Kontaminované rúška a omnoho viac o covidovom podvode a čo je vlastne OMICRON?

24. januára 2022

Tretí diel širšej série o najväčšom podvode v histórii ľudstva: Covidu-19? Čo sa dozvieme o kontaminovaných rúškach, opatreniach a mnoho viac vo videu s českým dabingom:

Prepis 20. časti:

Kabala II – 20. časť Majstrovské dielo tajného spolku začalo postupne, počnúc rúškami a sociálnym dištancovaním. Všetko sa v tom čase zdalo trochu nevinné, ale bolo to tak? Pozrime sa, ako bol strach využívaný na podriadenie sa ľudí vôli niekoľkých málo osobám. Išlo o ovplyvnenie hlavne nášho správania. Inými slovami, bola to a stále je manipulácia más. Hovorili nám to do tváre, ale z nejakého dôvodu to ľudia nepočuli. Akonáhle sa objaví strach, uši sa zatvoria. My ľudia sme boli nútení nosiť rúško, aj keď oni všetci vedeli, že neponúka žiadnu ochranu. Členovia elitného tajného spolku a ich bábky na vysokých postoch predstierajú, že nosia rúška, alebo sa ani vôbec neobťažujú. Sú očividne nad zákonom.

Dúfame, že si uvedomujete, že títo členovia tajného spolku a ich bábky veľmi dobre vidia, že to, čo sme hovorili v predchádzajúcej časti, je pravda. Existencia vírusu SARS-CoV-2 nebola preukázaná, pretože neexistuje. Je to obyčajná chrípka, ktorá bola a je čo najviac zneužívaná skrze ich médiá šíriace strach. Vážne si myslíte, že by riskovali svoj život? Kráľovská rodina? Hollywoodske celebrity? Politici? Zamyslite sa znova. „Pobúrenie ohľadom Meghan a Harryho: pár bol videný BEZ rúšok pár minút po tom, čo s nimi pózovali.“ Ak by tu bol skutočne smrteľný vírus, oni by ako prví nosili rúško, umývali si ruky, udržovali rozostupy a sami sa izolovali. Ukazujú vám, že to všetko je podvod. V našej domovskej krajine, Holandsku, kráľovská rodina si počas pandémie išla na dovolenku po tom, čo sa na každého obyvateľa Holandska naliehalo.

Zatiaľ čo si užívali pôžitky v Grécku, zabudli na nosenie rúšok. Aké nešikovné… v čase, keď ich občania dostávali pokuty a niektorí boli aj uväznení za to, že zabudli nosiť rúško. Oh… a potom tu bola slávna svadba nášho ministra spravodlivosti a bezpečnosti, Ferdinanda Grapperhausa...viac vo videu vyššie.

Tento muž je nesmierne striktný a spravodlivý. Zaistil, aby všetci boli nonstop sledovaní, a tí, ktorí porušia covidové pravidlá, sú trestaní spôsobmi, na ktoré nikdy nezabudnú. Na kamere dokonca uviedol, čo si myslí o ľuďoch, ktorí organizujú večierky počas týchto nebezpečných covidových dní. Grapperhaus: Ak za týchto okolností organizujete večierok, kde nemožno dodržiavať 1,5 metra rozostupy, ako všetci dobre vedia, ste len banda asociálov! Teraz… tento muž sa oženil a usporiadal krásny večierok v dobe povinných rúšok, rozostupov a všeobecného zákazu organizovania večierkov! Náš minister spravodlivosti a bezpečnosti… presne tak.

Rovnaký muž, ktorý dovoľuje existenciu politickej pedofilnej strane a ich odpornej príručke. Rovnaký muž, ktorý po veľkom tlaku občanov vytvoril špeciálnu komisiu na prešetrenie satanského rituálneho zneužívania detí v Holandsku. Komisii, do ktorej vymenoval predsedu a prvého člena, s ktorým sa dohodol, že ich zistenie najprv bude zdieľať s ním, než sa predstaví snemovni reprezentantov, čo znamená, že komisia má ďaleko do nezávislosti. Je súčasťou ministerstva spravodlivosti, čo spôsobilo, že sa obete neprihlásili a nevypovedali, pretože niektoré zo svojich násilníkov a mučiteľov označili za vysokých vládnych úradníkov toho istého ministerstva.

