Dr. Kadlec priznáva, že zakrýva pôvod COVID-19

28. novembra 2023

Dr. Robert Kadlec pôsobil ako námestník ministra zdravotníctva a sociálnych služieb (pripravenosť a odozva) Assistant Secretary of Health and Human Services (Preparedness and Response) od augusta 2017 do januára 2021. Dr. Robert Kadlec pôsobil ako námestník ministra zdravotníctva a sociálnych služieb (pripravenosť a odozva) od augusta 2017 do januára 2021.

Je zodpovedný za vytvorenie programu vývoja vakcíny COVID-19 Operation Warp Speed. Predtým bol Kadlec zástupcom štábneho riaditeľa užšieho výboru Senátu USA pre spravodajstvo. Pred touto pozíciou pracoval v bioteroristickom priemysle a podľa všetkého zarobil bohatstvo za svoju účasť v Emergent biosolutions – čo nezverejnil na svojich pojednávaniach v Senáte

Pre viac informácií o Dr. Kadlecovi navrhujem prečítať si Head of the Hydra: The Rise of Robert Kadlec.

Takže v rozhovore pre Sky News AU tento týždeň Dr. Kadlec priznáva, že priamo pomáhal (alebo riadil) Fauci a Collinsovi zakryť pôvod COVID, aby ochránili svoj zisk funkčného programu a ich vlastné zadky,

Pozrite si dvojdielny (krátky) dokument tu. Rozhovor, kde to priznáva, nájdete v druhej časti – ku koncu. Kongres potrebuje najať špeciálneho prokurátora – hneď.

EXKLUZÍVNE

Analytici CIA boli „podplatení, aby zmenili pozíciu“ o pôvode COVID-19, pretože Fauci viedol „organizované“ úsilie podkopať teóriu pôvodu úniku z laboratória

Nový dokumentárny film Sky News Australia odhaľuje ďalšie dôkazy o „riadenom úsilí“ presadiť príbeh, že COVID-19 má prirodzený pôvod, napriek tomu, že predstavitelia spravodajských služieb tvrdia, že „s najväčšou pravdepodobnosťou“ unikol z Wuhanského virologického inštitútu. 

Whistleblower claims CIA… Oznamovateľ sa prihlásil s tvrdením, že analytici CIA, ktorí uprednostňovali teóriu úniku z laboratórií COVID-19, boli podplatení, aby zmenili svoj postoj. Úplatok bol urobený s cieľom odvrátiť pozornosť od Číny a Wuhanského virologického inštitútu. Hostiteľka Sky News Sharri Markson tiež odhalila, ako sa americký spravodajský úradník napojený na Svetovú zdravotnícku organizáciu podieľal na bagatelizovaní teórie úniku z laboratórií počas skúmania pôvodu vírusu prezidenta Joea Bidena. 

Riaditeľka National Intelligence Council pre globálnu zdravotnú bezpečnosť, Adrienne Keen, pracovala ako nezávislá konzultantka pre WHO od roku 2016. Bývalý úradujúci námestník ministra zahraničných vecí Thomas DiNanno povedal, že pani Keene sa snažila presadiť, aby COVID-19 bol skôr prirodzeným javom ako laboratórny únik. „Zistil som, že zrejme bola externou poradkyňou aj Svetovej zdravotníckej agentúry – sú politickou agentúrou, sú agentúrou OSN,“ povedal DiNanno. „Nie je vhodné robiť prácu pre cudziu mocnosť a to by zahŕňalo aj Organizáciu Spojených národov.“ Pani Keen a ODNI, najvyšší spravodajský orgán v USA, neodpovedali na otázky, či prezradila tento konflikt záujmov. ODNI namiesto toho poslal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že dodržali všetky analytické štandardy spravodajskej komunity vrátane objektivity.

Predstavitelia spravodajských služieb a vedeckí experti hovorili o „riadenom úsilí“ presadiť príbeh, že COVID-19 má prirodzený pôvod, napriek dôkazom, že vírus „s najväčšou pravdepodobnosťou“ unikol z Wuhanského virologického inštitútu.

V novom dokumente Sky News Australia „Čo sa skutočne stalo vo Wu-chane, ďalšia kapitola“ Sharri Markson odhaľuje výbušné nové dôkazy o pôvode pandémie, ktorá v roku 2020 zastavila svet.

V rozhovore s predstaviteľmi viacerých amerických spravodajských agentúr, ako aj s poprednými vedcami v oblasti verejného zdravia zapojenými do zákulisných diskusií, Sharri odhaľuje, ako bola teória úniku z laboratórií zámerne potlačená, pričom informátor tvrdil, že analytici CIA, ktorí uprednostňovali teóriu úniku z laboratórií, dokonca podplatili, aby zmenili svoju pozíciu s cieľom odvrátiť pozornosť od Číny a Wuhanského virologického inštitútu.

„Najpravdepodobnejší pôvod COVID-19, vírusu Wuhan… bol únik z laboratória vo Wuhanskom virologickom inštitúte,“ povedal Sharri bývalý riaditeľ národnej spravodajskej služby Spojených štátov John Ratcliffe.

„Ľudia, ktorí mali prístup k najväčšiemu počtu údajov – k najväčšej inteligencii – vám povedia to isté, že toto sa naozaj, s najväčšou pravdepodobnosťou stalo. Je to viac ako len možnosť. Je to určite pravdepodobnosť a pravdepodobne aj istota.“

Nový dokument Sky News odhalil ďalšie výbušné dôkazy o „organizovanom úsilí“ skryť pôvod COVID-19.  Obrázok: Funkcia China/Barcroft Media cez Getty Images.
Nový dokument Sky News odhalil ďalšie výbušné dôkazy o „organizovanom úsilí“ skryť pôvod COVID-19. Obrázok: Funkcia China/Barcroft Media cez Getty Images.

