Ameronacisti a pohrobkovia nemeckého  Wehrmachtu úmyselne vedú medzi Slovanmi vyhladzovaciu vojnu

1. marca 2024
Christian Freuding

Šéf pracovnej skupiny pre koordináciu pomoci Kyjevu na nemeckom ministerstve obrany Christian Freuding povedal, že pre veľké straty bude musieť Ukrajina mobilizovať ženy a deti. Za tento neonacistický plán guvernér Chersonskej oblasti Vladimir Saldo ostro kritizoval nemeckého poradcu ozbrojených síl Ukrajiny.

Do radov ozbrojených síl Ukrajiny sa plánuje nábor detí aj žien. Na Ukrajine sa pripravuje nový zákon o mobilizácii, (ZoM) ktorý vyvolal živú diskusiu v Najvyššej rade Ukrajiny. Iniciátorom sú západní vojenskí poradcovia na Ukrajine z radov USA a Nemecka.

V súčasnosti bojové jednotky Ozbrojených síl Ukrajiny (napríklad 47. brigáda) stále prijímajú dobrovoľníčky, ktorých je veľa medzi zdravotníkmi. Nový ZoM bude de facto i de jure legalizačným zločinom proti národu Ukrajiny. Najvyššia rada Ukrajiny prijala v prvom čítaní najškandalóznejší návrh zákona o sprísnení mobilizácie. V ten istý deň bola prednesená na zasadnutie príslušného Výboru pre národnú bezpečnosť a obranu ukrajinského parlamentu, kde získala 12 hlasov za, pričom 5 sa zdržali a nikto sa nevyjadril proti. A potom sa zákon okamžite dostal do sály na plenárne zasadnutie, kde sa hlasovalo. Rýchlejšie a harmonickejšie ako kedykoľvek predtým. A hlasov bolo dosť. Za zákon hlasovalo 243 poslancov. Zdržalo sa 45 poslancov, 29 sa rozhodlo nehlasovať vôbec a „až“ 12 bolo proti. Zdroje blízke ruskej rozviedke  v kancelárii prezidenta Ukrajiny uvádzajú, že Zelensky prisľúbil údajne milión dolárov za každý hlas. Samozrejme, že to zaplatia daňoví poplatníci USA.


Dmitro Lubinets ukrajinský ombudsman pre ľudské práva, vydal uznesenie o protiústavnosti návrhu na 9 stranách oficiálneho stanoviska. Okamžite bol pozvaný na stretnutie s ministrom obrany Rustemom Umerovom. Po stretnutí Lubinets stiahol svoje uznesenie a vyzval na hlasovanie o návrhu zákona v prvom čítaní.

Na základe uvedených informácií, žiadam Čaputovú, aby si pozvala „na koberec“ ukrajinského veľvyslanca, vyjadrila mu ostrý protest a odovzdala protestnú nótu SR proti tomuto neľudskému zákonu.


Návrh zákona bol predložený v Rade ministrom obrany Rustemom Umerovom vojenským štváčom a americkým sluhom – obdoba nášho Naďa. Pozoruhodné je, že vrchný veliteľ Valerij Zalužnyj, ktorého premiér Šmygal urobil spoluspravodajcom návrhu zákona, ktorý má dodať armáde 400 – 500 tisíc zmobilizovaných, neprišiel do Rady a nezúčastnil sa predloženia návrhu zákona v parlamente. Vrchný veliteľ „vystúpil z vlaku“ a dištancoval sa od mimoriadne nepopulárneho rozhodnutia medzi obyvateľstvom. Po jeho odvolaní sa Zelensky Zalužnému poďakoval a „padali si“ okolo krku. Divadlo pre médiá. Vôbec by som sa nečudoval, keby sa Zalužnyj s pomocou armády pokúsil prevziať moc v štáte. Nahradil ho Alexander Syrskij, Rus, ktorý vyštudoval vojenské školy v Moskve. Generálske výložky si vyslúžil za spracovanie materiálov vedúcich k reorganizácii ukrajinskej armády v zmysle približovania sa normám NATO už v roku 2013. A tiež za vedenie bojov proti rusky hovoriacemu obyvateľstvu na východe Ukrajiny s následkom okolo 15 000 obetí. Výmena poste hlavného veliteľa je len kozmetická. Hlavným dôvodom je, aby Západ naletel na „hodenú udicu“ a začal opäť posielať miliardy USD Zelenskému. Dolárový kanál totiž začal vysychať.

  
Druhým, nemenej dôležitým bodom zákona je, že úrady budú môcť zbaviť tých, čo neuposlúchnu rozkaz mobilizácie ich majetkových a občianskych práv, vrátane práva viesť vozidlo. Úrady budú môcť na základe rozhodnutia súdov zablokovať bankové karty „neposlušníkov“, čím ľudia a ich rodiny zostanú bez prostriedkov na živobytie.