Rovnaký muž, ktorý teraz odmieta tú komisiu rozpustiť a vytvoriť novú, ktorá by bola skutočne nezávislá. Ten muž, Ferdinand Grapperhaus, na svojej vlastnej svadbe porušil všetky covidové pravidlá a holandským občanom sa vysmial do tváre. Keď ľudia boli rozzúrení, ospravedlnil sa a dal symbolický dar Červenému krížu a zaplatil symbolickú pokutu za jednu osobu, konkrétne seba, namiesto celej skupiny. Tento muž očividne zošalel… myslím tým… kto by preboha objímal svoju svokru? Uvedomte si, že holandský minister spravodlivosti a bezpečnosti mal teraz záznam v trestnom registri. V Holandsku nemôžete mať prácu ako štátny úradník, ak máte záznam v trestnom registri. Ak samozrejme nie ste minister spravodlivosti. V tom prípade sa iba ospravedlníte. Hneď po tejto nepríjemnej udalosti sa premiér Rutte zastal Grapperhausa.

Obhajoval ho, aby nemusel rezignovať. Grapperhaus využil ihneď príležitosť a uviedol, že chcel povedať, že váš záznam z porušenia covidových pravidiel môže byť odstránený z trestného registra. Samozrejme vo všeobecnosti, nemyslel len seba. No… možno sú múdrejší, než si myslíme. Viete… škandál so svadbou Grapperhausa sa ukázal byť návnadou, rozptýlením od niečoho, čo nechcel, aby bolo v strede pozornosti. Čo sa stalo? Platforma pre investigatívnu žurnalistiku, Argos, 27. júna 2020 zverejnila šokujúci audio dokument o satanskom rituálnom zneužívaní detí v Holandsku, čo vytvorilo poriadnu búrku. Ako občania tak snemovňa reprezentantov trvali na oficiálnom vyšetrovaní tejto hroznej témy.

Ale náš minister spravodlivosti a bezpečnosti to nechcel. Len Boh vie, prečo. S vedomím, že jednoduché nie si nenájde priazeň, použil svoju svadbu ako návnadu. Urobil z toho škandál tým, že ignoroval covidové pravidlá. Myslím tým… vážne si myslíte, že nevedel, že bude mať problém, akonáhle ľudia uvidia tie fotografie? A božienku… boli publikované v každých novinách a časopise, ktorý vás napadne. „Nové fotky z Grapperhausovej svadby: objímanie a podávanie rúk“ „Nové fotky fyzického kontaktu na Grapperhusovej svadbe“ „Grapperhaus a manželka zaplatí pokutu 390 euro Červenému krížu“ , Rutte ho podporuje“ „Žiadny záznam v trestnom registri po korona pokute, ani za staré prípady“ „Korona pokuta znížená na 99 euro, žiadny záznam v registri“

Grapperhaus o päť dní neskôr potichu napísal list, v ktorom odmietol vytvoriť komisiu na vyšetrenie satanského rituálneho zneužívania detí. Než aby ako náš minister spravodlivosti, preboha, si vypočul otrasné príbehy obetí, ktoré sa prihlásili po dokumente od Argosu, keď si uvedomili, že nie sú sami, Grapperhaus ich všetkých odmietol a nepriamo ich nazval pobláznenými šialencami. Ale kvôli svadobnému škandálu si to nikto nevšimol. Bolo to iba vďaka niektorým vytrvalým jedincom, že Grapperhaus vytvoril komisiu, ktorá je teraz pod paľbou. Keď Gideon van Meieren sa obeťou zastal a spýtal sa Grapperhausa, prečo odmietol vytvoriť novú komisiu nezávislú od ministerstva spravodlivosti, Grapperhaus bol rozzúrený.

Keď van Meieren znovu poukázal na to, že niektorí z údajných násilníkov pracujú v jeho ministerstve, toto bola jeho reakcia:

Grapperhaus: Toto je neprípustné! Vyzývam celú snemovňu… vážne, toto jednoducho neprijímam! Príde mi to sprosté!

