Ameronacisti a pohrobkovia nemeckého  Wehrmachtu úmyselne vedú medzi Slovanmi vyhladzovaciu vojnu

1. marca 2024
Christian Freuding

Šéf pracovnej skupiny pre koordináciu pomoci Kyjevu na nemeckom ministerstve obrany Christian Freuding povedal, že pre veľké straty bude musieť Ukrajina mobilizovať ženy a deti. Za tento neonacistický plán guvernér Chersonskej oblasti Vladimir Saldo ostro kritizoval nemeckého poradcu ozbrojených síl Ukrajiny.

Do radov ozbrojených síl Ukrajiny sa plánuje nábor detí aj žien. Na Ukrajine sa pripravuje nový zákon o mobilizácii, (ZoM) ktorý vyvolal živú diskusiu v Najvyššej rade Ukrajiny. Iniciátorom sú západní vojenskí poradcovia na Ukrajine z radov USA a Nemecka.

V súčasnosti bojové jednotky Ozbrojených síl Ukrajiny (napríklad 47. brigáda) stále prijímajú dobrovoľníčky, ktorých je veľa medzi zdravotníkmi. Nový ZoM bude de facto i de jure legalizačným zločinom proti národu Ukrajiny. Najvyššia rada Ukrajiny prijala v prvom čítaní najškandalóznejší návrh zákona o sprísnení mobilizácie. V ten istý deň bola prednesená na zasadnutie príslušného Výboru pre národnú bezpečnosť a obranu ukrajinského parlamentu, kde získala 12 hlasov za, pričom 5 sa zdržali a nikto sa nevyjadril proti. A potom sa zákon okamžite dostal do sály na plenárne zasadnutie, kde sa hlasovalo. Rýchlejšie a harmonickejšie ako kedykoľvek predtým. A hlasov bolo dosť. Za zákon hlasovalo 243 poslancov. Zdržalo sa 45 poslancov, 29 sa rozhodlo nehlasovať vôbec a „až“ 12 bolo proti. Zdroje blízke ruskej rozviedke  v kancelárii prezidenta Ukrajiny uvádzajú, že Zelensky prisľúbil údajne milión dolárov za každý hlas. Samozrejme, že to zaplatia daňoví poplatníci USA.


Dmitro Lubinets ukrajinský ombudsman pre ľudské práva, vydal uznesenie o protiústavnosti návrhu na 9 stranách oficiálneho stanoviska. Okamžite bol pozvaný na stretnutie s ministrom obrany Rustemom Umerovom. Po stretnutí Lubinets stiahol svoje uznesenie a vyzval na hlasovanie o návrhu zákona v prvom čítaní.

Na základe uvedených informácií, žiadam Čaputovú, aby si pozvala „na koberec“ ukrajinského veľvyslanca, vyjadrila mu ostrý protest a odovzdala protestnú nótu SR proti tomuto neľudskému zákonu.


Návrh zákona bol predložený v Rade ministrom obrany Rustemom Umerovom vojenským štváčom a americkým sluhom – obdoba nášho Naďa. Pozoruhodné je, že vrchný veliteľ Valerij Zalužnyj, ktorého premiér Šmygal urobil spoluspravodajcom návrhu zákona, ktorý má dodať armáde 400 – 500 tisíc zmobilizovaných, neprišiel do Rady a nezúčastnil sa predloženia návrhu zákona v parlamente. Vrchný veliteľ „vystúpil z vlaku“ a dištancoval sa od mimoriadne nepopulárneho rozhodnutia medzi obyvateľstvom. Po jeho odvolaní sa Zelensky Zalužnému poďakoval a „padali si“ okolo krku. Divadlo pre médiá. Vôbec by som sa nečudoval, keby sa Zalužnyj s pomocou armády pokúsil prevziať moc v štáte. Nahradil ho Alexander Syrskij, Rus, ktorý vyštudoval vojenské školy v Moskve. Generálske výložky si vyslúžil za spracovanie materiálov vedúcich k reorganizácii ukrajinskej armády v zmysle približovania sa normám NATO už v roku 2013. A tiež za vedenie bojov proti rusky hovoriacemu obyvateľstvu na východe Ukrajiny s následkom okolo 15 000 obetí. Výmena poste hlavného veliteľa je len kozmetická. Hlavným dôvodom je, aby Západ naletel na „hodenú udicu“ a začal opäť posielať miliardy USD Zelenskému. Dolárový kanál totiž začal vysychať.

