Interaktívna hra zvrhlíkov narcistických psychopatov, sociopatov, satanistov Covid pandémia

21. januára 2021

Interaktívna hra zvrhlíkov narcistických psychopatov, sosiapatov satanistov o Covid pandémii. Hra Sprostý a sprostejší. Čo a kto sa za ňou skrýva – kto ju vymyslel a prečo ?

Mnoho z nás sme zaregistrovali, ako každý rok nás strašili nebezpečnou pandémiou Chrípky, blíži sa nový nebezpečný kmeň – preboha očkujete sa. Takto nás každý rok aj naši lekári a v médiách strašili. Ako motivácia od farma priemyslu boli a sú tučné provízie odmeny, pobyty v zahraničí.
A keď strašenie nepomáhalo, farma priemysel vymyslel novú stratégiu, potreboval iba priradiť smrtiacej pandémii novú nálepku a tak zmenil strašenie z Chrípky na Corona – Covid vírus a nebezpečná hra sa mohla začať.
A teraz sa budete báť, teraz vás už dokonale ohlúpneme, vystrašíme a budete sa očkovať! Pre úspešnosť projektu stačilo zmeniť názov toho istého ochorenia s takmer rovnakými príznakmi a niečo pridať, aby ľudí oblbli, aby to skoro neprekukli. Aby sa zabezpečila masovosť projektu covid pandémie pandemickosť a vhodné príznaky vybrala sa štatistiky najrozšínejšia chrípka
A aby táto závažná infekcia nezruinovala hospodárstvo príliš prirýchlo – kto inak by sa dal inak očkovať, určite by skôr prišla vzbura proti vládam.
Elitní plánovači potrebovali, aby ,,otroci ďalej pracovali, povedali si, že táto nebezpečná infekcia môže trvať najviac 14 dní…, Cieľ je vystrašiť nahnať panický strach hlavne, aby pri covid pandémii na začiatok nikto naozaj nezomrel – hlavne nie ľudia v produktívnom veku tí budú ešte potrební – umierať áno, ale iba starí ľudia, ktorým treba vyplácať starobné dôchodky.
Povedali si. Tých dôchodcov je už príliš veľa, aby boli ochotní financovať starobu. Výsledkom má byť očkovanie, ktoré nanesie do oslabených ľudských organizmov hlavne starších obyvateľov vírusové patogény, vyrobených aj s ingrediencií s potratených plodov, ktoré vyvolajú skutočné nové úmrtia, následne všetko sa zhodí na nové zmutované kmene vírusov. Ľudia tí čo prežijú prvú očkovaciu vlnu, budú dostávať nové a nové vakcíny proti novým kmeňom a vyhladenie vyvražďovanie nepotrebnej populácie za aktívnej účasti zastrašených aj skorumpovaných lekárov podporovaných farma korporáciami môže bežať na plné gule.

Dovidenia naivný dôchodcovia, príjemný odpočinok a s vakcínami od odporúčaných firiem a nezabudnite varovať vnúčikov poriadne ich postrašte, že môžete umrieť, aby sa dali otestovať, lebo inak vás môžu zabiť ak domov donesú vírus.

Tu je na mieste výrok premiéra Matoviča obrátiť. Prídu vnúčence domov a vbehne na nich mediálnou masážou babka a dedko: Emocionálny nátlak a manipulácia nevinných detí, vymývanie mozgov na smrť médiami vystrašenými starými rodičmi, Detičky dajte sa testovať a očkovať a chúdence deti a vnúčatá podľahnú strachu, starých rodičov dajú sa testovať a babka a dedko zabijú svoje deti a vnúčatá.

Nebude zabíjať vírus, ale vakcíny a strach, ale s prepáčením hlúposť pretože strach vychádza z nevedomosti. Vážime si našich starých rodičov, položme si otázku zabijú starý rodičia svoje vnúčatá zo strachu, aby si predĺžili život? Očakávania vlád vo svete ,,ešte nevedia“, aké budú mať dopady očkovania nevyskúšanej očkovacej látky! Viac v článku o mRNA zloženie očkovacích vakcín.
,, Matovič: “ príde vnúčik domov a môže zabiť babku dedka“ – tak si ten vírus zoberú priamo v mRM vakcíne s potratených plodov, a bude sa čakať dva roky aby sa naočkovala čo najväčšia časť populácie , nesmie to byť príliš rýchle, kým sa prejaví výsledok očkovania po zmene genetického kódu.

