Nikdy vám nepoviem, čo chcete počuť. Poviem vám, čo potrebujete počuť.

17. júna 2021
Vážení bojovníci za slobodu,
Chcem vám dať prísľub. Je to pre mňa prísny a bolestivý prísľub a stojí ma to cenu…. Ale je tu prísľub:

Nikdy vám nepoviem, čo chcete počuť.
Poviem vám, čo potrebujete počuť.


Toto je JEDINÝ spôsob, ako môžeme kedykoľvek poraziť globálnu tyraniu a Nový svetový poriadok. Musíme sa vymaniť zo všetkého, čo nás oslepuje a zväzuje.

To je však vždy pre nás všetkých ťažký proces. Ale nemôžem vás pozdvihnúť na novú úroveň slobody bez toho, aby som hovoril o skutočných problémoch, ktoré spôsobujú, že žijeme v otroctve.

To znamená, že poviem veci, ktoré vás môžu potenciálne rozladiť.

Osobne som sa často hneval na ľudí, ktorí mi boli poslaní, aby ma zobudili, zmenili moje myslenie a pomohli mi vstúpiť na nové úrovne slobody, pravdy a osudu.

Vykorenenie z toxickej pôdy je ťažké a bolí to. Napriek tomu je potrebné to urobiť.


Vkročiť do oslepujúceho svetla
Moje srdce bolo transformované súcitom, na svete vidieť všetko povstať z hlbín nepredstaviteľného klamu – na každej úrovni! – a vidieť, ako ľudstvu napĺňa skutočný osud. Ale to je veľmi náročný proces. Všetky naše cenné papiere, náš svetonázor, naše viery sú zakorenené v toľkých klamstvách, že je desivé ich pustiť z ruky.

Vyžaduje si veľkú odvahu vstúpiť do neistoty, že sa budete musieť toľko odnaučiť a dozvedieť sa, čo je NA SKUTEČNOSTI pravda.
Byť vo väzení je hrozné, ale ak by sme sa tam narodili, je tiež príjemné a bezpečné byť v tom zmätenom priestore.

Vykročiť do jasného, ​​oslepujúceho svetla a sveta, ktorý ani nepoznáme, môže byť strašidelné …

Aká úžasná je však skutočná sloboda, keď sa ju odvážime objaviť a opustiť temnotu väzenia za sebou …


Ale …čo keď ani len nevieme, že sme vo väzení?
Vstrekovanie ochromujúceho podvodu
Ach a každý z nás žije vo väzení, v mnohých ohľadoch. Vláda, médiá, každé odvetvie, školstvo a áno … aj cirkev nás tak veľmi klamali. Nemáme potuchy, čo je pravda a realita, aspoň nie úplne.

Slepo sme verili všetkému, čo nám hovorili ostatní, a vôbec sme netušili, že by to mohlo byť také zlé …
Napríklad to, čo hovorím vo videu „ 10 dôvodov, prečo Trump vyhrá “. V tomto vášnivom vysvetlení vysvetľujem, že celá myšlienka vytrhnutia a konca sveta nikdy nebola súčasťou kresťanskej viery počas 19 storočia a bola vtlačená do americkej cirkvi v 19. storočí.trump wins

Rothschildovci financovali Scofieldovu biblickú Bibliu, ktorá zaviedla toto zmýšľanie o „konečných časoch“. Tisíce Biblií zadarmo boli zaslané evanjelickým farárom zadarmo. To úplne zmenilo myseľ evanjelickej cirkvi v Amerike.

Pred touto udalosťou mali všetci veriaci na celom svete kráľovské zmýšľanie, ako vyháňať zlo zo sveta a zakladať kráľovstvo života všade, kam prídu. Nikto „nič nečakal“, ale každý veriaci vedel, že jeho úlohou je uzdraviť svet. Nikto nečakal, že Kristus zostúpi a všetko napraví, ale milióny misionárov, mníchov, kňazov, mníšok atď., Všetci tvrdo pracovali na uzdravení sveta, pretože vedeli, že to je ich výzva.


Neunikajú, ale liečia svet
Boli postavené nemocnice pre chorých, domovov pre vdovy a siroty, učili ľudí, aby milovali jeden druhého, stavali školy, aby vzdelávali ľudí, a oni tvrdo bojovali, za spravodlivosť v spoločnosti.

