Aktuálne satanské rituálne zverstvá na Slovensku, indície zla nie iba na Slovensku

17. júla 2021

Čaputová v prezidentskom paláci na zemi pri fotografovaní nedávno vytvárala dojem princeznej alebo šľapky, to moc jasne nie je, ale toto už áno?

obrázok.png

Toto je jeden z najnebezpečnejších signálov na slovenskom území v tejto súvislosti nebezpečným okultným symbolom, ktorý sa vykonáva skrížením dvoch rúk do kríža tak, že dlane sa dotýkajú hrude tesne pod ramenom náprotivnej ruky.
pretože tento symbol sa objavuje v okultných procesoch konaní na verejnosti pred očami Goyim len úplne unikátne, výnimočne, a zvyčajne len vo chvíli, kedy je potrebné priniesť obete.

Šéfka Európskej komisie a slovenská prezidentka sa pozdravili okultným pozdravom Vyšší prozreteľnosti “Crux Ansata

Crux ansata je totiž symbol, ktorý v záujme Vyššej prozreteľnosti vyžaduje obete, myslené ľudské obete, mraky obetí, hromadné obetovania. Obete žiada Osiris, Boh stroja času, resp. Brány.

Na Slovensku sa chystá covidový apartheid v spolupráci s Európskou komisiou, Ursula prišla na inšpekčnú návštevu? Návšteva, ktorá mala zdanlivo čisto folklórny charakter, bola ale zahájená veľmi podivným a v tejto súvislosti nebezpečným okultným symbolom, ktorý sa vykonáva skrížením dvoch rúk do kríža tak, že dlane sa dotýkajú hrude tesne pod ramenom protiľahlej ruky. Toto skríženie rúk symbolizuje Ankh, teda Egyptský kríž a pochádza zo starého Egypta.

Na západe je ale symbol v slobodomurárskych lóžach označovaný ako Crux Ansata. Symbol Ankh držali faraóni i po svojej smrti, kedy ruky v sarkofágu im boli prekrížene presne týmto spôsobom.

Dodnes sa takto pochovávajú mŕtvi do rakiev v mnohých krajinách, okrem krajín ateistických, kde sú ruky zomrelého pozdĺž tela. Pri pohľade na symbol tvoria ruky položenou ležatou osmičku, resp. presýpacie hodiny položené naležato.
Ankh sa prekladá ako “život”, ale to je trochu posunutý omyl. Ankh v skutočnosti podľa okultnej kabaly symbolizuje „čas života“, čo je podstatný rozdiel. Tento symbol, ktokoľvek ho používa alebo predvádza, odkazuje sa tak nikdy nie na život, ale na Vyššiu prozreteľnosť času, ktorého strážcom v Egypte bol Osiris.

Rovnako ako sa na vyššiu prozreteľnosť odvolával Adolf Hitler, ktorý tento symbol počas svojich prejavov používal veľmi často. Ursula a Zuzana sa tak v Bratislave zdravili kabalistickým symbolom Vyššej prozreteľnosti, resp. Crux Ansata, čo je západný výraz pre egyptský Ankh.

Faraoni tento symbol doplňovali o dva nástroje, ohnutou palicou v podobe pastierskej palice (heka) a strapcov (ne’khacha). Palica predstavovala kráľovstvo, strapce označovali nástroj vlády a riadenia. Vyššia prozreteľnosť s týmito symbolmi označuje vládcu, panovníka nad Tokom času. Bez týchto dvoch doplnkov sú ale skrížené ruky okultným symbolom pripravenosti k obetiam. Všimnete si, ako v rituálnych filmoch obete uľahnú na oltár s rukami presne v tejto podobe. Mŕtvi sú uložení do hrobov v pravoslávnych, hebrejských i moslimských obradoch v tejto podobe.

Na Slovensku sa snaží súčasná vláda obetovať celý národ a urobiť z neho obete pre globalistov, to znamená urobiť z celého národa novodobých nevoľníkov. To bol ten symbol, ktorý Ursula priniesla do Bratislavy a vriaci na Slovensku sú z toho zdesení, čo tá žena dokázala a predviedla. Symbol a displej Vyššej prozreteľnosti odpálené na takto vysokú úroveň pri návšteve šéfky EU impéria a miestodržiteľky panstva nad Dunajom je symbolickým rozhodnutím, že Slovákov požadujú obetovať.
Ten zákon, ktorý umožňuje európsky covidový pas určený ako spôsob iba pre cestovanie cez hranice, použitie v rámci Slovenska na obmedzenie práv a pohybu a vstup Slovákov do jednotlivých miest a budov, je presne ten dôvod, prečo Ursula priletela do Bratislavy.
Prišla sa informovať, ako je ďaleko postup a práce na tomto zákone.

HROZBA SATANIZMUS obetovanie Slovákov Satanovi?

Indícia : Na akej sekte FIČÍ ,,Slovenská vláda“ Skull and Bones?
K významným tajným spoločenstvám vo svete nepochybne patrí aj klub Skull and Bones, čiže Lebka a kosti. Hovorí sa, že v radoch jeho členov bolo množstvo vplyvných ľudí, ktorí neskôr získali obrovskú moc. Patria k nim údajne napríklad členovia prezidentskej rodiny Bushovcov.

John Kerry a George W. Bush Zdroj: wikipedia. wikimedia

Spolok bol založený v roku 1832 na Yale University v New Haven, v americkom štáte Connecticut, ako nová verzia tajných študentských spoločností, ktoré v tom čase boli bežné v Nemecku.

Jeho zakladajúcimi členmi boli William Huntington Russell a Alphonso Taft, otec jedného z amerických prezidentov Williama Howarda Tafta, ktorý bol tiež profesorom na uvedenej univerzite. Russel sa pre založenie spolku rozhodol po tom, čo nebol prizvaný do iného prestížneho spoločenstva univerzity, Phi Betta Kappa.

