Nebuď feťákom spravodajstva, ale poď zmeniť svet alebo si pripravený na ďalšiu epidémiu!?

8. mája 2022

Prosím, vypočuj plač môjho srdca…

Prosím, nebuďte feťákmi správ, ale staňte sa niekým, kto zmení svet
Nasledujúce je výkrik z môjho srdca. Hovorím s vášňou pomáhať svetu. Prosím, neurážajte sa, ale pozrite sa na moje srdce…

Vážení bojovníci za slobodu,
Niektorí z vás mi povedali, že odo mňa chcete dostávať iba „nové“ informácie, a keď dostanete niečo, čo ste už videli, odpoviete frustrovane:
‚Hej, to je stará správa. Už to viem!“
Je skvelé, že mnohí z vás už veľa vedia o tom, čo sa deje vo svete. To ukazuje, ako sa ľudstvo začína prebúdzať. Ale aby som bol úprimný, keď ľudia odpovedajú: 
„Už to viem!“ , trhá mi to srdce. prečo? Pretože mi to ukazuje, že mnohí z nás sa nepozerajú za hranice svojich vlastných záujmov, na svet, ktorý je v krajnej núdzi.
Možno už poznáme kritickú pravdu, ale prečo nechápeme, že 90 % ľudstva je stále slepých a túto informáciu by sme mali použiť na ich prebudenie!
Miliardy sú smerované k ich záhube. Staňte sa, prosím, niekým, komu na nich záleží a kto hľadá spôsoby, ako sa o tieto pravdy podeliť s ľudstvom. Svet ťa potrebuje!
Najväčšia hrozba pre ľudstvo všetkých čiasobrázok
Nikdy predtým v existencii nášho sveta nedošlo k takému veľkému ohrozeniu samotnej existencie ľudstva ako v našej dobe, kde nám zločinní vládcovia chcú nielen ukradnúť všetky práva, slobody a majetky (ako to urobili s plánovanou pliagou) – teraz majú technologickú schopnosť navždy vykoreniť aj našu schopnosť samostatne myslieť. A aktívne pracujú na ich implementácii v spoločnosti. Ako povedal prezident z Čile v národnej televízii:
„5G nebude len čítať vaše myšlienky, ale bude vkladať myšlienky a pocity. A my sa postaráme, aby sa to dostalo do každého domova v krajine.“
To nie je vtip, títo šialení psychopati doslova pracujú na ovládnutí mysle ľudstva 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pomocou nových technológií, ktoré dokážu manipulovať s tým, čo sú ľudia schopní myslieť alebo cítiť. Toto otvára ľudstvu úplne novú sféru tyranie, o ktorej sa predchádzajúcim zločineckým diktátorom mohlo len snívať.
Pripravujem o tom dokument, ktorý vás šokuje, pretože ukáže, ako to celé desaťročia pripravovala armáda, Big Tech, vlády atď. 
Sme v záverečnej fáze tohto plánu, ešte pred jeho spustením.
obrázok
Kým sa svet sústreďoval na zdravotnú krízu, vlády postavili státisíce 5G veží po celom svete, dokonca aj v najodľahlejších oblastiach, aby mohli začať kontrolovať mysle dokonca aj farmárov.
Pre náš svet existuje hrozba, ktorú si nikto z nás nedokáže ani len predstaviť. Je to skutočné, celosvetovo sa to aktivuje a vzhľadom na to, ako ďaleko sú so svojimi plánmi, už to neskrývajú.
Potvrdzuje to izraelský profesor Yuval Noah Harari, ktorého do popredia tlačí Svetové ekonomické fórum. 
Harari hovorí: „Teraz máme technológiu na hacknutie ľudstva a necháme každého myslieť a cítiť, čo chceme. Tyrani to vždy chceli urobiť, ale teraz máme po prvýkrát možnosť to vykonať. Vykoreníme vieru v Boha, ukončíme všetku slobodnú vôľu a zabezpečíme, aby si ľudia mysleli presne to, čo chceme, aby si mysleli.“ Znepokojujúce je, že tento šialenec je masívne propagovaný Organizáciou Spojených národov, Svetovým ekonomickým fórom, Svetovou zdravotníckou organizáciou a v podstate sa stal č. 1 hovorca elít, aby vysvetlil svoje plány. Videá, v ktorých môžete počuť tohto šialeného psychopata povedať toto, budú v pripravovanom dokumente. Klip s týmto šialeným profesorom si už môžete vypočuť v online verzii tohto emailu.
