Útok na naše zdravie Slováci?

15. februára 2021

V opatrovateľskom dome v Košiciach začali 2 dni po začatí očkovania hromadne umierať seniori, ktorí do tej doby boli negatívni a celý čas boli v izolácii! Tlačový odbor KSK informáciu našej redakcii poprel, v Arcus sa vraj vôbec očkovať nezačalo. V zariadení už zomrelo 36 seniorov! Slovenský Covid Automat falšuje štatistiky a jedného pozitívneho človeka vo veku 65+ počíta ako 4 nakazených! Potvrdzuje to oficiálny dokument! Takto sa vyrába pandémie na slovenskom v priamom prenose, zatiaľ čo starí a často opustení ľudia v domovoch dôchodcov zomierajú ako laboratórne myši! Len zhoda náhod?

Nemecké opatrovateľské domy pre seniorov nie sú jediným miestom, kde sa odohrávajú záhady a tragédie, kedy bez akéhokoľvek vysvetlenia izolovaní seniori, ktorí boli donedávna stále negatívni, sa len pár dní po začiatku očkovania stávajú nielen pozitívne testovanými, ale dokonca aj hromadne umierajú. Pred 2 dňami sme priniesli článok [1] o škandále v nemeckom Osnabrücku, kde seniori v opatrovateľskom dome, ktorý ich drží už 3 mesiace v izolácii na izbách, ochoreli britským variantom vírusu, a to len pár dní potom, čo dostali druhú dávku vakcíny Pfizer -BioNTech.

V tomto prípade majú dôchodcovia šťastie, pretože priebeh choroby je u nich mierny. Ovšem úplná tragédia a masaker sa odohráva v Košiciach. V tamojšom opatrovateľskom centre pre seniorov Arcus totiž len 2 dni po začiatku očkovania začali hromadne umierať klienti spôsobom, že to nakoniec vedenie zariadenia donútilo očkovanie prerušiť a v režime utajenia celý incident vyšetruje operatívny tím ministerstva zdravotníctva. Informáciu o pilotnom očkovaní seniorov v ARCUS, ktoré začalo 21. januára, ako prvý priniesol slovenskému server Hlavné Správy [2].

Na celú udalosť je vyhlásené informačné embargo a Facebook bol už inštruovaný, že má monitorovať slovenského užívateľa a mazať „nekorektné“ informácie o tejto udalosti. V tomto opatrovateľskom dome zahájili 21. januára / januára očkovania seniorov [3], podľa našich informácií ide o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihneď potom začali seniori umierať a 23. januára všetci zamestnanci a klienti centra podstúpili PCR test, pričom do tej doby boli všetci negatívni.

Dňa 26. januára prišli výsledky a bolo zistené, že 51 zamestnancov a 102 klientov opatrovateľského centra je pozitívnych [4]. Od tej chvíle v centre zomrelo v rozmedzí pár dní 36 seniorov a situácia je natoľko dramatická, že vedenie centra sa rozhodlo, že s okamžitou platnosťou zastavuje proces očkovania [5], podľa našich informácií hlavne kvôli tomu, že seniori sa boja, že zomrú a vedenie Košického kraja, ktoré je zriaďovateľom centra, má obavy z politických dôsledkov celej kauzy. Podľa informácií českých médií sa prvé prípady pozitívnych testov a nákazy objavili v zariadení už 10. januára / januára pred začiatkom vakcinácie, ale kríza a hromadne úmrtia sa spustila až po 21. januári po začatí očkovania.

Farmaceutické firmy testujú vakcíny najprv na senioroch v opatrovateľských domoch, nie kvôli prednosti a starostlivosť o ich zdravie, ale kvôli tomu, že za ich prípadnú smrť nebude nikto farma firmy žalovať.
Práve preto farmaceutické spoločnosti podmienili, že 3. fáza klinických testov ich vakcín prebehne v prvom rade najprv na senioroch v domovoch dôchodcov. A viete prečo? Pretože keď zomrú, nebude nikto, kto by farmaceutickú spoločnosť žaloval! Seniori v domovoch dôchodcov sú totiž osamelí a keď zomrú, nikto sa pre ich smrť súdiť nebude. A to je ten dôvod, prečo si Pfizer, Moderna a ďalšie farmaceutické firmy s jednotlivými vládami dohodli, že prvá vlna očkovanie nevyskúšaným vakcínami bude vykonaná na senioroch v domovoch dôchodcov, aby sa eliminovalo riziko Litigácie, teda súdnych žalôb pozostalých proti farmaceutickým spoločnostiam.

