A začal teror! Nevídaný, neslýchaný…

30. decembra 2020

Vám už tiež úplne hrabe?! Že obesil sa?! Obesili ho. Ba možno bol pár týždňov už v mrazničke, kým pripravia toto divadlo! Odporné, vraždiace divadlo!

Aby sme si však čo to pripomenuli z nedávnej minulosti. Vie sa, že Kuciak bol človek USA ambasády. Bol tam niekoľko krát. Každá dobrá spravodajská služba plánuje akcie aj dlhodobo, niekedy na desaťročia dopredu. V tom čase sa však situácia pre ňu nevyvíjala práve najpriaznivejšie. Potrebovali zmeniť vládu, lebo Deep State tlačil a bol už pripravený na preformátovanie sveta. Najmä vo V4. Do toho treba zarátať, že Nový svetový poriadok s vymyslenou koronakrízou už konečne potreboval naplno rozbehnúť svoje likvidačne plány európskej civilizácie. A Fico sa im vôbec do tohto scénara nehodil. Príliš sa na neho nedalo spoľahnúť. Mal totiž svoje limity. To je vždy veľké riziko! A tak sa ho potrebovali čím skôr zbaviť. Zorganizovali vraždu, Nicholson sa vyparil, udal taliansku stopu, ale to už boli v uliciach nastúpení, resp. dobre zorganizovaní, najmä mladí revolucionári, s menami mŕtvych na odznakoch a transparentoch, vybehli škriekajúci herci s napísaným textami, správne usmernení novinári, rektori dali študentom rektorské voľná, veď aká apolitickosť vysokoškolskej pôdy a už sa začali brutálne nátlakové akcie! Nijaká diskusia! Fico je vrah! Televízie sa od rána do večera išli priam potrhať, tretí sektor volal po páde vlády a tu sa odrazu, odkiaľsi od Smatanu zjavil Šeliga a Kiska sa pre istotu vrátil zo zahraničnej lyžovačky až na tretí deň. Veď alibi!

Fico nakoniec odstúpil a nahradil ho pripravený kryptoneoliberál, na ktorého už bolo oveľa väčšie spoľahnutie, eurofil Pellegrini. Ktorý navyše aj zradil… Nič nebola náhoda!

Potom už len prišla dobre zmanipulovaná voľba prezidenta republiky, Sorosova kobyla, za pomoci izraelskej PR agentúry a Esetu vyhrala voľby a ústavný súd odmietol zrátať hlasy, lebo by sa zistilo, koľko bolo duplicitných volebných lístkov.

A potom prišli aj februárové parlamentne voľby a volebný podvod, ktorý im tak pri prezidentských voľbách famózne vyšiel, už len pohodlne zopakovali!

No a na druhý deň po voľbách už pred americkou ambasádou stálo Matovičovo auto… A začal teror! Nevídaný, neslýchaný… Ivan Bielik

Človek na prístrojoch, po komplikovaných operáciách, ktorý sa nemohol ani pohnúť a bol v bdelej kóme, sa SÁM OBESIL?! No to snáď nie?! Až také ovce ľudia rozhodne nie sú!

KRV NA RUKÁCH MATOVIČA A KOLÍKOVEJ AKO AJ CELEJ VLÁDNEJ ZBERBY! ZAVRAŽDILI LUČANSKÉHO ! 50-TE ROKY NAŽIVO !!!

TOTO SA UŽ ZAMIESŤ NEDÁ ! LUČANSKÝ JE MŔTVY ! CELÉ SLOVENSKO BY MALO BYŤ V ULICIACH !

Potom čo klamali o jeho úraze oka vo väzení, po tzv. „prieskume“ ktorý nič nekalé „nepotvrdil“ ZRAZU „SAMOVRAŽDA“ POLICAJNÉHO ŠÉFA, KTORÝ STÁL ZA VYŠETROVANÍM KUCIAKOVEJ SMRTI a potom čo „LAJO MAKO“ SRAL KRV PRI „VYŠETROVANÍ“.

Škoda hovoriť o tom, prečo a ako sa to mohlo stať, keď po takomto incidente NEBOL MILAN LUČANSKÝ POD DOHĽADOM V CELE MONITOROVANÝ!

ODSTÚPIŤ OKAMŽITE ! KOLÍKOVÁ AJ MATOVIČ A CELÁ VLÁDA !!!

