Soňa Peková o KRAKENovi

15. januára 2023
Kraken vypustený…

Na prahu nového roku Studio Beta a Soňa Peková poskytli zaujímavý rozhovor o vývine novej mutácie Omikronu s názvom Kraken:

Mutácia Omicronu je údajne stále nebezpečnejšia a údajne sa musíme stále viac a viac očkovať. Nazvali ju KRAKEN, aby vystrašili ľudí a že v ďalších rokoch nás to postihne omnoho horšie… Zarážajúce je, že mnohí, ktorí podľahli kovidovej agende a nechali sa očkovať, tak teraz majú množstvo zdravotných problémov, tak ako to je?

Soňa Peková: Tak je to len ďalšia z variant corona-víru, ale tým by sme sa už ani nemuseli zaoberať, aspoň nie tí, ktorí sme nepodľahli tomu očkovaniu, pretože všetky tie nové vývojové vetvy spomínaného corona-víru, tak to sú predovšetkým a hlavne problémy tých, ktorí sa očkovať nechali. A tiež hlavne tých, ktorí tých dávok v sebe majú viac, pretože sa skutočne ukázalo a ukazuje v plnej nahote, že ich imunitný systém je tým postihnutý, poškodený a nie je to len to, že opäť chytia koronavírus, ale hlavne to, že majú množstvo ďalších infekčných komplikácií, rôzne virózy a bakteriálne infekcie, a bohužiaľ, to čo vídame je aj nárast nádorových onemocnení. To je všetko vecou rozvoľneného imunitného systému, ktorý bol jednoducho poškodený tou vakcináciou. Už by sme to mali vyhodiť zo svojich hláv, snáď už nie je nikto taký váhavý, kto by si to nechal aplikovať. Rozhodne už NIE.

Objavujú sa prípady, že niektorí veľkí propagátori i z radov lékarov a virologov zrazu obracajú…?

Soňa Peková: Áno je to tak, najzaujímavejší príklad prichádza z Austrálie, 20. decembra 2022 členka parlamentu prof. Dr Kerryn Phelps, bývala prezidentka austrálskej lekárskej asociácie AMA, autorka a poslankyňa za Fmr za Wentworth, zástupca primátora mesta Sydney, predseda @HempCRC, obhajca zdravia a občianskych práv, bola hlavnou vakcinátorkou a hnala všetkých do povinného očkovania proti cov-19, a ona úplne otočila a prelomila mlčanlivosť o zničujúcej skúsenosti s vakcínou proti covid19 a ona sama má od toho času vážne kardiologické potiaže a jej partnerka je zasa ťažko neurologicky postihnutá, čo nastalo hneď po prvej dávke Pfizer.

Teda v Austrálii sa karta prudko obracia, pretože to nehovoria len bežní lekári a pacienti, ale hovorí to ten najhlavnejší propagátor pôvodnej vakcinácie a dokonca hovorí, že otvorene kritizuje regulátorov vakcinovania za cenzurovanie informácií opozitných lekárov. V USA je to tiež na spadnutie, republikáni asi všetci majú jasno a v našej krajine sú tiež ľudia, ktorí to už vedia a sú informovaní, čo je ta vakcína zač.

To je dobre, že sa to obracia, no uvedomme si, že naši ľudia majú malú možnosť k zahraničným webom a informáciám a tu prebieha cenzúra, aká bola naposledy za okupácie, pretože tieto materiály sa u nás nikde neobjavujú, naopak, každým dňom nás tu strašia o náraste kovidových prípadov a pripravujú nás na nové šialenstvo a očkovanie novou vakcínou, pretože je to pre nich hlavne veľký kšeft…