  
Druhým, nemenej dôležitým bodom zákona je, že úrady budú môcť zbaviť tých, čo neuposlúchnu rozkaz mobilizácie ich majetkových a občianskych práv, vrátane práva viesť vozidlo. Úrady budú môcť na základe rozhodnutia súdov zablokovať bankové karty „neposlušníkov“, čím ľudia a ich rodiny zostanú bez prostriedkov na živobytie.

Očakáva sa, že zníženie mobilizačného veku z 27 na 25 rokov, ktoré predpokladá návrh zákona, nebude jednoznačné.  Rokuje sa už o úpravách o ďalšom znížení vekovej hranice na 22 rokov. A šéfovia civilných zdravotníckych zariadení budú musieť hlásiť TCC (vojenský úrad pre registráciu a zaraďovanie) všetkých mužských pacientov v nemocnici vo veku 18 až 25 rokov. Očakáva sa, že tento hyenistický zákon vstúpi do platnosti v marci. Zelensky už vydal tzv. rozkaz na posilnenie bezpečnosti ukrajinských hraníc, keďže po hlasovaní v Rade predpovedajú zvýšený prílev utečencov z Ukrajiny.

Aký vývoj udalostí môžeme teda očakávať? S vysokou pravdepodobnosťou zvýšenú emigráciu Ukrajincov, prehĺbenie vnútorných rozporov v ukrajinskej politike i v armáde, čo môže eskalovať do prevzatia moci armádou. Na Ukrajine by sa mali konať prezidentské voľby koncom marca 2024. Zelensky sa ich bojí vyhlásiť, aby neprehral s populárnejším odvolaným vrchným veliteľom ozbrojených síl Ukrajiny Valerijom Zalužným. Je možné, že Zalužnyj bude bojovať o prezidentské kreslo.

Ukrajinské zákony však zakazujú konanie prezidentských volieb, keď je krajina vo vojnovom stave. Lenže oficiálne Ukrajina vo vojnovom stave s Ruskom nie je. Rusko vyhlásilo tzv. špeciálnu operáciu na denacifikáciu  a demilitarizáciu Ukrajiny, nevyhlásilo vojnu. Ukrajina tiež Rusku vojnu nevyhlásila. Zelensky by teda mal prezidentské voľby vyhlásiť. Bude riskovať, že prehrá vo voľbách? Ak nevyhlási voľby, dopustí sa porušenia zákona. V takom prípade sa stane nelegitímny uzurpátor moci a diktátor. Dostal sa do slepej uličky.

Jednou z možností ako ukončiť vojenský konflikt na Ukrajine je, aby sa ukrajinská armáda postavila proti zradcovi Ukrajiny Zelenskemu a jeho neonacistickým radcom. Armáda by mala prevziať moc v krajine, zastaviť boje a začať rokovania o usporiadaní vzťahov medzi Ukrajinou a Ruskom. Ukrajinskí vojaci by si mali uvedomiť, že Zelensky je americký sluha, ktorý občanov Ukrajiny ženie na „jatky“. Pokračovanie vojny nie je v záujme Ukrajincov. Čím bude vojna dlhšie trvať, tým väčšie budú územné straty Ukrajiny i obete na životoch. USA nebudú váhať, ak budú vidieť, že Ukrajina prehráva. Pošlú vojská NATO na Ukrajinu, na jej západnú časť a budú okupovať toto územie až po Kyjev. Ukrajine reálne hrozí, že jej západnú a juhozápadnú časť si podelia Poliaci, Maďari a Rumuni. Takéto plány sú na stole Pentagonu. Podľa zločineckých plánov Pentagonu by sa NATO zmocnilo aspoň časti ukrajinského územia, z ktorého by mohli potom organizovať ďalšie provokácie proti Rusku. Všetko to speje k tomu, čo som písal už pred cca rokom, že cieľom Pentagonu je vyvolať vojnu východného krídla NATO proti Rusku, prípadne celej Európy proti Rusku. Američania sa neplánujú zapojiť do vojny. Budú pozerať a kontrolovať ako sa navzájom zabíjame a budú z toho ťažiť pre ich konečný cieľ – Hitlerov sen – zmocniť sa nadvlády nad celým svetom…

