Čo čaká svet po zasadnutí G7?

14. júna 2021

Nemecká kancelárka Angela Merkelová a francúzsky prezident Emmanuel Macron, britský premiér Boris Johnson, americký prezident Joe Biden, kanadský premiér Justin Trudeau, taliansky predseda vlády Mario Draghi, predseda Európskej komisie Ursula von der Leyen, poskytli Associated Press v smere hodinových ručičiek, Predseda Európskej rady Charles Michel a japonský premiér Yoshihide Suga sedia počas stola počas samitu G-7 v hoteli Carbis Bay v zálive Carbis Bay v St. Ives v anglickom Cornwalle v piatok 11. júna 2021. Vedúci predstavitelia skupiny G -7 začali prvé z troch dní stretnutí v piatok, na ktorých diskutovali o COVID-19, klíme, zahraničnej politike a ekonomike. (Kevin Lamarque / Pool cez AP)

Britská kráľovná Alžbeta II. Rokuje s vedúcimi predstaviteľmi skupiny G7, zľava, zadná strana, predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyen, nemecká kancelárka Angela Merkelová, japonský predseda vlády Jošihide Suga, francúzsky prezident Emmanuel Macron, kráľovná Alžbeta II., Kanadský predseda vlády Justin Trudeau, britský predseda vlády Boris Johnson, taliansky predseda vlády Mario Draghi, predseda Európskej rady Charles Michel a americký prezident Joe Biden pred recepciou v rámci projektu Eden v anglickom Cornwalle, 11. júna 2021, počas Samit G7. 
(Jack Hill / Pool cez AP)

Po zasadnutí G-7 sa to má otočiť, majú pritvrdiť znova ale 5 x tvrdšie, taký dostali  befel – rozkaz dostali politici G-7 od jašterej kráľovny a bohatej satanistickej šľachty sveta Rotchildovcov . Prejdi si tento facebook Edmonda  Rothschilda a zistíš,  že sa vyhrážajú elity – šľachta sveta, kde žiadajú svojich anál alpinistov z G-7, aby pritvrdili v diktatúre proti lúze planéty v  klimatických zmenách a pandémií eko-terorom a bio-terorom .
https://www.facebook.com/kingedmond.rothschild.16

Arogantní satanistický psycho idioti z G 7, tak to sú tí politici v službách šľachty sveta čo organizujú CHAOS, čo klamú a manipulujú s voľbami, globálnym otepľovaním a  podvodom s pandémiou, ktorí chcú zredukovať populáciu planéty, nakoľko už dnes majú od vedcov, pre svoj život na našej planéte moderne technológie, a nepotrebujú už 7,8 miliardovú populáciu planéty, ktorá stále ohrozuje ich bohatstvo, vlastníctvo majetku  a moc.V skratke … Vo Veľkej Británii v školách púšťa deťom video s očkovacou propagandou plnou klamstiev. Okrem toho v poslednom týždni sú nahlásené 4 úmrtia detí po vakcíne. Viac vo videu.

Očkovacia propaganda mierená na deti plná klamstiev & 4 potvrdené hlásenia o úmrtí detí po vakcíne

Reiner Fuellmich video: Stop Totalite, Stop Covidu, Stop NWO


Jacques Attali poradca François Mitterranda, prezidenta Francúzka, v roku 1981 napísal:

„V budúcnosti pôjde o to, ako nájsť spôsob, ako zredukovať populáciu. Začneme tými starými. Akonáhle človek dosiahne veku 60 – 65 rokov, žije dlhšie než produkuje a to stojí spoločnosť moc. Potom budeme pokračovať tými slabými a nepotrebnými, ktorí spoločnosti nič neprinášajú, pretože ich neustále pribúda a potom predovšetkým, tými hlúpymi. Eutanázia sa zameriava na tieto skupiny. Eutanázia sa každopádne musí stať nevyhnutným inštrumentom našich budúcich zriadení. Samozrejme, nebudeme schopní zabíjať ľudí a organizovať vyhladzovacie tábory. Zbavíme sa ich tak, že ich necháme, aby si mysleli, že je to pre ich najlepšie dobro. Príliš veľká a z veľkej časti nepotrebná populácia je niečo, čo je ekonomicky príliš drahé. Tiež spoločensky, je pre ľudský organizmus lepšie, keď bude náhle zastavený, než keby stále viac a viac degeneroval. Nebudeme schopní zvládať milióny testov inteligencie miliónov ľudí. Len si to predstavte. Niečo spôsobíme, pandémiu, ktorá bude cielená na určitých ľudí, ozajstnú hospodársku krízu, alebo, nejaký vírus, ktorý bude napadať starých, alebo starších, to je v tomto prípade jedno. Slabí, alebo vystrašení podľahnú. Hlúpi tomu uveria a budú prosiť, aby boli „ošetrení“. Postaráme sa o to, aby sme mali naplánovanú „starostlivosť“. Starostlivosť, ktorá bude riešením. Takže výber idiotov sa vyrieši sám a sami pôjdu na porážku.“

