Doktorka Carrie Madej takmer zomrela pri havárii súkromného lietadla

30. júna 2022

Jedna z popredných svetových lekárov, ktorí bojujú za slobodu a zachovanie ľudstva, takmer prišla o život pri ničivej leteckej nehode

Vážení bojovníci za slobodu,
Dostal somsprávu, že naša drahá priateľka a fenomenálna popredná svetová bojovníčka za slobodu, lekárka Carrie Madej, bola účastníčkou leteckého nešťastia, ktoré ju takmer zabilo. Po tom, čo na súde svedčila pre svojho kolegu, bojovníka za lekársku slobodu Dr. Paula Gosselina, odštartovala v súkromnom lietadle so svojím partnerom Billym. Krátko po vzlietnutí sa pokazil motor a havarovali a pristáli na neďalekom poli.
Doktorka Madej má niekoľko zlomenín, pre ktoré ju dnes operovali a Billy má zlomeniny lebky a chrbta. Chvála Bohu, že sú obaja nažive, ale všetkých vás prosím o modlitby.

Ako mnohí vedia, doktorka Carrie Madej je jednou z popredných lekárskych profesionálov, ktorí varovali ľudstvo pred hanebnou transhumanistickou agendou, ktorá stojí za zavedenými vakcínami.
Dr. Madej sa zúčastnila lekárskych konferencií, kde počula povestných „bláznivých, zlých profesorov“, ktorí načrtli svoju agendu skoncovať s ľudstvom a nahradiť nás kyborgmi: nová forma človeka, ktorá je čiastočne technologická, čiastočne biologická. To ju veľmi znepokojilo a začalo s ňou 20-ročné vyšetrovanie s cieľom odhaliť tieto diabolské plány kriminalizovaných zdravotníckych zariadení. Prezradila, ako injekcie spúšťajú proces transhumanizmu tým, že menia ľudský genóm a pripravujú ľudstvo na prechod na človeka 2.0.

Cieľom je vytvoriť nové plemeno ľudí, ktoré možno ľahko ovládať umelou inteligenciou v cloude a prostredníctvom rôznych typov signálov a frekvencií. Túto agendu potvrdzuje informátor Alex Thompson, bývalý dôstojník Britskej agentúry tajných služieb, v Dôkaze veľkej poroty 1 .
Ako úplne prví na svete sme urobili rozhovor s Dr. Carrie Madej a nakrútili sme s ňou svetoznámy dokument BITVA O ĽUDSTVO.

Doktorka Madej zostala štyri dni v našom natáčacom štúdiu, kde sme nakrútili tento film, ktorý sa stal virálnym ako blázon. Bola preložená do desiatok jazykov a zobudila stovky miliónov ľudí po celom svete. Urobila niekoľko predpovedí a vydala hrozné varovania o injekciách, z ktorých väčšina sa už splnila, vďaka čomu je toto video veľmi presné a dôležité.

Ak ste ešte nevideli fenomenálny dokument BITVA O ĽUDSTVO, tak si ho prosím pozrite teraz a zdieľajte ho, prosím.

Dr. Madej je pravdepodobne najpočúvanejšou lekárkou na svete, no niekoľko ľudí nám napísalo, že náš program s ňou je zďaleka najlepším vysielaním, aké kedy urobila. Prosím, podeľte sa o jej najlepšiu produkciu na počesť Dr. Carrie Madej.
obrázok
POZRITE SI BOJ O ĽUDSTVO
Ak tlačidlo nefunguje, vyberte nasledujúcu adresu URL, skopírujte ju a potom ju vložte do panela s adresou vo svojom internetovom prehliadači: https://www.stopworldcontrol.com/madej
Potrebujeme ťa!
Bez vašej pomoci nemôžeme urobiť tento svet, ktorý mení a zachraňuje životy. Prosím, podporte Stop World Control, aby sme mohli pokračovať v odhaľovaní kritickej pravdy na ochranu nášho sveta pred diabolskou tyraniou. Vaša pomoc je to, čo to umožňuje. Prosím, darujte teraz. Ďakujem ti veľmi pekne!