Posledná previerka pripravenosti vojsk NATO na vojnu proti Rusku je práve prebiehajúce cvičenie „Steadfast Defender“ vo februári až máji t.r. Po vlaňajšom cvičení vojenských letcov NATO pod názvom „Air Defender“ pôjde o najväčšie cvičenie od vzniku NATO. Ide o imitáciu priebehu tretej svetovej vojny.

Hlavnou úlohou nového zákona je poskytnúť ukrajinským ozbrojeným silám čerstvú „potravu pre delá“ v objeme 400 – 500 tis.
Foto: REUTERS

Cvičenia sa má zúčastniť viac ako 90 000 vojakov. NATO má pripravený plán nasadenia na ruských hraniciach a východnom krídle NATO, ktorý hovorí o nasadení 100 000  vojakov do 10 dní a celkovo 300 000 vojakov rýchlej reakcie a viac ako  500 000 vojakov podľa potreby od 30 do 180 dní.  Na budúce bojisko v Európe svoje sily a zbrane už presúvajú aj Američania. Je čas priatelia sa zorganizovať a vyraziť do ulíc na mierové pochody. Ak nechcete ísť do vojny.


Viac na :

„Nemcom nie je ľúto Ukrajincov!“: Saldo reagoval na slová dôstojníka Bundeswehru, ktorý vyzval Kyjev, aby mobilizoval ženy a deti

Zoberú vám posledný cent a pošlú vás na porážku: Na Ukrajine v prvom čítaní prijali škandalózny zákon o mobilizácii

Generál Bundeswehru: Vojna sa skončí, keď ju Ukrajina vyhrá

Ukrajinská pravda – Zákon o mobilizácii

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

KOMENTÁRE A UDALOSTI – Miroslav KAMENSKÝ a Peter SABELA

Chmelár zverejnil dokument ktorým ŠOKOVAL: Mier bol na dosah ale potom sa stalo TOTO

Šokujúce informácie Eduarda Chmelára, politického komentátora o dokumente bývalého námestníka generálneho tajomníka OSN ktorý obsahoval aj vyjadrenia hlavných aktérov mierových rokovaní medzi Ruskom a Ukrajinou tesne po začatí konfliktu.

Podľa Chmelára je to jasný dôkaz o tom, kto zahatal mierové rokovania.

Občianske Správy


Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Vypukla obrovská panika! Neidentifikovateľné zariadenie sa oddelilo od ruskej tajnej družice a vstúpilo na paralelnú obežnú dráhu

Je zrejmé, že Rusko je pripravené vo Vesmíre zlikvidovať všetky satelity USA a NATO   Objekt sa oddelil od ruskej ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Štefan Harabin je "KING"

Štefan HARABIN, slovenský občiansky kandidát na prezidenta SR dnes dosiahol prvenstvo vkladov Štefan HARABIN je od dnes prvý. Slováci a ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Aktualizované 23.7. 00:14
Spravodajstvo

Úprava dodávok zbraní

List adresovaný generálnemu prokurátorovi, ministrovi obrany, ordinarovi – biskupovi, ktorého autorom je Mgr. Ján Liška, PhD. z Michaloviec Vážený pán ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...