Progresívna lúza a lokaji Západu organizujú na Slovensku štátny prevrat

6. februára 2024

Vo svojich predchádzajúcich blogoch (viď. odkazy) som vyslovil podozrenie, že protesty na uliciach nemajú charakter parciálnej nespokojnosti s určitým dianím na Slovensku, ale že ide o organizáciu  plánovaného  štátneho prevratu. Ak som mal nedávno len podozrenie, dnes tvrdím, že je to fakt. Vo štvrtok 1. 2. 2024 som sa rozhodol, že sa na progresívny sabat v Banskej Bystrici pôjdem osobne pozrieť. Jednoducho preto, aby som mohol objektívne informovať občanov, čo sa na Slovensku skutočne deje.

Miesto konania progresívneho sabatu bolo monitorované 7- 8 posádkami policajných vozidiel. Policajti diskrétne stáli v tesnej blízkosti námestia a čakali.

Konanie plánovaného sabatu bolo oznámené na 18.00 hod. Bol som na námestí už okolo 17.00 hod. Chvíľu som sa prizeral práci technikov, ktorí naťahovali na námestie celkom bohaté ozvučenie a osvetlenie. Jednému som sa prihovoril s otázkou či robia aj technické zabezpečenie svadieb. Po kladnej odpovedi som sa snažil dozvedieť koľko by to asi stálo. Cieľom bolo získať nepriamo informáciu, koľko asi tejto firme platia organizátori progresívneho sabatu. Nepýtal som sa ich priamo, aby im nebolo podozrivé prečo to chcem vedieť. Po výmene názorov som dospel k záveru, že tieto služby môžu stáť okolo 400 eur. Ak vynásobíme túto sumu počtom miest (napr. 30), v ktorých sa sabaty konajú, krát počet týždňov (napr. 10), dostaneme sumu 120 000 eur len za technické zabezpečenie.

Všade bol kľud. Mesto si žilo svojim životom ako aj po iné dni. Ľudia sa prechádzali, posedávali po kaviarňach, zopár cudzincov obdivovalo staré rekonštruované domy. Prešiel som sa aj po blízkych uliciach. Kľud. Už som si myslel, že sa protest zrušil. Nezrušil. Pár minút pred 17.45 hod. začali vyzváňať v Katedrále – kapitulskom kostole zvony. Trvalo to nejako dlho. Najprv som si myslel, že niekto zomrel. Vyzváňanie trvalo asi 10 minút. A námestie sa začínalo zapĺňať protestujúcimi. Bol to signál, aby sa protestujúci pohli z nejakého miesta, kde na tento signál čakali. Bol to príspevok katolíkov k organizácii prevratu. Do 18.00 hod. sa námestie čiastočne zaplnilo protestujúcimi aj s patričnou heslovou „bižutériou“. Odhadujem, že ich bolo okolo 800. Medzi heslami boli aj heslá provokačné a urážajúce. Napríklad Pelle – podržtaška. Niektoré by si zaslúžili pozornosť policajtov, tí však do davu nechodia. Napríklad heslo „Danko NAZZI“. Samozrejmosťou boli píšťalky. Progresívna luza sa činila, lebo okrem slovenských vlajok tam boli skoro v rovnakom počte aj vlajky EÚ. Asi dodal Mišo Šimečka z nadbytočných zásob Ursuly von Leyenovej. Možno ich nakúpila podobne ako milióny vakcín od jej kamaráta generálneho riaditeľa Bourlu pharma firmy Pfizer pri jej nedávnej osobnej návšteve v USA. To bol pre Leyenovú životný biznis. Nakúpiť zbytočné vakcíny pre EÚ za 71 miliárd eur. Na jedného obyvateľa EÚ vyjde 10 vakcín. Načo? Máte pravdu. Na nič. Ale bolo treba zarobiť na províziách. Štáty EÚ sú pritom povinné ich odobrať do roku 2026. Čo na tom, že budú po exspirácii? Koho dnes zaujíma, že táto zmluva je utajená? To ani Šimečku nezaujíma. Nemôže sa predsa s prepáčením odbavovať na svojej mafiánskej krstnej materi Leyenovej. No a čo? Veď občania EÚ to zaplatia, ona dostane provízie a každý je spokojný. Teda okrem občanov EÚ, ktorých peniaze táto skorumpovaná Nemka rozhadzuje. A čerešnička na záver. V tomto hnusnom obchode lieta aj jej manžel. Kam sa hrabe príštipkár Matovič so svojou Pavlínkou?

Na plagátoch boli nechutné karikatúry Fica, Pellegriniho i Danka. Našli sa aj ukrajinské vlajky, ktorými mávali ukrajinské deti. Progresívni sabatisti zorganizovali aj Ukrajincov. Odhadujem, že ich bolo asi zo 20.

