MÁME PRÁVO PÝTAŤ SA, KAM A PREČO SA PRESÚVAJÚ VOJSKÁ USA CEZ NAŠE ÚZEMIE

21. marca 2021

malá ukážka, prečo to Putin s nedôverou k Západu skutočne preháňa

AMERICKÍ AGRESORI SPOLU ZO ZLOČINECKOU ALIANCIOU NATO CHYSTAJÚ VOJENSKÝ KONFLIKT MEDZI UKRAJINOU A RUSKOM

Úlohou USA a NATO, je zatiahnuť Rusko do vojny za každú cenu.

Ukrajinu potrebujú USA a NATO ako bojisko v budúcom konflikte s Ruskom. Je iba nástroj na dosiahnutie tohto cieľa. Nikoho v USA nezaujíma Ukrajina v povojnovom stave – obete na ľudských životoch, politicky a ekonomicky rozvrátená krajina, chudoba, hlad a pod. Pre cynikov v USA sú to len tzv. „vedľajšie škody“. (Collateral damages).

Ukrajina urobila obrovskú chybu v tom, že v roku 2014 zrušila neutralitu. Podieľal sa na tom americký zapredanec Porošenko. Američania mu zaplatili za tento krok, vedomí si toho, že takto získajú prístup k Rusku. Už v roku 2008 bolo rozhodnuté na stretnutí NATO v Bukurešti, že Ukrajina sa stane súčasťou NATO. Ukrajina tak prišla o svoju štátnosť, suverenitu a stala sa vazalom USA.

Veľmi nebezpečnou záležitosťou môže byť eskalácia v oblasti Krymu. Ukrajina sa tvári, že im Krym stále patrí. Poskytli vzdušný priestor pre potreby NATO. Odpoveď Ruska bola, že prijali rozhodnutie zostreliť akékoľvek lietadlo bez výstrahy, keďže ide o ich vzdušný priestor. Agresori NATO o tom dobre vedia. Bude iba na nich či budú v tejto oblasti podnikať provokačné akcie proti Rusku alebo nie. Treba uviesť, že novozvolený zločinec vo funkcii amerického prezidenta Biden už dal pokyn na letecké posilnenie stíhačiek a bombardérov v regióne Čierneho mora údajne proti ruskej agresii v regióne.

Hunter Biden Denies Ashley Madison Account Using His Email Address Belongs  to Him - ABC News
Joe Biden a Robert Hunter Biden

Biden má so svojim synom priame ekonomické záujmy na Ukrajine, keďže jeho podarený syn vykráda nerastné suroviny Ukrajiny. Robert Hunter Biden, bol menovaný do predstavenstva najväčšieho súkromného producenta plynu na Ukrajine Burisma Holdings, ktorý je registrovaný na Cypre a je vlastníkom licencie na rozvoj plynových polí v oblasti Dnepro-Donecka. I keď už nie je v predstavenstve vzhľadom k politickým aktivitám tatka, je to iba technická záležitosť. Uvedenú firmu stále kontroluje.

Pre Európu tento vývoj neveští nič dobré lebo sa ľahko môže stať, že Američanmi plánovaný vojenský konflikt medzi Ukrajinou a Ruskom sa môže preniesť aj do Európy. Lenže ak sa to stane hrozí bezprostredne tretia svetová vojna a použitie jadrových zbraní v globálnom rozsahu.

Военные учения НАТО Poseidon 21 стартовали в румынском порту Констанца

Poznámka: Tzv. mainstreamové médiá sa nejako „zabudli zmieniť o tom, že v týchto chvíľach sa v Čiernom mori koná provokačné cvičenie NATO pod vedením USA a pod názvom Poseidon 21. Nezmieňuje sa o tom ani poslušný sluha Západu Naď.

Zúčastňujú sa tieto krajiny: Francúzsko, Grécko, Rumunsko, Španielsko, USA, Turecko, Bulharsko. Viete si predstaviť, že by sa konalo vojenské cvičenie Ruska v medzinárodných vodách blízko USA?

Video z ktorého mrazí, je pravdivé a je potrebné sa naozaj veľmi hlboko zamyslieť: TU

Tu prikladám dôležité informácie, pre moje vnímanie a zase bližšie pochopenie, politickej histórie, prítomnosti ale aj budúcnosti planéty, článok, ktorý je pre mňa dosť kľúčový, ujasniť si dôkazmi, nie len pre seba ale hlavne pre tých, ktorí stále čakajú, nevedia alebo nechcú vedieť  pravdu a potrebujú dôkazy! Nie konšpirácie! Ako to niektorí politici alebo média zneužívajú a vedia to nazvať klamstvom, aby odsúdili pravdivé informácie, dali ich do zabudnutia, zmanipulovali, prepísali  v prospech tých zlých pre ktorých pracujú. 

Veľmi často sa deje, že médiá tvoria to čo musia a potom také klamlivé informácie podsúvajú,  pre určitú časť občanov, ktorí nevnímajú to politické dianie sveta tak, ako tí druhí. Ale všetci máme právo a nárok, na pravdivé celosvetové informácie. Tu prikladám jasné dôkazy, o ktorých vie celý svet, ale málo kto o nich môže a chce hovoriť verejne a nahlas, z viacerých dôvodov. 

Myslím si, že je čas sa zamyslieť, že vojna, jej moc a sila, ktorá prišla zničiť túto planétu a prišla z temnoty, zničiť to jedinečné, krásne a vzácne, čomu sa hovorí život, ktorý je tvorený z harmónie a lásky. Vojna prináša na planétu Zem, len negatívne vibrácie, pre všetko živé a neživé. Čo ničí ten najvzácnejší dar vesmíru a našej modrej jedinečnej planéty Zem. Pravda víťazí.

Tu sú fakty ktoré sa nedajú zabudnúť a zmanipulovať!

USA ZABILI VIAC AKO 20 MILIÓNOV ĽUDÍ (NÁRODNÝCH OBETÍ) V 37 KRAJINÁCH OD DRUHEJ SVETOVEJ VOJNY.

Eduard Chmelár
foto: TASR

Eduard Chmelár

MÁME PRÁVO PÝTAŤ SA, KAM A PREČO SA PRESÚVAJÚ VOJSKÁ USA CEZ NAŠE ÚZEMIE

Prešov

Stalo sa už temnou tradíciou, že prakticky každý piatok nám Naďovo ministerstvo obrany oznamuje presuny amerických vojsk cez naše územie. Aj ďalší týždeň nás ich čaká sedem. V tejto súvislosti však upozorňujem, že ak si vláda myslí, že toto formálne oznámenie stačí, je na veľkom omyle. Máme právo na transparentné informácie o tom, KAM a PREČO sa ozbrojené sily cudzích štátov sústavne presúvajú cez naše územie jedným smerom a späť sa nevracajú. Tým skôr, že sa množia informácie o pripravovanej ofenzíve na Donbase a obavy z rozpútania novej vojny sú oprávnené. Všetkých slaboduchých propagandistov žiadam, aby si odpustili recitovanie fráz, že sme členmi NATO alebo mi citovali ten článok Severoatlantickej zmluvy, ktorý nám predpisuje bezvýhradný súhlas s presunom cudzích vojsk cez naše územie. Nenájdu ho, takže tichučko. Byť spojencom neznamená byť vazalom a vo všetkom sa podriadiť iným, je to dobrovoľný zväzok suverénnych štátov, ktoré majú právo na ochranu svojho vzdušného i pozemného priestoru. Ak spojencom vystavujeme bianco šek a na nič sa nepýtame, niečo nie je v poriadku. Klásť takéto otázky by mala byť psia povinnosť novinárov, ale bohužiaľ, čo sa týka zahraničnej politiky, naši novinári nerobia žiadnu žurnalistiku alebo sú vyslovene zbytoční. Ak nekriticky preberajú všetko, čo im predložia politici alebo predhodia spravodajské služby, nech ich články píšu priamo agenti CIA, bude to autentickejšie.

Mimochodom, práve dnes máme jedno nenápadné výročie. Pred 80 rokmi sedeli v bratislavskej kaviarni Štefánka mladý politik Gustáv Husák, básnik Laco Novomeský a maliar Štefan Bednár. Rozprávali sa o správach, že cez naše územie sa na východ presúvajú nacistické vojská. Laco Novomeský sa bál vojny, ale Husák ho upokojoval, že na Rusov si netrúfnu, že by to bolo šialenstvo. O tri mesiace nacistické Nemecko prepadlo Sovietsky zväz a začala sa Veľká vlastenecká vojna… Ako historik viem, že paralely pokrivkávajú, ale vždy na ne treba pamätať. A aj nás za posledných sto rokov neprepadli a neokupovali nepriatelia, ale naši spojenci – v roku 1944 nacistické Nemecko a v roku 1968 Sovietsky zväz. Bezvýhradná dôvera v zámery Spojených štátov je strašne nebezpečná. Je trápne, ak americký prezident Joe Biden nazve ruského prezidenta Vladimíra Putina zabijakom. Ak totiž začneme bilancovať, musíme dospieť k záveru, že Joe Biden, ktorý ako senátor či viceprezident podporoval vojny v Iraku, Sýrii či Jemene, je masový vrah – a Spojené štáty, ktoré majú od konca druhej svetovej vojny na svedomí 30 miliónov mŕtvych, sú teroristickým štátom číslo jeden. A to nie je všetko. S odporom som zaznamenal, že nemecký minister zahraničných vecí Heiko Maas „uvítal jasné vyjadrenie USA o Rusku“. Človek by čakal, že títo hulváti sa budú za svoje vulgárne správanie hanbiť, že budú tieto urážky prekrúcať, zľahčovať, popierať… ale že im budú tlieskať? Tomuto svetu vládnu treťotriedni primitívi. Nepamätám sa, že by sa v dejinách americko-ruských vzťahov, a to ani v najkritickejšom období studenej vojny, objavil takýto primitívny prejav neúcty k zahraničnému partnerovi.

