Slovensko pohľadom zo Švajčiarska

28. februára 2021

Alexander Benčický: Slovensko pohľadom zo Švajčiarska.

Slovensko je už na 95 % stratené. To, čo sa v ČSSR započalo v roku1989, to sa už zrejme nebude dať zastaviť. Vymožiteľnosť práva na Slovensku je už na úrovni rovníkovej Afriky. Slovenská paródia na „demokraciu“ je obrovským nešťastím pre veľké množstvo Slovákov.

30 rokov prázdnych rečí a sľubov. 30 rokov drancovania slovenského hospodárstva. 30 rokov nedotknuteľnosti a beztrestnosti čelných predstaviteľov slovenského štátu. 30 rokov ponižovania a uťahovania opaskov. 30 rokov páchania nedozerných podvodov na slovenskom národe.

Výsledok? Úpadok Slovenskej spoločnosti ako morálny, ako intelektuálny tak aj ekonomický je až tragický. Myslím si, že to všetko, čo sa deje u Vás, na tom Slovensku v tejto zvrátenej dobe, je v podstate už len zlé alebo ešte horšie. Žijem vo Švajčiarsku a s hrôzou sledujem dianie na Slovensku. Slovensko nikdy nikoho ani ekonomicky ani intelektuálne už nedobehne. Ani keby utekalo oproti. Radšej sa vráťte k nejakej novej forme socialistického zriadenia spoločnosti s aplikovanou trhovou ekonomikou. V podstate aj tak všetko, čo máte na Slovensku, sa aj tak postavilo za čias socializmu. Nemocnice, sídliská, školy, univerzity, celková infraštruktúra, energetika, vodárenská štruktúra, jadrová energetika a tak ďalej a tak ďalej…Veď na Slovensku neviete ani diaľnicu dostavať. Zaveďte si socializmus a budete sa mať určite lepšie. Ľudia u Vás zomierajú na liečiteľné choroby.

Príklad: ľudia horia v Prešove a hasiči nemajú dostatočnú výškovú techniku, ale hlavná vec, že si u Vás niekto ide robiť super kšeft na kúpe útočných bojových stíhačiek. Na čo sú Vám, Slovákom útočne stíhačky? Chcete sa pod taktovkou severoatlantickej aliancie NATO zapliesť do vojny proti Rusku? Slovanský národ – Slovensko bude bojovať proti slovanskému národu – Rusku? Čo ste už na tom Slovensku naozaj komplet rozum potratili!!!

Poľnohospodárstvo ste si zničili. Zdravotníctvo máte v rozklade. Lieky – potraviny – benzín – naftu – energie – dopravu a veľa, veľa ďalších máte už drahšie, ako napríklad v Amerike. Na Slovensku máte oveľa oveľa vyššie dane ako v USA a čoskoro – o pár rokov budete mať drahšie už aj služby. To nevidíte, kam sa rútite? Potrebné je sa prebudiť! Ak sa zapletiete do vojny proti Rusku, tak to bude Vaša úplná skaza – smrť. Vojenská ofenzíva proti Rusku bude spustená zhruba do 20 rokov a na tomto sa chcete spolupodieľať Slováci? Každému, kto číta tieto riadky, dávam na vedomie, že vojenský biznis v USA je jedným z hlavných ekonomických pilierov. Z času na čas musí USA všetku tú vojenskú produkciu aj použiť, aby sa mohla produkovať nová a nová a tak dookola. Preto bol napríklad: Vietnam – Líbia – Irak – Irán – Sýria – Juhoslávia – Afganistan – Kórea – Sudán – Somálsko a mnohé mnohé ďalšie agresívne intervencie Spojených štátov. Čo si myslíte, že po spustení vojny proti Ruskej federácii kam budú padať rakety? Paríž? Londýn? Praha? Viedeň? Ženeva? Kodaň? Helsinki? Rím? Barcelona? Berlín? Brusel?

