Prínos Vladimíra Putina v boji o planétu Zem – Muž, ktorý sa odvážil postaviť Annunakom

17. apríla 2021

aktualizácia

Naď vyzýva Rusov, aby skončili a vrátili sa domov. Keby to počul Putin, asi by praskol od smiechu!

Početná ruská armáda sa v posledných dňoch premiestnila na západ krajiny k Ukrajine. Rusi však tvrdia, že nechcú žiadnu vojnu a ide o vojenské cvičenie na ich vlastnom území.

Amerika, Európska únia a aj niektorí slovenskí predstavitelia sú však znepokojení z tohto veľkého presunu ruskej armády. Minister obrany Jaroslav Naď v diskusnej relácii televízie TA3 V politike dokonca povedal niečo, čo by asi samotného ruského prezidenta Putina rozosmialo. „… nech to skončia a nech sa vrátia naspäť domov“.

Ľuďom toto vyjadrenie prišlo vtipné a hneď vzniklo niekoľko videí, kde sa ruský prezident len smeje na výroku Naďa. Video TU

Best Vladimir Putin GIFs | Gfycat
MAGAZÍN 1

Pomýlená Amerika…!

Miestami mi to skutočne pripadá tak, akoby USA, NATO a západ zaspali dobu. Tak im treba pripomenúť, že v Rusku už nevládne slabý Gorbačov ani ľahko ovplyvniteľný Jeľcin, ale vynikajúci stratég Putin a geniálny tantiém Šojgu, Lavrov, Kiril a táto zostava si rozhodne nenechá od Ameriky brnkať po nose…

A ak sa aj uskutoční stretnutie Putin – Biden bude mať Amerika čo vysvetľovať. Nazvať Putina, tak ako ho nedávno nazval Biden, je nielen netaktné, ale priam sebe vražedné. Putin je muž železných nervov, ale je to zároveň muž, ktorý ma ruku položenu na raketových systémoch Sarmat, Vojvoda, Avangard, Burevestnik, Kindžal, Poseidon, Bulava a ďalej je lepšie ani nepísať. Tu nemôže dajaký senilný Americký suchár vysloviť tragické slová smerom k Ruskej federácii.

No a Americké sankcie? Je pravda, že to bude chvíľu bolieť, ale už minimálne 15 rokov ( od Krymu ) Amerika zavádza sankcie a Ruska federácia si ide svojou cestou…! Ale pre zmenu, čo bude Ameriku veľmi bolieť a už aj bolí je skutočnosť, že Rusko buduje svoje vojenské základne na tých najcitlivejších bodoch pre Ameriku. Tu už vôbec nezáleží, či je Ruska ponorka triedy Borej vzdialená od USA 2 000 alebo 9 000 km. Rakety Bulava behom pár desiatok minút možno ešte menej spravia z USA niečo, ako Sahara.

Samozrejme, že Amerika to vie a preto by mala prestať aj komentovať pohyb Ruských vojsk po vlastnom území. Tam je Rusko doma a nie ako Amerika, čo posiela svoje vojnové lode 12 000 km od svojich brehov…!A to je čo.? Zároveň by mali naši “ velikáni “ diplomacie a politiky Korčok, Naď, Klus a im podobní experti “ ničoho “ prestať komentovať dianie na svetovej politickej scéne, keď si povedzme nevedia ani doma urobiť poriadok s premiérom a ministrom pre všetko a nič, s Matovičom…! Najhoršie je, keď si sami kadíme do vlastného hniezda! Pravda pani Strapáková, Slovenska to moderátorka rozprávok.!!!

https://youtube.com/watch?v=P4YLfBDi2sw
https://youtube.com/watch?v=yWA0N7kIgk4

Spiaci prorok Edgar Cayce predpovedal, že Putin nás zachráni pred treťou svetovou vojnou

Jeden z najslávnejších svetových prorokov, Edgar Cayce, predpovedal, že ruský prezident Vladimír Putin bude „silou svetla“, ktorá zabráni vypuknutiu tretej svetovej vojny v čase globálnych nepokojov, ktoré vidíme dnes.

Jeho predpovede boli vyslovené pred viac ako 80 rokmi v rade „Čítanie svetových záležitostí“ (World Affairs Readings) a týkali sa budúcnosti sveta financií, svetových vodcov, kolektívnej spirituality a významu úlohy, ktorú Rusko zohrá na svetovej scéne.

Cayce hovoril o Rusku ako o „ose na v zadku finančných mocností“, ktorá sa pokúsi zorganizovať proti dobru ľudstva vo svete po druhej svetovej vojne.

