PRICHÁDZA POSLEDNÁ ROZHODUJÚCA BITKA

6. marca 2022

YAAKOV KEDMI, ruský vojenský analytik: Aká je vojensko-politická situácia?

K nej dôjdeme, ale predtým vám chcem povedať, že najlepšie platená práca vo Fínsku je učiteľ. Najväčšie výberové konania sú na riaditeľov škôl a učiteľov. A všetko ďalšie je toho výsledkom. Je to jednoduché. To, ako štát platí za služby, vypovedá o tom, akú dôležitosť má pre štát daná oblasť. Jednoduché.

Lavrov povedal, že dúfa, že sa na západe predsa len zamyslia a začnú vážne rozhovory. Vyjadril nádej. Ja v tomto prípade neviem. Nádej je u mladíka, ale či je Lavrov mladík? On už je predsa dospelý. 

Koľkokrát váš prezident hovoril s tým kohútikom Macronom? Koľkokrát tomuto kohútikovi podrobne vysvetľoval čo sa deje? A čo? Čo ten kohútik dnes kokrhá? Po všetkom tom vysvetľovaní? Aj hlupák by to už dávno pochopil. On nie je hlupák, on len nechce pochopiť. A vysvetliť mu to ešte stokrát alebo dvestokrát nepomôže. 

Koľkokrát ste hovorili so všetkými predstaviteľmi západných krajín? Koľkokrát ste im všetko trpezlivo a zdvorilo vysvetľovali? A čo? Ako hrach na stenu. Oni na to nereagujú. Nie preto, že tomu nerozumejú, ale preto, že tomu nechcú rozumieť. To neznamená, že s nimi nemožno hovoriť. Zdvorilo. Nie je nutné sa znižovať na ich úroveň. Ale iba, ak o to sami požiadajú. A vysvetliť im to po stopiate. Spoliehať sa na to nemožno, pretože proti vám sa vedie vojna na vaše zničenie. Na zničenie vašej civilizácie, na zničenie vašej kultúry. 

Zákaz Dostojevského v Taliansku, to nie je chyba. Vy prekážate svojou existenciou všade. V športe, v kultúre, vo vede, v živote a preto sa proti vám spojili. A vojna s Ruskom, jej posledná fáza, nezačala v roku 1990, ale začala v roku 1941 a neustále pokračuje. Bola technická prestávka. Nie z ich dôvodu. Museli škrípať zubami. Ale teraz sa prestávka skončila. Už vám nič nedlhujú. A vojna prešla do novej fázy. Do akej fázy? Vy konáte nezákonne! Váš štát, vaši športovci, vaša kultúra, vy v spoločnosti konáte nezákonne. 

Ich zákony sa na vás nevzťahujú. A vy stále premýšľate, ako dodržiavať ich zákony, ktoré sa na vás nevzťahujú. A ako budete žiť v tejto nezákonnosti? Podľa zákonov, ktoré majú za cieľ vás zničiť. Aká je vaša odpoveď? Pokiaľ sa vás zákony netýkajú, tak nie ste povinní ich dodržiavať. Žiadne ich zákony nie ste povinní dodržiavať. 

USA nedodržiavajú žiadne zákony okrem amerických. Mám pravdu? Len americké. A vy čo? Pre vás musia existovať iba vaše zákony. Zákony vašich nepriateľov, ktorí vás chcú zničiť, pre vás nemusia existovať. Takže robte to, čo považujete za nevyhnutné, aby ste vy sami prežili v tomto nezákonnom svete. A nepokúšajte sa prežiť podľa ich zákonov. Tie sú napísané tak, aby vás vykorenili. Taká je dnes situácia. Ona bola rovnaká aj včera, iba ju zastierali. Rovnaká bola aj predvčerom, ale vy ste ju nechceli vidieť. Ale teraz vám ju ukázali. A keď ruské dieťa bijú alebo ponižujú v škole vo Francúzsku, tak to nie je preto, že prišiel čas správať sa takto k ruskému dieťaťu napriek ich chápaniu civilizovaného sveta. Civilizácia je pre nich a nie pre Rusov. Pre vaše deti nie sú žiadne zákony. Pre vašich chorých nie sú zákony. Pre vašich invalidov nie sú zákony. Sú to stroskotanci. Tak sa na to musíte pozerať. 

Jedno, čo sa teraz deje, je na tom dobré. Ukázalo vám to, kto ste v tomto krutom svete. Inak ste to nechceli chápať, ale teraz už chápete. Tak sa na to musíte pozerať. 

