POTREBUJE SLOVENSKO ALFASAMCA?

19. apríla 2023

Môj názor je, že potrebuje. A bodaj by nám ho Boh už zoslal! Lebo včera bolo neskoro…

A čo si o tom myslí jeden kandidát na prezidenta Slovenskej republiky?

Nikto z verejne činných osôb tak Slovákov nepotupil, ako to urobil Doc. JUDr. Ján Drgonec (inak dovtedy moja ústavno-právna autorita), ktorý sa uchádza o post hlavy štátu takto:

Na otázku redaktorky Mimy Šramovej, či Slováci potrebujú alfa samca, ako silného lídra, povedal toto: Slováci sú tak retardovaní, že som nachylný veriť tomu, že sú upriamení na alfa samca… K tomuto prihodil predkrm, ako od východu na západ chlastáme… Nieže by sme nepili, ale nepijeme viac, než inde vo vyspelom (!) svete, ale na rozdiel od neho, nie sme konzumenti drog, ani developeri nehumánnych a zvrhlých úchyliek… Skutočne „štátnicky“ prístup budúcej hlavy k svojmu národu.  

Uvedenému výroku a téme „sprezidentievania“ som sa venovala v relácii „Pekný deň s Adrianou Krajníkovou“ na Slobodnom vysielači dňa 14.4.2023, link je priložený v článku. Stručne zhrniem – neverte obrazom, verte činom a skutkom…

Sprezidentieva sa… Obrazy a charaktery kandidátov. Po ovocí poznáte ich…

Viac v relácii zo 14. apríla 2023: “Pekný deň s Adrianou Krajníkovou”  

Ale poďme k samotnej myšlienke ALFASAMCA ako silného lídra. Potrebujú ho Slováci?  Ja hovorím, že potrebujú. A nech už je tu…! Avšak (!) – postavme veci z hlavy na nohy a znova ich začnime vnímať v ich prirodzenom význame.

Nič horšie pre rodinu, a vo veľkom pre spoločnosť neexistuje, ak nemá na svojom veliteľskom mostíku silného lídra. ALFASAMCA. Vesmír ho má. Volá sa BOH. A majme ho aj my v našom „užšom zábere“. Je to rozvážny a od predkov poznania múdry, pokojný, životom skúsený človek, ktorý je oddaný svojmu národu a slúži mu! 

Otec rodiny, ktorý ako mentálne nedozretý pubertiak v tele muža skáče, ako píska krčmová partia, nie ako velia potreby detí, otec rodiny, ktorý pre potreby partie vynáša z domu majetok a trestá ženu, ak sa voči tomu čo len verbálne postaví, a teda líder spoločnosti, ktorý skáče, ako píska zahraničná partia, nie ako velia potreby občanov, líder spoločnosti, ktorý pre tú partiu vynáša zo zeme majetok a trestá občanov, ak sa voči tomu čo len verbálne postavia, nemá miesto na veliteľskom mostíku.

Naša spoločnosť sa dostala do turbulencií s pracovným názvom demokracia (ktorému pojmu málokto rozumie), v skutočnosti je naša spoločnosť nevoľníckym zriadením s miliónmi príkazov a zákazov týkajúcich sa integrity človeka (jeho tela a duše), ktoré objektívne nie je možné plniť, v prvom rade ich už ani vyžadovať. Na každé slobodné dýchanie a myslenie človeka existujú nástroje štátneho útlaku. Od pokút po násilné obmedzenie osobnej slobody, na čo ako v mravenisku dáva pozor odhodlaná armáda úradníkov, policajtov až po najvyššie mocenské autority – súdy. Zámerne hovorím o zásahoch do integrity človeka, nie o páchaní trestnej činnosti, čo každý príčetný vie rozlíšiť a zhodnúť sa, že iba takéto konanie potrebuje štátne zásahy. Od toho je tu vlastne štát, aby v prvom rade chránil spoločnosť pred reálnym násilím, nie chránil mocenské záujmy pred spoločnosťou.