História ukazuje, ako statoční ľudia, ktorí sa postavia proti zločineckým elitám, niekedy zmiznú alebo zomierajú. Mnoho ľudí sa preto pýta, či pád lietadla doktora Madeja nie je výsledkom sabotáže. Tento príspevok odpovedá na túto otázku.

obrázok

Bolo letecké nešťastie Dr. Madej pokusom o atentát?

veľa ľudí sa ma pýtalo, či letecká nehoda Dr. Madej je útokom na jej umlčanie. Vieme, že v posledných rokoch bolo nájdených mŕtvych mnoho odporcov zločineckých elít, takže táto možnosť samozrejme vždy existuje. Zatiaľ však nemáme žiadne spoľahlivé dôkazy, a preto sa vyhýbame jasným vyhláseniam. Začalo sa vyšetrovanie.
Existuje však realita vplyvných ľudí, ktorí sú proti agende zločineckých elít, ktorí prišli o život.
V Afrike náhle zomrelo päť prezidentov, ktorí boli proti očkovaniu, a boli nahradení prezidentmi, ktorí agresívne propagovali injekcie do svojej populácie. Jedným z nich bol prezident John Magufuli z Tanzánie, ktorý verejne spochybnil čísla c0v!d svojej krajiny. Bolo tam viac ako 400 prípadov a 16 úmrtí. Národné lekárske laboratórium obvinil z klamstva.
Aby svoje podozrenie potvrdil, poslal dve vzorky, ktoré údajne patrili ľuďom, aby ich otestovali. 
Vzorky však pochádzali z ovocia papáje a kozy. 
Ako mal podozrenie, vrátili sa… s pozitívnymi výsledkami: „Títo ľudia sú infikovaní c0v!d-19.“ 
Takto demaskoval podvod. V tom istom roku tento statočný a čestný prezident a štyria ďalší prezidenti, ktorí boli proti vakcínam, náhle zomreli…
V Nemecku Udo Ulfkotte, redaktor jedných z najväčších európskych novín, ktorý odhalil, ako sú novinári na celom svete platení CIA, aby klamali verejnosti, bol tiež nájdený mŕtvy krátko po vydaní jeho knihy.
Vynálezca testu PCR, Dr. Kary Mullis varoval pred použitím svojho testu PCR na určenie, či je osoba infikovaná alebo chorá, pretože to nie je niečo, čo tento test dokáže. Zaujímavé je, že tesne pred pandémiou Dr. Mullis zomrel… a čo sa stalo? 
Jeho test PCR bol použitý ako základ pre pandémiu a povedal svetu, ako boli „infikované“ stovky miliónov ľudí, zatiaľ čo samotný Mullis uviedol, že jeho test nemôže určiť infekciu.
Nedávno v Nemecku vedec Andreas Noak odhalil prítomnosť hydroxidu grafénu v ampulkách s vakcínou. Zomrel krátko po zatknutí.
Na začiatku pandémie bol vo svojom byte zastrelený mladý profesor menom
Bing Liu z University of Pittsburgh. Bing bol na pokraji dosiahnutia veľmi významných zistení smerom k pochopeniu bunkových mechanizmov, ktoré sú základom infekcie SARS-CoV-2, a bunkového základu nasledujúcich komplikácií, ktoré mohli mať hlboký vplyv na ukončenie pandémie.
Dr. Raymond Rife sa narodil v roku 1888 a veľkou mierou prispel k technológiám v oblasti optiky, elektroniky, rádiochémie, biochémie, balistiky a letectva. 
Objavil aj 100% účinný liek na rakovinu. V roku 1934 dokázal vyliečiť 14 zo 16 nevyliečiteľne chorých pacientov s rakovinou, zatiaľ čo ďalší dvaja sa vyliečili po nasledujúcich šiestich týždňoch. V roku 1934 bol Dr. Milbank Johnson, ktorý mal oznámiť výsledky Rifeho liečby rakoviny, smrteľne otrávený a jeho dokumenty zmizli. 
Rifeho laboratóriá boli podpálené a zničené. Dr. Nemes, ktorý replikoval časť Rifeho práce, zomrel pri nevysvetliteľnom požiari spolu so zničením všetkých jeho výskumných prác.

Royal Rife bol otrávený v roku 1971 v nemocnici Grossmont.
Toto je len niekoľko príkladov hroznej reality, ktorá terorizuje náš krásny svet: dobrí ľudia, ktorí sú proti zločineckému zriadeniu, pohodlne zomreli. Opäť nemáme žiadne dôkazy o tom, že letecká nehoda Dr. Madej je výsledkom manipulácie, takže nebudeme robiť žiadne nepodložené tvrdenia, kým vyšetrovanie neodhalí ďalšie podrobnosti. 
Je toto najdôležitejšie posolstvo našej doby?
Skutočne, Dr. Madej má jeden z najdôležitejších odkazov pre ľudstvo v našej dobe, pretože odhaľuje šialenú agendu skoncovať s ľudstvom a premeniť každého na plne ovládateľného kyborga prostredníctvom vakcín upravujúcich DNA, oxidu grafénu a samozostavujúcich sa nanobotov v injekcii, 5G a iné techniky.
Musíme si vypočuť jej volanie a šíriť to tak ďaleko, ako sa len dá. 
Ak sa teraz nepostavíme, stratíme všetko, čo je nám drahé.

