Normálni ľudia sa na štvrtkových sabatoch progresívnej luzy nezúčastňujú, pretože nechcú vojnu!!!

1. februára 2024

S vývinom politickej situácie na Slovensku sa čoraz viac Progresívne Slovensko demaskuje a odhaľuje svoju pravú ultrapravicovú extrémistickú tvár.

Na tému angažovania sa klanu Šimečkovcov v prospech cudzej mocnosti som napísal viacero článkov (viď odkazy). Čas pokročil a klan Šimečkovcov vo svojich nelegálnych aktivitách organizácie prevratu v SR pokračuje ďalej. Dokonca pritvrdil nielen rétoriku, ale aj organizáciu spektra svojej voličskej základne na vyvolanie nepokojov v Slovenskej republike. Na sabatoch sa zúčastňuje pár politických zapredancov, časť ich neúspešnej voličskej základne, liberálno-zateplená kaviareň a zmanipulovaní občania, ktorých keby ste sa opýtali prečo sú na námestiach, tak mnohí by to ani nevedeli vyjadriť. Nepokoje, ktorých cieľom je, zvrhnúť zvolenú vládu na základe výsledkov volieb sú nelegálne. To je nebezpečenstvo, ktoré žiadny demokratický štát nepotrebuje. Reálne nám hrozí majdanizácia a farebný prevrat, organizovaný zo zahraničia a uskutočňovaný domácimi zapredancami Slovenska. To všetko je požehnané americkou guvernérkou štátu Slovensko Čaputovou, ktorá si momentálne išla pohľadať do USA nejaké dobre platené miesto.

Prečo ultrapravičiari tlačia na „plyn“ a sú mimoriadne aktívni? Jeden z dôvodov je súčasná mierová politika vlády, ktorá je proti pokračovaniu vojny na Ukrajine. Na Slovensku každý vie, že vojna na Ukrajine je naplánovaná v USA, nimi vyvolaná a nimi riadená. Slovensko po voľbách odmietlo angažovanie sa vo vojne, vzájomné zabíjanie Slovanov a tiež odmietlo dodávanie zbraní na boj Američanmi vyprovokovanej vojny proti Rusku na území Ukrajiny. Musíme čeliť hlavne tlaku vojenských štváčov v Pentagone a v Bruseli. Okrem domácich vojnových štváčov na čele s klanom Šimečkovcov.

Európe reálne hrozí rozšírenie vojny proti Rusku. USA plánujú na boj proti Rusku zapojiť východné krídlo NATO od Baltu až po Stredozemné more. Samotní Američania sa do vojny neplánujú zapojiť. Chcú zničiť Rusko, Európu a naplno si otvoriť cestu k ovládnutiu sveta podľa vzoru Hitlera. Ako vážny signál k tomuto kroku považujem vyjadrenie holandského admirála Roba Bauera, predsedu Vojenského výboru NATO na portáli Politico. Povedal: „Krajiny NATO musia byť v pohotovosti pre vojnu a očakávať neočakávané.“ V preklade to znamená, že NATO plánuje zasiahnuť do boja proti Rusku vyššie uvedeným spôsobom. Táto mimoriadne dôležitá veta by mala postaviť do pozoru Ministerstvo obrany SR, ktoré by malo urobiť opatrenia na elimináciu dôsledkov hrozby vojny pre Slovensko.

Posledná previerka pripravenosti vojsk NATO na vojnu proti Rusku bude cvičenie „Steadfast Defender“ vo februári až máji t.r. Po vlaňajšom cvičení vojenských letcov NATO pod názvom „Air Defender“ pôjde o najväčšie cvičenie od vzniku NATO. Cvičenia sa má zúčastniť viac ako 90 000 vojakov. NATO má pripravený plán nasadenia na ruských hraniciach a východnom krídle NATO, ktorý hovorí o nasadení 100 000 vojakov do 10 dní a celkovo 300 000 vojakov rýchlej reakcie a viac ako 500 000 vojakov podľa potreby od 30 do 180 dní. Na budúce bojisko v Európe svoje sily a zbrane už presúvajú aj Američania. Bauer tiež povedal: „Vojensky je potrebné podniknúť mnoho ďalších krokov, aby sme sa dostali tam, kde chceme byť pre našu kolektívnu obranu, “ povedal Bauer a citoval ukrajinskú vojnu ako kritický konflikt, ktorý „určí osud sveta“.

