Európska únia rokuje o kapitulácii pred Ruskom. Falošná Bidenova vláda je odsúdená na zánik

9. marca 2022

hovorca Spoločnosti Bieleho draka, z Q7.Q3.2Q22 EÚ alebo ak chcete nacistická Štvrtá ríša vie, že toto je šach-mat, a snaží sa vyjednať kapituláciu pred Ruskom, ako potvrdzuje viac zdrojov. 

To znamená, že falošný Bidenov režim v USA bude musieť kapitulovať alebo zomrieť, sľubujú zdroje. „Ukrajina je hlavou hada. Akonáhle padne, žiadne globalistické impérium už neexistuje. Je s ňou koniec,“ vysvetľuje dôstojník austrálskych špeciálnych síl. Dôvodom tejto porážky je to, že Pentagon a krajiny skupiny Päť očí (Austrália, Kanada, Anglicko, Nový Zéland a USA) odmietajú bojovať proti Rusku v mene nacistickej EÚ.

To prinútilo francúzsku armádu, aby vykonala inventúru schopnosti NATO bojovať proti Rusku bez Anglosasov. Dospeli k záveru, že by NATO mohlo vydržať iba päť dní proti plnému ruskému útoku. Je tiež jasné, že tento ruský krok bol naplánovaný už dlho. Preto ruský prezident Vladimír Putin v roku 2021 uviedol, že významné európske politické osobnosti „hovorili o potrebe vytvoriť jednotný priestor od Lisabonu po Ural. Domnievam sa, a to som zmienil, prečo práve Ural? Do Vladivostoku.“

„Ruský politik Vladimir Žirinovskij vedel, že vojna začne 22. februára 2022. Presný dátum poznal už pred niekoľkými rokmi!“ poznamenáva zdroj z FSB.
Ešte zaujímavejšie je, že ruský erb zobrazuje rytiera v bielom klobúku, ktorý šliape na plaza (reptiliána). Je to len náhoda, alebo to znamená, že súčasné udalosti boli naplánované už pred stáročiami?  

Nech je to akokoľvek, je jasné, že pre chazarskú mafiu na Ukrajine hra skončila.
Podľa ruského ministerstva obrany kyjevský režim takmer úplne stratil schopnosť riadiť správu regiónov a jednotlivých oblastí krajiny.
FSB aj CIA tvrdia, že chazarský, mafiánsky ukrajinský bábkový prezident Volodymyr Zelenskyj už dávno utiekol do Poľska. Bol mu tiež sľúbený bohatý dôchodok na Floride. Pozri priložené fotografie jeho majetku v Kostarike v Dresner Bank (1,3 miliardy dolárov) a jeho domu v Miami na Floride za 34 miliónov dolárov.  

Trhák: „Drag Queen“ Zelenskyj našiel miliardu dolárov a vilu v Miami

Kto vedel, že Ukrajina bola riadená z obchodu s bagetami v Miami Beach?

 

Čo sa týka nacistických pešiakov, ktorí na Ukrajine využívajú civilistov ako ľudské štíty, Putin neočakáva, že by sa s „bandou narkomanov a neonacistov, ktorí sa skrývajú v Kyjeve, dohodol“.
Rusi tvrdia, že s nacistickými jednotkami na Ukrajine bude zaobchádzané ako so zločincami a väčšina z nich bude rovno zabitá. V podstate je koniec hry.

Vojenské aktivity prebiehajú aj mimo Ukrajiny. Francúzske spravodajské zdroje napríklad uvádzajú, že Moldavsko, ktoré sa nachádza medzi Ukrajinou a Rumunskom, „prestalo existovať“.
Podľa švédskych spravodajských zdrojov sa Fínsko aj Švédsko minulý týždeň vzdali Rusku a sľúbili, že zostanú neutrálne a nebudú súčasťou NATO.