Biden vyzve vodcov G-7, aby vyzvali, aby konkurovali Číne

CARBIS BAY, Anglicko (AP) – USA mali v pláne v sobotu zatlačiť na demokratických spojencov, aby verejne vyzvali Čínu k praktikám nútenej práce, keď sa vodca Skupiny siedmich zhromaždí na samite, kde tiež predstavia plán infraštruktúry, ktorý má konkurovať Pekingu. úsilie v rozvojovom svete.

Zľava hovoria taliansky premiér Mario Draghi, americký prezident Joe Biden, francúzsky prezident Emmanuel Macron a Európska komisia Ursula von der Leyen po tom, čo sa počas summitu G7 v Carbis Bay počas fotenia zúčastnili oficiálnych privítaní a skupinových fotografických stretnutí vedúcich predstaviteľov. , Cornwall, Anglicko, piatok 11. júna 2021. (Leon Neal / Pool Photo via AP)

Provokatívny návrh je súčasťou eskalujúcej kampane prezidenta Joe Bidena, ktorej cieľom je prinútiť kolegov demokratických vodcov, aby v nasledujúcom storočí predstavovali jednotnejší front, ktorý bude ekonomicky konkurovať Číne, podľa dvoch vysokých úradníkov, ktorí novinárov informovali o podmienke anonymity, pretože neboli oprávnení verejne rokovať o plánoch na prímorský summit.

Úradníci uviedli, že Biden chcel, aby vodcovia krajín G-7 vystupovali jednotne proti praktikám nútenej práce zameraným na ujgurských moslimov a ďalšie etnické menšiny. Biden dúfal, že vypovedanie bude súčasťou spoločného komuniké zverejneného na konci summitu, ale niektorí európski spojenci sa zdráhali tak rázne rozísť s Pekingom. 

Vedúci bohatých krajín boli všetci usmiati a jednotní, pretože ich na piatkovom summite privítal britský premiér Boris Johnson na čerstvo posypanom piesku v zálive Carbis Bay v juhozápadnom Anglicku na svojom prvom stretnutí od roku 2019.

Minuloročné zhromaždenie bolo zrušené kvôli COVID-19 a tohtoročným diskusiám dominuje zotavenie z pandémie. Očakávalo sa, že členovia klubu bohatých demokracií sa zaviažu zdieľať najmenej 1 miliardu vakcín s bojujúcimi krajinami.

Veľká Čína sa tiež črtala počas stretnutia na skalnatom pobreží Cornwallu. Mala sa zvýšiť Bidenova kritika čínskych pracovných praktík, keď spojenci predstavili návrh infraštruktúry nazvaný „Budujte pre svet lepšiu cestu“, čo je názov, ktorý odráža slogan volebnej kampane amerického prezidenta.

Tento plán vyžaduje vynaloženie stoviek miliónov dolárov v spolupráci so súkromným sektorom. Je navrhnutý tak, aby konkuroval čínskej „iniciatíve Belt and Road Initiative“ v hodnote biliónov dolárov, ktorá spustila sieť projektov a námorných koridorov, ktoré sa už hadia okolo veľkých častí sveta, predovšetkým Ázie a Afriky. Kritici tvrdia, že projekty často vytvárajú obrovský dlh a vystavujú národy neprimeranému vplyvu Pekingu.

Británia tiež chce, aby sa svetové demokracie menej spoliehali na ekonomický gigant Čínu. Vláda Spojeného kráľovstva uviedla, že sobotné diskusie sa zaoberali tým, „ako môžeme formovať globálny systém dodávajúci našim ľuďom podporu našich hodnôt“, vrátane diverzifikácie dodávateľských reťazcov, ktoré v súčasnosti veľmi závisia od Číny.

Nie každá európska veľmoc sa na Čínu pozerala tak kruto ako Biden, ktorý označil rivalitu s techno-bezpečnostným štátom za určujúcu súťaž pre 21. storočie. Existujú však náznaky, že Európa je ochotná podrobiť Pekingu väčšiu kontrolu.

Týždne pred vlaňajším nástupom Bidena do funkcie Európska komisia oznámila, že sa s Pekingom zmierila v súvislosti s Komplexnou dohodou o investíciách, ktorá má poskytnúť Európe a Číne lepší prístup na vzájomné trhy. Bidenova vláda dúfala, že o pakte bude mať konzultácie.