Nič nebolo dokonalé, ale všetci odviedli skvelú prácu, vďaka ktorej sa Európa zmenila z brutálnych barbarov – ktorí sa navzájom jedli a obetovali – na národy, kde väčšina ľudí môže žiť bezpečne, so zdravotnou starostlivosťou, vzdelaním pre všetkých, dostatkom jedla, humánnymi pracovnými podmienkami, a ešte oveľa viac.

Predtým všetci trpeli pod krutými rukami čarodejníkov a kúzelníkov, ktorí všetkých terorizovali svojim uctievaním démonov.

Počas takmer dvoch tisíc rokov kresťania premieňali každé miesto, kam prišli, ukončili hrozné praktiky ako verejný kanibalizmus, verejné mučenie, verejné ľudské obete a všelijaké sodomie. Z tohto dôvodu sa svet stal nesmierne odlišným miestom. Veľká časť tejto temnoty stále existuje, bola však zatlačená späť do tmavých tieňov, kde je teraz tiež ukrytá.
Je to len pred sto rokmi, keď sa do cirkvi vniesol zmätok a pochmúrne zmýšľanie, mnoho veriacich prestalo uzdravovať svet v domnení, že svet je aj tak odsúdený na zánik. Presne to chceli docieliť sily temna. Teraz by im nikto nestál v ceste, aby zotročil ľudstvo a zmocnil sa svetovej kontroly.
Je to iba jeden príklad určitých vier, ktoré nás ochromujú.

Samotné učenie, ktoré si mnohí z nás vážia, pretože sľubuje ľahký únik, v skutočnosti spôsobilo, že oblasť zla získala späť územie, ktoré kedysi dobyli deti svetla. Tma, ktorá bola vyhnaná, sa v našich národoch vrátila z dôvodu myslenia, ktoré zastavilo cirkev v tom, aby robila svoju prácu a vytrhla svet z tejto temnoty.Každý hovorí, že má pravdu
V mnohých náboženských kruhoch je zakázané tieto doktríny spochybňovať. To je samo o sebe dôkazom ich zlého pôvodu, pretože Múdrosť nás povzbudzuje, aby sme skúšali všetko a vždy hľadali pravdu.

Zakazuje úprimné štúdium, je znakom podvodu.

Splním svoj prísľub: Nebudem hovoriť to, čo chceš počuť. Všetci chceme počuť, že máme pravdu, a nemusíme sa meniť. Čo však musíme počuť, je miesto, kde nás napadli klamstvá, a kde nás nepriaznivý spôsob myslenia zbavil moci a efektívnosti.
Musíme pochopiť, že je toto:

čomu veríme, nemusí byť nevyhnutne pravda. To je to, čo nám povedala naša KULTÚRA – v tomto konkrétnom čase histórie.


Moslimovia veria, že majú pravdu.

Hinduisti veria, že majú pravdu.

Ateisti veria, že majú pravdu.
Kresťania veria, že majú pravdu.
A potom medzi kresťanmi máte:
Baptisti veria, že majú pravdu.
Letniční veria, že majú pravdu.
Katolíci veria, že majú pravdu.
… a ďalšie tisíce denominácií, ktoré všetci veria, že majú pravdu …

VŠETCI VERÍME, ŽE MÁME PRAVDU.

Buďte odvážni, pokorní a poctiví, upriamte pohľady na testovaný svet a snažte sa zistiť, či vydržíte skúšku reality. Niečo z toho, čo sme zachytili počas našej životnej cesty, je pravda, ale všetci tiež máme v batohu veci, ktoré nás ťahajú dole, často bez toho, aby sme si toho boli vedomí.

Spôsob, ako zistiť, či to, v čo veríme, je pravda, je porozumenie, že všetci sme výsledkom našej kultúry. Musíme sa povzniesť nad našu súčasnú kultúru a pozrieť sa na ňu oveľa širšie.

To nám pomáha, keď sa ubezpečíme, že naše korene (naša bezpečnosť) nie sú v našej viere, ale v oveľa hlbšom, večnejšom a neotrasiteľnom základe. Jednoducho povedané: ak vieme, že nás miluje a stará sa o nás Ten, ktorý nás stvoril, potom môžeme svoju vieru vždy voľne držať v rukách a vedieť:

Môj život má korene v LÁSKE, nie vo viere.

Večný sa nemení. Názory a viery sa však neustále menia.

Rozumieš tomu?
Cena oslobodzovania ľudí
Dostal som pozíciu, aby som búral klamstvá, ktoré nám všetkým bránia v tom, aby sme boli tým, za koho sme povolaní. To znamená prijať nenávisť, odmietnutie a ohováranie, pretože niektorí ľudia nenávidia výzvy.

