GENERÁL LUČANSKÝ NESPÁCHAL SAMOVRAŽDU!

31. decembra 2020

Prečo mlčia jeho najbližší, prečo mlčí jeho rodina, manželka? Prečo nedostane jeho manželka mediálny priestor, aby sa vyjadrila, keď ona jediná mala relevantné informácie o tom, čo sa deje, odhliadnuc od toho, že svojho manžela detailne poznala i po mentálnej stránke? 
Prečo je toľko nezrovnalostí okolo tejto tragickej udalosti? 
Prečo máme tak diletantskú prokuratúru a súdy, ktoré sa predbiehajú s unáhlenými, neodbornými alebo dokonca lživými vyjadreniami v tejto veľkej kauze? 
Prečo máme tak naivného generálneho prokuratúra, ktorého analytické schopnosti sú na úrovni žiaka 9 triedy ZDŠ? Alebo toto nelogické divadlo plné absurdných vyjadrení má iný význam, je cielené a vedia, že majú problém a preto sa snažia ľudí balamutiť? 


Niekto napísal, že pokiaľ sa urýchlene neuskutoční podrobné vyšetrenie prípadu, vytvorí sa v národe veľké množstvo konšpirácií. 
No my sa nebude zaoberať konšpiráciami, ale faktami! 
– Generál Lučanský sa sám prihlásil na polícii, dobrovoľne a dokonca sa ihneď vrátil na Slovensko z pobytu v zahraničí, aby mohol čím skôr vo veci vypovedať 
– Generála Lučanského umiestnili z nepochopiteľných dôvodov na samotku a z nepochopiteľných dôvodov nariadili väzobné stíhanie. Alebo až z moc priehľadných a pochopiteľných dôvodov? 
– Generál Lučanský, špecialista na trestné právo a verejnú bezpečnosť, profesionál v policajných postupoch a zákrokoch presne vedel, čo ho čaká a vedel aj to, že s kľudným svedomím obháji svoju nevinu. Neriešme ale teraz, či zo svojej pozície spáchal nejaký trestný čin, alebo nespáchal. 
– Väzobné stíhanie má svoje postupy a pravidlá a takéto obmedzenie na osobnej slobode zaväzuje štát k tomu, aby bola nielen zaručená prezumpcia neviny do doby vynesenia právoplatného rozsudku, ALE hlavne, aby bolo postarané počas celej doby väzobného stíhania a stíhaného v zmysle dodržiavania ľudských práv a slobôd, rovnako aby mal stíhaný zabezpečenú ochranu zdravia a slobody prejavu. 
– Pred tromi týždňami otriasla verejnosť agentúrna správa, že Generál Lučanský sa zranil vraj s činkami a zranenie vraj nebolo vážne ale ku podivu musel absolvovať urýchlenú niekoľko hodinovú operáciu vo vojenskej nemocnici v Ružomberku? 
– Vezmime štatistiky fitness centier na Slovensku za rok 2019 a zistime, koľko zo státisícov ľudí si nechtiac ublížilo pri cvičení tak, že museli okamžite absolvovať závažnú operáciu hlavy – ani jediný prípad, teda šanca menej ako 1: 1.000 000, že sa niečo také prihodí. Ale budíš, pripusťme, že sa takéto mohlo stať v prípade telesne mimoriadne kondične zdatného človeka, akým pán Lučanský nepochybne bol. Natíska sa však otázka, čo robili činky v jeho cele? Odpoveď je jednoduchá – NIČ, pretože žiadne činky v jeho cele nemohli byť z viacerých závažných dôvodov, o ktorých presne pojednáva väzenský poriadok. Odhliadnuc od toho, že činka je v rukách väzňa mimoriadne účinnou zbraňou! 
– Lučanský sa teda nemohol zraniť činkami, jednako že nebol nemehlo a hlavne, že žiadne činky v cele pri sebe nemohol mať. Následne vyšli správy, že sa zranil pri cvičení. Lučanský sa skutočne kondične udržiaval vo forme a pripusťme, že nešťastnou náhodou, práve v cele, práve v takejto ojedinelej situácii pod drobnohľadmi väzenskej stráže, kamier, kontrol, sa naozaj zranil pri cvičení, čo možno považovať za nešťastnú náhodu. Dobre, nech by bolo zranenie aj vážne, ale nech zverejnia analýzy súdnoznaleckého posudku, k akej deštrukcii tvárovej časti došlo a v akom slede udalostí. Musí existovať jasná rekonštrukcia faktov, ktoré poukážu buď na nešťastnú náhodu, ktorá súdnoznaleckým lekárom potvrdí presný postup a možné následky zdravotné deštrukcie a následky, alebo potvrdia iný dôvod zavinenia zranenia. Za súčasne dostupných znaleckých metód a šetrení je možné takmer so 100%nou spoľahlivosťou zrekonštruovať takýto prípad vo veľmi krátkom čase. Kde sú tieto súdnoznalecké výstupy, ktoré by jasne potvrdili alebo vyvrátili tieto fakty či domnienky? 