Wakingtimes.com uvádza:

Keď bol v r. 1932 požiadaný na politické a ekonomické trendy v Európe, Cayce zacielil na Rusko:

Európa je zničeným v domom. Pred niekoľkými rokmi prišla skúsenosť, kedy skvelí ľudia boli potláčaní pre potešenie a uspokojenie hŕstky iných, bez ohľadu na práva akýchkoľvek ďalších ľudí. Títo ľudia prerobia skúsenosť znovuzrodenia a budú osou v zadku pre mnoho politických a finančných krajín v Európe, vo svete…

Otázka: Ako sa volá táto krajina? Odpoveď:  Rusko! (3976-8) (zdroj).

70 rokov po porážke mocností „Osy“ sa Rusko znovuzrodilo, ale zvyšok sveta je teraz prevažne pod palcom západného globalistického bankového kartelu. Tento kartel je organizovaný ako MMF, Svetová banka, Banka pre medzinárodné platby a globálnu sieť centrálnych bánk, rezervných bánk, rozvojových bánk a investičných bánk, držiace zvolené vlády sveta v neustálej konkurznej správe a ľudí sveta v otroctve matematicky nesplatiteľného dlhu.

Dnešok na ostrie noža

V r. 2013 sa USA pokúšali o napadnutie Sýrie pod evidentne podvodnými zámienkami. Putin zabránil americkému útoku tým, že pohrozil a že zasiahne do konfliktu, ktorý v tom čase ešte nebol rozvinutý do desivých podmienok dneška, vojensky.

Po zámernom zničení Ukrajiny farebnou revolúciou financovaou Georgeom Sorosom a vykonanou destabilizačným tímom, následnom dlhovým dobytím Ukrajiny MMF pomocou desiatok miliárd dolárov v nútených rozvojových pôžičkách, sa Putinovo Rusko vynorilo ako jediná sila schopná brániť globálnemu postupu bankovej kabale, a odmieta umožniť, aby Ukrajina a Krym padli do rúk Západom podporovaných síl.

Na Veľkej šachovnici je Stredný východ v plameňoch a svet je na ostrie noža, chytený medzi veľmi skutočnou možnosťou eskalácie do tretej svetovej vojny a zdanlivo vzdialenou nádejou, že svetoví vodcovia náhle nájdu zdravý rozum a situáciu de-eskalujú.

Cayce hovoril o úlohe Ruska ako o „nádeji sveta“ v nadchádzajúcich časoch takto:

„Z Ruska prichádza nádej sveta, ale nie tá, ktorá je niekedy označovaná za komunistickú, či boľševickú, nie; ale sloboda, sloboda! Keď každý človek bude žiť pre ostatných ľudí. Princíp sa zrodil, bude trvať roky, než vykryštalizuje, ale z Ruska prichádza opäť nádej pre svet. „(Edgar Cayce, 1944, No. 3976-29)


Ako sa udalosti v Sýrii a Iraku roztáčajú a sú pre ľudí v regióne ničivé, Islamský štát (IS) realizuje kampaň des a hrôzu, rozsieva krvavý teror medzi kresťanmi, Sýrčanmi, Kurdmi, umiernenými moslimami, šiitskymi moslimami a všetkými, ktorí sa pripletú. ISIS, ako všetci evidentne vedia, je financovaný a zásobovaný zbraňami USA a Izraela, ako prostriedok pre nepriame zvrhnutie Assadovho režimu v Sýrii.

V situácii, keď USA a ich spojenci predstierajú, že nie sú zodpovední za ISIS a konajú ako bezmocní a neschopní ISIS zastaviť, Putin s kľudom svetu dosť jednoznačne povedal pravdu o podpore ISIS a ďalších žoldnierskych frakcií, ktoré úplne zničili Sýriu, vyvraždili už stovky tisíc ľudí , ak nie milióny, a pretláčajú zosnovania utečeneckej krízy v Európe a teraz túto krízu rozširujú do Macedónska, Západom.

V tomto videu Vladimir Putin neúprosne vysvetľuje sýrsku situáciu pozoruhodne zrozumiteľne:

Spirituálny rozvoj a vedenie Ruska

Zdá sa, že dokonca ešte pred druhou svetovou vojnou Cayce predvídal potrebu, aby sa Rusko vyvinulo v istom ohľade spirituálne, aby bolo schopné postaviť sa proti rozpadajúcim sa morálnym hodnotám kapitalistického Západu a hrať svoju úlohu veľkej nádeje sveta.