Dohoda však bola pozastavená a Európska únia v marci oznámila sankcie zamerané proti štyrom čínskym predstaviteľom zapojeným do porušovania ľudských práv v Sin-ťiangu. Peking reagoval uvalením sankcií na niekoľkých členov Európskeho parlamentu a ďalších Európanov kritických voči čínskej komunistickej strane. Odhaduje sa, že v posledných rokoch bol v reedukačných táboroch v západnej čínskej oblasti Sin-ťiang uväznený odhadom asi milión alebo viac ľudí, väčšinou Ujgurov. Čínske úrady boli obvinené z ukladania nútených prác, systematickej nútenej kontroly pôrodnosti, mučenia a oddelenia detí uväznených rodičov.

www.msn.com

Svedectvo ženy: Mučenie a vraždenia detí kráľovským dvorom v Holandsku

Anne Marie van Blijenburgh video s titulkami: zdieľa svoje svedectvo o vraždách a mučenia detí zo strany holandskej kráľovskej rodiny a menuje aj konkrétne osoby.

Prepis:

Anne Marie: Volám sa Anne Marie van Blijenburghová. Bola som 24 rokov vydatá za Kees van Korlaara. Kees van Korlaar spolu so svojimi tromi bratmi vytvára zločineckú organizáciu známu ako Octopus Syndicate. Pôsobí od roku 1960 do súčasnosti. Na rozkaz kráľovnej Beatrix organizovali vraždenie, mučenie, znásilňovanie a zabíjanie detí na verejných miestach. Organizovali to prostredníctvom diagnostických ústavov pre mládež v Holandsku. Diagnostickým ústavom pre mládež bolo oznámené, že zločinci žiadajú holandský súd o deti, ktoré môžu po určitú dobu pracovať pre holandskú kráľovnú.

Diagnostické ústavy boli veľmi šťastné, mysleli si, že kráľovná Beatrix je veľmi spoločenská osoba, a radi sa dobrovoľne prihlásili k odovzdanie súborov určitých detí týmto zločincom. Keď chceli overiť, čo im zločinci povedali, dostali meno a telefónne číslo vysoko postaveného dôstojníka z dvora kráľovnej Beatrix a ten vysoký dôstojník im povedal, že zločinci skutočne hľadajú deti, aby mohli pracovať po určité obdobie na holandskom dvore. Po každom obdržaní spisov približne troch detí, zločinci si vybrali dieťa, ktoré nemalo žiadneho príbuzného ani rodinu. Povedali ústavu pre mládež, že to sú tie, ktoré chceme, diagnostický ústav dal dieťaťu oblečenie a dal ho do vlaku do Zwolle. Vo Zwolle zločinci odviedli dieťa zo stanice a priviedli ho do budovy, ktorá bola vybavená ako hotel, ale nefungoval ako hotel, hoci vo vstupnej hale boli ľudia, rovnako tak, ako v hoteli.

Dieťa bolo položené na stôl a bolo mu dané niečo na pitie a týmto nápojom bolo dieťa omámené. Vedľa tohto hotela bola budova, kde sa konalo predstavenie. V tej budove sedeli ľudia a v určitom okamihu bolo dieťa do tejto budovy privedené zločincami, bolo tam mučené, znásilnené a brutálne zavraždené pred všetkými tými ľuďmi. Publikum tvorili priatelia okolo princa Johanna Friso (Friso Holandský), druhého syna kráľovnej Beatrix.

Bolo mi povedané, že Johann Friso je celkom šialený a mal nezdravý záujem o malé deti a každý deň svojho života mal so sebou psychiatra. Ten psychiater sa volal Guus Pareau Dumont. Zločinci organizovali tieto zabíjania so súhlasom kráľovnej Beatrix, ona za ne platila. Platila za tie zabíjania. A zločinci požiadali Johanna Friso, aby so sebou vzal svojich príbuzných a priateľov. Takže celá budova bola naplnená veľmi dôležitými ľuďmi z Holandska: ministrami, vysoko postavenými dôstojníkov a všetkými druhmi ľudí, ktorých zločinci mohli fotografovať, aby mohli týchto ľudí následne vydierať a získavať z toho kriminálne výhody.

Anketár: Mohla by ste vymenovať niektoré z prítomných ľudí?

Anne Marie: Ľudia, ktorých som tam spoznala, boli napríklad princ Johann Friso, jeho psychiater Guus Pareau Dumont, spoznala som Johannovu manželku Mabel Wisse Smitovou, bola tam so starým mužom, myslím, že to bol George Soros, spoznala som pána Donnera, bývalého ministra spravodlivosti, zástupcu Holandska, spoznala som Ernsta Hirsch Ballina, veľmi významného bývalého ministra spravodlivosti, spoznala som pána van den Emstera, ktorý bol roky šéfom všetkých sudcov v Holandsku, spoznala som Dicka Berlijna, bývalého vedúceho vojenského oddelenia v Holandsku.

