Vyzve Z. Čaputová S. Cichanovsku, aby nám vrátila 750 000 eur ?! Naše „opice“ ich dnes veľmi potrebujú ! !!

20. novembra 2020Zuzana Čaputová namiesto toho, aby jednoznačne odsúdila výroky Igora Matoviča, Jaroslava Naďa, Romana Mikulca a ďalších koaličníkov, na adresu absolútnej slušnej väčšiny občanov, ktorí sa 17.11.2020 zúčastnili občianskeho zhromaždenia (najmä v Bratislave), tak namiesto toho si zavesí na svoj FB profil ďalšie jalové video o tom, ako ju srdce bolí, že ako to vlastne zvládajú v DSS!

Niečo neskutočne farizejské! A ako by to už mali zvládať Zuzana? Neskutočne ťažko a hlavne to nekonečné zbytočné odlúčenie starých ľudí od svojich rodín, ich jednoznačne ubíja, gniavi a vy nič!  Ich samotu im navrhujete riešiť obrátením sa na psychológov, psychiatrov a pod. A to isté radí Zuzana aj ich rodinným príslušníkom!

Zuzane Čaputovej nevadí, že Igor Matovič nazval slušných občanov zo 17.11.2020 – fašisti, extrémisti, mafia, anarchisti mašírujúci v bagandžách, Zuzane nevadí slovník ministra obrany SR Jaroslava Naďa, ktorý v utorok 17.11.2020 videl v Bratislave v uliciach toto: „…ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať. Iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov“. Zuzane nevadí, že Roman Mikulec, minister vnútra SR na svojom FB v predvečer 17.11.2020 rázne upozorňuje občanov SR, aby zvážili svoju účasť na tejto „akcií“ lebo sa môže stať, že prídu k úrazu lebo polícia SR: „…je pripravená chrániť životy a zdravie našich občanov“. To je taký blud Zuzana, že to až bolí !

Takže proti komu a akých slušných občanov mala Polícia SR 17.11.2020 chrániť, keď podľa nich, koaličníkov, tam budú len tí zlí občania SR, pardon len samé opice!!!

No a Zuzana Čaputová mlčí, mlčí, mlčí a mlčí. A teraz sa pozrime na ten paradox, ktorý Zuzana Čaputová opäť nevidí, nechce vidieť resp. nesmie vidieť?!

V „diktátorskom“ Bielorusku sú víkend čo víkend západnou militantnou propagandou hnaní do ulíc desaťtisíce zmanipulovaných a západom (aj nami!) zaplatených mladých bezstarostných ľudí! Nič im nechýba a teda prečo by si nešli trošku na ulicu zahrať divadlo pre západného „demokratického“ diváka! Tu Zuzane nevadí, že títo „slušnoľudia“ nemajú rúška! Nie, veď v Bielorusku „diktatúra“ C-19 zakázala a teda niet sa čoho báť! U nás na Slovensku sa deje opak.

Diktatúra priam C-19 vyhľadáva a pripisuje mu biblické vlastnosti, absurdných rozmerov. Ak by sa u nás diali takéto demonštrácie, tak by Igor Matovič so súhlasom Zuzany Čaputovej nakúpil desiatky miliónov AG testov a núdzový stav by sa zmenil na výnimočný predvojnový stav s povinným „dobrovoľným“ testovaním, každý druhý deň a to pod záštitou Armády SR, ale teraz už v plnej zbroji, keby sa niekto náhodou nepodrobil dobrovoľnosti!!!

Taký „malý“ rozdiel medzi C-19 na Slovensku a v Bielorusku! Ale poďme ďalej. Zuzana Čaputová, keďže sa k 17.11.2020, spontánnej aktivite občanov SR, nepostavila čelom, ale celkom jasne, arogantne chrbtom, uznáva a súhlasí s vyjadreniami Igora Matoviča a spol., že 17.11.2020 boli v uliciach slovenské opice a príslušníci poriadkových síl, ktorí boli jednoznačne napadnutí tými zlými opicami. Teda na Slovensku sú zlí demonštrujúci lebo napadli poriadkové sily a tie sa teda museli nejako brániť a v Bielorusku je to podľa Zuzany Čaputovej úplne naopak. Tam sú demonštranti tí slušní, tí nič nerobia, poriadkové sily Bieloruska ničím neprovokujú a preto tí zlí bieloruskí policajti bijú a mlátia bezbranných, slušne protestujúcich ľudí!

