Dôvod, prečo je Nový svetový poriadok odsúdený na zánik…

16. septembra 2022

Niet pochýb o tom, že zločinecký Nový svetový poriadok, ktorý sa vytvára všade okolo nás, sa zrúti na hlavy tých, ktorí ho vybudovali.

V našom svete sú univerzálne, večné a neotrasiteľné princípy, ktoré sa nedajú zmeniť – nikdy. Jeden z týchto nadčasových princípov je veľmi jednoduchý:

Sila každej budovy je jej základom. Budova so zlými základmi sa pod tlakom vždy zrúti.

Nový svetový poriadok je ako masívna budova, ktorá sa stavia po celom svete. Je to najväčšia stavba, aká kedy bola vyrobená. Vidieť to môže byť zastrašujúce, keďže je také obrovské a zahŕňa všetky vlády sveta, ktoré spolupracujú pri budovaní tohto obrovského Nového svetového poriadku bezprecedentnej tyranie. Byť svedkom tohto masívneho systému na celom svete je pre mnohých ľudí veľmi desivé. Ale sú tu úžasné správy…

Základ tohto Nového svetového poriadku je taký vratký, ako len môže byť, čo znamená, že sa určite zrúti. Pretože, aký je jeho základ? Najexponovanejší hoax všetkých čias: C0VID!

Stovky miliónov svetovej populácie – medzi ktorými sú tí najinteligentnejší, najstatočnejší, najkreatívnejší a najstarostlivejší z celého ľudstva – si plne uvedomujú, že C0VID je zločinecká operácia.
Množstvo dôkazov, že to bolo naplánované, možno vidieť v tejto podrobnej správe o dôkazoch: https://www.stopworldcontrol. com/proof
Nespočetné množstvo právnikov, novinárov, vedcov, policajtov, dobrých politikov, lekárov, zdravotných sestier a mnoho ďalších statočných a vzdelaných ľudí vie, že C0VID je zločinecký plán.
Každý deň sa odhaľuje stále viac dôkazov, ozýva sa čoraz viac informátorov, stále viac ľudí vidí, že C0VID je organizovaný zločin proti ľudskosti.

Náš WorldFreedomDirectory ukazuje viac ako 650 rôznych organizácií po celom svete, ktoré vedia, že ide o podvod, a bojujú za jeho odhalenie. A to všetko je len začiatok celosvetového prebúdzania sa nepochopiteľných rozmerov.

Je to dobrá správa pre nás všetkých, pretože ak vidíme, že tento masívny podvod je odhaľovaný tak, ako ešte nikdy v celej histórii nebolo odhalené, a vieme, že táto odhalená lož je samotným základom Nového svetového poriadku, potom si môžeme byť istí, že NWO sa zrúti.

Jeho základňa je najtrasľavejší, najkolísavejší a najviac popraskaný základ, aký si ktokoľvek dokáže predstaviť. Jeho pád je teda podľa nemenných univerzálnych princípov nevyhnutný.

Novému svetovému poriadku chýba akákoľvek podstata

Druhý dôvod, prečo Nový svetový poriadok zlyhá, je ten, že nemá žiadnu podstatu. Je úplne založený na ilúziách, ktoré šíria médiá. Nie je v tom žiadna sila.
Pretože jej chýba látka, musí prežiť tak, že sa pokúsi potlačiť to, čo je podstatné: skutočná veda, pravdivé lekárske údaje, spoľahlivé štúdie, tvrdá realita, svedectvá informátorov, skutočné skúsenosti ľudstva atď.

Ilúzie sa vyhodia do vzduchu ako obrovský balón, aby skryli veľmi silnú realitu. Toto nemôže pokračovať.

Potláčanie pravdy istý čas funguje, kým sila reality neprerazí a nerozbije klamstvá podvodu.

Preto je tu NÁDEJ. Krásna a neochvejná nádej.

Všetko ostatné, o čo sa globalistickí zločinci pokúšajú, bude okamžite odhalené stovkami miliónov ľudí, ktorí sa prebudili počas prvej pandémie. Či už je to počasie (označené ako „zmena klímy“), nedostatok potravín a plynu, energetická kríza, ekonomický kolaps, kybernetické pandémie, mimozemské invázie, dopady asteroidov atď.
Urobia všetky svoje triky, ale všetko je to postavené na masívne odhalenej lži C0VID, ktorá je základom pre všetko ostatné, o čo sa pokúsia.