Znakom klubu je lebka s dvoma prekríženými kosťami, ktorá predstavuje znamenie, že si neprajú byť rušení. Súčasťou znaku je aj číslo 322, o ktorého pôvode vzniklo niekoľko špekulácií. 32 má vraj znamenať rok založenia a 2 poradové číslo (Skull&Bones mali byť prepojení na nemecký tajný spolok). Okrem iného malo byť toto číslo kódom rôznych tajných správ.

Odporúčame: Vládnu svetu ilumináti?>>

Budova, v ktorej sa členovia klubu schádzajú sa nazýva Hrobka (The Tomb), ktorá bola postavená v roku 1856.

„Lebky a hnáty“ pripravujú „adeptov vládnutia“ nielen v USA. Sme v rukách absolventov „poriadku“ univerzity v Yale? 

Členstvo v klube prebraté: aktuality.sk

Rád Skull and Bones

Členovia, tzv. kostlivci (bonesman) majú zakázané hovoriť o tom, čo sa v spoločenstve, v uzatvorenej budove bez okien, deje. Konšpirační teoretici ich však, rovnako ako iluminátov, vidia, za všetkým zlým vo svete. Členmi spolku boli totiž viacerí prezidenti, vládni úradníci, špióni, sudcovia, lídri v priemysle a často aj ich synovia či dcéry. K veľmi prominentným členom, okrem prezidenta Tafta patrili Bushovci, niekoľko Rockefellerovcov, John Kerry a ďalší.

Dlhé roky bol klub určený iba pre mužov. Ženy sa mohli stať členkami až v roku 1992. Väčšiu časť histórie bol tiež klub určený výlučne pre bielych protestantov. Členmi spoločenstva sú však aj politickí rivali. Dokonalým príkladom je republikán George W. Bush vs. demokrat John Kerry. Posledný prezident z rodiny Bushovcov, George W. Bush, rovnako ako jeho otec a starý otec odmietli o klube hovoriť. O nič zhovorčivejší na túto tému nikdy nebol ani Kerry.

Tajomstvá a väzby… Sú ako mafia

Spolok dokonca býva porovnávaný s mafiou, ako napríklad tajná spoločnosť či silné väzby. „Myslím, že Skull and Bones má mierne väčší úspech, ako mafia v zmysle, že lídri piatich rodín (mafiánskych) strávia 100 rokov vo väzení, ale iní lídri z rodiny Skull and Bones, strávia 4 až 8 rokov v Bielom dome,“ uviedol spisovateľ a publicista Ron Rosenbaum, ktorý sa snaží odhaliť tajomstvá klubu.

Konšpiračné spoločenstvá: Ovláda Bilderberg svet?>>

Tajomným spolkom sa zaoberala aj žurnalistka a spisovateľka Alexandra Robbinsová, ktorá je autorkou diela Tajomstvá hrobky (Secrets of the Tomb). „Rozprávala som sa s približne stovkou členov Skull and Bones a oni boli unavení z utajovania, a preto boli ochotní so mnou hovoriť,“ uviedla Robbinsová pre CBS. Avšak zhruba dvojnásobný počet oslovených bolo na ňu nahnevaných alebo ju ohrozovali.

Túžia po obrovskej moci

Skull and Bones, podľa nej, nie je len nejaký vysokoškolský spolok. Ide o silnú absolventskú sieť, zrejme najelitnejšiu v krajine, ktorá sa zaoberá životom po škole. Spolok každoročne príjme len 15 študentov, ktorí budú patriarchami, keď sa stanú absolventmi. „Skul and Bones je tak malý, a to ho robí ohromujúcim. Existuje len 15 ľudí ročne, čo znamená, že je len okolo 800 žijúcich členov v každom období,“ uviedla Robbinsová.

Napriek tomu sa množstvo údajných „kostlivcov“ dostalo k veľkej moci, čo je podľa Robbinsovej hlavým cieľom spolku. Chcú mať čo najviac členov v mocenských pozíciách. Za čias prezidentovania „kostlivca“ Busha sa do jeho administratívy na vysoké pozície dostalo niekoľko iných členov spolku.

Rôzne konšpirácie tiež hovoria o tom, že cieľom členov je tiež známe nastolenie Nového svetového poriadku (New World Order), podobne ako sa oň majú pokúšať ilumináti, Bilderberg a pod.

Rothschildovci: Dynastia svetovládcov?>>

Súčasťou klubu sú záhadné rituály

Rosenbaum tvrdí, že je potrebné, aby sa ľudia dozvedeli o klube podrobnosti. Verí, že ak je niečo skryté, malo by sa to stať predmetom vyšetrovania. Rosenbaum bol spolužiakom Georga W. Busha, a práve v tom období sa objavila jeho posadnutosť odhalením tajomstiev spoločenstva.

Tajná náboženská organizácia? Čo skrýva Opus Dei>>

Tvrdí, že žil v blízkosti centra spolku a počas iniciačných obradov vraj bolo počuť čudný krik a šepot. Veľakrát sa pokúšal dostať priamo dovnútra, avšak neúspešne. Raz sa mu však podarilo vyliezť na rímsu najbližšej budovy a nakrútiť podivný rituál, ktorý sa odohrával na dvore spoločenstva.

„Žena drží v ruke nôž a predstiera, že podrezala hrdlo iného človeka ležiaceho pred nimi, kričí a vrieska na nováčikov,“ opísal situáciu autor nahrávky.

Video: Rituál Skull and Bones

https://youtube.com/watch?v=ExmO8UgQL4E

Tajné a nebezpečné organizácie: Ovládajú náš svet vo svoj prospech?