– Celý čas po tomto incidente politické špičky tvrdili, že došlo k nešťastnej náhode a následnému zraneniu u človeka mimoriadne zdatného intelektuálne aj fyzicky. Dobre, je to veľmi pravdepodobné. Ak by som sa však ja zranil pri cvičení že by som musel byť operovaný, ak by sa takto zranil ktokoľvek z nás, obrazne povedané, „vyrazil by som dvere“ s človekom, ktorý by mi na absolútne prvý a jediný prípad za uplynulé desaťročia ODPORUČIL psychológa!! To keď niekto spadne na dvore, potrebuje psychológa? Keď si niekto pri rúbaní dreva zatne do kolena, potrebuje psychológa? Potrebuje urýchlene lekára a vyšetrenie, ak si svojou neopatrnosťou privodil takúto ujmu: Čo to podsúvajú verejnosti, čo to podsúvali Lučanskému, ak sa také niečo naozaj stalo? V akom kontexte udalostí mu pridelili psychológa – kvôli cvičeniu s činkami, ktoré nemali na jeho samotke čo robiť a ani tam v inkriminovaný čas neboli? Či v kontexte ojedinelej, banálnej a nešťastnej udalosti v prípade vysoko postaveného policajného dôstojníka? Psychológa? Veď on sám by s ním musel vyraziť väzenské dvere za takú potupu a nepríčetnosť justičných orgánov, ktoré by sa takýmto ťahom snažili podsúvať duševne úplne zdravému človeku niečo tak absurdné: 
– Vodovodná hadica a ministerka spravodlivosti Kolíková nie je zdatná v oblasti zdravotníctva a tak nevie na jasnú otázku novinára odpovedať, na otázku, na ktorú musí v postupnosti a logike veci odpovedať študent prvého ročníka policajnej akadémie? Ministerka nevie vecne vyargumentovať jasnú a logickú odpoveď na jednoduchú otázku novinára? Čo robí takýto človek na ministerstve, ktorý sa na tlačovkách pred rečníckym pultom vrtí ako vreteno hada zo strany na stranu /z čoho už neštudovaný psychológ rozoznáva jasné tiky tela, svedčiace o krivosti dotyčného v jeho reakciách a odpovediach/ a klame a manipuluje v priamom prenose? Toto je obnova korektnosti a spravodlivosti práva na Slovensku? Veď je to žumpa, nemajúca obdoby, ktorej úroveň ďaleko prevyšuje to, čo tu už bolo!! 
– Takže sumárom, ak si ktokoľvek z nás, kto si oddnes zacvičí s činkami a zraní sa, bude mu pridelený psychológ! Navyše tu mal byť pridelený psychológ človeku, mentálne zdatnému a profesionálovi v obore, ktorý bol schopný urobiť vyšší psychologický kurz ktorémukoľvek certifikovanému radovému psychológovi. Uvažujme, tu sa jedná o Generála polície, nie o Jožka Mrkvičku z kadejakej putiky!! 
– Čerešničkou na torte je osudný deň, keď Generálny prokurátor na tlačovke verejne vyhlási, akých špičkových máme prokurátorov a sudcov, ako astronomicky odborne zanalyzovali všetky pre a proti a s istotou nemajúcou obdoby vylúčil v priamom prenose inú verziu, okrem tej, že Lučanský sa zranil pri cvičení a jednalo sa o nešťastnú náhodu. Akosi však pozabudol dodať, že podľa ich verzií mal mať Lučanský pravidelné seansy s psychiatrom, lebo bol také nemehlo, že nedokázal si poriadne ani zacvičiť, a tak mu nezavolali fitnes odborníka, ale rovno psychiatra!! To je generálny prokurátor naozaj taký idiot, že mu niekto uverí tieto jeho „odbornými znalosťami opuncované“ bláboly? To si myslí, že väčšina Slovákov stratila súdnosť a logické myslenie? Čo robí takýto manipulátor a babrák na svojom poste?? 
– Hurá, tlačovka Generálneho babráka prokurátora skončila a je všetko ZAHLADENÉ a v poriadku ohľadom Generála Lučanského. No len na chvíľu sa niektorým podarilo uveriť v toto divadlo. Len do chvíle, keď už o pár hodín prišla správa, že Lučanský sa obesil v cele na samotke na teplákovej bunde. Tu sa však dostávame k najpikantnejším udalostiam celého prípadu! 
– Takže spáchal samovraždu, čo znamená, že mal samovražedné sklony a už aj jeho prvý prípad bol jednoznačným pokusom o samovraždu a aj preto mu MUSEL byť pridelený psychológ a jeho cela bola intenzívnejšie monitorovaná. To ale znamená, že generálny prokurátor si urobil z huby doslova análny otvor, keď „bohorovne“ vytruboval do sveta, že je absolútne dokázané a potvrdené že u Lučanského došlo len k nešťastnej náhode. Pritom vedel, že je všetko inak a aj cez to všetko KLAMAL z pozície svojej vysokej štátnej funkcie! Čo ešte robí ten človek na jeho prokurátorskej stoličke? Za takúto manipuláciu, krivé svedectvá a vedomé lži by mal byť urýchlene posadený do samotky presne tej istej, kde bol Lučasnký a mal by si tam nacvičovať postupy, ktoré boli prisúdené Lučanskému! Pretože takáto ľudská troska nemajúca, charakter a čestnosť nemajúca v sebe zažitý rýdzo spravodlivý prístup ku všetkému, čo spadá do jeho kompetencií, nemajúca v sebe zakorenenú právnu etiku a morálnosť, nemá čo v takomto poste hľadať! 