Obraz demokracie, ako dobra, sa udržiava marketingom a propagandou o vláde ľudu, pritom ľud je otrokom, ktorý reálne nemá žiadne práva, dokonca ani právo povedať si to. Skúste nahlas kritizovať politikov a ich počiny, skončíte „minimálne“ ako ja s pozastaveným výkonom činnosti – rozumej mocenský zákaz obstarávať si prostriedky na svoju obživu, alebo ako iní, ktorým spoluobčania v uniformách vyrazili dvere do domu a s nabitými zbraňami mierili na hlavu, dokonca aj na tú detskú…  

Ak za tejto situácie totálneho nefungovania štátu, ktorého podstata nie je policajný režim v službách cudzích záujmov, ani náhubky na ústach, ešte niekto povie, že Slovensko nepotrebuje svojho ALFASAMCA (pripomínam, postavme veci na nohy a vnímajme ich v prirodzenom význame), a povie, že táto predstava je znakom retardácie národa, mal by sám pouvažovať, ako sa v ňom táto „asociácia“ zrodila…?  

Ide o ťažké nedorozumenie spájať retardáciu s prirodzenou potrebou mať silného vodcu. Pojem vodca je v jeho najprirodzenejšej podstate pozitívna konotácia. Iba niekto, kto potrebuje vnášať do životov chaos a zmätok, systematickým vymývaním pamäte človeka, urobil z tohto pojmu obraz Hitlera. A dnes pojem vodca, čo sú inak všetky osobnosti svetových dejín, predkladá ako fašizmus. No a potom ak chceš vodcu v kvalite ALFASAMCA, si retardom.

Takže poďme na to, kto je v skutočnosti ALFASAMEC, a aká je jeho skutočná podstata.

Nič lepšie som na vyjadrenie tohto obrazu nemohla nájsť, než to, čo prikladám, z krásneho článku, ktorý zhrniem a trošku doplním.

https://pravymuz.sk/magazin/zivot-muza/myslite-si-ze-viete-co-znamena-alfa-samec/

„Človek a vlk… Máme veľa spoločného… Na mužov je často vyvíjaný tlak, aby boli „alfa samcami“, pričom pojem alfa samec v nás evokuje predstavu, že je to muž, ktorý každú chvíľu demonštruje akým je doma pánom a mimo domov vie vrčať a byť agresívny. Hlavný samec vlčej svorky však nevedie svoju svorku vynucovaním, dominanciou, ani agresívnym správaním.

Skúsený výskumník Rick McIntyre pri pozorovaní vlkov povedal: Hlavnou charakteristikou vlčích alfa samcov je tichá sebadôveratiché seba-uistenieVieš, čo musíš urobiť. Vieš, čo je pre tvoju svorku najlepšie. Ideš príkladom. Cítiš sa v tom veľmi dobre. Svojim správaním ostatných upokojuješ. Pointou je, že alfa samce nie sú agresívne. Je v tom kus evolučnej logiky.

Alfa samec môže byť hlavným činiteľom pri úspešnom love, ale po ulovení koristi nechá svorku nasýtiť sa a ide si zatiaľ oddýchnuť.

Neznamená to, že by alfa samci neboli drsní… Pri obrane svojej rodiny sú neľútostní, pritom v rámci svojej vlastnej svorky zápasia s mláďatami, a užívajú si, ak im môžu predstierať, že prehrali“.  

Tu dodávam, že aby to však nebolo „jednofarebné“, pretože príroda je pestrá, „väčšinu rozhodnutí vo svorke robia samice. Kde sa pôjde, kedy sa bude odpočívať a kedy loviť. Osobnosť vládnucej samice určuje charakter celej svorky. V skutočnosti celú tú šou riadi ALFASAMICA“.

No a túto  „zápletku“ iba múdry človek pochopí, pretože vie, že role sú rozdané, a iba vyrovnaná loď sa dostane šťastne do prístavu. Inak sa nakloní, a potopí… 

Sila alfa ALFASAMCA vzbudzuje rešpekt, ale to čo robí iného ALFASAMCOM je ich láskavosťMúdrosť, rozvaha, a drsnosť na pravom mieste a v pravý čas. A preto ALFASAMCA prirodzene potrebuje každá zdravá spoločnosť.  

Politickí lídri sa môžu od vlkov naučiť pár užitočných lekcií: menej vrčať, viac si veriť, viesť príkladom, byť verný oddanosťou, starostlivosťou, obraňovať rodinu a spoločnosť, a rešpektovať ženy. Rešpektovať ženy však neznamená, nechať ich zaviesť svoju svorku (v gýčových alebo pekných šatách), k priepasti … To všetko by malo byť obsiahnuté v pojme “byť chlap”, a v spoločnosti byť líder

Takže potreba ALFASAMCA nie je obrazom retardácie Slovákov, ale  obrazom ich múdrosti a potreby prirodzeného. Mať lídra, ktorý svoju spoločnosť, v rámci prežitia rodinyrodu a národa povedie, je prirodzeným pudom a potrebou. Mať ALFASAMCA, ktorý aj dušu v tom boji dá, lebo voľ nebyť (vlkom), ako byť otrokom!