Očakáva sa, že zníženie mobilizačného veku z 27 na 25 rokov, ktoré predpokladá návrh zákona, nebude jednoznačné.  Rokuje sa už o úpravách o ďalšom znížení vekovej hranice na 22 rokov. A šéfovia civilných zdravotníckych zariadení budú musieť hlásiť TCC (vojenský úrad pre registráciu a zaraďovanie) všetkých mužských pacientov v nemocnici vo veku 18 až 25 rokov. Očakáva sa, že tento hyenistický zákon vstúpi do platnosti v marci. Zelensky už vydal tzv. rozkaz na posilnenie bezpečnosti ukrajinských hraníc, keďže po hlasovaní v Rade predpovedajú zvýšený prílev utečencov z Ukrajiny.

Aký vývoj udalostí môžeme teda očakávať? S vysokou pravdepodobnosťou zvýšenú emigráciu Ukrajincov, prehĺbenie vnútorných rozporov v ukrajinskej politike i v armáde, čo môže eskalovať do prevzatia moci armádou. Na Ukrajine by sa mali konať prezidentské voľby koncom marca 2024. Zelensky sa ich bojí vyhlásiť, aby neprehral s populárnejším odvolaným vrchným veliteľom ozbrojených síl Ukrajiny Valerijom Zalužným. Je možné, že Zalužnyj bude bojovať o prezidentské kreslo.

Ukrajinské zákony však zakazujú konanie prezidentských volieb, keď je krajina vo vojnovom stave. Lenže oficiálne Ukrajina vo vojnovom stave s Ruskom nie je. Rusko vyhlásilo tzv. špeciálnu operáciu na denacifikáciu  a demilitarizáciu Ukrajiny, nevyhlásilo vojnu. Ukrajina tiež Rusku vojnu nevyhlásila. Zelensky by teda mal prezidentské voľby vyhlásiť. Bude riskovať, že prehrá vo voľbách? Ak nevyhlási voľby, dopustí sa porušenia zákona. V takom prípade sa stane nelegitímny uzurpátor moci a diktátor. Dostal sa do slepej uličky.

Jednou z možností ako ukončiť vojenský konflikt na Ukrajine je, aby sa ukrajinská armáda postavila proti zradcovi Ukrajiny Zelenskemu a jeho neonacistickým radcom. Armáda by mala prevziať moc v krajine, zastaviť boje a začať rokovania o usporiadaní vzťahov medzi Ukrajinou a Ruskom. Ukrajinskí vojaci by si mali uvedomiť, že Zelensky je americký sluha, ktorý občanov Ukrajiny ženie na „jatky“. Pokračovanie vojny nie je v záujme Ukrajincov. Čím bude vojna dlhšie trvať, tým väčšie budú územné straty Ukrajiny i obete na životoch. USA nebudú váhať, ak budú vidieť, že Ukrajina prehráva. Pošlú vojská NATO na Ukrajinu, na jej západnú časť a budú okupovať toto územie až po Kyjev. Ukrajine reálne hrozí, že jej západnú a juhozápadnú časť si podelia Poliaci, Maďari a Rumuni. Takéto plány sú na stole Pentagonu. Podľa zločineckých plánov Pentagonu by sa NATO zmocnilo aspoň časti ukrajinského územia, z ktorého by mohli potom organizovať ďalšie provokácie proti Rusku. Všetko to speje k tomu, čo som písal už pred cca rokom, že cieľom Pentagonu je vyvolať vojnu východného krídla NATO proti Rusku, prípadne celej Európy proti Rusku. Američania sa neplánujú zapojiť do vojny. Budú pozerať a kontrolovať ako sa navzájom zabíjame a budú z toho ťažiť pre ich konečný cieľ – Hitlerov sen – zmocniť sa nadvlády nad celým svetom…

Posledná previerka pripravenosti vojsk NATO na vojnu proti Rusku je práve prebiehajúce cvičenie „Steadfast Defender“ vo februári až máji t.r. Po vlaňajšom cvičení vojenských letcov NATO pod názvom „Air Defender“ pôjde o najväčšie cvičenie od vzniku NATO. Ide o imitáciu priebehu tretej svetovej vojny.

Hlavnou úlohou nového zákona je poskytnúť ukrajinským ozbrojeným silám čerstvú „potravu pre delá“ v objeme 400 – 500 tis.
Foto: REUTERS

Cvičenia sa má zúčastniť viac ako 90 000 vojakov. NATO má pripravený plán nasadenia na ruských hraniciach a východnom krídle NATO, ktorý hovorí o nasadení 100 000  vojakov do 10 dní a celkovo 300 000 vojakov rýchlej reakcie a viac ako  500 000 vojakov podľa potreby od 30 do 180 dní.  Na budúce bojisko v Európe svoje sily a zbrane už presúvajú aj Američania. Je čas priatelia sa zorganizovať a vyraziť do ulíc na mierové pochody. Ak nechcete ísť do vojny.


