Čína sa snaží vytvoriť nadradenú rasu – Ako a prečo zahynul Mediálny boháč Kellner?

4. apríla 2021

„Americké spravodajské služby dokázali, že Čína vykonala testy na príslušníkoch Čínskej ľudovej oslobodeneckej armáde v nádeji, že vyvinie vojakov s biologicky vylepšenými schopnosťami.“ – John Ratcliffe, vtedajší riaditeľ spravodajských služieb USA, Wall Street Journal, 3. decembra 2020.

Všetky tieto čínske kroky majú len jeden cieľ – „biologickú dominanciu Číny“. “ Vo svojej honbe za mocou Peking neuznáva žiadne etické hranice.“ – John Ratcliffe.

Tento experiment vyvolal spomienky na eugenický program Tretej ríše, ktorého cieľom bolo vytvoriť „nadradenú rasu“.

Čínsky genetik Ping Su zo štátneho Inštitútu zoológie v Kchun-mingu nedávno vložil ľudský gén MCPH1, ktorý podporuje zdokonaľovanie mozgu, do genómu opice. Vďaka vloženiu tohto génu by inteligencia tohto zvieraťa mohla byť bližšia ľudskej inteligencii ako inteligencii nižších primátov. Ďalším plánovaným experimentom je vloženie génu SRGAP2C súvisiaceho s ľudskou inteligenciou a génu Foxp2 spojeného s jazykovými znalosťami do genómu opíc.

Vari v Číne nikto nevidel Planétu opíc?
Alebo ten film videli. „Vývoj biotechnológií smeruje v Číne skutočne príšerným smerom,“ napísal Brandon Weichert v článku publikovanom na webe American Greatness.

Všetky tieto čínske kroky majú len jeden cieľ – „biologickú dominanciu Číny“.

„Vo svojej honbe za mocou Peking neuznáva žiadne etické hranice,“ napísal John Ratcliffe.

V súvislosti s exponenciálnym čínskym využitím biotechnológie pre vojenské účely Brandon Weichert povedal: „Toto bude pre Spojené štáty dlhodobou strategickou hrozbou, ktorej len málokto vo Washingtone, na Wall Street a v Silicon Valley rozumie.“
Čínskemu režimu chýba etika i civilizované správanie, nie je viazaný právnymi predpismi a nemá zmysel pre zdržanlivosť. Má však technológiu k produkcii úplne nového druhu geneticky vylepšených, poslušne salutujúcich a parádne pochodujúcich vojakov.


https://cs.gatestoneinstitute.org/17156/cina-se-snazi-vytvorit-panskou-rasu

Prečo zahynul Kellner? Sledovanie a špionáž, akcie do zbrojného priemyslu a Siete 5G

Vlastnil Kelner akcie technologických sieti za 5 miliárd Eur, ktorých sa plánoval vzdať, plánoval akcie predať na Burze a predať Číne?

Toto Vám média o Kellnerovi nepovedia – mafiánske spôsoby vydierania, klientelizmus, korupcia a politická moc?

Najprv Olivier Dassault, teraz Petr Kellner! V marci s odstupom 20 dní zahynuli za záhadných okolností dvaja miliardári, v rovnakom type helikoptéry a obaja s napojením na čínsky telekomunikačný gigant Huawei! Francúzsky Dassault podpísal s Huawei dohodu o nasadení čínskych cloudových sietí, Kellner pred pár dňami oznámil šokujúci zámer, vstúpiť na burzu a vykonať IPO telekomunikačnej spoločnosti Cetinje v úhrne za 5 miliárd dolárov! Prečo sa Petr Kellner tak narýchlo chcel zbaviť zlatého teľaťa? Kto by asi tak bol kupcom akcií najväčšej telekomunikačnej spoločnosti do východného bloku? Skúste hádať!

Ilustrační foto.

5G sieť pre Kellnerov Cetin postaví Ericsson. Čínsky Huawei v tendri neuspel.

Kellnerova Nova môže zmeniť politické sily.

Nezakazujte médiám kritizovať Čínu, žiadajú združenia Kellnera.

Bez obáv, sľubuje PPF Sloboda prejavu aj u Číny, žiadajú…V súvislosti s podnikaním PPF v Číne organizácie Kellnera žiadajú, aby „bez ohľadu na dôsledky pre ďalšie investície alebo vzťahy“ zaistil, aby televízie patriace do CME mali slobodu, pokiaľ ide o kritiku čínskej politiky alebo investícií vo svojich krajinách, a aby neboli vystavené tlaku, že majú svoje postoje zmierniť alebo sa určitým témam vyhýbať.

