Ako Trumpove vakcíny zabraňujú veľkému resetu a zachraňujú ľudstvo (1. časť)

3. júla 2021

Každý informovaný človek na tomto svete si plne uvedomuje vážne zdravotné riziká, ktoré predstavujú vakcíny. Najmä narýchlo vyrobená, nevyskúšaná experimentálna biologická látka, ktorá sa falošne predáva ako vakcína, aktivuje vo vzdelanej časti ľudstva všetky poplašné zvony.

Prirodzene, mnohí vlastenci sú vážne znepokojení, keď vidia, že významný vodca celosvetového hnutia za slobodu Donald Trump presadzuje tieto desivé lekárske experimenty.

Pre tých, ktorí Trumpovi nikdy nedôverovali, je to nepopierateľný dôkaz toho, čo hovorili od začiatku: „Vidíte, je súčasťou sprisahania, presadzuje ich agendu, vždy sme to vedeli! Prebudíte sa už konečne? To by samozrejme mohla byť pravda. Ale na to, aby sme mohli správne interpretovať Trumpovo konanie, musíme pochopiť povahu nepriateľov, proti ktorým bojuje, a ich konkrétnu agendu, ktorú sa snaží zvrátiť.

Pozrime sa teda na plány globalistickej elity novým pohľadom…

Vlastniť svet s ľuďmi, ktorí nevlastnia nič

Ako už väčšina z nás pochopila, pandémia bola naplánovaná s jediným cieľom podriadiť ľudstvo Novému svetovému poriadku bezprecedentnej tyranskej kontroly „superbohatej elity“. Ak ste ešte nevideli dôkazy o tom, potom vám dôrazne odporúčam, aby ste si najprv prečítali túto podrobnú správu, ktorá odhaľuje všetky nepopierateľné dôkazy o tom, že pandémia je dymovou clonou na zavedenie novej úrovne totalitnej kontroly.

Covid je zámienkou na lockdown sveta, údajne na záchranu ľudstva. V skutočnosti sa za lockdownom skrýva úplne iný program. Vo svojich vlastných knihách, videách, na webových stránkach a konferenciách globalisti krištáľovo jasne ukazujú, čo je cieľom lockdownu:


Zničiť ekonomiku každého národa na svete, uvrhnúť ľudstvo do zúfalstva a chudoby a potom ponúknuť svoje riešenie: VEĽKÝ RESET.

Podstata tohto Veľkého resetu spočíva v tom, že by sa zrušili všetky dlhy každého človeka, čo by nás zachránilo pred finančnou devastáciou vyplývajúcou z blokád. Zrušenie všetkých dlhov určite znie ako úžasné riešenie. Ďakujeme globalistickej elite! Má to však svoju cenu. Výmenou za túto ‚finančnú záchranu‘ by sa každý musel vzdať všetkého súkromného majetku.

Od tej chvíle by nikto nič nevlastnil a všetci by sme si všetko prenajímali: autá, domy atď.

Za týmto plánom stojí Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra, ktoré úzko spolupracuje so Svetovou zdravotníckou organizáciou, Svetovou bankou, Európskou úniou, OSN a ďalšími globalistickými subjektmi. Schwab sa stal kľúčovým hráčom v globalistickom hnutí, ktorý usmerňuje väčšinu štátov a priemyselných odvetví smerom k tomuto plánu. Každoročne víta globalistických svetových lídrov na známych konferenciách Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose. Takže to, čo vám tu hovorím, nie je žiadna čudná rozprávka, je to skutočnosť.

Tento notoricky známy vodca globalistickej elity zverejnil video s prezentáciou svojich plánov a doslova v ňom hovorí:

„Nebudete nič vlastniť a budete šťastní.

Áno, presne tak, zatiaľ čo oni budú vlastniť všetko…

Na rovinu povedané: ich plánom je uvrhnúť svet do priepasti zúfalstva, aby sa mohli stať našimi „spasiteľmi“, ktorí sa o nás „dobre postarajú“. Žiadne dlhy, žiadne potreby, žiadne starosti, ale… tiež žiadny majetok, žiadne súkromie, žiadne práva, žiadna sloboda, žiadny hlas.

Otroci navždy.