Skutočnosť či konšpiračné teórie? Narážame na spoločnosti, ktorých tajomný pojem prerástol do myslenia, že práve ony riadia tento svet, rozhodujú o smerovaní spoločnosti, určujú politický charakter, stanovujú zákony, definujú vývoj ekonomiky…

Organizácie, ktoré sú rovnako záhadné ako nebezpečné. Držia naozaj kľúče ku všetkému, čo tento svet má a ponúka? My vám predstavujeme niektoré z nich a je len na vás, či uveríte, že naozaj existujú…

Rád Skull and Bones

Spoločnosť Thule

Klub Bilderberg

Slobodomurári

Rád deviatich uhlov

Asasíni

Ku Klux Klan

Ilumináti

viac TU:

Fabian Society – I. časť: Tajná spoločnosť, mocnejšia než Bilderberg, je studnicou globalizácie a neomarxismu súčasnej Európskej únie.

Londýnska a Frankfurtská škola, Lord Rothschild, David Rockefeller a Jána Maláčová. Keď udriem, tak udriem tvrdo! Vlk v rúchu baránka a planéta Zem na nákove, do ktorej kladivom búši zakladateľ Fabian Society a držiteľ Nobelovej ceny za literatúru! Globalistické psycho?

George Orwell, člen Fabian Society. 
Vpravo logo Fabián, vlk v rúchu baránka ako symbol organizácie, ktorá presadzuje svoje záujmy pomocou infiltrácie. 
Tento symbol je náramenníkmi. 
Existuje ešte druhý symbol Fabian, tzv. Lícový erb so symbolom korytnačky, viď. 
na konci článku.

V súvislosti s rozvratom vnútri vlády Andreja Babiša sme v stredu na Aeronete publikovali článok o Jane Maláčovej, ktorú vedenie ČSSD navrhlo do funkcie ministerky práce a sociálnych vecí po narýchlo odvolanom Petrovi Krčálovi, ktorý do značnej miery opísal svoju vysokoškolskú diplomovú prácu. Postava Jany Maláčovej sa môže zdať nezaujímavá a dokonca niektorí členovia ČSSD v Ľudovom dome o nej hovoria [ 1 ], že je to „nula“, ktorá nemá nič za sebou, že vraj nie je jasné, prečo by mala byť ministerkou.

Nezasvätenému laikovi sa môže zdať, že Jana Maláčová je nekvalifikovaná pre takú funkciu, ale len do tej doby, než zistíte, že táto dáma študovala vo Frankfurte a v Londýne na dvoch školách, ktoré vo svetovom systéme riadenia na 1. priorite vychovávajú nové riadiace elity na systéme tandemového vzdelania, ktoré vošlo do dejín ako Frankfurtská škola a Londýnska škola , ktoré pracujú v tandeme. Jana Maláčová vyštudovala obe dve, a to z nej robí jednu z najmocnejších postáv českej politiky, pred ktorou dáva klobúk dolu aj český prezident Miloš Zeman, ktorý ocenil, na prekvapenie všetkých, jej vzdelanie [ 2 ]. A ku zdeseniu tých, ktorí budú pokračovať v čítaní tohto článku. viac sa dočítate TU

Hlavným mottom Fabián a lícovým erbom je korytnačka s textom: „Keď udriem, tak udriem tvrdo“. 
Korytnačka podľa Shawa odkazuje na pomalé dlhodobé procesy pôsobenie Fabian v politike, ktoré ale udrie s obrovskou razanciou, ak dôjde k ich aktivácii a naplnenie.

A keď niekto študoval Kalergiho kmeňovú školu vo Frankfurte a rovnako tak kmeňovú školu neomarxistov v Londýne, potom sa jedná nie o nulu alebo dievčatko, ako uvádza v článku PL zdroje z Lidového domu, ale o nebezpečný káder v prevleku šedej myši, presne podľa erbu Fabian Society, kde je vyobrazený vlk v rúchu baránka. Toto „dievčatko“ vyštudovalo také školy, o ktorých Ľudový dom ani netuší, čo predstavujú a aký neomarxistický káder teraz má ČSSD vo svojom strede.

-VK- Šéfredaktor AE News

Stále neveríte, že nám vládli a do istej miery stále ešte vládnu Iluminátski satanisti? Chápete, že ak si to necháte ľúbiť, tak neprežijete? Zostanete naďalej slepí, hluchí a ľahostajní, alebo…?

Vysoko postavený iluminátsky bankár dostal za úlohu rituálne zabiť dieťa! Nedokázal to urobiť a teraz poskytol exkluzívnu výpoveď: TU

Hovoríte si prečo by ste nemali prežiť? Keďže cieľom iluminátskej samozvanej „elity“ je vyhladiť zhruba 90% obyvateľstva a ponechať na žive len pár „otrokov“, ktorí im nielenže budú slúžiť, ale s ktorými si budú môcť robiť čokoľvek čo sa im len zachce! Neveríte, tak si prečítajte tzv. Sionské protokoly. Havné body toho čo zamýšľjú sú uvedené napr. V článku: Tajná zmluva reptiliánskej elity (plazích bytostí „odetých“ do ľudského vzhľadu), uvedené TU.

Neveríte? Tak prečo je napr. Na tomto „pamätníku“, alebo ako to nazvať, v niekoľkých jazykoch napísané koľko ľudí má zostať na našej planéte. Je tam uvedené, že ľudská populácia má byť udržiavaná na úrovni 500.000.000 (1/2 miliardy), čo znamená, že 6,5 miliardy ľudí má ísť do kôpru. Čiže kto z nás a našich detí, má to privilégium a bude chcieť stať sa otrokom ne-mocných Nového svetového ne-poriadku? Domnievate sa, že by stálo za to pre-žiť a stať sa očipovaným, na diaľku riadeným poskokom, ak nie priamo otrokom ne-mocných??? Povedal by som, že ak by nie-mocní dosiahli svojho, tak živí by závideli mŕtvym! 