Prosím, buďte hrdinom. Ak ste lekár, hovorte! Ak ste politik, vyjadrite sa! Ak ste právnik alebo sudca, vyjadrite sa! Ľudstvo vás potrebuje. Naše deti vás potrebujú. Teraz je čas byť odvážny. 
Ako povedal britský hrobár John O’Looney, ktorý odhalil masové vraždy spáchané vládou Spojeného kráľovstva:
„Ak nebudem hovoriť ja, kto bude?“
obrázok
David Sorensen

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Mestá a ObceVysoké Tatry

Kraj zavŕšil rekonštrukciu frekventovaného úseku Poprad-Starý Smokovec

Opravilo sa tu 8 km ciest za 5,9 milióna eur Frekventovaná cesta medzi Popradom a Starým Smokovcom je kompletne zrekonštruovaná.  Na ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vojna na Ukrajine je katalyzátorom nového usporiadania sveta

Ján Čarnogurský: To, čo momentálne robí naša vláda sa nedá vyhlásiť za vojnový zločin. Demokraticky sme si ich zvolili, aby ...
Aktualizované 30.3. 02:36
NÁZOR

Čaputová cenzúrový inkvizítor Torquemada

Štefan Harabin: Čaputová výrokom: „Je naivné si myslieť, že demokracia sa dá ochrániť inak. Musíme dokonca zapojiť aj naše trestné ...
Aktualizované 29.3. 23:24
NÁZOR

🔴 SACHS ZASKOČIL VŠETKÝCH: Otvorene o konflikte, Scholzovi v Kremli a vojnových jastraboch

Americký ekonóm Jeffrey Sachs priniesol pred niekoľkými dňami pre slovinskú televíziu ďalší pohľad na unipolárnu dominanciu a prístup nášho zaoceánskeho ...
NÁZOR

30. VÝROČIE VZNIKU SR v Novom Meste nad Váhom a vzácni hostia

Vladimír Mečiar:  Peter Staněk: Západoslovenská TV
NÁZOR

Fínsky bloger šokoval...??? Vďaka patrí Rusom

Fínsky bloger šokoval Facebook, keď publikoval tento článok: Pýtate sa na výsledky ruskej „agresie“? Sú nasledujúce: polovica Európy a časť ...
NÁZOR

Blíži sa odhalenie!!!

Ukrajinskí vojaci z Azova tzv. Azováci začali hovoriť o Zelenskom a jeho zločinoch. Ruská armáda postupne vyčistila Mariupol až na ...
NÁZOR

Rozdeľ a panuj z moci úradnej - prof. Peter Staněk

Prof. Peter Staněk – Rozdeľ a panuj z moci úradnej – alebo opozícia, čo sa štiepiť nenechá? Kto sa snaží nás ...
Aktualizované 31.3. 23:36
NÁZORSpravodajstvo

FBI vyhlásila, že Covid-19 pochádza z laboratória – Soňa Peková

Nové dôkazy ukazujú, že Dr. Anthony Fauci si objednal vedecký článok, aby vyvrátil teóriu úniku z Laboratória vo Wuhane. FBI ...
NÁZOR

Odovzdanie MIGov je pošliapaním ústavy!

S politológom Edom Chmelárom sme sa rozprávali o jeho ostatnom vystúpení v búrlivej televíznej debate, o MiG-och, prezidentke, českom prezidentovi ...
NÁZOR

Vystúpenie Naďa a Káčera bol pľuvanec do tváre - Pavol Slota

Okruhy rozhovoru: Reakcie médií na Mierový pochod v Bratislave Vystúpenie: Naď a Káčer v Michalovciach Celková situácia na Slovensku v ...
NÁZOR

Vymenia ANGLOSASI Čaputovú za Drgonca alebo prezidentom bude HARABIN?

PREZIDENT – vymenia ANGLOSASI Čaputovú za Drgonca alebo Slovenský národ dosadí do úradu HARABINA ? Kandidát na prezidenta Ján Drgonec ...