HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

5. júna 2023
Aktualizácia: Rozhovor „Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkovou na Slobodnom vysielači“

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová

Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že podľahne ruským dezinformáciám, varuje prezidentka.“

Ďalej sa píše:
Slovenská líderka Zuzana Čaputová hovorí, že v jej krajine prebieha volebná kampaň, ktorá polarizuje spoločnosť a ohrozuje ďalšiu podporu Ukrajiny“.

V článku sa ďalej uvádza, že hoci sa krajina bývalého východného bloku (Slovensko) môže javiť ako silne prozápadná, pod povrchom v nej prekvitá náklonnosť k Rusku a dezinformácie.

Prezidentka vysvetlila, že „niektorí politickí lídri, vrátane poslancov, šíria tento typ informácií priamo v parlamente prostredníctvom médií. Ak populistické strany povedú vládu na jeseň tohto roku, možno to bude viac podobné zahraničnej politike Viktora Orbána“.

V článku sa ďalej konštatuje, že podľa prieskumu verejnej mienky GLOBSECu približne 50% Slovákov vníma Spojené štáty ako bezpečnostnú hrozbu pre ich krajinu. Len 58% Slovákov by v prípade referenda hlasovalo za zotrvanie v NATO a 66% súhlasí s tvrdením, že „USA zaťahujú Slovensko do vojny s Ruskom, pretože z toho profitujú“.

Prieskum verejnej mienky vychádza z vlastného prieskumu NATO, ktorý zistil, že len 51% percent Slovákov by hlasovalo za zotrvanie v NATO, v porovnaní so 70% celkovo v celej aliancii. Prieskum tiež zistil, že polovica Slovákov by bola proti pokračujúcej pomoci Ukrajine.

Na otázku, prečo ruské naratívy rezonujú v časti slovenskej spoločnosti, Čaputová odpovedala: „ide o mix pozitívneho postoja k spoločným slovanským koreňom, určitého pohľadu na históriu, vplyvu dezinformácií a možno chýb v komunikácii demokratických politických lídrov„.

ZÁSADNÁ OTÁZKA:

Prečo prezidenta republiky znepokojuje fakt, ktorým sa navyše sťažuje v zahraničí, že občania odmietajú zo svojich peňazí vyzbrojovať susednú krajinu, a cítia náklonnosť k určitému národu?

Nemal by náhodou prezident republiky kopírovať nálady občanov, a nie občania nálady prezidenta !?!

Odborne nekompetentná, funkčne pochybná v úrade prezidenta, fanaticky predpojatá aktivistka voči slovenskému národu, Čaputová, sa ponosuje (!) v zahraničí na väčšinu občanov Slovenska, že ju majú v zadku a bránia tým americkým záujmom na Slovensku.

Bonzuje na Slovákov, doslova bije na poplach, že v nastávajúcich voľbách si chcú zvoliť Fica, a sami (predstavte si…!!!) rozhodnúť o vnútornej a zahraničnej politike. A panebože ešte aj to, že cítia historické väzby na Rusko a chcú mier! A to je proti americkým záväzkom, ktoré prijala, a ktoré s takýmito občanmi nesplní.

Kolektívnemu západu tak predkladá svoje žalmy o potrebe nastolenie poriadku na Slovensku!

V tomto duchu už dňa 18. a 19. apríla intervenovala aj 21-členná skupina vysokých predstaviteľov štátu a protištátnych mimovládnych organizácií (čo zverejnil Róbert Fico), ktorá na pôde EÚ a NATO predložila “správu” o hrozbe vystúpenia Slovenska z týchto štruktúr, pokiaľ v jesenných voľbách vyhrá súčasná opozícia a Smer, čo Smer síce nemá v programe (pre mňa bohužiaľ), ale ako keby občania Slovenska nemohli rozhodnúť hoc aj o vystúpení z týchto spolkov. 

Zuzana Čaputová už tretí rok strpčuje celému národu (či s Matovičom, Hegerom alebo bez nich) život prenasledovaním slobody a ignorovaním národných záujmov.

V jej deviantnom ponímaní sú
– pokusy na ľuďoch sloboda,
– kultúra smrti je národná hodnota, a
– psychiatrické poruchy identity sú hrdosťou. 

Toto je program, ktorý má táto aktivistka na stole…

BEZHRANIČNÁ STUPIDA ZUZANY ČAPUTOVEJ V NEPROSPECH SLOVENSKÝCH NÁRODNÝCH ZÁUJMOV

Na stupidite Čaputovej sa zabáva a profituje aj Emmanuel Macron. Keďže žijem (aj) vo Francúzsku, jeho politiku poznám, a bez ohľadu na to aký je, robí hospodársku, obchodnú, potravinovú, bezpečnostnú a vôbec celú politiku, v prospech FRANCÚZSKEJ REPUBLIKY. Na rozdiel od našej pasenej aktivistky…

K jeho vystúpeniu na Slovensku sa vo svojom videu trefne vyjadril Andrej Danko, kde Macronové “komplimenty” smerom k Čaputovej výstižne opísal ako kalkul pre francúzske národné záujmy. A to teľa strúha vykrivené úsmevy s pritŕpnutou bradou ako pripečená pubertiačka, a sama šíri dezinformácie o tom, ako stojí na čele krajiny, ktorá je “západom”. Slovensko nie je západom (ani polohou, ani mentalitou, ani hodnotami, ani zvrhlosťou, ani rozpínavosťou…. proste nie je západom), a už vôbec Slovensko nie je západom z hľadiska služieb, ktoré poskytujú západné štáty svojim občanom.