Kellnerov Home Credit platil kampaň na podporu červenej Číny. Využil expertov aj novinárov.

Pokračovanie rúškovej diplomacie: Čína chce v Európe zakladať zdravotnícke centrá.

PPF si vybrala Ericsson tiež na Slovensku, pobeží na ňom 5G sieť tunajšej siete O2

Likvidácia priemyselníkov starej školy: Podivná havária lietadla a vrtuľníka. Čo majú spoločné riaditeľ Totalu, poslanec UMP a majiteľ Le Figaro?

Český miliardár varujúci pred progresivistami a ohrozením tradičných hodnôt kúpil mediálnu spoločnosť vlastniacu Markízu aj Novu

TV Markíza a Izrael spolu s 5G sieťami na čele vojnového štváča – rozkladu Slovenska?!! Manipulácia v masových médiách. Prečo manipulácia?  Projekty MK ULTRA, Technoógie SMART

Podľa mnohých teoretikov je hlavnou úlohou médií vo vyspelých krajinách zachovanie súčasného status-quo v spoločnosti.

„Akákoľvek informácia v správach je v prvom rade zaujímavosť, v druhom potenciálne využiteľná informácia a v treťom, najhlbšie, potvrdenie o stave sveta.“ (Ivan Vágner)

Každé médium napokon sleduje cieľ svojich majiteľov a tým je bez výnimky zisk. Nijaký majiteľ si teda nepraje destabilizáciu systému, v ktorom finančne prosperuje. (Práve preto sa NIKDY v našich médiách neobjaví myšlienka, že demokracia možno nie je ten najlepší možný systém usporiadania spoločnosti.)
Podľa knihy Feudalizmus… alias Americký kapitalizmus sa k základnému cieľu – potvrdeniu ideálnosti aktuálneho spoločenského systému – pridávajú ďalšie štyri úlohy: pripraviť spoločnosť na nadchádzajúce akcie elity, obraňovať a ospravedlňovať akcie elity, zdiskreditovať tých, ktorí kritizujú činnosť elity a v čase volieb pomôcť kandidátom elity k zvoleniu.

Prečo manipulácia?

Odborníci naďalej varujú pred nebezpečenstvom technológie 5G. Budeme počúvať? Umlčiavané ohlasy názory. GOOGLE cenzúra – nedajte sa zmiasť vyhláseniam platených poskokov korporácií. 5G je bojová technológia vyvinutá na ovládanie davovej manipulácie a kontroly mysle.

Čínsky záujem o deti vplyvných Čechov

Jednotlivé osoby sú rozdelené do skupín. Číňania v zoznamoch venovali veľkú pozornosť nielen členom českej politickej či akademickej elity, ale aj ich deťom. Tie dostali štítok „Relative or Close Associate (RCA)“ čiže príbuzný či blízky spoločník.

Policajti, politici aj ich deti. Čínsky armádny dodávateľ zbiera dáta stoviek Čechov

https://youtube.com/watch?v=16T9_9HXh2s

Komentár: Viac téma – čínsky Sociálny kreditný systém, čipovanie a nadvláda Číny nad otrokmi?! Je pandémia dohodou Číny a WHO, ktorá Čínu kryje pre budúce zavedenie NWO a dodávky systémov, pre čipovanie v Súvislosti zo zavádzaním umelej inteligencie

ČÍNA vyhráva technologickú vojnu 21. storočia.

Vláda USA prakticky nevenovala vývoju technológií v posledných desaťročiach príliš veľkú pozornosť.
Pri budovaní sietí 5G sa prístup „neviditeľná ruka trhu, urob to,“ blíži k úplnému zlyhaniu. Neexistujú napríklad žiadne americké spoločnosti, ktoré by úspešne konkurovali čínskej spoločnosti Huawei Technologies, ktorú prezident Trump v auguste 2019 označil za „národnú bezpečnostnú hrozbu“.

Čína je presvedčená, že má nakročené k ovládnutiu sveta.
Na prebiehajúcich „Dvoch zasadnutiach“ v Pekingu nám Komunistická strana Číny verejne oznámila, ako tohto ambiciózneho cieľa dosiahne. Ak čínska vládnuca strana so svojimi ambíciami uspeje, tak budú zvyšku 21. storočia dominovať len „rôzne odtiene čínskej červene“.

Stručne povedané, USA sa budú musieť vzdať „fundamentalizmu voľného trhu“ a spustiť federálnu podporu technologických inovácií. Musíme začať sériu projektov, ako bol „projekt Manhattan“ – a to bezodkladne.