Opustenie ľudia v centrách pre seniorov sú najzraniteľnejší, pretože nikto sa ich nezastane, nikto ich nemiluje, nikto ich nezahŕňa láskou, žiadne z detí sa o ne nestará, svojim deťom sú na obtiaž. Takže Big Pharma vidí tieto osoby ako ideálnych kandidátov pre 3. fázu klinických štúdií účinkov vakcín. Ak totiž títo kandidáti zomrú, nič sa nestane, naopak, veľmi často deti týchto seniorov to oslávia, že budú dediť. V mnohých prípadoch to totiž funguje tak, že seniori disponujú bankovými účtami, nehnuteľnosťami, pozemkami a práve na túto pozostalosť deti čakajú. Utrácať peniaze za žaloby proti Big Pharma rozhodne nebudú, to v žiadnom prípade nehrozí. To hrozí iba u milujúcich detí, ktoré však svojich rodičov do domovov dôchodcov a opatrovateľských domov nikdy neodložia.

Nórsko začalo vyšetrovanie hromadných úmrtí seniorov potom, čo boli očkovaní vakcínou Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech


Veľké obavy seniorov z očkovania totiž posilňujú informácie z Nórska. Tamojšie úrady začali vyšetrovať hromadné úmrtia 23 seniorov krátko potom, čo boli očkovaní práve vakcínou Pfizer [6]. Informácie priniesli všetky svetové médiá a nie je to tak zďaleka ojedinelý prípad. Experimentálna vakcína Comirnaty 500 neprešla 3. fázy klinických skúšok, bola na základe výnimky EMEA aj bez 3. fázy pustená na európsky trh, a práve podivné ochorenia seniorov novým kmeňom, tzv. Britskú mutáciu, alebo dokonca úmrtia seniorov krátko po vakcinácii, vyvolávajú veľké otázniky nad bezpečnosťou vakcíny, a to najmä pre seniorov.

Dôchodcov sa nikto v opatrovateľských domoch nepýta, proste príde sestra alebo lekár a už sa Vakcinuje, autorita lekára je pre seniorov rozkazom.


Seniori v opatrovateľských domoch sú v tejto dobe vo väčšine prípadov ako vo väzeniach, nachádzajú sa v izolácii, nesmú sa s nikým stýkať, sú zavretí na izbách, navštevujú ich len zamestnanci opatrovateľského centra, keď im nesú jedlo, prípadne prídu upratať, a nemajú na výber, keď za nimi prídu s táckou, na ktorom leží injekčná striekačka a fľaštička s vakcínou. Budeme očkovať, babi! Tak dedo, už je to tu, budeme očkovať! A seniori direktívnemu príkazu nemajú silu odporovať. Akonáhle vidia pána doktora, alebo sestričku v zdravotníckom oblečení, žiadny senior vakcínu neodmietne, pretože pána doktora alebo pani doktorku je potreba počúvať.

Títo seniori nemajú ani žiadne informácie, nie je nikto, kto by ich varoval a informoval, že vakcína je pre ľudí nad 65 rokov veku naozaj riziková, že môžu po vakcíne zomrieť. Nikto im nič nepovie. A výsledkom je, že keď sa začne v nejakom takom zariadení očkovať, tak za pár dní môže zomrieť viac seniorov v rozmedzí niekoľkých dní, resp. dokonca niekoľkých hodín, ako sa stalo práve v Nórsku pred pár týždňami. A nemyslite si, že sa to seniori v izolácii na izbách nedozvedia?

Všetky očkovania prebiehajú experimentálnymi vakcínami, ktoré nemajú dokončené 3. fázy klinických štúdií. Európska EMEA požaduje, aby farma spoločnosti štúdie preukázali dodatočne do konca roka 2023!
Znovu je potrebné zopakovať, že vakcíny od firiem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a ďalších nemajú dokončenú 3. fázu klinických štúdií a európska lieková agentúra EMEA vydala ich vakcínam len časovo podmienečné povolenie na použitie na území EÚ z dôvodov vírusovej núdze, pričom farmaceutické spoločnosti musia dodať záverečné správy o 3. kole klinických štúdií do 31. decembra / december 2023. Priniesli sme o tom správu TU

Inými slovami, súčasné vakcíny, ktorými sa očkuje, sú stále vakcínami experimentálnymi v štádiu klinických testov na dobrovoľníkoch, v tomto prípade na senioroch, ktorí ani netušia, že sa stávajú účastníkmi plošnej klinickej štúdie. A na Slovensku sa navyše vláda rozhodla, že covidovú hystérii ľahko vylepší. Aktuálna manipulácia s číslami Covid automatu, ktorá vykresľuje celé Slovensko ako jedno VEĽKÉ ZLO, nájdete TU.

Výsledky Covid automatu je celý zlý! Máme SR komplet celé v čiernych hodnotách?