Spoznala som veľmi dôležitého z novinárov. Spoznala som Carlu Eradusovu. Carla je predsedníčkou súdu v Amsterdame, sudkyňa. Spoznala som Marka Ruttea, ten je v tejto chvíli prezidentom Holandska. Spoznala som Geerta Wildersa, ktorý je v tejto chvíli šéfom politickej strany PVV a šéfom holandského parlamentu. Zakaždým, keď som tam bola, bolo tam asi päťdesiat ľudí. Bola som tam pozvaná trikrát. Videla som zakaždým, keď zabili dieťa, videla som zabiť dvoch chlapcov a jedno dievča. Predpokladám, že to boli deti z Holandska, predpokladám, že pochádzali z diagnostických ústavov a boli prijímané spôsobom, ktorý som opísala.

Anketár: Hovorila ste, že úradníci v diagnostických ústavoch si mysleli, že deti boli zjedené?

Anne Marie: V roku 2005 alebo 2006 som požiadala novinára v novinách De Telegraff, aby to pre mňa vyhľadal a zverejnil v novinách, čo sa deje. Novinár mi povedal, že skontroloval môj príbeh so všetkými diagnostickými strediskami pre mládež v Holandsku a hovoril s ľuďmi, ktorí tieto spisy skutočne odovzdali zločincom, a mysleli si, že deti, ktoré nasadili do vlaku, budú požiadané o prácu na dvore kráľovnej Beatrix.

A niektorí ľudia z týchto diagnostických ústavov povedali novinárovi, že si mysleli, že kráľovná Beatrix tieto deti pojedá, pretože ich nasadzujú do vlaku do Zwolle, a už ich nikdy nevideli, ani o nich nikdy nepočuli.

Anketár: Viete, čo sa stalo s pozostatkami zosnulých detí, kde boli pochované alebo čo s nimi urobili?

Anne Marie: Áno, bohužiaľ viem, áno. Najprv boli uvrhnutí do kontajnera za budovou, kde boli zavraždení. Bol to chladiaci kontajner. Po určitých predstaveniach bol kontajner privezený do Belgicka, kde mali pozemok, kde dali deti do jamy.

Anketár: Viete, ako sa volá toto miesto v Belgicku?

Anne Marie: Musím to vyhľadať, našla by som to, ale musím to vyhľadať.

Anketár: Čo by ste si priala, aby sa stalo?

Anne Marie: Chcem vidieť tých zločincov navždy za mrežami.

Anketár: Povedala ste, že ste v Holandsku nedostala žiadnu pomoc.

Anne Marie: Ani v jednej záležitosti, nie, je to hrozné, od roku 2004 do súčasnosti. Hovorila som s každým policajtom, ktorého som stretla, a so všetkými úradníkmi zákona, hovorila som o tom s Interpolom, bola som na súde, aby som sa pokúsila prinútiť štátneho zástupcu, žalobcu, aby tú vec vyšetril. Súd mi povedal, že to nebol môj problém, bol to problém spoločnosti, a súd nechcel dať žalobcovi príkaz na vyšetrovanie. Urobila som doslova všetko, aby som to objasnila. Mám predstavu, že je všetko zastavené, pretože je do toho zapojená kráľovná Beatrix, a je do toho zapojený aj holandský dvor.

A zakaždým, keď niekto chce vyšetrovať, buchnú ho po ramenách a povedia, nerob to, pretože to kráľovná Beatrix nechce. Ste ochotná vydať toto svedectvo aj u iného súdu, povedzme na súde všeobecného práva? Áno. Nemám proti tomu žiadne námietky. Som veľmi, veľmi, nahnevaná, ak by ste videl to, čo som videla ja, zostane to s vami navždy. Nemôžem to odložiť bokom, pretože je to jedna z najkrutejších vecí, ktoré som videla, je to hrozné, je to naozaj hrozné.

Sú to idioti … Raz, keď som sa vracala domov, môj manžel ma tam vzal, zdrogoval ma a nechal ma to celé vidieť, a priviedol ma späť do môjho domu vzdialeného sto kilometrov. A počas tej jazdy som zrazu prišla k rozumu, zrazu som zistila, že to bolo dieťa, ktoré som videla ako ho zabili. Prepadla som v plač.

Môj manžel riadil a položil na mňa svoju ruku a povedal: „Neobťažuj sa, sú to deti z neúplnej rodiny, sú to siroty, sú to len odpadky, nezáleží na tom, že boli zabití.“ Je to strašné. Nedokážem to popísať. Je to strašné. Je hrozné, že tam ľudia sedeli a pozerali sa, a nič nerobili. Tí ľudia sú idioti.

Anketár: A váš manžel je stále nažive?