Faktické odovzdanie zvyšku Európy Rusku je zrejmé z mnohých verejných komentárov. Napríklad britský premiér Boris Johnson vo svojom článku v New York Times poznamenal, že „toto nie je konflikt NATO a nestane sa ním… Rusko má drvivú silu… To, čo sa stane v Európe, bude mať ďalekosiahle dôsledky pre celý svet“.

Reči o sankciách proti Rusku sú tiež iba chvastaním. Preto nemecký minister hospodárstva Robert Habeck vyhlásil, že jeho krajina sa bez ruskej ropy nezaobíde, a varoval, že „nedostatok dodávok by mohol ohroziť sociálnu súdržnosť v Nemecku“.

Aby sme pochopili, čo si Rusi myslia, je dobré si pripomenúť, čo Vladimír Putin povedal gangstrom v Davose roku 2021. Varoval, že ignorovanie „systémových socioekonomických problémov“ je „nebezpečnou ilúziou“. Poznamenal, že „moderní technologickí giganti de facto konkurujú štátom“ a že je potrebné zastaviť „pokusy globálneho biznisu nahradiť legálne demokratické inštitúcie a v podstate uzurpovať alebo obmedziť prirodzené právo ľudí rozhodovať o sebe“. Vo vyhlásení, ktoré sa rovnalo vyhláseniu vojny korporátnym fašistom ChM (chazarskej mafie), uzavrel: „Svet nemôže pokračovať vo vytváraní ekonomiky, ktorá bude prospešná iba miliónu ľudí, teraz musíme prejsť od konštatovania faktov k činom,“.

Ruská FSB teraz rokuje priamo so Spoločnosťou Bieleho draka (SBD) o tom, ako nahradiť povojnový brettonwoodsky systém niečím, čo by skutočne fungovalo pre ľudí na planéte. Keď FSB povedala zástupcovi SBD.

„81 % všetkých vojen v rokoch 1945 až 2001 rozpútali USA. USA môžu robiť všelijaké svinstvá a nazývať ich „históriou“ a neplatia za to žiadnu cenu.“ SBD odpovedala: „Vláda korporácie THE USA Inc. čoskoro prestane existovať a dobre jej tak.“

Tento názor zdieľajú vedúci predstavitelia po celom svete. Ak chcete vidieť postoj Indie, pozrite sa napríklad na tento vtipný dvojminútový televízny klip. ODKAZ na Twitter
Pretože Pentagon odmieta bojovať proti Rusku v mene nacistov, ktorí vykonali teroristické útoky 11. septembra v New Yorku a vo Fukušime, pokúsila sa ChM obrátiť na Turecko, aby ju ochránilo. Takto sa vyjadrili turecké oficiálne médiá:
Bez ohľadu na to, čo sa stane, je potrebné sa vyhnúť vojne medzi Tureckom a Ruskom… Ak Západ zrazí Rusko na kolená, druhým krokom bude priamy prechod k Turecku.
Zvyšok moslimského sveta sa tiež vyhýba krajinám ovládaným chazarskou mafiou. Napríklad pakistanský premiér Imran Chán „uzavrel dohodu o dovoze zemného plynu z Ruska – napriek rozhorčeniu z invázie na Ukrajinu“.
Podľa zdrojov CIA sa Saudská Arábia tiež rozišla s ChM a prestala jej zadarmo dodávať ropu výmenou za fiat doláre. Preto ceny benzínu v USA prudko rastú.

Rovnako je to aj v Latinskej Amerike. Napríklad brazílsky prezident Bolsonaro odmieta sankcie proti Rusku, podľa neho Ukrajinci „zverili osud národa komikovi“(V ČR tiež poznáme prezidenta-komika. Havel bol podpindosník chazarskej mafie a ich bábka, pozn. pr.)
Celosvetové znechutenie nekončiacim zlom ChM znamená, že Aliancia je blízko k ich odstráneniu a konečnému víťazstvu.
„Putin má v tejto šachovej partii posledný ťah. Môže znárodniť celé Rusko. Rovnako ako má Si (čínsky prezident) tento plán ako posledný ťah. K jadrovej vojne nedôjde. K porážke satanskej cabaly môže byť potrebná globálna ekonomická kríza. Ak budú znárodnené obe krajiny, zrúti sa globálny systém. Na globálny reštart by dohliadala Aliancia“, tak popisuje situáciu zdroj zo CIA.