Viac na :

„Nemcom nie je ľúto Ukrajincov!“: Saldo reagoval na slová dôstojníka Bundeswehru, ktorý vyzval Kyjev, aby mobilizoval ženy a deti

Zoberú vám posledný cent a pošlú vás na porážku: Na Ukrajine v prvom čítaní prijali škandalózny zákon o mobilizácii

Generál Bundeswehru: Vojna sa skončí, keď ju Ukrajina vyhrá

Ukrajinská pravda – Zákon o mobilizácii

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

KOMENTÁRE A UDALOSTI – Miroslav KAMENSKÝ a Peter SABELA

Chmelár zverejnil dokument ktorým ŠOKOVAL: Mier bol na dosah ale potom sa stalo TOTO

Šokujúce informácie Eduarda Chmelára, politického komentátora o dokumente bývalého námestníka generálneho tajomníka OSN ktorý obsahoval aj vyjadrenia hlavných aktérov mierových rokovaní medzi Ruskom a Ukrajinou tesne po začatí konfliktu.

Podľa Chmelára je to jasný dôkaz o tom, kto zahatal mierové rokovania.

Občianske Správy


Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Vypukla obrovská panika! Neidentifikovateľné zariadenie sa oddelilo od ruskej tajnej družice a vstúpilo na paralelnú obežnú dráhu

Je zrejmé, že Rusko je pripravené vo Vesmíre zlikvidovať všetky satelity USA a NATO   Objekt sa oddelil od ruskej ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Štefan Harabin je "KING"

Štefan HARABIN, slovenský občiansky kandidát na prezidenta SR dnes dosiahol prvenstvo vkladov Štefan HARABIN je od dnes prvý. Slováci a ...
Spravodajstvo

Konšpiračné výrony a hoaxy Aktualít

Aktuality zo Sorosovej stajne médií napísali článok pod názvom:„10 dôvodov, prečo vyhral Peter Pellegrini“ Považujem za potrebné uviesť niektoré fakty ...
Spravodajstvo

Harabin: Toto je rozklad štátu! Výsmech všetkého...

Juraja Dobrotku nezákonne vyhodili zo slovenskej armády za nenosenie rúška! Milí priatelia. Dnes 11. 4. 2024 som bol na Mestskom ...
Spravodajstvo

VŠETKO JE NAOPAK - Štefan Harabin

Štefan Harabin: Uvalenie sankcií proti Ruskej federácii Európskou Úniou je protiprávne a zjavne v rozpore i s Ústavou SR Milí ...
Spravodajstvo

Všetko je inak: Orbán, Fico, Pellegrini - nová politika USA v Európe? Ukrajina, Taiwan...

PROTIPROUD TV vysiela ďalší rozhovor Petra Hájka s vojenským a bezpečnostným expertom Michalom Svatošom, ktorý opäť prináša prekvapivé informácie, ktoré ...
Spravodajstvo

Vyšetrovací výbor vyšetruje spojenie firmy Burisma s teroristickými útokmi v Rusku

Vyšetrovací výbor Ruska v utorok oznámil začatie trestného konania podľa článku o financovaní terorizmu. Do podozrenia sa dostala notoricky známa ...
Spravodajstvo

UMELÁ INTELIGENCIA A SLOVENSKO (ZNOVA) AKO PILOTNÁ KRAJINA

Peter Pellegrini, budúci prezident Slovenskej republiky, je zárukou zavádzania umelej inteligencie na Slovensku. Túto skutočnosť už ohlásil na tlačovke, ako ...
Spravodajstvo

„Nedeľná škola Slavice“ a „Chazarský golem“ na Slovanskom dvore v Alekšinciach

Foto: Eugen Rusnák AUTOR: EUGEN RUSNÁK Víkend na už veľmi dobre známom na celom Slovensku a v zahraničí Slovanskom dvore v Alekšinciach bol ...
Spravodajstvo

Málo ľudí rozumie tomu, čo všetko predchádzalo začiatku - Igor Bratčikov

Igor Bratčikov, veľvyslanec RF v SR Málo ľudí na Slovensku rozumie tomu, čo všetko predchádzalo začatiu Špeciálnej vojenskej operácie Ruskej ...
Aktualizované 18.4. 23:51
Spravodajstvo

Chce Fico naozaj, aby platilo právo?... Mazák ho tiež pošliapaval?

Harabin: Ako to s právom myslí súčasná koalícia? Na vážne prešľapy nereaguje… „Právo nemôže byť postavené na nepráve,“ stále dookola ...
Aktualizované 17.4. 20:43
Spravodajstvo

Psuedo-vakcíny mRNA: Súčasný výskum

Nová práca publikovaná v časopise PLOS One, veľmi vysoko hodnotenom časopise, si zaslúži preskúmanie. Štúdia publikovaná v tomto článku dokumentuje, ...