Anne Marie: Stále žije a stále zabíja ľudí. Ak si len pomyslíte, koľko ľudí bolo od roku 2004 zabitých, od chvíle, čo som sa tomu snažila zabrániť, je to desať rokov, zabíjajú možno desať alebo dvadsať ľudí ročne, ak nie viac, je to hrozné. Ukázala som polícii štyri miesta v Holandsku, ktoré používajú ako pohrebisko pre ľudí, ktorých zabili. Nikdy, nikdy si žiadny policajt nedal tú námahu sa tam pozrieť.

Anketár: Môžete vymenovať tie štyri miesta?

Anne Marie: Áno, môžem ich pomenovať, môžem ich ukázať, ale pošlem vám ich e-mailom. Zločinci ale vedia, že som to povedala polícii, mali každú príležitosť nechať tela zmiznúť, poznám dve miesta, kde je to pre nich ťažké nechať zmiznúť … Jedno miesto je pri bazéne … videla som, že tam niečo robia, ale neviem čo. Ale musí byť ťažké, nechať odtiaľ tie telá zmiznúť.

Ale normálne v Holandsku, keď niečo nájdete v dome … mŕtvolu alebo krv … polícia to ide vyšetriť s 20 alebo 30 ľuďmi. Ale keď poviem polícii, že poznám štyri miesta v Holandsku, ktoré používajú ako cintorín, a že v každom pohrebisku je pochovaných 20 až 50, možno 100 tiel, nikto sa tam nepozrie, nikto na tieto miesta nechodí.

Anketár: Môžete nám povedať svoje meno a dnešný dátum?

Anne Marie: Dnes je 5. jún 2014 a volám sa Anne Marie van Blijenburghová.

Anketár: Ďakujem Anne Marie, zase si pohovoríme.

zdroj otevrisvoumysl.cz

Rotschildovská taktika- synovia Beliala


Budem citovať  jedného z predstaviteľov iluminátov Alberta Pikeho:
„Tretia svetová vojna musí byť podnietená využitím rozdielov spôsobených agentmi iluminátov  medzi politickými sionistami a vodcami islamského sveta. Vojnu bude nutné viesť tak, aby sa Islam (moslimský arabský svet) a politický sionizmus vzájomne zničili.

O to presne v tomto konflikte ide. Pokiaľ si spomeniete na taktiku Angličanov v Indii rozdeľuj a panuj. Viete o čo ide. USA- ilumináti napr. kedysi podporovali Irak a Irán proti sebe. Nepripomína vám to nejakú taktiku?
Je to Rotschildovská taktika. Podpora a financovanie oboch strán konfliktu, ktoré sa  nakoniec navzájom zničia a profit z toho majú jedine oni, môžu si tam zaviesť svoj vlastný poriadok. A o tom je aj izraelsko-palestinský konflikt. Problémom nie sú židia ale synovia Beliala, ktorí neslúžia židom a Izraelu, ale Luciferovi. Naopak, ilumináti chorobne a strašne nenávidia židov. Synovia Beliala nikdy židom neodpustili ich boj s babylonským okultizmom v minulosti. Skrátka ilumináti nemôžu židom prísť na meno. I keď sa hrajú na potlačovateľov antisemitizmu, sami sú najväčší antisemitisti.

Niektorí ľudia stále nechcú pochopiť, že izraelsko-palestinský konflikt nie je o „zlých“ židoch a „úbohých dobrých“ Araboch a naopak. Rada ľudí tento konflikt bohužiaľ vidí čiernobielo, čo je napr. prípad tohto článku a samozrejme článkov, ktoré sú naopak antiizraelské a niekedy priamo antisemitské. Obe strany, ako izraelský štát, tak i moslimské hnutia ako napr. Hamás či Hizballáh, majú krv na rukách. Žiadna zo strán konfliktu nie je bez viny. Ide ale o niečo iné.

Izrael je podporovaný USA, ale na druhej strane je proti nemu vydávaných stovky rezolúcií od RB OSN, ktorá je prelezená agentmi USA-iluminátmi. Alebo sú palestínsko-moslimské hnutia podporované multikultúrou EU, tiež útvar riadený USA-iluminátmi, či je napádaný „ľudskoprávnymi“ hnutiami ako napr. Amnesty International, ktoré vydávajú niekedy klamlivé obvinenia proti Izraelu (samozrejme že i izraelská vláda sa dopustila zverstiev rovnako ako Palestínci), čiže vrah Jásir Arafat dostal Nobelovu cenu mieru? Je smiešne tvrdiť, že toto všetko je dôsledok toho, že svet sa vzbúril proti politike „zlého“ Izraela. Bez súhlasu a nariadení USA-iluminátov by nebola vydaná žiadna rezolúcia proti Izraelu a odpor Palestíncov a moslimov by bol dávno zlomený, keby nezasiahli USA-ilumináti. Tie rezolúcie a všetko toto vymenované je zámerom USA-iluminátov. USA-ilumináti majú s Izraelom svoje vlastné plány. Záver tohto plánu nie je pre Izrael šťastným koncom.

