Mike Adams: Masové vybíjanie hydiny pre údajné šírenie vtáčej chrípky je ďalším útokom na výrobu potravín

6. januára 2023

Všimli ste si správy o „hromadnom vybíjaní“ miliónov sliepok, kurčiat a moriek? V Čechách napríklad zakázali vonkajší chov hydiny na vidieku.

Korporátne médiá hádžu vinu na „vtáčiu chrípku“, ktorú prenášajú „diví vtáci“ lietajúci po celej krajine. Trvajú na tom, že kvôli týmto voľne žijúcim vtákom musia byť zabité desiatky miliónov kusov hydiny.

Podľa nás je to všetko fraška. Je to krycí príbeh, ktorý má zničiť zásoby potravín a urýchliť nedostatok kuracích vajec a kuracieho mäsa (aj morčacieho).

Prečo máme také podozrenie? Dokonca aj Wall Street Journal pripustil, že jediný pozitívny PCR test na infekciu vtáčej chrípky vedie k tomu, že farmári dostanú príkaz na hromadné utratenie všetkých zvierat. Po potvrdení infekcie sú ničené celé húfy hydiny.

Stačí teda jediná infekcia – často diagnostikovaná chybným PCR testom, ktorý možno nastaviť tak, aby generoval falošne pozitívne výsledky podľa vlastného uváženia, na zabitie miliónov ptákov. Teda rovnaké falšovanie testov ako počas pandémie covidu u ľudí.

Je prekvapujúce, že týchto utratených vtákov potom počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“. Analyzujte jazyk veľmi opatrne z tohto článku  Wall Street Journal :

„Podľa údajov USDA (americké ministerstvo poľnohospodárstva) pri súčasnom prepuknutí nákazy umrelo viac ako 40 miliónov sliepok znášajúcich vajcia…“

Dôležité je, že neuvádzajú, že sliepky umreli na vtáčiu chrípku. Zomreli preto, lebo ich minuli. Inak povedané, dôvod, preč toľko vtákov uhynie počas prepuknutia choroby, je ten, že farmári majú nariadené zdravotnými orgánmi, aby ich zabili.

Týchto vtákov nezabíja choroba, robia to farmári na príkaz zdravotných úradov! A všetky tí zavraždení vtáci sa počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“.

Zistilo sa, že vtáčie vakcíny skutočne šíria choroby

Tu je ďalšia šokujúca maličkosť, ktorú je potrebné pri tom všetkom zvážiť: Komerčne chované kurčatá sú často očkované proti rôznym patogénom. Niektoré vakcíny však patogény ešte zhoršujú.

Stránka  PBS.org  uvádza:

„V skutočnosti vakcína namiesto zastavenia šírenia vírusu hydiny umožňuje, aby sa choroba šírila rýchlejšie a dlhšie, ako by to bolo normálne, uvádza nová štúdia. Vedci teraz veria, že vakcína pomohla kuraciemu vírusu stať sa viac virulentným.“

Majú na mysli vakcínu proti „Marekovej chorobe“. Citovaná štúdia je publikovaná v žurnále  PLOS Biology  s názvom „Nedokonalé očkovanie môže zvýšiť prenos vysoko virulentných patogénov“.

Štúdia uvádza zjavnú pravdu, ktorá sa len zriedka priznáva – že vakcíny môžu spôsobiť agresívnejšie šírenie patogénov a zabiť viac subjektov, pretože nezabránia prenosu alebo replikácii patogénu.

Z abstraktu štúdie vyberáme:

„Mohli by niektoré vakcíny povzbudzovať vývoj virulentnejších patogénov? Sedliacky rozum hovorí, že prirodzený výber odstráni vysoko smrteľné patogény, ak smrť hostiteľa výrazne zníži prenos.

Vakcíny, ktoré udržujú hostiteľov nažive, ale stále umožňujú prenos, tak zabezpečujú cirkuláciu veľmi virulentných kmeňov v populácii. Tu experimentálne ukazujeme, že imunizácia kurčiat proti vírusu Marekovej choroby zvyšuje zdatnosť virulentnejších kmeňov, čo umožňuje prenos hyperpatogénnych kmeňov.

Imunita vyvolaná priamou vakcináciou alebo vakcináciou matky predlžuje prežitie hostiteľa, ale nezabráni infekcii, vírusovej replikácii ani prenosu vírusu, čím sa predlžuje infekčné obdobie kmeňov, ktoré sú inak príliš smrteľné na to, aby za normálnych okolností pretrvali.“

Štúdie narážajú na jednoduchšiu odpoveď na toto všetko: Prestaňte kurčatá očkovať a ako celok (kŕdeľ) budú žiť dlhšie.

Namiesto vakcinácie kurčiat proti chrípke alebo iným patogénom a ich následného masového zabíjania po desiatkach miliónov zakaždým, keď sa objaví jeden prípad ničoho, by bolo v skutočnosti humánnejšie a nákladovo efektívnejšie umožniť vznik prirodzenej imunity prostredníctvom procesu prirodzeného výberu.