Na úvod protestu vystúpil ako prvý biorobot Brozman z Progresívneho Slovenska. Musel mať zablokovanú pamäť, keď povedal do mikrofónu len to, čo opozícia omieľa už asi mesiac. Letmo spomenul Úrad špeciálneho prokurátora a Trestný zákon. Všeobecné naučené frázy pravdepodobne skompilované z médií. Bez konkrétností a zdôvodnenia. Hlavným bodom bolo predsa zvrhnutie legálne zvolenej vlády. Priamo sa to nepovedalo, ale ľudia boli týmto smerom huckaní.

Po ňom vystúpila z divadla v B.B. pani Lukáčová. Plietla o tom istom, len inými slovami. Mňa však najviac zaujalo jej privítanie. Privítala ľudí – okrem z B.B. aj z Brezna, Zvolena a Banskej Štiavnice. Čo ich nazvážali autobusmi? Vyzerá to tak. Ako mohla vedieť odkiaľ tí ľudia prišli? Celková účasť bola dosť biedna, keď sa protestov zúčastnilo spolu vyššie spomenutých len cca 800 ľudí zo spomenutých miest.

Potom vystúpil Maroš Krajčovič. Celkom ma to prekvapilo. Dotyčného poznám ešte z konca 80-tych rokov, keď sme spolu robili v Dome kultúry v B.B. Pracoval som na pozícii zástupca riaditeľa a on bol dramaturg. Ako dramaturg bol dobrý. Len sme ho neraz na vedení riešili pre alkohol. Zašlo to až tak  ďaleko, že sme museli požiadať aj odbory, aby mu dohovorili. Vyhodiť sme ho nechceli. Potom sme boli na výbere kultúrnych programov v Prahe, zhodou okolností v čase, keď sa v roku 1989 diali dobre známe udalosti. Tam sa rozhodol, že chytí „nové vetry za pačesy“ a začal sa angažovať vo VPN. Tá ho vyniesla do „politických výšin“ až sa stal poslancom slovenského parlamentu. Nebudem sa na tomto mieste zaoberať jeho mnohými zmätočnými  vystúpeniami. Dodnes nepochopil čo sa v štáte stalo a kto za tým stál. Jednoducho sa zviezol na vlne novej moci. A nepochopil ani to, čo sa deje dnes. Alebo pochopil a povedal si, že ešte mu z toho niečo môže kvapnúť. Vlastenec to však nie je. Mám v živej pamäti, keď navrhoval likvidáciu štvorprúdového nadjazdu cez Hušták (vedľa nákupného centra Európa v B.B.) Dôvodom bolo, že však ho postavili komunisti. Ozaj pádny dôvod. Ešte, že sa našli triezve hlavy, ktoré toto bláznovstvo zavrhli. Jeho príspevok na námestí bol pre mňa výstižný, pretože  bez znalosti veci prirovnával súčasné protesty protestom z roku 1989. Treba jasnejší dôkaz, že ide o pokus uskutočniť prevrat?

Dnes sme v situácii, keď domáci lokaji Západu chcú likvidovať právny štát, zvrhnúť legálnu moc v štáte a chcú vrhnúť našu krajinu do otroctva a ozajstnej americkej totality. Tí čo tvrdia, že za socíku bola u nás totalita klamú. Nebola politická pluralita. To je všetko. V roku 1989 sme prijali politickú pluralitu v nádeji, že opravíme „spoločný dom“ a vybudujeme z malého Slovenska ozaj domov, v ktorom bude každý spokojne žiť. Zaviedli sme politickú pluralitu a ekonomickú totalitu. Začalo sa novou mocou legalizované rozkrádanie Slovenska. A to je ďaleko horšie. Okrem vlády Dzurindistanu nás na pokraj priepasti postavili Matovič a Heger. Dnes v ich šľapajach s cieľom likvidácie našej suverenity a štátnosti pokračujú hlavne klan Šimečkovcov dotovaný Sorosom, nesvojprávny Sulík zo svojou chaotickou stranou a aj Katolícke demagogické hnutie. (KDH). Sekunduje im liberálna kaviareň a na Sorosa napojené mimovládky a médiá so SME, DenníkomN a Aktualitami na čele.

Hovorí sa, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Slováci si to už dovoliť nemôžu, a preto hovorím. Kto do teba kameňom, ty do neho dvomi. Na mítingu som „objavil“ aj amerického pozorovateľa Juraja Krúpu. Ide o podržtašku Jaroslava Naďa, ďalšieho slovenského zapredanca. Zboku sledoval vývoj udalostí, v krúžku svojich verných. Neďaleko som videl aj zapredanca Ivana Korčoka. Megapodržtašku každého, kto mu umožní vysokú politickú kariéru. On jednoducho podrží každému. Kým Krúpa monitoroval dianie pre americkú ambasádu, Korčok si naháňal hlasy ako prezidentský kandidát. Myslí si, že ho ľudia budú voliť za jeho nadprácu pri organizácii prijatia vlastizradnej obrannej dohody tzv. DCA s USA.

