Potvrdené! Chemtrails a jeho dopady na nás…

5. decembra 2021

Potvrdené! Chemický rozbor dažďovej vody nachytanej po chemtrails práškovaní na záhradke v Českom raji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šialené prekročenie ALUMINIA spôsobom, že v laboratóriu sa chemikom iba pretočili panenky! Žiadna konšpirácia, ale znovu potvrdená realita! Keď vám do vane spolu s dažďom naprší skoro polovica Mendelejevovej tabuľky, tak by sa hygienické orgány štátu namiesto nezmyslov s „plandémiou“ mali skôr zaujímať o to, aké organizácie a letecké spoločnosti sa podieľajú na rozprašovaní ťažkých kovov v atmosfére! Lekár odporúča nezalievať plodiny koncentrovanou dažďovkou zo sudov a vaní, pretože inak si koledujete!

Úplný škandál sa v posledných hodinách rozvíril na českých sociálnych sieťach, kde používateľka Facebooku publikovala výsledok chemického rozboru vody nazbieranej z vane v záhradke v Českom raji koncom augusta tohto roku. Smaltovaná vaňa nazbierala dážď a obsah vane zobrazujú nižšie priložené obrázky. Podľa informácií rozbor vody vykonávala Pražská hygiena a vzorka bola odobratá druhý deň ráno po daždi, dňa 23. 8. 2021. Laboratórny rozbor bol iniciovaný na základe informácií nielen od nás z Aeronetu, kde už dlho informujeme o svedectvách ľudí z ČR, ktorí v dažďovej vode na záhradkách nachádza neuveriteľné farebné spektrum po každom práškovaní oblohy nad Českou republikou. Pozn. redakcie: máme rovnaké vedomosti a podnety aj od slovenských čitateľov o podobných rozboroch zrážkovej vody.

Zdroj z Facebooku

Až teraz sa ale niekto konečne odhodlal celú vec preveriť. Rozbor vody z vane v Českom raji sa dnes objavil na FB profile Jirky Černohorského a Pavla Zítka. Následne informácie prevzal pán Jakub Šťastný, od ktorého nám informácie preposlal náš čitateľ. Pre úplnosť dodávame, že sme zatiaľ nemali možnosť overiť autenticitu rozboru, že sa naozaj týka tej hrdzavej vody vo vani, ktorá ukazuje na extrémne vysoký obsah železa, avšak vzhľadom na to, že aj rozbor ukazuje obrovské prevýšenie povolených limitov Fe vo vzorke vody, tak sa domnievame, že rozboru možno naozaj veriť.

Do vane v záhradke napršalo Báryum, Olovo, Železo, Kobalt, Stroncium a ďalšie prvky

Dažďová voda vo vani, z ktorej bola odobratá vzorka

Bežná dažďová voda obsahuje obvykle exhaláty, popolček a prachové častice, ktoré dážď zmýva z oblohy. V dnešnej dobe už ale nemožno nájsť v atmosfére látky, ktoré sa v nej nachádzali pred rokom 1989, pretože dnes majú továrne a priemyselné závody povinne filtračné systémy, takže s dažďom už vám netečie do suda na dažďovú vodu síra, čo je jednoznačne pozitívne. Lenže na rozdiel od dôb komunizmu sa dnes do atmosféry dostávajú ťažké kovy, alkalické prvky a jedovaté častice z leteckých motorov a dokonca zo separátnych nádrží v lietadlách.

Z tých sa rozprašujú modifikátory počasia v rámci programu Stratospheric Aerosol Injection na znižovanie dopadu UV žiarenia na povrch planéty. Keď vám s dažďom naprší na záhradke do vane nejaký bordel, môže to byť skrátka exhalácia z nejakého zdroja niekde v Európe. Lenže pozor, koncentrácia znečistenia bude veľmi nízka, bude sa jednať o silne rozriedenú a rozptýlenú kontamináciu. Lenže toto, čo nabrala z vane pani na záhradke v Českom raji, z toho ide doslova do kolien aj náš kolega lekár, ktorému sme tabuľky poslali, aby povedal, čo tam vidí z hľadiska zdravotných vplyvov.

Úplný šok pre neho bola prítomnosť Barya, čo je jedovatý alkalický prvok, pre ktorý v tabuľke hygieny ani nie sú určené limity, pretože sa neočakáva jeho prítomnosť v pitnej vode. To sa týka všetkých prvkov v pripojených tabuľkách. Limity sú uvedené iba pri očakávaných prvkoch v pitnej vode. Prítomnosť prudko toxického Barya je nevysvetliteľné. Ďalší šok je prítomnosť Kobaltu. Opäť sa jedná o neočakávaný prvok.

Rozbor vody

Železo prekročilo vo vzorke povolený limit o takmer 1100% a Draslík s obsahom cez 4000 mikrogramov nemá ani stanovené limity ako neočakávaný prvok pre pitnú vodu. Olovo prekročilo limit o viac ako 220% a Antimon o viac ako 8800% a laboratórium dokonca objavilo vo vode 57 mikrogramov Stroncia a 65 mikrogramov Thaila, všetko neočakávané prvky, ktoré v pitnej vode nemajú byť. Lenže, ten najväčší šok prichádza na záver a potvrdzuje údajné konšpirácie Aeronetu ako hrozivú realita. Počúvajte dobre.

Obrovské objemy hliníka v dažďovej vode potvrdzujú chemtrails práškovanie nad SR

Vo vzorke laboratórium nameralo 2340 mikrogramov alumínia, teda hliníka, pričom limit je iba 0,2 miligramu na liter, čo prekračuje bezpečný limit o takmer 1200% a práve alumínium je hlavným chemickým prvkom používaným na modifikáciu počasia pri rozprašovaní chemtrails. Aluminium v ​​spojení s kadmiom, železom a olovom sú najčastejšie prvky, ktoré sa nachádzajú v rozboroch dažďovej vody po celom svete, kde ľudia chytajú dažďovú vodu po rozprášení chemtrails.

Rozbor vody

Prítomnosť stroncia, bária a tália však nášho kolegu lekára naozaj vydesila. Ide o prudko toxické látky, ktoré nemajú v atmosfére čokoľvek pohľadávať , pokiaľ teda pominieme ten hliník, o ktorom vieme, že sa používa nielen samostatne do chemtrails zmesí, ale aj ako prísada do leteckých palív pre zvýšenie teploty spaľovania, čo zvyšuje účinnosť prúdových motorov a znižuje palivovú spotrebu.

Laboratórny rozbor z vane v Českom raji tak potvrdzuje, že nad Českou republikou prebieha program na modifikáciu počasia a lietadlá rozprašujú modifikačné látky na znižovanie UV žiarenia dopadajúceho na povrch planéty. UV žiarenie je síce nebezpečné pri vyšších dávkach, ale jeho eliminácia je devastujúca pre ľudskú populáciu, pretože UV žiarenie slúži ako dezinfekcia a regulátor počtu vírusov na planéte.

Rozbor vody

UV žiarenie totiž ničí vírusy. A preto v lete nie sú chrípky, pretože intenzívne UV žiarenie v lete vírusy pozabíja. V zime je UV žiarenie nízke, a preto vírusy sa môžu šíriť, na Zemi nedopadá dostatok UV žiarenia a vírusy majú voľný priestor. Obmedzovanie dopadu UV žiarenia na planétu celoročne však povedie k mohutnému nárastu vírusu ak riziku mohutnej depopulácie planéty, kedy ľudia začnú umierať na vírusové ochorenia a zápaly pľúc, a to aj v letných mesiacoch.

UV žiarenie dezinfikuje našu planétu od vírusov, zatemňovanie oblohy proti dopadu UV na povrch planéty môže mať diabolské dôsledky

To je aj dôvod, prečo eskimáci nepoznajú chrípku, pretože v polárnych oblastiach, kde je minimálna ozónová vrstva, dopadá UV žiarenie na povrch palentov celoročne a neustále, takže vírusy v polárnych oblastiach prakticky nedokážu prežiť. UV žiarenie je jedným z najdôležitejších dezinfekčných nástrojov našej planéty. Ktokoľvek sa bude snažiť umelo zamedzovať dopadu UV žiarenia na povrch planéty, nemá čisté úmysly. Dokonca by sa dalo povedať, že sa usiluje o permanentnú a nekonečnú vládu a nadvládu vírusov a očkovacích programov na tieto vírusy nad touto planétou. Náš kolega lekár odporúča nezalievať rastliny na záhradke dažďovou vodou zo sudov a vaní, pretože tým si de facto na mrkvy, reďkovky, jahody a ďalšie plody nalievate ťažké a alkalické kovy, či priamo vysoko toxické prvky ako Baryum či Stroncium.

Pokiaľ ide o prirodzený dážď, ten môže prinášať rôzny obsah kontaminantov, takže kontaminácia vody sa môže zriediť, ale v sude sa tieto látky koncentrujú po každom ďalšom daždi. Preto dažďovka zo suda či vane je defacto chemtrailový koncentrát. Aby meranie naozaj bolo preukázateľné, je potrebné vždy zaistiť, že vaňa je prázdna a čistá. Akonáhle do nej naprší, odoberte vzorku. Tým zistíte koncentráciu prvkov po jednom daždi. Potom naprší druhýkrát, opäť odoberte vzorku, koncentrácia sa zvýši. Za mesiac takto zmeriate, koľko kovov a jedovatých látok spadne s dažďom za 30 dní. A keď to potom odnesiete do laboratória, tam ich z toho doslova trafí. Áno, toto nám padá na hlavu z chemtrails a politici ešte majú drzosť ľuďom klamať do očí a tvrdiť, že chemtrails sú hoaxy a dezinformácie.

Hygienické stanice by sa mali zaoberať tým, čo prší nad Českou republikou pri každom daždi a prestať ľudí obťažovať s nezmyslom okolo chrípky Codvid-19. Ľuďom prší na hlavu alkalické a ťažké kovy, baryum, olovo, mamutie objemy hliníka a niekto sa potom čuduje, že ľudia sa nemôžu zbaviť vírusov, pretože UV žiarenie je slabé. Konšpirácia? Nie, už zase len holá realita.

Nielen o tomto zistení budeme hovoriť dnes od 19:30 na Slobodnom vysielači CS . Preberieme všetky aktuálne témy z domova aj zo sveta. Všetci ste srdečne pozvaní na počúvanie.

Záznam programu na Odysee

Vytvorte si na Odysee účet , nastavte si slovenčinu v profile a dajte Follow na odoberanie záznamového kanálu  tu . Tým vám neujdú už žiadne novinky a novo nahrané relácie Pana VK a Vítka. Odber si môžete dať aj na našom redakčnom záložnom kanáli na BitChute tu . Mobilnú aplikáciu pre iPhone stiahnete tu a pre Android tu .

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Covid cirkus a o to tu ide: „Milgramov experiment - Štúdia podriadenia sa autorite“

Ide len o experiment… V demokratickej a liberálnej civilizovanej krajine v sú dve tretiny populácie schopné, či ochotné vykonať akýkoľvek ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

HARABIN: Mali by sme vystúpiť z EÚ

I násilnou vakcináciou riadiace štruktúry Európskej Únie na čele s Ursulou von der Leyenovou, chcú zlomiť ducha a vôľu aj ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 22.5. 02:43
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 23.5. 23:15
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Aktualizované 22.5. 02:16
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Aktualizované 21.5. 19:34
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...