V preklade to znamená, že treba pripraviť v rámci plánovanej vojny proti Rusku členskými štátmi NATO logistiku, zásobovanie a dodávky zbraní do priestoru určeného pre napadnutie Ruska. Záver vyjadrenia svedčí o tom, že vo vojne pôjde o otvorenú vojnu proti Rusku. V konečnom dôsledku USA počítajú so spustením obmedzenej jadrovej vojny v priestore, v ktorom sa má bojovať. Tým je celé územie Ruska a východné krídlo NATO vrátane celej Európy ak to bude pre globalizačné ciele USA nevyhnutné.
Tento Američanmi naplánovaný vývoj je nezvratný, ak sa nespamätajú národné štáty Európy a hlavne občania národných štátov. Úloha panáčkujúceho klanu Šimečkovcov je zvrhnúť legálne zvolenú mierovú vládu, uzurpovať moc pre seba a poskytnúť pre páchanie zločinov USA a NATO územie Slovenska, vojakov, logistiku, umožnenie širokej okupácie zahraničnými vojskami NATO a v konečnom dôsledku urobiť zo Slovenska vojenský cieľ pre Rusko. Pouličná agresivita klanu Šimečkovcov je akútna.
Tlačí ich čas. Vedia, že súčasná vláda ani mierumilovné Slovensko do vojny proti Rusku nepôjde. A ani nebude panáčkovať zahraničným zločincom ako to robí Šimečka. Takže áno. Ide o pokus o štátny prevrat. Je čas, aby policajné zložky a tajné služby okamžite začali pracovať na zbieraní dôkazov týchto aktivít. Povinnosťou silových zložiek štátu je ochrana štátu, okrem iného pred sabotážami zo zahraničia s cieľom organizácie a uskutočnenia politického prevratu.

Čo môže Slovenská republika urobiť pre obranu a ochranu Slovenska? V tomto roku uplynie 20 rokov od vstupu SR do NATO. SR má legálnu možnosť po 20 rokoch zo zločineckého paktu NATO, (do ktorého bolo vtiahnuté násilím bez súhlasu občanov SR) vystúpiť na základe článku 13., ktorý hovorí: „Po dvadsiatich rokoch platnosti zmluvy môže akákoľvek zmluvná strana odstúpiť od zmluvy rok potom, ako predloží vláde Spojených štátov amerických oznámenie o vypovedaní zmluvy a táto podá informáciu vládam ďalších zmluvných strán o uložení každej takej výpovede“. Následne vyhlásiť neutralitu SR. Rozhodnutie o vystúpení z NATO by sme mali prijať rýchlo, pretože ako som už uviedol, USA sa budú snažiť pokračovať vo vojne proti Rusku na Ukrajine tak, že obetujú tzv. štáty východného krídla NATO. Od Pobaltia až po
Bulharsko. Vojenská mašinéria USA na tomto pláne pracuje už rok a premiestňovanie vojsk NATO a vojenskej techniky tomu nasvedčuje. Podľa zdrojov z Bruselu sa tak má stať v lete tohto roku. Je povinnosťou slovenskej vlády zabrániť USA a NATO vtiahnuť Slovensko do vojny proti Rusku. Vystúpením z NATO, by stratila zmysel aj zapredanecká zmluva o obrane tzv. DCA, ktorú treba vypovedať, a ktorá bola iniciovaná zapredancami Slovenska a schválená americkou guvernérkou štátu Slovensko Čaputovou. Následne ihneď vyhlásiť neutralitu Slovenska. Tí, čo vyhlasujú, že neutralita nám nezabezpečí ochranu pred vojnou sú obyčajní luhári. Úloha mierumilovného obyvateľstva spočíva v jeho zjednotení sa s následnou organizáciou protestov proti rozbitiu štátnosti Slovenska Šimečkovými militaristami
a opozičnými extrémistami.