Elita by sa stala skutočnými vlastníkmi celého ľudstva a tvrdila by, že je to pre naše dobro. Ich magické slovo je „udržateľnosť“. Tvrdia, že tento šialený plán je jediný spôsob, ako udržať život na Zemi. Ako výhodné pre nich samotných…

Zbohom ľudstvo, vitaj transhumanizmus

Ich plán však pokračuje. Keď sa títo globalisti dostanú k plnej moci, v podstate ukončia ľudskú rasu tým, že väčšinu ľudí nahradia umelou inteligenciou. Klaus Schwab oznámil, že v blízkej budúcnosti bude 40 % všetkých pracovných miest vykonávať umelá inteligencia. Takže potrebujú vymazať 40 % ľudstva, aby pre to, prirodzene, vytvorili priestor. Nemá zmysel, aby 40 % ľudstva chodilo a nič nerobilo…

Klaus Schwab vo svojej notoricky známej knihe Štvrtá priemyselná revolúcia vysvetľuje, ako pôvodná ľudská rasa skončí a vytvorí priestor pre ďalší krok v evolúcii ľudstva: všetci sa staneme kyborgmi. Naše telá budú pomocou technológie výrazne zmenené. Človek a stroj sa stanú jedným.

Nie, toto nie je scenár k sci-fi filmu, toto je realita. Jeho kniha je práve tu, na pultoch obchodov po celom svete, a toto je človek, ktorý presadzuje súčasné dianie vo svete. Vlády na celom svete prijímajú jeho „úžasné myšlienky“ a už teraz v školách rozprávajú deťom, aké budú s čipom v hlave múdrejšie. Elon Musk chcel svoje dieťa nazvať A.I. a je priekopníkom v oblasti fúzie človeka a robota.

Mark Zuckerberg to povedal počas verejného prejavu:

„Ja som bol človek…

Nechajte to na pár sekúnd vo vás dozrieť…

Vzdanie sa všetkej slobody, výmenou za to, že sa stanete robotom.

Stať sa kyborgom môže znieť fascinujúco, pretože by nám to mohlo poskytnúť niektoré technologické „superschopnosti“. Mentálne programovanie ľudstva sa deje už desaťročia prostredníctvom filmov ako Terminátor, Robocop, Ironman atď. Posolstvo je vždy také, že výsledkom symbiózy medzi človekom a strojom je nadčlovek. Realita však nie je taká príťažlivá… Bude to doslova znamenať, že vaše telo bude napojené na Cloud alebo celosvetovú sieť digitálneho dohľadu.

ČLOVEK – STROJ
Jednoducho povedané: stratíte akúkoľvek a všetku slobodu. Ako digitálne pripojený človek-stroj už nebudete mať súkromie, pretože budú mať priamy prístup k vášmu digitalizovanému telu a následne budú vedieť VŠETKO, čo poviete, urobíte, čo cítite, čo si myslíte, čomu veríte atď.

Mohli by vás kontrolovať, manipulovať a riadiť, ako by chceli, pretože váš mozog a nervový systém by bol napojený na ich prsty, rovnako ako sú napojené naše smartfóny, a používali by ich na neustále špehovanie.

Vzdali by sme sa tak všetkej slobody, výmenou za to, že sa staneme robotmi.

Vedeli ste, že váš telefón zaznamenáva všetky vaše rozhovory, neustále vás natáča a sleduje každý váš krok? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo o niečom hovoríte a o hodinu neskôr vidíte na Facebooku reklamu propagujúcu práve to, o čom ste hovorili? Alebo ste si niekedy všimli, ako ste niekomu telefonovali a o chvíľu neskôr vidíte, že sa vám táto osoba navrhuje ako priateľ na Facebooku? Alebo ste si niekedy všimli, že sa nachádzate na určitom mieste a Google vám zrazu ponúka obchody a podujatia presne na tomto mieste? Ste sledovaní nepretržite.

Integrácia tohto všetkého do našich vlastných tiel je ďalším krokom, ktorý odstráni našu autonómiu a úplne nás podriadi ich totalitnej kontrole. To je plán týchto psychopatov. Hrozné filmy sa stávajú skutočnosťou,… rovnako ako pandémiu ohlásili desiatky „pandemických“ filmov, komiksov a televíznych seriálov v posledných rokoch.

Pre tých, ktorí to odmietajú ako „konšpiráciu“: Vyzývam vás, aby ste si prečítali knihu „Štvrtá priemyselná revolúcia“ od Klausa Schwaba, vypočuli si Elona Muska, pozreli sa na Marka Zuckerberga, pozreli si videá Svetového ekonomického fóra, pozreli si, čo je na YouTube, a uvidíte, ako to ohlasujú už desaťročia a teraz otvorene hovoria, že je čas na tento ďalší krok „vpred“.