Ako nás do redakcie upozornil náš pravidelný čitateľ zo Slovenska, slovenská vláda sa rozhodla, že bude umelo navyšovať vírusové čísla pozitívnych ľudí v SR, a to byrokratickým zásahom do štatistík. Priamo v oficiálnom dokumente [7] Ministerstva zdravotníctva SR o fungovaní tzv. Covidového automatu sa píše, že pozitívne otestovaná osoba s vekom 65+ sa bude do štatistiky Covidového automatu započítavať ako 4 osoby s pozitívnymi testami. Áno, čítate správne, to nie je vtip a ani Aprílový žart, to je priamo uvedené v dokumente ministerstva zdravotníctva. Ak teda v centre Arcus v Košiciach je teraz evidovaných 102 pozitívnych seniorov, potom na Covidovom automate pribudlo 408 nových pozitívne otestovaných osôb! A to sa oplatí!

Na Slovensku sa s tým Ministerstvo zdravotníctva nepára, každého dôchodcu vo veku 65+ s pozitívnym testom započítava do Covidového automatu 4x ako 4 rôzne pozitívne osoby.


Takto sa robia štatistiky, za bieleho dňa, priamo oficiálne v dokumentácii ministerstva zdravotníctva, bez známky hanby a natvrdo sa falšujú a nafukujú čísla Covidového automatu. Nie dvakrát, nie trikrát, ale rovno štyrikrát sa násobí pozitívne otestovanie seniori, takže štatistiky potom raketovo bobtnajú a aj v zahraničí sa potom čudujú, že je na tom Slovensko epidemiologicky tak zle. Ten systém je neskutočne zmanipulovaný.

Falšovanie Covidového automatu, počítanie jedného pozitívneho seniora 65+ celkom 4x do štatistiky? To je jednoducho súčasť plánu globalistov na budovanie hystérie pri realizácii Veľkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na riadenie a brutálne obmedzenie slobody pohybu a práv populácie. Spolu s tým ide ruka v ruke nízka informovanosť ľudí o tom, že očkovanie je vykonávané experimentálne vakcínou, ktorej vedľajšie účinky, ako napr. Prepuknutie syndrómu ADE [8], nie sú dosiaľ známe, pretože neprebehla a nebola dokončená 3. fáza klinických štúdií, ktoré za normálnej situácie prebiehajú po dobu 10 rokov a viac.

aktualizácia I.:


Hovorca Košického samosprávneho kraja popiera, že by v zariadení Arcus bol naočkovaný hoci i len jediný senior.


Naša redakcia dnes kontaktovala hovorcu predsedu Košického samosprávneho kraja, JUDr. Annu Terezkovú, ktorá nás požiadala o uverejnenie stanoviska kraja, ktoré popiera, že by v zariadení Arcus vôbec kedy došlo k začatiu akéhokoľvek očkovania. To je však v ostrom rozpore s informáciami slovenských médií, ktoré už od začiatku kauzy informovali o tom, že v centre Arcus došlo k začatiu očkovania klientov 21. januára / januára 2021, informáciu uviedli napr. Hlavné Správy [9], nanovo to však samotný kraj popiera a tvrdí, že kvôli vírusovej nákaze očkovanie vôbec ani nezačalo, teda logicky v dôsledku nemohlo byť ani prerušené. Tlačová hovorkyňa nám k tomu uviedla:

Prosím Vás o okamžitú opravu informácií zverejnených na Vašej webovej stránke k údajnému očkovaniu v zariadení sociálnych služieb Arcus v Košiciach, ktorého zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj. Ako zriaďovateľ zariadenia sme opakovane informovali, že v tomto zariadení doposiaľ neprebehlo očkovanie klientov, a to žiadnou očkovacou látkou. K dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

O prerušenie očkovania seniorov v košickom sociálnom zariadení Arcus informoval dokonca aj najväčší slovenský denník SME, samosprávny kraj však dnes ústami svojej hovorkyne tvrdí, že k žiadnemu prerušeniu dôjsť nemohlo, pretože sa v zariadení ani očkovať nezačalo. To je tak v rozpore s informáciami nielen českých médií, ale aj s informáciami, ktoré získala naša redakcia.

Súčasne odstúpil z funkcie riaditeľa Arcus doterajší šéf Juraj Briškár [10] a nové vedenie sa začalo ostro ohradzovať proti tzv. Fake news, ktoré však šírila všetky slovenské médiá, a to keď tvrdila, že v zariadení Arcus bolo „prerušené“ očkovanie. Nové vedenie ARCUS po odvolaní riaditeľa teraz tvrdia, že sa očkovať vôbec nezačalo. Nechávame na čitateľoch, aby sami posúdili neprehľadnú situáciu zavalenú protichodnými výrokmi a stanoviskami.

aktualizácia II.:


Tlačová hovorkyňa predsedu KSK JUDr. Anna Terezková poskytla našej redakcii odpovede na doplňujúce otázky. Ďakujeme jej za odpovede a čitatelia môžu posúdiť doplňujúce informácie. Otázky našej redakcie sú uvedené tučným písmom.