Viete ako vyzerá a kam nás vedie transhumanizmus (tvoriaci z ľudí bio-robotov), kam naopak vedie transcendentné prebudenie (vytvárajúce skutočný pokrok a slobodu) a už ste sa rozhodli čo si vyberiete vy? Uvedené TU .

Súvisiace videá a články:


* Otrava mobilnými telefónmi (článok je určený na ďalšie šírenie) TU. 

Úzko súvisiace video: Rezonancia sme elektromagnetické bytosti je uvedené TU

* Alzheimer je vlastne otrava hliníkom, ktorý je všade, tvrdí britský expert Uvedené TU


* Aspartam – horúca pravda o tomto toxickom sladidle Uvedené TU.


* Trávia nás ako mravce. Viete, ako sa hubia mravce? Vyzerá to ako téma, ktorá sem nepatrí? Budete sa čudovať, ale patrí. Ak si kúpite škatuľku s jedovatým cukrom alebo gélom, otvorte ju, aby mravce k nemu mali prístup a navyše, aby sa uvoľnili feromóny, ktoré mravce prilákajú. Tí si pre ten jedovatý cukor alebo gél chodia v zástupoch, prinášajú si to do hniezda, v ktorom tým kŕmia larvy, robotníčky kráľovnú i seba. Čo sa stane? Hneď nič, ale postupne sa u všetkých začnú prejavovať rôzne druhy zdravotných ťažkostí… Celý, naozaj vynikajúci článok s názvom: Svet v nás a okolo nás – TU .

Ak ste žraví po ďalších informáciách s témou súvisiacich, pokračujte v čítaní TU

Viete, že ste členmi tej najhoršej sekty, len si to neuvedomujete? Čo je to sekta a akými fikanými spôsobmi získavajú nové ovečky aj medzi umelcami aj veľmi šikovnými a vzdelanými ľuďmi?

Akým spôsobom sekty vyplachujú ľuďom mozgy a ako získavajú do svojich radov nové ovečky? 

Celkom jednoducho, napr. tým, že vám ponúknu urobiť si test osobnosti a pomocou výsledkov vás vmanipulujú do pozície, že sami požiadate o ich pomoc a už ste chytení na návnadu. Vlastne, lebo z vás môžu nielen vytiahnuť veľké sumy peňazí, ale aj vám môžu postupne vymyť mozog natoľko, že z vás urobia sluhu ich osobných záujmov, ktorý si ani neuvedomuje, že sa stal nástrojom ich manipulácie. Viac v článku s názvom: Scientológia, pravda o lži Uvedené TU. (Čo myslíte, je to legálne lietadlo, na ktorom zarábajú predovšetkým tí, ktorí ho založili?)

Úzko súvisiaci článok: * Vynikajúca informácia o dejinách náboženstva, prečo a kým bolo vytvorené, čo spôsobuje a ako sa vymaniť z tejto obrovskej manipulácie, pôsobiacej z podvedomej úrovne existencie na každého. Uvedené TU . 

* Viete prečo demokracia nielenže neexistuje, ale nikdy ani neexistovala? Viete ako sa diktatúre ne-mocných brániť? Je potrebné vedieť čo a prečo je potrebné proti tomu začať konečne robiť! Uvedené TU .

Berte na vedomie, že ak vám ktorákoľvek škola, organizácia či združenie neposkytuje úplnú slobodu (ktorá samozrejme končí tam, kde začína sloboda niekoho iného), tak buďte veľmi na pozore, najmä ak je to postavené na peniazoch. Pamätajte si, že čím viac peňazí od vás škola, organizácia či združenie požaduje, tým viac sú ovládané negatívne stanú a teda tým viac sú v ich filozofii podstrčené zavádzajúce a scestné informácie, takže tým viac ste manipulovaní a zotročovaní. 

Súvisiace video: * Bohovia-nového-veku– Šokujúci dokument. Uvedené TU .

Každý, kto je na ceste poznania tajov kozmu a začne odhaľovať podstatu a zákonitosti vesmíru, ktoré umožňujú získavať nadprirodzené schopnosti čelí 3 nepriateľom, ktorí však nie sú vonkajšími, ale vnútornými nepriateľmi. Prvým nepriateľom je strach z nepoznaného, ​​druhým je oslnenie z odhaleného poznania, (ktoré môže viesť k zaslepeniu a pýche) a tretím je získaná moc, ktorá, ak je spojená s egom a jeho samoľúbosťou, tak sa z nej stáva túžba po moci nad ostatnými, namiesto toho, aby získané schopnosti boli používané pre blaho všetkých zúčastnených. Takže až odhalíte nejaké tie topí vesmíru, tak dávajte pozor nech vás nezaslepí zdanie vašej dôležitosti, či priamo nezničí sláva, ktorou by ste sa nechali zaslepiť, Súvisiaci článok: Žijeme vo veľmi sofistikovanej verzii hry s virtuálnou realitou. Inými slovami, v holografickom internete vytvárajúcim ilúziu 3D. uvedené TU .

Viete to, že sme ohlupovaní, ovládaní a zotročovaní prakticky všetci? Prečo a ako, nájdete v článku s názvom: Tajomstvo peňazí – najväčší podvod v histórii ľudstva (prečo je to gigantický podvod, ako ho bojkotovať a prečo skôr či neskôr tak ako tak skolabuje) Uvedené TU . 