Soňa Peková: Určite áno, ale tá cenzúra je príšerná, komédia v tejto Zemi sklamala na plnej čiare, to sa nedá ani inak nazvať a pán Boh zaplať, že sú tu aspoň také zdroje, ako Svobodné rádio a ďalšie, že si to môžeme povedať, aj keď s oneskorením. Ľudia sa to dozvedia. My sa snažíme priniesť informácie a za tie dva roky snáď už nie je nik, kto by si nevedel, odkiaľ si tieto informácie získať. Vlastne mainstream vymenoval, ktoré weby sú konšpiračné, teda ak to niekto nevedel, ta oni to vyzradili. Je to veľmi zaujímavá hra a nedostatkom informácii snáď ani nikto netrpí… aj preto je tu snaha zaviesť cenzúrny zákon, ale k tomu sa zasa je potrebné sa postaviť patričným spôsobom.

Pani doktorka, máte nejaké informácie od ľudí, že majú nejaké problémy po očkovaní?

Soňa Peková: Áno, ale už sa dlhšiu dobu snažím o to, aby ľudia používali zdravý rozum, a vážili si svoje zdravie, čo stým, keď už volajú po tretej štvrtej dávke, je to beznádej… Len musím zdôrazniť, že tie vakcíny nie sú namierené na žiadne nové varianty, je to tá istá pôvodná vakcína proti víru z Wu-hanu, ktorý tu dávno necirkuluje, teda nemá zmysel sa už ďalej očkovať heterológnou vakcínou…

Už zrejme nikto nezblbne a nenechá sa očkovať pre prachy niekoho, kto žije niekde za morom alebo aj u nás… Aký máte názor na voľby prezidenta?

Soňa Peková: Držala som veľmi palce Američanom, no bohužiaľ skončilo to fiaskom a vyhrali v niektorých okrskoch napríklad vyhrali mŕtvy kandidát, alebo v zlom zdravotnom stave… a voľby boli ukradnuté. Evidentne hlasovacie lístky boli zozbierané ďaleko pred voľbami a nestihli si skontrolovať, ktorý z kandidátov ešte žije. Takže toto sa stalo v super demokratickej krajine, ktorá sa volá USA. A Česká republika, čo je cezatlantická kolónia USA. A my by sme si mali predstavovať, že v nejakej zámorskej kolónii, čo ČR je, že to bude inak. Je tu nejaká spoločnosť zaregistrovaná bohvie niekde na Kajmanských ostrovoch, že bude počítať hlasy u nás tomu prezidentovi, teda kde sa to pohybujeme? Ja budem voliť Jaroslava Baštu, jemu patrí môj hlas….viac vo videu

Čo je Aspen inštitút a či tento fakt aspoň pohne ľuďmi?

Soňa Peková: Myslím, že mnoho ľudí počulo o Aspen inštitúte, ale nevedia, aká liaheň háďat to je. Je to inkubátor, kam príde úplne neznámy človek, napríklad predavač mobilov a tam sa zrazu sávajú záhadne napr. ministrami zdravotníctva, alebo šéfovia snemovne, Je to taká vymyváreň mozgov Sorosovho typu. Nikto by si ich pred tým ani nevšimol a tam získavajú také to pozlátko a získavajú kredit, že sú vhodní do politiky, teda tam potom sedí ich zadok na stoličke a myšlienky prečítajú z papiera, ktorý obdržia. Všetci počuli o Slobodomurároch, je to niečo podobné ten Aspen inštitút. To slobodomurárstvo je taký vred, nie len v tejto spoločnosti, ale historicky to vzniklo veľmi dávno… síce to propagujú ako sloboda-rovnosť-bratstvo, a tí ktorí sa neoboznámia o čom to je, tak tá najvyššia úroveň veliaca tomu, je veľmi temná. Ten kto je Slobodomurár, tak sa predovšetkým zodpovedá slobodomurárstvu a až potom tej úlohe, roly, ktorú hraje v spoločnosti. Teda ministerský predseda, ak dostane nariadenie, že musí ísť proti svojej zemi a národu, tak v prvom rade musí vykonávať záujem omnoho silnejší od slobodomurárov, ktorý prebíja tú jeho vlastnú funkciu v politike. Za prvej republiky boli zrejme takmer všetci slobodomurári, inak by sa do týchto štruktúr ani nedostali. Teda môžeme predpokladať, že aj terajšia vláda je mocne naplnená slobodomurármi tak, ako je to aj v iných krajinách. Preto sa čudujeme, čo robia, ako idú proti ľuďom, likvidujú priemysel, likvidujú domácnosti… tam sú veľmi vysoké tresty za to, ak nariadenia neplnia. Odporúčam knihu Petra Bielika o Slobodomurároch.

