Povzbudzujúca aktualizácia od Dr. Reinera Fuellmicha po falošných obvineniach

2. októbra 2022

Milí priatelia z celého sveta,

v posledných mesiacoch bol spustený zradný útok proti jednému z najvplyvnejších ľudí v celosvetovom hnutí za spravodlivosť a lepší svet na Dr. Reinera Fuellmicha.

Doktor Fuellmich neúnavne spolupracoval s vyšetrovacím výborom Corona, aby odhalil všetky dôkazy, ktoré odhaľujú, ako bola pandémia rozsiahlou kriminálnou operáciou.

Účel tejto operácie bol dvojaký:

1) výrazne zredukovať svetovú populáciu prostredníctvom biologického boja, a to ako pomocou umelej choroby, tak aj pomocou injekcií, ktoré sú zbraňami

2) podriadiť tých, ktorí prežili, bezprecedentnú svetovú tyraniu prostredníctvom očkovacích pasov, digitálnych ID, 24/7 sledovania atď.

Doktor Fuellmich urobil viac ako 400 rozhovorov s odborníkmi zo všetkých oblastí vedy, aby odhalil túto hanebnú agendu.

Jeho práca pre ľudstvo bola neoceniteľná a v histórii nášho sveta je úplne neprekonaná. Pokiaľ je mi známe, nikto na svete za celý čas nezozbieral toľko údajov, ktoré by odhaľovali, ako zločinecké finančné subjekty – ktoré pôsobia za WHO, OSN atď. – spolupracujú na zmocnení sa všetkých práv a slobôd celého ľudstva pod rúškom organizovaných kríz.

Dr. Fuellmich zorganizoval aj Veľkú porotu, kde pred 11 právnikmi a sudcom svedčili špičkoví odborníci práve z týchto subjektov, ktoré plánujú svetovládu. Poskytli jasný prehľad o tom, čo sa deje, s cieľom informovať ľudstvo a umožniť ľuďom brániť sa.

Práca, ktorú tento muž vykonal prostredníctvom vyšetrovacieho výboru Corona, je neopísateľná.

Počas strašného odhaľovania týchto desivých a zničujúcich udalostí v našom svete tiež neustále povzbudzoval a posilňoval ľudí nádejou na lepšiu budúcnosť.

Dr. Fuellmich nielenže odhalil, aká obrovská je táto sieť zla na celom svete, ale neustále posilňoval milióny ľudí na celom svete s uistením, že dobrí ľudia s pomocou Boha zvíťazia.

Práve cez túto búrku náš svet vstúpi do novej éry.

Kvôli obrovskému vplyvu, ktorý má tento odvážny vyšetrovateľ na celom svete, nie je žiadnym prekvapením, že bol vystavený tvrdému útoku.

Elity vedia, aký je skúsený právnik, a preto ho nemôžu jednoducho zatknúť. Preto útok na Reinera Fuellmicha musel prísť zvnútra, cez niekoho blízkeho.

Bohužiaľ sa to naozaj stalo a v posledných mesiacoch začal spoluzakladateľ CIC nepravdivo obviňovať Dr. Fuellmicha.

To spôsobilo zmätok a skľúčenosť medzi mnohými prebudenými ľuďmi na celom svete, ktorí považujú Fuellmicha za jedného zo svojich vodcov.

Keď som sa dozvedel o týchto obvineniach, zavolal som Reinerovi a dobre sme sa porozprávali. Uistil ma, že obvinenia sú úplne nepravdivé. Potvrdil to berlínsky okresný prokurátor. Situáciou sa zaoberalo niekoľko psychológov, ktorí vyjadrili obavy o psychickú pohodu obvineného.

Dr. Reiner Fuellmich súhlasil s rozhovorom pre Stop World Control, aby vysvetlil viac o tejto situácii.

Počas tohto – ako vždy, inšpirujúceho a povzbudzujúceho – rozhovoru Reiner odhaľuje aj svoju novú organizáciu, ktorá bude profesionálnejšia, so širším záberom: MEDZINÁRODNÝ VÝBOR PRE VYŠETROVANIE ZLOČINOV.