* Nikdy nepochybujte o tom, že aj malá skupina ľudí môže zmeniť svet a to o to rýchlejšie čím viac ľudí získa na svoju stranu svojimi inovačnými nápadmi. Ako sa moderného otroctva zbaviť nájdete v článku a videu s názvom: Čo zistila 12tich ročné dievča o bankovom systéme? Uvedené TU . 

MY SI nekupujeme VECI LEN ZA bezcenné papieriky ZVANÉ PENIAZE, ale HLAVNE ZA HODINY SVOJHO ŽIVOTA!

Naozaj sa stále domnievate, že na zabezpečenie slušného živobytia je potrebné chodiť do práce a robiť 40 hodín týždenne? Na to by ste boli vyvedení z tohto obrovského omylu, na to je treba vzhliadnuť video s názvom: základný príjem – Film (slovenský dabing), ktoré je uvedené v článku s názvom: * Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob ako z dnešného plno automatizovaného sveta odstrániť nezamestnanosť , alebo čo znamená skutočná demokracia. Uvedené TU . 

* Ako sa čo najviac a čo najrýchlejšie odpojiť od skorumpovaného systému nájdete v článku s názvom: Nechajte sa inšpirovať nápadmi, vynálezmi a modernou technológiou, umožňujúcou nám ŽIŤ takmer BEZ PEŇAZÍ. Uvedené TU .

* Krásne a lacné bývanie, ktoré možno podľa priania umiestniť napríklad niekde v krásnej prírode mimo civilizácie. Uvedené TU . 

*Dolár mieri k zemi, krach ale možno čaká aj euro UvedenéTU. *

Ján Slota: Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti UvedenéTU

* Oveľa viac v článku s názvom: Južná Kórea nakupuje čínsky juan, z dolára narobila „toaleťák“ Uvedené TU

*Prečo je potrebné usilovať sa o to aby sme všetci čo najskôr vystúpili z Európskej únie –TU. * Petícia za vystúpenie SR z EÚ a NATO. (Kali vám NA-TO) UvedenéTU.

Viete že: Terajšie parlamentárne systémy vznikli tým, že niekoľko málo predákov veľkých politických strán nechalo spísať a odhlasovať v snemovni ústavu, ktorá dáva všetku moc do rúk politickým stranám bez priamej účasti občanov?

Zo samotného základného princípu demokracie však vyplýva, že demokratická ústava musí byť schválená v referende väčšinou občanov. Ak sa tak nestane, zostáva ústava, de facto podstrčená Občianstvu, nelegitímne.

Systém na nej založený nie je demokracia ale ˝partitokracia˝ – vláda politických strán namiesto vlády ľudu. Rastúce chápanie tejto jednoduchej skutočnosti vyvolalo od začiatku deväťdesiatych rokov hnutia za (polo) priamu demokraciu, šíriacu sa po celom svete.

Viac v článku: Prečo sa vládcovia boja švajčiarskej priamej demokracie ??? – TU

* Ak sa chcete oslobodiť od Matrixu a stať sa tvorcom svojej reality aj neobmedzeným pánom svojho vlastného osudu, je potrebné si konečne uvedomiť toto: UvedenéTU

Čím viac ľudí precitne z hypnotického spánku v ktorom sa ľudstvo nachádza, tým skôr vo svete nastanú obrovské zmeny k oveľa lepšiemu. Úzko súvisiaci článok: * Prečo vo svete dôjde čoskoro k obrovským zmenám, alebo čo sa bude veľmi skoro diať a z akých dôvodov. Uvedené TU .

* 10 spôsobov, ako prestať byť otrokom a zvrhnúť pyramídy kontroly UvedenéTU

 Kríza je umelá, v skutočnosti vôbec neexistuje!

Video: Kríza neexistuje! (SK titulky) UvedenéTU.

*Podivuhodná záhrada Igora Ljadova „je uedené TU

* Potravinová sebestačnosť na 465 m2 Uvedené TU .

* Nechajte sa inšpirovať nápadmi, vynálezy a modernou technológiou, umožňujúci nám ŽIŤ takmer BEZ PEŇAZÍ. Uvedené TU


* Obyvatelia dedinky so zhruba 2700 obyvateľmi si vybudovali sebestačnou spoločnosť. Ide to aj bez zotročujúcich korporácií a skorumpovaných zapredaných politikov, ktorých je bohužiaľ väčšina. Uvedené TU .

*HVIEZDNE oznámenie. Uvedené TU.
* Vesmír okolo nás je vraj len gigantický hologram (vedci vraj získali dôkaz): Uvedené TU .
* Vynikajúce, oči otvárajúce videá, ktoré by mal vo vlastnom záujme vzhliadnuť každý: Uvedené TU .
* Potvrdené! Ľudské tkanivo teraz mutuje! Vedci s Nobelovou cenou hovorili: Uvedené TU .
* Tajomstvo uhlíka 7. Uvedené TU .


* Slnko uskutoční záverečnú premenu chemickej štruktúry ľudí. Uvedené TU .
* VIETE, že váš vlastný osud, osud vašej rodiny a vašich detí, aj osud celej tejto planéty je len a len vo vašich / našich rukách ?! Uvedené TU .

* Ako vyzerá mierumilovné spolužitie rôznorodých zvierat, ktoré sú svojím vedomím už preladené na úroveň vedomia 5.D, čo je to 5.D a čo nás v tejto úrovni vedomia čaká Uvedené TU .