Supranacionálna socialistická moc, na ktorú ilumináti ašpirovali, bola zosumarizovaná v koncepte Novus Ordo Seclorum (Nový Svetový Poriadok). Niektoré z hlavných bodov tohto programu boli:
Potlačenie všetkých náboženstiev, vrátane spoločenstiev a doktrín, ktoré sa nedajú podrobiť a stať sa nástrojmi iluminátstva.

Potlačenie všetkých pro-národných pocitov – a dlhodobejšie – zrušenie všetkých národov a zavedenie iluminátskeho sveto-štátu.

Postupný prevod všetkého súkromného a národného majetku do rúk iluminátov.
Metódy, ktorými sa tieto ciele mali dosiahnuť, boli nové daňové zákony, ktoré mali iluminátski úradníci zaviesť. Weishauptove pôvodné plány taktiež zahŕňali progresívnu daň z príjmu (takže nejde o žiaden nový vynález!) a ešte drastickejšiu daň z dedičstva. Aj Karl Marx vo svojom “Komunistickom manifeste” požadoval vysokú progresívnu daň z príjmu. Úmyslom bolo oslabenie spoločnosti.

Všetko prenikajúca špionáž a systém očierňovania s “kontrolujúcimi bratmi” ako prototypom. Symbolom tohto bolo všetko vidiace oko. Oko v pyramíde, čo bol symbol moci iluminátov.

Globálne morálne pravidlo, úplná štandardizácia vôle, túžob a ašpirácií všetkých ľudí v rámci “jednej vôle”, vôle iluminátov.

ilumináti jednoducho chceli zrušiť všetky formy vlády, vlastenectva, náboženstva a rodiny, aby nakoniec zaviedli svetovládu.
Počestní ľudia by nikdy pre takýto odporný program nekonali, preto boli “normálni” ilumináti sýtení frázami o láske, charite a podobne, čo dnes nazývame “ideológiou”. Čim vyššie jednotlivec postupoval, tým boli členovia primitívnejší. Čím primitívnejší jednotlivci, tým nižšie ich ideály. Ilumináti preto využívali rôzne druhy ideológií (nihilizmus, liberalizmus, fašizmus), prípadne ich sami vymýšľali (marxizmus, komunizmus, socializmus), zatiaľ čo sami boli od akejkoľvek ideológie nezávislí.

Na základe tohto všetkého je nám jasné, že Rotschildovci kúskovali rôzne časové obdobia rôznymi režimami a ideológiami, aby si ľudia po celom svete len na určitý čas zvykli na etapu niečoho čo im zas o nejaký čas zobrali. Presne toto je veľmi závažný problém z ktorého sa doteraz spamätávajú milióny ľudí na celom svete. Rotschildovcisa pričinili o všetky zmeny režimov a ideológií na celom svete. V Rusku je bordel doteraz a Rusko sa z toho nevie spamätať. Jedna vec je to čo Putin hovorí do médií a realita je úplne iná. Putin predsa nemôže vyložiť karty na stôl a oznámiť, že to nie je také ľahké zastaviť. On sa musí na verejnosti hrať na nedobytného akože všetko je na najlepšej ceste. Ja vám hovorím, že nič nie je dobre ako sa zdá. Rusko ako národ z hľadiska politického drží ešte viac národy v nevedomosti ako USA. Rusko je kráľom dezinformácií a nikto ich neprekoná. Ruská vláda tají pred svetom a vlastným národom úplne všetko čo sa dá. Od duchovných vecí, technológií, mimozemšťanov až po banálne maličkosti. Ruská ekonomika je prehnitá a skorumpovaná. Nie je možné za krátky časový úsek dať do poriadku to čo spáchali ilimináti Rusku od čias cárskeho Ruska. Rotschildovci totiž mali Rusko pod kontrolou už za čias cárov. Do dnešných dní stále nie je centrálna banka v rukách Putina a jeho ľudu. To, že robia kroky ako ju dostať do vlastných rúk neznamená, že už ju majú. Pokiaľ niekto má vašu centrálnu banku stále vo svojich rukách, dovtedy má na vás všetky páky. Ja prajem Ruskému ľudu, aby zvíťazil nad zlom len hovorím, že ešte sa tak stále nestalo. Vôbec to nie je také jednoduché ako sa Putin snaží presvedčiť svet. Stále sa v Rusku nachádza veľmi veľa zradcov nasadených iluminátmi a nie je možné zo dňa na deň všetkých odhaliť. Ono to nie sú len oligarchovia ale aj ľudia vo vláde, parlamente a na rôznych miestach vo vysokom biznise. Putin hovorí, že ide očisťovať Rusko od parazitov ale nedá sa to okamžite. Je to dlhodobý cieľ. Preto hovorím jedna vec je chcieť a mať plány a druhá vec je to aj doviesť do víťazného konca. Komunistický režim v jeho rôznych podobách napáchal na bývalom ZSSR ako aj Rusku veľké škody. Tieto škody cítiť do dnes na celom svete. V tých časoch ľudia verili všetkému čo prišlo. Myslím tým režimy a nové ideológie.