Imhotep

Som rád, že ste sa zmienila o prapôvode slobodomurárstva, pretože sa hovorí, že vzniklo niekedy v rokoch 1090 pri križiackych výpravách do Jeruzalema, nie je to pravda a naozaj Imhotep cca 2600 rokov p.l. a bol to staviteľ prvej Džoserovej pyramídy, ktorý si práve vyberal len tých, ktorí sa prihlásili k jeho klanu slobodných murárov, pretože tam nepracovali len otroci, ale aj predáci za mzdu….

Soňa Peková: Áno, bolo im zaistené zamestnanie na dlhé roky, všetci mali sociálne benefity, to bola vysoká pozícia, byť slobodomurárom.

Imhotep postavil množstvo ďalších stavieb mastaby, to boli kamenné hrobky, tam už nebolo potreba toľko ľudí a tá práca dobre platená štátom egyptskou ríšou vtedy, tak to dnes dostávali iba členovia toho klubu Imhotepa.

Soňa Peková: Áno, presne, citujem knihu PETER BIELIK: SVOBODNÉ ZEDNÁŘSTVÍ. NEŠTĚSTÍ NAŠÍ DOBY. Je to tragédia celého ľudstva. Už v tých časoch za vlády kráľa Džosera boli veľké snahy o zničenie slovanstva, pretože už vtedy Slovania boli najstarší celistvý národ na svete. Dokonca podľa archeológa Jaroslava Baštu, historika sme autochtónnym národom, t.z. že sme v 5. storočí odnikiaľ neprišli, ale sme sa v rôznych podobách vyvinuli tu na tomto území. Bola to snaha už za 1. aj 2. sv. vojny zničiť slovanstvo, Bavíme sa tu desaťročia o holokauste, bolo to strašné 6 mil. židov, ale ani jedno slovo z oficiálnych miest o tom, že tu bol holokaust, alebo genocída Slovanov, ktorých padlo 25 miliónov.

Soňa Peková: Áno, teraz k prezidentským voľbám a k tomu, čo sa tu okolo toho deje, to všetko tak krásne do seba zapadá. Myslím si, že je potrebné sa pobaviť o tej genealógii Slovanov, aký je náš pôvod, pretože skutočne by sa mohlo našim deťom zdať, že sme tu zliezli zo stromov.

Prinášam argumenty z oblasti genetiky, pretože je to môj obor a o linke genealógii Slovanov, čo je založené na archeológii a na vykopávkach, ale nie o hrncoch a keramike, alebo v akej polohe boli pochovaní, či ležali na chrbte, či skrčenej polohe. Je to o založené na tom, že keď sa niekde nájdu kosti, tak sa z nich dá stále izolovať analyzovateľná DNA alebo deoxyribonukleová kyselina a je veľmi zaujímavé, že v rámci chromozómu Y, čo je mužský chromozóm, tak tam existujú oblasti, ktoré sú natoľko evolučne konzervované, že vôbec nepodliehajú mutáciám, a že sa dajú použiť ako marker toho bol ten praotec, ktorý založil danú líniu alebo nejaký rod. Sú to „haplotypy“, je to súbor mutácií, alebo genetických zmien, ktoré sú akoby úplne zapečené do toho Y-chromozómu a tá línia, ktorá pochádza od toho daného indexového muža, tak tá daná línia, pokiaľ sa nestane, že by sa narodili iba dcéry, alebo že by vymreli po praslici, alebo že by to zapríčinila nejaká vojna, tak ak sa to nestalo, tak tie chromozómy, teda ten haplotyp sa dedí s minimálnou mutovanosťou.