Prevzatie absolútnej kontroly nad každým aspektom ľudského života, to je konečný cieľ plánovanej pandémie. Lockdown zničí silu a bohatstvo ľudstva, aby každý prišiel prosiť o riešenie: jesť z rúk globalistov. Veľmi jednoduché. Vzdanie sa všetkej slobody, výmenou za to, že sa staneš robotom.

Vyplýva to aj z vynálezov Richarda Rothschilda z roku 2015: tento britský právnik vytvoril systém na detekciu vírusov (označený ako testovací systém COVID-19!), ktorý skenuje najosobnejšie telesné funkcie človeka a posiela to umelej inteligencii v Cloude. „Virtuálny robot“ potom varuje zdravotnícke orgány, aby prijali opatrenia, napríklad umiestnili túto osobu do karantény.

UMELÁ INTELIGENCIA
Vynájdený v roku 2015 a dnes špeciálne označený ako systém na detekciu COVID-19. Spája ľudí s umelou inteligenciou, aby vládla ľudstvu.

Prvým krokom je podriadenie sveta ich kontrole prostredníctvom lockdownov, očkovacích pasov, neustáleho testovania, systémov sledovania a vystopovania atď. Keď sa to podarí, môžu rozbehnúť ďalšiu fázu: transhumanizmus, digitalizácia všetkého života, vykorenenie pôvodného ľudstva, nahradenie všetkého umelou inteligenciou a tvrdenie, že ponúkajú večný život, v obleku robota. Už teraz vyrábajú robotické telá, do ktorých môžu ľudia preniesť svoju myseľ, aby mali „večný život“.

Áno, ak si myslíte, že „večný život“ je byť zavretý v stroji bez života, ktorý ovláda elita.

Oponovanie jednému svetovému superštátu

Čo to má spoločné s vakcínami? VŠETKO! Prezident Trump bol vždy hlavnou prekážkou v týchto nekalých plánoch. Dával globalistom jasne najavo, že im nedovolí zničiť Ameriku a premeniť ju na bezmenného, ocajchovaného otroka Nového svetového poriadku.

Skutočnou víziou, ktorá sa skrýva za heslom „Make America Great Again“ (Urobme Ameriku opäť skvelou), je zabrániť tomu, aby ju pohltilo monštrum globálneho superštátu.

Trump bol preto nich najväčšou hrozbou. To vysvetľuje ich neutíchajúce útoky na neho. Vysvetľuje to aj to, prečo do neho médiá nonstop tak búšili. Jednoducho ho museli odstrániť. Je to aj dôvod, prečo ho museli odstrániť z funkcie prostredníctvom zasahovania do volieb, aby ho mohla nahradiť globalistická bábka.
Trump bol ich najhoršou nočnou morou. Obrovský klát v ich kolesách.

Keď rozpútali pandémiu, ich plánom bolo vnútiť celému ľudstvu povinnosť očkovania. To bol kľúč k ich plánu premeniť Zem na jeden obrovský väzenský štát. Ak je život možný len s očkovacím pasom, ste otrokom tých, ktorí nariadia všetky budúce vakcíny a niet z toho východiska. Pohybovať sa môžete len vtedy, ak si vezmete ďalšiu vakcínu, a ďalšiu, a ďalšiu, a tak ďalej.

Vakcíny sa stávajú jediným kľúčom k normálnemu životu.

Tieto úplne nové mRNA vakcíny však slúžia plánom globalistov strašnejšími spôsobmi, než si dokáže predstaviť každý zdravý človek. Keďže chápeme plán zmeny ľudstva na ľahko ovládateľných kyborgov, nemalo by nás prekvapiť, že konečným cieľom nútiť ľudí, aby neustále dostávali ďalšie a ďalšie injekcie, je v skutočnosti vpraviť do nich čoraz väčšie množstvo materiálu meniaceho DNA a RNA, čo je súčasťou plánu posunúť ľudstvo z verzie 1.0 na 2.0.

Transhumanizmus je jadrom globalistickej agendy.

Ukončenie ľudstva, ako ho poznáme, preprogramovanie ľudskej DNA a prispôsobenie nás všetkých, aby sme sa stali želaným typom poslušných, nespochybniteľných občanov celosvetového superštátu, ktorý riadi táto elita.

Nie, nie je to príliš vzdialené. Marka Zuckerberga, generálneho riaditeľa Facebooku, zachytili kamery, ako na dôvernom stretnutí so svojimi zamestnancami priznáva, že vakcíny mRNA skutočne menia ľudskú DNA. Zaujímavé je, že cenzuruje každého, kto o tom na Facebooku hovorí…

Videozáznam ukazuje, ako vakcína spoločnosti Pfizer obsahuje neznámy živý organizmus. Na čo slúži tento živý organizmus vo vakcínach? Prečo sa toľko hovorí o vkladaní nanotechnológií do ľudského tela?