Prečo je tomu tak, že všetkému novému verili?

Je na to veľmi jednoduchá odpoveď. Všetci ľudia plánujú len krátkodobo na rozdiel od iluminátov. Každý obyčajný človek vie, že jeho život je krátky. Nikdy nevie do kedy bude žiť a čo sa môže prihodiť zajtra. Ak ľuďom naschvál ničíte život ako to robia ilumináti tak čo si myslíte čo urobí obyčajný človek? Obyčajný človek vo svojej hlave má len jeden program. A to taký, aby to zlo čo najskôr skončilo. Ak vidí, že trpí a nemá sa dobre tak je normálne, že sa chce mať dobre. Chce to pocítiť ešte počas svojho života. Potom sa stane čo? No potom prídu zas tí istí ľudia, ktorí ich ničili a ponúknu nový druh života len zamaskovaný bludnými názvami novej ideológie a nového režimu. Obyčajný ľud vôbec vo svojej nevedomosti netuší kto ich ničí. Ako by aj mohol niečo tušiť keď dovtedy neexistovali média ani internet ako dnes. Obyčajný ľud žil v oveľa väčšej nevedomosti ako teraz. Rotschildovci všetko robili skryto a nevedel o nich skoro nikto. Preto hovorím nebolo to ako dnes. Takže títo chorí sociopati, synovia Lucifera najprv zničia a potom idú pofúkať. Zničený národ vidí len jedinú možnosť a to veriť, že odteraz bude už všetko dobre. Snažia sa veriť, že do ich smrti ešte zažijú prosperitu a pekný život. Oni sa len snažia tomu veriť ale ich budúcnosť je stále neistá. Viete milí bratia a sestry treba si otázku položiť takto. Akú my už máme budúcnosť s diablom? Akú máme budúcnosť keď nám vládnu satanisti a oni len robia čo od nich diabol chce? Pokiaľ nám budú vládnuť oni a budú za všetkými zmenami režimov a ideológií tak ľudstvo sa bude nachádzať v bludnom kruhu alebo takzvanej patovej situácii čo je v podstate jedno a to isté.

 Už keď som použil tieto označenia bludný kruh a patová situácia tak ukážem zmysel ich satanskej činnosti.

Ukážeme si to na komunizme. Oni vyprodukovali to isté zlo len pod inými oznaceniami. Skončí dajme tomu kapitalistický socializmus a začne iný socializmus. Alebo začne čisto komunizmus. Aký je medzi nimi rozdiel? Vtedy ak sú strojcami stále tí istí chorí ľudia, vedení diablom, tak žiadny. Práve preto hovorím na tomto príklade, že označenie bludný kruh a patová situácia je pre ľud stále to isté ako tieto zmeny režimov. Som presvedčený, že toto vysvetlenie by mal chápať každý.