Väčšina ľudí je presvedčená, že všetko, v čo veria, je konečná, večná pravda, a nie sú ochotní byť skúšaní a opravovaní.
To je definícia navždy uviaznutia a neschopnosti rásť.

Opäť: sľubujem, že poviete to, čo verím, že musím povedať. Moja otázka na vás je:

budeš ochotný učiť sa, aj keď to otriasa základmi tvojho života?

S tým som musel v živote bojovať mnohokrát. Kedykoľvek som objavil novú pravdu, musel som prekonať strach alebo neistotu, niekedy dokonca iracionálne nepriateľstvo hlboko vo mne … A musel som sa postaviť tvárou v tvár zrkadlu a čudovať sa:

Čo ma robí agresívnym voči niečomu, čo som ani neskúmal? Čoho sa tajne bojím, že zaútočím na posla bez toho, aby som počúval jeho správu?
Blížme sa k svetlej budúcnosti
Pretože budúcnosť je neuveriteľne krásna: všetci smerujeme k oveľa väčšiemu porozumeniu o tom, kto sme, čo svet je, kto sú naši nepriatelia, aký máme pôvod, prečo sme tu, kto je ten, kto nás miluje, aký je náš účel, atď.
Ľudstvo je vedené z hlbokej temnoty do stále silnejúceho svetla.

To si však vyžaduje čestnosť a ochotu položiť určité veci a byť schopný testovať všetky veci úprimným spôsobom. Vyhodnotím to pre vás: ste pobúrení, že Najvyšší súd USA NECHCE ani neuznáva dôkazy o masívnych volebných podvodoch? To je hrozné, že? Napriek tomu môžete robiť presne to isté, bez toho, aby ste to vedeli.

Napríklad: Urobil som hĺbkovú štúdiu špeciálne pre kresťanských členov môjho celosvetového publika. Táto štúdia spochybňuje populárne doktríny o „posledných časoch“ a ukazuje nám, čo Biblia v skutočnosti hovorí o „Návrate Krista“.

Roky vykonávania tejto práce mi však ukázali, že veľa ľudí je ako skorumpovaní sudcovia v tomto národe: odmietajú sa čo i len pozrieť na dôkazy. Na základe svojej nevedomosti urobia úsudok.

CHCÚ, aby niečo platilo alebo nie, pretože ani ich to nenapadne. Dúfam, že to neurobíte.

Iný príklad: Napísal som podrobný článok, aby som ukázal, aký skutočný je zdroj lásky a života, ktorý nazývame „Boh“. Mnoho ľudí sa však na to odmietne čo i len pozrieť, pretože to spochybňuje to, v čo CHCETE uveriť.

Alebo článok, ktorý som napísal a ktorý vysvetľuje, prečo je evolučná teória nepríčetná. Vedeli ste, že drvivá väčšina evolucionistov o tom nikdy nechce uvažovať?

Všetci sme oveľa viac ako skorumpovaní sudcovia v Amerike, než si dovolíme pripustiť …

Pozrime sa do zrkadla.


Môže nás pravda oslobodiť!
Môj gól zastávky World Control je pomôcť vybudovať na svete, kde ľudia sú v bezpečí a šťastní bez akejkoľvek formy temnoty, ktorá nás ohrozuje. Aby sme sa tam dostali, musíme sa rozhodnúť ísť vždy dopredu a nezaseknúť sa v našej súčasnej polohe. Všetci vieme, že svet je plný problémov. Musíme sa s tým vyrovnať, nie zavrieť oči.

Byť skorumpovaným sudcom, ktorý nie je ochotný hľadať dôkazy, nám nepomôže.

Úprimnosť a odvaha pozerať sa na to, čo môže byť potenciálne rušivé, je to, čo nás posúva vpred.

Nech nás pravda všetkých oslobodí a nech nikdy nebudeme ako skorumpovaní sudcovia v Amerike, ktorí ničia celý národ, pretože odmietajú vidieť fakty a dôkazy.


Tu je niekoľko odkazov,

ktoré nám pomôžu posunúť sa vpred:


Čo v skutočnosti hovorí Biblia
o návrate Krista?


Existujú skutočné dôkazy o tom,
že existuje entita, ktorú nazývame „Boh“?


Skutočne sme vznikli náhodou
evolúciou?A to je len začiatok … Oveľa viac príde do cesty …. o histórii, Zeme a vesmíru, jedlo a životný štýl, nadprirodzené ríše, a ešte oveľa viac.