Zistilo sa, že tu existuje niečo, čo sa nazýva ako rod R1a-Z645 a volajú sa Ariovia. Tento rod sa sformoval pred 6 tis. a rokmi je prítomný majoritne u východných Slovanov a Indov teda to sme my, Rusi a Indovia – Indoeurópania. K prvotnému nálezu tohto typu došlo niekde na Sibíri, ten potom migroval do Indie, Iránu, do východnej Európy a my sme tí Slovania a voláme sa Ariovia. My sme ten pravdepodobne najstarší rod Homo sapiens. V ČR má tento genotyp 33 % u mužov a na Slovensku 42 %, tým ako je to bližšie k tomu epicentru rozvoja. potom je tu ešte druhý významný rod, volá sa Erbini a je to rod R1b. Oni tiež odštartovali z oblasti Stredného východu a putovali na Pyrenejský polostrov, čo je Portugalsko a Španielsko a kolonizovali západnú Európu a dostali s až na Britské ostrovy. V západnej Európe je ich okolo 60 %, na Britských ostrovoch miestami až 80 % a je to rod vcelku odlišný od toho rodu R1a, od tých Ariov, teda od nás Slovanov. V Česku a na Slovensku je asi 20 % obyvateľov s týmto západným genotypom a je to v dôsledku blízkosti nás k západnému Nemecku. Je tu ešte množstvo malých vývojových línií, a potom je tu rod TAJA, sú to židia, ktorých majoritný genotyp je úplne odlišný od rodov R1a a tiež od R1b.

Toto som chcela povedať, aby som si vytvorila oslí mostík k tomu, aby som povedala o niečom, čo vyšlo už v roku 2020 v BMC Medicine, čo je vysoko uznávaný vedecký žurnál, článok sa volá „Nové pohľady do genetickej vnímavosti ľudí ku covidu-19“. Jedná sa o polymorfizmy v receptore AC2. AC2 sú teda tie dvere, cez ktoré vstupoval vírus do bunky. A ejhľa! – toto už bolo publikované na začiatku r. 2020 (v čase, keď vyletel prvý netopier z WU-Hanu a analýza už bola na svete, pozn. red. – až to teda prešlo recenzným konaním, to je aspoň pol roka), zaujímavé je, že sa to objavilo hneď s tým, keď sa objavil vírus covid-19 do povedomia. Distribúcia škodlivých tých tzv. „dverí“, oni merali „škodlivosť dverí AC2 pre vírus SARS-COV2“, a ako sa tie dvere líšia medzi populáciami? A tým mutáciám, ktoré tam namerali, tak tým hovoria „škodlivé“, pretože viedli k tomu, že tá populácia reagovala horšie na infekciu tým vírom.

A zistilo sa, že Afroamerická populácia nesie 39% škodlivosť cez tie dvere, cez ktoré veľmi dobre vstupuje vírus. Nefínska európska biela kaukazská rasa 54% nesie škodlivosť vstupovania, čiže veľmi dobre vstupuje vírus cez dvere, čiže to bude výborne korelovať s typom R1b, teda rasa erbínov, pretože tých je 50 – 80 % podľa geografickej lokality Západu. Rb1 boli veľmi vnímaví k infekcii SARS-COV2 a mali veľmi zlý priebeh covid19. Latinsko-zmiešaná-americká, východoázijská, fínska a juhoázijská mali v 2-10 prípadoch tak šikovne zmutované tie dvere, že vpúšťali SARS.