Kompetentné orgány by sa mali pozrieť aj na organizátorov týchto sabatov, na ich náklady, výdaje, daňové odvody  pod. Predpokladám, že mnoho výdajov nie je účtovaných podľa zákona.

Na záver upozorňujem OČTK, že je rozdiel medzi protestami, kedy občania protestujú proti niečomu, čo nie v slovenskom záujme. Napr. občianske slobody, zvyšovanie daní, zvyšovanie cien, nerovnoprávnosť v zamestnaní a pod.  To sú všetko legálne protesty s cieľom dosiahnutia vyššej kvality života. Za nelegálne protesty považujem tie, ktoré organizujú štátny prevrat násilným spôsobom s cieľom destabilizácie štátu, odstránenia suverenity Slovenska a pod. Súčasné protesty progresívneho klanu tieto znaky majú. Dokonca porušujú Ústavu SR.  Žiadam preto, aby sa OČTK začala týmito vecami zaoberať.

Paragraf 312 Trestného zákona hovorí:

Úklady proti Slovenskej republike

Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi

a) zmeniť ústavné zriadenie, porušiť samostatnosť alebo zvrchovanosť Slovenskej republiky, alebo

b) porušiť územnú celistvosť Slovenskej republiky,

potrestá sa odňatím slobody na desať rokov až dvanásť rokov.


Viac na:

https://zemavek.sk/vyzera-to-tak-ze-ps-a-simecka-organizuje-na-slovensku-statny-prevrat/

https://zemavek.sk/tragedia-slovenska-vlada-progresivneho-slovenska/

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Závoj je pretrhnutý: skryté pravdy Jabotinského a Netanjahua

Skupina, ktorá zavraždila 25 000 Palestínčanov v Gaze, nie je zástupcom Židov vo všeobecnosti. Je dedičom ideológie, ktorá pokračuje v páchaní ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Stanovisko k medializovaným informáciám...

Dámy a páni. Z médií som sa dozvedel, že Peter Pellegrini, predseda NR SR a zároveň aj kandidát na prezidenta ...
NÁZOR

Nie SMER, nie HLAS, ale iba SNS v koalícii presadzuje suverénnu národno-vlasteneckú politiku

Len Danko jednoznačne odmietol nomináciu Slovakobijca Šefčoviča na post eurokomisára za Slovensko. Blíži sa termín eurovolieb a Štefan Harabin odporúča ...
Aktualizované 11.6. 20:33
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
Aktualizované 11.6. 23:55
NÁZOR

Nenávisť vytvárajú médiá | Danny Kollar

Kto je Danny Kollár? Množstvo nálepiek, ktoré sa mu ušli ako youtuber, influencer, informátor, dezinformátor, tvorca, extrémista… ale hlavne človek ...
NÁZOR

Harabin: Dolinková rieši možnosť zmeny pohlavia?

Milí priatelia, pokiaľ je to pravda, voči tomuto svinstvu sa musíme rozhodným spôsobom zjednotene postaviť. Zuzana Dolinková (Hlas) o transsexuáloch: ...
NÁZOR

Premyslený akt poníženia národa | Hana Blochová

RNDr. Mgr. Hana Blochová, spisovateľka, historička, bádateľka a muzikantka – Vyrabovanie duchovných hodnôt, poníženie a zaslepenie národa, postupná degradácia posvätných ...
NÁZOR

Viete čo je "strážená demokracia"?

…zbrusu novú voňavú luxusnú „stráženú demokraciu“ cítiť po americkom smrade… Milí priaznivci,  je zaujímavé, že tí čo najviac vykrikujú, že ...
NÁZOR

Západný fašizmus a ruský rašizmus

Fascia, nazývaná aj liktorov zväzok, je zväzok brezových alebo brestových vetvičiek zviazaných koženými remienkami so sekerou na drieku vyčnievajúcou z jej ...
NÁZOR

Dosť bolo Šimečku…a jeho drístov. OČTK konajte…

Boss Progresívneho Slovenska Michal Šimečka (M.Š) v relácii O päť minút 12 s Matúšom Šutajom Eštokom vyzeral ako žiak osobitnej ...
NÁZOR

Štefan Harabin: Ruská čižma je z tvrdej kože

Ruská federácia dala Západu jasne najavo, že stačilo. A použije všetky prostriedky na svoju obranu, vrátane ničivých vojenských úderov na ...
NÁZOR

Štefan HARABIN: Dozvie sa niekedy verejnosť kto je za atentátom na Fica?

AUTOR: ŠTEFAN HARABIN Spoločnosť Meta každý deň potvrdzuje, že atentátnik mal komplicov. Prešli už tri týždne od atentátu na premiéra Fica ...