Cayce bol požiadaný: „Aký by mal byť prístup takzvaných kapitalistických krajín k Rusku?“

V náboženskom rozvoji Ruska príde pre svet väčšia nádej. Potom ten, či skupina, ktorý je s ním v užšom vzťahu, môže priniesť veci lepšie v postupných zmenách a konečnom vyriešení situácie čo sa týka vlády nad svetom. (3976-10)
O šesť mesiacov neskôr boli predložené dodatočné informácie, ktoré pomohli objasniť túto predošlú predpoveď.

Z Ruska, viete, môže prísť to, čo môže byť základom viac svetovo rozšíreného náboženstva či trend… (3976-12)
Keď sa na ruskú situáciu v júni 1938 spýtal Hugh Lynn Cayce, bolo mu povedané:

Sužovaní ľudia dôjdu k novému pochopeniu. Tu, kvôli Jarmu útlaku, kvôli pôžitkárstvu, vzišiel ďalší extrém. Až keď tam bude sloboda prejavu, právo uctievať čokoľvek podľa svedomia – pokiaľ táto doba príde, budú tam stále nepokoje. (3976-19). (Zdroj)
V podstate sa zdá, že Cayce hovorí o Rusku po procesoch sovietskej vlády a kolapsu Sovietskeho zväzu, rovnako ako o potrebe, aby sa svet vrátil k humanistickým hodnotám, aby sa oslobodil od útlaku sionistických kartelov, ktoré organizovali a kuli pikle proti ľudskej rase po stáročia.

Cayce hovorí, že nejaký typ toľko potrebného spirituálneho vedenia príde v tomto čase z Ruska, nejaký typ prístupu, ktorý umožní realizáciu prechodu tohto kalibru, bez skúsenosti zaručujúce zničenie v akejkoľvek tretej svetovej vojne.

Putin nie je ani náhodou svätý a nepodceňuje sa ani potenciál pre podvod zo strany nejakej nacionalistickej organizácie, ale pri pohľade na hlavných hráčov v poli v túto chvíľu, kedy ľudská rasa stojí na hrane ostrého noža, sa Putin zdá, že prináša na stôl niečo, čo ostatní svetoví vodcovia neovládajú a nemajú… zdravý rozum.

A ako by malo vyzerať spirituálne vedenie v zosilnenie sveta? Predovšetkým bude vyzerať ako zdravý rozum. To samozrejme.

„Aristoteles dokonca hovorí, že zdravý rozum je zdrojom vedomia. Takže ak spoločnosti chýba zdravý rozum, a neexistuje žiadne svedomie, morálka, empatia, vedomie, kreativita, vkus, súdnosť či láska, ako má človek prísť s návrhom na vládnutie v takejto spoločnosti? „(Zdroj)
Putinové akcie v Sýrii dávajú úplný zmysel, v rámci dostupných možností. Už teraz pravdepodobne zabránil napadnutiu Sýrie s Tureckom, zarazil prezidenta Erdogana na hraniciach a vážne narušil operácie ISIS. Oboje znamená pre zdravý rozum v aréne podvodov a zrád víťazstvo.

Vedel nejako Edgar Cayce, že Rusko zdravým rozumom zaplní priepasť medzi spirituálnym vedením a zaručenou deštrukciou v tretej svetovej vojne, ktorú Západ chystá?

Keď hovoril o súčasných americko-ruských vzťahoch na nedávnom summite, Putin povedal o Amerike toto:

„Musíte sa povzniesť nad nekonečné želanie ovládať. Musíte prestať konať z popudu imperialistických ambícií. Neotravujte myseľ miliónov ľudí; ako že neexistuje žiadny iný spôsob, ako imperialistická politika.“ – Vladimir Putin.
Putin smeruje našu pozornosť na pol tonovú gorilu v miestnosti, o ktorej, zdá sa, všetci ostatní nechcú hovoriť: Amerika a Západ už nemajú vo svete žiadnu morálnu prevahu.

Cayce tiež okomentoval budúci morálny úpadok Ameriky:

V posledných Čítaniach svetových záležitostí z 22. júna 1944, necelých šesť mesiacov pred svoju smrťou, Edgar hovoril o „duchu a hriechu Ameriky“.

Aký je duch Ameriky? Väčšina jedincov sa hrdo chváli „slobodou“. Slobodou čoho? Keď zaškrtíme srdce a myseľ ľudí prostredníctvom rôznych spôsobov a zvyklostí, dáva im to slobodu prejavu? Slobodu náboženského uctievania? Svobodu chtíča?… V uplatňovaní týchto princípov… sa Amerika môže chvastať, avšak tento princíp je skôr zabudnutý… a to je hriech Ameriky. (3976-29). Čítanie 3975-15, z januára.
Záver:
Predpovedal Edgar Cayce Putinovu úlohu bránenia západným kabalám prevziať svet prostredníctvom finančnej nadvlády, politickej destabilizácie a totálnej vojny, rádu z chaosu?