Je úplne jedno, čo bol Milan zač a čo vedel, nič mu nebolo dokázané! Je to JUSTIČNÁ A SKUTOČNÁ VRAŽDA ! Miloš Rusiňák

HRÔZA, ČO SA DEJE SO SLOVENSKOM

Zastrašovanie, lynčovanie, politické procesy totality čističov, politickí väzni liberalizmu a už aj prvá politická vražda systému?! Lebo každá „samovražda“ vo väzení je vraždou, ktorú má na svedomí systém. Minimálne ministerka spravodlivosti z hrušky dole a ľudia zobrať moc späť do svojich rúk. Takto sa štát nemôže riadiť. Lebo aj to, čo sa stalo Lučanskému, je výsledok štátu, presnejšie súčasných pomerov a vládnej moci. Štýlu neriadenia á la rozviazané ruky policajtom, hlavnému hygienikovi a kto vie, komu rozviazal tento systém ruky v prešovskej väznici… Ak štát nevie garantovať ochranu ani v tak stráženom objekte (potenciálne nevinnému, pretože stále platí prezumpcia neviny), tak potom ako základnú ochranu dokáže táto vládna moc v núdzovom stave garantovať bežným ľuďom?! Niečo choré tu sedí, ale nie vo vyšetrovačke, ale na najvyšších miestach.

Ako napísal básnik „krivda za stôl sadla, pravda u dvier žobre“…

A táto choroba, keď všetko je naopak ako sa javí a najmä oficiálne prezentuje sa šíri zákernejšie a je nebezpečnejšia ako ten vírus, ktorým je toto panstvo celoplošne posadnuté. Lebo toto je čistý amaterizmus až smrteľné diletantstvo a hyenizmus, čo riadi nielen tú väznicu v Prešove, ale aj toto „núdzové“ väzenie na 49 036 kilometroch štvorcových! Ak je pravda, že budúci rok chystajú nasadiť do ulíc aj 1500 vojakov (!) údajne na zabezpečenie poriadku… tak potom označenie „chunta“ je asi najpriliehavejší prívlastok toho, čo si ľudia presne pred 10 mesiacmi zVOLili… presnejšie, keďže v tomto Kocúrkove je všetko naopak, aké hnusné húsenice sa z tých februárových motýľov vykľuli. A nech tu už nik nehovorí, že lebo covid… lebo Fico, lebo neviem kto-čo…

Anna Belousovová považovala za potrebné sa tiež k veci vyjadriť: Divné veci sa dejú v tejto našej republike. Mám taký zvláštny pocit, akoby sa vrátili divoké 90 té roky. Parlament a vláda bežne porušujú zákony na pokyn hlavného hygienika riadeného premiérom. Len tak si rozhodnú, pre koho zákon o šírení nákazlivých chorôb platí a pre koho nie. Pre nás obyčajných ľudí s malým „o“ áno a pre tých s veľkým „o“ a ich paťákov nie. Generálny prokurátor aj prezidentka to síce pokritizujú, ale nič, čo by stálo za rázne kroky, sa podľa nich nedeje. De facto týmto porušovanie zákona a demontáž základov štátu odobrujú. Jeden z najvyšších ústavných činiteľov je kamarát mafiánov. Jeho strana pritom dnes ovláda SIS, inštitúciu, ktorá má okrem iného na starosti aj vnútornú bezpečnosť štátu. A topka dnešných správ: Bývalý policajný prezident sa vo väzenskej cele úspešne na druhý krát pokúsil o samovraždu! Píšem zámerne „úspešne“ , pretože mozgová smrť je proces nezvratný. Normálny človek, laik si kladie otázku, ako je to možné?! Okrem toho, že Lučanský bol obvinený, určite bol aj dôležitý svedok trestnej činnosti tvz. veľkých rýb. Ako je možné, že nebol permanentne monitorovaný v cele?! Nielen kvôli tomu, že určite veľa vedel, ale aj kvôli tomu, že už raz sa mu „udiala“ podozrivá nehoda, ktorá bola tiež podozrivo rýchlo zahratá do stratena. Už je tých náhod akosi príliš veľa. Lučanský už neprehovorí. A mnohí si určite vydýchli. No rozmýšľajúci človek sa musí začať obávať o to, kam sa to ako štát rútime?! Štát nevie garantovať občanom už vlastne NIČ. Ani elementárne dodržiavanie zákona, ale ani osobnú bezpečnosť. Pred očami sa demontujú základy štátu. Ak prestane platiť zákon, to základné pojivo štátnosti, štát sa začne drobiť ako hrad z piesku. Neviem, či si je vôbec schopná súčasná politická „elita “ uvedomiť, čo sa ich pričinením deje…

Ján Baránek k tomu takto: LUČANSKÝ – Dajme si to najprv pekne v bodoch:

· Bývalý najvyšší policajný funkcionár Lučanský sám prišiel z dovolenky, aby sa prihlásil vyšetrovateľom.