Niežeby ste na Slovensku nenašli retarda, je ich dosť, a zraz majú dnes vo vláde, na hrade, na úradoch a v „cool“ progresívno-gýčových“ médiách, ale rozhodne to nie je známka národa.

Na záver doplnením, že práve krajiny, ktoré majú svojich ALFASAMCOV na čele, sú tie najkrajšie, najbohatšie a najpokojnejšie (aj keď nie vždy sa nám to z nášho „stanovišťa“ musí takto zdať, a od istého času, ako infantilné užitočné jedince držíme vlajku agresorovi, ktorý inému „demokraciu“ a „lepší život“ prináša).

Tu chcem osobitne poukázať na Monacké kniežatstvo (ktorého mám tu česť byť už vyše 15 rokov súčasťou), a ktoré má na čele monarchu.

Knieža Albert, pred ním Rainier, pred ním starý Albert, sú milovanými panovníkmi. Monačania ich zbožňujú a vážia si ich, pretože sa o svoj ľud starajú a udržujú v kniežatsve poriadok. Ten vonkajší, ako aj vo vzťahoch, v ekonomike a vo všetkom, čo k pokojnému životu patrí.

Príďte sa pozrieť do Monaca, a pochopíte…, nie je to otázka iba materiálneho luxusu (ten je pre nich normou), ale v prvom rade otázka luxusného, teda rozumného a slušného správania, v prvom rade úradníkov na ich úradoch. Až tak sa aj materiálny luxus stane bežnou normou…

Všetko so všetkým súvisí, tak uvažujme… Bez ALFASAMCA rešpektovaného aj za múrmi kráľovstva, to nepôjde…

Priala by som si, aby sme na Slovensku mali „vlastné Monaco“… To by sme však nemohli mať na každom kroku samcov, ktorí ešte ani na hrad nedošli, a už stihli všetkých ľudí uraziť, alebo ktorí zem a ľudí svojho kniežatstva ničia a rozdávajú. To hlava neberie, aby s takouto skvadrou sa dala vôbec akákoľvek fungujúca spoločnosť urobiť, čo je dnes už každému príčetnému jasné. Otázka akademického vzdelania tu nehrá prím, ten hrá disponovanie s vlastnosťami ALFASAMCA.

A teda neviem si dosť dobre predstaviť, aby alfa samec Albert zo skaly (ako sa kniežaťu hovorí), na svoj ľud pred celým svetom povedal: Monačania sú tak retardovaní, že som náchylný veriť tomu, že sú upriamení na alfa samca Ouh là là …

Monačania sú tak vysoko príčetní, šťastní, vysmiatí, pokojní a spokojní, že chcú mať svojho ALFASAMCA. A garantujem vám, že žiadnu „demokraciu“ by za neho nevymenili. Znova hovorme  o veciach v pravom zmysle, a postavme ich z hlavy na nohy. ALFASAMEC je v spoločnosti zárukou pokoja a poriadku, nie retardáciou.

Génius hudby Jožo Ráž mal pravdu, ak Mečiara nazval ALFASAMCOM. Odhliadnime od negatív (kto ich nemá), tento človek „zrodil“ Slovensko. Akokoľvek bolo ťažko (sme si mysleli), za jeho „pontifikátu“ nepoznám jeden prípad obmedzovania základných práv a slobôd, zakazovanie myslenia a názorov, upustenia mravov z reťaze, výskumy na ľuďoch, a pod.

Potom prišli modrí „demokrati“, po nich červení a po nich svorka bláznov a dezorientovaná čierna duša zo skládky, ktorí ľuďom zakázali najprv myslieť, následne rozprávať, neskôr dýchať, a nútili ich do medicínskych úkonov, až nakoniec ich kŕmili otrávenou pšenicou „Slávnej Ukrajiny“. A s „mystickým“ výrazom blázna na tvári ich motivovali nebáť sa umierať!

