Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

3. októbra 2022

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum okolo. Tu je analýza.

Bruselská Uršula  vydala nové nariadenie na boj proti Putinovej Drahote. Podľa nariadenia je prvoradou úlohou EÚ zachrániť zisky bohatých európskych obchodníkov s diamantmi, a preto sa dovoz ruských diamantov nesmie v žiadnom prípade sankcionovať! Sankcionovať sa naopak bude dovoz ruskej ocele, ropy a ďalších produktov, od ktorých závisia pracovné miesta európskych priemyselných robotníkov. A aby sa poriadne uškodilo Putinovi, Uršula ako nové zakázala vývoz toaletného papiera do Ruska! A to je smiešne, pretože to len dokazuje, že v Bruseli sa už obávajú, aj že v Európe čoskoro dôjde toaletný papier! 

Papierne totiž kvôli drahým energiám zatvárajú jedna za druhou: (Nórske Skog v RakúskuCordier v NemeckuMitsubishi Paper Mills v Nemecku, Delkeskamp v NemeckuPapierne v TalianskuPapierne vo ŠvédskuPapierne v Česku.) Keď sa nad tým všetkým zamyslíte, pochopíte, čo bude ďalej – Drahota porastie! Preto Brusel robí všetko preto, aby do Vianoc nezdražili v Bruseli diamanty a diamantové šperky. Monopolnými kšeftmanmi s ruskými diamantmi sú totiž bruselskí a antverpskí klenotníci a ich hlavnými zákazníkmi sú európski bankári, boháči a eurokrati. A prečo nakupujú v Európe brúsené ruské diamanty. No predsa, aby si uložili peniaze, do bezpečnej meny – do diamantov! Bruselská ochrana diamantového trhu má jasný cieľ, umožniť eurokratom, aby si zachránili svoje prašuľky pred infláciou! 

Anglická Líza včera takmer zbankrotovala celú Britániu aj so slávnou Librou ! Akonáhle totiž nový anglický finančný čarodejník Kwasi Kwarteng, ktorého Líza dosadila za ministra financií, oznámil, že sa v Anglicku už nebude vyberať väčšina daní, tak sa Libra zrútila a dôchodkové fondy začali krachovať. Všetka dôvera investorov v dlžné úpisy vlády jeho veličenstva Karola III, a v hodnotu britskej libry prestala v okamihu existovať. Krach Británie v poslednej hodine odvrátila Bank of England, ktorá nakúpila za 60 miliárd novo natlačených Libier britské vládne dlhopisy, ktoré už nikto nechcel nakupovať, a zabránila tak absolútnemu bankrotu celej Británie za jediný deň. Účet za finančné čáry-máry afrického mága Kwartenga však bude desivý. Všetci analytici sa zhodujú, Že drahota, vďaka tlačeniu Libier tempom, ktoré na celom svete prevádzkoval po II. svetovej vojne len diktátor Zimbabwe Robert Mugabe, bude obrovská. Inflácia porastie, a s ňou porastú úroky dlžníkom, a vyvolajú nesplácanie hypoték, bezdomovectva a krach britského realitného trhu. Na celom príbehu je úsmevnou perličkou, že Kwartengovi rodičia prišli do Londýna z Africkej Ghany, a že povestným guru-mágom Roberta Mugabe bol Kwame Nkrumah, čestný doktor Karlovej Univerzity, a rodák z Ghany. 

Najväčšie včerajšie zdesenie však vyvolal samotný Joe Biden. (video) Americký prezident sa včera zrejme rozhodol ukázať, že sa nielen vyrovná Putinovi, ktorý vládne prírodným silám, ako sme ukázali v jednej minulej analýze, ale aj mocným africkým mágom, ktorí takmer dokázali zbankrotovať Britániu za jediný deň, a na stretnutí s verejnosťou sa uprostred príhovoru zrazu otočil a oslovil nedávno tragicky zosnulú kongresmanku Jackie Walorski, akoby stála vedľa neho, a potom sa zamyslel, a poznamenal, že tu byť vlastne nemôže. Už pred týmto posledným Bidenovým vystúpením bolo 56% Američanov presvedčených, že Biden nie je duševne zdravý, koľko bude ešte tvrdiť opak sa ešte len ukáže. 

Pred pár týždňami sa po Rusku objavili billboardy s nápisom Aljaška je Ruská! Včera, keď Biden čaroval a hovoril s mŕtvymi, vošlo na známosť, že sa pred pár dňami z rannej hmly pri ostrove Kiska vyrútila na americkú strážnu lodičku Kimball rusko-čínska eskadra 5 vojnových lodí včele s raketovým krížnikom Maršal Šapla do výlučnej americkej námornej ekonomickej zóny pri ostrove Kiska. To síce nie je zakázané, ale považuje sa to za dôraznú vyhrážku. Tým skôr, keď si uvedomíte, že ostrov Kiska bol jediným štátnym územím USA, ktoré bolo počas druhej svetovej vojny okupované, a že patrí pod štát Aljaška. 