Bezbožní padajú do svojich pascí, sú zabíjaní vlastnými zbraňami, kopú si vlastný hrob, sú lapení do vlastných sietí.

Majte nádej, vážení ľudia sveta. Vaše úsilie, modlitby a slzy nie sú márne. Váš hlas je počuť viac, ako si uvedomujete.
Situácia môže byť ešte chvíľu veľmi škaredá, pretože globalistickí zločinci sa zúfalo snažia presadiť svoje plány a robia jednu chybu za druhou. Monštrum, ktoré je v panike, môže pred smrťou narobiť veľa škody.

Musíme byť silní vo viere, nádeji a láske a navzájom si pomáhať. Buďte zdrojom podpory pre ostatných, a to akýmkoľvek spôsobom.

Možno zažijeme ťažké časy, ale ak budeme silní vo viere, ktorá vidí ZA hory problémov, prejdeme ako lepší ľudia.
Pretože keď si zachováme vieru, nádej a lásku v ťažkých časoch, vybuduje to náš charakter a urobí z nás ľudí s väčšou silou a víziou, ktorí dokážu fenomenálne veci.
Tak sa držte. Bez ohľadu na to, ako obrovská a zastrašujúca môže vyzerať táto celosvetová „babylonská veža“, keď globalisti budujú svojho mastodonta Nového svetového poriadku – ktorý blokuje slnko pre ľudstvo a chce, aby všetci žili v jeho mrazivom tieni – vidíme, ako sa kolíše, už sem a tam, praskanie na samom základe.

Vetry pravdy vejú stále silnejšie. Obluda padá a všetci, čo sú s ňou…

Musíme pokračovať v šírení pravdy akýmkoľvek spôsobom. Preto v nasledujúcich e-mailoch načrtnem plány na ovládnutie sveta krištáľovo čistým spôsobom, ako nástroj, ktorý môžete použiť na otvorenie očí iným ľuďom.

Predovšetkým musíme pochopiť, že ľudstvo nie je napadnuté vírusom ani vakcínou. Skutočným útokom je podvod. Ak by boli odhalené lži o víruse a vakcínach, celý tento útok by skončil.

Hrozbou nie je choroba, ani injekcie. Hrozbou sú lži v mysliach ľudstva, ktoré umožňujú iné veci.

Keď raz odbúrame klamstvá, žiadna choroba ani injekcia už nepredstavujú hrozbu, pretože ľudia im už neprepadnú.

Je to celosvetový útok masívneho podvodu prostredníctvom spravodajských médií a vládnej propagandy, ktorý útočí na svet. Naša odpoveď, ktorá oslobodzuje ľudstvo, je pravda. Musíme zbúrať túto pevnosť ovládania mysle a potom bude svet oslobodený.
Preto vás z celého srdca prosím, urobte niečo bláznivé a divoké. Napríklad tlač a distribúcia tisícok letákov, kariet, plagátov alebo správ. Umiestnite inzeráty do novín. Vytvárajte rozhlasové reklamy, ktoré ľuďom povedia o StopWorldControl.com

Urobte nejaké úsilie. Urobte niečo divoké.

Hľadám ľudí, ktorí prevezmú Správu o úmrtnom očkovaní a/alebo Dôkaz veľkej poroty, vytlačia tisíce kópií prostredníctvom online tlačovej služby a jednoducho ich roznesú po svojom meste.
Hľadám ľudí, ktorí sa budú venovať hľadaniu všetkých e-mailových adries miestnych a národných orgánov činných v trestnom konaní, starostov, komisárov, riaditeľov škôl atď. . Alebo ešte lepšie: pošlite im vytlačenú kópiu týchto správ, aby si ich mohli hneď pozrieť a boli úplne prebudení.
Hľadám ľudí, ktorí budú posielať tieto správy všetkým lekárom, zdravotným strediskám, nemocniciam atď. v ich meste, okrese alebo dokonca krajine.

Ľudia, ktorí prejdú druhú, tretiu, štvrtú a dokonca aj piatu míľu, aby prebudili svet.