A u populácie Amishi, sú to novokrstenci pôvodom z Nemecka a u Aškenázov (Aškenážski Židia), vysoko inbredné rodiny židovské, u nich sa škodlivé varianty AC2 dverí nenachádzali – 0%! Máme tu teda dve populácie AMISHI a ASHKENAZI (Amiši a Aškenazi), ktoré boli úplne rezistentné, možno do nich ten vírus vstúpil, ale nenarobil im žiadne potiaže.

A vie sa, že počas pandémie tu boli rôzne kmene SARS-COV2, my sme o tom reportovali, že na jeseň bol každý ten variant niečo iné. Líšili sa sekvenciou S-proteínu, presne tým, ako interaguje cez AC2 receptory. Pamätám si, ako sme robili veľkú porotu s Dr. Fuellmichom, tak tam jeden Dr. z Juhoafrickej republiky, ktorý si všimol, že ako tam má tie rôzne etniká, tak tie boli rôzne nemocné v priebehu tej pandémie. Niektoré vlny viac to čierne etnikum, iné vlny biele etnikum a tak…

…no a toto som povedala kvôli tomu, že sa môžeme hereticky zamyslieť, keďže vidíme, že sa tu dejú hrozne divné veci, že kto tu komu ide po krku a kto to vlastne robí?

moja teória:

Domnievam sa, že po krku sa tu ide Západu, pretože ten genotyp R1b-erbíni, bol veľmi citlivý na SARS-COV2, čo sme videli, že ten typický Západ na to reagoval veľmi zle, teda covid-19 bol namierený hlavne na afroamerickú populáciu a bielu kaukazskú, tú západnú. To znamená, že R1b, afroamerická je taká zmeska, ale Ázia, fínska-škandinávska populácia, Amišovia a Aškenázovia boli z toho úplne vyňatí, minimálne sa ich to týkalo. Po krku sa ide Západu GreeanDealom, deindustrializáciou západnej Európy, kolapsom logistickej infraštruktúry a spoločensko-sociálnej štruktúry v Amerike, celým LGBTIQ+ procesom, fiat menou, ktorá sa zatiaľ drží, ale ten ničím nepodložený petrodollar padne.

Po krku sa podľa mňa ide aj Slovanom – vetva R1a, a dovolím si citát:

„Sila Ruska môže byť podkopaná jedine oddelením od Ukrajiny. Je potrebné Ukrajinu nie len oddeliť, ale tiež postaviť ju proti Rusku. Národ rozdeliť na dve časti a potom sa len dívať, ako brat zabíja brata. Preto musíme nájsť a vychovať zradcov z prostredia ukrajinskej nacionalistickej elity, a s ich pomocou zvrátiť a dostať až do štádia, kedy budú Ukrajinci nenávidieť všetko ruské. Všetko ostatné je len otázkou času. A pokiaľ bude chcieť niekto poraziť Rusko, musí najprv odtrhnúť od neho Ukrajinu a poštvať proti nemu ďalšie slovanské národy, pretože jedine Slovania sú rasa, ktorá je schopná zničiť samu seba. S ich pomocou bude možné Rusko poraziť. Po jeho porážke zostanú tieto slovanské národy bez ochrany a bude jednoduché ich zlikvidovať.“

No a komu sa po krku nejde?

U Aškenázov (Aškenážski Židia) tam je to 0%! Takže akoby sa ich vírus netýkal. Ortodoxní Židia s veľkým Ž, majú absolútnu intoleranciu k tým LGBTIQ antipopulačným výstrelkom, kladú prudký dôraz na nedotknuteľnosť ich súkromného vlastníctva, a samozrejme, nie sú priamymi účastníkmi sporu Ukrajina (USA) vz. RUSKO.