Posádka strážnej lodičky Kimball bola natoľko zmätená udalosťou, že hlásila na velenie, že sa na ňu rútia najmenej 3 čínske raketové krížniky s raketami ďalekého dosahu Renhai. Tie síce neexistujú, ale Čína vlastní tzv. super-torpédoborce typu Typu 055, ktoré sú týmito raketami vyzbrojené, a krížniku Maršal Šapošnikov aspoň trošku podobné. Zmätené hlásenia lodičky Kimball sú len ďalším dôkazom chaosu, v ktorom sa súčasné ozbrojené sily USA nachádzajú. 

Situácia už došla tak ďaleko, že sa začalo najvyššie vyšetrovanie, prečo sa tento rok podarilo do júla do ozbrojených síl USA najať len 40% ročného kontingentu dobrovoľníkov. (náborový rok USA je od septembra do septembra!) Podľa predbežných výsledkov po páde Afganistanu, a zavedenie WOKE a Gender armádnych pravidiel, a neustálom podozrievaní všetkých belošských dobrovoľníkov zo skrytého rasizmu, majú všetky ozbrojené sily USA úplne zlú povesť, a nikto normálny už v nich nechce slúžiť. Aby sa problém vyriešil, prišli Biden-generáli s nápadom, že začnú verbovať medzi ľuďmi postihnutými syndrómom ADHD, astmatikami, ľuďmi, ktorí nemajú ukončené úplné základné vzdelanie, a medzi nelegálnymi imigrantmi. Že z takejto armády ide na všetkých US vlastencov ešte väčší strach ako z ruskej armády je celkom pochopiteľné. 

Tým skôr, že včera do Tichého oceánu vplávali pod arktickým ľadom najnovšie (december 2021) ruské atómové ponorky Knieža Oleg, a Novosibirsk, ktoré dostali za úlohu posilniť rusko-čínsku flotilu v Pacifiku. Knieža Oleg je vyzbrojený najnovšími atómovými raketami Bulava s dosahom 9000 km, a Novosibirsk strelami Kinžál, Onyx, a má byť čo najrýchlejšie prezbrojený hypersonickými strelami Zirkon. 

Za tejto zistenej situácie po sabotáži Nord Stream si zachoval zdravý rozum snáď už len Trump, a ponúkol, že vyjedná dohodu, ktorá celý ten chaos okolo Ukrajiny ukončí. Biden sa naopak začal vyhrážať americkým producentom ropy a plynu, že si to s nimi vybaví, či ešte budú zdvíhať ceny. Tie sa dvíhajú kvôli hurikánom, ktoré znížili dennú produkciu asi o 15%, a kvôli tomu, že Biden minulé mesiace, aby škodil Putinovi rozpredal takmer všetky strategické zásoby ropy v USA. 

Akýkoľvek výpadok produkcie, tak ženie obchodníkov s ropou do neistoty, a tak zvyšujú ceny. Taká je ekonomika. Keby Biden nepredal štátne rezervy, z nich by sa pokryli súčasné výpadky dodávok, a ceny by nerástli. Tak sa to robilo vždy. Avšak terajšia čáry-máry-ekonomika má iné pravidlá – a to sľubovať blahobyt a tlačiť nekryté peniaze. To skončí ako hyperinflácia v Zimbabwe, pokiaľ nedonútime vlády konať. Ako ste sami videli tohto septembra, stačí jedna dve podarené demonštrácie, a vláda začne aspoň trochu niečo robiť. Dokázali ste tak zatiaľ viac, než všetci parlamentní tárajovia dohromady. Ostatne práve preto v celej západnej Európe organizujú odbory opakované nátlakové štrajky. A nie je asi náhodou, že české odbory, ktoré neštrajkujú, nemajú silu presadiť západné mzdy v Česku. 

Ako funguje bruselská čáry-máry-ekonomika vysvetlil v americkej tlači prekvapivo odvážne slovenský premiér Heger – podľa neho Slovensko nevyhnutne zbankrotuje, pretože začiatkom roka podľa Bruselských pravidiel predalo všetky kapacity elektriny priekupníkom, a teraz si ju musí draho kupovať späť. Slovensku tak ani nepomôže mimoriadna daň za nespravodlivé zisky energo-šmejdov, pretože tí daňovo nesídlia na Slovensku, ale niekde inde v EÚ! Tým Heger prezradil to, čo zase Síkela s Fialou ľuďom tajia, že dane zo ziskov za predraženú elektrinu predávanú v Česku nepôjdu do českej štátnej kasy! 