Cayce taktiež predpovedal možnosť tretej svetovej vojny. Hovoril o nástupe svárov… „v Líbyi, v Egypte, v Ankare a v Sýrii; prostredníctvom problémov okolo týchto oblastí nad Perzským zálivom. (Zdroj)

Či už veríte v moc ľudskej mysle spojiť sa so Zdrojom a stiahnuť informácie o budúcnosti, alebo nie, veci sa skladajú takým spôsobom, že Cayceove proroctvá týkajúce sa Ruska sa teraz ukazujú byť dosť presnými, a poskytujú nám vodidlo, že minimálne by sme nemali lipnúť na akýchkoľvek vopred daných názoroch na to, čo sa stane v nasledujúcich rokoch.

A vo vzduchoprázdne bez zdravého rozumu alebo humanistického vedenia súčasných (j) elít, prečo sa ohľadne smeru nepozrieť na informácie váženého a cteného médiá? Nakoniec všetko, čo od Caycea máme, je samotná inšpirácia k činom, ktorú dostávame ohliadnutím sa do minulosti pre vodítka a nádej pre našu budúcnosť. Ak vás zaujíma, akým smerom sa veci uberajú, nechajte Cayceove slová vyburcovať vás k činom.

zdroj: zvedavec.org

Táto kniha je prepisom duchovných správ od Edgara Cayceho zaznamenaných 9. apríla 2020. V tom čase boli hlavné mestá sveta uzamknuté.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je edgar-cayse-1.jpg

Edgar Cayce, tiež známy ako „Spiaci prorok“, bol americký psychik, ktorý prostredníctvom svojich duchovných čítaní odhalil príčiny a poskytoval riešenia rôznych chorôb. Čo by povedal na nový koronavírus, keby bol dnes nažive? Možno si poviete, že je to zbožné želanie, ale našťastie to autorova schopnosť prijímať duchovné správy umožňuje. Čo sa stane s pandémiou koronavírusov? je kniha zázrakov, skutočne.

Cayce, ktorý je teraz duchom neba, nám hovorí, že nová koronavírusová infekcia sa pravdepodobne rozšíri ešte ďalej, ale zároveň nás učí pravosti o koronavírusovej infekcii a účinných spôsoboch jej riešenia. Čítaním tejto knihy môžete tiež získať moc poraziť nový koronavírus. Tu je vaše svetlo nádeje.

Okawa je magistrom šťastnej vedy, náboženstva založeného v roku 1986 a teraz sa k ním pridávajú ľudia vo viac ako 100 krajinách po celom svete. K júnu 2020 absolvoval viac ako 3 100 prednášok a celkovo vydal viac ako 2 650 kníh po celom svete, z ktorých mnohé sú preložené do 31 jazykov. Z týchto kníh je 550 z nich séria Duchovný rozhovor zaznamenaných prostredníctvom Okawovej bezkonkurenčnej duchovnej schopnosti.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

SHO: Štrajk rodičov ohlásený! Katarína Boková vládnym darebákom: Ruky preč od našich detí!

Dámy a páni. Tak ako vám Katarína Boková sľúbila v dnešnom videokomentári TU, uverejňujeme Žiadosti rodičov o bezpodmienečný návrat školopovinných detí do ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Harabinov manuál pre riaditeľov škôl, rodičov a žiakov. Ako hájiť svoje práva pri nástupe do školy?

Bývalý minister spravodlivosti upozorňuje, že podmienky ministerstva pre návrat do škôl sú protiprávne. Stále nemá ani učiteľ, ani žiak, žiadnu ...
Aktualizované 31.5. 00:16
Spravodajstvo

ROSTAS S VEDENÍM ČÍNSKEJ LETECKEJ SPOLOČNOSTI

Foto: Matúš Plecho Dnešná oficiálna návšteva T.E.Rostasa v najväčšom leteckom centre veľkomesta Chang-čou a jeho leteckej univerzity a konštrukčno-vývojárskeho centra ...
Aktualizované 29.5. 15:55
Spravodajstvo

Český premiér Fiala vo štvrtok udelí Jensovi Stoltenbergovi Rad Tomáša Garyka Masaryka

Lídri šestice krajín EÚ v spoločnom pražskom vyhlásení potvrdili záväzok pokračovať vo vojenskej podpore Ukrajiny. Do českej „muničnej iniciatívy“ sa ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...