Domnievam sa, že vakcíny sa používajú na prípravu našich tiel na pripojenie k digitálnym riadiacim sieťam. Preprogramovanie ľudských tiel, aby sa čoraz viac digitalizovali a aby sme boli napojení na technológie. Každá nová vakcína pridáva trochu viac nanotechnológie, krok za krokom, stále viac a viac…

Doktorka Carrie Madejová v dokumentárnom filme The Battle For Humanity (určite si ho pozrite!) vysvetľuje, ako môže injekčná nanotechnológia v našom tele vytvoriť „továrne na drogy“. Tieto neviditeľne malé „továrne“ môžu potom na povel vyrábať všetky druhy liekov. Mohli by byť aktivované vonkajším zdrojom, ako sú satelity, mobilné veže alebo naše smartfóny. Doktorka Madejová hovorí, ako sa zúčastnila na niekoľkých lekárskych konferenciách na najvyššej úrovni, kde o tom „odborníci“ (nazýva ich „šialenými, zlými profesormi“) otvorene hovorili.

Okrem toho, že vakcíny pripravujú ľudstvo na transhumanizmus, slúžia aj na dramatické zníženie svetovej populácie tým, že zabíjajú všetkých slabých a zraniteľných, ktorých telo nedokáže odolať tomuto biologickému útoku. Ako pravdepodobne viete, dramatické zníženie svetovej populácie je na vrchole ich zoznamu úloh.

Oslabiť ľudstvo jedmi

Po tretie, vakcíny slúžia na oslabenie svetovej populácie vo všeobecnosti, aby sa dala ľahšie kontrolovať. Slabý a unavený človek je len tak-tak schopný pracovať pre elitu a už nemá silu klásť otázky alebo klásť odpor. Túto stratégiu používajú už desaťročia, keď trávia naše potraviny, vodu, vzduch, lieky a myseľ.

Nie je náhoda, že väčšina potravín v supermarketoch je priemyselná, vysoko spracovaná, extrémne toxická pseudopotravina, ktorá – podľa mnohých lekárov – spôsobuje 85 % všetkých súčasných chorôb. Nie je tiež náhoda, že čerpacie stanice ponúkajú nespočetným cestujúcim len zdravie ničiace „občerstvenie“. Reťazce rýchleho občerstvenia ovládajú všetky národy a ponúkajú ľudstvu odpadky, aké tento svet za svoju dlhú existenciu ešte nevidel. Všetky tieto toxické falošné potraviny oslabujú ľudstvo ako nikdy predtým.

90 % všetkých súčasných chorôb ešte pred sto rokmi neexistovalo!

Dnes je ťažké nájsť na zemi úplne zdravého človeka, najmä v západných krajinách. Zdá sa, akoby mal každý nejaký zdravotný problém. Chronická únava, poruchy spánku, alergie, zvonenie v ušiach, bolesti hlavy, nervové bolesti, artritída, rakovina, cukrovka a stovky ďalších chorôb. Spomenul som už celosvetovú epidémiu úzkostných porúch, depresií, autizmu atď. Štatistiky ukazujú, že deti majú viac chronických zdravotných problémov ako kedykoľvek predtým. Zároveň sú to najviac očkované deti, aké kedy existovali. Vidíte súvislosť?

Oslabenie populácie je kľúčom k ich kontrole.

Preto každá snaha o vytvorenie prírodnej medicíny vždy naráža na obrovský odpor a je to aj dôvod, prečo sa našli tisíce mŕtvych prírodných lekárov a každý vynálezca lieku na rakovinu zrazu dostal „infarkt“. Keďže ovládanie, vymazávanie a oslabovanie ľudstva je základom plánov globalistickej elity, zavádzanie povinných vakcín je pre ich úspech rozhodujúce.

Pokračovanie nabudúce..

qanon

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Čo nám prezrádza SYMBOLIZMUS tak často praktizovaný súčasnými vládami?

Toto skríženie rúk na hrudi, ktoré nám predviedla Ursula a Zuzana… obe v bielom symbolizuje Ankh, teda Egyptský kríž a ...

Nasledujúci článok

Pozvánky

Pozvánka na Letnú čitáreň I. - Podtatranské múzeum v Poprade

Podtatranské múzeum v Poprade Vás pozýva na prvú prednášku z cyklu Letných čitární – Transylvánia nielen o Draculovi.Prednášať bude  Ing. ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...