Pozrite si tento rozhovor s Dr. Reinerom Fuellmichom >>

Drahí priatelia, 

Teraz, keď som opäť získal kontrolu nad svojimi telegramovými kanálmi, je čas na krátku správu pre tých, ktorí sú zmätení kvôli nedávnym fámam okolo Berlínskeho vyšetrovacieho výboru Corona. V dlhom rozhovore pre švajčiarsky alternatívny mediálny kanál Bitle.tv, ktorý bol prerušený znepokojivým vyhlásením spoluzakladateľa Corona Investigative Committee, som už povedal, čo povedať musím.

Tvrdenia tohto spoluzakladateľa Corona Investigative Committee sú úplne vymyslené a nepravdivé. 

V súlade s tým nemecké mainstreamové médiá práve informovali, že kancelária berlínskeho DA výslovne uviedla, že nie je dôvod na vyšetrovanie trestného činu. Verte teda svojim inštinktom a pozrite sa na fakty, ktoré sú k dispozícii. Taktiež budem pokračovať v práci výboru svojou vlastnou verziou, oveľa profesionálnejšou. Toto pokračovanie práce výboru rozšíri rozsah vyšetrovania a ukáže koncepcie na prekonanie skorumpovaného, ​​kolabujúceho systému. Jeho nový názov bude  International Crimes Investigative Committee, ICIC (Vidím, vidím!).

Sú však tri veci, na ktoré si myslím, že v tomto pokračujúcom boji za ľudstvo potrebujú mimoriadny dôraz. Po prvé, napriek skutočnosti, že práca vo vyšetrovacom výbore Corony bola vždy veľmi ťažká, myslím si, že sme odviedli dobrú prácu, aby sme sa dostali k pravde o Corone. Nejde o pandémiu, ale skôr o plandémiu. Je poháňaný zámerným vyvolávaním paniky a zneužitím testu PCR na vytvorenie prípadov, ktoré nikdy neexistovali. Táto pandémia je len jedným nástrojom zo sady nástrojov tých, ktorí za ňou stoja. A za tým je pár superbohatých ľudí, megalomanských psychopatov, ako nám vysvetlili odborníci na psychológiu a psychiatriu, ktorých sme vyspovedali.

Využili a využívajú globálne korporácie a svetové mimovládne organizácie, ktoré sa raz ročne stretávajú v Davose na platforme Svetového ekonomického fóra, ako prostriedok na dokončenie nepriateľského prevzatia našich politikov a verejných agentúr pod rúškom pekne znejúceho pojmu súkromné verejné partnerstvá.

Druhá strana, ako ich ja nazývam, alebo pán Global, ako ich nazýva Catherine Austin Fitz, vedia, že mnoho ľudí už neverí príbehu o nebezpečnom víruse. A opičie kiahne sa ukázali byť úplným neúspechom, nepodarkom. Sú v defenzíve. Ale majú vo svojom balíku nástrojov viac, aby nás udržali v panickom režime – teda v duševnom stave, ktorý mnohých z nás prinúti dodržiavať akýkoľvek príkaz, ktorý dostanú. Ukrajinská kríza, globálne otepľovanie, nedostatok potravín a nedostatok energie sú len najznámejšie z ich nástrojov na šírenie paniky.

Konečným cieľom týchto psychopatických megalomanov je získať plnú kontrolu nad nami všetkými znížením populácie a zotročením tých, ktorí prežili, zavedením vlády jedného sveta a digitálnej meny jedného sveta, samozrejme pod ich kontrolou.

Vyššie uvedené sú témy, ktorých by sme sa mali obávať a ktoré je potrebné odhaliť, takže aj tí, ktorí sa pôvodne stali obeťou ich psychického terorizmu, si teraz začínajú klásť otázky. Dostaneme odpovede a dostaneme pomoc, ak to bude potrebné. Nenechajme sa rozptyľovať nepodstatnými vedľajšími predstavami, najmä keď je to len ďalšia, aj keď starostlivo vytvorená ilúzia bez akejkoľvek podstaty.