Washingtonu nie je centrálne riadenie cudzie, Washington centrálne riadenie uplatnil napríklad počas bleskovej mobilizácie za druhej svetovej vojny, keď išlo o to, kto bude prvý na Mesiaci v 60. rokoch minulého storočia a počas budovania siete diaľnic po celých USA.
Neviditeľná ruka voľného trhu ale bohužiaľ nemôže vyriešiť krízovú situáciu, ktorej teraz USA čelia. Čínsky prístup je efektívny a Amerika musí postupovať rýchlo.

Peking navyše hovorí aj o agende Sci-Tech Innovation 2030 a svojich dlhodobých cieľoch do roku 2035. Táto technológia je kľúčom k vízii Číny v budúcnosti ako vedúcej svetovej sily.

Made in China 2025 

5G Siete, energetické zbrane

Zbrane so smerovanou energiou ako prostriedok rozvoja spôsobilostí ozbrojených síl. A 5G technológie

Činnosť elektrických a elektronických systémov môže byť narušená pôsobením prírodných alebo umelo generovaných elektromagnetických impulzov (EMP). V tejto súvislosti sa už niekoľko rokov vyvíjajú prostriedky umožňujúce generovanie výkonových EMP a to aj vo forme zbraňových systémov. Potenciálnymi cieľmi môžu byť dôležité prvky kritickej a obrannej infraštruktúry, vojenské komunikačné, informačné a zbraňové systémy alebo dopravné prostriedky

Cieľom príspevku je najmä nájdenie odpovedí na nasledujúce otázky.

Aké typy elektromagnetických zbraní pracujúce v pásme rádiových vĺn a mikrovĺn sú v súčasnosti vyrábané? Ktoré spoločnosti majú kľúčový podiel na výrobe? Boli vyššie uvedené zbrane použité vo vojenských konfliktoch? Je k dispozícii dostatok technických informácií k týmto zbraniam?

Otázka: kto vie na akej frekvencii ….. MZ pracujú 5G SIETE ??… Viete že 5G je vyvinutá ako bojová zbraň a jeho využitie na prenos dát je iba ich zásterka? Je všetkým jasnejšie, že 5G boli vyvinuté aby predovšetkým zabíjali alebo je možné, aby mohli byť na tento účel použité?? Čo s toho plynie? STOP SIEŤAM 5G!

Elektromagnetické zbrane DEWRF a DEWM sa ďalej delia na úzko-pásmové (využívajúce HPM – high power microwave) a širokopásmové (UWB- ultra wide band). Širokopásmové EMC zbrane vysielajú žiarenie v širokom frekvenčnom pásme, ale s nízkou hustotou energie. Tieto zariadenia sú vhodné tam, kde nie je možné presne identifikovať vlastnosti cieľa – najmä jeho pracovné kmitočty. Oproti tomu úzko-pásmové EM zbrane vysielajú pulzy na jednotlivých frekvenciách s veľmi vysokým výkonom. Pôsobenie na cieľ je potom veľmi efektívne, pretože impulz rezonuje so známou frekvenciou napadnutého zariadenia.

V tejto súvislosti sa najčastejšie hovorí o HPM zbraniach, ktoré sú definované ako zariadenie navrhnuté s cieľom prerušiť, degradácia alebo zničenie cieľa pomocou vyžarovanej elektromagnetickej energie vo frekvenčnom pásme 10 MHz – 100 GHz. Útok realizovaný HPM prostriedkami býva označovaný ako úmyselná elektromagnetická interferencia (IEMI).

Medzi potenciálnych útočníkov, ktorí používajú HPM prostriedky patria kriminálne skupiny a jednotlivci, teroristi, nespokojní zamestnanci / zákazníci, nepriateľské vojenské / špeciálne sily a konkurencie.

Zbraně se směrovanou energií jako prostředek rozvoje schopností ozbrojených sil

Energetické tiché zbrane na boj proti ľudom i ich likvidáciu, zničia na diaľku elektroniku, zabijú človeka.

5G Satelity jako Zbraň – Směrované, Mikrovlnné, Energetické Zbraně – Laserové Zbraně  Futuristické zbrane, ktoré vstupujú na bojiská. Ľudia zdokonaľujú zbrane od čias, kedy niekto prvýkrát použil kameň, aby druhému rozbil lebku. Od tých čias sa podoba zbraní zmenila, sú zložitejšie a smrtonosnejšie. No tie, ktoré prídu v blízkej budúcnosti, sú naozaj poriadne „vymakané“.