Prosím, zostaňte v bezpečí, Gideon. Ste jeden z mála, ktorí ľuďom dávajú hlas. Veľa hrdinov nie je, ale vy ste rozhodne jeden z nich. To je Holandsko počas týchto dní, moji priatelia. S našou vlastnou verziou plešatého a krásneho. Tento umelecký múr stál daňových poplatníkov 200 tisíc eur. Rozšírený vtip v Holandsku je: „Môže sa už niekto prosím pre zmenu trafiť?!“ Späť k nášmu deju. Ako sme hovorili na začiatku a v predchádzajúcej epizóde, toto všetko bol len behaviorálny experiment. Fáza 1 išla presne tak, ako očakávali. Väčšina populácie teraz nosila rúško, ako dobrí poslušní občania. Nám ľuďom sa hovorilo, aby sme kupovali iba nezdravotnícke rúška, pretože tie skutočné sú iba pre chirurgov. Na balení nezdravotných rúšok si môžete prečítať, že neposkytujú žiadnu ochranu pred covidom-19. Ale hádajte čo. Ľudia počúvali.

Väčšina ľudí, na ktorých tajný spolok pozerá opovržlivo, poslúchla ich absurdné pravidlá ako časť ich behaviorálneho experimentu. Nový normál. Toto je bezpečné miesto, takže si rúško môžete zložiť. Ale keď pôjdete na záchod a od stola vstanete, ste vysoko nákazliví a ste v smrteľnom nebezpečenstve, takže si rúško musíte znova nasadiť! V našej domovskej krajine to boli naše ND, Holandské dráhy, ktoré začali s povinnými rúškami. Ľudia, ktorí neuposlúchli, boli násilne vyhnaní z vlaku, buď sprievodcom alebo políciou. „Zamestnanci ND podozriví z násilia a upravovania policajných správ“

Úprimne povedané… neboli sme prekvapení. Boli to práve Holandské dráhy, ktoré počas 2. sv. vojny deportovali Židov do koncentračných táborov. „Holandské dráhy budú kompenzovať potomkov Židov, ktorí boli deportovaní do nacistických táborov“ „Holandské dráhy zaplatia reparácie za deportácie počas 2. sv. vojny“ ND sa vždy viac zaujímali o zisk ako etiku. „Holandské dráhy držia takmer jednu miliardu eur vo zárobkoch v írskej spoločnosti“ „Daňový únik – viac ako 250 miliónov euro“ Čo nás ale prekvapilo, bolo to, aké ľahké bolo si podrobiť ľudí voči ich vôli. Než aby masívne bojkotovali Holandské dráhy a zrazili ich na kolená tým, že im zničí zárobky, ľudia poslúchli.

Pravidlá sa stávali čím ďalej tým divnejšie. „Žiadne bozkávanie – vykričaná štvrť v Amsterdame sa znovu otvára po (korona lockdowne)“
„Mesto New York zverejnilo príručku pre „bezpečný sex“ počas koronavíru“ „Kanadská zdravotnícka agentúra odporúča „glory hole“ (diery v stene) pre bezpečný sex“ Rúško sme tiež museli nosiť na pláži. Ak sa všetky koronavírusy šíria cez kvapôčky, čiže vydychovaním, kýchaním alebo kašľaním, nevyparili by sa na pláži? Ale znova… kto sme, aby sme spochybňovali schopnosti lekárov v televízii alebo našej vlády, ktorá myslí len na naše najlepšie záujmy, že? Takže… noste svoju priblblé rúško na pláži. Tí, ktorí neuposlúchli, boli zatknutí a vláčení do policajného auta, a ak bolo treba, tak násilne. Koniec koncov… bolo to pre vaše vlastné zdravie. Mohli sme tušiť, že lekári v televízii boli zaplatení tými, ktorí z covidového projektu majú obrovské zárobky. Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov. Rockefellerova nadácia. A všetci ostatní tzv. filantropi, ktorých sme odhalili v našich predchádzajúcich epizódach. Vážne si myslíte, že by dovolili nezávislým vedcom, aby sa prihovárali k verejnosti? Samozrejme, že nie!

Prvá vec, ktorú by povedali, je, že vírus je príliš malý na to, aby ho rúško zachytilo. Ukázali by pre to vedecké dôkazy. To nebol zámer. Zámer bol zistiť, aké ľahké je ľudí vydesiť a potlačiť. Aké ľahké je im odobrať všetky slobody, jednu po druhej, aby si to nevšimli, a potom nakoniec sa ich raz a navždy zbaviť. A fungovalo to. Strach ich udržoval v poslušnosti a tam, kde patrili. Na kolenách a pred skorým zrútením z utláčania. Ako šiel čas, výstražné značky sa rozšírili na obchodné centrá, parky a dokonca na staré pamiatky. Nie je to tak, že podceňujeme všeobecne dôležitosť vedy. Niektoré veci treba len povedať, že? Ale… myslia to… vážne?! To si myslia, že sme malé deti? „Žiadne podávanie rúk“ Tá najzvláštnejšia vec je, že neboli podniknuté žiadne snahy na zber a likvidáciu nosených a teda kontaminovaných rúšok. Boli všade!