Nie, nie vážení Slováci tam nikde ani na jedno z týchto miest nespadne ani jedna raketa. Ako prvé sa zničia štáty ako Slovensko alebo teda ich časti ako východ Slovenska – východ Maďarska – východ Poľska. Vystúpte čo najskôr z NATO a EÚ Vyhláste vojenskú neutralitu. Zaveďte si socializmus s aplikovanou trhovou ekonomikou ako majú napríklad v Číne a choďte si vlastnou cestou ináč, vás čaká peklo. Je mi nesmierne ľúto všetkých trpiacich ľudí u vás na Slovensku, ktorí tam žijú na hranici biedy. Nevedia sa dostať k liekom, umierajú na liečiteľné choroby. Živoria z pár stovák mesačne. Toto všetko je výsledok vašej 30-ročnej „demokratickej“ cesty od roku 1989. Neviete postaviť pred zodpovednosť nikoho z tých, ktorí spôsobili tento stav slovenskej spoločnosti. Neviete pracovať s princípom parlamentnej demokracie a v podstate ani s demokraciou ako takou. Posledných 30 rokov je toho úplným zdrvujúcim dôkazom. Chodievam občas na Slovensko a novo postavené od roku 1989 čo vidím, sú nejaké len nákupné centrá, rôzne shoppingy, Auparky, Lidly, Tescá, telekomunikačné centrá, auto showroomy, nejaké otrokárske fabriky, kde Slováci robia za pár stovák a produkujú tak obrovské zisky, ktoré idú aj tak do zahraničia, nejaké elektrodomy, ako napríklad NAY a tak ďalej, ale nevidím žiadnu nemocnicu postavenú po roku 1989, nevidím žiadnu novú infraštruktúru žiadne nové školy či univerzity alebo nejaké nové výskumné ústavy nevidím žiadne nové dopravné stanice, žiadne nové letiská, žiadne nové sídliská, proste nič. Vie mi tu niekto menovať aspoň jednu nemocnicu postavenú po roku 1989 ? Alebo nejaké nové sídlisko postavené po roku 1989 niekde na Slovensku? Diaľnica bude kedy? Koľko bude stáť tá diaľnica ak bude dokončená? Bude to najdrahšia diaľnica na kilometer výstavby v celom vesmíre či čo? Mladí ľudia u Vás na Slovensku prežívajú v depresiách na hypotékach v bytoch, ktoré na Slovensku stoja od čias socializmu. Prežívajú v úverovom pôžičkovom hypotekárnom leasingovom otroctve častokrát v depresiách s mobilmi v rukách a internetom pred ksichtami.

To Vám, Slováci nepríde ako trápne toto ? Utekajte čím skôr zo štruktúr EÚ a NATO, lebo ak Vás Amerika zatiahne do vojny proti Ruskej federácii, tak boh s Vaším slovenským národom. Američania sú národ útočných patriotov. Žil som v USA 33 rokov a videl som to dennodenne, čo sú Američania zač. ČSSR malo všetko úplne všetko a teraz už nemáte nič. Kvalita života po roku 1989 je hlboko hlboko pod úrovňou z pred roka 1989. Toto ste chceli po roku 1989? Slováci prebuďte sa už konečne a utekajte z EÚ a NATO čím skôr. ČÍM SKÔR.

Úpadok Slovenskej spoločnosti ako morálny, tak aj ekonomický je až tragický. S nástupom zvrátených slniečkárov po fatálnych slovenských voľbách 2020 Matoviča, Kollára, Sulíka, Remišovej, Čaputovej očakávajte úplne zdrvujúci, doslova devastačný dopad celého Slovenska. Takmer 10.000 ľudí ročne mŕtvych na liečiteľné choroby na tak malý štát akým je Slovensko, to už nesie znaky páchanej genocídy. 2 milióny ľudí na Slovensku žijúcich v biede z pár stovák mesačne ako Slovenská pracujúca chudoba. 500.000 nezamestnaných ľudí bez práce. 400.000 agresívnych cigánskych asociálov zabíjajúcich a zmrzačujúcich slušných Slovákov. 500.000 dôchodcov s dôchodkom nižším ako 350 eur. 450.000 prevažne mladých ľudí bolo nútených odísť zo Slovenska. 380.000 ľudí na Slovensku síce pracujú ale len na dohodu o vykonaní práce s príjmom hlboko hlboko pod úrovňou Slovenskej minimálnej mzdy. Zdravotníctvo v totálnom úpadku. Viac ako 3 a pol milióna exekúcii toto všetko sú výsledky celkovej tragédie 5 a pol miliónového Slovenského národa. Tragika Slovenského úpadku sa s pribúdajúcim časom bude ďalej len a len prehlbovať. V priebehu rokov 2020 až 2024 čakajte na Slovensku zhruba 30 až 45 percentné zdražovanie úplne všetkého, počnúc napríklad elektrickou energiou a končiac napríklad mliekom…Každým rokom sa na Slovensku čoraz viac a viac ľudí prepadá do biedy a ani rok 2021 toho nebude výnimkou. Škoda celého slovenského zotročeného národa.