Zbedačili národ, zruinovali zem, a spoločnosť ostala bez kotvy. Pláva ako bludný Holanďan bez cieľa…

Teda je to naopak… Koniec pokoja a slobody prišiel s odchodom ALFASAMCOV a príchodom samcov bez „gulí“.

Na budúce téma: Je vôbec demokracia to pravé orechové…? 

*** *** *** 
Moja publikačná a edukačná činnosť je hradená iba z Vašich darov a príspevkov. Iba s vašou podporou táto činnosť pôjde ďalej.

OBČIANSKE ZDRUŽENIE
OCHRANA ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD
JUDr. Adriana Krajníková

Kniha, ktorú ste písali VY, vďaka ktorej NIKTO nebude môcť NIKDY povedať, že „to bolo inak“. Jej zakúpením prospejete tiež na činnosť občianskeho združenia.

GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA 2020, I. diel. 

O tom, ako na Slovensku začala totalita „ochrana verejného zdravia“
Knihu si môžete objednať kliknutím na obrázok,
prispejete tým na činnosť nášho OZ – Ochrana ľudských práv a základných slobôd

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Zelenskyj spreneveril 400 miliónov dolárov z amerických vojnových fondov

Ukrajinský prezident Zelenskyj spreneveril 400 miliónov dolárov z amerických vojnových fondov, píše novinár Seymour Hersch. A tiež píše, že Ukrajina naďalej ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

HARABIN: "MATOVIČA nechali páchať trestnú činnosť v priamom prenose“

Igor Matovič, Foto: Ivan Majerský „MATOVIČA nechali páchať trestnú činnosť v priamom prenose“, tvrdí trestný sudca Štefan HARABIN „Jedenásťtisíc ľudí zomrelo ...
NÁZOR

Ako ďalej financie v SR – Pavol Ľupták

Rozhovor na témy: Ako ďalej financie v SR? Siahne vláda na úspory občanov? Prečo všetci vysokopostavení poslanci SNS kandidujú aj ...
NÁZOR

Vyhrážajú sa mi smrťou za to, že mám iný pohľad na svet - Dominik Mrvík

HOVORY ZE ZEMĚ hosťujú podnikateľa z Prahy Dominika Mrvíka v rozhovore o tom, ako musel preorganizovať celý svoj život počas rokov ...
NÁZOR

Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA!

Ilustračný obrázok: neustupuj Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA! V súvislostiach s dnešným dianím okolo atentátu na Roberta Fica ...
NÁZOR

Chcete počuť aká je situácia na východnom fronte?

Poďme si s JUDr. Harabinom oprášiť dejiny a pozrieť sa na fakty, ktoré sú výslednicou správania sa nielen našej bývalej, ...
Aktualizované 30.5. 00:21
NÁZOR

Zoznam odhalení Deep State - Ivan Raiklin

Ivan Raiklin, bývalý zelený baret informuje o zozname cieľov Deep State Právnik a bývalý zelený baret Ivan Raiklin za covidu ...
NÁZOR

Fico žije, nech žije Fico!

Moja viera a nádej hraničí s presvedčením, že Róbert Fico prežije a uzdraví sa. Všetko zlé je na niečo dobré. Ako človák, ľudská osoba ...
NÁZOR

Štatút moderátora verejnoprávnej politickej debaty

OPAKOVANÝ PODNET RADE PRE MEDIÁLNE SLUŽBY Osoby bez verejného osobného názoru hoc aj v spore „zem je plochá či guľatá“. ...
NÁZOR

Pohľad na Von der Leyenovú a digitálne euro – Milan Uhrík

Rozhovor s europoslancom Milanom Uhríkom na témy: Ako pomáha strana Republika kandidátom, ktorí sú na jej kandidátke do Europarlamentu s ...
Aktualizované 30.5. 23:53
NÁZOR

Americký neonacizmus rozkladá americkú armádu…a americkú spoločnosť

Kým západné médiá informovali o prítomnosti neonacizmu na Ukrajine už viac ako pred desiatimi rokmi, slovenský bábkový mainstream stále drží ...
NÁZOR

CENA PRE TATU ŠIMEČKU? Napľutie do tváre Slovákov!

Perly Martina M. Šimečku, zdroj: FB/Napalete PRIEMERNOSŤ NEMÁ ZMYSEL. Udelenie osobitnej novinárskej ceny „Osobnosť slovenskej žurnalistiky“ Martinovi M. Šimečkovi považujem ...