· Po tom, ako ho zobrali do väzby, si údajne pri cvičení sám vylúpil oko, ale napriek tomu pokračoval v cvičení.

· Podľa svedectiev zdravotníkov, ktorí ho prijímali v nemocnici, bol vraj doslova a do písmena zmlátený.

· Podstúpil 12 hodinovú operáciu.

· V týchto dňoch sa pokúsil, o pravdepodobne úspešnú samovraždu.

· Lučanský zavrel niekoľko významných mafiánov, ale existovali aj vážne podozrenia o jeho nezákonnej činnosti.

Teraz si to rozoberme. Pokiaľ niekto vo väzbe cvičí a udržiava sa v kondícii, nesvedčí to o tom, že by mal samovražedné sklony. Svedčí to skôr o opaku. O chuti do života. Čo by sa muselo zmeniť, aby sa o pár dní pokúsil o pravdepodobne úspešnú samovraždu? Lučanský bol nie len vysoko postaveným policajným funkcionárom a generálom polície, ale aj veľmi dôležitým svedkom. A veľmi dôležitým podozrivým. Z logiky napísaného jasne vyplýva, že takýto človek musí byť chránený 24 hodín denne nie len pred prípadným útokom zvonku, ale aj sám pred sebou. Navyše, ide o vysoko citlivý politický prípad, kde je opatrnosť o to dôležitejšia, lebo akákoľvek „nehoda“ takéhoto človeka vzbudzuje vášne a oprávnené, či menej oprávnené podozrenia a vyvoláva dohady a konštrukcie, ktoré niekedy nemožno vyvrátiť. Toto determinuje len dve možnosti: náš väzenský systém je úplne nekompetentný, vrátane tých, ktorí zodpovedajú za jeho riadenie. Pokiaľ platí táto alternatíva, je to dôvod na bezodkladné a okamžité odstúpenie ministerky spravodlivosti. Bez akýchkoľvek výhovoriek a otáľania. Druhou alternatívou je niečo, čo si ani nechcem pripustiť – že gen. Lučanský bol skrátka eliminovaný.

Tu máme dve možnosti – prehnanou bitkou od personálu väzenskej stráže, alebo od spoluzadržaných – teda nechcene a omylom. Ďalšia alternatíva je najhoršia – že bol eliminovaný zámerne. Nie je dôležité, či a do akej miery bol gen. Lučanský vinný, resp. či a do akej miery zneužíval funkciu policajného prezidenta. Dôležitý je fakt, že neprežil väzbu v demokratickej krajine, ktorou snáď stále sme. Toto je absolútna deštrukcia akejkoľvek právnej istoty v tejto krajine. Poviem to však kruto – čo sa dá očakávať od vedenia štátu, v ktorom sú psychicky chorí jedinci, sexuálni devianti, spoločníci mafiánov, podvodníci (plagiátori), ľudia, ktorí ignorujú ústavu, pre ktorých neplatia pravidlá, ktoré si sami prijali a ktorých dodržiavanie vyžadujú od obyvateľov? Nič. Vôbec nič. Očakávam od nich jediné – že okamžite vypadnú do zabudnutia. Ja chcem, aby sa zatvárali zločinci, aby spravodlivosť bola doslova „padni komu padni“. Ale nechcem(!), aby spravodlivosť vykonávali šialenci, podvodníci, sexuálni devianti. Lebo toto potom nie je spravodlivosť. Zo svojej podstaty ani nemôže byť. Nemôže byť malý zlodej sudcom veľkého zlodeja. Takto nefunguje spravodlivosť. Takto funguje absurdita, anarchia a spravodlivosť naruby.

Ja osobne neverím, že gen. Lučanský spáchal samovraždu. Neverím preto, čo som napísal vyššie. Ale pokiaľ mi nezávislé vyšetrovanie pod nejakým, neviem samozrejme presne akým, dozorom nezávislej komisie, zloženej z predstaviteľov opozície a koalície dokáže, že išlo naozaj o samovraždu, potom uverím. Inak nie. Možno mi budete tvrdiť, že sa to takto nedá. Ale dá sa. Všetko sa dá, keď sa chce. Dalo sa to v Katyni počas 2. sv. vojny, dalo sa to aj v Srebrenici. Tu všade boli nezávislé komisie, ktoré dozerali na vyšetrovanie zločinov, ktoré sa tam udiali. Keď sa to dalo v Katyni a v Srebrenici, dá sa to aj na Slovensku. Keď vieme pochybnými vyhláškami prijímať opatrenia, ktoré menia život miliónom ľuďom, musíme zvládnuť aj toto. Takže vyzývam kompetentné orgány na zriadenie takejto komisie. Generálny prokurátor je môj dlhoročný priateľ. Minulý rok v júli sme v Tatranskej Lomnici mali rozhovor o nutnej očiste verejného života na Slovensku aj v duchu „padni komu padni“. Teraz ťa teda Maroško vyzývam – konaj tak, ako sme hovorili niečo viac ako pred rokom. Padni, komu padni!