Teda, že si Západ zase namastí vrecko na Východej Európe! A Česi zase všetko zaplatia aj s úrokmi v nasledujúcich rokoch! Fiala a Síkela sú ešte väčší finanční čarodejníci ako ghanskí mágovia Kwasi Kwarteng a Kwame Nkumrah, ktorí už dokázali, že dokážu zničiť ekonomiku celého štátu raz a navždy, pokiaľ v tom niekto nezjedná rýchly poriadok. A nad českou menou nebdie Bank of England, ale partia menovaná Milošom Predavačom, čo predal českú plynárenskú infraštruktúru. Utrhnuté miliardy, ktoré mali byť na dôchodky, ihneď zašmolil otec Špidla. A výsledok máme dnes. Maďarsko, ktoré vďaka Orbánovi plynovody nepredávalo, má zmluvy na lacný ruský plyn, a ten sa dodáva cez Turecko.

Michael Svatoš

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

Geopolitická architektúra planéty

Dr. Jozef Skála a Prof. Peter Staněk: Videorozhovor o geopolitickej architektúre planéty 30. 9. 2022 Prof. Staněk k aktuálnym témam + odpovede ...

Nasledujúci článok

Názor

Pán Baránek pekne hovoríte, ale niekedy aj tárate

foto: eurorešpekt, zem&vek Miroslav Jureňa: Pozrel som si “Ne – liberálnu kaviareň” Romana Michelka, s hosťom  Jánom Baránkom.    V krátkosti ...
Aktualizované 3.12. 03:41
Spravodajstvo

NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK

PREZIDENT PUTIN: NWO Zúfalo dokončujem plán pre Európu!Zatiaľ čo európske národy smútia nad mŕtvymi a pripravujú sa na ďalšiu vlnu ...
Spravodajstvo

Žilinka nevidí šikanovanie ťažko zdravotne postihnutej osoby, ktorá iba uplatňovala základné práva

Železničná spoločnosť Slovensko a. s. žaluje RNDr. Kvetoslavu Šinályovú o zaplatenie sankcie 200 EUR, lebo si odmietla nasadiť rúško. Ide ...
Aktualizované 2.12. 20:35
Spravodajstvo

VIDEO: Pjotr Olegovič Tolstoj - Na Západe bezpečnosť Ruska nikoho nezaujímala

Петр Олегович Толстой Vice Prezident Dolnej snemovne RUSKEJ DUMY Pjotr Olegovič Tolstoj vo Francúzskej BFMTV vo výbušnom rozhovore, kde ako ...
Aktualizované 3.12. 03:27
Spravodajstvo

Harabin podal opäť trestné oznámenie

JUDr. Štefan Harabin podal oficiálne trestné oznámenie priamo Žilinkovi vo veci šikanovania ťažko zdravotne postihnutej osoby, ktorá iba uplatňovala základné ...
Spravodajstvo

Žaloba na Zelenského ide z Česka do Haagu

Jindřich Rajchl Predseda strany Právo Respekt Odbornost, advokát, podnikateľ napísal: .…rozhodol som sa podať podnet na stíhanie ukrajinského prezidenta Volodymyra ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS – Na Letenské pláni, Praha 26.11.2022

aktualizácia Na demonštrácii na pražskej Letenské pláni, za Slovensko vystúpili Jan Baránek a Tibor Eliot Rostas. Spisovateľ, publicista a vydavateľ ...
Aktualizované 2.12. 00:39
Spravodajstvo

Česko je druhá najhoršia krajina na svete - oznámila včera OSN! Slovensko nezaostáva... Kto je prvý - žasnete!

Najdôležitejšie údaje sú v závere článku – Analýza CEPEJ EÚ dokazuje, ako sa v Česku desivo premnožili vysokí štátni úradníci ...
Spravodajstvo

BLÍŽI SA VEĽKÉ ODHALENIE NA VOJNOVOM TRIBUNÁLI 

Ukrajinskí vojaci z Azova tzv. Azováci začali hovoriť o Zelenskom a jeho zločinoch. Ruská armáda postupne vyčistila Mariupol až na ...
Spravodajstvo

Vojna  RF vs. Ukrajina

《BFM TV rozhovor –  интервью c Пётрom – Толстым miestopredsedom štátnej  Dumy RF》 Pyotr Tolstoy, podpredseda Dumy: „Infraštruktúra Ukrajiny bude ...
Spravodajstvo

Budú očkovaní umierať v krátkom čase?

,,Každá osoba očkovaná mRNA zomrie v priebehu nasledujúcich 3 až 5 rokov“ Nasledujúca správa je prevzatá z prepisu videokonferencie medzi ...