Na obrázku nižšie je napísané: jeden náhodný čin láskavosti denne, môže zmeniť 365 životov

*PS: Čo myslíte, sme my (čiže členovia týchto stránok) sekta? 🙂 Alebo sme poslovia Úsvitu zvestujúci skorý príchod tzv. Zlatého Veku? 🙂

Čo z toho je pravda si už posúďte každý sám! 🙂 Či ste sa už rozhodli tak alebo onak, bolo by tak ako tak dobré prečítať si článok: * Viete to, že ste oveľa väčší hlupáci než si vôbec viete predstaviť? Nemáte tušenie prečo? Tak sa na to mrknite: Uvedené TU.
* Vezmite život späť do svojich rúk (Bashar) cz titulky: Uvedené TU.

* Uhlík 6-6-6 končí (CZ titulky): Uvedené TU .
* Slnko uskutoční záverečnú premenu chemickej štruktúry ľudí: Uvedené TU .
* Potvrdené! Ľudské tkanivo teraz mutuje! Vedci s Nobelovou cenou hovorili: Uvedené TU.

Z masmédií sa pravdu nedozviete, lebo tie sú vlastnené ne-mocnými, ktorí na ľudí zvysoka … 🙂 Vlastne 🙁 Zlu, bezpráviu a zotročovaniu je potrebné sa postaviť kým je čas!

* Takže: Ak nechcete aby vyhrali a ovládli nás nejaké fašisticky orientované strany a skupiny, mali by ste si vo vlastnom záujme a v záujme ostatných mierumilovných ľudí prečítať tieto dôležité informácie Uvedené TU.

Najväčšou zbraňou ne-mocných je kontrola informácií, nie bežné či nukleárne zbrane. Preto by ste sa mali zaujímať o to, čo je skutočná pravda a nenechať si vymývať mozog lživou propagandou omieľanou v masmédiách, lebo tie sú vlastnené ne-mocnými. Avšak: Čím viac ľudí sa dozvie skutočnú pravdu, tým skôr skorumpovaný systém konečne padne! Nepotrebujeme novú vládu, potrebujeme nový systém!  Uvedené TU .

* Tajomstvo peňazí – najväčší podvod v histórii ľudstva (prečo je to gigantický podvod, ako ho bojkotovať a prečo skôr či neskôr tak ako tak skolabuje) Uvedené TU .
* Zeitgeist 2 – Moderné otroctvo (CZ titulky) Uvedené TU .

Nikdy nepochybujte o tom, že aj malá skupina ľudí môže zmeniť svet a to o to rýchlejšie, čím viac ľudí získa na svoju stranu svojimi inovačnými nápadmi. 

Ako sa moderného otroctva zbaviť nájdete v článku a videu s názvom: Čo zistilo 12sť ročné dievča o bankovom systéme? Uvedené TU .

*Nedajme sa, zomknime sa a a nenechajme si nič nežiaduceho páčiť – petície a vzájomná podpora a spolupráca fungujú! Uvedené TU.
* Prečo je potrebné usilovať sa o to, aby sme všetci čo najskôr vystúpili z Európskej únie: – TU .
* Petícia za vystúpenie SR z EÚ a NATO. (Kali vám NA-TO): Uvedené TU .
* Budíček – Otvorte oči, pretože všetko je inak: Uvedené TU .
Ak nechcete aby vyhrali a ovládli nás nejaké fašisticky orientovanej strany a skupiny, mali by ste si vo vlastnom záujme a v záujme ostatných mierumilovných ľudí prečítať tieto dôležité informácie Uvedené TU .

No a teraz niečo pozitívne. 🙂
* 10 príznakov, že globálna elita stráca kontrolu: UvedenéTU.
* Tajomný Bilderberg vraj zasadá v panike. Objavujú sa správy, na čo sa pripraviť: UvedenéTU.
* Mocenská štruktúra ne-mocných reptošov sa už nezadržateľne rúca v základoch, takže zachovajte pokoj a užívajte si krás života. Uvedené TU .
* 250 miliónov protestov po celom svete od 1979 – 2013, zobrazené v jednom postoupnom časovom zobrazeníTU. Všimnite si ako sa protesty po celom svete z roka na rok rapídne zvyšujú. Nájdete tu na videu s názvom: Protest on the planet from 1979 to 2013 (re-upload) (toto a niektoré iné videá mažú, takže ak odkaz už nebude fungovať, tak si ho pod týmto názvom pomocou Googol vyhľadávača skúšajte vyhľadať niekde inde)

EU sa možno už čoskoro rozpadne, lebo sa búria už aj členovia EÚ parlamentu. Posúďte sami: Nigel Farage: „Ste obyčajní zločinci“ Uvedené TU .

* Godfrey Bloom v EP – Ľudia vás obesia a budú v práve: Uvedené TU . 

Prečo sa vládcovia boja švajčiarskej priamej demokracie??? Uvedené TU . Súvisiace video bolo z youtube opäť vymazané, takže teraz je možné ho získať len z Ulož.to – TU . 

* Nepotrebujeme novú vládu, potrebujeme nový systém! (niekoľko vynikajúcich, oči otvárajúcich informácií) Uvedené TU . 

* Systém, ktorým sme ovládaní a zotročovaní, sa zrúti tým rýchlejšie, čím menej ho budeme podporovať a živiť. Uvedené TU . 

* Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob ako z dnešného plno automatizovaného sveta odstrániť nezamestnanosť, alebo čo znamená skutočná demokracia. uvedené TU

* Sprístupnenie prevratných technológií zadarmo celému svetu!: UvedenéTU.

*Prečo vo svete dôjde čoskoro k obrovským zmenám, alebo čo sa bude veľmi skoro diať az akých dôvodov: UvedenéTU.

* Zatajované technológie ktoré zachránia svet, budú snáď už veľmi skoro sprístupnené: Uvedené TU .