Wikipédia uvádza, že súčasné židovské obyvateľstvo je možné rozdeliť len podľa pôvodu a oblastí, kde Židia žili alebo žijú, a to následovne:

  • Aškenázi – ide o Židov pochádzajúcich predovšetkým zo strednej a východnej Európy, tvoria viac ako 70 % svetovej židovskej populácie. Dnes žijú predovšetkým v Izraeli (48 % populácie), USA, Kanade a Európe.
  • Sefardi – ide o Židov pochádzajúcich z oblasti Španielska a Stredomoria a dones žijú v Izraeli (spolu s Mizrachim 52 % populácie), Francúzsku a Latinskej Amerike.

Tu je zrejmé, tak ako to ja čítam a vidím, podľa toho ako sa tú dejú tie hrôzy, tak tu sa ide jasne po krku hlavne Západu, pretože to čo sa deje v USA a aj na Západe (Európy), je úplný poklesok spoločnosti, devastácia ekonómie, je to riadený rozpad spoločnosti. Niekto likviduje Západ. Niekto likviduje Východ-Slovanov, pretože rinčia zbraňami proti Rusku. My vieme, že po 2. sv. vojne to tu okupovali Nemci, Rusi nás oslobodzovali. Môžeme samozrejme odpustiť Nemcom, ale nesmieme zabudnúť, že nás oslobodila RUSKÁ ARMÁDA, nesmieme teraz proti ním brojiť! Teraz tá naša vláda sa o to snaží, a teraz tá mladá generácia to už ani nevie a myslia si, že bývalú Juhosláviu bombardovali zrejme Rusi, ako sa zmienil nejaký študent gymnázia.

Je jasné, že sa ide po krku Slovanom, lebo tým sa ide po krku neustále, je to ako červená handra pred očami a netýka sa to tých Židov, zdá sa…

Pýtam sa, kto to všetko robí a kto za tým stojí?

…ešte jeden citát z knihy „Mŕtva voda“:

Talmud Bava Kamma: „oklamať ho – goya, goym (to sme my) je dovolené“

V tom istom Talmude sa dávajú odporúčania pre súdne konania, keď nemožno dať za pravdu židovi v spore s goyom, ani na základe židovských zákonov, ani na základe zákonov štátu, citujem:

„Konaj proti goyovi, vymýšľaj si na neho“, ako učí Rabbi Ismail. Rabín Akiva však radí: “ neuchyľovať sa ku lži, aby sa nezneuctilo božie meno, ak Žida usvedčia zo lži“…glosa k tomuto listu hovorí: „Božie meno sa nezneuctí, ak si goym nevšimne, že klameš.“

V Talmude sa jasne vysvetľuje, že klamať sa môže, goym sa môže oklamávať, sprava zľava, len nesmie na to prísť. A pokiaľ na to príde, tak sa Boh rozhnevá.

…ja sa domnievam, že goym na to prišiel, čo sa deje… BOH MÁ PRÁVO SA HNEVAŤ

Dúfam, že zdravý rozum na tejto Zemi zavládne a že tu bude mier, nie vojna. Že sa tu bude zasa ctiť sloboda človeka a jeho vôľa. A jeho svedomie bude zasa rozhodovať nad vlastným konaním. Žiť ako Človek, zjednotiť sa v Slovanstve a v nadnárodnom uvedomení, že už je pasé tá doba, aby sme kričali, sme Česi, sme Slováci, myslím si, že je potrebné sa zjednotiť ako Slovania. Že máme svojho spoločného otca, spoločného predka, ktorý je jasne geneticky dosledovateľný a spája to krv viac, ako geografické hranice. Maximálne je potrebné presadzovať mier, aj keby sa prezidentom stal bojovník, tak do ulíc a proste kričať, že chceme mier! My sme národ holubičí a máme proste v povahe dobro, my nechceme vojny a určite nebudeme bojovať proti tomu, kto nám 1. pomohol a 2. zdá sa, že je to tá oblasť kde sme sa všetci zrodili, proste proti pánu Bohu. No a nezabúdať na humor. Mám tu jeden taký politický…