Korporátne propagandistické médiá sa snažia tváriť statočne a predstierajú, že sa ich ropné, automobilové, technologické a ďalšie spoločnosti „sťahujú z Ruska“, ako by si so sebou mohli vziať ropné vrty, továrne atď. V skutočnosti sú konfiškované!
Korporátni propagandisti sa tiež snažili vyvolať dojem, že by mohli Rusko finančne zničiť tým, že ho vyradia z medzinárodného systému bankových prevodov SWIFT. Ako však poznamenáva MI6, „systém SWIFT je v podstate systémom prania špinavých peňazí pre NATO. Je to starší systém. Krajina BRICS sa o systém SWIFT nemusí starať.“
To isté platí pre Visa a Mastercard, ktoré oznámili stiahnutie z Ruska. Pravdou je, že Rusi už pripravili prechod na čínsku sieť na prijímanie platieb Unionpay, ktorá pôsobí v 180 krajinách.  

„Je načase, aby si západné krajiny uvedomili, že ich úplná dominancia vo svetovej ekonomike je dávno preč,“ hovorí ruská vláda.

FSB tiež uvádza, že Covid z Ruska zmizol, akonáhle boli na Ukrajine uzavreté laboratóriá pre biologickú vojnu. Ďalším prínosom ich vojenskej akcie v tejto krajine je, že väčšina svetových spamov a e-mailových podvodov bola teraz zastavená. Koniec aktivít ChM v oblasti prania špinavých peňazí na Ukrajine sa im tiež stal osudným, poznamenávajú.

Strata vojenskej i ekonomickej kontroly donútila ChM pokúsiť sa vyjednať kapituláciu. Izraelský premiér Naftali Bennett, ktorý bol nedávno zatknutý („mal pozitívny test na Covid a sám sa izoloval“), súhlasil s tým, že bude pracovať pre Alianciu a vyjedná odovzdanie moci. Preto sa v mene bábkových vlád ChM v Spojených štátoch, Francúzsku a Nemecku stretáva s ruským prezidentom Vladimirom Putinom,“ tvrdí zdroj z Mosadu.

Avšak ChM je teraz zúfalá a nebezpečná, a opakovane sa pokúša zinscenovať jadrový teroristický útok. Napríklad sa objavujú správy o „nákladnej lodi plnej áut Porsche, Volkswagenov a Bentley, ktorá horí uprostred Atlantiku“. 

CIA sa k požiaru vyjadrila takto:
Určite to bola nájomná vražda. Aliancia použila energetickú zbraň (DEW) z vesmíru. Energetický lúč zasiahol strojovňu a všetko roztavil. Požiar nebolo možné uhasiť. Aliancia vedela, že na palube nákladnej lode je jadrové zariadenie, ktoré mieri na Rhode Island, aby bolo použité pri akcii pod falošnou vlajkou v USA.

Ruská tlačová agentúra TASS tiež uviedla, že „nacionalistický prápor Azov plánuje vyhodiť do povetria reaktor v Národnom výskumnom centre Charkovského fyzikálno-technického inštitútu a obviniť z toho ruské ozbrojené sily“.
ChM tiež stále dúfa, že sa im podarí z problémov vyzliecť atentátom. Preto senátor za Karolínu Lindsey Graham vyhlásil, že Putin by mal byť zavraždený, aby sa ukončila ruská invázia na Ukrajinu.