– To, čo sa napokon pred dvomi dňami stalo, zmietlo zo stola všetky lživé a fabulačné vyjadrenia ministerky a rovnako i Generálneho prokurátora! 
– Lučanský teda skutočne pripravoval samovraždu! No skutočne tomu bolo tak? Kde je analýza postupu, ako k tomu došlo? Ako sa dá obesiť na teplákovej bunde, keď je to technicky nemožné? Ešte raz – NEMOŽNÉ! Nemožné v situácii a za podmienok, ktoré sú v cele policajného zaistenia. Pretože riadne obesenie je nezvratný proces, pri ktorom dotyčný už nemá šancu vymaniť sa z tohto stavu. Popíšte niekto z kompetentných postup obesenia na teplákovej bunde tak, že sa jasne preukáže, že tento spôsobom má rovnako nezvratný stav a účinok, ako v prípade pevného lana či podobného povrazu. Dosiahnuť sebauškrtenie s bundou je spôsob, ktorému sa v procese prevedenia dá zo strany vykonávateľa zabrániť, pretože pud sebazáchovy v okamihu fatálneho nedostatku kyslíka premôže i toho najšialenejšieho šialenca, aby sa urýchlene vymanil z takejto situácie. Alebo chce niekto tvrdiť, že sa Lučanský na tepláčikoch zavesil tak, že mu to hneď zlomilo väzy a nemohol sa z tohto stavu už vymaniť? 
– Takže na záver – ak Lučanskému preplo a pokúsil sa o samovraždu a vládni činitelia to zvalili na činky, otázka znie, prečo KLAMALI celý národ. Ak Lučanskému nepreplo a nezranili ho činky v prvom prípade, čo sa potom skutočne stalo? Ak Lučanský druhý krát spáchal pokus o samovraždu, k čomu mal aj psychológa, ako sa PRESNE udial tento postup? Zabiť sa na teplákovej bunde je tak komplikované, ako zabiť sa vďaka gombíku na nočnej košeli! Človek, pri zvýšenom dohľade a pod palcom psychológa nemôže predsa učiniť to, čo učinil, lebo technicky je nemožné to dosiahnuť! 
– Čerešničkou na celom tomto prípade je časová genéza udalostí: 16:21 bol u Lučasnkého naposledy dozorca. O 9! Minút neskôr pri podávaní večer bol Lučanský už obesený na teplákovej bunde.! Len zabudli dodať, na čom bol zavesený, či na vešiaku na stene alebo na vypínači svetla /ani jedno ani druhé v cele samozrejme nie je. Takže Lučanský nemal iný čas na svoju sebevraždu, iba týchto inkriminovaných 9 minút!! Nemohol to urobiť po večierke, v noci, nad ránom, ale urobil to tak, aby predpokladal, že ho rýchlo nájdu a ešte zachránia? Takto uvažuje človek, ktorý sa chce odprevadiť zo sveta? To nás máte vážení politici, ktorí v skutočnosti nemáte na svojich postoch čo hľadať už ozaj za bláznov? 
– Národ žiada v tejto chvíli presnú REKONŠTRUKCIU oboch udalostí v cele, v ktorej sa Lučanský nachádzal a s podrobnými analýzami a genézou všetkých udalostí. 
– Odkaz rodine Lučasnkého – nebojte sa zastrašovania a otvorene vystúpte na verejnosti s informáciami, ktoré médiá a títo zapredané politici nikdy neposkytnú. 
– A prečo ten apel na najbližšiu rodinu a manželku nebohého? Pretože generálny prokurátor tak mentálne zaostalý, že v priamom prenose vo svojom poslednom vyjadrení VEREJNE prehlási, že vo veci veľa vecí smrdí! Vyjadril sa, že viedol s manželkou nebohého rozhovor, veľmi emotívny a že jej prisľúbil prešetrenie možného cudzieho zavinenia!! To znamená, že manželka musela trvať na tom že jej manžel Generál Lučanský nemohol a ani nechcel spáchať samovraždu a že sa jedná úplne o niečo iné a toto jej musel prisľúbiť generálny prokurátor, že vec prešetrí. Predsa, ak by došlo preukázateľne k samovražde, nemá dôvod debatovať s ňou na túto tému a ani jej nebude sľubovať takýto druh šetrenia vo veci! 
– Priatelia, tu niečo veľmi smrdí, tento vládny teror zdá sa, sa pred ničím nezastaví a preto žiadajme pravdivé vysvetlenia. Oprite sa do celej veci najmä vy, najbližší rodinní príslušníci pána Generála. 
ČESŤ JEHO PAMIATKE, bol to skvelý odborník, profesionál a rovný človek! 