Eduard Chmelár na svojom FB profile napísal: Toto sa nemalo stať. V ten istý deň, ako generálny prokurátor Maroš Žilinka na tlačovej konferencii potvrdil, že policajného exprezidenta vo väzbe nezranila iná osoba, ani sa nepokúsil o samovraždu, sa Milan Lučanský naozaj obesil. Šok a hrôzu vystriedajú dôležité otázky, ale čo je horšie – roztrhne sa vrece s konšpiráciami, ktoré sa nebudú dať zastaviť, pretože teraz je už možné všetko. Nechcem bez dostatočných informácií špekulovať, čo sa stalo – to za mňa vďačne urobia politické hyeny, ktoré už zacítili mŕtvolu. Všetky možnosti sú otvorené. Na jednej strane, Milan Lučanský, ktorý mal v deväťdesiatych rokoch odvahu pustiť sa do boja s najagresívnejšou mafiou, bol bezpochyby vnútorne silný človek a takého len tak niečo nezloží. Na druhej strane bol pod obrovským tlakom, ktorý si nikto z nás nevie predstaviť – a to nielen vyšetrovacích orgánov, ale aj mocných skupín napojených na súčasnú opozíciu. Je príliš veľa ľudí, ktorí mali záujem na tom, aby Lučanský neprehovoril. Preto by sme dnes mali vážiť slová, ale zároveň nekompromisne trvať na dôkladnom nezávislom vyšetrení tohto podozrivého prípadu. V prvom rade, táto situácie si vyžaduje okamžitú rezignáciu ministerky spravodlivosti, šéfa väzenskej stráže, riaditeľa príslušnej väznice a kompletne všetkých dozorcov, ktorí mali v tom čase službu a ktorí ho mali po predchádzajúcej skúsenosti strážiť ako oko v hlave (ospravedlňujem sa za dodatočne si uvedomený dvojzmysel). Odtiaľto sa musí začať. Bez pardonu. Je to základná podmienka vytvorenia akej-takej dôvery v právny štát, ktorý v prípade väzňa, ktorý mal byť monitorovaný 24/7, trestuhodne zlyhal. V každom prípade, to, čo prežívame na Slovensku, je zlý sen a námet na ďalšiu sériu Chobotnice…

Zločinná skupina pri moci zlyhala klamstvami Mikulca, aj Kolíkovej. Tak povolali Žilinku. Veď nato si ho zvolili, aby mali istú beztrestnosť. A je neskutočnou aroganciou Žilinku, že nešiel osobne preveriť, čo sa to s generálom Lučanským vlastne deje, ale dal to „do prádla“ podriadenému prokurátorovi, čo je osvedčený trik na získanie času.

A čakajú, či Lučanský prežije. Pretože, ak by sa akokoľvek pokúsil o samovraždu, hlásili by to ako prvé! Mali by totiž v rukách argument, že sa zľakol svojej viny a tak spáchal samovraždu (ako údajne Epstain, ktorý mohol usvedčiť mnohých vysokopostavených pri obrovskom sexuálnom škandále). Lenže duo Mikulec – Kolíková sa k tejto verzii dostali až keď dve predošlé padli, ale už aj to popreli, čím sa sami usvedčili.

Generál Lučanský už zrejme neprehovorí. Pretože, keby sa z následkov pravdepodobného mučenia pri vyšetrovaní dostal, už by to ani osvedčená Tódová a celá žltá tlač nemohli kryť. Všimnite si, ako sú ticho – ak by sa niečo takéhoto neslýchaného stalo za vlády R. Fica už by jačalíííí, že Mikulec aj Kolníková musia odstúpiť. Takto držia hubu.