A aj keď vám vláda nasľubovala, že niektorých vás odškodní , ďalšia vláda to zruší z odôvodnením, že ekonomika skrachovala v dôsledku pandémie a odškodňovať sa nebude. A koho budú vlády očkovať ak začnú vymierať celé rodiny? Samozrejme takýto záujem tu nie je.
Pamätáte sa na reformu dôchodkového piliera – tiež sľubovali výnos a kde sú tie výnosy dnes? Penzijné fondy sú rozkradnuté, sociálna poisťovňa rovnako povojnová generácia dôchodcov už nemá na nájom ani na chlieb. Vláda pridáva k starobným dôchodkom po ,,1,60 €,“ nemá na zvyšovanie dôchodkov, ale veľkohubo sa dušuje, ako bude odškodňovať na následky očkovania.

To už nerozoberáme to, že sa tu vedome experimentuje zo životmi ľudí a spravili si s ľudí laboratórne myši a že ide o genetické pokusy s čias II svetovej vojny. ,,Odkaz vlády a politikov prednostne dôchodcom“. My vieme, že sa bojíte a chcete dlhšie žiť, aspoň do 90, alebo aj cez 100 rokov, ale čo ste naivný, sprostý či sprostejší, kto vám bude tie dôchodky vyplácať a z čoho, keď nemáme ani na sociálne dávky pre nezamestnaných.
Podľa vlády, ministra zdravotníctva Krajčiho, vraj vláda bude vyplácať odškodné . Tak toto je ďalšie ohlupovanie!

Odškodné pre následky po očkovaní:
Zodpovednosť vlády? Modré z neba, bude sa o odškodnom losovať?

Za všetkým v tejto hre ,,elít“, hľadajme peniaze a moc kto viac ukradne: ,,Vy – my sme figúrky, oni sú hráči – a hrajú s vašimi emóciami mamonu, spoločenskej prestíže, kariéry. Pohľad, v hre ide o bank a jackpot : Príloha pre doplnenie Fakty prečo vláda klame o odškodňovaní a prečo vláda zavádza.

V akej výške bude vláda vyplácať odškodné za smrť za vašich blízkych, genocídu na vlastnom obyvateľstve, ( príklad bankových záruk ručenie za vklady občanov). Koľko bude mŕtvych telesne, duševne, mentálne poškodených na následky neoverených nevyskúšaných vakcín.
Bude vôbec niekoho vláda odškodňovať, ak štát je sústavne rozkrádaný, zadlžovaný zahraničnými úvermi, Eurofondmi – už teraz si naša ekonomika požičiava! Otázka etiky, morálky pre bežných ľudí Slovenska. Ľudia Slováci vy sa chcete zúčastniť experimentu s nádejou, že možno vy vakcináciu prežijete, ale vaša celá rodina ju neprežije?!

Slováci, ale aj bratské národy slavianov, tohto sa chcete zúčastniť, podporovať ZLO zo strachu pred smrťou? Odmietnite túto hru zo smrťou. Túto hru hráte proti vašim blízkym, bez ktorých váš život aj peniaze stratia zmysel!

Orientačne ,,Banky, nie banky ale vláda ručí za vklady svojich občanov. Národná banka do výšky 2% z … – nie banky ! ( informácie upresním )Vláda za vklady, najviac z výšky 100 000, ak sa to nezmenilo, pozor iba zo súkromných účtov, žiadne iné vklady úspory podnikateľov. ( informácie upresním.) Zo 100 000 si ľudia kryjú vlastné riziko 30% to, aby boli ľudia vkladatelia samomotivovaní a obozretní – banka neručí ničím! Ak začnú ľudia umierať a ekonomika skrachuje, bude tu teoreticky povinná vláda odškodňovať 2 x z vkladov účtov aj za odškodné a za následky poškodenia zdravia, aj stratu života.