Veď tým predstaviteľom Ruska, ktorí si mysleli, že sa môžu stať bielymi, ak budú dobre hovoriť po francúzsky a vyznajú sa vo francúzskych vínach a budú chodiť do parížskej opery, oni povedali nie. Vy ste opovrhnutiahodní Rusi. My už vás ďalej trpieť nechceme. S vašou francúzštinou, ktorá je lepšia ako u Francúza. Nie. Takže je načase to prijať. A prestavať svoj život v tomto banditskom svete, aby ste prežili. Ak chcete prežiť. Nemáte iné východisko. 

Lavrov má pravdu v jednom. Áno, príde čas dialógu, ale iba ak vyhráte vy. Ak vás porazia, žiadny dialóg nebude. Ak ustúpite čo i len o milimeter, nikto sa s vami baviť nebude. Dnes ich akýkoľvek politický ústupok iba rozohreje a dá im nádej, že vás možno zlomiť. Že sa zlomíte, ohnete. Takže ako chcete ustupovať? Oni ustupujú kedy? Len keď im dôjdu sily. Keď ich niekto donúti. Kedy sa v histórii stalo, že by niekto dobrovoľne vyšiel v ústrety Rusku? Kedy? V štyridsiatom piatom? V roku 1814? Keď Suvorov prešiel Švajčiarsko? Áno, v týchto prípadoch áno. Ale inak nikdy. Západ môžete poraziť iba vtedy, keď ich zbavíte nádeje, že vás môžu niekedy poraziť. To bude záruka toho, že prežijete. Kým majú vieru a nádej, že vás môžu poraziť, tak nie.

To nie je otázka toho, že ich budete presviedčať, že je to nespravodlivé, nemravné, zlé. S kým hovoríte? S kým hovoríte? S banditmi z hlavnej ulice! Ktorí vždy okrádali celý svet! Ktorí sa dopustili nepredstaviteľných zverstiev! Za celú svoju históriu. A pokračujú v tom aj v 21. storočí. A vy sa dovolávate ich svedomia? Veď oni sa vám smejú, keď s nimi hovoríte. Vy hovoríte s pirátmi, s banditmi z hlavnej ulice, s násilníkmi, zlodejmi, podvodníkmi, so špekulantmi, pre ktorých nie je nič sväté, žiadne zákony. A vy im vysvetľujete, že je to neetické, nekultúrne, že to nezodpovedá tomu, čo vy vnímate ako ich európsku kultúru. A oni sa na vás pozerajú ako na idiotov. Na užitočných idiotov, ktorých je možné využiť.

Vy nemáte východisko. Pamätá si niekto slová Internacionály? Je to naša posledná a rozhodujúca bitka. Vy nemáte iné východisko. Prestaňte sa správať k týmto zvieracím divochom tak, ako keby to boli kultúrni ľudia, ktorí dodržiavajú zákony a morálku. Od roku 1941 proti vám vedú vojnu a vy sa teraz čudujete, koho podporujú. A koho by mali podporovať? V akej krajine sa prvýkrát zrodila ideológia fašizmu? Vo Francúzsku! Vlasť fašizmu je Francúzsko. Aké mal formy, to nie je dôležité. Zrodil sa vo Francúzsku. Je to francúzska kultúra. Tak čo sa čudujete, že ten kohútik nechápe, čo mu hovoria a ďalej kokrhá?

Posledné, čo chcem povedať, je o propagande. Nemecká nacistická propaganda presvedčila celé Nemecko, že sa nachádza v obrovskom nebezpečenstve zničenia. Proti Nemecku stojí najhoršia rakovina sveta, ktorá chce zničiť Nemcov a ak túto hrozbu Nemecko nezničí, tak zomrie. Boli to židia. A všetci Nemci tomu verili. Keď Rusi prišli do Nemecka v roku 1945, Nemci tomu verili. A vysvetľovali, že sa len bránili proti židom, ktorí ich chceli zničiť. Verili tomu a upaľovali židovské deti v koncentračných táboroch. Oni tomu verili. To ukazuje silu propagandy, ktorá im vymývala mozgy. A to nebol najhlúpejší a najmenej nekultúrny národ na svete alebo v Európe. Nie, to bol najvzdelanejší a najkultúrnejší národ v Európe. A za pár rokov im takýmto spôsobom vypláchli mozgy. Takže ak ste si mysleli, vrátane mňa, že 35 rokov vymývania mozgov na Ukrajine neprinesie taký výsledok, ktorý dnes máme, tak to bola chyba. Pokiaľ bolo možné vymyť mozog Nemcom, to isté bolo možné urobiť aj na Ukrajine. Pričom tam mali oveľa viac času. Takže ako som už povedal, to čo sa teraz na západe vkladá do hlavy Ukrajincom, keď už je jasné, že Ukrajina skončila, je pokračovanie boja potom, čo Ukrajina padne. Skúsiť to týmto spôsobom potom, čo prehrali na bojisku. A buďte si istí, že tu oni vyhrajú.