Naopak, pokojná reakcia Vladimíra Putina bola odpoveďou štátnika. Ešte aj turecký diktátor okomentova Bidenovu urážku, že jeho výrok na adresu Putina nie je hodný hlavy štátu. Žiadajme preto ministerstvo obrany SR, ak si tieto povinnosti nebudú plniť médiá, v zmysle ústavou i zákonom garantovaného práva na informácie, jasné a transparentné informácie o tom, kam smerujú cudzie vojská cez územie Slovenskej republiky, za akým účelom tam idú, či neexistoval iný menej okázalý spôsob presunu a kedy sa budú vracať späť. V opačnom prípade budeme spoluzodpovední za to, čo sa chystá.


Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

JUDr.Harabin: Rozhovor na aktuálnu celosvetovú tému

Štefan Harabin JUDr. Štefan Harabin je slovenský právnik, bývalý sudca, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR, bývalý podpredseda vlády a minister ...

Nasledujúci článok

Názor

Žijeme práve v dvoch paralelných svetoch! Ktorý si vyberiete?

Neenah Payneová Ľudia teraz žijú v dvoch úplne rozdielnych svetoch. V jednom svete sú ľudia, ktorí sa v informáciách spoliehajú na korporátne médiá. ...
Spravodajstvo

USA majú len dva roky na to, aby zvíťazili nad Ruskom a Čínou. Potom skončia v podradnej pozícii

Nachádzame sa v bode zlomu. A nielen kvôli tomu, že sa Spojeným štátom podarilo v súvislosti s konfliktom na Ukrajine naplniť ...
Spravodajstvo

REVANŠIZMUS MINISTROV OBRANY ŠVÉDSKA, FRANCÚZSKA A NEMECKA, ABY SA UKRAJINA POMSTILA RUSOM ZA HISTORICKÉ PORÁŽKY ZÁPADNÝCH ARMÁD U BORODINA, POLTAVY A V II. SVETOVEJ VOJNE!

Dmitrij Gordon a Oleksej Arestovič v rozhovore o revanšizme globalistov UKRAJINA/EU: Absurdná dráma Havlovho formátu vo vojnovom obleku. Tak by sa ...
Spravodajstvo

LIKVIDÁCIA SLOVÁKOV! PREČO SA V RÁMCI P(L)ANDÉMIE ZAMERALI V PRVOM RADE NA NÁS?

TU JE JEDNA Z ODPOVEDÍ NA TO, PREČO SA V RÁMCI SCAMDEMIC – PLÁNOVANEJ PANDÉMIE ZAMERALI (V PRVOM RADE) NA LIKVIDÁCIU ...
Spravodajstvo

Zlepšenie rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom v EÚ

Zdroj: Bigstock Odo dňa 2. augusta 2022 musia všetky členské štáty uplatňovať celoeurópske pravidlá na zlepšenie rovnováhy medzi pracovným a ...
Aktualizované 19.8. 02:40
Spravodajstvo

Masterplan pre ovládnutie sveta odhalený špičkovými odborníkmi

Odborníci z WHO, OSN, armády a spravodajských služieb odhaľujú dôkazy o svetovej diktatúre Skupina 11 medzinárodných právnikov, sudcov a expertov ...
Spravodajstvo

Hra kolaborantov - Ján Cuper

PRIATELIA – priateľ z ČR mi poslal tento článok o slovenskom probléme. Veľmi veľkom probléme. Všetci vieme o „Mečiarových amnestiách“ ale ...
Spravodajstvo

ZISTILO SA, PREČO AMERIČANIA ZBIERALI GENETICKÝ MATERIÁL SLOVANOV

„Rozkvet vojenských vied je možný len v čase vojny“ Don Aminado Aby ste mohli zaviesť technológiu na zničenie Slovanov, musíte ...
Spravodajstvo

Putin podráždil Západ novým partnerstvom

Ilustračné foto: Erdogan a Putin. Zdroj: Alexander Nikoľsky/RIA Spolupráca medzi prezidentmi Ruska a Turecka poburuje západné krajiny, píše Steven Erlanger ...
Aktualizované 19.8. 02:23
Spravodajstvo

Správy z globálneho blázinca

Svet čelí historickému finančnému kolapsu globálneho podvodného a ničím nepodloženého menového systému. Majitelia tohto systému sa práve snažia „riadiť kolaps“ ...
Spravodajstvo

Spoločnosť narazí na žulový múr a roztriedi ľudí na tých, ktorí sa nechcú zmeniť a na tých, ktorí sa zmeniť chcú, a tí vytvoria základ novej spoločnosti

Ani sme si nevšimli, že nám vypršal čas. Spojené štáty, podľa jednej štúdie, majú len tento a budúci rok na to, ...