Tu, nejde o odškodné vo výške 2 %, ale o každý prípad individuálne 100 000 ky tisíc EUR ! Vláda, vás klame nebude na odškodné mať! Nejde o odškodné -objasňujem podvod- sľuby sa sľubujú zlodeji sa radujú.
Antikrist sa prihovára k ľuďom cez TV média manipuláciami a klamstvom ale aj cez premiéra politikov. Práve teraz prebiehajú biblické udalosti uvedomujete si to ? Antikrist = Moloch zla – prijatie čipu pod kožu mRnA vakcína vezme človeku dušu, Biblia znamenie šelmy 666!

Spustená kampaň, dajte sa očkovať vyžaduje sa informovaný súhlas. Vaša dôvera alebo naivita?
Podstúpite očkovanie podpíšete informovaný súhlas ? Viete o čo ide v informovanom súhlase? Ide o zvalenie sa viny – nevedomosť neospravedlňuje, podpísal ste podpísal!  Ak podpíšete, že ste bol informovaný o …… prijal ste zodpovednosť, nikoho nebude zaujímať, že ste tomu nerozumel – odškodné nedostanete. Koho a prečo budete žalovať?!

Štát na odškodné mať nebude, farma spoločnosti distribuujúce očkovacie látky sa vopred vyhli žalobám zbavili hmotnej a finančnej zodpovednosti Interaktívna hra na sprostý a sprostejší – kto ju podstúpi? Povedia vám vaši lekári médiá, ktorým plne dôveruje pravdu!? Veď by to predsa neurobili? Ale áno urobili, aby zachránili svoj biznis aj život ten svoj, nie váš! Kto financuje média, kto platí médiám za reklamy, nie sú to náhodou korporácie?

Poznáte to príslovie koho chlieb ješ, toho pesničku spievaj!?
Antikrist sa prihovára cez klamstvo 3 x M:

  1. Moloch
  2. Matovičova vláda
  3. Média

Ako sa skončí táto interaktívna hra? Pre nedostatok hráčov sa interaktívna ukončí s výsledkom: víťaz berie všetko. Tak ešte článoček, ľudia bojte sa a očkujte! Covid v Česku má nový rekord. 16 tisíc nakazených za deň a takmer 50% pozitivitu

Marek Krajčí: Farmaceutická firma si netrúfa v situácii takého rýchleho vývinu vakcíny zobrať riziko na seba. Odškodňovať bude štát

Iné vyjadrenia články: psychoteror, vydieranie, hrubý nátlak, obyvatelia ako rukojemníci strachu. Lekári špecialisti sa pýtajú, kto bude zodpovedný za nežiadúce účinky a smrť po očkovaní

Firma vyvíjajúca vakcínu proti koronavírusu nechce niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky

„Big Pharma“ nenesie zodpovednosť za poškodenie vakcínou COVID-19

Spoločnosť AstraZeneca sa zbavuje zodpovednosti za vedľajšie účinky vakcíny proti koronavírusu

V Nórsku po podaní vakcíny od spoločností Pfizer a BioNtech zomrelo 33 ľudí! Z uvedených úmrtí bolo už 13 pitevne preskúmaných a výsledky naznačujú, že bežné vedľajšie účinky očkovacích látok môžu prispieť k vážnym reakciám pri veľmi starých a chronicky chorých ľuďoch. Všetky tieto obete mali 80 a viac rokov, píše Daily Sabah.

Vírus: Dar globalistických vládcov. Skutočnou epidémiou je umelo vyvolaný strach.

Strach je hlavným faktorom tejto infekcie
Rozhovor s hlavným virológom Ruskej federácie Vitalijom Vasiljevičom Zverevom – profesorom, akademikom Ruskej akadémie vied, akademikom Ruskej lekárskej akadémie vied, vedeckým riaditeľom Výskumného ústavu očkovacích látok a séra.