Futuristické zbrane, ktoré vstupujú na bojiská

Destiny 2

Image

Sprievodca: Prekliatie exotických zbraní Osiris

Generál KGB Boris Ratnikov o psychotronických zbraniach Osobitný výraz „psychotronné zbrane“ sa v médiách objavil pred 20 rokmi. Ale hovorili o nich vtedy, ako obvykle o vojakoch vo výslužbe alebo vedcoch neuznávaných Akadémiou vied. V podstate vtedy hovorili o akýchsi generátoroch, ktorí, hoci sa nachádzajú aj stovky kilometrov od „objektu“, môžu vraj spôsobiť zmätok v jeho mozgu, meniť jeho správanie, rozhodiť psychiku, a dokonca spôsobiť smrť.

Otvárame myseľ, čo sa to deje ? Zločiny GP – NWO – AI

Vojna štvrtej generácie je definovaná ako konflikt, ktorý zahŕňa tieto prvky:  

Je komplexná a dlhotrvajúci terorizmus (ako taktika boja). Nenárodný, respektíve medzinárodný a veľmi decentralizovaný základ. Priamy útok na nepriateľovu kultúru,

Vysoko sofistikovaná psychologická vojna, najmä cez mediálnu manipuláciu a podkopávanie nepriateľovej morálky cez medzinárodné právo.
Sú používané všetky dostupné formy nátlaku: politické, ekonomické, kultúrne aj vojenské. Deje sa, ako málo intenzívny konflikt, ktorý zapája účastníkov zo všetkých oblastí. Nebojujúci sú taktickou dilemou.
Chýba jej hierarchia. Má malú, rozptýlenú sieť komunikačnej a finančnej podpory.
Používa povstania a guerilovú taktiku.

TV média – vojnový štváči. TV média na čele vojnovej propagandy!


Ukončime manipulácie klamstva pro západných médií, rozkladajúce naše rodiny, národ, krajinu!
Vojna štvrtej generácie je konflikt charakterizovaný stieraním hraníc medzi vojnou a politikou, vojakom a civilistom. Táto vojenská teória bola prvýkrát definovaná v roku 1989 skupinou amerických analytikov a ide v nej o navrátenie vojny do jej decentralizovanej podoby. Vojna štvrtej generácie predstavuje stratu takmer monopolného vlastníctva bojových jednotiek národným štátom a návrat bojového konfliktu do jeho pradávnej podoby.
Najjednoduchšia definícia zahŕňa akúkoľvek vojnu, v ktorej jedným z hlavných účastníkov nie je štát, ale skôr mimovládny činiteľ. Klasickými príkladmi a predchodcami tohto typu vojny sú napríklad vzbura gladiátorov pod vedením Spartaka, alebo atentát na Júlia Caesara členmi senátu v starovekom Ríme.

Vojna štvrtej generácie používa metódy na oslabenie nepriateľovej vôle vyhrať, ktoré nie sú v tradične zmýšľajúcej modernej spoločnosti akceptovateľné. Vojna štvrtej generácie je definovaná ako konflikt, ktorý zahŕňa tieto prvky:

 • Je komplexná a dlhotrvajúca
 • Terorizmus (ako taktika boja)
 • Nenárodný, respektíve medzinárodný a veľmi decentralizovaný základ
 • Priamy útok na nepriateľovu kultúru
 • Vysoko sofistikovaná psychologická vojna, najmä cez mediálnu manipuláciu a podkopávanie nepriateľovej morálky cez medzinárodné právo.
 • Sú používané všetky dostupné formy nátlaku: politické, ekonomické, kultúrne aj vojenské
 • Deje sa ako málo intenzívny konflikt, ktorý zapája účastníkov zo všetkých oblastí
 • Nebojujúci sú taktickou dilemou
 • Chýba jej hierarchia
 • Má malú, rozptýlenú sieť komunikačnej a finančnej podpory
 • Používa povstania a guerilovú taktiku

SIEŤOVÉ VOJNY

„Najvyššie umenie vojny spočíva v tom, aby bol nepriateľ pokorený bez boja, dokonca bez zašpinenia meča krvou“.