Dokument Sky News načrtáva, ako Dr Anthony Fauci presadil príbeh, že COVID-19 má prirodzený pôvod, napriek tomu, že niektorí vedci súkromne tvrdili, že únik z laboratória sa „pravdepodobne stal tak krutý“ a lamentovali, že do vedy zavádzajú politiku.

Súkromné ​​diskusie boli odhalené po predvolaní amerického Kongresu, ktoré si vynútilo zverejnenie stoviek e-mailov a Slackových správ medzi doktorom Faucim a vedcami, ktorých úlohou bolo preskúmať pôvod vírusu.

Bývalý námestník ministra zahraničných vecí USA Thomas DiNanno povedal Sharri, že súkromné ​​správy medzi vedcami jasne ukazujú „riadenú snahu vydať určitý príbeh“.

Sir Richard Dearlove – bývalý šéf britskej špionážnej agentúry MI6 – prezradil, čo považuje za „najvýznamnejší“ vývoj v súvislosti s vyšetrovaním pôvodu COVID-19.  „Nie, myslím, že to, čo bolo najdôležitejšie, je to potvrdenie, že je legitímne vedecké…“

Jedným verejným činiteľom zapojeným do diskusií bol Robert Kadlec, ktorý bol v tom čase námestníkom ministra zdravotníctva a sociálnych služieb (pripravenosť a odozva) a technicky nadriadeným Dr. Fauciho.

V exkluzívnom rozhovore pre dokument Sky News Dr Kadlec povedal Sharri, že diskutoval s Dr Faucim a zámerne sa rozhodli bagatelizovať teóriu úniku z laboratória.

Bývalý predstaviteľ zdravotníctva a sociálnych služieb povedal, že sa chceli vyhnúť tomu, aby ľudia tvrdili, že USA sa podieľajú na výskume, ktorý mohol spôsobiť vírus, ale že sa doktor Fauci obával aj ochrany svojej vlastnej povesti.

„(Čo) to urobilo ešte naliehavejším, bol fakt, že nemali dobrý prehľad o tom, čo robia a čo podporujú prostredníctvom grantov – cez EcoHealth Alliance – ktoré dostal Wuhanský virologický inštitút,“ povedal.

Podľa predstaviteľov spravodajskej služby vírus COVID-19 „s najväčšou pravdepodobnosťou“ unikol z Wuhanského virologického inštitútu.  Snímka: Reuters.
Podľa predstaviteľov spravodajskej služby vírus COVID-19 „s najväčšou pravdepodobnosťou“ unikol z Wuhanského virologického inštitútu. Snímka: Reuters.

Pred pôsobením na ministerstve zdravotníctva a sociálnych služieb bol Dr. Kadlec zástupcom riaditeľa pre spravodajskú službu Senátu USA. Hovoril so Sharri o práci doktora Zhou Yusen, čínskeho vojenského vedca, ktorého výskum vakcín mohol byť príčinou globálnej pandémie.

Dr Zhou bol jedným z prvých jednotlivcov, ktorí zverejnili patent na vakcínu COVID-19, a podľa Dr Kadleca by čínsky vojenský vedec musel začať pracovať na vakcíne „najneskôr v roku 2019“.

„To je naše hodnotenie a je založené na skutočnosti, robiť to, o čo sa snažíme“ povedal Dr Kadlec.

Moderátorka Sky News Sharri Markson kritizovala svetových lídrov za ich „jasný nedostatok odvahy“ v snahe určiť pôvod COVID-19. „Táto téma viac než ktorákoľvek iná odhaľuje, akí slabí naši svetoví lídri sa stali, že to nedokážu ani vystáť .“

Dr Zhou bol nájdený mŕtvy za „záhadných okolností“, len niekoľko mesiacov po tom, čo sa objavili správy o jeho úlohe pri pôvode COVID-19.

Sharri poukázala na to, že spravodajské agentúry podozrievajú zo smrti nečestnú hru, a spýtala sa, či je možné, že čínska komunistická strana zabila doktora Zhou za „náhodné spustenie COVID-19“.

„Určite je to možné. Považovali sme to za pravdepodobnú možnosť,“ povedal Dr Kadlec a dodal, že „nemajú žiadne dôkazy na vykonanie tohto hodnotenia“.

Patrick Hannaford Digitálny reportér, 28. novembra 2023

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Životný štýl

Práca s hlinou uvoľňuje emócie a pomáha porozumieť sebe a druhým

Práca s hlinou uvoľňuje emócie a pomáha porozumieť sebe a druhým, deti a seniori otvorili svoje srdcia Práca s hlinou je fascinujúca, plná tvorivosti, ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Čarovné Slovensko - Ľubomír Schmida

Ľubomír Schmida známy ako kreatívny a rozhľadený umelecký fotograf svetového významu Ľubomír získal desiatky ocenení doma aj najmä zahraničí, je ...
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Aktualizované 24.6. 02:20
Spravodajstvo

Kotlár hovorí pravdu, pandémia nebola, bol to podvod!

Štefan Harabin: Kotlár hovorí pravdu, Sorošovci ho preto napádajú. Peter Kotlár nebol prvý, ktorý povedal, že pandémia nebola. Veď máme ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 24.6. 01:10
Spravodajstvo

Zoroslav Kollár: Mimoriadne ODHALENIE Jaroslava Naďa!

Zoroslav Kollár zrejme ODHALIL ďalšie tajomstvo Jaroslava Naďa! TENTOKRÁT ide o mimoriadne závažnú vec Zoroslav Kollár zrejme ODHALIL ďalšie tajomstvo ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...