Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom „omega-3“?

29. septembra 2023
Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals

Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ktoré budú pre všetkých záujemcov zadarmo… jupí!

Je proti princípom podnikania a kumulovania zisku (kapitálu), aby niekto daroval niekomu úplne neznámemu svoje produkty s cieľom podporiť jeho zdravie…leda žeby za tým bol nejaký globálny úmysel? Ochrana verejného zdravia slovenských občanov?…alebo rovno podvod?

…vyhodíš to dverami a vráti sa ti to oknom…

Z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné „vitamínov“ omega-3, ktoré budú pre všetkých záujemcov zadarmo s úhradou iba poštovného, no nevyuži to, aj keď ti to môže poškodiť, veď ako už povedala klasička… „Aby sa ľudia nebáli na Slovensku zomierať!“

Nový čas dnes prichádza s článkom „Z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ktoré budú pre všetkých záujemcov zadarmo: Ako ich získať?“, podľa ktorého je nesporné, že na Slovensko prichádza štedrá nádielka „verejného zdravia“.

V dnešnej dobe, kedy samotná prezidentka občanom odporúčala a nanucovala toxickú terapiu tiež pod obrazom starostlivosti o ich zdravie, je o to viac potrebné byť v strehu, keď túto starostlivosť o slovenských občanov prejavujú zahraničné subjekty dokonca z ďalekého Nórska.

Keby sme aj vylúčili túto legitímnu pochybnosť o obsahu týchto želatínových kapsuliek, je tu aj iné riziko, ktoré sa týka samotnej ich kvality. Spoločnosť, teda tento štedrý donor dobročinnej akcie chce podporiť vaše zdravie a motivuje záujemcov komfortom užívania jeho produktov:

Jednoduchá konzumácia želatínových kapsúl. Dve malé a ľahko prehĺtateľné želatínové kapsuly obsahujú potrebnú dennú dávku omega-3 mastných kyselín. Môžete sa tak vyhnúť konzumácii rýb. OmegaMarine Premium obsahuje dokonca najčerstvejšie omega-3 na svete. K jeho spracovaniu totiž dochádza do 75 minút od vylovenia lososa. Na slovenskom trhu je to jediný produkt s lososovým olejom.

Balenie omega 3 na vyskúšanie zadarmo a bez záväzkov. NaturaMed dovážajúca nórsky produkt s omega-3 ho venuje zadarmo. Produkt Vám príde iba za poštovné a balné 1,95 € priamo do schránky. Viac sa dozviete tu... ste sa preklikli na webstránku, kde herečka Zuzana Tlučková odporúča…?

Vtip je v tom, že firma NaturaMed Services SK s. r. o. má sídlo síce Na Troskách 14297/26
Banská Bystrica 974 01 a konateľom je dobrodinec z Čiech Tomáš Havlík sídliaci na adrese Makotřasy 96, Makotřasy 273 54, ale od r. 2022 jediným spoločníkom v spoločnosti je česká NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., so sídlom U Smaltovny 625, České Budějovice 370 04, Česká republika, Iné identifikačné číslo: 26106965 (údaje získané z výpisu ORSR).

Skôr boli spoločníkmi aj POSTAVDELINGEN NORDIC AS Leif Weldings vei 10, Sandefjord 3208, Nórske kráľovstvo a UCG Holding s.r.o., U Smaltovny 625, České Budějovice 4, 370 01 Česká republika

Tu vyvstáva otázka milý čitatelia. Kto je ukrytý za touto pokútnou spoločnosťou a prečo je dovolené na Slovensku rozmáhať sa takýmto spoločnostiam aj na úkor zdravia občanov, resp. na úkor zneužívania?

Komu to vyhovuje?

Banskobystričania, pozor na OmegaMarine Forte!…

Už v r. 2011 upozorňoval portál Bysticoviny.sk na podvodné praktiky spoločnosti NaturaMed Pharmaceutalicas s.r.o. (predtým NaturaMed Pharma s.r.o.) z Bratislavy s ponukou na získanie 30 dennej dávky výživového doplnku OmegaMarin Forte (predtým Omega 3) za 0 euro!