Ľudia napriek tomu udržovali krok, akoby to bola najprirodzenejšia vec na svete. Boli úspešne zmanipulovaní, aby uverili tomu, že covid-19 je vysoko nákazlivý a nebezpečný, napriek tomu s kontaminovanými rúškami sa tak zaobchádzať nemuselo. „Videli ste kdekoľvek niečo také?“ Nikto sa nepýtal. Aj keď sa na sociálnych sieťach virálne šírili tieto videá, ľudia sa držali predstavy o bezpečnosti svojich rúšok, tak ako dieťa, ktoré sa drží svojej upokojujúcej deky. Lekárski odborníci prehovorili a varovali ľudí pred nebezpečenstvom neustáleho nosenia rúšok. „Vyrážka po nosení rúšok“ Poukazovali na chronický nedostatok kyslíka, ktorý môže vyvolať únavu, bolesti hláv, závraty. „Prosím, vyskúšajte si tento experiment pri sebe doma. Kúpte si alebo požičajte si monitor kvality ovzdušia a urobte nasledujúce…“

Muž testujúci hladinu kyslíka: Budem teraz testovať hladinu kyslíka pod rúškom za použitia oficiálne schváleného monitora kvality ovzdušia od OSHA, ktorý meria hladiny kyslíka, hladiny nebezpečného plynu, LAL, CO, NH3, H2S, apod. Tento monitor je testovaný každý deň a kalibrovaný každý mesiac. Organizácia OSHA požaduje hladinu 19,5% kyslíka v pracovnom prostredí… vyhľadajte si to. Normálne hladiny kyslíka sa pohybujú na rozmedzí medzi 20-21 %. Vykonám tu jeden test. Trubicu si dám k okraju svojich úst… nevyvíjam žiadnu námahu, len tu stojím. Dám si ju priamo tu… tá trubica vedie priamo do monitora. 20,5%. A teraz s rúškom. Môžete počuť alarm, čo znamená, že tam je nebezpečná atmosféra. Uvidíme, aké hladiny nameriame. 17,5%. Neviete, prečo máte bolesti hláv, a pod.? Teraz viete prečo. Pretože nedostávate dostatok kyslíka.

„Myslíte si, že toto rúško funguje?“ Tak sa pozrite na to, čo vydychujete cez dvojité rúško, keď vzduch – obsahujúci vírus – je viditeľný.

Pľúcny špecialista prehovoril a varoval nás pred novým typom pľúcneho ochorenia spôsobeného v dôsledku vdychovania vlákien z rúšok. Prosím, uvedomte si, že rúška obsahujú polyméry, čiže plasty, ktoré je otrasné celý deň vdychovať, a pre životné prostredie sú ešte horšie. „Výrobcovia polyméru Ascend a DSM vstúpili do obchodu s rúškami“ „Rúška: Potenciálny zdroj mikroplastov v prostredí“ Všetky rúška obsahujú PTFE, čo je karcinogén vyrábaný zo syntetického fluoridu a je spájaný s celým radom zdravotných problémov, vrátane rakoviny. „Štúdia zistila, že dlhodobé nosenie rúšok môže prispieť k pokročilej fáze rakoviny pľúc.“ „Jednorazové rúška uvoľňujú potenciálne nebezpečné chemické škodliviny.“ „Je maska…

Zastavte si video a prečítajte si nasledujúce: „ Objektivizované hodnotenie preukázalo zmeny v respiračnej fyziológii nositeľov masiek s významnou koreláciou poklesu kyslíka a únavy, zhlukovou konkurenciou respiračnej poruchy poklesu kyslíka a únavy (67 %), masky N95 a vzostupu oxidu masky N95 a poklesu kyslíka (72 %), masky N95 a bolesti hlavy (60 %), poruchy dýchania a vzostupu teploty (88 %), ale aj vzostupu teploty a vlhkosti (100 %) pod maskami. Predĺžené nosenie masiek u bežnej populácie by mohlo viesť k príslušným účinkom a dôsledkom v mnohých lekárskych odboroch. 