Rotschildovci ukotvili komunistický režim aj v Číne. To znamená, že Čínu mali úplne pod kontrolou ako aj jej centrálnu banku. Tak isto ako ruskú tak aj čínsku centrálnu banku majú stále pod kontrolou. Aj Čína sa snaží vymaniť rôznymi krokmi spod ich moci ako Rusko. Problém je tu v tom, že ani jeden z nich nechce urobiť prvý krok a všetci vyčkávajú ako zalezené potkany v diere. Už som to raz hovoril v minulom článku ako analytik V. Pjakin verejne vyhlásil aj za Putina, že im je jedno čo sa stane so zvyškom sveta. Povedal, že ich prvoradým záujmom je ochrániť samých seba od záhuby. Povedal o Číne, že Čína čaká ako lev schovaný v húštine dokiaľ sa iné primáty medzi sebou nevyvraždia alebo sa ekonomicky navzájom nezničia. To znamená len presne to, čo tu hovorím od prvej chvíle, že oni zachraňujú len sami seba. Aj Rusko aj Čína. Kto však zachráni nás? Fico, Kiska alebo Kotleba?  Oni ťažko. Práve preto zdôrazňujem vytvoriť silné puto a spojiť sa v jeden celok. Všetci bratia a sestry na celom svete musíme byť jednotní. Politici nekonajú v našich záujmoch lebo značná väčšina z nich je nakazená chorobou zvaná – prisluhovač diabla.Vrátim sa ešte k Číne a tým to ukončím. Má vôbec bežný človek predstavu o tom čo sa tam deje? Je tam hnutie Falung Gong. Na tom by nebolo nič strašné lebo je to dobré hnutie, ktoré cvičí dychové cvičenia a iné cviky na predlžovanie života. Celá koncepcia je zameraná na dosiahnutí duševného pokoja ako aj získania úplnej kontroly nad telom a našim zdravím. To znamená nikdy v živote nejsť k lekárom a nikdy v živote nebrať lieky. Zatiaľ je všetko v poriadku. Však to je skvelé vedieť dosiahnuť. To by povedal akýkoľvek človek, ktorý má rozum. V čom je však problém? Komunistická Čína s tým hnutím nemala problém a podporovala ho dlho. Stalo sa však nasledovné. Počet cvičencov tohto hnutia narástol na tak veľké číslo, že vysoko presiahol počet ľudí v komunistickej strane. Stalo sa to v roku 1999. Vtedy sa k Falun Gongu hlásilo 80 miliónov ľudí kým strana mala 60 miliónov ľudí. Vedenie komunistickej strany v Číne začalo na toto hnutie žiarliť a z ničoho nič ho nenávidieť. Okrem toho začali z neho mať aj strach. Hnutie začalo pre stranu komunistov predstavovať hrozbu. Začali toto hnutie podozrievať  z toho či ich nechce toto hnutie zvrhnúť a odstrániť. Nebudem to naťahovať a vysvetlím to len v skratke čo sa stalo potom. Komunisti začali okamžite členov tohto hnutia prenasledovať a zatvárať do väzenia. To bol len začiatok.

Potom sa začali masovo strácať a nikto ich nikdy nevidel. Začali ich mučiť, vraždiť a odoberať im orgány vo veľkom. Komunisti vedeli, že ich orgány sú jedny z najzdravších lebo sú nesmierne zdraví takí ľudia. Nebudem tu hovoriť, že by odoberali orgány len čisto hnutiu Falung Gong ale od vtedy sa spustila masová vlna teroru v ich krajine a odoberanie orgánov v tomto štáte nemá obdobu nikde na svete. Čínska vláda je tomu na vine a nikto iný za to nie je zodpovedný. Prepojili sieť všetkých nemocníc aj väzení a dali im príkaz odoberať všetkým orgány. Do toho patrí aj rýchlejší odchod na druhý svet a všetky postupy robené tak, aby niekto kto sa raz dostane do nemocnice alebo väzenia s niečím vážnejším, aby už odtiaľ neodišiel živý. Orgány sa predávajú aj z popravených zločincov. Biznis s orgánmi v Číne nemá obdobu. Robia to aj iné krajiny ale Čína je kráľ v tomto obore. Prečo to hovorím? Lebo Čína je tá posledná čo potrebujeme, aby sa dostala k moci. Teraz vládne USA a svet sa ich pokúša zlikvidovať. Ak by sa k celosvetovej moci dostala Čína, tak sa môžete vsadiť, že vaše orgány pôjdu z tela preč. Oni nie sú o nič lepší ako USA a ani ich choré ideológie. Na jednej strane ich obdivujem za kultúru, vedu, históriu, technológie, bojové umenia aj jazyk, ktorý sa mi páči ale ak by nám vládli oni, dobre to nevidím tiež. Rovno sa pýtam, ak toto robia vlastným, tak čo budú robiť nám? Vládne tam stále chorý komunistický systém, ktorým ich nakazili Rotschildovci. Ten systém zničil celý svet a ako vidieť stále sa ho nechce vzdať kopa štátov na svete. Tu si už treba položiť len jednu otázku. Nechcú sa ho vzdať oni sami alebo ich ešte tak silno stále majú Rotschildovci v moci? Lebo všetci normálni už dávno vedia, že komunizmus je zlo a je z dielne iluminátov.
www.necenzurovane.net

image.png

OZ Pán Občan

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

MISIA = ŠŤASTIE

Akúkoľvek Misiu tu máte, jej zavŕšením má byť šťastie a trvalý pocit radosti. Misia môže byť čokoľvek: – vytvárať zázemie ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Nie Putin, prezident Ruskej federácie odišiel do Ameriky za Bidenom, ale Biden, prezident rozdelených a rozpadajúcich sa Spojených štátov amerických prichádza do Európy za Putinom 16. júna 2021.

Vo vzťahoch veľmoci, resp. superveľmoci vždy cestuje slabší za silnejším. O dva týždne na to odlietajú „dve marionety, Mekelová a Zelenskyj“, každý ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...