MUDr. Kateřina Cajthamlová „známá z televize“ odporúčala, ako užívať vitamíny. V priložených materiáloch na www.naturamed.sk sú, akože inak, popísané samé superlatívy o pozitívnych účinkoch prípravku.
Nejde tak ani o samotný tovar, uvádzajú Bysticoviny, ako o obchodno-marketingový spôsob jeho nenápadného „nanútenia“ potenciálnemu zákazníkovi. Ten k tomu, aby dostal na skúšku prvú zásielku so 60 kapsuľami OmegaMarine Forte zadarmo (teda iba za úhradu poštovného a balného vo výške 1,95 eura), vyplní osobné údaje na nenápadnom návratnom kupóne, ktorý pošle v priloženej odpovednej obálke na bratislavskú adresu firmy, lepšie povedané jej P.O.BOX.
Na kupóne, kde hlavne svieti veľkým červeným „ZADARMO“, je okrem miesta pre osobné údaje drobným písmom vypísaný súhlas budúceho zákazníka so želaním vyskúšať si 30-denné balenie veľmi kvalitného produktu.
S tým však súvisí to hlavné, že sa automaticky stávate platiacim zákazníkom, lebo sa týmto prihlasujete do „vernostného programu“, v ktorom každý mesiac obdržíte nové balenie OmegaMarine Forte za výhodnú členskú cenu“ 11,95 eura tak dlho, ako si budete priať.
U ďalších balíčkov je poštovné a balné vždy zadarmo. Vernostný program vraj môžete kedykoľvek prerušiť alebo ukončiť, telefonicky alebo písomne. Keď odpoviete do 10 dní, zúčastníte sa losovania o fantastický výlet do krajiny polnočného slnka v hodnote 700 eur, no nevyskúšajte to….
Tí, čo to už skúsili zhruba pred dvomi rokmi v Čechách a na Slovensku, by vám mohli porozprávať, aké problémy mali vyviazať sa z tohto neštandardného záväzkového vzťahu s firmou, ktorú reálne nenájdete na Slovensku. Iba telefonicky, aj to keď nie je práve obsadené, alebo po dlhom čakaní a zvonení sa vám na druhej strane linky ozve ženský hlas, ktorý však nedokáže vyriešiť váš problém. Neuspejete ani na priloženej mailovej adrese.
Pri veľkej trpezlivosti a šťastí v tejto hre „na mačku a myš“ sa s vami bude niekto reálne baviť iba na českej adrese firmy U Smaltovny 625 v Českých Budějoviciach. Vtip je totiž v tom, že ak ste sa rozhodli vyskúšať si ponúkaný produkt, automaticky vám každý mesiac do schránky chodí zásielka s 60 kapsuľami, faktúrou a šekom na sumu 11,95 eura.
Až keď to budete zrušiť, prídete na celú fintu. Po skúsenostiach mnohých predchádzajúcich zákazníkov to v praxi telefonicky ani mailom na „zákaznícke centrum“ celkom nefunguje. Buď sa vám dlho nikto neozýva alebo je obsadené, nemá vám kto neodpovedať ani na maily. Sídlo firmy je v Čechách, ale ak sa postupne pretelefonujete alebo prepíšete až tam, zistíte, že to je komunikácia na veľmi dlhé lakte. A zatiaľ narastá váš finančný záväzok voči firme za „nechcený“ produkt.
Ak nezaplatíte, rátajte s upomienkami a penále, v horšom prípade aj s pozdravom od exekútora. Do vašej poštovej schránky zatiaľ každý mesiac prichádza stále nová zásielka aj s faktúrou. Až vám z mastných kyselín Omega3 začne byť horko na jazyku a zvýši sa vám krvný tlak, presný opak pôvodne opísaných pozitívnych účinkov. Napokon ide len o doplnok stravy…
Už samotný fakt, že niekto vám niečo ponúka zadarmo na vyskúšanie, ale de facto s budúcim záväzkom mesačných dodávok za úhradu, aj keď ste si de jure nič neobjednali, je v rozpore s dobrými mravmi v podnikaní i obchode.
Preto, ak si necháte poradiť od skôr postihnutých zákazníkov firmy NaturPharma, vo vlastnom záujme nereagujte! Ak sa necítite fit alebo máte chuť na Omega3, radšej choďte do lekárne alebo za svojím lekárom. Ušetríte si drahocenný čas a peniaze, v konečnom dôsledku aj svoje zdravie bez zbytočných stresov.
Na Slovensku sa môžete dať nachytať aj na registráciu dôveryhodne sa tváriacich webových stránok, za čo vám zrazu začnú chodiť faktúry. Iba nedávno sme vás informovali o podivnom predaji pseudodrog v sieti Crazy shopov, v ktorých majiteľ vydával psychotropné látky za darčekové predmety. Dlho bola na tento podvodný spôsob podnikania krátka nielen Slovenská obchodná inšpekcia, ale aj polícia. Produkty Omega3 od firmy NaturPharma síce neohrozujú zdravie, ale forma ich predaja celkom určite peňaženky dôverčivých ľudí.
Pre tento prípad platí doslova: „Nie všetko, čo sa leskne, je zlato.“ My dodávame: „Nie všetko, čo je zadarmo, je aj bezplatné.“ Keď neveríte, spýtajte sa bývalých zákazníkov firmy NaturPharma proti vlastnej vôli. V normálnej demokratickej krajine sa takéto konanie dá nazvať podvodným. U nás to môžete opakovať pod zmeneným názvom. Dokedy ešte?