Je odvolanie, resp. odstúpenie doterajšieho riaditeľa Briškára v nejakej súvislosti s nezvládnutím mediálnej komunikácie s médiami, ktorá nebola schopná získať relevantné informácie od pôvodného vedenia o celej situácii?

  • Ukončenie pracovného pomeru s predchádzajúcim riaditeľom zariadenia sociálnych služieb Arcus v Košiciach nesúviselo s nezvládnutím mediálnej komunikácie. Súviselo s rekordným nárastom počtu úmrtí v tomto zariadení.

Prečo podľa Vás slovenské médiá informovali o prerušení očkovania v ARCUS, keď podľa vás ani k začatiu očkovania nedošlo?

  • Lokálne aj celoslovenské médiá informovali, že došlo k prerušeniu očkovacieho v procesu v zmysle, že pôvodne bolo plánované 21. 1. 2021. Nakoľko však pred očkovaním prebehlo v zariadení testovanie a 101 klientov z celkového počtu 220 malo pozitívny test na COVID-19, očkovanie bolo zrušené, kým sa situácia stabilizuje. Médiá tiež informovali, že k dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

Čo hovoríte na to, že o prerušenie očkovania v Arcus informoval aj najväčší slovenský denník SME? https://kosice.korzar.sme.sk/c/22579870/v-zariadeni-arcus-maju-nove-ohnisko-nakazy-ockovanie-prerusili.html

  • Denník Korzár v rámci tohto článku informoval, že: „v Arcuse bolo pôvodne plánované očkovanie klientov i zamestnancov, ale pre vysoký výskyt ochorenia tam bol začiatok vakcinácie odložený, kým sa situácia stabilizuje. “Doposiaľ nebol zaočkovaný žiaden klient tohto zariadenia.” Okrem tohto článku denník Korzár ako aj ďalšie slovenské médiá priebežne informovali o vývoji situácie v Arcuse. V žiadnom článku nie je uvedené, že bol zaočkovaný niektorý z klientov tohto zariadenia. Nikde v denníku Korzár nebola zverejnená ani informácia, že koronavírus v tomto zariadení prepukol v dôsledku očkovania.

Aký je postoj KSK k otázke bezpečnosti covidových vakcín ako takých, ktoré majú len podmienečné schválenie EMEA a farmaceutické spoločnosti majú výsledky 3. fáz klinických štúdií dodať európskej liekovej agentúre EMEA až koncom roka 2023?

  • Košický samosprávny kraj pri vakcinácii dôveruje vedeckým a odborným informáciám z relevantných zdrojov.

Prevažujú podľa Vás prínosy vakcinácie seniorov nedôsledne overenými látkami nad prípadnými rizikami pre klientov sociálnych zariadení v takom pokročilom veku?

  • V zariadeniach, kde prebehla vakcinácia, sa už koronavírus nešíri. Z tohto dôvodu vnímame, že vakcinácia je účinná v boji s koronavírusom aj pri tejto rizikovej skupine obyvateľov.

AE News

https://youtube.com/watch?v=k0P0oL-2F3Y
https://www.youtube.com/watch?v=JDQmd3aa87o&fbclid=IwAR3loJGGeh411yJtOCEh1KtcPA8-PH0t0qmsj8RgWUW96sNp37mcrS6zRRA

Americkí lekári varujú pred syndrómom ADE spôsobeným vakcínami na báze mRNA, kedy vakcína v skutočnosti zosilňuje účinky vírusu v tele a po aplikácii vakcíny očkovanej osoby okamžite ochorie a dokonca umiera! Syndróm ADE ohrozuje najviac seniorov, vo Vrchlabí v opatrovateľskom dome zomrelo už 30 seniorov od začiatku roka a farmaceutické firmy rozbehli v spolupráci so sociálnymi sieťami mohutnú umlčovaciu kampaň na zamedzenie šírenia informácií o syndróme ADE, ktorý predstavuje väčšiu hrozbu než vírus HIV! Prinášame ako prvý server v ČR a na Slovensku opis mechaniky syndrómu, prečo očkovaní ľudia ochorejú a dokonca zomrú!

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:   SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Choďte sa všetci "bodnúť"!

Už ste sa rozhodli, či sa dáte zaočkovať, alebo nie? Už len samotná táto otázka dokáže mnohých rozčúliť, iných znepriateliť ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Demokrati sfalšovali dôkazy voči Trumpovi!

Americký senát odmietol odsúdiť bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Nancy Pelosi sa stala prvou líderkou väčšiny žien v Snemovni reprezentantov, ktorá ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...