ČIPOVANIE = ZNAK ŠELMY – 666 NIKTO NEBUDE MOCŤ BEZ ZNAKU ŠELMY KUPOVAŤ ANI PREDÁVAŤ = ZAVEDENIE AI umelej inteligencie, spustenie technológii 5G, pre kontrolu obyvateľstva, pohybu aj myslenia !

Všetko je dávno pripravené mRNA vakcíny = čipy! 666: Číslo šelmy je všade okolo nás. Čo to pre nás znamená?

Eugenika = Genocída = čipovanie človeka násilné alebo podvodné zmenenie genetického kódu obyvateľstva s cieľom vyhladenia pôvodnej kultúry a rasy. Práve sa deje: vláda I. Matoviča pácha genocídu vlastného obyvateľstva riadený projekt testovania, s cieľom očkovania a čipovania pod zámienkou pandémie !
Mlčanie – Čipovanie ľudí RFID Čipom – znak šelmy 666

Podstúpite očkovanie, podpíšete informovaný súhlas ? Video od Slováka zo Slovenska TU – Odporúčam si video uložiť.

Nejede OČKOVANIE ALE O ČIPOVANIE  O ZMENU GENETCJKÉHO KÓDU – PROTIPÁNY ZÁSAH DO PODSTATY ČLOVEKA

ROZBOR ZDROJE TU – NEČKUJTE SA S/ DOKAZY O SVETOVOM PANDEMICKOM PODVODE – DOVODOCH REKONŠTRIKCIE ĽUDSKÉHO DNA PREMENA NA BIOTECHNOLOGIU – ČLOVEK OVLÁDANÝ – AI – 5G

Čo je to mRNA vakcína – udelíte súhlas aj po týchto informáciách!?

BIOTECHNOLOGICKÝ GIGANT MODERNA PRIZNAL: ĽUDÍ NEOČKUJEME, „ČIPUJEME“ ICH !!! Materiál je prevzatý z verejne dostupnej webovej stránky tohto biotechnologického giganta, ktorý bol založený v roku 2010 za účelom vývoja liekov a vakcín postavených na technológiách messenger RNA (mRNA).

Spoločnosť sa do povedomia našich čitateľov dostala vďaka uvedeniu rovnomennej vakcíny proti vírusu Covid-19 na trh. „Uznávajúc široký vedecký potenciál mRNA, rozhodli sme sa vytvoriť technologickú platformu pre mRNA, ktorá je veľmi podobná operačnému systému počítača.

Je navrhnutý tak, aby ho bolo možné prepojiť a zameniť s rôznymi programami. V tomto prípade je „program“ alebo „aplikácia“ — náš preparát mRNA — jedinečná sekvencia mRNA, ktorá kóduje proteín. “1. mája 2020 Moderna, Inc. a Lonza Ltd. oznámili 10-ročnú strategickú dohodu o spolupráci, ktorá umožní rozsiahlu výrobu mRNA vakcíny Moderna (mRNA-1273) proti novému koronavírusu (SARS-CoV-2).

Hlavným záverom je, že takzvaná vakcína vôbec nie je ako tradičné vakcíny, ktoré používajú živé alebo mŕtve, prirodzené alebo upravené časti RNA vírusu určené na vyvolanie imunitnej odpovede a tvorbu protilátok v tele. To znamená, že liek „mRNA-1273“ nie je vakcínou proti vírusu, ale v skutočnosti je umelým bioprogramovaným vírusom. Ďalej tu.

Na základe autorskej definície platformy mRNA ako analógu operačného systému počítača, ak sa budeme držať tejto charakteristiky, by malo byť jasné, že vakcína je určená na (re)programovanie ľudského tela (re)kódovaním jeho proteínu.

Inými slovami, masky sú strhnuté, platforma mRNA je miestom, kde sa holding „Big Pharma“ spojila s Big Tech, čo je naplnením najtemnejších predpovedí včera ešte autorov sci-fi a dnes už je to realita.  Ak sa dobre poprehrabávame na webe Moderny, nájdeme tam veľmi zaujímavé veci.