Takže vy bojujete za vaše prežitie. Pokračujete v tej istej vojne, ktorú viedli vaši pradedovia. A toto je vaša posledná a rozhodujúca bitka. Pokiaľ ju prehráte, viac možností už mať nebudete.

Sledujte nás na Telegrame:  t.me/sk24news

ZDROJ: https://smotrim.ru/video/2389201 / Kob Forum

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

PODĽA ÚSTAVY SR JE CENZÚRA ZAKÁZANÁ. SLOVENSKÁ REPUBLIKA VYPÍNAMÍM WEBOV VYTVÁRA ZAKÁZANÝ MONOPOL NA INFORMÁCIE. ODÔVODŇUJE TO SMAJLÍKMI MINISTRA OBRANY NAĎA.

BORIS KORÓNI, majiteľ Slobodného vysielača: NAJVIAC CENZUROVANÍ SÚ ĽUDIA S NÁZORMI, KTORÉ SÚ BLÍZKO PRAVDE. Ďalším fašistickým prvkom na slovenskej ...

Nasledujúci článok

Gerlachov

Medzinárodné preteky FIS Slavic Cup v bežeckom lyžovaní v Gerlachove

TJ Tatran Gerlachov usporiada 12. – 13. marca 2022 Medzinárodné preteky FIS Slavic Cup v bežeckom lyžovaní – 63 ročník ...
NÁZOR

Billboardy SME RODINA nie sú len zavádzajúce, ale aj hlúpe

Pokračujeme v grilovaní obsahu billboardov vybraných strán. Po progresívcoch a OĽANO to bude tentoraz SME RODINA (S-R).  Kým SaS na svojich ...
Aktualizované 26.9. 00:19
NÁZOR

Konflikty medzi prezidentkou Čaputovou a generálnym prokurátorom Žilinkom – Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin komentuje konflikty medzi prezidentkou Čaputovou a generálnym prokurátorom Žilinkom, medzi Čaputovou a predsedom strany Smer SSD Ficom. ...
NÁZOR

Po podpise Dohody s USA som vrátil prezidentke vyznamenanie

Majster sveta v kulturistike Štefan Havlík sa v otvorenom liste vzdal vojenského vyznamenania, ktoré získal za svoju tvrdú úspešnú prácu ...
NÁZOR

Zodpovednosť pred ostatnými Slovanmi nezradíme!!! – Pavol Peter Kysucký

P.P. Kysucký je autorom 11 kníh, sústreďujúcich sa na filozofiu a psychológiu Slovanov a tiež pochopenie aký je nekonečný rozdiel ...
NÁZOR

Interview Tuckera Carlsona s Viktorom Orbánom

(stručný výťah z rozhovoru) Svetoznámy bývalý moderátor americkej televíznej stanice Fox News a momentálne najväčšia hviezda Twitteru s požehnaním priamo ...
NÁZOR

SaS – opotrebovaná a vyhorená strana

Pôvodne som si myslel, že sa SaS (Sulík a spol.) nebudem venovať, čo sa týka ich billboardov. Ale ako čas ...
NÁZOR

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? – Pavel Kamas

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? Čo je vlastne Západ, je až tak rozdielny? Nie je Rusko len druhá páka tých ...
NÁZOR

Pindy OĽANO na predvolebných billboardoch

foto: FB, Pindací automobil Igora Matoviča, aby ho bolo dobre počuť pindať…kupujeme staré kožky, perie… Po progresívcoch budeme grilovať billboardy ...
NÁZOR

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy – Jozef Viktorín

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy: Rokovanie najvyšších predstaviteľov RF a Turecka, príprava rokovaní najvyšších predstaviteľov RF a Severnej Kórey, Moskva presúva ...
NÁZOR

Kryptobillboardy Progresívneho Slovenska – výstrely do vlastného kolena Sorosovho kindermanažmentu…

V tento predvolebný čas si všímam tiež stranícke billboardy  hlásajúce heslá, ktoré by mali pomôcť získať pre ne prípadných voličov. ...