A opäť len takýto „maličký“ rozdiel medzi demonštrujúcimi ľuďmi (opicami) na Slovensku a demonštrujúcimi, západom platenými „slušnoľuďmi“ v uliciach Bieloruska!!! Ale jeden veľký rozdiel tu predsa je a na tento by mala Zuzana Čaputová jednoznačne poukázať ! Keď v Bielorusku vypukli „spontánne“ demonštrácie proti A.G. Lukašenkovi, tak to bolo len preto lebo celý západ (EÚ) to podporoval, nie len rečami, ale hlavne štedrými finančnými darmi. Jeden takýto „maličký“ darček dostali aj od SR vo výške 750 000 eur!!!

K tomuto sa Zuzana Čaputová postavila takto. Keď Svjatlana Cichanovská bola na Slovensku 8.10.2020, samozrejme že ju Zuzana Čaputová privítala za všetkých jasných svetiel, všetkých „demokratických“ a „objektívnych“ médií, Zuzana sa k tomuto stretnutiu na svojom FB profile na záver vyjadrila takto – „…pani Cichanovská cíti, že Slovensko Bielorusom rozumie a uistila som ju, že aj naďalej bude mať našu plnú podporu“. To znamená, že Zuzana Čaputová týmito slovami potvrdila, že tých 750 000 eur čo Slovensko poslalo bieloruským demonštrantom-provokatérom, nie je posledných a my ako bohatý kapitalistický „demokratický“ štát im bez mihnutia oka pošleme ďalšie státisíce eur, lebo predsa ide o slušné demonštrácie za slobodu, akej my tu v kapitalistickom Slovensku máme nadostač a nevážime si toho???!!!

A všimol si niekto na Slovensku, čo táto Zuzanina ústretovosť voči Svjatlane spôsobila? Nie? Nevšimol? Nuž Svjatlana Cichanovská povzbudená aj Zuzanou Čaputovou sa v posledných dňoch takto drzo prihovára európskym diplomatom pôsobiacim v Bielorusku:  „…vyzývam diplomatov zo Západu na aktívnejšiu podporu demonštrantov, pretože ich prítomnosť chráni ľudí pred násilím zo strany režimu“.

Nuž takúto drzosť si dovolí akási Svjatlana, slúžka západnej kapitalistickej propagandy a Zuzana Čaputová mlčí! A čo by mala Zuzana Čaputová urobiť? Nuž jednoduchú vec! Mala by Svjatlanu Cichanovsku požiadať, aby nám vrátila tých 750 000 eur, čo sme im poslali na podporu „demokratických“ „slušných“ demonštrácií proti ich „diktátorskému režimu“ lebo ich súrne potrebujú naši nespokojní občania s terajším diktátorským režimom.

Zároveň by Zuzana Čaputová mala vyzvať Svjatlanu Cichanovsku, aby sa zúčastnila demonštrácií na našich uliciach a tým by zabezpečila, že: „…jej prítomnosť ochráni našich ľudí, občanov SR, pred násilím zo strany režimu diktátora Igora Matoviča“ !!! Prečo by toto Zuzana Čaputová nemohla urobiť?! Veď, aký je rozdiel medzi demonštrujúcimi občanmi Bieloruska a demonštrujúcimi občanmi Slovenska? Veru žiadny!

Obidve demonštrujúce strany majú jediný cieľ – bojujú za slobodu ! Len mám takú malú poznámočku. Zuzana Čaputová, som na 100 % presvedčený, že občan Bieloruska má dnes neporovnateľne väčšie slobody a práva, ako občan SR! Občanovi Bieloruska nikto nič neprikazuje – neprikazuje mu vláda nosiť povinne rúška, neprikazuje mu vláda sa ísť povinne otestovať pochybnými a značne predraženými AG testami a následne mu nezakazuje vychádzať z domu, nezakazuje mu ísť do práce, nezakazuje mu ísť navštíviť svojich, ešte žijúcich rodinných príslušníkov do DSS, nezakazuje im ísť zapáliť sviečku na hrob ich blízkych zosnulých, nezakazuje im ísť sa kultúrne-športovo vyžiť, nezakazuje im ísť do reštaurácií, jednoducho im nezakazuje nič, ba práve naopak, umožňuje im žiť slobodne a naplno!!!