Získať vitamín D zadarmo je lákadlom, ktorému sa nedá odolať! Ako na to?

Portál Báječná žena v r. 2021 upozorňoval na podobnú podvodne výhodnú ponuku tak prepotrebného vitamínu D, pretože nás vláda uvrhla do domáceho väzenia, kedy sme nemali mať možnosť ísť na slniečko do prírody, a ak, tak s prekrytím tváre a to sme samozrejme Déčko nechytili… tak nech sa páči, NaturaMed problém vyrieši:

Práve na nedostatok vitamínu D zareagovala spoločnosť NaturaMed s nórskymi koreňmi. Navyše celkom inak, ako by ste možno očakávali: „Ako líder v omega-3 mastných kyselín sme sa rozhodli pre dobročinnú akciu. Tento krok vnímame ako určitú morálnu povinnosť, ku ktorej sme sa v očiach spoločnosti zaviazali. Preto sme sa rozhodli rozdávať mesačné balenie nášho najpredávanejšieho OmegaMarine Forte+ zadarmoObsahuje nie len dennú dávku vitamínu D, ale naviac aj vysoko kvalitné omega – 3 mastné kyseliny. Keď chcete získať mesačné balenie zadarmo, stačí zatelefonovať na bezplatnú linku alebo vyplniť formulár na našom webe. Balenie produktu na 1 mesiac zadarmo vám príde do vašej poštovej schránky. Uhradíte iba náklady na poštovné vo výške 1,95 €,“ pridáva slovo do celého príbehu riaditeľ spoločnosti Martin Kozelský.
Keď dávajú, berte!
„Uveriť v dnešnej dobe tomu, že vám niekto niečo ponúkne zadarmo je pomerne ťažké. Preto som si najprv o spoločnosti niečo zistil a dozvedel som sa, že firma má 2 milióny zákazníkov. To bolo to, čo ma presvedčilo. A potom, že rozdáva svoj najlepší produkt. Naviac, dnes už všetci vieme, ako veľmi vitamín D a omega – 3 mastné kyseliny potrebujeme. Balíček dorazil naozaj priamo do poštovej schránky a platil som iba poštovné. V balíčku bola ešte aj ponuka na ročné balenie s 50 % zľavou – no bolo len na mne, či ponuku využijem alebo nie. Spočítal som si, koľko by ma stál losos a koľko balenie bez zľavy a objednal som si ho. Nebol veľmi nad čím rozmýšľať.“ Popisuje svoju skúsenosť s firmou Marek Gregor, 46 rokov.

No nekúp to!

A na záver premostím na článok, ktorý sme zverejnili už v januári tohto roku o tom, aký je nórsky losos jednou z najjedovatejších potravín na svete! Kruh sa uzatvára a je načase spozornieť, kto a čo nám na náš stôl ponúka, kto a prečo má eminentný záujem o vylepšenie nášho zdravia.

Niekto, kto na opačnom konci zemegule nič o mne nevie, ba ani nevie či existujem, tak ten sa veľmi snaží, aby mi niečo len tak venoval pre moje dobro? Pozorujete zhodu s altruistami ponúkajúcimi „vakcínu“, ktorá nás ma ochrániť? …podobnosť čiste náhodná…?

Zdroj: Bystricoviny.sk, čas.sk, báječná žena

HraJ

Poteší nás, ak Vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...