Kurčatá, ktoré sa nakazia chrípkou a uhynú, už nie sú schopné prenášať ju na iné. Tie, ktoré sú prirodzene imúnne, sa môžu použiť na vyliahnutie väčšieho množstva mláďat, čím sa imunita prenesie ďalej.

Počas veľmi malého počtu generácií skončíte s populáciou kurčiat, ktoré sú (väčšinou) imúnne voči chrípke, alebo ktoré dokážu prekonať takéto infekcie bez toho, aby umreli. Vakcíny spôsobujú len viac utratených kurčiat, vrátane utratenia tých, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke.

Položte si túto samozrejmú otázku: Prečo by zdravotnícke úrady nariaďovali farmárom zabíjať vtákov, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke?

Odpoveď sa zdá byť samozrejmá:  Využívajú epidémiu ako zásterku na dosiahnutie depopulácie kurčiat produkujúcich potraviny, čím sa zhorší nedostatok potravín a zároveň sa zvýši potravinová inflácia.

Čo dnes robia sliepkam, zajtra budú robiť ľuďom

Najdôležitejším zistením v tomto všetkom je, že to, čo dnes robia zdravotnícke úrady kurčatám – hromadné utratenie kvôli jedinej infekcii – zajtra urobia ľuďom. Preto chcú aktivovať novú pandemickú zmluvu WHO a karanténne tábory počas budúcich vyfabrikovaných „pandémií“.

V očiach globalistov sme nakoniec vy a ja len súčasťou ľudského stáda a nie sme pre nich iní ako dobytok alebo ovce.

Hromadné zabíjanie bolo vždy hlavným nástrojom na kontrolu populácie zvierat a „prepuknutie nákazy“ používa ako zámienka na zabitie desiatok miliónov kusov hydiny, vrátane tých, ktoré sú prirodzene imúnne a infekciu by dokázali prežiť.

Kľúčovým rozdielom v tom všetkom je však to, že u ľudí sú vakcíny vražedné nástroje.

Hromadné zabíjanie kurčiat sa často vykonáva hromadným udusením. Vypnú ventilátory vzduchotechniky a kurčatá uväznené vo svojich klietkach alebo ohradách sa udusia. Farmy na produkciu kurčiat sa neobťažujú pobehovať a vstrekovať každému kurčaťu smrtiacu injekciu.

Ale u ľudí, vďaka mediálnej propagande a psychologickým operáciám, môžu byť ľudia presvedčení, aby sa postavili do radu a prosili o vražedné injekcie.

Aké pohodlné pre globalistov! Už ani nemôžu ľudí násilne obchádzať alebo vraždiť v plynových komorách. Potrebujú iba spustiť falošnú plandémiu, terorizovať populáciu strašidelnými príbehmi o covide a prezentovať mRNA „vakcíny“ ako riešenie.

Miliardy ľudí sa potom sami postavia do radu, aby sa zapojili do rituálnej sebevraždy za pomoci očkovania. Následne začne vymieranie.

Práve teraz v Spojených štátoch amerických je zaznamenaných viac ako milión úmrtí od začiatku očkovania.

Čísla nadmernej úmrtnosti  uverejnenej Edom Dowdom, autorom novej knihy Cause Unknown (Príčina neznáma), ktorá je dostupná na  BrighteonBooks.com, odhaľujú, že každý deň dôjde k približne 2 460 nadmerným úmrtiam Američanov. To je približne 900 000 Američanov ročne.

Nie je to tiež dramatické ako zabitie naraz desiatok miliónov kurčiat, ale na druhej strane kurčatá nepíšu listy svojim kongresmanom a nesťažujú sa. Keď sa hromadne zabíjajú kurčatá, málokto si to všimne.

Je iróniou, že aj keď viac ako milión Američanov zomiera na očkovanie, len málo ľudí si to všíma a niektorí si stále hovoria, že k úmrtiam dochádza ľan kvôli nedostatku vakcín.

Záver

Nerobte chybu a nemyslite si, že keď sa budú masové úmrtia zrýchľovať, tak sa všetci naraz prebudia a uvedomia si, čo sa deje.

Prostredníctvom mediálnej propagandy a psychologických operácií možno ľuďom vymývať mozgy, aby odmietli uznať masové vymieranie, aj keď sa to bude dať ich vlastným priateľom a rodinným príslušníkom.

A pamätajte, že mŕtve obete očkovania tiež nepíšu statusy na sociálnych sieťach ani sťažnosti úradom. Mŕtvi už nemôžu byť na poplach.

AUTOR: Mike Adams

ZDROJ Spracoval: Badatel.net

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ako vlastizradní, naveky prekliatí poslanci slovenskej mafiánskej vládnej koalície zaviazali slovenský národ splácať dlhy za Ukrajincov

Vlastizradní, naveky prekliatí poslanci slovenskej mafiánskej vládnej koalície zaviazali Slovákov splácať dlhy za Ukrajincov: znenie nových zákonov účinných od 22.12.2022. Obratom ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Referendum je vynikajúcim protikorupčným nástrojom – Ján Drgonec

Má súdna moc ešte moc? Parlament rozhoduje na základe kšeftov medzi stranami Uplatňovanie zákona sa u nás trestá. Bezmocní a ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...