťom každý deň. Takto dopadne mnoho z tých, ktorí do seba nechajú vstreknúť chemický detergent na báze terapeutických hrotových proteínov.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

STOP US ARMY!

STOP americkej armáde! JUDr. Lukáš Machala, bývalý právny vládny radca napísal americkej armáde v mene Slovákov odkaz na svoj FB ...

Nasledujúci článok

Názor

Prehlásenie Asociácie nezávislých médií a Fóra slobodného myslenia k rozhodnutiu uhradiť súdnu pokutu – Tibor Eliot Rostas

Tibor Eliot Rostas Pre mnohých, ktorí ste dlho a intenzívne písali možno potešujúca správa, pre niektorých zas ďalší dôvod k ...
Aktualizované 15.1. 03:00
Spravodajstvo

Trestné oznámenie na úradníkov Naďa, alt. aj na neho samotného

ŠTEFAN HARABIN PODAL NA NAĎA TRESTNÉ OZNÁMENIE A AJ NA JEHO KUMPÁNOV ZA SPÁCHANIE TRESTNÝCH ČINOV ZNEUŽÍVANIA PRÁVOMOCI VEREJNÉHO ČINITEĽA, ...
Spravodajstvo

JUDr. ADRIANA KRAJNÍKOVÁ – ANALÝZA A VÝKLAD NÁLEZU ÚSTAVNÉHO SÚDU SR ZO DŇA 31.12.2021 sp. zn. PL. ÚS 4/2021 + KARTIČKA

AKO BOLO NA ZAČIATKU HRY COVID-19, TAK JE I TERAZ, MIKASOVÉ AKTY, ALE AJ UZNESENIA VLÁDY URČUJÚCE MEDZE ZÁKLADNÝCH PRÁV A ...
Spravodajstvo

Štefan Harabin k rozhodnutiu ÚS: Mikasove vyhlášky sú NULITNÉ!

13.1.2022 Aktualizácia: PATAKYOVÁ: Personálne skorumpované čudo. Nevie čítať paragrafy… Bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin exkluzívne pre eReport reagoval na ...
Spravodajstvo

Jaroslav Turánek 1. diel: Vnucované očkovanie na vrchole epidémie pripomínalo vakcinačný jarmok

Vynucované očkovanie na vrchole epidémie nedáva podľa imunológa, profesora Jaroslava Turánka, zmysel a potvrdzuje podozrenie, že viac ako o zdravie ...
Aktualizované 15.1. 00:55
Spravodajstvo

Ján Drgonec k dohode s USA : Minister Naď je úbohý šašo

Bývalý ústavný sudca Ján Drgonec sa vyjadril k Dohode o obrannej spolupráci s USA a k nálezu ústavného súdu k ...
Spravodajstvo

Štefan Harabin k menovaniu nového vedenia NAKA

Dvaja bývalí šéfovia tímu Očistec sú vo vedení polície, Ľubomír Daňko sa stal šéfom NAKA, jeho predchodca na čele tímu ...
Spravodajstvo

Plne očkovaní by mali byť izolovaní od spoločnosti, lebo sú nebezpeční i pre neočkovaných.

Plne očkovaní by mali byť izolovaní od spoločnosti, lebo sú nebezpeční i pre neočkovaných. Tentokrát ide o informácie, nie z ...
Spravodajstvo

Ústavný súd definitívne zrušil rúška, karantény, covid pasy aj režim OP/OTP

Posledný deň minulého roka, teda 31.12.2021, zverejnil Ústavný súd svoje rozhodnutie v podnete, ktorý podala verejná obhajkyňa práv, ombudsmanka Mária Patakyová. ...
Aktualizované 17.1. 13:32
Spravodajstvo

USA CHCÚ ZATIAHNUŤ SLOVENSKO DO VOJNY S RUSKOM

Eduard Chmelár Denník The New York Times vydal v piatok správu, z ktorej vyplýva, že Spojené štáty v prípade vojny ...
Aktualizované 15.1. 02:25
Spravodajstvo

Príklad americkej arogancie voči Slovensku

13. január 2022 Dnes na Slovensku v čase „pandemickom“ je prakticky celá spoločnosť permanentne gravidná vakcinačnou témou. V posledných dňoch ...