„Nemecká neurologička o rúškach: nedostatok kyslíka spôsobuje trvalé neurologické poškodenie.“ Bludné šialenstvo, ktoré núti deti nosiť rúška, hrubo ignoruje varovanie odborníkov: „Dieťa potrebuje mozog, aby sa mohlo učiť, a mozog potrebuje kyslík, aby mohol fungovať. Na to nepotrebujeme klinickú štúdiu. To je jednoduchá, nespochybniteľná fyziológia.“ Známa nemecká neurologička a neurofyziologička Dr. Margarite Griesz-Brissonová varuje pred cunami demencie, ktorá sa dostaví po rokoch v dôsledku nedostatku kyslíka pri dnešnom nosení rúšok.

Ste ochotní riskovať svoj mozog kvôli vedecky nepodloženým, politicky motivovaným nariadeniam? Opätovné vdychovanie nášho vzduchu bezpochyby spôsobí nedostatok kyslíka a záplavu oxidu uhličitého. Vieme, že ľudský mozog je na nedostatok kyslíka veľmi citlivý. Existujú nervové bunky napríklad v hipokampe, ktoré nemôžu byť dlhšie ako 3 minúty bez kyslíka – nemôžu prežiť. Akútnymi varovnými príznakmi sú bolesti hlavy, ospalosť, závraty, problémy so sústredením, spomalenie reakčnej doby – reakcia kognitívneho systému. Pri chronickom nedostatku kyslíka však všetky tieto príznaky zmiznú, pretože si na ne zvyknete. Vaša výkonnosť však zostane narušená a nedostatočné zásobovanie mozgu kyslíkom naďalej postupuje. „Vodič, čo hodiny nosil respirátor N95, omdlel a narazil priamo do stĺpa.“ „Má sa za to, že k nárazu došlo v dôsledku toho.

Pediatri prehovorili. Boli presvedčení, že deti a bábätká nosiace rúška budú mať v živote spomalený vývoj v dôsledku chronického nedostatku kyslíka.

Všetci nás varovali, že rúško môžu vážne ovplyvniť vašu schopnosť jasného uvažovania. Ukázalo sa, že mali pravdu. Niektorí policajti tiež neboli schopní jasného uvažovania. Aj keď vláda umožňovala lekárske výnimky na nosenie rúšok, dosť z nich na to zabudlo. Asi kvôli nedostatku kyslíka v ich mozgoch. „Povedala policajtom, že má lekársku výnimku (Austrália)“

Video: Dusíte ma! Čo to kurva?! Máte v hlave nasrané! Čo mi to kurva robíte? Čo som urobila? Čo som vlastne vykonala? Ale vy ju dusíte! Veď ten chlap na nej leží a dusil ju. Kvôli čomu? Že nemala rúško? Myslíte to vážne?!

„Bojujeme s najsmrteľnejším vírusom pomocou gumových projektilov.“

Tajný spolok nás mal presne tam, kde chcel. Neschopní jasného uvažovania. Paralyzovaní strachom. Už pripravení predať svoju dušu za riešenie tejto veľkej pandémie. Desaťkrát denne sme si umývali ruky. Používali sme dezinfekciu rúk, tak ako nám povedali naši vodcovia. „Ellen DeGeneres učí fanúšikov, ako si správne umývať ruky na ochranu pred koronavírusom.“ Nezáležalo na tom, že naša koža začala pľuzgierovať. Nezáležalo na tom, že dezinfekcia zabíjala aj dobré baktérie. Tie, ktoré potrebujeme pre silnú imunitu. Nezáležalo na tom, že tie isté dezinfekcie obsahujú toxický metanol, ktorý keď je kožou vstrebaný v určitom množstve, môže viesť k otrave metanolom s celým radom príznakov.

Počnúc bolesťou hláv, nevoľnosťou a závratmi po problémami so zrakom, stratu vedomia a dokonca úmrtia. „4 úmrtia v dvoch štátoch spojené s dezinfekciami na ruky na báze metanolu.“ „3 mŕtvi podľa všetkého požili dezinfekcie na ruky s metanolom.“ Na tom všetkom nezáležalo, pretože teraz vládol strach a vodcovia s riešeniami, nehľadiac na ich absurdnosť, mali ľudí. Covidové pravidlá a nariadenia v nich vyvolávali pocit bezpečia. Avšak, na veľké zdesenie tajného spolku, viac a viac ľudí začalo kritizovať covidové nariadenia. Niektorí si rúška skúsili dať pod mikroskop a našli v nich prítomnosť niečoho, čo tam byť nemá. To, čo tu vidíme, sú morgelóny.