Sľubujem, že vám nikdy nepoviem, čo chcete počuť, aby som si získal reputáciu a získal viac peňazí. Vždy vám poviem, o čom verím, že je to pravda, aj keď ma to stojí všetko.

Nikdy nemusíš veriť ničomu, čo hovorím.

Všetko, čo od vás láskavo požadujem, je úprimne zvážiť skutočnosti, ktoré uvádzam, a potom dospieť k svojim vlastným záverom založeným na čestnom získaní nových poznatkov.

David Sorensen
StopWorldControl.com❤
Ďakujem za podporu pravdy
S top World Control je zadarmo pre celý svet, dosahujúci milióny v mnohých národoch. Ak si myslíte, že je to dôležité, podporte nás štedrým darom. Ďakujem! 
Kliknite sem, aby ste nás podporili ›
David Sorensen je autorom portálu StopWorldControl.com a niekoľkých ďalších webov a kníh. Je ženatý s Renate a má štyri deti. Jeho zámerom je pomôcť obnoviť svet v pôvodnom duchu a vybudovať lepšiu budúcnosť pre našich milovaných. 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Spike proteín v covid vakcínach je nebezpečný a cytotoxický - diskusia odborníkov

V skratke … Dr. Robert Malone, vynálezca mRNA technológie (ktorá je v súčasných covid vakcínach), dr. Bret Weinstein, PhD – evolučný biológ ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Desivé: tri mladé mŕtvoly počas týždňa na Karlovej univerzite sú náhoda?

Aká epidémia zasiahla Karlovu univerzitu? Traja mladí profesori náhle zomreli a ďalší umierajú! Vo veku 45 náhle v pondelok zomrel teoretik fotografie, ...
NÁZOR

Fico žije, nech žije Fico!

Moja viera a nádej hraničí s presvedčením, že Róbert Fico prežije a uzdraví sa. Všetko zlé je na niečo dobré. Ako človák, ľudská osoba ...
NÁZOR

Ako ďalej financie v SR – Pavol Ľupták

Rozhovor na témy: Ako ďalej financie v SR? Siahne vláda na úspory občanov? Prečo všetci vysokopostavení poslanci SNS kandidujú aj ...
NÁZOR

Vyhrážajú sa mi smrťou za to, že mám iný pohľad na svet - Dominik Mrvík

HOVORY ZE ZEMĚ hosťujú podnikateľa z Prahy Dominika Mrvíka v rozhovore o tom, ako musel preorganizovať celý svoj život počas rokov ...
NÁZOR

Pohľad na Von der Leyenovú a digitálne euro – Milan Uhrík

Rozhovor s europoslancom Milanom Uhríkom na témy: Ako pomáha strana Republika kandidátom, ktorí sú na jej kandidátke do Europarlamentu s ...
NÁZOR

Štatút moderátora verejnoprávnej politickej debaty

OPAKOVANÝ PODNET RADE PRE MEDIÁLNE SLUŽBY Osoby bez verejného osobného názoru hoc aj v spore „zem je plochá či guľatá“. ...
Aktualizované 30.5. 23:53
NÁZOR

Americký neonacizmus rozkladá americkú armádu…a americkú spoločnosť

Kým západné médiá informovali o prítomnosti neonacizmu na Ukrajine už viac ako pred desiatimi rokmi, slovenský bábkový mainstream stále drží ...
NÁZOR

CENA PRE TATU ŠIMEČKU? Napľutie do tváre Slovákov!

Perly Martina M. Šimečku, zdroj: FB/Napalete PRIEMERNOSŤ NEMÁ ZMYSEL. Udelenie osobitnej novinárskej ceny „Osobnosť slovenskej žurnalistiky“ Martinovi M. Šimečkovi považujem ...
NÁZOR

Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA!

Ilustračný obrázok: neustupuj Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA! V súvislostiach s dnešným dianím okolo atentátu na Roberta Fica ...
NÁZOR

Chcete počuť aká je situácia na východnom fronte?

Poďme si s JUDr. Harabinom oprášiť dejiny a pozrieť sa na fakty, ktoré sú výslednicou správania sa nielen našej bývalej, ...
Aktualizované 30.5. 00:21
NÁZOR

Zoznam odhalení Deep State - Ivan Raiklin

Ivan Raiklin, bývalý zelený baret informuje o zozname cieľov Deep State Právnik a bývalý zelený baret Ivan Raiklin za covidu ...