Nástroje, ktoré pomôžu zachrániť svetobrázok
Mojím poslaním s StopWorldControl.com nie je byť tlačovou agentúrou, ktorá vysiela nespočetné množstvo správ s tými „najhorúcejšími“ a „najnovšími“, aby pobavila nadšencov zo správ, ktorí túžia po ďalšom vzrušení z „noviniek“.
Stop World Control je zdroj s NÁSTROJMI pre bojovníkov za slobodu na prebudenie a oslobodenie ľudstva. Posielam vám tieto nástroje, aby ste ich mohli POUŽÍVAŤ na zmenu sveta.
Použite nástroje, ktoré dostanete – správy, e-maily, články, rozhovory, dokumentárne filmy – na to, aby ste ľuďom okolo seba otvorili oči akýmkoľvek možným spôsobom. Rozšírte náš obsah medzi kľúčových ľudí vo vašej komunite, aby začali vidieť pravdu.
Utápanie sa vo vlnách informácií
obrázok
Správy sú často navrhnuté tak, aby nás pripútali k spravodajským kanálom. Takto si zarábajú peniaze tým, že z nás robia závislých na ich neustálom toku informácií. Poskytujú vzrušenie, na ktorom sa stávame závislými.
Naša myseľ sa však môže natoľko upchať všetkým tým obrovským množstvom nepretržitých informácií, že nám nezostáva žiadna energia ani jasnosť na to, aby sme sa sústredili na robenie niečoho, čo bude mať silný vplyv na ľudstvo.
Rozhodol som sa, že už nedovolím svojej mysli topiť sa v bezodnom oceáne informácií. Odchádzam od chaosu a sústreďujem sa len na vytváranie inscenácií, ktoré budú mať skutočne celosvetový VPLYV.
Staňte sa efektívnym meničom sveta
obrázok
Stante sa sústredeným, efektívnym a silným svetovým meničom. Premýšľajte o tom, ako môžete urobiť niečo, aby ste skutočne zmenili svoju komunitu. Tu je niekoľko nápadov: Zhromažďujte online všetky e-mailové adresy od vplyvných ľudí vo vašom meste, okrese alebo dokonca národe a naučte sa, ako im posielať krátke, čisté, zdvorilé a úctivé listy, aby ste ich nasmerovali na StopWorldControl.com a ďalšie skvelé zdroje pravdy.
Spojte sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi a organizujte akcie, pri ktorých rozšírite desaťtisíce letákov.
Kliknutím na tento leták zobrazíte našu širokú škálu efektívnych letákov, plagátov a mémov, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť. Alebo skopírujte túto adresu URL v našom prehliadači: TU 
Financujte diaľničné billboardy, ktoré nasmerujú státisíce vodičov na stránku StopWorldControl.com alebo iné skvelé zdrojeAk to chcete sponzorovať, kontaktujte nás .Buďte kreatívni a nájdite spôsoby, ako otriasť svetom. A ak nám chcete pomôcť vytvoriť ešte lepšie nástroje pre celosvetové prebudenie, podporte nás. Ako viete, boli sme agresívne cenzurovaní a stratili sme viac, ako sa slovami dá povedať. Pomôžte nám zotaviť sa z týchto útokov, aby sme sa mohli pohnúť vpred a osloviť oveľa viac ľudí na celom svete pravdou, ktorá ich oslobodí. Ďakujem!
Ste pripravení na ďalšiu epidémiu?
PLÁN: Svetová zdravotnícka organizácia má oficiálny plán na 10 rokov infekčných chorôb, od roku 2020 do roku 2030 – desaťročie pandémií. Odhalila to Marion Koopmansová, virologička WHO z Holandska, ktorá robila výskum v notoricky známom biolaboratóriu vo Wu-chane. V holandskej televízii uviedla, že Svetová zdravotnícka organizácia sa tejto agende venuje už dlho. WHO pripravila oficiálnu agendu pre desaťročie infekčných chorôb.

tom istom čase WHO vytvorila Pandemickú zmluvu, ktorá im dáva úplnú totalitnú kontrolu nad všetkými národmi sveta, kedykoľvek WHO vyhlási pandémiu… niečo, čo môžu robiť, kedy chcú, na základe akéhokoľvek testu, ktorý si zvolia.  Sledujte PLÁN už teraz!