A nakoniec, samozrejme, vyhráme túto vojnu, ktorá sa vedie proti celému ľudstvu. Niet pochýb o tom, že tí, ktorí sa snažia zničiť ľudstvo a snažia sa hrať na Boha, sú odsúdení na zánik. 

Neexistuje však jediný človek alebo jediná inštitúcia, ktorá by to dokázala samostatne ukončiť. Tentoraz budeme my – všetci ľudia spolu – musieť byť kavalériou. A sú len dve veci, na ktorých skutočne záleží. Prvým je, že musíme pochopiť, že toto nie sú Rusi proti Američanom, Francúzi proti Nemcom, čierni proti bielym, ženy proti mužom alebo očkovaní proti neočkovaným.

Namiesto toho sme to my, ľudia, proti obludným zločincom, ktorí robia všetko, čo môžu, aby nás pohnali proti sebe, aby sa naša pozornosť odvrátila od ich zlých činov.

Druhá vec, na ktorej záleží, je podľa mňa to, že sme naozaj blízko bodu zlomu a že sme možno už vojnu vyhrali. To je dôvod, prečo sa druhá strana, pán Global, sa teraz vymkla spod kontroly – doslova zúrila.

Musíme si to však ujasniť: druhá strana sa nemôže a nevzdá, keďže dvaja veritelia požadujú zaplatenie za svoje zločiny proti ľudskosti. Jedným z dvoch veriteľov sme my a naše súdnictvo, ktoré, ak to bude nevyhnutné, bude naše – teda vlastné – výtvor mimo ich skorumpovaného systému.

Ďalším veriteľom je to, čomu hovorím vyššie duchovné sily. Iní tomu hovoria Boh. Je to asi to isté. A tí, ktorí sa hrajú na Boha, nikdy nezostali nepotrestaní, ak si dobre pamätám.

A ešte jedna vec, ako hovorieval Colombo. Minulý víkend sme mali s profesorom Sucharitom Bhakdim tú česť byť pozvaní do Atén, kolísky demokracie, gréckymi zdravotníckymi pracovníkmi, ktorí sa odmietli zúčastniť na týchto zločinoch proti ľudskosti a v dôsledku toho prišli o prácu. Profesor Bhakdi veľmi podrobne vysvetlil, aká vážna je situácia – že ide o otázku života a smrti a vážne zmeny v našej osobnosti, najmä pokiaľ ide o účinky mRNA. Zhrnul som zistenia vyšetrovacieho výboru Corona a to, ako sú právne snahy rastúceho počtu bojových právnikov v súčasnosti v niektorých častiach sveta čoraz úspešnejšie.

Svoju prezentáciu som ukončil tými istými slovami, aké používam tu:

Niektorí ľudia praskajú pod tlakom. NIE nerobím a nebudem to robiť.

A rád by som dodal, že to isté platí pre gréckych zdravotníckych pracovníkov a to isté platí pre každého jedného z vás.

Verte svojim inštinktom. Pozrite sa na fakty a uvidíte to všetko v každej maske.

Dr. Reiner Fuellmich
Medzinárodný výbor pre vyšetrovanie zločinov

Stránka obsahuje aj oficiálne vyhlásenie Dr. Reinera Fuellmicha, že si ho môžete stiahnuť a voľne šíriť.

Nech nás všetkých povzbudí a inšpiruje tento rozhovor a pozrieme sa do budúcnosti, kde svet vstúpi do lepšej kapitoly jej existencie.

David Sorensen
StopWorldControl.com

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Fauci sa priznal: "konšpirácie" sa opäť ukázali ako pravda - Ján Lakota

K vírusu boli pridané ďalšie prvky, ktoré ho spravili mimoriadne nebezpečným a to Fauci vedel. Vedel, že je vírus cielene ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Falošná vlajka nastražená v plynovode Nord Stream a boj USA s Ruskom o Európsku úniu

Poškodenie plynovodu Nord Stream. Kto za tým skutočne stojí a aké následky to bude mať? Odpoveď hľadá nezávislý novinár James ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...