A napriek tomu všetkému, tam ľudia neumierajú na C-19 priamo na ulici, ba ani nemusia zriaďovať vojenské poľné nemocnice na štadiónoch, ako to u nás plánoval a stále má v zálohe Generalissimus Jaroslav Naď a jeho Generálny tajomník ústredného výboru kapitalistického zriadenia Igor Diktátorovič Matovič !!!

Takže áno, takto by sa mal zachovať najvyšší ústavný činiteľ SR! Mal by stáť za svojim ľudom! Mal by obhajovať jeho slobody a práva, keď vidí, že vláda koná v príkrom rozpore s týmto ich základným ľudským právom… Zuzana Čaputová tak nekoná, nekonala a ani konať nebude! Prečo? Lebo aj jej toto, čo sa dnes deje na Slovensku, plne vyhovuje a preto sa asi už nikto nemusí čudovať, keď pod jej statusmi na FB viac prevažujú negatívne názory na jej pôsobenie vo funkcií hlavy štátu, ako tie pozitívne!

Zopár príkladov – k jej príhovoru na FB k 17.11.1989 boli aj takéto reakcie občanov – „Pani Prezidentka s úctou a rešpektom k Vám, bola Nežná revolúcia podvod spáchaný na ľuďoch Československa, za účelom odovzdania moci Západnému chamtivému systému…“, „Zasa bude múdro vymývať mozgy, varovať ľudí atď.

Keby sa postavila za ľudí a nedávala odporúčania, ktorých sa nik z vlády nedrží, možno by si ľudia nemuseli tento dátum pripomínať protestmi za slobodu“. A k jej FB statusu zo dňa 18.11.2020, kde preberala farizejsky tému: „Ako sa s pandémiou vyrovnávajú v zariadeniach sociálnych služieb“, sa ľudia pod jej statusom vyjadrovali aj takto: „Super, že pani prezidentka sa stará o starčekov… Kedy sa už konečne začne starať aj o zvyšok Slovenska? Viete pani prezidentka koľko ťažkých osudov spôsobila táto vláda?“, „Pane Bože…Zuzana, dajte nejaké vyhlásenie prezidenta…K tomu čo sa udialo 500 m od Vášho paláca…Seniori sú v nadväznosti na to určite dôležití…Ale takto brzdíte všetko o našom prežití“.

A na záver ešte jeden komentár občana SR, k Čaputovej statusom na FB, ktorý hovorí za všetky : „Prepáčte, to je prezidentka, akého štátu? “Takže Svjatlana Cichanovská, vyzývam vás v mene všetkých slušných ľudí na Slovensku, ktorí boli 17.11.2020 na uliciach slovenských miest a obcí protestovať proti dnešnej slovenskej despotickej, diktátorskej vláde SR a proti mlčaniu Zuzany Čaputovej – Vráťte nám naše peniaze ! Vráťte nám tých 750 000 eur ! My ich potrebujeme pre našich nespokojných ľudí na uliciach viacej, ako vaši „slušnoľudia“. Naši ľudia ich nepoužijú jalovo, ako vy pre vlastné mocenské účely, ale jednoznačne na to, aby sa ich utrpenie pod diktátorom Igorom Matovičom a spol. a mlčiacej Zuzany Čaputovej skončilo čo najskôr !!!

ferro

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Referendum

Je to vlastne kuriózna situácia. Ubehlo len dva a pol roka od momentu, keď líder hnutia OĽaNO Igor Matovič ohlasoval ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Agenda 21

Agenda 21 je programový dokument Organizácie spojených národov (OSN), schválený na Summite Zeme v júni 1992 v Rio de Janeiro. ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...