Morgelóny sú malinké vlákna, ktoré spôsobujú tzv. morgelónovu chorobu.

Pacienti popisujú pocit niečoho živého, čo im lezie pod kožou a hryzie ich. Ako malinkatý hmyz. Často majú škaredé rany, ktoré sa nechcú zahojiť.

Niektorí trpia otrasným svrbením. Mnohí sa cítia chronicky vyčerpaní a trpia stratou pamäti a zmätením. Bolia ich svaly, majú kŕče. Majú zväčšenú pečeň. Ich kostrová štruktúra sa degeneruje. Z kože im lezú malinké vlákna rôznych farieb a čierne škvrny. Lekári nemajú ani najmenšie poňatie, čo to je, ako to vstúpilo do tela, alebo ako sa toho zbaviť. Skromný, napriek tomu povýšený názor CDC po dlhú dobu bol, že ide iba o bludnú parazitózu.

To znamená parazita, ktorý existuje iba v predstavivosti. „Nechce sa pustiť kože… ako sa nakoniec vytiahne, vezme so sebou kúsok kože. Áno, rozhodne niečo bludné!“

Ale po veľkom množstve prichádzajúcich správ sa CDC rozhodlo zmeniť meno od bludnej parazitózy na „nevysvetliteľné ochorenie kože známe ako morgelóny“. Podľa doktorky Hildegarde Staningerovej, ktorá ich roky študovala, morgelóny nie sú parazitmi, ale na 100 % sú umelo vytvorené skrze nanotechnológiu. Strašidelné na tom je, že je možné ich nájsť na miestach, kde ich neočakávate. Vo vzorkách chemtrails, čo znamená, že sú na nás rozprašované. Sú v rúškach, nosných tyčinkách a vakcínach. Neveríte nám? Ukážeme vám dôkazy, ktoré je mimochodom veľmi ľahké nájsť. Stačí vám urobiť malý experiment.

Začnime s rúškom, áno? Umiestnite rúško nad misku s horúcou vodou, čo napodobňuje efekt vášho vydychovania. Teraz rúško umiestnite pod mikroskop a pozrite… morgelóny vo vašom rúšku! Technológie umelých nanobotov, ktorí sa chovajú ako parazity, ktorí sú aktivovaní, keď dýchate do svojho rúška, kvôli vášmu telesnému teplu, a tiež reagujú na magnety. Keď sú vystavení extrémnemu teplu, tak sa nespália. Čo viac… pohybujú sa smerom k malým zvyškom jedla vo vašom rúšku. Čo vlastne robia v rúškach?! Uvedomujete si, že tieto veci v skutočnosti vdychujete?! Vieme vôbec, čo vo vašich pľúcach spôsobia? Holandský Národný inštitút pre verejné zdravie (RIVM) píše o tejto záhade na svojom webe. Áno, v rúškach sú skutočne nanočastice a nemáme potuchy, či to na ľudí má nejaký negatívny efekt. No teda… nie je tá ich úprimnosť báječná?

Čakali by ste, že ľudia sa v tejto chvíli už prebudia, však? Pamätáme si, že sme v televízii videli zábery miliónov Holanďanov, ako spaľujú svoje rúška a oslavujú svoj znovu získaný prístup ku kyslíku, teraz keď už aj RIVM priznal, že na tých rúškach je niečo podozrivé. Ale nie… k nášmu údivu sme videli rovnaké šírenie strachu a zdôrazňovanie dôležitosti nosenia rúšok a dodržiavania rozostupov. Strach udrel a výsledkom bola šialenosť. Že to všetko bol len behaviorálny experiment, bolo nadmieru jasné vďaka malým zábavným experimentom ako je tento.

To, čo začalo ako vírus, sa stalo IQ testom. Ako sa začal prejavovať spoločenský rozkol, jedna skupina verila oficiálnemu naratívu a druhá nie, alebo aspoň mala nejaké vážne pochybnosti. Tento rozkol bol len začiatkom smutného odcudzenia medzi ľuďmi, nielen v spoločnostiach, ale aj v rodinách a medzi priateľmi.