Vtip o bačovi Janovi a bačovi Jurovi: Bača Jano volá na Jura – „Varuj dušu na doline Juro! Vieš, že Brežnev zomrel? Juro kričí naspäť – „Ej bodaj Ťa, vravíš Brežnev zomrel? A ten kde pásol?“

…viac sa dozviete vo videu vyššie

Soňa Peková

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Pripravte sa na SatanCon 2023: „Najväčšie satanské zhromaždenie v histórii“ prichádza do Bostonu

Lucien Greaves vlastným menom Douglas Mesner, spoluzakladateľ a hovorca Satanského chrám, študoval neurovedu so špecializáciou na syndróm falošnej pamäte, je sociálny aktivista a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Putinovi dôveruje 78,4 % Rusov

Prieskum VTsIOM ukázal, že 78,4 % Rusov dôveruje Putinovi Ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi dôveruje 78,4 % Rusov, 74,9 % schvaľuje ...
NÁZOR

Viete správne držať tašku?

33 hriechov kandidáta Korčoka Z desiatky kandidátov boli v prvom kole voľby prezidenta SR ako kohúti na „smetisku SR“ prví dvaja. Jeden ...
NÁZOR

Venované politickej mŕtvole Lucii Ďuriš Nicholsonovej

Monika Sofia Soročinová na svojom FB statuse včera venovala otvorený odkaz bezvýznamnej persóne, ktorá zasmradila našu politickú scénu, zbalila kufre ...
NÁZOR

Niekoľko pozdravov IVANOVI KORČOKOVI od Zoroslava Kollára

Dobrý večer pán Korčok! Niekoľko pozdravov venovaných od Zoroslava Kollára a rozhovor na ZVTV – Kto je Korčok? – História ...
NÁZOR

Kto dosadzuje úradníkov do EÚ – ten vládne EÚ! Kto to však je - prekvapivé odhalenie! A hlavne, čo tým sleduje!

Motto: Josif V. Stalin – Kadry rešajut vsjo! – Politicky správne vybraný a ideologicky zocelený káder znamená vyriešenie 90% všetkých našich úloh! (Zdroj ...
NÁZOR

Štefan Harabin: "Fico je nekonzistentný"

Štefan Harabin reaguje na aktuálne témy: ⚠️Irán, Izrael ⚠️Balkán ⚠️Ukrajina a Slovensko ⚠️Róbert Fico a jeho nekonzistentnosť ⚠️Peter Pelegrini falšoval ...
NÁZOR

Eurovoľby - prečo podporovať národných kandidátov? - Štefan Harabin

Témy: Zlučiteľnosť funkcie predsedu parlamentu a prezidentského kandidáta. „Ak si chceme úrad prezidenta vážiť, tak tam musia byť také osobnosti, ...
NÁZOR

Systém kolabuje - Prof. Peter Staněk

Prof. Peter Staněk, filozof, ekonóm, analytik a vizionár Prof. Peter Staněk sa v rozhovore s historikom Dr. Josefom Skálom a ...
Aktualizované 19.4. 23:46
NÁZOR

Pripamätúvanie osudov Slovákov v Poľsku

V júli 2024 bude 104 rokov od historického momentu, keď sa na základe rozhodnutia Najvyššej rady veľvyslancov v belgickom meste Spaa ...
NÁZORSpravodajstvo

EUROVOĽBY BUDÚ EXISTENČNOU OTÁZKOU

 AUTOR: ZEM&VEK My a ani ja konkrétne sme nevstúpili do politiky. Naopak. My sme jej súčasťou od májových dní 2012 – ...
NÁZOR

KORČOK PREHRAL – NA PRÍSĽUBY PELLEGRINIHO TREBA DOHLIADAŤ – Tibor Eliot Rostas

Dodrží Peter Pellegrini svoje sľuby a predsavzatia? Dohľad nad nimi budeme vykonávať… Nezávislé médiá a občania Slovenska musia veľmi pozorne ...