Uvedomte si, že vonkajší vzhľad človeka je obrazom jeho vnútornej ne-čistoty. Takže nie aby ste opäť volili všemožné kreatúry a nafúkancov, ktorých vzhľad vám napovedá, že sa jedná o nejaký pokrivený charakter. Tým nenabádam, aby ste volili kráľovné krásy so senom v hlave, 🙂 ale aby ste volili podľa svojich intuitívnych pocitov, tzn. srdcom, nie rozumom a nie podľa toho, čo sa vám kandidáti snažia nakukať. (Tento text pokojne šírte ďalej, aj s nižšie uvedenými odkazmi.) Napr. Mezenskej NATO nechutí. Iste vie prečo. 

* Helena Mezenská – NRSR: prejav poslankyne aký tú Doteraz nebol: Uvedené TU

* Úzko súvisiaci článok: Viete prečo demokracia nielenže neexistuje, ale nikdy ani neexistovala? Viete ako sa diktatúre ne-mocných brániť? Treba sa doz-vedieť čo a prečo je potrebné proti tomu začať konečne robiť! Uvedené TU . 

*Sen, ktorý žijete, tvoríte vy! (NOVÝ SEN – Nebo na Zemi) Uvedené TU(rozošlete to prosím čo najviac ľuďom)

inner-light

Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov

Ohľadom tajnej svetovej vlády existuje na internete veľký zmätok a chaos v pojmoch. Jedni ľudia hovoria o globalistoch, iní o iluminátoch, ďalší o sionistoch, ďalší o Židoch, skrytom štáte (Deep State), satanistoch, slobodomurároch, Rothschildovi, Trilaterálnej komisii, Rímskom klube, 13 najbohatších bankárskych rodinách… Nasledujúci blog v stručnosti popíše každú z týchto skupín, spolu s jej históriou vzniku, jej špecifikami a jej vzťahom k ostatným skupinám. Verím, že po prečítaní tohto textu bude mať každý dostatočné základy, aby sa dokázal orientovať v základných pojmoch a mohol pokračovať vo vlastnom výskume.

V súčasnosti okolo témy globalistov a skupín vládnucich svetu panuje na internete chaos. Tento chaos môže byť síce úmyselne vyživovaný, ale jeho príčinou sú nasledovné fakty:

…predstavovať si “globalistov” ako jednoliatu a jednotne konajúcu skupinu je veľmi zjednodušujúce.

…nezávisle na sebe vznikli rôzne hnutia, ktoré majú podobný cieľ, t.j. vládu nad svetom.

…tieto skupiny nie sú vždy názorovo jednotné. Hoci majú spoločný cieľ (ustanovenie centrálnej vlády nad svetom), tak sa rozchádzajú v názoroch, ako tento cieľ realizovať a kto presne by mal stáť v čele tejto hierarchie. Z toho dôvodu v niektorých témach tieto skupiny spolupracujú, v iných témach hľadajú kompromisy a v ďalších témach tvrdo súperia.

…niektoré hnutia (typicky sa to spája s iluminátmi) zásadne vystupujú pod cudzími menami a akonáhle sa nejaký názov príliš “preflákne”, tak začnú fungovať pod novým menom.

…niektoré hnutia postupne splynuli dokopy alebo boli ovládnuté iným hnutím. Ďalšie skupiny vytvorili spoločné konferencie, kde sa stretávajú zástupcovia rôznych názorových smerov a vymieňajú si svoje predstavy o smerovaní sveta a stratégiách na dosiahnutie svojich cieľov.

…je úplne bežné, že jedna osoba môže byť členom viacerých skupín. Rovnako je bežné, že rôzne názvy popisujú tú istú skupinu.

Ohľadom štruktúry pyramídy riadenia sveta som narazil zatiaľ na rôzne hierarchické pyramídy, pracovne nazvané ako “iluminátska pyramída”, “sionistická pyramída”, “satanistická pyramída” a “slobodomurárska pyramída”

Nie je dôležité, že sa tieto pyramídy od seba štruktúrou líšia. Ako som už vyššie napísal, historicky vznikli nezávisle na sebe viaceré hnutia za nový svetový poriadok a doteraz majú vlastnú špecifickú štruktúru, bez jednotného vrcholu. Tieto pyramídy sa môžu čiastočne prelínať a čiastočne fungovať nezávisle alebo súperiť medzi sebou.

Iluminátska pyramídaSionistická pyramída
Satanistická pyramídaSlobodomurárska pyramída

Vysvetlenie pojmov a viac o pyramídach nájdete TU diskuter

Pyramída hierarchie svetovej moci. 2. časť. Súčasný stav a trendy

Časť II TU diskuter


Synodálny proces alebo zrušenie inštitúcie pápežstva. Bergogliova návšteva V4 – Maďarska a Slovenska

Synodálni proces alebo zrušenie inštitúcie pápežstva video TU.

9. a 10. októbra má byť vo Vatikáne odštartovaný dvojročný tzv. Synodálny proces bezprecedentných rozmerov, ktorý má byť zavŕšený v októbri 2023 de facto zrušením pápežstva a rozbitím katolíckej cirkvi s cieľom previesť ju do antikristovskej cirkvi New Age.
Tento zámer je však skrytý. Patriarcha Eliáš osobne vo viac ako hodinovom prejave ohnivým spôsobom nielen odhaľuje skrytý zámer Bergogliovho synodálneho procesu, ale predovšetkým ukazuje na záchranné riešenia. To sa zdá na prvý pohľad veľmi paradoxné, ale je originálnym spôsobom záchrany.