Veriaci sa už nedokázali stotožniť s neveriacimi, a naopak. Stratégia tajného spolku „rozdeľ a panuj“ bola znova víťazná. „Pokrývky úst (masky) sú starý nástroj používaný na psychologické zlomenie ľudí. Bol to začiatok odstránenia individuality. Zakrytím nosa a úst sa ich vôľa a osobnosť zlomila. urobilo ich to submisívnymi…“ Stačilo to na to, aby nám odobrali našu totožnosť, tak ako robili za starých čias s otrokmi? Alebo majú pre nás prichystaných viac? Poďme to zistiť v časti 21.

Preklad: David Formánek

OMICRON NIE JE PATOGÉN, ALE ŽIARENIE 

Doktor Biscarbi by to všetko oznámil Európskej komisii! Nie je náhoda, že súčasne zabili prezidenta Európskej komisie Davida Sassoliho, ktorý mal tento výskum Omicronu podporovať. OMICRON NIE JE PATOGÉN, ALE ŽIARENIE!!!

Pred týždňami som povedal, že to nie je variant, ale ožarovanie, milimetrová vlna.

Teraz poviem, ako variant Omicron zostupuje v noci na nič netušiacich ľudí a infikuje ich, aj keď doma spia za zavretými múrmi a dverami.

Prečo prichádza v noci?
Prichádza v noci, pretože keď merali radiáciu, zistili, že nočné úrovne sú až 15 x vyššie ako je zákonný limit. Čas medzi 2:00 a 4:00 je doba kedy je prevádzka na internete výrazne nižšia, pretože ľudia by mali byť v posteli a tvrdo spať.
V čase merania zistili, že úrovne radiácie v tejto chvíli neklesajú, ale rastú.

Omicron prichádza v noci! Nezáleží na tom či sa schováte v dome, pretože Omicron nie je PATOGÉN. Omicron je milimetrová vlna, mikrovlnka. Zavreté steny a dvere nie sú pre milimetrovú vlnu prekážkou. Keď je naočkovaný oxid grafénu, nájde Omicron vo vašom tele správnu látku, ktorá expanduje a zosilní jeho frekvenciu, čo spočiatku spôsobí nevoľnosť a hnačku, nasledovane horúčkou s rozmazaným videním, bolesťami hlavy, dezorientáciou a amnéziou. Prečo musíš kašlať? Pretože telo sa snaží zbaviť oxidu grafénu a robí to cez pľúca. A to je dôvod prečo FLUIMUCIL funguje.
Potom zažijete na svetle nepohodlie, pravdepodobne tinnitus, najmä ak žijete v blízkosti telekomunikačných veží.

Na epidermálnej úrovni sa môže objaviť začervenanie, svrbenie, pálenie, pásový opar, psoriáza, tras v určitých oblastiach a dokonca aj vibrácie. Viete prečo?
Pretože Omicron nie je nákaza, ale žiarenie! ŽIARENIE 

V Španielsku bolo oznámené že Omikron začne 24 decembra. Presne vedeli kedy nadišiel čas, pretože iba stlačili tlačidlo.

Vypnite routery a zariadenia, použite medené tkaniny, alebo ich zaistite hliníkovou fóliou, alebo tkaninou Faraday. Často sa sprchujte.

Neužívajte acetaminofén, pretože je antagonistom glutatiónu a glutatión rozkladá oxid grafénu.

Užívajte melatonín, pretože je to ochranné rádium.

Užívajte zinok a vitamíny, D3 a E.

Prebraté: FB

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

FILOZOFIA BYTIA

Dnes mnohí ľudia vykonávajú povely, ktorým sa nedá vyhnúť a stávajú sa otrokmi - Anna Hogenová 1. diel:

Anna Hogenová 1. diel: V dnešnej dobe mnohí vykonávajú povely, ktorým sa nemožno vyhnúť. Takí ľudia sa stávajú otrokmi bez ...

Nasledujúci článok

FILOZOFIA BYTIA

Jaroslav Dušek: "Systém tvorí otrokov, oceňujme krásu v ľuďoch."

obr. hlavnéspravy.blog Duše K & nemecký virológ a biológ Dr. Stefan Lanka hovorí vo videu nižšie, že sa blíži koniec ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...