V Amerike ak človek nevie dôveryhodne dokladovať pôvod majetku, tak takýto človek o takýto majetok automaticky prichádza v plnom rozsahu. U Vás na Slovensku je to ako? ? ? Výsledok Vašich slovenských volieb 2020 je príkladom naprostého úpadku a zdrvujúcej tragiky slovenskej spoločnosti. Stačí si prečítať programové vyhlásenie Matovičovej bandy. Stíhanie sudcov za právny názor? Sledovanie ľudí? Kontrola telefónov? Kotrola internetu? Kontrola pohybu? Špicľovanie? Donášactvo? Špehovanie? Stíhanie ľudí za prezentáciu nesúhlasných názorov? Stíhanie ľudí za prejav nesúhlasnej kritiky? a iné a iné zvrátené prvky neo slniečkárskej totality v podaní zvráteného Matoviča a jeho bandy. Socializmus časom ostane poslednou nádejou Slovenského národa a možno aj ostatného sveta. Slovenské referendum 2021 o skrátení volebného obdobia Matovičovej chunty žiaľ nebude úspešné. Nezúčastní sa ho dosť ľudí. Generálny štrajk na Slovensku už nikdy nebude. Ľudia na Slovensku prežívajú v úverovom hypotekárnom leasingovom pôžičkovom otroctve a nemôžu si dovoliť prísť o príjmy. V roku 1989 to bolo iné. Hypotéky leasingy exekútori – nič z toho pred rokom 1989 neexistovalo.

Po vláde Matoviča, Kollára, Sulíka, Remišovej, ostane na Slovensku doslova ekonomická spúšť a kozmická zadlženosť!!! Rating a životná úroveň Slovenska pôjde k zemi ako tehla!!! Matovičova banda spáchala najväčší podvod na voličoch v dejinách Slovenskej republiky!!! Matovičová banda spáchala veľzradu!!!

Matovič, Kollá,r Sulík, Remišová, Čaputová, Kiska – všetci doživotné rozsudky!!! Otázka znie, odkiaľ dostával Kuciak tak závažné citlivé informácie napríklad aj o zahraničných bankových prevodoch v Panamskej banke v Paname a tak ďalej…??? Niekto Kuciakovi tieto informácie podsúval a to len a len s jediným účelom, urobiť z Kuciaka obetného baránka a následne vykonať na základe emócií prevrat na Slovensku .

Prevrat je dokonaný. Matovič je premiérom, Kollár predsedom parlamentu, Sulík ministrom hospodárstva. Čaputová prezidentkou… Matovičová banda rozkradla cez „verejné“ obstarávania už viac ako 3 miliardy eur!!! Bežný človek o tom nemôže mať ani šajnu !!! Do biedy a beznádeje sa bude prepadať oveľa oveľa viac ľudí ako doteraz. Všetky trestné stíhania proti Kiskovi sú už zastavené. Smer SD je zvrhnutý. Matovičová banda zadupala princípy demokracie do zeme!!! Matovičová banda ľudom poberie úplne všetko, čo Fico ľudom dával. Presne ako v roku 1998, keď Dzurinda, Kaník, Mikloš, Schmögnerová zrabovali Slovensko a uvrhli na Slovensku takmer milión ľudí do biedy. Presne to sa deje, čo sa dialo pred 22 rokmi!!! Slováci majú krátku pamäť!!!