Ak môžete podporiť Stop Word Control, potom to prosím urobte, pretože to zúfalo potrebujeme! Nie sme platení bohatými zločincami, ako sú skorumpované spravodajské médiá, ktoré klamú ľudstvo. Spoliehame sa na ľudí, ako ste vy, ktorí nám pomôžu ukázať svetu pravdu, ktorá nás všetkých zachráni pred smrteľným zovretím podvodu. Na darovanie použite tento odkaz . Ďakujem!
Buďme týmto zvukom pravdy a oslobodenia.
Spoločne budeme svedkami pádu Nového svetového poriadku a vstúpime do novej éry tohto sveta.
Prosím, pomôžte nám urobiť túto prácu

Pomôžte nám priniesť pravdu do tohto sveta. 
Akonáhle ľudstvo vie, čo sa skutočne deje, agenda zločincov zlyhá. 
Vaša podpora nám pomáha viac, ako si dokážete predstaviť.
Ďakujem ti veľmi pekne!
obrázok
PODPOR NÁS

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ukrajinská armáda na pokraji vyhladenia

Valérie Bérenger Už niekoľko dní nám „oficiálne“ európske médiá ospevujú „porážku“ Ruska a 30 km ústup Rusov… Oslavujú postup Ukrajiny v ...

Nasledujúci článok

Životný štýl

Leto 2022 na Francúzskej Riviére

LETNÉ PODUJATIE V NICE, MONACU, CANNES, SAINT-TROPEZ… A ICH MALEBNÝCH PLÁŽACH. Čo Covid vzal, to nádherné leto na Rivére dalo… ...
Aktualizované 11.12. 12:52
Spravodajstvo

ČIERNY OSUD BIELYCH VRÁN

Ilustrácia: Deviantart Žijeme v spoločnosti, kde sa udeľujú ceny Biela vrana s výdatnou podporou americkej ambasády, mimovládneho sektora (Aliancia Fair ...
Aktualizované 9.12. 16:52
Spravodajstvo

Suverenita sa prinavracia na Slovensko

Na Slovensko sa vracia spravodlivosť. Veľvyslanec USA sa môže hodiť aj o zem, ale Slovensko je suverénny štát, odkazuje Blaha ...
Spravodajstvo

Fico: Slovensko sa musí pripraviť na povojnovú normalizáciu s Ruskom

Slovenský premiér Robert Fico, foto: LUDOVIC MARIN / AFP Robert Semonsen Premiér povedal, že bude presadzovať politiku, ktorá „chráni a presadzuje slovenské ...
Spravodajstvo

Harabin: Úlohy diplomacie a arogantné prešľapy našich diplomatov

FOTO TASR – Jaroslav Novák | Na snímke prezidentský kandidát Štefan Harabin počas predstavenia loga, sloganu a programu v Bratislave ...
Aktualizované 9.12. 17:57
Spravodajstvo

Bukovský bráni Šimkovičovú s otázkou: "pokutu by mala dostať aj prezidentka"

MUDr. Igor Bukovský sa pýta. Nemala by prezidentka dostať pokutu? Známy lekár pripomína, ako robila prezidentka reklamu súkromnej firme biochemika ...
Aktualizované 11.12. 17:38
Spravodajstvo

Tanky NATO sú už v Moskve🧨Prechádzka medzi tisíckami ton kovu🧨Patriot Park

Je lepšie raz vidieť, než 100 krát počuť… je lepšie pozrieť si videá nižšie a získať znalosť… tentokrát bez komentára: ...
Spravodajstvo

Zadržte Fauciho a spolusprisahancov zodpovedných za skryté vraždenie!

Peter Navarro by bral späť Trumpovu Ameriku Plán a bojový pokrik pre moderné hnutie MAGA s poslaním obnoviť princípy MAGA ...
Spravodajstvo

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – ŠTEFAN HARABIN

Môj kandidát na prezidenta Slovenskej republiky Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dňa 5.12.2023 predniesol, že voľby prezidenta vyhlási v ...
Aktualizované 11.12. 18:25
Spravodajstvo

Daj bodnúť a zažiješ posledné Vianoce!

Toto nie je fikcia ale skutočná výzva ministra zdravotníctva Nemecka Daj bodnúť a zažiješ posledné Vianoce!… nachytávka Karla Lauterbacha, ministra ...
Spravodajstvo

Malá Fatra sa rušiť nebude, slovenské vlky sa strieľať nejdú... vyhlásil dnes minister Tomáš Taraba

Národný park Malá Fatra sa rušiť nebude. Vyhlásil to minister životného prostredia Tomáš Taraba (nominant SNS). Zároveň odmietol, že by ...