Vakcína mRNA COVID nie je vakcínou, ale operačným systémom, plus video

Nie je to vakcína. Vakcína mRNA COVID, ktorá je teraz tvrdo nasadená v mnohých štátoch po celom svete, NIE JE vakcínou. Opakujem: nejde o vakcínu. Možno to nazvať rôzne, ale nie vakcínou. Je potrebné prebudiť sa ku skutočnosti , že klamlivá pandémia COVID zrýchlila technokratické a transhumanistické aspekty Nového svetového poriadku (NWO)

o mRNA vakcíne zdroje články TU

ZDROJ MODERNA WEB TU What is mRNA?

Messenger RNA, or mRNA, plays a fundamental role in human biology, transferring the instructions stored in DNA to make the proteins required in every living cell. Our approach is to use mRNA medicines to instruct a patient’s own cells to produce proteins that could prevent, treat, or cure disease.

Platforma mRNA: Podpora objavovania a vývoja drogmRNA Platform: Enabling Drug Discovery & Development

Our Operating System

What does mRNA do? mRNA produces instructions to make proteins that may treat or prevent disease

Celý príspevok + ďalšie doplnené zdroje aktualizácie linky a zdroj TU

Komentár Súvislosti AI umelá inteligencia a siete 5G – naplánovali si nás očipovať a sledovať cez 5G, ako súbory a priečinky v PC! 5G nás má vidieť, kontrolovať riadiť vysielať prijímať signály, frekvencie a tak kontrolovať, ako aj rozhodovať o našich životoch!

Premena ľudí na komodity prostredníctvom sociálneho úveru.

Alison McDowell hodnotí súčasnú transhumanistickú cestu NWO ktorá s najvyššou pravdepodobnosťou zahŕňa sociálny úver, 5G, Smart Grid a UI  (umelá inteligencia) k navodeniu súladu s celou planétou: V systéme tech-no-logic bude požadovaná celková zhoda. Schválené chovanie sa stáva pravidlom, tokenizovaným na blockchainu a monitorovým senzormi a UI. Trénujú nás na budúcnosť, kde budeme spolu súťažiť o to, kto je najlepšie vychovaný, najviac poslušný. Prežiť bude znamenať vyhovieť prísnym podmienkam psychopatických finančných dohôd.

Aby sme získali dáta potrebné k overeniu podmienok obsiahnutých v poskrúcaných dohodách „platiť za úspech“, musí byť naša matka Zem prepracovaná na geo-oplotenú digitálnu väznicu využívajúcu 5G a satelitné konštelácie. Všetky vaše dáta budú pridané do vášho „trvalého záznamu“ za účelom vyhodnotení vašej „hodnoty“ ako ľudského kapitálu pro portfólia investorov. Milionári si predstavujú budúcnosť, kde sloboda je privilégium obmedzenej pre ich, ich funkcionárov a roboty, ktoré ovládajú. Verte, že UI už teraz vlastní potrebné prehľady a hodnotenia sociálnych kreditov. je v plnom prúde, (Viď. čínský sociální kredit) video TU

24 x 7 dni v týždni počujeme stále dookola lži o tom, že sa svet nemôže vrátiť do normálu, pokiaľ sa nezaočkujeme, veľmi dobre si pozrime všetky dostupné informácie a varovania lekárov a odborníkov


Juraj Hliva združenie „Pán Občan“ (Slovenská republika)

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Celé naše spoločenstvo ochorelo, a nie je to len vírus

DIALÓGY z TVZV: Swami Dayananda Máčovský Prichádza z Matky Zeme. Bol vrcholový športovec, riaditeľ banky, poľnohospodár. Kto sme? Čo je ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Matovičova novela Tresného zákona. Nový dôvod zániku trestnosti. Obava odchodu Sulíka z vlády.

Medzi doterajšie dôvody zániku trestnosti1) Zmena zákona2) Účinná ľútosť3) Premlčanie trestného zákona4) AmnestiaPribudne nový: Obava odchodu Sulíka z vlády.Budú s ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...