Milan Svetlý 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

❗️ POZOR, ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE O SMRTI MILANA LUČANSKÉHO ❗️ 31.12.2020

Výpoveď bezpečnostného analitika Milana Žitného o tragédii generála Lučanského: Zabili ste mi kamaráta ! Smrť exprezidenta polície Milana Lučanského hodnotí ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Obvineniam z genocídy čelí šéf WHO na Medzinárodnom trestnom tribunáli

David Steinman, americký ekonóm nominovaný v roku 2019 na Novelovú cenu mieru, vyzýva na stíhanie generálneho riaditeľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) ...
Aktualizované 4.10. 23:22
Spravodajstvo

Masoví vrahovia – vakcinačná mafia platená Big Pharmou ide po krku lekárom Liptákovi a Jancovi pre upozornenie ľudí na podvodnú plandémiu a odhalenie vražedného Covid „očkovania“

foto: Lekár Peter Lipták v roku 2020 na jednom z občianskych protestov proti pandemickým opatreniam vlády. (Foto: Pavol Kel) Štátne orgány ...
Spravodajstvo

Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum ...
Aktualizované 5.10. 22:10
Spravodajstvo

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

Mike Adams, Natural News Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil ...
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...
Aktualizované 5.10. 00:18
Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...
Aktualizované 5.10. 23:32
Spravodajstvo

Návrat ruských krajín a svätá vojna

Veľký geopolitický posun po víťazstve na Ukrajine Autor: Vadim Rogozhin Prijatie dvoch regiónov Ukrajiny do Ruskej federácie je osudovou historickou udalosťou ...
Aktualizované 5.10. 21:30
Spravodajstvo

Celoslovenské stretnutie Okrúhly stôl 2

DRUHÉ CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE NÁRODNÉHO OBRODENIA V sobotu 1.októbra 2022 sa v Pribinovej dvorane pri Nitre uskutočnilo druhé zasadnutie okrúhlehostola v ...
Aktualizované 4.10. 00:50
Spravodajstvo

Prejav Sergeja Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy 3. októbra 2022

Vystúpenie oficiálneho zástupcu prezidenta Ruskej federácie ministra zahraničných vecí Ruskej federácie S. V. Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy Federálneho ...
Aktualizované 5.10. 21:05
Spravodajstvo

Lipšic je spolupáchateľom Dušana Dedečka

FB Jano Stanko Štefan Harabin: vyjadrenie vo videu k dopravnej nehode, ktorá bola spáchaná agresívnym opitým vodičom, sekretárom generálneho riaditeľa ...
Aktualizované 5.10. 00:08
Spravodajstvo

Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú ...