Nakladačka Šimečkovi a celej úchylnej opozícii Robertom Ficom a svedectvo Romana Mancela

16. februára 2024

No veľkej časti obyvateľstva Slovenska sa to nepáči a je to únavné. Ak progresívci nedocielia svoje, hádžu sa o zem a kopú nožičkami, hlavne všetku svoju energiu venujú prízemnostiam a rozkladu štátu. U značnej časti Slovákov s tým neobstoja, no udržujú si svoju skupinu varených žiab s vymytými mozočkami, ovplyvňujú a manipulujú hlavne mladšiu generáciu. Úroveň komunikácie v NR SR z ich strany sa prepadá do najnižších poschodí cenových skupín.

Róbert Fico dnes poukázal na nenormálnosť progresívnych úchylákov z opozície na čele so Šimečkom, ktorí normalizujú satanizmus, pedofíliu a LGBT agendu. Premiér upozornil na to, že z nenormálnosti s robia nový normál a to za podpory médií. Citoval tiež slová organizátora protestov Za slušné Slovensko o tom, ako tieto protesty dostala pod kontrolu Sorosova mimovládka Partners For Democratic Change, aby sluhom cudzích záujmov na Slovensku pomohla cez techniky manipulácie uskutočniť prevrat aj na Slovensku po vzore farebných revolúcií organizovaných po celom svete.

https://youtu.be/C-kUkZcIRdQ?t=202

Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SSD) na parlamentnej hodine otázok priblížil techniky manipulácie a modus operandi triády: Sorosove mimovládky, s nimi spriaznené progresívno-liberálne politické strany a korporátne médiá. Odvolal sa pritom na svedectvo samotného aktéra protivládnych protestov proti Ficovej vláde v roku 2018 Romana Mancela – organizátora iniciatívy Za slušné Slovensko, ktorý pred pár rokmi vo svojom videu priznal, že boli riadení a profesionálne trénovaní školiteľmi z globálnej siete Sorosových mimovládok Partners for Democratic Change International (PDCI), ktorá si založila svoju pobočku aj na Slovensku s názvom Partners for Democratic Change Slovakia.

Viac vo videu:

Mimovládka PDCS – manipulatívni psychológovia pracujúci na demonštráciách a protestoch pre Sorosa, tréneri, ktorí trénujú organizátorov „Za slušné Slovensko

Zarážajúce svedectvo organizátora iniciatívy Za slušné Slovensko, ktorá oklamala celé Slovensko

VIDEO TU:

Niekdajší člen iniciatívy Roman Mancel vyhlásil, že smerovanie Za slušné Slovensko riadili ľudia z jednej mimovládnej organizácie. Organizátori, ktorí sa pridali k Šeligovi boli iba zmanipulovaní štatisti a kto sa nepodvolil, toho vylúčili.

Položili ste si niekedy otázku, prečo iniciatíva Za Slušné Slovensko robila neustále také chyby? Prečo zrušili protest v Bratislave? Prečo za primátora Bratislavy podporili iba „nezávislého“ kandidáta Progresívneho Slovenska? A prečo dvaja jej členovia skončili v strane nášho bývalého prezidenta Andreja Kisku, s ktorým sa stretli tesne pred zrušením protestu?

Odpoveďou je, že žiadne chyby to neboli. Bolo to súčasťou plánu prevziať moc a toto je moje svedectvo o iniciatíve Za slušné Slovensko.

Viem, že je ťažké tomu uveriť, preto Vám ukážem emaily, zápisnice zo stretnutí, print screeny komunikácií a fotografie, ktoré to potvrdia. Miesto boja proti tejto skorumpovanej vláde sme dláždili cestu pre tých, ktorý chcú prevziať moc. A takto sme sa od únosu štátu sme sa posunuli k únosu revolúcie.  

Moje meno je Roman Mancel a na web stránke odboj.eu Vám podám svedectvo o udalostiach, ktorých som bol svedkom, počas môjho pôsobenia v iniciatíve Za slušné Slovensko. Môj príbeh začal, keď som po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej začal organizovať protivládne protesty v Piešťanoch. Po začlenení do tejto iniciatívy, som bol ako jeden z jej členov prítomný na celoštátnych stretnutiach organizátorov a bol som zvolený aj za vedúceho pracovnej skupiny na ochranu ohrozených jednotlivcov a bielych vrán. Už ale nie som členom tejto iniciatívy.

To čo Vám teraz poviem, prepíše politickú mapu tejto krajiny. A budú padať masky, pretože táto iniciatíva je čokoľvek iné len nie obývačkou, kde dva týždne neumývali riady. Iniciatíva bola riadená zvonka. Organizátori ktorí sa pridali k Šeligovi boli iba zmanipulovaní štatisti a kto sa nepodvolil, toho vylúčili. V skutočnosti, smerovanie iniciatívy riadili ľudia z jednej mimovládnej organizácie.

Táto iniciatíva Za slušné Slovensko oklamala všetkých ľudí na námestiach, ktorý požadovali výmenu vlády, Ešte počas svadby v Gregorovciach, klamali do očí rodičom zavraždených a predčasné voľby nikdy neboli v pláne tejto iniciatívy.

Ale nech sa už o tejto iniciatíve za slušný podvod dozviete čokoľvek nezabudnite, že stále žijeme v krajine, ktorú uniesli a celý štát je v rozklade.  Školstvo, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, polícia, prokuratúra, súdy a tajné služby. Nič tu nefunguje.

Pôvodne som si myslel, že to, proti čomu tu stojíme sú jednotlivci, ale mýlil som sa. Je to systém našich ľudí. Jeho štruktúra, sa prerastá ako rakovina našou spoločnosťou a zároveň presahuje hranice našej krajiny. Je to organizmus, ktorý má veľa hláv. Odseknete jedno chápadlo a hneď mu narastie druhé.

Syn maltskej investigatívnej novinárky Daphne Caruanovej Galiziovej, ktorá zahynula pri výbuchu bomby nastraženej v aute povedal:

„Nikdy nezabudnem na to, ako som v poli bežal okolo plameňov, lomcoval dverami, klaksón stále trúbil … Pozrel som sa dole a všade po zemi ležali kusy tela mojej matky,“

„Takto vyzerá vojna a ľudia by to mali vedieť… Sme národ, ktorý bojuje so štátom a organizovaným zločinom, ktoré od seba už nejde rozlíšiť,“

To ako jeho príbeh súvisí s Kočnerom sa dozviete neskôr. Spájajú ich zmenky voči Markíze, Mossack Fonseca, Panama Papers, Privatbanka, Bank of America, Commerzbank, Penta, Gorila. O tom všetkom písal Ján Kuciak. A my sme tiež národ, ktorý bojuje so štátom a organizovaným zločinom, ktoré od seba už nejde rozlíšiť.

Preto zabudnite na to, že odsúdenie Kočnera, alebo výmena Fica a Kaliňáka niečo vyrieši. Je to ďaleko horšie, ako si mnoho ľudí uvedomuje. Túto krajinu treba vybudovať nanovo.

Veľa slušných ľudí si myslí, že čokoľvek bude lepšie ako táto vláda. Lenže nová krajina sa nedá vybudovať na klamstve. Preto sa zamyslite sa nad tým, či chcete iba mocenskú výmenu, alebo aby tento systém dostal ranu istoty.

Dôvod, pre ktorý som sa rozhodol, povedať Vám pravdu o tejto iniciatíve, je zároveň aj varovaním, pretože na túto krajinu číha nový nepriateľ a starí neodišli.

V každých voľbách sme manipulovaní tak, aby sme videli iba dve možnosti. Určili nám, že toto je tá zlá strana a toto je tá dobrá. Ale toto je hra v ktorej volič je hovno. A túto hru hráme už od 89-teho. Preto sme v každých voľbách vyhrali tak, že sme prehrali. Komunistov vystriedal Mečiar. Mečiara vystriedala Gorila. A Gorilu vystriedala vražda Jána a Martiny.

Pred nami stojí najväčšia zmena za posledných tridsať rokov. Niektoré strany zaniknú a  noví lídri sa objavia. Dajte však pozor, komu odovzdáte svoju moc. Pretože nebudú sa báť armády levov, vedenej ovcami, ale budú sa báť armády oviec vedenej levmi.

Zatiaľ si zapamätajte tieto dve veci. Predčasné voľby, neboli nikdy v pláne iniciatívy Za slušné Slovensko a smerovanie tejto iniciatívy bolo riadené zvonka.

Blíži sa doba, a budete sa musieť rozhodnúť, chcete iba mocenskú výmenu, alebo chcete žiť v krajine, kde vládne pravda, sloboda a spravodlivosť?

Roman Mancel

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

BOJ O CHARAKTER ŠTÁTU – Prezidentské voľby – Štefan Harabin

Ak nebude Štefan Harabin prezidentom Slovenska, Slovensko nebude už nikdy právnym štátom. Máme vážne justično-systémové problémy, ktoré vyžadujú zásadné ústavno-právne ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

PETER KOTLÁR – AMNESTIA NA PRIESTUPKY... ADRIANA KRAJNÍKOVÁ: toto je najhoršie riešenie! Riešenie je vyhlásiť Mikasové akty za NULITNÉ, NIČOTNÉ

AMNESTIA NA PRIESTUPKY VS NULITNÝ AKT AMNESTIA NA PRIESTUPKY = deklarovanie konania ako PRIESTUPOK a udelenie mu hromadnej milosti. NULITNÝ, NIČOTNÝ ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...