CIA k tomu uviedla toto: „Lindsey Graham bude veľmi skoro druhýkrát pozitívne testovaný na Covid. Sám sa doma izoluje. (Vieme, že bude zatknutý a podrobený výsluchu Aliancií). Ak sa znovu objaví, bude mať na sebe topánku s GPS. S najväčšou pravdepodobnosťou zmizne. Bude vytvorená krycia historka. Prekročil hranicu.“

Washington DC je teraz tiež blokovaný kamiónmi v snahe skoncovať so zločinným falošným Bidenovým režimom. Je len otázkou času, kedy bude celá táto šou zastavená. Pozrite sa na niektoré z nižšie uvedených fotografií a videí, aby ste videli, ako veľmi sa takzvané vedenie skupiny G7 vymklo kontrole. Všimnite si falošnú Kamalu Harrisovú, falošného Bidena, prezlečených vodcov Kanady, Ukrajiny, Francúzska atď. a získate predstavu o tom, ako sa veci zvrhli.

VIDEO – Macronova „žena“ je chlap 

VIDEO – Maska, prevlek človeka

Všimnite si tiež, že títo takzvaní vodcovia doposiaľ nezaplatili za falošnú pandémiu a vojnové zločiny s vakcínami. Ak ste si to nevšimli, zatiaľ čo vás rozptyľovala ruská špeciálna operácia, vláda Spojeného kráľovstva vydala správu, ktorá potvrdzuje, že plne očkovaní teraz predstavujú 9 z 10 úmrtí na Covid-19 v Anglicku.
Podobné správy o poškodení vakcínou sa objavujú z celého sveta. Preto americký Senát práve odhlasoval ukončenie výnimočného stavu kvôli takzvanému Covidu. Sú len posledným z rastúceho hnutia, ktoré chce celú podvodnú epidémiu ukončiť.
V Kanade medzitým provinčné vlády, armáda atď. otvorene nepočúvajú snahu Justina Castra zmeniť Kanadu na totalitný štát vakcín. 

Zdroje MI6 tvrdia, že preverili celú históriu Justina Castra, ktorá siaha až do základnej školy, a dospeli k záveru, že je to mandžuský kandidát a zradca. Neočakávajte, že tu bude ešte dlho. To isté môžete povedať o Emanuelovi Macronovi a mnohých ďalších.

Ľudstvo je oslobodené a nič to nezastaví

Na záver tohto týždňa by sme sa radi podelili o video s nadpozemským UFO. Zdroj z NASA zapojený do projektu Bluebeam hovorí: „Nikdy som nič také nevidel. Toto nie je BlueBeam. Moja analýza: jedná sa o portál, ktorý sa otvoril a ukazuje iný svet technológií“.

VIDEO – anomálie, UFO ?
Tu je ďalší záhadný jav, ktorý bol nedávno natočený v Rusku.  VIDEO Ďalším znamením, že dnešná doba nie je normálna, je obrovské množstvo UFO v reportáži BBC o situácii na Ukrajine.  

VIDEO

Či už sa jedná o projekt Bluebeam, alebo o niečo iné, tieto pozemské aj nadpozemské udalosti sú jasným znamením, že planéta Zem prechádza zmenami biblických rozmerov. Nastáva nový vek.

Preložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

ADRESOVANÉ VLADIMÍROM PUTINOM PRE UKRAJINU, NATO A AMERIKU ..‼️

https://youtube.com/watch?v=OMByBbyXokM

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Vojenské operácie „svetového policajta“ od roku 1980 doteraz

Pokiaľ sa majú odsúdiť vojny, tak potom všetky. A to ako tie súčasné, tak minulé. Nebudeme si nahovárať, že je vo svete nejaký ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Aktivovala Čaputová čl. 102, ods.1, bod l Ústavy SR aj bez rozhodnutia NR SR?

Už zo samotného názvu je jasné, že veci sa dejú buď de facto alebo de iure. A tu je pes ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...