Matovičová banda pácha zločiny dennodenne. Nikto s tím už nič nezmôže. Referendum nebude úspešné. Po Matovičovej bande ostane do roku 2024 len ekonomická spúšť a vesmírna zadlženosť presne, ako po vláde zvráteného Dzurindu z deväťdesiatych rokov…

Na Slovensku zamestnávam cez 750 ľudí. Začínam vážne uvažovať o ukončení mojich aktivít na Slovensku a prepustení viac ako 750 ľudí. Takých ako som ja poznám viacerých. Pri Matovičovi, Kollárovi, Sulíkovi, Remišovej, Čaputovej nebude pre ľudí, ako som ja, reálne na Slovensku ďalej podnikať. Napríklad zákon o zrušení podnikateľských odpisov nehnuteľností je toho tragickým dôkazom. O iných zvrátenostiach tejto fatálnej slniečkársko – liberálnej bandy by som tu mohol vypisovať do ďalšieho víkendu!!! Je to až zarážajúce, čo sa deje!!! Zarážajúce!!!

Slováci, už dávno mali ísť do ulíc. Nie v tisícoch. ale v státisícoch!!! V státisícoch !!! Matovičová banda vyhrala voľby len a len na základe emócií po Kuciakovej účelovej vražde, ktorá bola hodená na Kočnera – Smer SD…

Výsledok a fatálne ekonomické následky umocnené korona-panikou vymysleného „vírusu“ budú Slováci pociťovať ešte veľmi veľmi veľmi dlho!!! Alexander Benčický

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Životný štýl

Germánska nová medicína – Nová cesta ku zdraviu ľudstva

obrázok so súhlasom photostock / FreeDigitalPhotos.net František Nagy, Mgr.BIO-logická medicína – GNM, Duchovné príčiny chorôb, Onkologické ochorenia Germánska nová medicína opisuje päť prírodných ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Polícia Slovenskej republiky verejne a hanebne klame slovenských občanov a sama sa zo lži aj usvedčuje!

Kovařikova Polícia Slovenskej republiky verejne a hanebne klame slovenských občanov a sama sa zo lži aj usvedčuje. Policajti nemajú právo ...
NÁZOR

Štefan HARABIN: Dozvie sa niekedy verejnosť kto je za atentátom na Fica?

AUTOR: ŠTEFAN HARABIN Spoločnosť Meta každý deň potvrdzuje, že atentátnik mal komplicov. Prešli už tri týždne od atentátu na premiéra Fica ...
Aktualizované 13.6. 22:07
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...
NÁZOR

Harabin: Dolinková rieši možnosť zmeny pohlavia?

Milí priatelia, pokiaľ je to pravda, voči tomuto svinstvu sa musíme rozhodným spôsobom zjednotene postaviť. Zuzana Dolinková (Hlas) o transsexuáloch: ...
Aktualizované 11.6. 23:55
NÁZOR

Nenávisť vytvárajú médiá | Danny Kollar

Kto je Danny Kollár? Množstvo nálepiek, ktoré sa mu ušli ako youtuber, influencer, informátor, dezinformátor, tvorca, extrémista… ale hlavne človek ...
Aktualizované 14.6. 00:01
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...
Aktualizované 11.6. 20:33
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
NÁZOR

Premyslený akt poníženia národa | Hana Blochová

RNDr. Mgr. Hana Blochová, spisovateľka, historička, bádateľka a muzikantka – Vyrabovanie duchovných hodnôt, poníženie a zaslepenie národa, postupná degradácia posvätných ...
NÁZOR

Štefan Harabin: Ruská čižma je z tvrdej kože

Ruská federácia dala Západu jasne najavo, že stačilo. A použije všetky prostriedky na svoju obranu, vrátane ničivých vojenských úderov na ...
NÁZOR

Dosť bolo Šimečku…a jeho drístov. OČTK konajte…

Boss Progresívneho Slovenska Michal Šimečka (M.Š) v relácii O päť minút 12 s Matúšom Šutajom Eštokom vyzeral ako žiak osobitnej ...
NÁZOR

Viete čo je "strážená demokracia"?

…zbrusu novú voňavú luxusnú „stráženú demokraciu“ cítiť po americkom smrade… Milí priaznivci,  je zaujímavé, že tí čo najviac vykrikujú, že ...