Slovensko je odbytišťom západu a jeho lacnou pracovnou silou. Konečne si túto realitu treba priznať a prestať tárať o vyrovnanom partnerstve. Práve pre plnenie tejto úlohy Slovenska slúžia „hlavy“ a vlády nášho štátu. Bohužiaľ, tam to dopracovali…

Dnes je situácia o to vážnejšia, že zatiahli nás do prvej línie vojny… Nie Francúzsko, ani nie Nemecko, ale Slovensko má problém…

V ’89 sme kričali: „Máme holé ruce“, a dnes môžeme kričať: „Máme holé zadky …a terče na nich“.

Ani teraz nejde o nič iné, ako o nové trhy na úkor Slovenska. A hlúpa Čaputová sa usmieva a “podpisuje” o dušu! Veď patríme na západ…! Áno, ako dobrý zdroj príjmu Francúzska a Nemecka.

Dňa 31.5.2023 navštívil Macron Bratislavu, vystúpil na konferencii Globsecu a rokoval so Zuzou Čaputovou a premiérom Ľudovítom Ódorom…  Andrej Danko to k tomu uvádza: 

„Macron sa musí strašne, strašne smiať, akých tupých a naivných politikov máme na čele nášho štátu. Stačilo vypiť vodku s Hegerom v Starom Meste, pochváliť Čaputovú a popri tom francúzske spoločnosti podpísali strategický dokument so Slovenskými elektrárňami o tom, a držte sa, že Francúzi nám zabezpečia nové jadrové palivo, budú vyvíjať jeho nový dizajn, no ale medzi riadkami vám nepovedia, že bez Ruska to možné nie je”. Takže milí občania, od Nemcov budeme cez Nord Stream kupovať plyn za nemecké ceny, od Francúzov budeme najnovšie kupovať jadrové palivo.

Dve tretiny našej energetickej spotreby sú jadrové elektrárne, jadrová energia. Takže o čo ide Francúzom a Nemcom? Len o to, aby u nich boli vyššie dôchodky, sociálne zabezpečenie, aby sa postarali o každého, kto sa tam prisťahuje a aby východné štáty boli energeticky závislé od nich, nie od Ruska. Preto im vadia priame kontakty na Ruskú federáciu a Čínu.

Čo sa týka vzťahu Francúzska a Ruska, asi ťažko by Airbusy prežívali, ak by ich nekupovali ruské aerolinky. Asi ťažko by prežívali niektoré nemecké firmy, ak by nemali strategické podiely v Ruskej federácii. 

To len nám Francúzi a Nemci stále rozprávajú: odrežte sa od Ruskej federácie, nespolupracuje s nimi…”

Neviem si predstaviť, aby Macron niekde na Globsecu, alebo na pôde EÚ a NATO vystúpil, a sťažoval sa na Francúzov, že ho nerešpektujú, že im nerozumie, a keď ho ďalej nebudú mať radi, hrozí Francúzsku zmena na obraz Talianska. Toto môže vyjsť len z „fluidnej“ hlavy, ktorej nedochádza ani to minimum, že dehonestuje samú seba, ako človeka bez akejkoľvek autority (o štátnickej sa pri týchto splaškoch na vlastnú krajinu ani nebavme).  

Keďže žijem v tom Francúzsku, môžem iba potvrdiť, že pri všetkých problémoch, ktoré tu sú, táto krajina prekvitá. Z roka na rok. Pretože straty kompenzuje cez „nálezy“ u takých hlupákov, ako je Čaputová a jej covidová, a teraz úradnícka vláda.

Slovensko nie je západom, ale je slúžkou západu.

Čaputová Zuzana je pre svoju tuposť, submisivitu a fanatickú oddanosť cudzím mocnostiam bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko a
tiež mier vo svete.

Záchranou Slovenska je v nadchádzajúcich parlamentných, a potom prezidentských voľbách, výber takých subjektov, ktoré budú mať v programe postavenie Zuzany Čaputovej a členov vlády Matoviča a Hegera pred súd.

Za škody, ktoré tieto osoby napáchali na Slovensku a jeho občanoch.

Iba trestná a majetková zodpovednosť politikov a štátnych úradníkov je tou najlepšou medicínou na vyliečenie našej spoločnosti.

Aktivistka Čaputová je hrobárka Slovenskej republiky. Jej čierna duša nie je náhodná…

Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkovou na Slobodnom vysielači z 2. júna 2023

Foto: Pravda, Robo Hüttner, TASR

*** *** *** 
Moja publikačná a edukačná činnosť je hradená iba z Vašich darov a príspevkov.
Iba s vašou podporou pôjde táto činnosť ďalej
a na Slovensku zavedieme právny štát a vrátime mu pokoj.

OBČIANSKE ZDRUŽENIE
OCHRANA ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD
JUDr. Adriana Krajníková

Kniha, ktorú ste písali VY, vďaka ktorej NIKTO nebude môcť NIKDY povedať, že „to bolo inak“. Jej zakúpením prospejete tiež na činnosť občianskeho združenia.

GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA 2020, I. diel. 

O tom, ako na Slovensku začala totalita „ochrana verejného zdravia“
Knihu si môžete objednať kliknutím na obrázok,
prispejete tým na činnosť nášho OZ – Ochrana ľudských práv a základných slobôd

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

RÝCHLOKURZ DÔLEŽITÝCH POJMOV KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA

INTELIGENCIA AKO PSYCHOLOGICKÝ JAV

RÝCHLOKURZ DÔLEŽITÝCH POJMOV KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA Pojem inteligencia sa obvykle chápe v dvojakom zmysle: v zmysle psychologickom a v zmysle sociálnom Inteligencia ako psychologický jav ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...