Jadrové zbrane NATO sa nachádzajú v Nemecku, Turecku, Veľkej Británii, Belgicku, Holandsku, Francúzsku, Grécku a Taliansku. Nedávno boli prevezené do Poľska. Rusko na základe medzinárodnej zmluvy ako odpoveď na agresiu USA, umiestnilo jadrové zbrane v Bielorusku. NATO plánuje jadrové zbrane umiestniť aj v Bulharsku. Ďalších sedem štátov sa podieľa na podpore jadrových operácií s konvenčnou leteckou
taktikou (SNOWCAT), ktoré poskytujú pomoc pri jadrových misiách prostredníctvom konvenčnej leteckej podpory: Česká republika, Dánsko, Grécko, Maďarsko, Nórsko, Poľsko a Rumunsko. Celkový počet jadrových zbraní v Európe sa odhaduje asi na 250. Pred vojnou na Ukrajine ich bolo okolo sto a boli len v piatich štátoch Európy. (Belgicko, Holandsko, Turecko, Nemecko a Taliansko.)

Koľko je vojenských základní vo svete? Cca 750 amerických zahraničných vojenských základní, ktoré sú rozmiestnené v 80 krajinách! Po USA nasleduje Veľká Británia, ale majú „len“ 145 základní. Rusko má asi 3 desiatky základní a Čína len päť. To znamená, že USA majú trikrát toľko základní ako všetky ostatné krajiny dohromady!!! Tak kto je tu svetový agresor a nepriateľ? V USA sa nenachádza ani jediná cudzia vojenská základňa!!!
Myslíte si, že ak by sa klanu Šimečkovcov podarilo uskutočniť prevrat na Slovensku, že jadrové zbrane tu nebudú? Stačí sa pozrieť na mapu, aby ste vedeli koľká bije!!! Mali by ste tiež vedieť, že do stavu pohotovosti sú uvedené ruské lietadlá a ponorky súdneho dňa so svojimi strategickými jadrovými zbraňami. Svoje ciele ak USA spustia jadrovú vojnu napr. na základe False Flag sú schopné zasiahnuť svoje ciele cca do 10 minút. Čínske jadrové ponorky budú patrolovať vo svetových moriach pravdepodobne od apríla t.r. Mierumilovné národy celého sveta budíček!!!


Viac na:

Vyzerá to tak, že PS a Šimečka organizuje na Slovensku štátny prevrat

Predstaviteľ NATO varuje Západ: Buďte pripravení na „všetko“

Spoločná tlačová konferenciapredseda Vojenského výboru NATO admirál Rob Bauer s vrchným veliteľom spojeneckých síl v Európe generálom Christopherom Cavolim a zástupcom vrchného veliteľa spojeneckých síl pre transformáciu generálom Chrisom Badiom.

Koľko amerických vojenských základní je na svete?

Infografika: Prítomnosť americkej armády po celom svete

Miesta amerických vojenských základní spadajú do dvoch hlavných kategórií:

Veľké základne alebo „základne“: Definované ako vojenské zariadenia väčšie ako 4 hektáre (10 akrov) alebo v hodnote viac ako 10 miliónov USD. Tieto základne majú zvyčajne viac ako 200 amerických vojakov. Do tejto kategórie patrí 439 alebo 60 percent zahraničných základní USA.

Malé základne alebo „Lily Pads“: Tieto základne sú menšie ako 4 hektáre (10 akrov) alebo majú hodnotu menšiu ako 10 miliónov dolárov. Patria sem kooperatívne bezpečnostné miesta a predsunuté prevádzkové miesta. Zvyšných 40 percent amerických zahraničných základní patrí do tejto kategórie.

Podľa globálnych údajov o nasadení americkej armády zverejnených v časopise Conflict Management and Peace Science Journal mali USA k roku 2020 približne 173 000 vojakov rozmiestnených v 159 krajinách.

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Ján Baránek: Slovensko si zaslúži prezidenta, ktorý vyčistí Augiášov chliev

Potrebujeme prezidenta, ktorý ten Augiášov chliev mimovládok, fanúšikov žurnalistiky, depopulačnej politiky, chorých ideológií (napr. transgender) vyčistí a ktorý sa prvý ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Covid šikana pokračuje, aj za Fica

Vážení priaznivci, ráno som išiel do Infovojny k prezidentskej kandidatúre a poobede na súd do Petržalky na požiadanie občana, ktorého ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...