Komentár úvaha: Iba nerozumiem prečo sa serie na Slovensko pri tejto satanskej maškaráde a akú má Slovensko rolu?
Pravdepodobné rozlúštenie symbolizujú šaty prezidentky so symbolikou satana – šaty kozol moloch. Aha tak pravdepodobne sa bude tzv. prezidentka oddávať, vydávať za satana: Pripravuje sa akýsi Satanský démonský rituál podobný pachamana…?
5. augusta 2020 Pápež vo Vatikáne prijal podriadenosť diablovi. Katolíci POZOR!!!
ŠOKUJÚCE odhalenie PÁPEŽA-VEREJNÝ pohanský RITUÁL s Bergogliom vo Vatikáne!

Pápež zvolal modlitby vo Vatikáne k pohanskej bohyni z Amazónie

V novembri tohto roku pápež vyvolal pozdvihnutie [3], keď vo Vatikáne viedol cirkevné synoda a modlitby pred pohanskou drevenou soškou indiánskej bohyne plodnosti Pachamama. Viac ako stovka cirkevných predstaviteľov označila takéto počítanie pápeža za modlárstvo, rúhanie, iní dokonca hovoria o heréze.

Pápež vo Vianočnom posolstve vo Vatikáne vyhlásil, že kresťanstvo sa stáva nepodstatným a je potrebné ho zmeniť a reformovať, aby rešpektovalo trendy modernej doby a Vatikán si tak mohol udržať mocenský vplyv! Podpora homosexuálnych zväzkov, možnosť sobášov a rozvodov pre kňazov a akceptovanie islamských bohoslužieb v cirkevných stavbách s cieľom nadviazania porozumenia a medzi-civilizačného dialógu rôznych kultúr! Pápež nielen v roku 2014 viedol prvú islamskú bohoslužbu vo Vatikáne, ale minulý mesiac vo Vatikáne viedol modlitby pred pohanskou bohyňou plodnosti z Amazónie a teraz vystavil sochu Molocha pred Colosseum!

New Age kresby vnútri baziliky Sv. Petra vo Vatikáne, v pozadí pápež a modlitba pred soškou Pachamama.

Pokračovanie v súvislostiach I v časti II


Pápež František priznal klamstvá, podporu znaku šelmy a vydieranie svetových lídrov.

V sobotu 5. júna 2021 sa pápež František mal otvorene priznať, že jeho snaha o „Jedno svetové náboženstvo“ bola spôsobom, ako dostať prívržencov pod svoju kontrolu a označiť ich znakom šelmy. Podľa jeho slov zachovával tajomstvá a dlho klamal stúpencov, pričom podporoval tajnú agendu Nového svetového poriadku. Teraz sa však blížime k Súdnemu dňu a on potrebuje povedať pravdu.

Pokračovanie v súvislostiach II v časti II

Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily

Skutočná veľmi nízka smrtnosť COVID-19

Nedávno vyšla štúdia od svetoznámeho vedca a profesora Stanfordskej univerzity Johna. P. A. Ioannidisa, ktorá skúmala úmrtnosť na ochorenie COVID-19 vo vyše 70 krajinách. Podľa záverov tejto štúdie bola smrtnosť COVID-19 na začiatku pandémie vysoko nadhodnotená, keď sa uvádzalo číslo 3,4%. Skutočná smrtnosť je dnes len okolo 0,23%. Pre Slovensko sú podľa profesora odhady ešte nižšie – 0,2% či dokonca len 0,1% alebo ešte menej.

Indície o démonickom posadnutí slovenskej vlády

Aj keď sa to teraz mnohým z vás môže zdať pritiahnuté za vlasy, že zachádzame do okultizmu, máme na to dobré dôvody. Ako isto viete, svet okultizmu a satanizmu je v obrovskej miere presiaknutý symbolizmom. Všetky okultné spolky operujú s množstvom symbolov, rituálov a znamení. Vo všetkom, čo robia takéto okultistické spolky, sa dajú nájsť skryté odkazy a symbolika. Je to aj určitým poznávacím znakom jeho členov, ktorí sa cez takéto odkazy identifikujú. Poďme sa teraz pozrieť na satanské symboly, ktoré sa v poslednej dobe objavili v súvislosti našou vládou. 

Dlhšie mi vŕtalo v hlave kde je pes zakopaný s tzv. pomocou vlády darovať rodinám 333 prečo 333 € vedel som, že je v tom okultná symbolika.

Dnes ráno po zobudení som rozkódoval aký význam má 333 € OD MATOVIČOVEJ VLÁDY a pre sociálne slabé rodiny: Tak mi to prišlo samé 333 €. Satanisti majú radi skryté obrazy – významy okultná symbolika. A ak spočítate navzájom do kríža medzi sebou s každej strany 3 x 3+3+3 = 9 Skrytá symbolika obrazy ak obrátime 999 dostaneme 666 čo ty, vy na to? A to Kotlebu odsúdili za šek 1488…
Juraj Hliva
Tešíte sa na návštevu pápeža nechoďte na cermóniu ak bude – nakladie vám po rukách aj po chrbte a ešte aj vás prekľaje, je to ceremónia diablov ! Pozor koho vyznávate pozor na Satana a jeho služobníkov.
..

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Dr. René Balák, PhD na TV SLOVAN TU: odporúčame vypočuť si fundovaného odborníka

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ako Tatranec som prijal pozvanie predsedu Matice slovenskej v Štrbe, Michala Pavelu, na Vatru zvrchovanosti.

POZVÁNKA PRE VLASTENKY A VLASTENCOV Ako Tatranec som prijal pozvanie predsedu Matice slovenskej v Štrbe, Michala Pavelu, na Vatru zvrchovanosti, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Taliansky pilot F-35A utrpel psychickú traumu po stretnutí s ruským Su-30SM

Taliansky pilot F-35A utrpel psychickú traumu po stretnutí s ruským Su-30SM a boli mu pozastavené lety. Taliansky pilot priznal, že ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...