Dnes – tak ako nikdy predtým – majú USA doslovne na dosah dosiahnutie tohto cieľa. Majú novú, tajnú zbraň a novú stratégiu dosiahnutia svetového panstva. Ide o tzv.sieťové vojny, čo je najnovšia zbraň Pentagonu, ktorá umožňuje dosiahnuť víťazstvo bez použitia ozbrojených síl, a teda bez rizika odvetného úderu.
Tajné dohody a špeciálne operácie, ovládnutie informačného priestoru a zmena spoločenského vedomia, ideologické diverzie a vymývanie mozgov, podrývačská propaganda a „rôznofarebné“ revolúcie – toto všetko nie je ani náhodou kompletný arzenál Sieťových vojen, najnebezpečnejšej zbrane 21. storočia, ktorá je kompletne nasadená proti všetkým slovanským krajinám (aj keď nielen nám) vrátane Ruska.

Musíme si uvedomiť, že hlavným cieľom Pentagonu, hlavnou prekážkou na ceste budovania amerického Impéria Zla vždy bolo a zostáva Rusko. Hoci si mnohí myslia, že ide iba o „tých Rusov“… ide o posledné dejstvo na ceste likvidácie bielej Rasy. Ako to celé dopadne závisí od nás, všetkých Slovanov, hoci Rusko bude niesť najťažšiu časť.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 85

Platí iba jedno; poslušní zomrú… a už to ani nebude dlho trvať.
Keďže podľa Véd je najväčším zlom neznalosť a nevedomosť, tak nebude od veci, ak si priblížme podstatu a fungovanie tejto zbrane aj na príkladoch. Poznanie nepriateľa – najmä, ak už pod účinkami jeho zbrane zomierame – je polovičným úspechom pri vstupe do poslednej fázy…

Ak hovoríme o sieťových vojnách ako o odlišných spôsoboch vedenia vojny, tak si môžeme ujasniť tri fázy civilizačného vývoja ľudskej spoločnosti: agrárnu, industriálnu a postindustriálnu. Im zároveň zodpovedajú tri sociálne formáty: protomoderný, moderný a postmoderný. Súčasná spoločnosť sa čoraz viac postmodernizuje zodpovedajúco technológiám postmoderna, t. j. industriálne technológie sa realizovali pri vedení vojen, obyčajných vojen, kde dominovali armády, vojenská technika, počet vojakov a súvisiace veci.

Postindustrializácia súčasného sveta a postindustriálne technológie dávajú dôraz na informáciu, ale tu je kľúčovým momentom, kľúčovou funkciou oblasť jej odovzdávania a prostredím šírenia tejto informácie je sieť. Sieť je už javom postmoderna. Zákernosť sieťovej vojny je v tom, že účastníci sa dostávajú k faktom udalostí, ale ich kontext, tzv. „sieťový kód“ už je sformovaný takým spôsobom, že konečný výsledok sa dá predpokladať.
Následne možno priznať, že áno, že to bol omyl
 – ako napríklad s chemickými zbraňami v Iraku – ale konkrétne udalosti už boli zrealizované, americké vojenské lode už sú v Čiernom mori a americké zbrane v Gruzínsku. Načo je reálne priznanie si „omylu“ médiami, keď potrebná, faktická činnosť už bola kompletne zrealizovaná? Médiá súdiť nemožno… Sieťová vojna je veľmi efektívny prostriedok, za ktorým nasledujú reálne geopolitické zmeny.

A čo bude potom – to už nikoho nezaujíma.

Práve preto je sieťová vojna taká efektívna – nedáva možnosť nájsť a ukázať zodpovedných, ustanoviť priamu väzbu medzi zdrojom, ktorý rozhodol o prijatí riešenia a jeho realizátorom. Napriek tomu dáva obrovské možnosti pre konanie, dáva možnosť zrealizovať niečo a potom neniesť za to zodpovednosť. Je to skutočne efektívna stratégia.
Sieťová vojna sa nikdy nevedie napriamo. Zákazník nikdy nemá priame spojenie s vykonávateľom. Dokonca ak by sme sa aj snažili nájsť linku skrz množstvo sprostredkovateľov medzi zákazníkom a vykonávateľom, aj tak priamu linku nenájdeme a nenájdeme ani žiadnu nepriamu.

OZ Pán Občan


Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Bruselský súd: Belgicko musí do 30 dní zrušiť všetky obmedzenia týkajúce sa Covidu-19

Informácie pre svedkov Covidových, medzi ktorých treba zaradiť aj Čaputovú, Matoviča, Hegera a Mikasa. Bruselský súd prvého stupňa v stredu ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vyjadrenie emeritného sudcu okresného súdu v POPRADE, súčasného nezávislého poslanca Európskeho parlamentu – JUDr. Miroslav Radačovský

Dňa 20.02.2021 sa uskutočnil prvý snem politickej strany Slovenský PATRIOT. Vznikli sme z vôle niekoľkotisícového počtu občanov, ktorí svojimi podpismi ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...