Zločinná skupina pri moci už vie, že je zle. A Lučanský možno bude ešte nejakú dobu prežívať vo vegetatívnom stave po brutálnom poškodení mozgu. Možno to „vyrieši“ Covid, ktorým sú naše nemocnice zamorené (čo priznal aj náboženský fanatik v kresle ministra zdravotníctva, ale na vine sú vianočné stánky s vareným vínom?!). A možno sa zajtra dozvieme, že zomrel na následky zranení, ktoré si sám spôsobil, hoci nemal ako – tu sa Matovičova banda inšpirovala samoúnosom Kaváča ml., samozbitím novinára Tótha a samovýbuchom Remiášovho auta. Mačiara volali LenOn a ten sa reinkarnoval v Matovičovi. Ale ani za Mečiara neubili takmer na smrť niekoho vo väzbe…

Video Milana Lučanského – rozlúčkové: https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/268653324507456

OZ Pán občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Záver roka v znamení vládnych podvodov, šaškovania a klamstiev

Najprv sa od ministra „zahraničnej podriadenosti a kolaborácie“ dozvieme, že NATO je životným záujmom Slovenska. Aký pán, taký krám, hovorí múdrosť. Aký minister, ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

DECEMBER 2020 – MIMORIADNY MESIAC V OBLASTI CELKOVÉHO SVETOVÉHO DIANIA!

Milí priatelia, vstúpili sme nielen do Adventu, ale práve sme vstúpili aj do posledného mesiaca v roku 2020. Málokto však ...
Spravodajstvo

Harabin o rúcajúcom sa americkom impériu, strachu ruských zradcov slúžiacich americkému panáčikovi, o Putinovi, ktorý prinavrátil Rusku plnú suverenitu a zvrchovanosť a rusko-slovenských vzťahoch

Exminister spravodlivosti a bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin poskytol rozhovor pre ruský spravodajský portál Regnum. Karine Gevorgyan z ruského ...
Aktualizované 26.10. 23:04
Spravodajstvo

Harabin označil Rostasa za prvého právoplatne odsúdeného občana Slovenska za citovanie výrokov nášho národného buditeľa a tvorcu spisovného jazyka Ľudovíta Štúra. Exminister spravodlivosti hovorí o likvidácii slovenskej štátnosti

Najvyšší súd SR odsúdil šéfredaktora Zem&Vek Tibora Eliota Rostasa za hanobenie židov, keď ako novinár citoval vo svojom článku výroky ...
Aktualizované 26.10. 12:18
Spravodajstvo

VYJADRENIE PAVLA FORISCHA Z VӒZBY V NÓRSKU

V najbližších týždňoch a mesiacoch uvidíme či aj naďalej zostane Nórsko najdemokratickejšou krajinou na svete a či ostane nepoškvrnená jeho povesť ...
Aktualizované 24.10. 21:57
Spravodajstvo

Štefan Harabin – exkluzívne: Diskusia o vypustení paragrafu 363 je účelová a politicky motivovaná

„Generálny prokurátor Žilinka v kauze Petra Brhela postupoval bez najmenších pochybnosti správne, keď aplikoval ustanovenie § 363 ods. 1 Trestného ...
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Aktualizované 27.10. 00:02
Spravodajstvo

Soros si kupuje a podpláca sudcov aj poslancov EÚ a národných vlád.

Vo februári 2020 Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) zverejnil správu o mimovládnych organizáciách a sudcoch ESĽP, ktorá sa stala ...
Aktualizované 26.10. 16:27
Spravodajstvo

PSK bude spolupracovať so Slovenským paralympijským výborom

Spoločne budú vychovávať para športovcov Prešovský samosprávny kraj a Slovenský paralympijský výbor podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci. Ich cieľom je spoločne vytvárať ...
Spravodajstvo

Kotleba: brutálny zákrok policajtov na invalida len tak nenechá, žiada parlament o pozvanie Harabina

Sociálnymi sieťami sa raketovou rýchlosťou šírilo video z klientskeho centra v Prievidzi, kde invalidný dôchodca odmietal opustiť priestory a nasadiť ...
Aktualizované 25.10. 22:56
Spravodajstvo

PRÍPRAVA NA BLACKOUT! ČO SA STANE, AK V CELEJ EURÓPE NASTANE VÝPADOK ELEKTRICKÉHO PRÚDU A INFRAŠTRUKTÚRY?

Verejná doprava stojí, vlaky, metro, či v tuneloch alebo po zemi. Doprava, najmä vo väčších mestách sa zastaví, zlyhajú semafory ...
Spravodajstvo

Poslanec Taraba čelí kritike za zverejnenú fotografiu prezidentkinej dcéry.

Aktualizácia: Televízia Slovan Celé vysielanie z 20. 10. 2021 s Ing. Mgr. Tomášom Tarabom …horúca téma o slobode slova a ...