Globalisti vyjadrili svoj plán využiť ukrajinský konflikt na zavedenie jednosvetovej vlády

14. mája 2022

V dnešnej epizóde The John-Henry Westen Show sa ponorím do rozhovorov na Svetovom vládnom samite v roku 2022 a alarmujúcich projekcií, ktoré toto stretnutie bude mať na naše životy.

Mysleli by ste si, že ľudia budú citliví na veci, ako je zavedenie Nového svetového poriadku, ale zdá sa, že globalisti sú nadšení, že môžu zdieľať a vnucovať svoje názory na svet. Už to neskrývajú; sú na to hrdí. Zjavne veria, že verejnosť je pripravená na vládu jedného sveta. A verte tomu alebo nie, sú dosť otvorení, pokiaľ ide o využitie rusko-ukrajinského konfliktu na jeho vyvolanie. Dnes sa ponorím do rozhovorov na samite svetovej vlády v roku 2022 a alarmujúcich projekcií, ktoré toto stretnutie bude mať na naše životy.

.

VIDEO TU

Summit svetovej vlády 2022 sa konal v Dubaji 29. – 30. marca 2022 a odznelo na ňom množstvo panelov a prejavov, ktoré diskutovali o ekonomike, letectve a digitálnej mene. Všetky tieto témy súviseli so situáciou v Rusku a na Ukrajine. Ako sa každá prednáška rozvíjala, dominantnou témou sa stal koncept Nového svetového poriadku. Táto konferencia je plná ľudí za oponou, hýbateľov a otriasačov, ktorí vedú svetových lídrov. 

Jedným z panelistov bol Dr. Frederic Kempe, ktorý je prezidentom a generálnym riaditeľom Atlantic Council, skupiny, ktorá aktívne presadzuje nový svetový poriadok. V Rade sú prominentní globalisti ako Henry Kissinger. Predsedom Atlantic Council je John FW Rogers, výkonný viceprezident, náčelník štábu a tajomník predstavenstva Goldman Sachs. Jej zakladateľkou je milionárska filantropka Adrienne Arshtová. Takže získate obraz.

Začnime teda tým, čo hovorí Dr. Kempe o „svetovom poriadku“ a súvislosti s konfliktom v Rusku a na Ukrajine:

Svetové poriadky sú skupinou krajín na celom svete, ktoré súhlasia so súborom pravidiel a súhlasili, že budú podľa nich hrať. Druhým je, že existuje rovnováha síl, takže žiadna moc nemá pocit, že si môže podmaniť suseda. To je to, čo sme v Rusku stratili. Neexistovala rovnováha síl… vek vojenskej moci sa skončil [ako sa Európa rozhodla]… tretím… je konsenzus, že to všetci akceptujú.

Zdá sa, že pokiaľ bude krajina postupovať podľa týchto dohodnutých pravidiel, bude existovať určitá rovnováha. 

Podľa týchto globalistov Čína – ten istý národ, ktorý je zapojený do genocídy Ujgurov, ktorý presadil politiku jedného dieťaťa s mučením a nútenými potratmi pre matky, ktoré sa odvážili mať druhé dieťa, ktorý buldozuje kresťanské cirkvi – títo globalisti vidia Čínu ako ideálny príklad mierumilovnej krajiny, ktorá rastie a spolupracuje so svetovým poriadkom a hrá podľa jeho pravidiel, kým Rusko, ktoré prinajmenšom podporilo rast pravoslávnej cirkvi a niektorých politík uprednostňujúcich život a rodinu, je opakom. 

Pozri na toto: Mysleli sme si, že každý môže zapadnúť do tohto systému, ktorý bol vytvorený, a chvíľu to fungovalo, ale nie každý do toho prišiel. Ale Čína určite naplno využila to, že je súčasťou globálneho systému. Rusko nie. Rusko sa stalo viac odľahlým.

Podľa tejto logiky sú tieto odľahlé hodnoty zrejme tým, čo stojí v ceste svetovému mieru. Ruská agresia sa stala zámienkou pre globalistov, aby presadili celosvetovú vládu.

Náhoda? Tak sa pozrime ešte raz. Dr. Kempe na začiatku panelu hovorí nasledovné: To sa dostáva k tvojej otázke, Becky, Nový svetový poriadok je… Môže ísť dvoma smermi, pričom rozhodujúcim prvkom je teraz vojna na Ukrajine. Buď je džungľa späť, ako o tom hovorí historik Bob Kagan, a že môžeme ísť do temnejšej éry, alebo by sme mohli ísť do éry vďaka pokroku vedy, pokrokovej technológie, ktorá by mohla byť jednou z najlepších. Prosperujúce, sľubné, pokrokové, osvietené, umiernené moderné éry, ktorým sme kedy čelili.

Je zrejmé, že tento Nový svetový poriadok považuje za bezprostrednú udalosť. V definícii „svetového poriadku“ a konkrétnej súvislosti s Ukrajinou pokračuje, pričom zdôrazňuje Ukrajinu ako „oporný bod“:

Myslím si, že sme v momente, keď sa o tom rozhoduje, a myslím si, že dôležitosť otázky Ukrajiny spočíva v tom, že je pre to oporným bodom a ako to svet zvládne a ako sa z toho dostane, bude mať ďalekosiahle dôsledky, ktoré presahuje Ukrajina.

Moderátorka Becky Anderson zo CNN urobila toto vyhlásenie po tvrdeniach Dr. Kempeho:

Prezident USA zarámoval momentálne napätie na Ukrajine. Americký prezident to opisuje ako boj medzi demokraciou a autokraciou.

Vzhľadom na všetky tieto vyhlásenia je zrejmé, že globalisti využívajú jedinečnú príležitosť. 

Popri týchto komentároch priamo o Rusku a Ukrajine sa panely venujú aj novému finančnému systému, ktorý bude tento Nový svetový poriadok používať.

Ekonómka Dr. Pippa Malmgrenová pôsobila ako špeciálna asistentka prezidenta Spojených štátov pre hospodársku politiku v Národnej ekonomickej rade počas prezidentovania Georgea W. Busha. Teraz vydáva knihy s ekonomickými témami a tiež vystupuje ako pravidelný hosť na BBC a Bloomberg. Tvrdí, že tento nový finančný systém nahradí tradičný:

Myslím si, že to, čo dnes vo svete vidíme, je, že sme na pokraji dramatickej zmeny, v ktorej sa chystáme, a poviem to odvážne, že sa chystáme opustiť tradičný systém peňazí a účtovníctva. a zaviesť nový.

Dodáva, že to bude „suverénne“:

Tieto nové peniaze budú mať suverénny charakter. Väčšina ľudí si myslí, že digitálne peniaze sú kryptomeny a sú súkromné, ale ja vidím superveľmoci zavádzajúce digitálnu menu.

Aký to má význam? No a s novým finančným systémom môžu globalisti zaviesť univerzálnu menu. 

Dr. Malmgren kladie túto otázku, ktorá vyvoláva zamyslenie:

Prispôsobí tento nový systém digitálnych peňazí a digitálneho účtovníctva konkurenčné potreby občanov všetkých týchto lokalít, aby každá ľudská bytosť mala šancu mať lepší život, pretože to je jediné meradlo toho, či svetový poriadok skutočne slúži?

To je, samozrejme, skvelá otázka, ktorú si treba položiť, keď sa globalisti snažia zjednotiť svet a nechať nízke potreby občanov za sebou. 

Keď sa vrátime späť k Ukrajine, Dr. Kempe dokonca cituje pápeža svätého Jána Pavla II. v jeho chvále za prejav prezidenta Joea Bidena:

Prejav, ktorý je jedným z najbrilantnejších prejavov, možno najdôležitejším prejavom jeho života, a skutočne postavil situáciu na Ukrajine do širšieho rámca, v rámci svetového poriadku, ako to, o čom dnes hovoríme, urobil, bolo to úplne geniálne a hovoril o tom, ako najtemnejšie obdobia histórie… môžu priniesť najväčší pokrok, citoval… poľského pápeža Jána Pavla II. na tému „neboj sa“.

V oblasti letectva a peňazí odkazujú na tento Nový svetový poriadok aj iné panely. V paneli o letectve vystúpil Sir Tim Clark, prezident a generálny riaditeľ leteckej spoločnosti Emirates Airline, ktorá je najväčšou leteckou spoločnosťou a jedným z dvoch vlajkových dopravcov Spojených arabských emirátov a je vlastnená vládou Dubajskej investičnej spoločnosti Dubai Investment Corporation of Dubai. O Rusku, pričom to súvisí s touto myšlienkou:

Teraz máme ukrajinský problém, ktorý je, samozrejme, možno závažnejší z hľadiska civilného letectva a iných oblastí globálnej ekonomiky ako pandémia COVID… kvôli ekonomickej železnej opone, ktorá sa presúva na východ a vylúčeniu Ruska v budúcnosti. [spôsobí] tektonický posun [v spôsobe fungovania letectva].

Je zaujímavé, ako COVID-19 a súvisiace problémy takmer zmizli v dôsledku tejto novej pohodlnej katastrofy.

K tvrdeniam Dr. Malmgrena o novom finančnom systéme sa pridal Bjorn Krog Andersen – vedúci právneho oddelenia pre bankový kruh, plne licencovanú banku a finančnú infraštruktúru vybudovanú pre platobné spoločnosti a banky. Je tiež členom správnej rady Concordium Foundation, čo je švajčiarska nezisková organizácia zameraná na budovanie popredného svetového open source, bez povolenia a decentralizovaného blockchainu.    

Tu je to, čo hovorí Andersen: Pokúšajú sa nahradiť to, čo dnes máme s centrálnou bankou bánk, len elektronickými peniazmi.

„Oni“ v tomto prípade označujú regulátory používajúce CBDC – digitálne meny centrálnej banky. Z toho však vyplýva, že jeden univerzálny digitálny systém meny bude finančným systémom Nového svetového poriadku.

Ďalší panelista, William Quigley, je spoluzakladateľom Tether, platformy s podporou blockchainu, ktorá umožňuje digitálne používanie fiat mien. Token Tether je kryptomena, ktorá je hosťovaná okrem iného na blockchainoch Ethereum a Bitcoin, vydaných hongkonskou spoločnosťou Tether Limited, ktorú zase kontrolujú majitelia kryptomenovej burzy Bitfinex. Pozrite sa, čo hovorí:

Stabilné mince sú tento neuveriteľný dar od Boha. Umožňujú komukoľvek držať domácu menu bez toho, aby mal banku a bez toho, aby musel túto menu konvertovať na inú menu.

Pokračuje v rozprávaní o tom, ako sa peniaze strácajú na dani, ktorú vlády vyberajú pri výmene meny.

Je zrejmé, že elity vytiahli reči o Novom svetovom poriadku – teda o vláde jedného sveta – zo skrine. Ukázali potrebu s COVID; teraz to opäť ukazujú s Ukrajinou; ukazujú to financiami a pasmi. Vypracovali plány na cestovný pas, bez ktorého nemôžete nakupovať ani predávať. Všetkým nám ukázali, ako to bude fungovať. Biblické proroctvá sú na nás, sme pripravení?

https://embed.acast.com/5c98fbd7ddf2c42b5c7484d1/627aa40fdc619c001200ccf8

Show Johna-Henryho Westena je dostupná prostredníctvom videa na  YouTube kanáli relácie  a priamo  tu

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359  

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Očkovanie proti covidu - vyhladzovací plán z pekla

Hromadné zabíjanie, dokonca vyhladzovanie belochov smrtiacou injekciou Covid – parlament Viedeň (Video) 🔴 Covid „Očkovanie“: Plán eradikácie z pekla! Vypočutie ...

Nasledujúci článok

Názor

Vlajkonosiči cudzieho štátu

#JurajStubniak Symboly štátu máme u nás štyri: vlajka, znak, pečať a hymna. Identifikovať sa so symbolom cudzieho štátu žiaden zákon ...
Aktualizované 5.10. 00:08
Spravodajstvo

Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú ...
Aktualizované 4.10. 00:50
Spravodajstvo

Prejav Sergeja Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy 3. októbra 2022

Vystúpenie oficiálneho zástupcu prezidenta Ruskej federácie ministra zahraničných vecí Ruskej federácie S. V. Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy Federálneho ...
Aktualizované 5.10. 21:30
Spravodajstvo

Celoslovenské stretnutie Okrúhly stôl 2

DRUHÉ CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE NÁRODNÉHO OBRODENIA V sobotu 1.októbra 2022 sa v Pribinovej dvorane pri Nitre uskutočnilo druhé zasadnutie okrúhlehostola v ...
Aktualizované 5.10. 23:32
Spravodajstvo

Návrat ruských krajín a svätá vojna

Veľký geopolitický posun po víťazstve na Ukrajine Autor: Vadim Rogozhin Prijatie dvoch regiónov Ukrajiny do Ruskej federácie je osudovou historickou udalosťou ...
Aktualizované 4.10. 23:22
Spravodajstvo

Masoví vrahovia – vakcinačná mafia platená Big Pharmou ide po krku lekárom Liptákovi a Jancovi pre upozornenie ľudí na podvodnú plandémiu a odhalenie vražedného Covid „očkovania“

foto: Lekár Peter Lipták v roku 2020 na jednom z občianskych protestov proti pandemickým opatreniam vlády. (Foto: Pavol Kel) Štátne orgány ...
Aktualizované 5.10. 00:18
Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...
Aktualizované 5.10. 22:10
Spravodajstvo

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

Mike Adams, Natural News Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil ...
Aktualizované 4.10. 00:01
Spravodajstvo

Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum ...
Aktualizované 5.10. 21:05
Spravodajstvo

Lipšic je spolupáchateľom Dušana Dedečka

FB Jano Stanko Štefan Harabin: vyjadrenie vo videu k dopravnej nehode, ktorá bola spáchaná agresívnym opitým vodičom, sekretárom generálneho riaditeľa ...
Aktualizované 3.10. 23:43
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...