Osoba, ktorá technicky vlastní Svetovú zdravotnícku organizáciu, je Bill Gates, tiež predajca vakcín č. 1 na svete. Bol vybraný finančnou elitou, aby nasmeroval agendu na hromadné vstrekovanie celého ľudstva niekoľkokrát do roka. Gates predajom vakcín rozmnožil svoj osobný majetok na stovky miliárd dolárov.

Počas diskusie o ďalšej pandémii mali Bill aj jeho bývalá manželka Melinda tú najneľudskejšiu reakciu… usmievali sa, škerili sa a chichotali!⚠️ Sledujte PLÁN už teraz!

Viete si predstaviť, že by niekto vyjadril intenzívnu radosť z myšlienky ďalšej pandémie?

KTO povedal vládam, aby sa PRIPRAVILI HNEĎ!  tesne pred pandémiou:

obrázok
Je jasné, že WHO skutočne vie o sérii pandémií. Len päť mesiacov pred vypuknutím koronavírusu, v septembri 2019, WHO nariadila všetkým národom na svete, aby sa 
okamžite pripravili na bezprostrednú pandémiu chrípky.  Pozrite si tento dokument v PLÁNE…

Tesne pred vypuknutím, WHO oznámila svetu, že sa to čoskoro stane. Austrália zverejnila „Plán pre pandémiu“ tesne predtým, ako sa stala. Je zrejmé, že austrálska vláda je tiež dokonale informovaná o načasovaní, kedy sa majú tieto pandémie rozpútať. obrázok
Šesť mesiacov predtým, ako k nej došlo, zverejnili Plán manažmentu pandemickej chrípky (infuenza = koronavírus).
⚠️ Pozrite si tento dokument v PLÁNE…
Niekoľko mesiacov pred pandémiou vydala Austrália návod, ako ju zvládnuť.

Film z roku 2006 predpovedal pandémiu na rok 2020 vo „Vision of the Future“:

obrázok
Tu je viac ľudí, ktorí vopred vedeli, že táto pandémia vypukne v roku 2020. V roku 2006 vyšiel film s názvom V ako vendeta, ktorý zobrazoval pandémiu koronavírusu, ktorá vyústila do celosvetovej tyranie. V celom filme sa opakuje téma „Toto je pre vašu bezpečnosť“.  Viac o tomto filme nájdete v PLÁNE …

V ktorom roku sa tento film odohrával? 2020! Trailer k filmu uvádzal: ‚Nekompromisná vízia budúcnosti‘.

Televízna epizóda z roku 2003 do detailov zobrazovala vypuknutie v roku 2020:

obrázok

V roku 2003 televízny seriál Mŕtva zóna odvysielal epizódu s názvom 
The Plague, zobrazujúcu pandémiu koronavírusu. Všetko, čo sme zažili, sa ukázalo v tejto epizóde: čínsky pôvod vírusu, masky, blokády, karantény, testovacie tampóny, všetko! 
Dokonca bol spomenutý aj liek: chlorochín!
⚠️ Viac nájdete v PLÁNE…

Toto sa nazýva „prediktívne programovanie“: príprava verejnosti na budúce udalosti, aby to ľudia ľahšie prijali, keď sa to stane.

V roku 2012 EÚ vytvorila komiks o čínskom víruse:

obrázok

V roku 2012 vydala Európska únia komiks s názvom „INFECTED“. Rozpráva príbeh o globálnej pandémii, ktorá začína na trhu v Číne a vedie k celosvetovej lekárskej tyranii, ktorá je chválená ako najlepšie riešenie. Presne to, čo sa stalo o pár rokov neskôr…
⚠️ Stiahnite si tento komiks
stopworldcontrol.com
obrázok
obrázok

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

JOGAPozvánkyŽivotný štýl

WELLNESS podujatie na Azúrovom pobreží Francúzskej rivéry

Ubehli už dva roky, čo dennodenne bojujeme s neľahkou situáciou. Málo vzduchu, aj ten iba pod prekážkou na dýchanie, žiadne ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Odesa 2. mája 2014: „Rusi, usmažte sa!“

2. mája sme si pripomenuli ôsme výročie protiruskej masakry v Dome odborov na Kulikovom poli, ktorá v mnohom pripomínala zverstvá hitlerovskej soldatesky ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...